Resultater Berserennet 2007



Berserennet 2007

Resultatliste

25.02.2007

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

M 17-18 år 30km klas.

1 Bjørn Sundberg Røros IL 0

1:39:46

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

K 19-20 år 30km klas.

1 Synnøve Mortensen MVS/ Røros IL 0

1:40:38

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

M 19-20 år 30km klas.

1 Eirik Sund Os IL 0

1:25:56

2 Rolf Inge Odden Os IL 0

3 Lars Fredrick Eggen Alvdal IL 0

4 Jon Olav Volden Os IL 0

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

1:31:17 05:211:32:02 06:061:34:36 08:40

K 21-25 år 30km klas.

1 Ida Bråten Ukjent skigruppe 0

2:08:59

2 Siri Omholt Ukjent skigruppe 0

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

2:16:39 07:40

M 21-25 år 30km klas.

1 Anders Fiskvik Tynset IF 0

1:21:30

2 Leif Arne Muller Tynset IF 0

3 Kjell Arne Bangen Johnsen Tynset IF 0

4 Knut Simensen Os IL 0

5 Halvor Snarvold Tynset IF 0

6 Håvard Aleksander Svartdahl Hammern 0

7 Erik Schiøtz Ukjent skigruppe 0

8 Johan Ketil Skodje Stettevik sportsklubb 0

9 Marius Askautrud NTNUI 0

10 Halvard Heskestad Waage NTNUI 0

11 Ole Henrik Hiorth NTNUI 0

Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11

1:22:58 01:281:30:00 08:301:31:15 09:451:38:43 17:131:43:26 21:561:54:06 32:361:56:41 35:112:02:53 41:232:08:56 47:262:19:00 57:30

K 26-30 år 30km klas.

1 Stine Skjemstad Røros IL 0

1:59:27

2 Gunn Sonja Lysgård Nansen, IL 0

3 Guri Stenseth Trollelg 0

4 Kari Mørkve Soldal Sykehuset Lillehammer 0

Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

2:05:33 06:062:09:08 09:412:21:18 21:51

M 26-30 år 30km klas.

1 Tor Halvor Bjørnstad Bulken IL 0

1:18:19

2 Ove Feragen Tynset IF 0

3 Are "Air" Løset NTNUI 0

4 Ola Hofseth NTNUI 0

5 Torbjørn Aas NTNUI 0

6 Christian Rønning NTNUI 0

7 Jon Arve U Engbeakken Tolga IL 0

8 Hans Olav Kjøs NTNUI 0

9 Børge Noddeland NTNUI 0

1:28:04 09:451:30:53 12:341:31:02 12:431:41:57 23:381:42:43 24:241:44:40 26:211:50:16 31:571:54:11 35:52

10 Einar Sagberg NTNUI 0

Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10

1:55:56 37:37

K 31-35 år 30km klas.

1 Anne Mette Grøtli Kvikne IL 0

1:45:05

2 Åslaug Randen Folldal IF 0

3 Marte Braathen Nydalens SK 0

4 Ingeborg Landstad Nydalens SK 0

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

1:56:21 11:161:58:03 12:582:17:35 32:30

M 31-35 år 30km klas.

1 Kristian Stokke Tynset IF 0

1:30:13

2 Asgeir Hilmarsen Tolga IL 0

3 Ken Olav Phillips Sport1 Tynset 0

4 Stein Ove Nymoen Kvikne IL 0

5 Arne Ingvar Nymoen Kvikne IL 0

6 Martin Skjervagen Politiet 0

7 Bernt Tennstrand Mesnali skiklubb 0

8 Steinar Røe Reinertsen BIL 0

9 Christen Gullikstad Røros IL 0

10 Kaare Martin Ellevold Oppstad I.L. 0

Antall 10 Påmeldte: 13 Startende: 10

1:33:58 03:451:35:01 04:481:35:20 05:071:35:48 05:351:37:38 07:251:39:04 08:511:40:02 09:491:48:21 18:081:57:01 26:48

K 36-40 år 30km klas.

1 Britt Vangen Sandvold Tynset IF 0

1:46:23

2 Ingrid F.Brennmoen Tolga IL 0

3 Monica Strand Ukjent skigruppe 0

4 Anita Nerli Alvdal IL 0

Antall 4 Påmeldte: 6 Startende: 4

1:46:46 00:232:02:15 15:522:21:54 35:31

M 36-40 år 30km klas.

1 Per Olav Haugen Singsås IL 0

1:24:01

2 Torgeir Moen Budal I.L. 0

3 Ove Drøyvoldsmo Ålen IL 0

4 Jogeir Mylius Ålen IL 0

5 Jens Erik Trøen Ålen IL 0

6 Vegard Akersveen Ukjent skigruppe 0

7 Tore Hoem Ernst & Young BIL 0

8 Trond E Tøraasen Folldal IF 0

9 Pål-Erik Langøigjelten Storhamar FK 0

10 Magne Aasheim Ernst & Young BIL 0

Antall 10 Påmeldte: 11 Startende: 10

1:25:34 01:331:27:41 03:401:33:04 09:031:35:30 11:291:37:23 13:221:43:33 19:321:48:12 24:111:58:04 34:032:01:02 37:01

K 41-45 år 30km klas.

1 Barbro Holden Eliassen Røros IL 0

1:48:22

2 Helen M Schjelderup Skarpsno Alvdal IL 0

3 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 0

4 Sidsel Nygård Hodalen IL 0

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

1:51:44 03:221:54:19 05:572:11:53 23:31

M 41-45 år 30km klas.

1 Bjørn Tore Streitlien Folldal IF 0

1:24:36

2 Knut Bakken GlaxoSmithKline 0

3 Harald Svergja Kvikne IL 0

4 Paul Brennmoen Tolga IL 0

5 Rolf Sundt Røros IL 0

6 Morten Nymoen Os IL 0

7 Geir Østgårdsgjelten Nansen, IL 0

8 Knut Inge Opheim Hovin IL 0

9 Bjørn Aasen Tynset IF 0

10 Harald Moen Haltdalen IL 0

11 Jon Inge Breen Ålen IL 0

12 Per Ø. Nylander Strindheim SKI 0

13 Jan Vidar Snefugl Folldal IF 0

Antall 13 Påmeldte: 16 Startende: 13

1:28:07 03:311:28:14 03:381:31:01 06:251:31:32 06:561:31:38 07:021:37:44 13:081:41:06 16:301:47:48 23:121:49:32 24:561:49:44 25:081:51:42 27:062:00:03 35:27

M 46-50 år 30km klas.

1 Erik Müller Tolga IL 0

1:26:32

2 Aadne Bækken Nannestad Skiklubb 0

3 Arve Bones Røros IL 0

4 Ralf-Peter Michler Byaasen Skiklub 0

5 Jan Erik Gjerdalen Tynset IF 0

6 Oddbjørn Viken Røros IL 0

7 Kjell Nesteby Vingelen IL 0

8 Eldar Elgevasslien Atndalen fjelltur 0

9 Johan Ragnar Eggen Alvdal IL 0

10 Geir Kirkhus Ålen IL 0

11 Per Engebakken Nansen, IL 0

Antall 11 Påmeldte: 12 Startende: 11

1:31:27 04:551:32:43 06:111:33:00 06:281:33:49 07:171:43:06 16:341:45:22 18:501:47:00 20:281:48:48 22:161:52:05 25:331:55:43 29:11

M 51-55 år 30km klas.

1 Svein Harald Telneset Tynset IF 0

1:27:10

2 Arne Magnar Moen Tynset IF 0

3 Kjell Eide Lillehammer skiklubb 0

4 Helge Sundberg Røros IL 0

5 Per Olav Bækken Tynset IF 0

6 Helge Egil Andersen Os IL 0

7 Stig Kjetil Sørgård Alvdal IL 0

Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

1:30:17 03:071:35:46 08:361:37:23 10:131:47:42 20:321:54:01 26:512:21:17 54:07

M 56-60 år 30km klas.

1 Jarle Thonstad Heimdal 0

1:27:50

2 Lars Gløtvold Os IL 0

3 Odd Bjarne Brandsnes Alvdal IL 0

4 Erik Olsen Gjelten Alvdal IL 0

5 Ellef Odden Fåset IL 0

6 Trygve Størseth Ukjent skigruppe 0

7 Leif Magne Aamo Os IL 0

8 Sigurd Thoresen Alvdal IL 0

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8

1:32:44 04:541:33:30 05:401:33:39 05:491:34:55 07:051:42:31 14:411:50:33 22:432:00:27 32:37

K 61-65 år 30km klas.

1 Øyvor Oldertrøen Tynset IF 0

2:12:29

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

M 61-65 år 30km klas.

1 Torbjørn Floor Røros IL 0

1:37:48

2 Ingvar Troøyen Singsås IL 0

3 Magnar Bendheim Sparebank1 0

4 Alf Harald Feragen Hitterdal og Feragen IL 0

5 Asbjørn Woll JIL Grorud 0

6 Ole Klemmetvold Glåmos IL 0

7 Engebret E Horten Tylldal IL 0

Antall 7 Påmeldte: 9 Startende: 7

1:45:11 07:231:54:43 16:551:54:47 16:592:15:42 37:542:18:56 41:082:21:15 43:27

M 66-70 år 30km klas.

1 Reidar Mylius Ålen IL 0

1:42:54

2 Eivind Grøtli Kvikne IL 0

3 Joar Oldertrøen Tynset IF 0

4 Arne Kåre Graven Tynset IF 0

5 Hagbart Vebostad Gnagsår 0

6 John Grue Tynset IF 0

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

1:45:00 02:061:45:08 02:141:47:23 04:292:11:27 28:332:24:56 42:02

M 71-75 år 30km klas.

1 Hans Kverneng Røros IL 0

2:06:49

2 Håvard Moen Haltdalen IL 0

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

2:09:23 02:34

M 76 år og eldre 30km klas.

1 Erling Schjølberg Byåsen IL 0

2:13:31

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

M 12-15 år 10km klas.

1 Jonas Nymoen Os IL 0

36:55

2 Sondre Bakken Høybråten og Stovner IL 0

2 Jon Kristian Trøen Ålen IL 0

4 Even Jensås Ålen IL 0

Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

37:04 00:0937:04 00:0944:20 07:25

eTiming - www.emit.no 25.02.2007 16:48:29 Side:4



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +