Resultater Ustedalsfjorden Rundt 2008



Rennleder: Torgeir Skrede
Løypesjef: Alvin Grevsgård
Teknisk delegert: Ivar Bjørkedokken
Resultat

K 17- 18 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0043 Ragnhild Høvik Roteam Hordaland 1:47.11
2 0042 Bettina Foss Roteam Hordaland 1:57.04 09.53
3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.

K 21- 25 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0070 Eva Moe Grevgård Geilo IL 1:12.26
2 0017 Birgitte Røksund Fana IL 1:17.21 04.55
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

K 36 - 40 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0063 Torunn Øvergaard Aarvik Ukjent Klubb 1:26.15
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

K 41 - 45 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0056 Eva Rønning Fana IL 1:23.20
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Ustedalen Rundt 2008 Ustedalsfjorden rundt Geilo skistadion 12.01.2008 Resultat

K 46 - 50 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0038 Live Båsen Vikersund IF 1:25.35
2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

K 51-55 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0022 Eli Haug Forthun Fana IL 1:21.36
2 0065 Anne Tandberg Fana IL 1:23.20 01.44
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

K 61- 65 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0097 Jorunn Jordan Thorsteinse Drafn 1:27.36
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

M 17- 18 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0016 Sjur Moe Grevsgård Geilo IL 59.43
2 0064 Eivind Bakkene Øystre Slidre 1:02.27 02.44
3 0026 August W. Francke Bærums Skiklubb 1:04.00 04.17
3 0028 Joakim Grevstad Fossum IF 1:04.00 04.17
5 0052 Pål Lohne Roteam Hordaland 1:15.19 15.36
6 0054 Fredrik Wie Soltvedt Roteam Hordaland 1:19.53 20.10
7 0050 Arve Nyhagen Roteam Hordaland 1:32.01 32.18
8 0051 Torstein Nordby Roteam Hordaland 1:46.26 46.43
9 0055 Hans Fredrik Urdahl Roteam Hordaland 1:56.26 56.43
11 påmeldte. 10 startet. 9 resultater.

M 19 - 20 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0023 Sondre Woll Nesodden IF 1:08.27
2 0075 Gjermund Båsen Eggdal IL 1:14.05 05.38
3 0046 Kristoffer Brun Roteam Hordaland 1:17.12 08.45
4 0049 Håvard Røksund Roteam Hordaland 1:19.54 11.27
5 0047 Torbjørn Medhammer Roteam Hordaland 1:32.19 23.52
6 0048 Jørgen Skulstad Roteam Hordaland 1:33.33 25.06
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

M 21- 25 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0018 Per Øyvind Mythe Hemsedal IL 59.23
2 0015 Svein Olav Havikhagen Geilo IL 1:03.22 03.59
3 0045 Svein Urban Ringstad Roteam Hordaland 1:13.07 13.44
4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

M 26 - 30 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0105 Aslak Botten Gol IL 59.43
2 0006 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 1:03.36 03.53
3 0089 Ole Vidar Monsen Uskedal IL 1:03.38 03.55
4 0115 Duane Butcher Geilo IL 1:18.23 18.40
5 0116 Bård Monsen Os Roklubb/ Roteam Hordal 1:22.07 22.24
6 0034 Carl Olav Wickmann Geilo IL 1:25.44 26.01
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

M 31 - 35 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0057 Ivar Tveiten Bevern 59.10
2 0109 Henrik Sollie Oslo Sportslager 1:01.06 01.56
3 0066 Simen Lofterød Milslukeren 1:04.41 05.31
4 0035 Jan Erlend Innselset Team Anton Sport 1:05.15 06.05
5 0036 Hans Jørgen Lundeby Team Anton Sport 1:05.20 06.10
6 0033 Roger Espeli Team Bardøla 1:06.08 06.58
7 0108 Leif Oddvin Jensen Oslo Sportslager 1:14.49 15.39
7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.

M 36- 40 år
1 0007 Frank Slevikmoen Krødsherad IL 1:01.28
2 0095 Helge Brandsdal Osterøy / Ceres 1:02.27 00.59
3 0020 Tor Martin Lund Nanset IF 1:03.35 02.07
4 0012 Arnstein Sørbøen Ål IL 1:05.27 03.59
5 0102 Kjell Arne Lilleland Lilleland Sport 1:11.43 10.15
6 0032 Tormod Sandsmark Team Bardøla 1:11.54 10.26
7 0030 Christian Gløgård Nittedal IL 1:14.01 12.33
8 0031 Rolf Ingar Rotegård Team Bardøla 1:17.27 15.59
9 0019 Kai Hansen Nanset IF 1:18.19 16.51
9 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.

M 41 - 45 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0081 Tore Bjerkrheim Fana IL 1:00.36
2 0060 Morten Strømsodd Ringkollen 1:05.29 04.53
3 0083 John Max Ertner NTG Geilo 1:06.08 05.32
4 0072 Geir Frøvoll Eggdal IL 1:07.28 06.52
5 0013 Erling Hagen Ål IL 1:07.59 07.23
6 0111 Lars Slettemoen Geilo IL 1:08.24 07.48
7 0009 Terje Karlsen Fjellblom IL 1:09.22 08.46
8 0014 Ole-Ivar Rese Gol IL 1:22.03 21.27
9 0101 Tom Eirik Eikanger Statoil Hydro 1:23.23 22.47
10 0086 Morten Soltvedt Bergen Roklubb 1:26.06 25.30
11 0100 Jan P. Hansen U. Bil 1:28.05 27.29
12 0080 Kjetil Solberg Tønsberg SK 1:37.50 37.14
12 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.

M 46 - 50 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0067 Eilif Kristen Mikkelsplas Bromma IL 1:01.54
2 0106 Hans Chr. Francke Bærums Skiklubb 1:07.19 05.25
3 0098 Sverre Flatmo Skrautvål IL 1:07.43 05.49
4 0061 Birger Solberg Heming IL 1:08.27 06.33
5 0084 Sverre Bjølgerud Vikersund IF 1:08.37 06.43
6 0092 Kjell Magne Tangen Torpa IL 1:10.23 08.29
7 0074 Aslak Ulberg Øvre Sigdal IL 1:10.36 08.42
8 0078 Bjørn Knutsen Tidende Bil 1:14.53 12.59
9 0069 Morten Lund-Johansen Fana IL 1:14.55 13.01
10 0005 Terje Unneberg Osberg Skilag 1:17.05 15.11
11 0062 Pål Huun Monsen Ukjent Klubb 1:23.02 21.08
13 påmeldte. 11 startet. 11 resultater.

M 51 - 55 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0071 Pål Børnick Geilo IL 1:06.27
2 0037 Arne Skretteberg Vikersund IF 1:11.41 05.14
3 0091 Ole Kr. Moen Modum 1:11.44 05.17
4 0114 Herbjørn Smette Bromma IL 1:12.53 06.26
5 0025 Nils Erik Hulbak Hemsedal IL 1:13.09 06.42
6 0093 Runar Tyssebotn Multiconsult Bil 1:14.10 07.43
7 0058 Arne Solheim Statoil Hydro 1:14.54 08.27
8 0079 Nils Magne Fjæreide Fana IL 1:18.58 12.31
9 0087 Magne Enæs Omvikedal IL 1:20.23 13.56
10 0077 Tore Reigstad Ukjent Klubb 1:20.59 14.32
11 0094 Morten Lie Reddy IL 1:21.27 15.00
12 0099 Per Morten Hareide Skrautvål IL 1:28.58 22.31
13 0112 Jørgen Knut Syversen Opil 1:33.16 26.49
13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.

M 56 - 60 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0059 Erik Johansen Øystre Slidre 1:05.27
2 0024 Torodd Lybeck Fagernes IL 1:08.25 02.58
3 0010 Ove Bunde Fjellblom IL 1:10.22 04.55
4 0041 Nils H Thorsrud Vikersund 1:12.07 06.40
5 0008 Nils Soldal Fana IL 1:14.24 08.57
6 0107 Tor Sletten Ål IL 1:15.25 09.58
7 0110 Bjørn Svidal Geilo IL 1:27.22 21.55
8 0001 Hans Otto Janshaug Svarstad IL 1:33.41 28.14
8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.

M 61- 65 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0103 Gunnar Foss Fana IL 1:20.03
2 0029 Rolf Nybakk Nesbyen IL 1:21.15 01.12
3 0090 Per Holth OSO 1:21.28 01.25
4 0088 Pål Haugland Uskedal IL 1:25.44 05.41
5 0117 Ivar Slettemoen Geilo IL 1:26.05 06.02
6 0104 Tore Trohaug Fana IL 1:45.04 25.01
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

M 66- 70 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0002 Ola Fossheim Vestre Slidre IL 1:18.40
2 0011 Svein Karlsen Fjellblom IL 1:20.53 02.13
3 0082 Olav Totland Fana IL 1:26.19 07.39
4 0039 Tore Gjesdahl Ukjent Klubb 1:28.02 09.22
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

M 71 - 75 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0085 Alf Berland Matre IL 1:17.40
2 0068 Hans Omsland I.L.Jotun 1:25.41 08.01
3 0040 Svein Norhaug Ukjent Klubb 1:25.58 08.18
4 påmeldte. 4 startet. 3 resultater.

M 15 -16 år
Plass Nr. N a v n Klubb T i d Etter
1 0073 Magnus Ulberg Øvre Sigdal IL 1:29.31
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +