Resultater Stenfjellrunden 2007



Resultatliste M 17-18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Skårholen,Even Nordbygda Ski 2:16:47 + 00:00 1
2 Kristiansen,Kent Robert Nittedal IL 2:21:13 + 04:26 1
3 Oustad,Emil Ottestad IL 2:23:54 + 07:07 1
4 Moe,Adrian Hendriks Kongsvinger IL 2:24:45 + 07:58 1
5 Nafstad,Sjur Messel Ullensaker Skiklubb 2:27:15 + 10:28 2
6 Moe,Mathias Hendriks Kongsvinger IL 2:27:21 + 10:34 1
7 Nannestad,Hans Høisveen Veldre Ski 2:31:56 + 15:09 1
8 Nyeng,Vegard Skedsmo Skiklubb 2:32:33 + 15:46 1
9 Hovind,Eirik Kamstrup Ullensaker Skiklubb 2:49:22 + 32:35 2
10 Hemma,Andreas Brøttum IL 2:50:21 + 33:34 1
10 Myhrer,Kristian Eidsvold Værks Skiklub 2:50:21 + 33:34 2
12 Uthuus,Hans Marius jømna/heradsbygd sykkel 2:57:54 + 41:07 1
13 Andersen,Bård Hauan Halden SK 3:13:31 + 56:44 1
14 Solstad,Torkil Eide Ukjent skigruppe 3:24:17 +1:07:30 1
DNS Fløtlien,Eirik Brøttum IL   1
DNS Hemma,Lars Brøttum IL   1
DNS Breda,Mats Vinn IL   1
DNS Opedal,Sigurd Helle Korlevold   1
DNS Thygesen,Torgeir Skare Korlevold   1
DNS Ruttenborg,Vegard Østre Toten Skilag   2
Resultatliste M 19-20 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nordbakken,Lars Frederic Gjerdrum IL 2:30:01 + 00:00 1
2 Jordet,Hans Fredriksen Ottestad IL 2:33:23 + 03:22 1
3 Andersen,Eirik Hauan Halden SK 2:40:05 + 10:04 2
4 Moxnes,Ole Petter Skedsmo Skiklubb 2:53:51 + 23:50 1
5 Svendsen,Andreas Sørumsand IF 3:17:06 + 47:05 1
Resultatliste M 21-25 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Krogsveen,Arne Sør-Fron IL Ski 2:04:08 + 00:00 3
2 Gasmann,Per Ola Lyn Ski 2:06:59 + 02:51 1
3 Smedberg,Kjetil IF Birkebeineren 2:16:07 + 11:59 1
4 Fredheim,Vegard Malvik IL 2:17:55 + 13:47 1
5 Henriksen,Jon Nittedal IL 2:18:01 + 13:53 2
6 Hansen,Kim Are Bull MAXBO TORSTVEDT 2:20:49 + 16:41 2
7 Fagerli,Ole Christian Team Høydal 2:21:52 + 17:44 1
8 Kroglund,Andre Vang Skiløperforening 2:22:56 + 18:48 3
9 Helmsen,Fredrik Ntnui 2:24:46 + 20:38 1
10 Sundgot-Borgen,Harald NIH 2:25:08 + 21:00 1
11 Skaarer,Martin Rustad IL 2:26:08 + 22:00 1
12 Martinsen,Christopher Mowe Nesodden IF 2:28:35 + 24:27 1
13 Hansen,Kim Andre Nesodden 2:31:21 + 27:13 1
14 Snarvold,Halvor Tynset IF 2:31:30 + 27:22 1
15 Pedersen,Jon Trøsken I.L. 2:32:37 + 28:29 1
16 Dufseth,Håvard Vang Skiløperforening 2:55:25 + 51:17 1
17 Sæhlie,Håkon Vang Skiløperforening 2:56:06 + 51:58 1
18 Hjelmtvedt,Alexander Unnli Reinsvoll IL 3:02:04 + 57:56 1
19 Schiøtz,Erik Ukjent skigruppe 3:05:07 +1:00:59 1
20 Helseth,Per Magne Krigsskolen 3:12:15 +1:08:07 1
21 Øvstehagen,Ole Amund Vestringen IL 3:28:15 +1:24:07 1
22 Skøien,Eirik Ukjent skigruppe 3:41:24 +1:37:16 1
23 Grønli,Jon Vegard Ukjent skigruppe 4:02:37 +1:58:29 1
Resultatliste M 26-30 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Fuglerud,Tor Atle Raufoss IL 2:05:34 + 00:00 1
2 Hørsand,Herman Hamar Skiklubb 2:09:22 + 03:48 3
3 Hovde,Johannes Nybygda IL 2:11:11 + 05:37 4
4 Bjørnbakken,Tony Andre Hernes IL 2:16:54 + 11:20 2
5 Lindsverk,Ole Reidar Svarstad 2:17:23 + 11:49 1
6 Granrud,Nils Rendalen IL 2:22:44 + 17:10 1
7 Evenrud,Tommy Raufoss IL Langrenn 2:24:53 + 19:19 1
8 Wiger,Øyvind Vikersund IF 2:25:01 + 19:27 1
9 Almlid,Espen Tjalve 2:25:19 + 19:45 2
10 Skaarer,Per Kristian Terra Bil 2:35:22 + 29:48 1
11 Ellefsen,Åge Ukjent skigruppe 2:35:43 + 30:09 1
12 Viberg,Sindre Vingrom IL 2:37:08 + 31:34 1
13 Wikstrøm,Marius Lillehammer Skiklubb 2:41:13 + 35:39 3
14 Hartz,Helge Søreng skiklubb 2:42:37 + 37:03 2
15 Langedal,Odd Arne Eikefjord IL 2:42:56 + 37:22 1
16 Gaasemyr,Gaute Oslo Studentenes IK 2:46:14 + 40:40 1
17 Bergerengen,Lars De sures il 2:49:29 + 43:55 1
18 Skjeset,Anders Vang Skiløperforening 2:50:09 + 44:35 2
19 Flydal,Richard Ukjent skigruppe 2:51:04 + 45:30 1
20 Braaten,Henning NOTEAM 2:51:43 + 46:09 1
21 Jorde,Øystein Gol IL 2:54:29 + 48:55 1
22 Nielsen,Stian Fjeldstad Ukjent skigruppe 2:55:31 + 49:57 2
23 Borgersen,Øyvind Br.dal sykleklubb 2:57:29 + 51:55 2
24 Haug,Ole Kristian Haug IL 2:57:43 + 52:09 1
25 Heltzen,Carl Fredrik Ukjent skigruppe 3:01:34 + 56:00 1
26 Høgholen,Mads Ukjent skigruppe 3:01:58 + 56:24 1
27 Kjærneth,Kyrre Søreng skiklubb 3:02:35 + 57:01 1
28 Bråthen,Pål Einar Tho Ukjent skigruppe 3:03:55 + 58:21 1
29 Andreassen,Eivind Greåker Innebandy 3:12:32 +1:06:58 1
30 Bolme,Inge Harald Krigsskolen 3:15:31 +1:09:57 1
31 Lunde,Ole Arthur Ukjent skigruppe 3:15:52 +1:10:18 1
32 Berg,Atle Ukjent skigruppe 3:19:59 +1:14:25 1
33 Henriksen,Pål skovli NOTEAM 3:20:36 +1:15:02 1
34 Andersen,Tor Kåre Ringebu/Fåvang Skiklubb 3:21:19 +1:15:45 1
35 Saxebøl,Simen Ukjent skigruppe 3:24:30 +1:18:56 1
36 Olsen,Ole, Jørgen Ukjent skigruppe 3:31:48 +1:26:14 1
37 Seem,Ola Andersson Grong IL 3:44:35 +1:39:01 1
38 Svartvatn,Kenneth Grane IL 3:47:38 +1:42:04 1
39 Espegren,Knut Ukjent skigruppe 3:53:03 +1:47:29 1
DNF Dahle,Espen Brettås Ukjent skigruppe   2
DNS Bækken,Lars Ivar K. Ukjent skigruppe   1
DNS Skovli Henriksen,Pål Ukjent skigruppe   1
DNS vatn,simen Nittedal IL   1
DNS Rustad,Øyvind Ukjent skigruppe   1
Resultatliste M 31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Sand,Arne Sjåstad / Vestre Lier 2:07:28 + 00:00 1
2 Hansen,Håvard Ukjent skigruppe 2:07:58 + 00:30 1
3 Roland,Kjartan Nannestad Skiklubb 2:11:52 + 04:24 1
4 Robstad,Bjørn Otra 2:12:48 + 05:20 1
5 Johansen,Rune Buer Hamar Skiklubb 2:13:16 + 05:48 1
6 Rustadbakken,Trond Brummunddal Sk 2:16:50 + 09:22 1
7 Bjørge,Eirik Gunnar Kjelsås IL 2:17:17 + 09:49 1
8 Igeltjønn,Vidar Vang Skiløperforening 2:17:59 + 10:31 1
9 Authen,Paul Aksel Trøgstad Skiklubb 2:18:28 + 11:00 2
10 STUBBERUD,FRODE MAXBO TORSTVEDT 2:19:11 + 11:43 1
11 Meen,Eivind Rustad IL 2:19:13 + 11:45 3
12 Strandli,Erik Rælingen Skiklubb 2:21:30 + 14:02 1
13 Stener,Tommy Ukjent 2:22:17 + 14:49 3
14 Heilemann,Nicolai Heming, IL 2:23:16 + 15:48 1
15 Bakkestuen,Roger Brøttum IL 2:23:44 + 16:16 3
16 Stenbrenden,Anders Ukjent skigruppe 2:25:18 + 17:50 1
17 Omland,Ole Jakob Skedsmo SK/BBS-klubben 2:26:31 + 19:03 1
18 Lilleøkseth,Bjørn Erik Ukjent 2:28:04 + 20:36 2
19 Bollandsås,Ole Martin Rustad IL 2:28:17 + 20:49 2
20 Blom-Hagen,Torbjørn Multitude 2:28:54 + 21:26 1
21 Johanssen,Kim Oslo Sportslager 2:29:29 + 22:01 1
22 Gausen,Erik Fet Skiklubb 2:29:41 + 22:13 1
23 Bårdseng,Sindre Vang Skiløperforening 2:30:10 + 22:42 6
24 Røynås,Anders Nordstrand IF 2:30:36 + 23:08 1
25 Nordeng,Terje Follebu Skiklubb 2:30:48 + 23:20 1
26 Skjellerudsveen,Einar Andreas Ukjent skigruppe 2:30:57 + 23:29 1
27 Ødegaard,Knut Ukjent skigruppe 2:30:58 + 23:30 1
28 Lien,Kjetil Ukjent skigruppe 2:31:22 + 23:54 2
29 Myhrsveen,Bjørn Ove Terra Bil 2:31:46 + 24:18 2
30 Linnebo,Harald Søreng skiklubb 2:32:06 + 24:38 1
31 Bårnås,Tore Bråten Luke the drifters running team 2:33:30 + 26:02 3
32 Stenberg,Pål Vang O Lag 2:34:26 + 26:58 3
33 Nyland,Espen Ottestad IL 2:36:23 + 28:55 1
34 Olsen,Olav OPIL 2:37:01 + 29:33 1
35 Fleischer,Martin Mata No IL 2:37:07 + 29:39 1
36 Urnes,Kenneth Vik IL 2:37:40 + 30:12 1
37 Thomassen,Rune Hamar Skiklubb 2:38:52 + 31:24 1
38 Nicolaysen,Mattis Bækkelagets SK 2:39:04 + 31:36 1
39 Lunna,Roar Brøttum IL 2:39:29 + 32:01 3
40 lund,frode Oslo Studentenes IK 2:40:42 + 33:14 1
41 Granum,Bjørn Ukjent skigruppe 2:41:05 + 33:37 1
42 Halvorsen,Ingar Gjøvik Skiklubb 2:41:22 + 33:54 1
43 Torsgard,Helge Mjøsen Skog BA 2:41:42 + 34:14 1
44 Pedersen,Knut Venger Eidsvold Værks Skiklubb 2:41:50 + 34:22 2
45 Soug,Ole Vemund Abb BIL 2:43:09 + 35:41 1
46 Thorsrud,Andreas Svarstad 2:43:17 + 35:49 1
47 Rustad,Bjørn Ukjent skigruppe 2:43:47 + 36:19 1
47 Stenersen,Bjørn Thomas Ingen 2:43:47 + 36:19 1
49 Reed,Mikal NOTEAM 2:44:35 + 37:07 1
50 Moe,Andre Moelven IL 2:44:53 + 37:25 1
51 Ulven,Dag Ukjent skigruppe 2:46:02 + 38:34 1
52 Hansen,Petter Vegard Ukjent skigruppe 2:47:12 + 39:44 1
53 Norling,Jørgen NOTEAM 2:47:51 + 40:23 1
54 Bendiksen,Frank Ukjent skigruppe 2:48:19 + 40:51 2
55 Hartz,Einar Søreng skiklubb 2:48:26 + 40:58 1
56 Aarflot,Rasmus Ukjent skigruppe 2:48:53 + 41:25 1
57 Mjølstad,Ole Christian Gjøvik 2:49:10 + 41:42 3
58 Baksjøberget,Jan Ulrik Vang Skiløperforening 2:50:36 + 43:08 3
59 Christiansen,Alexander Fredrikstad SK 2:50:44 + 43:16 1
60 Haugli,Anders Ukjent skigruppe 2:52:17 + 44:49 1
61 HAUGMO,BJØRN ERIK Moss Skiklubb 2:53:33 + 46:05 1
62 Haugen,Erik Mjøs Cross MXK 2:54:04 + 46:36 1
63 Segtnan,Tonny Ukjent 2:54:15 + 46:47 1
64 Fenstad,Torger Gausdal Skilag 2:56:06 + 48:38 1
65 Preststulen,Jon Tjalve 2:57:31 + 50:03 1
66 Esmann,Torgeir NOTEAM 2:58:08 + 50:40 1
67 Storhagen,Børre NOTEAM 2:59:23 + 51:55 2
68 Westlie,Pål Vidar Ukjent 2:59:35 + 52:07 1
69 Sivertsen,Vegard Ukjent 2:59:40 + 52:12 2
70 Røstadstuen,Trond Eina Sportsklubb 3:00:37 + 53:09 1
71 Gerner-Mathisen,Henrik NOTEAM 3:01:36 + 54:08 1
72 Holden,Øyvind Røn IL 3:01:39 + 54:11 1
73 Wiken,Dag Ukjent skigruppe 3:03:05 + 55:37 1
74 Keller,Erich Ukjent skigruppe 3:03:44 + 56:16 1
75 Rønningen,Even Ukjent skigruppe 3:03:52 + 56:24 1
76 Ellevold,Kaare Martin Oppstad IL 3:05:14 + 57:46 2
77 Krogh,Einar Ingen 3:06:22 + 58:54 1
78 Børresen,Arne Ingar Ukjent skigruppe 3:11:21 +1:03:53 1
79 Andersen,Jørn Øinæs Ukjent skigruppe 3:13:35 +1:06:07 1
80 Utkilen,Gard Ukjent skigruppe 3:14:28 +1:07:00 1
81 Ganz,Robert Ukjent skigruppe 3:16:03 +1:08:35 1
82 Utby,Gunnar Ukjent skigruppe 3:16:48 +1:09:20 1
83 Bjelvin,Lars Hydro BIL 3:17:04 +1:09:36 1
84 Haartveit,Jørund Ukjent skigruppe 3:19:39 +1:12:11 1
85 Berg,Tarjei Lørenskog Skiklubb 3:33:32 +1:26:04 1
86 Stavem,Ole Petter Moss Skiklubb 3:38:39 +1:31:11 1
87 Olsen,Per Ivar Hydro BIL 3:38:40 +1:31:12 1
88 Grønli,Jens Robert Fredrikstad SK 3:38:41 +1:31:13 1
89 Antonsen,Knut Jørgen Ukjent skigruppe 3:42:28 +1:35:00 1
90 Nicolaisen,Kristian NOTEAM 3:57:36 +1:50:08 1
91 Ødegård,Nils Ragnar NOTEAM 4:53:17 +2:45:49 1
DNF Mørk-Eidem,Joachim Ukjent skigruppe   1
DNS Øfsti,Anders T. Veldre Ski   2
DNS Halaas,Charles Preben Strøm Ukjent skigruppe   1
DNS myhrstad,Karl August Ukjent skigruppe   1
DNS Ørneberg,Stig Jerry ICA Bil   3
DNS Kolderup,Terje Ukjent skigruppe   1
DNS Taugland,Trond Erik Bjerke IL Ski   1
Resultatliste M 36-40 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Viken,Øyvind Øyer-Tretten IF 2:07:37 + 00:00 4
2 Åserud,Patrick Hasle-Løren IL 2:07:38 + 00:01 1
3 Olsen,Tommy Hamar Skiklubb 2:11:05 + 03:28 5
4 Elverum,Tor Team Sør 2:12:59 + 05:22 1
5 Nylund,Sven Nordbygda Ski 2:13:17 + 05:40 4
6 Hemma,Jørn Brøttum IL 2:14:39 + 07:02 3
7 Johansen,Ivar Østre Toten Skilag 2:15:03 + 07:26 1
8 Lund,Tor Martin Nanseth Skikl 2:16:06 + 08:29 1
9 Gundersen,Erlend Ullensaker Skiklubb 2:16:33 + 08:56 1
10 Evensen,Arne Næroset IL 2:16:41 + 09:04 3
11 Bråten,Ronny Spydeberg IL 2:16:44 + 09:07 1
12 Evensen,Torfinn Rustad IL 2:16:48 + 09:11 2
13 Dæhli,Jørn Olav Tolga IL 2:19:36 + 11:59 4
14 Karfjell,Eivind Team boron 88 2:19:57 + 12:20 2
15 Evensen,Geir Søre Ål IL 2:20:30 + 12:53 2
16 Lierhagen,Kjell Arild Ukjent skigruppe 2:20:56 + 13:19 1
17 Brandsdal,Helge Ceres 2:22:07 + 14:30 1
18 Holm,Lars Atle Driv IL 2:24:49 + 17:12 2
19 Lindby,Sjur Arne Otta IL 2:26:00 + 18:23 3
20 Dahling,Martin Hernes IL 2:26:13 + 18:36 2
21 Ekberg,Bjørn Ivar Oslo Sportslager 2:26:33 + 18:56 1
22 Pedersen,Jan Ola Vang Skiløperforening 2:26:58 + 19:21 8
23 Røsåsen,Tom Steinar Eidsvold Værks Skiklub 2:27:52 + 20:15 1
24 Fodstad,Ole Thorbjørn Eidsvold Værks Skiklub 2:29:05 + 21:28 1
25 Wile,Jon Camilllo NOTEAM 2:29:53 + 22:16 1
26 Gustavsen,Knut Halden SK 2:31:09 + 23:32 1
27 Engelstad,Kjetil Ringkollen Skiklubb 2:31:16 + 23:39 2
28 Nordvik,Jan Erik Brumunddal Ski 2:31:49 + 24:12 1
29 Tvedt,Kjetil De sures il 2:32:58 + 25:21 3
30 Lid,Arve Team boron 88 2:34:19 + 26:42 1
31 Skyrud,Finn Terje SAS ski, jogg & tråkk 2:34:21 + 26:44 2
32 Madland,Håvard Rånny Driv IL 2:34:58 + 27:21 1
33 Bakken,Håvard OSL BIL 2:35:03 + 27:26 1
34 Høgås,Ricard Lillehammer Skiklubb 2:35:28 + 27:51 1
35 Endreson,Morten Ingen 2:35:33 + 27:56 1
36 Bergo,Knut Røa IL 2:35:38 + 28:01 2
37 Samuelsen,Jan-Rune Stor-Elvdal SK 2:35:50 + 28:13 2
38 Jørgenvåg,John Einar Larvik Ski 2:35:58 + 28:21 1
38 Bakke,Knut Are Strandbygda IL 2:35:58 + 28:21 3
40 Eide,Olaf Gjøvik Skiklubb 2:36:10 + 28:33 1
41 Midtmageli,Jon Halvor Øyer-Tretten IF 2:38:22 + 30:45 1
42 Finborud,Arnstein Oslo Studentenes IK 2:38:26 + 30:49 1
43 Høgset,Olav Ringerike O-lag 2:38:36 + 30:59 2
44 Tangen,Leif Erik Botne SK 2:38:41 + 31:04 1
45 Pedersen,Ole Halden SK 2:39:04 + 31:27 1
46 Trandum,Rune Ukjent skigruppe 2:39:23 + 31:46 1
47 Mortensen,Roger NESP 2:40:18 + 32:41 1
48 Bræin,Jo Inge Faaberg IL 2:41:31 + 33:54 2
49 Løkken,Ola Idar Gausdal Skilag 2:41:46 + 34:09 2
50 Skjold,Arild Ukjent skigruppe 2:42:20 + 34:43 2
51 Bjørlo,Kjetil Halden SK 2:43:58 + 36:21 1
52 Hjelløkken,Ola Kristian Østerdal Garnison 2:46:31 + 38:54 3
53 Olav,Emilsen Magnor U.L. 2:47:03 + 39:26 1
54 Mittet,Geir Ove NRK 2:47:06 + 39:29 2
55 Bakken,Sigurd Eidsvold Værks Skiklub 2:47:26 + 39:49 1
56 Johansen,Cato Vang Skiløperforening 2:47:47 + 40:10 1
57 Håkonsen,Yngve Sogndal IL 2:49:15 + 41:38 2
58 Sveen,Tormod Ukjent skigruppe 2:49:27 + 41:50 1
59 Bråten,Knut Luke the drifters running team 2:50:28 + 42:51 1
60 Skogli,Ingar Ukjent skigruppe 2:51:32 + 43:55 1
61 Andersen,Morten Sjumann Lillehammer Skiklubb 2:52:34 + 44:57 1
62 Utby,Øystein Stange Sp.Kl. 2:53:30 + 45:53 1
63 Nyberg,Vidar Eidsvold Værks Skiklub 2:53:38 + 46:01 2
64 Jakobsen,Per Arne Eina IL 2:54:05 + 46:28 2
65 Pedersen,Atle Raymond Ukjent skigruppe 2:54:47 + 47:10 1
65 Holter,Bjørnar Flo 2:54:47 + 47:10 2
67 Kristiansen,Ole Jacob Ukjent skigruppe 2:55:36 + 47:59 1
68 Drivenes,Bjarte Ukjent skigruppe 2:56:19 + 48:42 1
69 Skolseg,Steffen Ukjent skigruppe 2:56:54 + 49:17 3
70 Bråten,Morten Ukjent skigruppe 2:58:00 + 50:23 2
71 Olavsen,Eirik Norpapp 2:58:27 + 50:50 1
72 Høsøien,Torger Ukjent skigruppe 2:58:50 + 51:13 2
73 Paulsen,Vegard De sures il 2:59:04 + 51:27 1
74 Lunna,Ole Christian Brøttum IL 2:59:39 + 52:02 3
75 Sørgård,Bjørnar Ukjent skigruppe 3:01:43 + 54:06 1
76 Moe,Dagfinn Ingen 3:02:39 + 55:02 1
77 Johansen,Tom Ytre-Andørja IL 3:02:46 + 55:09 1
78 Larsen,Tommy Solbraa Ukjent skigruppe 3:02:51 + 55:14 1
79 Almås,Johannes Ukjent skigruppe 3:03:30 + 55:53 4
80 Eide,Kjetil Otta IL 3:04:02 + 56:25 2
81 Huse,Hans Ingen 3:04:37 + 57:00 1
82 Fredriksberg,Jan Vang Skiløperforening 3:05:14 + 57:37 1
83 Asplund,Knut Michael Real Kikut 3:06:02 + 58:25 2
84 Welinder,Tor-åge Moss Skiklubb 3:06:17 + 58:40 1
85 Eik,Arne Ukjent skigruppe 3:06:39 + 59:02 2
86 Høilund,Thor Kristian Ukjent skigruppe 3:07:45 +1:00:08 1
87 Spidde,Dag SSB 3:08:27 +1:00:50 1
88 Hårstadhaugen,Hans Erik Gausdal Skilag 3:08:34 +1:00:57 1
89 Kleiven,Per Ivar Sel IL 3:09:34 +1:01:57 1
90 Lund,Erling A. Hobøl og Tomter IL 3:10:45 +1:03:08 1
91 Eide,Sigurd Eidsvold Værks Skiklub 3:11:20 +1:03:43 1
92 Kristiansen,Richard De sures il 3:17:26 +1:09:49 1
93 Knutsen,Per G. Smart Service 3:17:56 +1:10:19 1
94 Lorentsen,Geir Ukjent skigruppe 3:18:34 +1:10:57 1
95 Knutsen,Morten Ingen 3:18:39 +1:11:02 1
96 Westby,Torleif NOTEAM 3:22:37 +1:15:00 1
97 Tørstad,Øyvind Ukjent 3:23:51 +1:16:14 1
98 Lindholm,Geir Ingen 3:24:14 +1:16:37 1
99 Thommesen,Frank Årvoll IL 3:24:31 +1:16:54 1
100 Olsen,Morten Ottestad IL 3:26:01 +1:18:24 2
101 Olsen,Jo Eirik Ukjent skigruppe 3:28:11 +1:20:34 1
102 Seim,Reidar Ukjent skigruppe 3:37:15 +1:29:38 2
103 Brynsrud,Lasse Ingen 3:38:43 +1:31:06 1
104 Eng,Tom Ullensaker Skiklubb 3:40:05 +1:32:28 2
105 Lindløkken,Dag Ingen 3:40:20 +1:32:43 1
106 Valen,Stig Erik Ukjent skigruppe 4:03:58 +1:56:21 1
107 Degn,Jan Erik Ukjent klubb 4:30:20 +2:22:43 1
DNF Wiig,Svein Lørenskog Skiklubb   2
DNS Fløtlien,Asgeir Brøttum IL   2
DNS Øvergård,Geir Sørskogbygda IL   2
DNS Bakken,Håvard Rønnevig Ukjent skigruppe   1
DNS Nordeng,Jan Otto Nordre Land IL   1
DNS Kolderup,Jørgen Larvik Ski   1
DNS Bøe,Martin Nordre Oppdalen IL   1
DNS Hodnesdal,Nils Robert IL Try   2
DNS Mikkelsen,Tommy Brumunddal Ski   2
DNS Kildal,Trond Heming, IL   1
Resultatliste M 46-50 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Høiby,Bjørn Næroset IL 2:09:14 + 00:00 17
2 Nylund,Dag Nordbygda Ski 2:16:23 + 07:09 5
3 Gresmo,Tore Hof IL 2:16:33 + 07:19 9
4 Trønnes,Olav Otta IL 2:18:00 + 08:46 2
5 Rypdal,Magnor Isfjord IL 2:18:29 + 09:15 3
6 Holden,Pål Morten Bjerke IL Ski 2:19:43 + 10:29 2
7 Rusti,Øystein Ukjent klubb 2:19:47 + 10:33 1
8 Lie,Asbjørn Øyer-Tretten IF 2:20:23 + 11:09 3
9 Larsen,Bjørn Inge Sosial og helsedirektoratet 2:21:53 + 12:39 1
10 Nordseth,Odd Arild Møller Bil Bardufoss 2:22:23 + 13:09 1
11 Storbråten,Jonny Rustad IL 2:23:10 + 13:56 1
12 Svingheim,Geir Gran IL 2:24:04 + 14:50 7
13 Bakken,Rolf Hernes IL 2:26:00 + 16:46 2
14 Samuelsen,Ståle Stovnerkam/Team Oslo Sportslag 2:26:09 + 16:55 1
15 Bækken,Aadne Nannestad Skiklubb 2:27:10 + 17:56 1
16 Trønnes,Erik Ottadalen Sykkelklubb 2:27:25 + 18:11 2
17 Gjerdalen,Jan Erik Tynset IF 2:27:48 + 18:34 3
18 stuve,ivar Ukjent skigruppe 2:28:12 + 18:58 1
19 Nybo,Jan Olav Rustad IL 2:28:54 + 19:40 2
20 Edstrøm,Jan Sverre Rustad IL 2:29:12 + 19:58 1
21 Solheim,Harry Eikefjord IL 2:29:23 + 20:09 1
22 Østberg,Håkon Gjøvik Skiklubb 2:29:28 + 20:14 3
23 Hellebergshaugen,Odd Arne Vang Skiløperforening 2:29:56 + 20:42 6
24 Bjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 2:30:48 + 21:34 2
25 Grøndalen,Atle Eidsiva b.i.l 2:32:20 + 23:06 1
26 Hjelle,Arne Nord-Pool 2:32:33 + 23:19 1
27 Larsen,Kjell Olav Roterud IL 2:32:49 + 23:35 1
28 Leif,Lågseide Sas 2:33:08 + 23:54 1
29 Dahl,Edvard Hamar Skiklubb 2:33:22 + 24:08 1
30 Borgen,Paul Einar Sportsmaster B.I.L. 2:33:25 + 24:11 1
31 Gunnulfsen,Petter Nærsnes & Åros IF (passiv med 2:33:35 + 24:21 1
32 Håkonsen,Håvard Moelven IL 2:35:45 + 26:31 3
33 Berntsen,Arvid Vestringen IL 2:36:34 + 27:20 1
34 Hasle,Lars Nesodden IF 2:37:28 + 28:14 2
35 Nordhov,Hans Jacob Gulset IF 2:37:31 + 28:17 1
36 Olsen,Freddy Rye 2:39:13 + 29:59 1
37 Fosheim,Per Erik Hamar Skiklubb 2:40:34 + 31:20 1
38 Vegsundvåg,Rune NOTEAM 2:40:42 + 31:28 1
39 Berntsen,Thore Vågå IL 2:41:52 + 32:38 12
40 Mæhlum,Eivind Søre Ål IL 2:41:58 + 32:44 2
41 Steihaug,Olav Alvdal IL 2:42:30 + 33:16 1
42 Tosterud,Even Anders Feiring Il 2:42:45 + 33:31 1
43 Ingvoldstad,Frode Sportsmaster B.I.L. 2:43:57 + 34:43 1
44 Skårholen,Egil Nordbygda Ski 2:44:31 + 35:17 8
45 JENSEN,RUNE HOLTZE Moss Skiklubb 2:44:34 + 35:20 1
46 Lundby,Terje Vang Skiløperforening 2:46:25 + 37:11 1
47 Skjelstad,Kai Østre Toten Skilag 2:48:01 + 38:47 1
48 Nannestad,Gyrd Ringsaker IF 2:48:35 + 39:21 2
49 Rise,Roar Gjøvik Skiklubb 2:49:02 + 39:48 1
50 Bjørndal,Bernt Feiring Il 2:50:43 + 41:29 2
51 Nordhagen,Harald Brøttum IL 2:50:52 + 41:38 2
52 Schjølberg,Richard Nesodden IF 2:51:53 + 42:39 2
53 Gjestvang,Per Øivind Østre Toten Skilag 2:52:53 + 43:39 1
54 Thevenard,Pierre Ukjent skigruppe 2:53:49 + 44:35 1
55 Hatten,Rune Slettås IL 2:53:51 + 44:37 1
56 Andersen,Morten Roger Halden SK 2:54:03 + 44:49 2
57 Strande,Leif Anders Eina Sportsklubb 2:54:05 + 44:51 1
58 Østvold,Kai JH sykkel 2:54:51 + 45:37 1
59 Johansen,Jonny Ilseng IL 2:55:29 + 46:15 2
60 Bjaaland,Halvor Gjøvik Skiklubb 2:55:36 + 46:22 1
61 Johnsen,Lars Kenneth Rustad IL 2:55:48 + 46:34 2
62 Omland,Klaus H Ukjent skigruppe 2:56:33 + 47:19 1
63 Jordet,Sindre Ottestad IL 2:59:22 + 50:08 1
64 Hagen,Morten Høybråten og Stovner IL 2:59:23 + 50:09 1
65 Myhren,Ole Chr. Søre Ål IL 3:01:53 + 52:39 1
66 Halvorsen,Geir Håvard ASKO B.I.L 3:02:25 + 53:11 2
67 Scharning,Tom Rustad IL 3:03:21 + 54:07 2
68 Christensen,Henning Holter Hamar Skiklubb 3:04:16 + 55:02 2
69 Ødegård,Rune Strand Brøttum IL 3:06:10 + 56:56 2
70 Gustavsen,Roar Ukjent skigruppe 3:08:31 + 59:17 2
71 Kvam,Jarle Wiersholm 3:11:37 +1:02:23 1
72 Andresen,Kåre Eidsvold Værks Skiklub 3:13:13 +1:03:59 1
73 Mjølnerød,Jens Erik Halden SK 3:13:20 +1:04:06 2
74 Fredborg,Andreas NOTEAM 3:13:42 +1:04:28 1
75 Holmlund,Reidar Moelven IL 3:14:38 +1:05:24 2
76 Rosten,Pål Sel IL 3:17:10 +1:07:56 1
77 Nymoen,Jan-Åge Slåstad IL 3:17:51 +1:08:37 1
78 Bjørnstad,Knut Ingen 3:19:55 +1:10:41 2
79 Woldvik,Thor Finco Elektro AS 3:20:20 +1:11:06 1
80 Graff,Per Henning Askim IF 3:26:46 +1:17:32 1
81 Olsen,Tore Schwartz Ukjent skigruppe 3:28:26 +1:19:12 1
82 Grøtterud,John Arne Snarum Bastulag 3:30:23 +1:21:09 1
83 Hauger,Kai Raufoss CK 3:30:51 +1:21:37 1
84 Borg,Cato Mandagsklubben 3:32:16 +1:23:02 1
85 Engebretsen,Steinar Access Bil 3:39:17 +1:30:03 4
86 Sundgaard,Ivar J Strand Brænderi 3:39:24 +1:30:10 1
87 Mathiesen,Arvid LI-FO BIL 3:41:54 +1:32:40 2
88 Traaseth,Jan Ukjent skigruppe 3:47:19 +1:38:05 1
89 Langseth,Morten Eidsvold Værks Skiklub 3:58:49 +1:49:35 1
90 Eriksen,Espen Ukjent skigruppe 4:00:40 +1:51:26 1
DNF Ørstehagen,Inge Vestringen IL   1
DNS Berger,Andreas Høybråten og Stovner IL   2
DNS Skirstad,Erik Vang Skiløperforening   1
DNS Kværneng,Geir Nordbygda Ski   2
DNS Øvstehagen,Inge Vestringen IL   1
DNS Sundgaard,Ivar J. Ukjent skigruppe   1
DNS Haugli,Lars Arve Rustad IL   1
DNS Henriksen,Morten Hamar Skiklubb   1
DNS Danielsen,Odd Øyer-Tretten IF   1
DNS Vognild,Odd Magnar Oppdal IL   1
Resultatliste M 41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Evensen,Jon Mesnali Skilag 2:07:50 + 00:00 10
2 Karlsen,Kjell Sørskogbygda IL 2:07:52 + 00:02 7
3 Repshus,Steffan Magnor UL 2:13:07 + 05:17 1
4 Lome,Ivar Hamar Skiklubb 2:15:36 + 07:46 8
5 Sveen,Helge Nycomed Pharma 2:16:56 + 09:06 4
6 Aamodt,Nils Tore Vang Skiløperforening 2:22:44 + 14:54 16
7 Holst,Frode Nordre Oppdalen IL 2:24:00 + 16:10 1
8 Hemma,Johs Brøttum IL 2:24:05 + 16:15 4
9 Mjønerud,Jostein Ingen 2:24:09 + 16:19 1
10 Gilde,Rune Hernes IL 2:24:42 + 16:52 5
11 Holm,Egil IL Runar 2:25:13 + 17:23 1
12 Bonkerud,Torbjørn Veldre Ski 2:25:45 + 17:55 13
13 Gullikstad,Steffen Lillehammer Skiklubb 2:26:40 + 18:50 1
14 Kjonerud,Ola Roterud IL 2:27:18 + 19:28 2
15 Mortvedt,Ole Martin Ottestad IL 2:27:26 + 19:36 2
16 Kjernli,Fred Arild priv 2:27:31 + 19:41 1
17 Hamnes,Ståle Lillehammer Skiklubb 2:27:45 + 19:55 2
18 Hoff,Arnfinn Bjerke IL Ski 2:28:29 + 20:39 1
19 Storbekk,Ulf Veldre Ski 2:29:41 + 21:51 8
20 Andreassen,Pål Ringkollen Skiklubb 2:29:59 + 22:09 1
21 Hansen,Jan Arve Trøgstad Skiklubb 2:30:14 + 22:24 2
22 Pedersen,Arnfinn Nesodden IF 2:30:31 + 22:41 2
23 Øyen,Inge Østerdal Garnison 2:30:33 + 22:43 3
24 Ulven,Tor Magne Eidsiva B.i.l 2:31:37 + 23:47 1
25 Huse,Ole Marcus Lillehammer Skiklubb 2:32:59 + 25:09 3
26 Knutsmoen,Rune Nesodden IF 2:33:04 + 25:14 2
27 Riibe,Hans Tore Hamar Skiklubb 2:34:47 + 26:57 4
28 Thomasgaard,Olaf Johan Hernes IL 2:34:56 + 27:06 1
29 Morønning,Bjørn Alvdal IL 2:35:45 + 27:55 2
30 Fandrem,Asgeir Roterud IL 2:36:03 + 28:13 2
31 Storbråthen,Kåre Rustad IL 2:36:24 + 28:34 1
32 Hilleren,Arve Ukjent skigruppe 2:37:23 + 29:33 2
33 Knutsen,Ole Ukjent skigruppe 2:37:36 + 29:46 1
34 Fossum,Rune Ottestad IL 2:37:37 + 29:47 3
35 Tomter,Øyvind Vang Skiløperforening 2:37:44 + 29:54 2
36 Nordseth,Steinar Storsteinnes IL 2:39:10 + 31:20 1
37 Berge,Harald Nordbygda Ski 2:40:36 + 32:46 1
38 Skarpnord,Kjell Veldre Ski 2:41:03 + 33:13 5
39 Frank,Bjørn Olav Alvdal IL 2:41:07 + 33:17 2
40 Hagen,Bjørn ROS Ski 2:41:23 + 33:33 4
41 Lie,Bjarne Grue IL 2:41:26 + 33:36 2
42 Fisketjønn,Nils Øyvind Grov Gjerdrum IL 2:41:29 + 33:39 1
43 Kristiansen,Tore Kråkstad IL 2:41:35 + 33:45 2
44 Ulven,Jørn Næroset IL 2:41:38 + 33:48 6
45 Amdahl,Bjørn Kåre Lommedalen IL 2:41:41 + 33:51 1
46 Lorck,Christian Boc 2:41:42 + 33:52 1
47 Moen,Vidar Gjerdrum IL 2:42:06 + 34:16 1
48 Wernberg,Birger Ukjent 2:42:36 + 34:46 2
49 Andresen,Sverre Ukjent skigruppe 2:42:37 + 34:47 2
50 Bergersen,Eirik Jarl Ukjent skigruppe 2:42:44 + 34:54 1
51 Isachsen,Nils LK Bil 2:44:54 + 37:04 1
52 Dahl,Yngve Røros IL 2:45:37 + 37:47 1
53 Overskott,Espen Hamar Skiklubb 2:45:38 + 37:48 2
54 Utby,Ragnar Ottestad IL 2:45:40 + 37:50 1
55 Larsen,Stein Ole Kongsvinger IL 2:46:03 + 38:13 3
56 Kristjansson,Gudmundur Rafn Lillehammer Skiklubb 2:46:29 + 38:39 1
57 Solhaug,Bjørn Magne Hvam IL 2:47:11 + 39:21 1
58 Gjendahl,Gunnar Vang Skiløperforening 2:47:13 + 39:23 2
59 Sandberg,Tore Strandbygda IL 2:47:16 + 39:26 2
60 Dalby,Hans Ottestad IL 2:48:10 + 40:20 1
61 Ruud,Petter BBS-klubben 2:48:39 + 40:49 1
62 Schjølberg Hagerup,Paal Lyn Ski 2:48:52 + 41:02 1
63 Rønes,Jan Martin Hernes IL 2:49:17 + 41:27 1
64 Aase,Bjørn Espen Vang Skiløperforening 2:49:37 + 41:47 2
65 Dietrics,Pål Einar Høyskolen I Hedmark 2:49:43 + 41:53 2
66 Holme,Erik Moss Skiklubb 2:50:05 + 42:15 1
67 Leonhardsen,Tom Redalen IL 2:52:09 + 44:19 1
68 Skårholen,Tommy Furnes Skiløperforening 2:52:27 + 44:37 1
69 Kvale,Tor-Einar Ukjent skigruppe 2:53:12 + 45:22 1
70 Olasveen,Arnt Steinar Lillehammer Skiklubb 2:53:47 + 45:57 2
71 Kjetil,Kjetil Ål IL 2:53:57 + 46:07 1
72 Kolstad,Øyvind Askim IF 2:54:01 + 46:11 1
73 Elden,Jan Erik Bjerke IL Ski 2:54:43 + 46:53 2
74 Bjerkesmoen,Svein Mesnali Skilag 2:55:50 + 48:00 1
75 Ringås,Tore Bjørn Jømna/Heradsbygd Langrenn 2:58:08 + 50:18 1
76 Hanstad,Bjørn Otta IL 2:58:42 + 50:52 1
77 Torgerhagen,Per Ottestad IL 2:59:01 + 51:11 3
78 Engell,Torgrim GE-Healthcare BIL 2:59:06 + 51:16 1
79 Odden,Sten Tore Fossum IF 2:59:18 + 51:28 1
80 Johnsen,Jørn Egil Huringen, IF (passiv medlem) 3:01:48 + 53:58 1
81 Tørstad,Tormod Telenor BIL 3:07:18 + 59:28 1
82 Bye,Audun Flo 3:08:20 +1:00:30 2
83 Hjelmås,Svein Gjøvik Skiklubb 3:08:36 +1:00:46 1
84 Kartomten,Johan Vang Skiløperforening 3:09:02 +1:01:12 7
85 Ruud,Bjørn Flo 3:09:24 +1:01:34 1
86 Larsen,Johan ASKO B.I.L 3:12:55 +1:05:05 2
87 AL-JABRI,SETTAR Gjøvik Skiklubb 3:13:58 +1:06:08 1
88 Fæste,Kristian Drøbak-Frogn IL 3:14:02 +1:06:12 2
89 Wold,Knut Ukjent skigruppe 3:14:41 +1:06:51 2
90 Skansen,Steinar ASKO B.I.L 3:14:58 +1:07:08 1
91 Lien,Jan Erik Otta IL 3:16:25 +1:08:35 3
92 Bang,Ole Christian Hamar Skiklubb 3:16:27 +1:08:37 1
93 Hjortdal,Ole Johan Mandagsklubben 3:16:44 +1:08:54 1
94 jacobsen,tommy Askim IF 3:18:15 +1:10:25 1
95 Padel,Johan Ukjent skigruppe 3:19:36 +1:11:46 1
96 Johansen,Ulf Eidsvold Værks Skiklub 3:20:02 +1:12:12 1
97 Marthinsen,Øyvind Sigurd Ukjent skigruppe 3:27:14 +1:19:24 1
98 Hagen,Morten Hamar Skiklubb 3:27:31 +1:19:41 2
99 Heie,Mads Are Ukjent skigruppe 3:28:17 +1:20:27 1
100 Moi,Per Gunnar Ibm-Klubben 3:30:07 +1:22:17 2
101 Dobloug,Mattis Lodviken skiløperforening 3:30:41 +1:22:51 1
102 Sunde,Jan Erik Ford-Ringen 3:32:26 +1:24:36 1
103 Moen,Morten Norconsult Bil 3:40:04 +1:32:14 1
104 Høyen,Svein Olav Ukjent skigruppe 3:42:06 +1:34:16 1
105 Bredesen,Arnulf Bryhn Ullensaker Skiklubb 3:45:07 +1:37:17 1
106 Måøy,Jan Jamit BIL 3:48:15 +1:40:25 2
107 Rauan,Per Henning ASKO B.I.L 3:54:44 +1:46:54 1
108 Nyhus,Terje NOTEAM 4:06:30 +1:58:40 1
109 Gundersen,Trond Hogstvedt Ukjent skigruppe 4:14:40 +2:06:50 1
DNF Stenersen Lund,Espen Tistedalen FL   1
DNF Haugan,Frode NOTEAM   1
DNS Bjørke,Arne Sør-Fron IL Ski   1
DNS Martinsen,Eyvind Hvam IL   1
DNS Braathen,Finn Ukjent skigruppe   1
DNS Søbye,Kjell Lillehammer Skiklubb   1
DNS njhlkhlkjh,kjhjhkjh Vindbjart, IL   1
DNS Knudsen,Morten Oslo Sportslager   1
DNS Almqvist,Per Nordre Oppdalen IL   2
DNS Karlsen,Robert Lillehammer Skiklubb   2
DNS Hauge,Rune Ukjent skigruppe   1
Resultatliste M 51-55 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Hanssveen,Erik Søre Ål IL 2:19:20 + 00:00 3
2 Telneset,Svein Harald Tynset IF 2:24:16 + 04:56 3
3 Birkelund,Vidar Gjerdrum IL 2:25:23 + 06:03 1
4 Nilsen,Gunnar Holth Harestua IL 2:27:57 + 08:37 1
5 Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:29:33 + 10:13 3
6 Krogsveen,Øyvind Sør-Fron IL Ski 2:29:59 + 10:39 2
7 Kjærstad,Gjermund Rustad IL 2:32:29 + 13:09 1
8 Eide,Kjell Lillehammer Skiklubb 2:33:21 + 14:01 1
9 Mellbye,Andreas Skiklubben FRAM 2:39:12 + 19:52 2
10 Frogner,Hans Ringsaker IF 2:39:17 + 19:57 3
11 Pedersen,Odd Ringkollen Skiklubb 2:39:51 + 20:31 1
12 Ihlen,Johnny Rustad IL 2:43:24 + 24:04 1
13 Sletten,Tor Ål IL 2:44:22 + 25:02 1
14 Kjøs,Ole Vang Skiløperforening 2:44:54 + 25:34 2
15 Jensen,Bjørn Eide Nesodden IF 2:46:08 + 26:48 2
16 Westerheim,Kai Petter Furnes Skiløperforening 2:46:26 + 27:06 16
17 Hansen,Hermann Iver MAXBO TORSTVEDT 2:46:36 + 27:16 2
18 Bakken,Gudmund Lillehammer Skiklubb 2:47:15 + 27:55 3
19 Finstad,Bent Lørenskog Skiklubb 2:47:41 + 28:21 2
20 Raabe,Erik Anton Haslum IL 2:47:58 + 28:38 1
21 Rodem,Bent Bækkelagets SK 2:47:59 + 28:39 3
22 Braaten,Svein Ole Røa IL 2:48:47 + 29:27 1
23 Christiansen,Tom Willy Bærums Skiklub 2:49:18 + 29:58 2
24 Sæle,Oddleiv Lillehammer Skiklubb 2:50:10 + 30:50 3
25 Brelien,Geir-Inge Ingen 2:50:36 + 31:16 4
26 Stenslet,Ingar Frogner IL 2:52:22 + 33:02 1
27 Svendsen,Odd Sørumsand IF 2:53:56 + 34:36 1
28 Thorsrud,Nils Halvor Vikersund IF 2:53:58 + 34:38 1
29 Solbakken,Hallgeir Ukjent 2:57:04 + 37:44 1
30 Sandum,Jon Ingen 2:57:44 + 38:24 1
31 Olsen,Tore Hamar Skiklubb 2:59:50 + 40:30 5
32 Ulven,Olaus Røn IL 3:05:57 + 46:37 1
33 Jensen,Morten C. Bjerke IL Ski 3:06:01 + 46:41 1
34 Arnesveen,Terje Ukjent skigruppe 3:08:51 + 49:31 2
35 Rønneseth,Asbjørn Åsen IL 3:09:42 + 50:22 1
36 Olsen,Henning Nordbygda Ski 3:12:19 + 52:59 3
37 Hofshagen,Are Hamar Skiklubb 3:13:35 + 54:15 2
38 Sveen,Steinar MAXBO TORSTVEDT 3:17:47 + 58:27 4
39 Løfsgaard,Trond Sørum 3:17:53 + 58:33 2
40 Kristiansen,Bjørn Gunnar Moelven IL 3:19:15 + 59:55 1
41 Olsen,Bjørn Karsten Skog-Data BIL 3:20:22 +1:01:02 2
42 Bakken,Sten Brede Ukjent skigruppe 3:34:29 +1:15:09 1
43 Nordby,Svein Arne Holmen IF 3:43:16 +1:23:56 1
44 Winnæss,Tom-Arne Drafn, Ski- og Ballklubben 4:00:03 +1:40:43 1
45 Nitschke,Terje Infor Partner 4:00:22 +1:41:02 1
46 antonsen,trond sigurd Kjellmyra IL 4:22:00 +2:02:40 1
DNF Bergan,Erik Ringkollen Skiklubb   2
DNS Bakkeli,Geir Ukjent skigruppe   1
DNS Opkvitne,Olav Geilo IL   1
DNS Børnick,Pål Geilo IL   1
Resultatliste M 61-65 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Kvernerud,Knut Jahren IL 2:23:36 + 00:00 8
2 Austgarden,Harald Vestringen IL 2:41:42 + 18:06 1
3 Berg,Arvid Vestringen IL 2:43:58 + 20:22 1
4 Sørlien,Per Harald Ukjent skigruppe 2:44:28 + 20:52 1
5 Johansen,Per Jonny Stovnerkam. 2:49:20 + 25:44 1
6 Gjengedal,Anstein Oslo Politis IL 2:49:30 + 25:54 7
7 Vaal,Tor Dyre Skiptvedt IL 2:53:39 + 30:03 1
8 Haugen,Hans Olav Follebu Skiklubb 2:56:23 + 32:47 2
9 Lunne,Tom Hosle IL 2:58:50 + 35:14 1
10 Homb,Arne Ingen 3:00:25 + 36:49 2
11 Farbu,Leif Hamar Skiklubb 3:02:59 + 39:23 12
12 Moe,Bernt Fredrik Vang Skiløperforening 3:03:59 + 40:23 2
13 Eide,Inge Vågå IL 3:05:39 + 42:03 2
14 Krugerud,Arve Haslum IL 3:08:18 + 44:42 2
15 Bakken,Svein Peder Østre Toten Skilag 3:08:40 + 45:04 1
16 Bergstrøm,Hasse Ukjent skigruppe 3:10:41 + 47:05 6
17 Feragen,Alf Harald Hitterdal og Feragen IL 3:13:03 + 49:27 2
18 Lønnquist,Storm A. Ukjent klubb 3:20:46 + 57:10 1
19 Heggen,Tore Magne Gran IL 3:25:54 +1:02:18 1
20 Kavli,Gunnar Nordbygda Ski 3:29:32 +1:05:56 3
21 Eik,Harald Ukjent skigruppe 3:34:27 +1:10:51 3
DNS Almås,Rolf SYRIL   2
Resultatliste K 17-18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Thomasgaard,Maren Tynset IF 2:47:43 + 00:00 1
2 Ørstehagen,Marianne Vestringen IL 2:58:19 + 10:36 1
Resultatliste K 19-20 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Damgaard,Ingrid Ivrig, IL 2:31:46 + 00:00 1
2 Damgaard,Randi Ivrig, IL 2:35:34 + 03:48 1
3 Hovde,Mathea Nybygda IL 2:52:26 + 20:40 1
4 stuve,heidi Ukjent skigruppe 3:12:55 + 41:09 1
5 Sæle,Astrid Dimmen Lillehammer Skiklubb 3:23:07 + 51:21 1
Resultatliste K 21-25 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Stenslet,Synne Frogner IL 3:04:43 + 00:00 1
2 Birkelund,Mari Gjerdrum IL 3:13:51 + 09:08 1
3 Bråten,Ida Ukjent skigruppe 3:38:37 + 33:54 1
4 Nygard,Gina Igelsås 3:59:08 + 54:25 1
5 Vingelsgård,Ida Trysil 4:08:57 +1:04:14 1
DNS Breda,Tille Marie Vinn IL   2
Resultatliste K 26-30 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Ingvoldstad,Ingrid Anne Vang Skiløperforening 2:44:38 + 00:00 4
2 Trønnes,Hanne Otta IL 2:51:52 + 07:14 1
3 Bjerke,Camilla Marie Ingen 3:24:48 + 40:10 3
4 Svensen,Anne Soknedalen IL 3:26:04 + 41:26 1
5 Martinsen,Mari Mowe Nesodden IF 3:31:41 + 47:03 1
6 Veslum,Anette NOTEAM 3:48:46 +1:04:08 1
7 sønsthagen,monica Rena Alpinklubb 4:02:17 +1:17:39 1
DNS Hansen,Linn Beate Ukjent skigruppe   1
Resultatliste K 31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Bunde,Anette Øystre Slidre IL 2:28:54 + 00:00 1
2 Brynhi,Rita Åsbygda IL 2:41:50 + 12:56 8
3 Bolstad,Hilde Åslia Skilag 2:54:30 + 25:36 3
4 Bagsjøberget,Hege Ingen 2:56:56 + 28:02 2
5 Karlsen,Reidun O. Lillehammer Skiklubb 3:00:03 + 31:09 1
6 Storhagen,Hanne Ingen 3:00:27 + 31:33 2
7 Skaarer,Bergljot Kråkstad IL 3:09:18 + 40:24 1
8 Dale,Frida Beveren IL 3:17:26 + 48:32 1
9 Hodnesdal,Hege Ukjent skigruppe 3:18:44 + 49:50 1
10 Selvik,Sigrund NOTEAM 3:27:39 + 58:45 1
11 Segtnan,Renate Ukjent 3:37:24 +1:08:30 1
12 Hegsvold Andersen,Kirsten Ukjent skigruppe 3:42:03 +1:13:09 1
13 Skjel,Anniken Dygd Kvisgaard Røn IL 4:05:21 +1:36:27 1
14 Andersson,Sandra NOTEAM 4:38:30 +2:09:36 1
DNS Kverndal,Janne Ukjent skigruppe   1
DNS Bøe,Aasta Skogan Nordre Oppdalen IL   1
Resultatliste K 36-40 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Bolstad,Sissel Tynset IF 2:50:02 + 00:00 2
2 Nygard,Ann Britt W. Hernes IL 2:55:43 + 05:41 1
3 Jakobsen,Monica Eina IL 3:00:37 + 10:35 1
4 Bakkland,Anne-Kari Ukjent skigruppe 3:01:33 + 11:31 1
5 Engeskaug,Line Hamar Skiklubb 3:02:53 + 12:51 1
6 Østvold,Sissel K. JH sykkel 3:03:26 + 13:24 1
7 Hafskjold,Lene Hanche Moss Skiklubb 3:09:13 + 19:11 1
8 Wiig,Torgunn Lørenskog Skiklubb 3:12:36 + 22:34 1
9 Bagsjøberget,Lene Vang Skiløperforening 3:16:01 + 25:59 2
10 Vastaberg,Janne Ukjent skigruppe 3:17:05 + 27:03 1
11 jacobsen,kristine kj Driv IL 3:17:46 + 27:44 1
12 Weideborg,Siw Elin Br.dal sykleklubb 3:18:11 + 28:09 2
13 Fjeld,Tori Brummunddal Sk 3:19:40 + 29:38 1
14 Høgevold,Aina Hernes IL 3:20:17 + 30:15 1
14 Magnussen,Lise JH sykkel 3:20:17 + 30:15 1
16 Nestli,Line Ukjent skigruppe 3:22:15 + 32:13 1
17 Kristiansen,Anne-Line Østerdal Garnison 3:23:31 + 33:29 2
18 Kolderup,Ellen Merete Larvik Ski 3:24:28 + 34:26 1
19 Strand,Monica Ukjent skigruppe 3:27:10 + 37:08 1
20 Bakkum,Tonje Lillehammer Sykehus BIL 3:27:20 + 37:18 1
21 Lilleaas,Tone Åril SATS Skårer 3:34:09 + 44:07 1
22 Balesjøberget,Anniken Vang Skiløperforening 3:44:53 + 54:51 1
23 Reif,Tina Merete Larvik Ski 3:45:10 + 55:08 1
24 Alhaug,Valborg Lodviken skiløperforening 3:58:06 +1:08:04 1
25 Moen,Øyfrid Vang Skiløperforening 4:06:11 +1:16:09 1
DNS Strand,Berit Lillehammer Skiklubb   1
DNS korssletten,gry Tormod Skilag   1
Resultatliste K 41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Tjøgersen,Hege Ingen 2:38:21 + 00:00 1
2 Kittelsrud,Anne Løten Ski 3:04:46 + 26:25 1
3 Busterud,Toril T. Vang Skiløperforening 3:08:34 + 30:13 1
4 Svendby,Nina Feiring Il 3:09:47 + 31:26 1
5 Elvehøy,Inger Lise Ukjent skigruppe 3:24:52 + 46:31 1
6 hagen,evy ann Ringkollen Skiklubb 3:43:15 +1:04:54 1
7 Måøy,Åsa Maria Blad Jamit BIL 3:50:27 +1:12:06 2
8 Ødeli,Irene Ford-Ringen 3:55:23 +1:17:02 1
9 Fjærtoft,Inger Skogheim NOTEAM 4:00:00 +1:21:39 1
10 Bjørsland,Gry-Mona Åslia Skilag 4:02:28 +1:24:07 1
DNS Grue,Gunn Kari Tynset IF   1
DNS Båtnes,Kari Strand Lillehammer Skiklubb   1
DNS Slåen,Kristin Oppdal IL   1
DNS LUNDEMO,MARIE SAS SKIKLUBB   1
Resultatliste K 46-50 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mømb,Aashild Barkhall Fet Skiklubb 3:10:42 + 00:00 1
2 Eide,Astrid Synnøve Nydal Eidsvold Værks Skiklub 3:22:22 + 11:40 1
3 Langseth,Kjellaug Braathen Eidsvold Værks Skiklub 3:24:28 + 13:46 1
4 Taraldstad,Aud Karin Team Torpa 3:25:35 + 14:53 2
5 Huse,Gunn Mette Ingen 3:28:06 + 17:24 1
6 Petersen,Marit Asplin Ukjent skigruppe 3:37:32 + 26:50 1
7 Riibe,Sissel Stall Bystua 3:50:51 + 40:09 2
8 Dalbak,Lene Gjelseth   3:59:37 + 48:55 1
DNS Syljuberget,Lisbeth Mesnali Skilag   1
DNS BAKKE,SIRI K. Moss Skiklubb   1
DNS Skøien,Siv Cathrine Ukjent skigruppe   1
Resultatliste K 51-55 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Halvorsen,Solfrid Gjøvik Skiklubb 2:55:57 + 00:00 2
2 Mowe,Marianne Oslo Politis IL 3:05:10 + 09:13 1
3 Kjøs,Irene J Vang Skiløperforening 3:09:03 + 13:06 3
4 Olsen,Mai Synnøve Eidem Hamar Skiklubb 3:19:39 + 23:42 1
5 Rodem,Nina Strømnes Bækkelagets SK 3:20:11 + 24:14 1
6 Tonvang,Anne Hamar Skiklubb 3:38:33 + 42:36 2
7 Lindstad,Torill Åslia Skilag 3:57:13 +1:01:16 1
DNS Simonsen,Bjørg Ø. Søre Ål IL   1
DNS Graaten,Karen Ukjent skigruppe   1
Resultatliste K 61-65 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Buraas,Marit Oppegård IL 3:41:14 + 00:00 7
DNS Fridhov,Inger Marie Ukjent skigruppe   1
Resultatliste M 56-60 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Sandstad,Ole R. Grue IL 2:23:03 + 00:00 7
2 Strand,Odd Arild Stor-Elvdal SK 2:26:53 + 03:50 4
3 Krogsveen,John Ringebu/Fåvang Skiklubb 2:28:15 + 05:12 5
4 Låveg,Odd Steinar Nannestad Skiklubb 2:29:04 + 06:01 1
5 Anmarkrud,Dag Gran IL 2:29:05 + 06:02 2
6 Hansen,Alf Hafslund 2:32:27 + 09:24 2
7 Sandberg,Erik Stor-Elvdal SK 2:35:38 + 12:35 8
8 Haugen,Tore Åslia Skilag 2:38:38 + 15:35 2
9 Tunås,Jan Ingen 2:40:23 + 17:20 1
10 Nordli,Jimmy Trøsken I.L. 2:41:10 + 18:07 1
11 Finsrudlien,Steinar Vestringen IL 2:43:40 + 20:37 1
12 Sagsveen,Paul W. Fagernes IL 2:44:52 + 21:49 2
13 hoel,michael Ringkollen Skiklubb 2:45:02 + 21:59 1
14 Karlsen,Terje Næroset IL 2:45:56 + 22:53 30
15 Hoem,Ole-Petter Strandbygda IL 2:46:42 + 23:39 3
16 Brennhovd,Herbjørn Gol IL 2:48:26 + 25:23 1
17 Rudlang,Kjell Gjøvik Skiklubb 2:49:13 + 26:10 1
18 Forseth,Gudmund Vestringen IL 2:50:11 + 27:08 2
19 Skogen,Olav Vang Skiløperforening 2:50:59 + 27:56 5
20 Smeberg,Willy IF Birkebeineren 2:51:42 + 28:39 1
21 Stubrud,Arnfinn Lillehammer Skiklubb 2:52:54 + 29:51 2
22 Sveinhaug,Bjørn Olav Brøttum IL 2:53:16 + 30:13 3
23 Horn,Helge IF BIL 2:54:36 + 31:33 1
24 Bendiksen,Alf Gunnar Lillehammer Skiklubb 2:54:42 + 31:39 2
25 Tørud,Helge Veldre Ski 2:56:16 + 33:13 7
26 Skogly,Terje Hamar Skiklubb 2:56:54 + 33:51 4
27 Almlid,Torbjørn Hamar Skiklubb 2:57:35 + 34:32 2
28 Grundtvig,Morten Ingen 2:58:02 + 34:59 1
29 Bredstu,Hans Lillehammer Skiklubb 3:01:04 + 38:01 1
30 Weydahl,Bjørn Ukjent skigruppe 3:01:26 + 38:23 1
31 Faraasen,Terje Oslo Politis IL 3:02:43 + 39:40 1
32 Rinde,Jon DnB NOR 3:04:45 + 41:42 2
33 Sveen,Harald Kolbu IL 3:07:24 + 44:21 1
34 Øren,Ole Heming, IL 3:07:32 + 44:29 3
35 Langaker,Frode Ukjent skigruppe 3:08:08 + 45:05 1
36 Langedal,Jan Kåre Eikefjord IL 3:10:15 + 47:12 1
37 NÆSS,LASSE Ukjent skigruppe 3:11:24 + 48:21 1
38 Haug,Steinar Lillehammer Skiklubb 3:17:37 + 54:34 1
39 Stange,Arild Lillehammer Skiklubb 3:20:49 + 57:46 1
40 Finsveen,Mikael Lillehammer Skiklubb 3:21:13 + 58:10 1
41 Lundby,Tore KPMG 3:26:58 +1:03:55 1
42 Rørslett,Øyvind Jernbaneverket BIL 3:30:50 +1:07:47 1
43 Kvernes,Peter Ukjent skigruppe 3:48:22 +1:25:19 1
44 Heggelund,Bjørn Ullensaker Skiklubb 3:48:42 +1:25:39 2
DNS Roheim,Arne Hamar Skiklubb   7
DNS Tonvang,Gunnar Hamar Skiklubb   2
DNS Tjøgersen,Olav Høybråten og Stovner IL   2
DNS Minge,Per Nesodden IF   2
DNS Grytbakk,Rolf Otta IL   2
DNS Kluge,Tom Hafslund   1
Resultatliste M 66-70 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Tvedt,Bjørn Veldre Ski 2:41:14 + 00:00 30
2 Vivelstad,Per Åslia Skilag 2:50:21 + 09:07 6
3 Kristoffersen,Thorbjørn Redalen IL 2:50:57 + 09:43 6
4 Oldertrøen,Joar Tynset IF 2:54:59 + 13:45 3
5 Wilmar,Erik Bækkelagets SK 2:56:36 + 15:22 1
6 Lysbakken,Johannes Ingen 3:16:24 + 35:10 1
7 Moen,Harald Ukjent klubb 3:22:05 + 40:51 1
DNS Lundby,Jon Olav Løten Ski   2
Resultatliste M 71-75 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Halseth,Odd NSB Steinkjer 3:02:18 + 00:00 1
2 Fredriksen,Egil Isfjord IL 3:34:34 + 32:16 1
3 Jacobsen,Ivar NOTEAM 4:13:33 +1:11:15 1
Resultatliste NOCLAS   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
DNS Hansen,Gunhild Synnøve NOTEAM   1
DNS Johansen,Kim Rune NOTEAM   1
DNS Wiig,Kristian NOTEAM   1
DNS Syvertsen,Olav NOTEAM   1
DNS Nielsen,Torleif Lindvard NOTEAM   1
DNS Bakken,Aadne Nannestad Ski   1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +