Resultater Vindfjelløpet 2007



Resultatliste

Vindfjelløpet 2007 Vindfjelltraktene 25.02.2007

Plass Navn Klubb Info Nation Tid Etter

Kvinner 19-20 (født 87-88)

1 Randi Vermelid Stokke IL 219207 1:52:15

 

2 Rikke Binder Gorm - Danmark 2:35:18 43:03

3 Julie Føns Gorm - Danmark 2:36:30 44:15

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Premier: 1

Kvinner 21-25 (født 82-86)

1 Mari Johanna Brox Heming IL 1:44:56

 

2 Hilde Feiring Kjelsås IL 247585 1:46:19 01:23

3 Tille Marie Breda IL Vinn 205814 1:49:05 04:09

4 Kirsten Vrålstad Aas Siljan IL 1:59:51 14:55

5 Katrine Aas Krog Bjerke IL 48156 2:08:32 23:36

6 Veronika Sollid IF Ørn 2:27:16 42:20

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6 Premier: 2

Kvinner 26-30 (født 77-81)

1 Marianne Magnus Heming IL 1:42:21

 

2 Emilie Jul Larsen Borøya 233149 1:58:24 16:03

3 Ragnhild Myrstad Nilsen Ernst & Young BIL 246848 2:22:06 39:45

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Premier: 1

Kvinner 31-35 (født 72-76)

1 Brita Cecilie Mustad Langesund Ski 23817 1:46:34

 

2 Ellen Svindland Ramnes Fysioterapi 1:57:59 11:25

3 Bjørg Sissel Aaen OSI 76371 1:58:21 11:47

4 Linda Kristiansen Kragerø IF Ski 243166 2:20:15 33:41

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4 Premier: 1

Kvinner 36-40 (født 67-71)

1 Anne Lene Lie Nanset IF 42023 1:46:34

 

2 Signe Astrup Arnesen Heming IL 1:49:38 03:04

3 Liv Kristin Omholt Berrefjord Svarstad IL 1:56:06 09:32

4 Frøydis Lystrup Haslum IL 1:56:34 10:00

5 Britt Røed Lohne Andebu IL 229741 1:59:41 13:07

6 Hanna Blom Breivik Kongsberg 229722 2:09:29 22:55

7 Maya Skar Ferder SL 2:19:13 32:39

8 Kjersti Kjeldaas Kopstad IL Ivrig 246468 2:19:49 33:15

9 Trine Lise Aasrum Svarstad IL 2:20:57 34:23

Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9 Premier: 3

Kvinner 41-45 (født 62-66)

1 Inger Anne Lofthus Heddal IL 1:48:37

 

2 Siri Durendahl Tømmerholt 236857 1:52:11 03:34

3 Åse Irene Furuheim Grenland 1:57:36 08:59

4 Inger Johanne Riis Tollnes Kodal IL 243269 2:26:24 37:47

5 Torill Sollid IF Ørn 2:27:15 38:38

6 Merete Berdal Horten Roklubb 235207 2:34:10 45:33

7 Kjersti Kjærås Andebu IL 2:38:38 50:01

8 Anette Bjertnes Lofterødrampen 226731 2:52:47 1:04:10

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8 Premier: 2

Kvinner 46-50 (født 57-61)

1 Sissel Vien DnB NOR 66512 1:49:04

 

2 Mai Kersten Gunnarsli IF Ørn 217612 2:09:18 20:14

3 Grethe Blesvik Andersen Kragerø IF Ski 2:20:16 31:12

4 Hanne Trømborg Haslum IL 2:28:36 39:32

5 Turid Veggeland Gjerpen IF 2:29:33 40:29

6 Kristin Gunstensen Helle IL 2:33:33 44:29

7 Wenche Myhre Dahle Ferder SL 235146 2:57:14 1:08:10

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Premier: 2

Kvinner 51-55 (født 52-56)

1 Anne Lise Saga Kjose IL 2:05:46

 

2 Kristin Ringdalen BK SKI 212229 2:06:43 00:57

3 Nora-Marie Sogn Wiik Svarstad IL 2:45:33 39:47

4 Kari Roe Tønsberg Triathlon 2:47:10 41:24

5 Bjørg Rasmussen Hinze Nanset IF 2:54:40 48:54

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5 Premier: 1

Kvinner 56-60 (født 47-51)

1 Margrethe Shepherd Myhre Bærum SK 2:03:11

 

2 Frøydis Borge Asmyhr Vestfossen IF 222077 2:04:05 00:54

3 Ingeborg Roe Ferder SL 2:19:02 15:51

4 Inger Grimholt INGEN KLUBB 2:23:02 19:51

5 Irene Kristiansen ABB Skien 2:23:37 20:26

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5 Premier: 1

Kvinner 61-65 (født 42-46)

1 Thorunn Aamodt Ovesen Svarstad IL 2:32:36

 

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1 Premier: 1

Menn 15-16 (født 91-92)

1 Øyvind Lavoll IL Runar 247150 1:56:16

 

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1 Premier: 1

Menn 17-18 (født 89-90)

1 Kristian Bjerke Kvelde IL 1:38:18

 

2 Atle Smenes Rustad IL 234958 1:45:59 07:41

3 Asmund Herland Hof IL 232679 1:46:50 08:32

4 Bård Brekke Larvik Turn 1:51:46 13:28

5 Sondre Hinze Nanset IF 1:52:14 13:56

6 Magnus Ekenes Larvik Ski 1:56:09 17:51

7 Carl Joacim Fensbekk Fredrikstad Sykkelklubb 231078 2:08:50 30:32

8 Hans Christian Gaupen Larvik Ski 2:09:15 30:57

9 Ole Andreassen Nykirke IL 246760 2:21:02 42:44

10 Tomas Gundersen KRIK 236226 2:33:57 55:39

Antall 10 Påmeldte: 13 Startende: 10 Premier: 3

Menn 19-20 (født 87-88)

 

Plass Navn Klubb Info Nation Tid Etter

1 Kent Tore Sollid IF Ørn 1:50:20

2 Martin Binder Gorm - Danmark 2:45:09 54:49

3 Mathias Føns Gorm - Danmark 3:01:57 1:11:37

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3 Premier: 1

Menn 21-25 (født 82-86)

1 Børre Næss Efteløt IL 1:24:29

 

2 Andreas Myhre Sjurseth Konnerud 247636 1:28:30 04:01

3 Tor Harald Herland Hof IL 1:34:26 09:57

4 Anders Aschjem Svarstad IL 1:41:38 17:09

5 Johan Kristiansen Flexing IL 1:58:41 34:12

6 Martin Gundersen Ryggen IL 226575 1:58:46 34:17

7 Olav Gjønnes Tvedten Flexing IL 248285 1:58:51 34:22

8 Sigurd Christoffer Rolseth Flexing IL 245178 1:59:31 35:02

9 David Heian Våle IL 233083 1:59:39 35:10

10 Paul Andre Ruud Åsen IL 42513 2:05:36 41:07

11 Ole Lislebø Umbi 246210 2:13:56 49:27

12 Kai-Henning Olsen Sweat together 246664 2:21:36 57:07

13 Øyvind Bakkebø Porsgrunn Roklubb 248306 2:25:19 1:00:50

14 Håkon Gundersen Ryggen IL 218402 2:27:13 1:02:44

15 Øyvind Jacobsen Kodal IL 245690 2:29:34 1:05:05

16 Audun Bakke Andersen Auduns trimklubb 243298 2:57:05 1:32:36

Antall 16 Påmeldte: 16 Startende: 16 Premier: 4

Menn 26-30 (født 77-81)

1 Gjermund Langslet Nydalen SK 1:30:47

 

2 Stian Birkeland IL Skrim 1:31:41 00:54

3 Ole Reidar Lindsverk Svarstad IL 1:31:56 01:09

4 Nils Harald Vinsvold Mjøndalen 1:36:36 05:49

5 Kristoffer Jacobsen Ernst & Young BIL 1:37:57 07:10

6 Magne Østnor Norges Bank BIL 1:39:23 08:36

7 Fredrik Mohn Lian Heming IL 218669 1:39:54 09:07

8 Tommy Karlsen Kodal IL 1:41:04 10:17

9 Magnus Hattestad Jensen Ørje IL 246324 1:42:08 11:21

10 Peder Jahre Tønsberg Seilforening 1:43:55 13:08

11 Anders Grønstvedt NVE BIL 224758 1:47:07 16:20

12 Marius Morud Sandberg Snøgg 246663 1:51:42 20:55

12 Stein Erik Lie Botne SK 1:51:42 20:55

14 Marcus Engelberg Kodal IL 1:53:33 22:46

15 Anders S. Næss Volvo Aero Norge 240027 1:58:55 28:08

16 Jan Morten Wergeland Dahl Austad Fk 1:59:19 28:32

17 Stian Eilevstjønn Tønsberg Cykkelklubb 226702 1:59:38 28:51

18 Øivind Tellesbø Heming IL 2:00:39 29:52

19 Pål Einar T. Bråthen Ge Money Bank 230569 2:00:47 30:00

20 Håkon Helliesen Heming IL 227801 2:01:18 30:31

21 Lars Vårli Bamble 237193 2:04:54 34:07

22 Stian Hasle Jutul IL 240297 2:06:00 35:13

23 Thomas Reksnes INGEN KLUBB 246379 2:06:19 35:32

24 Erlend R. Andersen Hvittingfoss IL 2:09:05 38:18

25 Aslak Mæland Klister IL 240245 2:09:12 38:25

26 Leon Notkevich Statkraft BIL 230007 2:12:51 42:04

27 Christian Kildal Hansen ITAB Butikkinnredninger 240142 2:13:53 43:06

28 Stian Endre Klister IL 2:16:19 45:32

29 Truls Grønvold Domus Nova SL 2:17:00 46:13

30 Kasper Andreassen INGEN KLUBB 233162 2:29:12 58:25

31 Terje Eldøen Sweat together 237345 2:36:57 1:06:10

32 Lars-Erik Kultorp Rakkestad IF 240275 2:42:22 1:11:35

33 Morten Torgersen Team Ruslebiff 232491 2:55:25 1:24:38

34 Christoffer A. Andersen Network Electronics 240783 3:05:18 1:34:31

Antall 34 Påmeldte: 36 Startende: 34 Premier: 8

Menn 31-35 (født 72-76)

1 Ole Jacob Næss Nanset IF 1:25:51

 

2 Olaf Karl Tufte Norges Roforbund 1:28:32 02:41

3 Per Gunnar Mustad Langesund Ski 26244 1:32:04 06:13

4 Anders Aas Tønsberg Seilforening 217987 1:32:59 07:08

5 Jan Kjetil Skaug Svarstad IL 1:36:45 10:54

6 Kjetil Sørum Stavern Sport 1:37:25 11:34

7 Jon Terje Leinaas EDR BIL 1:38:15 12:24

8 Thomas M. Knutsen Best i brudd 1:40:40 14:49

9 Jon Kristiansen Gjerdrum Il 1:41:16 15:25

10 Øyvind Kvernhusengen Oseberg SL 1:42:01 16:10

11 Truls Aabol Stokke IL 1:42:39 16:48

12 Kjetil Tjøgersen Høybråthen og Stovner 1:45:27 19:36

13 Egil Svindland Tønsberg Seilforening 1:45:33 19:42

14 Odd Kristian Wiker Rustad IL 28876 1:46:01 20:10

15 Leif Larsen IL Ivrig 1:48:33 22:42

16 Thomas Andersen Grenland SK 1:55:29 29:38

17 Bengt Solheimdal Johansen Veritas BIL 22989 1:55:55 30:04

18 Øyvind Steinhaug Isak M Nilsen 1:57:24 31:33

19 Fredrik Dokk Nygaard INGEN KLUBB 244516 1:58:42 32:51

20 Bjarte Haldorsen Moss 226718 2:01:26 35:35

21 Ketil Opland Dynga BIL 2:01:52 36:01

22 Hans Christian Trollsås Kodal IL 2:07:22 41:31

23 Bjørnar Brekke Kodal IL 244024 2:08:52 43:01

24 Morten Mobråthen Botne SK 246877 2:09:25 43:34

25 Bjørn Tore Rivrud Avinor 217750 2:10:24 44:33

26 Audun Aastebøl Siemens Telemark 2:10:32 44:41

27 Lars Mouland Storebrand Sport 59923 2:14:49 48:58

28 John Sigve Johnsen Sandefjord Fotball 226784 2:16:20 50:29

29 Trond Bergsland Ise Sk 245780 2:22:37 56:46

30 Vegar Melby Hydroscan Skien 2:24:00 58:09

31 Robert Andersen INGEN KLUBB 2:24:22 58:31

32 Gjermund Nilsen Hvittingfoss IL 2:24:27 58:36

33 Espen Abrahamsen Sweat together 246789 2:30:25 1:04:34

34 Haakon Rønneberg Hydro BIL 244568 2:41:50 1:15:59

35 Håon Kiste Siljan IL 2:46:49 1:20:58

Antall 35 Påmeldte: 36 Startende: 35 Premier: 7

Menn 36-40 (født 67-71)

1 Kenneth Hansen Kodal IL 1:30:39

 

2 Harald Sjulstad Veidekke BIL 1:31:16 00:37

3 Tor Martin Lund Nanset IF 1:32:02 01:23

4 Torfinn Evensen Rustad IL 1:32:16 01:37

5 Haavard Bruland Lyn 1:35:58 05:19

6 Svein Søli IF Ørn 1:38:04 07:25

7 Rune Ek Hvittingfoss IL 1:39:15 08:36

8 Martin Sagen Botne SK 1:40:55 10:16

9 Kristian Berg Andersen Hydro BIL 1:41:57 11:18

10 John Einar Jørgenvåg Larvik Ski 1:43:05 12:26

11 Jan Vidar Nordbø Kilebygda IL 37013 1:43:56 13:17

12 Per Erik Larsen Sandefjord kommune 1:44:05 13:26

13 Per Gunnar Sjulstad Svarstad IL 1:44:09 13:30

14 Oscar Espeland Porsgrunn O-Lag 1:45:37 14:58

15 Osmund Jensen IL Runar 1:46:03 15:24

16 Erik Løberg Kilebygda IL 235552 1:46:10 15:31

17 Tor Erling Aanerud Bouvet BIL 246107 1:47:12 16:33

18 Roar Nordbø Heddal IL 222935 1:47:25 16:46

19 Einar Valhovd Flatdal IL 1:49:08 18:29

20 Lars Baklid Konnerud 210236 1:49:30 18:51

21 Tore Hegdahl Kodal IL 239002 1:49:36 18:57

22 Kai Hansen Nanset Sykkel 1:49:56 19:17

23 Øystein Lia Hamar skiklubb 1:50:02 19:23

24 Pål Renli Orkanger IF 222504 1:51:12 20:33

25 Ståle Hellenes INGEN KLUBB 1:54:06 23:27

26 Arve Ditmansen NHST 67945 1:56:55 26:16

27 Annfinn Storkås Kilebygda IL 243242 1:57:15 26:36

28 Are Larsen Otterdal Larvik Ski 1:58:58 28:19

29 Anders Greff Team Johansen 2:00:28 29:49

30 Jan Tore Skaug UKJENT KLUBB 237710 2:00:54 30:15

31 Håvard Kalvåg INGEN KLUBB 90246 2:01:41 31:02

32 Steinar Øvreås Kongsberg o-lag 2:03:12 32:33

33 Gjermund Skaug Hvittingfoss IL 2:05:41 35:02

34 Thomas Christoffersen Kongsberg Maritime BIL 2:06:35 35:56

35 Vidar Jensen Simrad BIL 247627 2:08:19 37:40

36 Øysten A. Tronvik INGEN KLUBB 240024 2:12:21 41:42

37 Jarle Kleppan Gjerdrum Il 23199 2:13:46 43:07

38 Sindre Rønning Svelvik SK 40417 2:15:58 45:19

39 Arild Ovrum KNMM 224898 2:16:25 45:46

40 Jarl Odin Herland Oracle Club 247491 2:25:08 54:29

41 Øystein Kristiansen Svarstad IL 2:29:10 58:31

42 Bjørnar Steinsholt Styrvold Landbruksdrift 2:34:23 1:03:44

43 Peter Mihkels ITAB Butikkinnredninger 240152 2:40:53 1:10:14

44 Trond Christensen Komplett BIL 2:56:33 1:25:54

Antall 44 Påmeldte: 49 Startende: 44 Premier: 10

Menn 41-45 (født 62-66)

1 Jon Gunnar Fjell IL ROS 200599 1:27:17

 

2 Simen Haugen Milton Larvik 1:29:32 02:15

3 Nils Ragnar Hennum Lier IL 1:31:22 04:05

4 Håvard Storvik Stokke IL 1:32:16 04:59

5 Jon Arne Opstad Stokke IL 1:32:58 05:41

6 Hans Petter Transet IL ROS 1:35:23 08:06

7 Lasse Arnesen Heming IL 1:36:35 09:18

8 Rolf Vermelid Stokke IL 1:37:25 10:08

9 Bjørn Tore Gurholt IF Ørn 1:39:07 11:50

10 Knut Bergsvand Nanset IF 1:40:00 12:43

11 Lars Tore Eskedal Kodal IL 1:41:58 14:41

12 Martin Svenungsen BK SKI 221561 1:42:17 15:00

13 Dag S. Berg Gulset IF 1:42:20 15:03

14 Geir Jakobsen Vinje IL 1:43:04 15:47

15 Andreas Dahl Hof IL 222378 1:43:58 16:41

16 Bård Haga Larvik Ski 1:46:18 19:01

17 Einar Bergsholm Stokke IL 1:46:30 19:13

18 Bjarne Vad Nilsen TFIK 1:47:01 19:44

19 Willy Jensen Einungsbrekke Kilebygda IL 1:48:38 21:21

20 Robert Folland IL ROS 1:51:35 24:18

21 Pål Nilsen Skiforeningen 1:56:29 29:12

22 Erling Haugli Hansen Nanset IF 1:56:38 29:21

23 Øyvind Styrvoll Kjose IL 1:58:00 30:43

24 Ole Ivar Rese Gol IL 221606 1:59:00 31:43

25 Svein Hjelmås Gjøvik Skiklubb 234940 1:59:22 32:05

26 Gylve Setlo Telefast BIL 2:00:14 32:57

27 Petter Lingelem Telefast BIL 2:01:29 34:12

28 Knut Olav Omholt Svarstad IL 2:02:31 35:14

29 Arnfinn Paulsrud Edgar Bertelsen A/S 2:03:24 36:07

30 Per H. Vergedal Svarstad IL 2:04:00 36:43

31 Jørn Ole Ramberg Ramnes IF 246458 2:07:23 40:06

32 Nils Morten Halvorsen Tjølling 2:07:37 40:20

33 Arild Finstad Kongsberg o-lag 34616 2:09:16 41:59

34 John Allum Svarstad IL 2:11:26 44:09

35 Henning Røsholt Styrvoll Ungd.lag 2:12:02 44:45

36 Bent Dyrøy Lohne Andebu IL 229744 2:13:51 46:34

37 Svein Henriksen Team Salomon 219616 2:15:01 47:44

38 Rune Strand Svarstad IL 2:19:01 51:44

39 Geir Tollnes Kodal IL 241151 2:22:20 55:03

40 Morten Augestad Borealis 234240 2:22:49 55:32

41 Knut Ulfsbøl Larsen Bjerke IL 2:24:04 56:47

42 Arne Berdal INGEN KLUBB 235206 2:24:56 57:39

43 Stig Jensen Gorm - Danmark 2:30:45 1:03:28

44 Øistein Høksnes IL Runar 2:39:16 1:11:59

45 Paal Are Solberg Høgskulen i Telemark 2:40:37 1:13:20

46 Ole Gunnar Eikenes Styrvoll Ungd.lag 2:47:27 1:20:10

Antall 46 Påmeldte: 50 Startende: 46 Premier: 9

Menn 46-50 (født 57-61)

1 Pål Sjulstad Larvik Ski 1:37:47

 

2 Jørgen Tørnes Berg-KAM. 37393 1:38:38 00:51

3 Kjell Dorholt Borealis 1:39:07 01:20

4 Svein Ove Jakobsen Vinje IL 1:39:53 02:06

5 Gorm Hinze Nanset IF 1:39:55 02:08

6 Petter Gunnulfsen Hafslund 1:39:59 02:12

7 Ole Jens Brekke BK SKI 1:41:58 04:11

8 Egil Birkrem Flatdal IL 32037 1:42:01 04:14

9 Johan Salvesen Oslo 1:42:32 04:45

10 Tellef Ormestad IL Runar 1:43:48 06:01

11 Eivind Toni Olafsen Hof IL 219370 1:47:55 10:08

12 Bjarne Brynning Horten SK 1:48:12 10:25

13 Trond Tanum Larvik Ski 1:48:45 10:58

14 Sven Ove Oterholt IF Ørn 1:52:09 14:22

15 Mads Guttormsen Jotun BIL 204662 1:52:24 14:37

16 Knut A. Brox Eiker Kvikk 1:52:57 15:10

17 Jan Erik Hanssen Siljan IL 1:56:28 18:41

18 Atle Jahren Oseberg SL 1:57:04 19:17

19 Asbjørn Lavoll IL Runar 2:01:50 24:03

20 Knut Brathagen Røros IL 2:02:29 24:42

21 Jørn Dybdahl Svalbard Hestesenter 2:02:47 25:00

22 Olav Frode Aure Nanset IF 2:11:15 33:28

23 Sigurd Rysstad UKJENT KLUBB 78138 2:18:34 40:47

24 Eilif Andreassen Tønsberg Kajakklubb 2:21:30 43:43

25 Tom Arne Simonsen Kodal IL 2:21:48 44:01

26 Søren Germann Gorm - Danmark 2:24:03 46:16

27 Ole Binder Gorm - Danmark 2:25:58 48:11

28 Ole Henrik Gusland Brunlanes IL 2:35:43 57:56

29 Ole Kristian Kjærås Andebu IL 2:38:21 1:00:34

Antall 29 Påmeldte: 32 Startende: 29 Premier: 7

Menn 51-55 (født 52-56)

1 Vidar Eriksrud Sjåstad-Vestre Lier IL 1:33:04

 

2 Steinar Køller Borealis 29973 1:46:04 13:00

3 Nils Halvor Thorsrud Vikersund IF 240147 1:46:21 13:17

4 Hermann Iver Hansen Maxbo BIL 1:47:32 14:28

5 Gunnar Langved Vivestad IL 7402 1:50:21 17:17

6 Lars Aaserud Drammen kommune BIL 4591 1:51:24 18:20

7 Ketil Johnsen Kystverket BIL 77705 1:52:14 19:10

8 Erling Halvorsen Stokke IL 1:55:30 22:26

9 Kjetil Tanum Larvik Ski 1:57:12 24:08

10 Bård Kalvåg INGEN KLUBB 42073 1:59:34 26:30

11 Søren Ø. Hellenes Nanset IF 2:00:34 27:30

12 Arne Kjellsen IF Ørn 237279 2:01:21 28:17

13 Frode Bendal Nanset IF 2:01:54 28:50

14 Vidar Elvekrok BK SKI 236158 2:02:19 29:15

15 Eirik Brekke Metso BIL 2:02:26 29:22

16 Ole Adolf Eide Svarstad IL 2:03:54 30:50

17 Jacob Rustan Ramnes IF 246220 2:06:38 33:34

18 Jørgen Einerkjær Stopp & Hvil Ltd 230463 2:07:08 34:04

19 Stein Matre MTU BIL 228999 2:13:51 40:47

20 Asbjørn Næss Haslum IL 2:20:50 47:46

21 Peter Føns Knudsen Gorm - Danmark 2:28:22 55:18

22 Ib Jensen Gorm - Danmark 2:30:07 57:03

23 Håvald Hustuft Lardal o-lag 2:38:16 1:05:12

24 Henry Fensbekk INGEN KLUBB 231080 2:47:09 1:14:05

25 Harald Faugstad Hafa ve og vel 2:50:39 1:17:35

Antall 25 Påmeldte: 27 Startende: 25 Premier: 7

Menn 56-60 (født 47-51)

1 Hans Petter Guldbrandsen Berger IL 56744 1:37:35

 

2 Hans Olav Lahus Skarphedin 1:43:54 06:19

3 Dag Mangelrød Kvelde IL 1:44:44 07:09

4 Per Ingebrigtsen Botne SK 239969 1:46:54 09:19

5 Arve Thorsen IL Runar 1:47:19 09:44

6 Hans Klausen IL Ivrig 1:49:19 11:44

7 Arne Steen Ringsevjen Ulefoss 1:49:43 12:08

8 Widar Trømborg IL Vinn 67934 1:50:29 12:54

9 Vidar Klokkerhaug Oseberg SL 1:51:45 14:10

10 Kåre Hvitstein Kodal IL 226804 1:51:50 14:15

11 Henning Røed IL Ivrig 40953 1:52:59 15:24

12 Gunnar Janshaug Høyjord IL 1:54:41 17:06

13 Bjørn-Inge Pettersen Norges Roforbund 235460 1:55:12 17:37

14 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Triathlon 1:56:36 19:01

15 Øystein Mæland Sandefjord politi 2255 1:57:56 20:21

16 Jon Rinde DnB NOR 4592 1:58:59 21:24

17 Odin Langslet Gjerpen IF 1:59:02 21:27

18 Arild Mostue Fmc Technologies 240572 2:03:41 26:06

19 Tor Hansteen Nordal Nanset IF 2:08:29 30:54

20 Hans Otto Janshaug Svarstad IL 235898 2:15:12 37:37

21 Jørn Omholt Kvilhaug Vestfossen IF 24973 2:20:20 42:45

22 Terje Vik BK SKI 90501 2:22:35 45:00

23 Fred Skarsteen DnB NOR 21378 2:28:01 50:26

Antall 23 Påmeldte: 27 Startende: 23 Premier: 6

Menn 61-65 (født 42-46)

1 Olav Ringhus Vinje IL 37146 1:42:07

 

2 Helge Fossheim Kvelde IL 1:44:25 02:18

3 Edmund Kristoffersen IL Runar 1:45:14 03:07

4 Jan Olav Eriksen Nanset IF 1:46:03 03:56

5 Ragnar Lund Sørum IL 1:48:22 06:15

6 Per Arne Hansen DR.Strong 244463 1:51:59 09:52

7 Gisle Langslet Rye 1:52:25 10:18

8 Kjell Tveitan ABB Skien 1:52:48 10:41

9 Odd Larsen IL Ivrig 6360 1:53:33 11:26

10 Odd Aure Drangedal O-lag 1:59:27 17:20

11 Øyvind Langslet Tønsberg Kajakklubb 2:02:53 20:46

12 Roar L. Johansen Kodal IL 2:07:24 25:17

13 Arvid Gran Ramnes IF 246621 2:10:12 28:05

14 Ragnar Hillestad Lardal o-lag 2:10:55 28:48

15 Sigfred Steinhaug Skien 2:15:40 33:33

16 Tore Hogstad ABB Installasjon 2:19:05 36:58

17 Per Ståle Tjentland Svarstad IL 2:32:33 50:26

Antall 17 Påmeldte: 21 Startende: 17 Premier: 5

Menn 66-70 (født 37-41)

1 Asbjørn Bugge IL Ivrig 2351 1:56:31

 

2 Steinar Wegger Andebu IL 20786 2:02:48 06:17

3 Oddvar Bruun Oseberg SL 2:13:35 17:04

4 Arvid Sørensen Ramnes IF 20756 2:15:24 18:53

5 Einar Hushovd IL Vinn 204652 2:25:02 28:31

6 Arne Hansen Brunlanes IL 2:41:42 45:11

7 Jan Asgeir Hansen Nanset IF 2:49:01 52:30

Antall 7 Påmeldte: 8 Startende: 7 Premier: 2

Menn 71-75 (født 32-36)

1 Aksel Røste IL Runar 1:59:43

 

2 Øystein Smemo Norcem BIL 2:07:09 07:26

3 Kaare Mortensen Kmas 2:26:24 26:41

4 Ernst Andorsen Urædd SK 2:28:49 29:06

5 Hans Stensholt Hansen Brunlanes IL 2:32:56 33:13

6 Øystein Eidspjeld Nanset IF 2:53:36 53:53

7 Sigurd Reppesgård Hedrum o-lag 2:57:46 58:03

Antall 7 Påmeldte: 8 Startende: 7 Premier: 2

Menn 76 og eldre (født < 32)

1 Martin Dreng Nanset IF 2:53:36

 

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1 Premier: 1

Trim 14 år og eldre

Anna- Gretha Najbjerg Gorm - Danmark

 

Nina Najbjerg Gorm - Danmark

Nils-Erik Hirsch Skogkompetanse BIL

Christer Sandum Svarstad IL

Odd Mohus Mohus

Simon Berg Re Sykkelklubb

 

311 Egil Sandstaa Skanska

Ellen Hasaas OK Skeidi

Hilde Bugge Svarstad IL

Christen Bugge Svarstad IL

Richard Volhovd Skagerak nett

Merete Moen NOTEAM

Kristian Henden Larvik Seilforening

Synnøve Wang Tønsberg Triathlon

Antall 14 Påmeldte: 16 Startende: 14

eTiming versjon 1.9 25.02.2007 19:01:52 Side:9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +