Resultater Sørkedalsrennet 2007



        R E S U L T A T E R                                 

Sørkedalens IF          Sørkedalsrennet, 18 km               Lørdag 6.01.2007  

                                                                               

--------------------------------------------------------------------------------

PLASS NR.  N A V N                        L A G                T I D     ETTER

 

K1  16-19 ÅR  KVINNER

---------------------

  1   176  Dalen Tone                  1  Vegårshei         1:03.36,0   00.00,0

  2   182  Blomhoff Henriette          1  Fossum IF         1:05.14,0   01.38,0

 

K2  20-24 ÅR  KVINNER

---------------------

  1   174  Bredal Tille-Marie          2  IL Vinn             59.16,0   00.00,0

  2   188  Sjøberg Mari                1  Røa IL            1:12.38,0   13.22,0

 

K4  30-34 ÅR  KVINNER

---------------------

  1   181  Harviken Heidi              1  Vestre Akers skikl1:02.29,0   00.00,0

 

K5 36-40 ÅR Kvinner

-------------------

  1   178  Steinsli Ingebjørg          1  Rustad IL           58.47,0   00.00,0

  2   187  Øvrebust Liv-Janne          2  Rosche BIL        1:00.29,0   01.42,0

  3   180  Blårud Rikke                3  Høybr & Stovner IL1:02.54,0   04.07,0

  4   179  Kvåle Tone                  1  Nordreisa IL      1:09.09,0   10.22,0

  5   186  Deck Beate H                1                    1:32.48,0   34.01,0

  6   185  Maulny Mora                 1                    1:42.46,0   43.59,0

 

K6 41-45 ÅR Kvinner

-------------------

  1   184  Durendahl Siri              1  Tømmerholt IL     1:00.23,0   00.00,0

  2   177  Stange AnneBi               2  Heming IL         1:16.16,0   15.53,0

  3   183  Cornic Ingrid F             1                    1:30.14,0   29.51,0

  4   189  Canut Meritxell             1                    1:45.46,0   45.23,0

 

K7 46-50 ÅR KVINNER

-------------------

  1   175  Garen Torhild               2  Bærums skikl      1:00.52,0   00.00,0

  2   173  Vien Sissel                 1  DnbNOR            1:01.07,0   00.15,0

 

M1  17-20 ÅR  MENN

------------------

  1   034  Bødtker Anders              1  Bykle               49.18,0   00.00,0

  2   026  Sørlie Erik                 2  Heming IL           55.35,0   06.17,0

  3   046  Aaserud Fridtjof            1  IL Vinn             55.41,0   06.23,0

  4   039  Rosbach Eirik Oulie         2  Kjelsås IL          56.14,0   06.56,0

  5   037  Dahl Anders                 1  Kråkstad            56.25,0   07.07,0

  6   033  Skogby Einar                3  Vegårshei         1:12.14,0   22.56,0

 

M2  21-25 ÅR  MENN

------------------

  1   048  Sollie Ove                  1  IL Vinn             50.08,0   00.00,0

  2   047  Myrvold Kjetil              1  Setskog IF          51.21,0   01.13,0

  3   044  Book Vegard                 1  Horten skikl        52.20,0   02.12,0

 

 

 

M3  26-30 ÅR  MENN

 

------------------

  1   043  Lindsverk Ole R             2  Svarstad IL         49.21,0   00.00,0

  2   040  Langslet Gjermund           2  Nydalens skikl      50.42,0   01.21,0

  3   042  Wettergreen Morten          2  ABB BIL             52.12,0   02.51,0

  4   013  Henriksen Simen             1  Bjørn Myhre Sport   57.37,0   08.16,0

  5   049  Hadeland Vemund             1                      58.06,0   08.45,0

  6   019  Gåsmyr Gaute                4  OSI               1:01.55,0   12.34,0

 

M4  31-35 ÅR  MENN

------------------

  1   016  Thune Geir                  5  Team Oslo Sportsla  48.49,0   00.00,0

  2   059  Innselset Jan Erlend        3  Peab BIL            50.14,0   01.25,0

  3   060  Taugland Trond Erik         1  Bjerke IL           50.15,0   01.26,0

  4   022  Meen Eivind                 2  Rustad Il           51.29,0   02.40,0

  5   055  Ellevold Arne-Gunnar        3  teamvintersport     51.56,0   03.07,0

  6   056  Rypdal Lasse                1  Danfoss IL          53.58,0   05.09,0

  7   058  Aass Håvard                 2  Klubb idrettsklubb  55.40,0   06.51,0

  8   057  Hofseth Jan Ove             2  teamvintersport.co1:00.22,0   11.33,0

  9   041  Bakke Erik                  1                    1:07.46,0   18.57,0

 

M5  36-40 ÅR  MENN

------------------

  1   025  Åserud Patrick              5  Hasle-Løren         48.38,0   00.00,0

  2   068  Svartvadet Rune             1  Vesta forsikring    49.23,0   00.45,0

  3   062  Clausen Sigmund             2                      49.34,0   00.56,0

  4   031  Samulsen Vegar F.           1  Vetco BIL           49.51,0   01.13,0

  5   077  Karfjell Eivind             2  Asker skikl         50.18,0   01.40,0

  6   030  Aune Espen                  6  Høybr & Stovner     50.29,0   01.51,0

  7   070  Reusch Christian            7  IL Heming           51.46,0   03.08,0

  8   014  Revelsby Arnfinn            4  Varteig IL          52.20,0   03.42,0

  9   036  Skogby Geir                 3  Vegårshei IL        52.53,0   04.15,0

 10   061  Thorstad Olav               2                      53.09,0   04.31,0

 11   071  Heggelund Terje             3  Cowi BIL            53.18,0   04.40,0

 12   072  Bergo Knut                  2  WMBIL               53.28,0   04.50,0

 13   023  Ruud Odd Magne              2  Fossum IF           53.40,0   05.02,0

 14   067  Holmann Petter              1  Oslo sportslager    53.56,0   05.18,0

 15   032  Støkken Thomas              4  Posten BIL          55.07,0   06.29,0

 16   021  Solberg Erik                3  Drøbak-Frogn        55.30,0   06.52,0

 17   017  Sørensen Anders             1  Norvågen            55.40,0   07.02,0

 18   029  Stangeland Thomas           1                      55.48,0   07.10,0

 19   038  Hansen Tord Bern            2  Spkl Rye            55.56,0   07.18,0

 20   074  Nygård Rune                 5  Skiptvet IL         56.01,0   07.23,0

 21   027  Berg Hansen Christian       1  Hydro Oslo BIL      56.54,0   08.16,0

 22   073  Molund Kjetil               2  Nordreisa IL        57.18,0   08.40,0

 23   035  Hovde Jon                   2  Nordstrand          57.40,0   09.02,0

 24   065  Bahr Kent                   2  Danfoss IL          57.49,0   09.11,0

 25   069  Grønbech Jan                1  IL Heming           58.49,0   10.11,0

 26   066  Aass Audun                  1  Klubb IK            59.08,0   10.30,0

 27   079  Lid Arve                    2  Kolbotn IL          59.29,0   10.51,0

 28   063  Steffensen Frode            1                    1:00.30,0   11.52,0

 29   018  Martinsen Tor Asmund        1  Nordvagen IL      1:01.41,0   13.03,0

 30   064  Bredal Rolf                 2  Drøbak/Frogn IL   1:01.42,0   13.04,0

 31   020  Havdal Lars                 1  Botne IL          1:02.54,0   14.16,0

 32   076  Støren Øyvind               6  IF Ørn            1:03.03,0   14.25,0

 33   015  Sæter Halvor                1                    1:04.39,0   16.01,0

 34   024  Finnbordud Arnstein         1  OSI               1:08.51,0   20.13,0

 35   028  Pharo Per Fredrik           1                    1:10.18,0   21.40,0

 36   078  Solheim Eivind              1  BMIL              1:11.16,0   22.38,0

 

 

 

 

M6  41-45 ÅR  MENN

------------------

  1   128  Storvik Håvard              2  Stokke IL           47.43,0   00.00,0

  2   127  Ahlsand Torleif             2  Kjelsås IL          47.44,0   00.01,0

  3   137  Byrkjeland Jan              4  Røa IL              48.59,0   01.16,0

  4   138  Thon Jarle                  12 Skiptvet IL         49.00,0   01.17,0

  5   131  Frorud Jostein              4  Skiptvet IL         49.52,0   02.09,0

  6   133  Moseby Runar                2  Kjelsås IL          51.28,0   03.45,0

  7   135  Berstad Ketil               11 MSD                 51.36,0   03.53,0

  8   129  Lund Espen Stenersen        1  Tistedalen FL       51.44,0   04.01,0

  9   140  Arnesen Lasse               2  IL Heming           54.05,0   06.22,0

 10   124  Løite Knut-Arne             4  Sørkedalens IF      56.14,0   08.31,0

 11   125  Andersen Anders Winther     1  Oslo kajakk-klubb   59.51,0   12.08,0

 12   126  Holst Eigil                 2  Danfoss BIL         59.54,0   12.11,0

 13   136  Christensen Tom O           1  Glassverket IF    1:00.32,0   12.49,0

 14   121  Nordvik Bjørn Steinar       1  Frostad           1:00.41,0   12.58,0

 15   134  Olsen Børre                 4  IL Driv           1:01.28,0   13.45,0

 16   122  Dahl Håkon                  3  Kråkstad IL       1:02.42,0   14.59,0

 

M7  46-50 ÅR  MENN

------------------

  1   147  Aketun Karl-Kristian        3  Njård IL            52.02,0   00.00,0

  2   153  Bjerknes Bård               2  Stabæk IF           52.03,0   00.01,0

  3   145  Sørensen Leif               3  Rustad IL           52.11,0   00.09,0

  4   159  Næss Erik                   1  Ullensaker skikl    52.57,0   00.55,0

  5   152  Nielsen Paal Erik           8  Luth.no             54.39,0   02.37,0

  6   146  Jørgensen Jan-Tore          2  Ingeniør GM Backe   55.47,0   03.45,0

  7   160  Lund Jan Fredrik            1  Kjelsås IL          57.41,0   05.39,0

  8   149  Christensen Guttorm         1  Rustad IL           59.56,0   07.54,0

  9   151  Løvenskiold Peder           3  Sørkedalens IF    1:00.19,0   08.17,0

 10   154  Benestad Stig               1  Overtoppen IL     1:00.43,0   08.41,0

 11   148  Næss Christian              1  Bærums skikl      1:02.20,0   10.18,0

 12   157  Johansen Geir Røvde         1                    1:02.28,0   10.26,0

 13   150  Berg Arno                   1  Heming IL         1:02.47,0   10.45,0

 14   158  Syversen Ole Jonny          4  Skiptvet/Tidemanns1:04.40,0   12.38,0

 15   143  Blomhoff Petter             1  Fossum IF         1:12.28,0   20.26,0

 16   144  Karlsen Rolf Birger         4  Stovnerkameratene 1:17.06,0   25.04,0

 

M8  51-55 ÅR  MENN

------------------

  1   248  Høst Håkon Sverre           4  LYN                 53.25,0   00.00,0

  2   242  Haukeland Jon               9  Alcatel BIL         55.06,0   01.41,0

  3   130  Hjort Helge                 3  IL Heming           58.55,0   05.30,0

  4   250  Vetlesen Kristian           1  Orkla Brands      1:01.22,0   07.57,0

  5   238  Fossum Jon Arvid            1  Asker SK          1:01.55,0   08.30,0

  6   235  Sandum John                 1                    1:01.56,0   08.31,0

  7   237  Kristoffersen Bjørn         3  Menigheten Guds Ord 1:09.22,0 15.57,0

  8   244  Hem Bjørn                   28 OSI               1:12.31,0   19.06,0

 

 

 

M9  56-60 ÅR  MENN

 

------------------

  1   236  Glomsrød Bredo              13 Gimle IF            50.05,0   00.00,0

  2   234  Gulbrandsen Hans-Petter     2  Berger IL           53.45,0   03.40,0

  3   232  Tørklepp John               1  DnbNOR BIL          56.45,0   06.40,0

  4   241  Norli Jimmi                 3  Trøsken             57.19,0   07.14,0

  5   239  Hvitsten Kåre               1  Kodal IL            59.46,0   09.41,0

  6   246  Høy Iver Harald             1  Christiania rokl  1:01.25,0   11.20,0

  7   240  Sagberg Friulv              2  Koll IL           1:01.26,0   11.21,0

  8   233  Stabell Knut                3  Moss SK           1:01.55,0   11.50,0

  9   249  Brøymer Øyvin               2  Christiania rokl  1:03.53,0   13.48,0

 10   247  Ramnefjell Asbjørn          16 Golfsiden.no      1:05.17,0   15.12,0

 11   245  Øren Ole                    14 IL Heming         1:07.28,0   17.23,0

 12   243  Larssen Arvid               20 Oslo Politis IL   1:22.52,0   32.47,0

 

M10 61-65 ÅR  MENN

------------------

  1   291  Skåre Einar                 7  Stovnerkameratene   56.30,0   00.00,0

  2   295  Johnson Gisle Espolin       19 EJMC                58.03,0   01.33,0

  3   290  Sjøberg Nils Olav           20 Røa IL              58.21,0   01.51,0

  4   262  Jansen Arild                9  Asker SK          1:00.47,0   04.17,0

  5   270  Langslett Gisle             1  SK Rye            1:03.52,0   07.22,0

  6   278  Lunne Tom                   21 Hosle IL          1:03.54,0   07.24,0

  7   297  Tilleskjør Trond            26 Røa IL            1:06.04,0   09.34,0

  8   277  Hartsang Ketil              23 IL Heming         1:07.43,0   11.13,0

  9   269  Johnsen Odd H.              13 Hop IL            1:09.06,0   12.36,0

 10   275  Walle-Hansen Jørgen         16 IL Heming         1:10.16,0   13.46,0

 11   259  Andersen Jarl               2  Meterologiskinst B1:11.32,0   15.02,0

 12   293  Thjømøe Ulf                 21 Røa IL            1:22.03,0   25.33,0

 

M11 66-70 ÅR  MENN

------------------

  1   292  Serck-Hanssen Gunnar        21 IL Heming           57.59,0   00.00,0

  2   281  Fosheim Ola                 3  Røn IL            1:00.23,0   02.24,0

  3   271  Aalen Ole                   15 Stovnerkameratene 1:01.09,0   03.10,0

  4   287  Naalsund Jon Erik           12 IL Heming         1:01.15,0   03.16,0

  5   294  Børs-Lind Christian         19 Røa IL            1:02.43,0   04.44,0

  6   266  Adeler Knut                 20 Røa IL            1:04.46,0   06.47,0

  7   296  Fodstad Jon                 28 Oslo Politis IL   1:04.58,0   06.59,0

  8   276  Hartsang Leif Chr           23 IL Heming         1:06.58,0   08.59,0

  9   288  Pinsli Terje                28 Sørkedalens IF    1:12.57,0   14.58,0

 10   300  Fougner Jon C               24 Røa IL            1:16.02,0   18.03,0

 11   282  Bjørneklett Arvid           2                    1:23.14,0   25.15,0

 

M12 71-75 ÅR  MENN

------------------

  1   299  Halseth Odd                 22 N S B Steinkjer   1:03.52,0   00.00,0

  2   274  Brænd Trygve                21 Multiconsult BI   1:10.34,0   06.42,0

  3   264  Berger Einar                22 Oslo Politis IL   1:21.16,0   17.24,0

  4   286  Rosendahl Arne              25 Oslo VA-verk BIL  1:26.05,0   22.13,0

 

M13 75 ÅR OG  ELDRE MENN

------------------------

  1   285  Krogsrud Truls              2  IL Heming         1:15.33,0   00.00,0

 

 

 

 

 

                           TRIMKLASSE 13 år og eldre                           

 

260   Andersen Cathrine            1    Bærums skikl                 1:23.55,0

261   Arnesen Svend                2    ERGO                         1:21.32,0

280   Berstad Sigurd               1    IL Heming                    1:05.30,0

263   Bjørge Øfsaas Roy            1    Ring IL                      1:04.51,0

272   Bugge Thorleif Dahl          1    Sørkedalens IF               1:08.01,0

267   Christensen Ola              1    Konnerud IL                  1:08.39,0

268   Dahle Henning                14   Hydro Oslo BIL               1:36.46,0

273   Johansen Bjørnar             1    Kodal IL                       57.43,0

258   Mostøl Terje                 1    Horten skikl                 1:26.00,0

284   Noble Richard                2    Trasop FK                    1:15.00,0

289   Terjesen Are Christian       1                                 1:24.24,0

265   Willumsen Svein Morten       5    Pakkepost BIL                1:02.53,0

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +