19.01.2008
Furnesrennet 2008





Furnesrenet/Furnesåsen Rundt Resultatliste Nybygda Skistadion 19.01.2008
Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Menn senior FH Stå 1,2km
1 Morten Hulleberg Nybygda IL 06:00
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Gutter 10 år 1,2km fri
Mats Hagelund Svendby Brumunddal Ski 04:21
Mats Hagelund Svendby Kongsvinger IL 09:32
Johannes Herud Røhnebæk Ringsaker IF 04:11
Christian Karlsen Ring IL 03:54
Johannes Bordal Veldre Ski 03:51
Øyvind Haugli Ringsaker IF 04:54
Daniel D. Medlien Moelven IL 04:16
Leopold Sørfonden Mesnali Skilag 04:27
Vegard Brække Veldre Ski 04:11
Hans kristian Holmbro Høland IL 03:23
Torstein Storlien Veldre Ski 04:40
Preben Opsahl Vang Skiløperforening 06:47
Sivert Aaseth Moelven IL 04:10
Simen Saug Lie Furnes Skiløperforening 05:03
Vegar Tiller Moelven IL 03:40
Ole Martin Olsen Ottestad IL 04:18
Espen Harviken Jømna/Heradsbygd 04:15
Amund Frisli Moelven IL 03:45
Antall 18 Påmeldte: 20 Startende: 18 Premier: 1

Jenter 10 år 1,2km
Sigrid A. Karseth Vang Skiløperforening 04:08
Kristine Horgen Ukjent Klubb 04:17
Kine Midtsundstad Vaaler IF 04:48
Sina Lindberg Kjellmyra IL 04:16
Tine Opsal Veldre Ski 04:47
Ragna Heggelund Furnes Skiløperforening 04:46
Kristine Korsvold Vang Skiløperforening 04:06
Marte Emilsen Nordbygda/Løten Ski 03:34
Andrea Berget Åsmarka IL 05:25
Trude Aasen Sukke Jømna/Heradsbygd 04:09
Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10 Premier: 1

Gutter 9 år 1,2km
Even Andre Rustadbakken Brumunddal Ski 05:02
Olav Sandnes Brumunddal Ski 04:49
Fredrik Sollerud Furnes Skiløperforening 04:10
Anders Bækkevold Ringsaker IF 07:40
Sindre Bakkerud Nybygda IL 05:23
Erik Høisveen Nannestad Veldre Ski 04:15
Vebjørn Sveen Redalen IL 03:30
Kristian Fodstad Karlsen Jømna/Heradsbygd 03:42
Even Larsen Furnes Skiløperforening 04:17
Kristian Larsen Veldre Ski 04:12
Halvor Nordhagen Jømna/Heradsbygd 05:57
Mats Brenden Ottestad IL 04:24
Håvard Hovde Veldre Ski 04:16
Oskar Kjonerud-Waage Ottestad IL 04:17
Antall 14 Påmeldte: 17 Startende: 14 Premier: 1


Jenter 9 år 1,2km
Erle Eide Nyhus Ottestad IL 06:31
Ida Byenstuen Tõcksfors 04:18
Ingeborg Fallbakken Berge Nordbygda/Løten Ski 04:40
Ingrid Pedersen Brumunddal Ski 05:02
Cecilie Bergebakken Jømna/Heradsbygd 04:33
Ida Helgestad Stuan Nordbygda/Løten Ski 04:09
Anine Lome Ottestad IL 04:05
Silje Foseid Kjellmyra IL 05:58
Agnes Lindstad Børresen Ottestad IL 04:55
Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 04:08
Ingrid Aaslund Fet SK 04:29
Antall 11 Påmeldte: 13 Startende: 11 Premier: 1

Gutter 8 år 1,2km
Sindre Arnås Jødahl Vang Skiløperforening 06:28
Simen Olsen Ottestad IL 05:32
Pål-Håkon Bjørtomt Hurdal IL 04:17
Andreas Kristiansen Brumunddal Ski 05:41
Andreas Bjørgen Hamar SK 04:40
Sindre Brække Veldre Ski 05:15
Mats Opsal Veldre Ski 04:47
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7 Premier: 1

Jenter 8 år 1,2km
Ingvild Dale Furnes Skiløperforening 07:52
Frida Lundsten Aaseth Moelven IL 08:35
Ida Svalstad Nybygda IL 08:07
Elida Heggelund Furnes Skiløperforening 08:47
Hanne Nilsen Nybygda IL 05:39
Katrine Brække Lyngen Veldre Ski 05:10
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6 Premier: 1

Gutter 12 år 2,0km
1 Andreas Nygaard Kjellmyra IL 05:34
2 Øystein Tallhaug Engelstad Brumunddal Ski 05:37 00:03
3 Thomas Bryntesen Tõcksfors 05:49 00:15
3 Joachim Aurland Kjellmyra IL 05:49 00:15
5 Simen Nordhagen Jømna/Heradsbygd 05:50 00:16
6 Bjørn André Aaslund Fet SK 05:54 00:20
6 Alexander Enerud Holen Nes Ski 05:54 00:20
8 Jan Henning Rynning Furnes Skiløperforening 06:01 00:27
9 Arne Fodstad Jømna/Heradsbygd 06:05 00:31
10 Martin Skjøstad Andersen Furnes Skiløperforening 06:06 00:32
11 Eskil Reitan Riibe Hamar SK 06:21 00:47
12 Jørgen Tellefsen Kjellmyra IL 06:22 00:48
13 Truls Sagen Bråten Jømna/Heradsbygd 06:24 00:50
14 Daniel H. Bergebakken Jømna/Heradsbygd 06:25 00:51
15 Espen Berget Veldre Ski 06:26 00:52
16 Henrik Bordal Veldre Ski 06:27 00:53
17 Mats Hanstad Sørskogbygda IL 06:31 00:57
18 Vebjørn Fallbakken Berge Nordbygda/Løten Ski 06:32 00:58
19 Håkon Helgestad Stuan Nordbygda/Løten Ski 06:37 01:03
20 Sindre Nordlund Furnes Skiløperforening 06:38 01:04
20 Krister Hovde Veldre Ski 06:38 01:04
22 Nicholas Einan Startnr Nybygda IL 06:55 01:21
23 Andre Bjugstad Brøttum IL 07:00 01:26
24 Ole Zedell Hamar SK 07:01 01:27
25 Fredrik Opsahl Vang Skiløperforening 07:02 01:28
26 Thomas Lund Kjellmyra IL 07:08 01:34
27 Martin Berget Åsmarka IL 07:09 01:35
28 Matias Sølvsberg Noren Hamar SK 07:13 01:39
29 Markus Bakkerud Nybygda IL 07:15 01:41
30 Kristian Herud Røhnebæk Ringsaker IF 07:27 01:53
Antall 30 Påmeldte: 33 Startende: 30 Premier: 1

Jenter 12 år 2,0km
1 Jenny Nygaard Kjellmyra IL 06:36
2 Nora Hui Andersen Hamar SK 06:52 00:16
3 Karoline Haug Hamar SK 07:20 00:44
4 Eline Dehli Brøttum IL 07:32 00:56
5 Thea Olstad Nybygda IL 07:37 01:01
6 Hanne beate Holmbro Høland IL 07:47 01:11
7 Mari Aasen Sukke Jømna/Heradsbygd 07:48 01:12
8 Emma Skinnehaugen Hamar SK 07:49 01:13
9 Kristina Linesdatter Bakken Hamar SK 07:53 01:17
10 Helene Storlien Veldre Ski 07:55 01:19
11 Sigrid Elida Linnerud Nordbygda/Løten Ski 07:59 01:23
12 Matre Welhaven Hamar SK 08:18 01:42
13 June Olstad Vang Skiløperforening 08:32 01:56
13 Kristine Slokvik Ottestad IL 08:32 01:56
15 Thea Svalstad Nybygda IL 08:39 02:03
16 Lene Bækkevold Ringsaker IF 11:02 04:26
Antall 16 Påmeldte: 16 Startende: 16 Premier: 1

Gutter 11 år 2,0km
1 Fredrik Helgestad Hamar SK 05:56
2 Sindre Berg Jømna/Heradsbygd 06:10 00:14
3 Lars Kringlebotn Ottestad IL 06:17 00:21
3 Martin Røste Omdahl Vind IL 06:17 00:21
5 Vemund Lindstad Isum Øyer-Tretten IF 06:19 00:23
6 Thor Edvin Hammeren Kjellmyra IL 06:23 00:27
7 Ivar Jevne Arnesen Hamar SK 06:27 00:31
7 Sondre Rynning Furnes Skiløperforening 06:27 00:31
9 Philip Imset Matre Njård 06:41 00:45
10 Sture Meland Henriksen Hamar SK 06:44 00:48
11 Bjørn Grøholt Nordbygda/Løten Ski 06:46 00:50
12 Ole-Einar S. Brukvangen Vang Skiløperforening 06:47 00:51
13 Marius Svendsby Halden Skikl. 06:48 00:52
14 Emil Ellingsen Hamar SK 06:54 00:58
15 Sverre Bang Støeng Hamar SK 06:55 00:59
16 Gustav Kollstrøm Vang Skiløperforening 06:57 01:01
17 Petter Aas Nordbygda/Løten Ski 07:00 01:04
18 Oscar Alexander Hafslund Nordbygda/Løten Ski 07:03 01:07
19 Even Lindstad Børresen Ottestad IL 07:04 01:08
20 Truls Hovelstuen Blystad Hamar SK 07:07 01:11
21 Martin Kampenhøy Furnes Skiløperforening 07:11 01:15
22 Sigbjørn Linnerud Nordbygda/Løten Ski 07:24 01:28
23 Jarl Audun Frydenlund Furnes Skiløperforening 07:26 01:30
24 Magnus Bjørgen Hamar SK 07:36 01:40
25 Henrik Skofsrud Nybygda IL 07:44 01:48
26 Marius Bratberg Lund Hamar SK 07:45 01:49
27 Robert Stordahl Dybvig Nes Ski 07:48 01:52
28 Daniel Berget Veldre Ski 07:57 02:01
29 Ole Sollerud Furnes Skiløperforening 08:36 02:40
30 Åsmund Arnås Jødahl Vang Skiløperforening 08:55 02:59
31 Lars Afseth Furnes Skiløperforening 09:12 03:16
Antall 31 Påmeldte: 32 Startende: 31 Premier: 1

Jenter 11 år 2,0km
1 Ane Nyløkken Helseth Ottestad IL 06:49
2 Marit Bratberg Lund Hamar SK 07:24 00:35
3 Kristin Nilsen Nybygda IL 07:37 00:48
4 Karoline Johansen Nordbygda/Løten Ski 07:56 01:07
5 Elise Pedersen Nybygda IL 08:00 01:11
6 Sigrid Bjørgen Hamar SK 08:08 01:19
7 Kristine Fjeld Brumunddal Ski 08:16 01:27
8 Martine Slokvik Ottestad IL 08:45 01:56
Antall 8 Påmeldte: 9 Startende: 8 Premier: 1

Gutter 14 år 3,0km
1 Andreas Molden Nes Ski 06:21
2 Stian Berg Jømna/Heradsbygd 06:53 00:32
3 Vegard Osvold Strandbygda IL 07:09 00:48
4 Vinjar Skogsholm Åslia Skilag 07:10 00:49
5 Mattis Sjøli Nes Ski 07:44 01:23
6 Even Brøndbo Dahl Hamar SK 07:45 01:24
7 Håkon Kristiansen Brumunddal Ski 07:49 01:28
8 Erlend Fjeld Brumunddal Ski 07:52 01:31
9 Bård Byfuglien Løkken Moelven IL 07:55 01:34
10 Aksel Dybvig Nes Ski 08:02 01:41
10 Simen Linnerud Nordbygda/Løten Ski 08:02 01:41
12 Sigurd Gjelseth Øyer-Tretten IF 09:34 03:13
Antall 12 Påmeldte: 14 Startende: 12 Premier: 1

Jenter 14 år 3,0km
1 Sigrid Bilstad Neraasen Åsmarka IL 07:31
2 Karoline Næss Ullensaker SK 07:41 00:10
3 Maren Berger Høybråten og Stovner IL 08:05 00:34
4 Hanna Storlien Veldre Ski 08:15 00:44
5 Marte Nyløkken Helseth Ottestad IL 08:33 01:02
6 Guro Thomasgaard Busterud Vang Skiløperforening 09:31 02:00
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6 Premier: 1
Gutter 13 år 3,0km
1 Stian Elverhøi Nes Ski 06:54
2 Henrik Skarpnord Brumunddal Ski 07:06 00:12
3 Simen Tiller Moelven IL 07:12 00:18
4 Kristian Græsli Hamar SK 07:19 00:25
5 Lars Halvdan Buraas Hurdal IL 07:23 00:29
6 Jørgen Elisenberg Hamar SK 07:24 00:30
7 Einar Nordlund Furnes Skiløperforening 07:31 00:37
8 Mads Bentstuen Nordby Nes Ski 07:34 00:40
8 Simen Bordal Veldre Ski 07:34 00:40
10 Henrik Netteland Nordbygda/Løten Ski 07:39 00:45
11 Sivert Dæhli Veldre Ski 07:51 00:57
12 Tord Høisveen Nannestad Veldre Ski 07:52 00:58
12 Henrik Emilsen Nordbygda/Løten Ski 07:52 00:58
14 Sverre Ulven Moelven IL 07:58 01:04
15 Jon Embret Grøholt Nordbygda/Løten Ski 08:02 01:08
16 Sander Baksjøberget Vang Skiløperforening 08:10 01:16
17 Ulrik Baksjøberget Vang Skiløperforening 08:20 01:26
18 Ola Walle Østlie Nordbygda/Løten Ski 08:22 01:28
18 Henrik Sandnes Brumunddal Ski 08:22 01:28
20 Amund Larsen Furnes Skiløperforening 08:41 01:47
21 Jan Martin Stubbom Veldre Ski 09:12 02:18
22 Martin Sagen Jømna/Heradsbygd 13:04 06:10
23 Haakon-Aksel Skarpnord Brumunddal Ski 13:19 06:25
Antall 23 Påmeldte: 24 Startende: 23 Premier: 1

Jenter 13 år 3,0km
1 Signe Lindstad Isum Øyer-Tretten IF 07:53
2 Ida Garberg Vind IL 07:54 00:01
3 Karoline Røste Omdahl Vind IL 07:59 00:06
4 Andrea Kvarstad Martinsen Vang Skiløperforening 08:17 00:24
5 Ingvild Tvedt Westlie Vang Skiløperforening 08:29 00:36
5 Mina Sandbæk Håland Åsmarka IL 08:29 00:36
7 Frida Dybvig Nes Ski 08:33 00:40
8 Frida Kristina Frydenlund Furnes Skiløperforening 09:13 01:20
9 Amalie Nerby Solberg Nordbygda/Løten Ski 09:40 01:47
10 Anne Larsen Veldre Ski 09:45 01:52
11 Ida Helen Svindlad Hernes IL 10:04 02:11
12 Ledig Startnr NOTEAM 10:34 02:41
Antall 12 Påmeldte: 12 Startende: 12 Premier: 1

Menn senior 9.0 km
1 Dag Buraas Hurdal IL 22:37
Antall 1 Påmeldte: 2 Startende: 1

Menn 18 år 9.0 km
1 Ledig Startnr NOTEAM 06:04
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Jenter 15 år 6.0 km
1 Oda Hovelstuen Blystad Hamar SK 14:54
2 Marte Kristin Kant Hernes IL 15:13 00:19
3 Linda N. Hanstad Sørskogbygda IL 15:27 00:33
4 Marianne Byfuglien Brumunddal Ski 15:33 00:39
5 Ann Kristin Strøm Hamar SK 15:50 00:56
6 Marte Dehli Åsmarka IL 15:58 01:04
7 Marte Engebretsen Nordli Vang Skiløperforening 16:15 01:21
8 Marianne Stenseth Vang Skiløperforening 16:22 01:28
9 Marte Fallbakken Berge Nordbygda/Løten Ski 16:40 01:46
10 Eline Sund Kjellmyra IL 17:45 02:51
11 Rebekka Dybvik Nes Ski 18:29 03:35
Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11 Premier: 1

Jenter 16 år 6.0 km
1 Vilde Naja Moi Høybråten og Stovner IL 15:09
2 Ragnhild Marie H. Karset Vang Skiløperforening 15:11 00:02
3 Marianne Dybdal Hernes IL 15:20 00:11
4 Elise Rivenes Hagen Høybråten og Stovner IL 15:24 00:15
5 Hilde Pandum Grønvold Vang Skiløperforening 16:03 00:54
6 Marte Hagen Åsmarka IL 16:16 01:07
7 Anne Line Wold Høybråten og Stovner IL 16:22 01:13
8 Unni Øygard Nordbygda/Løten Ski 16:46 01:37
9 Karianne Røste Omdahl Vind IL 18:53 03:44
10 Kari Gabrielsen Vang Skiløperforening 19:40 04:31
Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10

Gutter 15 år 6.0 km
1 Johnny Christoffer Adsen Jømna/Heradsbygd 13:30
2 Pål-Anders Karlsen Ring IL 13:34 00:04
2 Erik Hoffsbakken Biri IL 13:34 00:04
4 Anders Kampenhøy Furnes Skiløperforening 13:43 00:13
5 Jonas Ellingsen Hamar SK 13:48 00:18
6 Sondre Bonkerud Veldre Ski 13:58 00:28
7 Håvard Dalby Ottestad IL 14:05 00:35
8 Ola Westby Aamodt Vang Skiløperforening 14:15 00:45
8 Simen Jevne Arnesen Hamar SK 14:15 00:45
10 Halvor Løkken Nilsgård Åslia Skilag 14:56 01:26
11 Vetle T. Westlie Vang Skiløperforening 14:57 01:27
12 Kristian Hagen Kongsvinger IL 15:02 01:32
13 Haakon Aksel Skarpnord Brumunddal Ski 15:08 01:38
14 Fredrik Kristiansen Brumunddal Ski 15:24 01:54
15 Jon Håvard Halvorsen Furnes Skiløperforening 15:48 02:18
16 Karl-Even S. Brukvangen Vang Skiløperforening 16:39 03:09
17 Ola Græsli Hamar SK 16:56 03:26
18 Torger Aulstad Gjelseth Øyer-Tretten IF 16:57 03:27
19 Kristoffer Saug Lie Furnes Skiløperforening 20:45 07:15
Antall 19 Påmeldte: 21 Startende: 19 Premier: 1

Gutter 16 år 6.0 km
1 Hans Yngvar Haugrud Furnes Skiløperforening 12:33
2 Simen Larsen Furnes Skiløperforening 12:53 00:20
3 Tony Gjendahl Vang Skiløperforening 13:05 00:32
4 Øyvind Stokstad Gjerlaug Ullensaker SK 13:19 00:46
5 Thomas Strøm Veldre Ski 13:27 00:54
6 Stian Storsveen Jømna/Heradsbygd 13:29 00:56
7 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 13:43 01:10
8 Lars Hemma Brøttum IL 14:25 01:52
9 Håkon Rønning Jømna/Heradsbygd 14:26 01:53
10 Joakim Lerbak Jømna/Heradsbygd 14:54 02:21
11 Jørgen Tomasgaard Busterud Vang Skiløperforening 15:42 03:09
Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11
eTiming - www.emit.no 19.01.2008 16:17:51 Side:6