Resultater Johan Evjens Minnerenn 2008



Johan Evjens minnerenn Sted: Ulvåsen

 

Arrangør : Orkanger Idrettsforening Dato: 20.01.08

 

 

OFFISIELL RESULTATLISTE. 27 km

 

Kvinner 17-18 år

1  HAUGEN Tonje Uvsløkk, Børsa IL Ski                                          1:29:24

 

Menn 17-18 år

1  RIKSTADDAL Morten, Leik IL                                                       1:23:25

2  AUNE Erlend, Viggja IL                                                                  1:25:15

 

Menn 19-20 år

1  KROGNES Runar, Leik, IL                                                             1:18:40

2  ESTENSTAD Anders, Leik IL                                                        1:20:22

3  RIKSTADDAL Espen, Leik IL                                                        1:25:46

4  HAGEN Lars Kristian, Strindheim Ski                                          1:27:49

5  BUØY John Ola, TVK 1:38:36 19:56

 

Kvinner 21-25 år

1  SOLEM Kjersti, Byåsen IL                                                              2:02:18

 

Menn 21-25 år

1  FISKVIK Anders, Tynset IF                                                             1:15:38

2  MULLER Leif A.  Tynset IF                                                             1:15:55

 

Kvinner 26-30 år

1  WÆRNES Randi, Orkdal IL                                                           1:38:07

 

Menn 26-30 år

1  OLSØ Jo Vegard, Svorkmo NOI                                                    1:18:46

2  BY Arne Olav, Svorkmo NOI                                                           1:22:23

 

Menn 31- 35 år

1  SOLLIGÅRD Knut Ole, Svorkmo NOI                                            1:22:19

 

Menn 36-40 år

1  VOLDEN Nils Olav, Krokstadøra IL                                               1:24:37

2  LØSETH Dag Olav, Orkdal IL                                                        1:25:50

 

Kvinner 41-45 år

1        FOSSUM Randi, Strindheim IL

 

                                                                                                         1:26:48

 

Menn 41-45 år

1  MICHELSEN Tor, Ista                                                                     1:15:33

2  VALSETH Inge, Siemens                                                               1:19:06

3  AARØ Oddmund, Klæbu IL                                                            1:22:08

4  ENGSTRØM Stefan, Meldal IL                                                       1:23:55

5  MOE Nils Kristian, Klæbu IL                                                           1:24:32

6  MYRMO Erik, Rennebu IL                                                               1:27:41

7  OPHEIM Knut Inge, Hovin IL                                                           1:27:46

8  WENNBERG Kjell Erik, Statoil BIL                                                1:38:31

 

 

Kvinner 46-50 år

1  VESTERMO Berit, Hovin IL 1:27:49

 

Menn 46-50 år

1  FLØNES Runar, Orkanger IF                                                         1:17:31

2  SPETS Torgeir, Byåsen IL                                                             1:20:41

3  GILBERG Jon Rune, CK Victoria 1:22:42

4  RØVIK Jan, Krokstadøra IL                                                            1:24:34

 

Menn 51-55 år

1  SPETS Steinar, Byåsen IL                                                             1:20:40

2  GREVE Per Kristian, Orkanger IF                                                 1:22:39

3  SÆTTEM Kristian, Eide IL                                                             1:27:29

4  RØNNINGEN Knut, Skogn IL                                                          1:30:39

5  SØDAL Thor, Eide IL 1:38:20

6  STORVOLD John Bjørn, Klæbu IL                                                 1:42:10

 

Menn 56-60 år

1  THONSTAD Jarle, Heimdal Ski                                                     1:19:31

2  JYSSUM Tore, Orkanger IF                                                            1:33:26

3  FOLGERØ Jostein, Kyrksæterøra IL                                             1:38:52

 

Menn 61-65 år

1  SPJØTVOLD Odd, Kyrksæterøra IL                                             1:26:48

2  TRONVOLL Erik, Svorkmo NOI                                                     1:28:22

3  BRENNE Bjarne, Trondheim Kommune BI                                  1:32:52

 

Menn 71-75 år

1  BENUM Pål, Byåsen IL                                                                   1:43:00

 

Menn 76 - 80 år

1  BERG Aarstein, Byåsen IL                                                             1:44:55

2  STØLAN Jarle, Kyrksæterøra IL                                                    1:51:38

 

Menn 80 år og eldre. 18km

1  ESPÅS Bjarne, Børsa IL                                                                1:32:58

 

 

Mosjonsklasse med tidtaking.

ASBJØRNSLETT Jan Rune, Krokstadøra IL                                   1:34:56

BERDAL Egil, Krokstadøra IL                                                            1:30:57

BERG Bjørn, Krokstadøra IL                                                              1:44:49

DYBDAHL Trygve, Orkanger IF                                                         1:41:07

EBBESEN Petter, Orkanger IF                                                          1:26:15

EVJEN Hans Morten, Orkdal IL                                                          1:40:53

FAGERHOLT Erik, Orkdal IL                                                              1:27:46

GARBERG Brynhild, Svorkmo NOI                                                    1:50:26

HOSTON Kjell Ove, Fjellmann IL                                                        1:31:40

HUSDAL Rolf, ORIS                                                                            1:51:20

KIRKAUNE Ståle, Orkdal IL                                                                1:33:50

LØKKEN Tormod, Orkanger IF                                                          1:41:27

LØVSETH Borghild, Orkla FK                                                            1:38:19

NORDSTEIEN Einar, Løkken IF                                                        1:38:59

NORMANN Rolf Sture, Børsa IL Ski                                                  1:41:00

ROSTAD Olav, Orkanger IF                                                               1:51:37

RØNNINGEN Marte, Krokstadøra IL                                                 1:57:22

SETTEMSDAL May Renate, Orkla FK                                             1:36:33

SKJØTSKIFT Odd, Krokstadøra IL                                                   1:30:13

SKÅLHOLT Rasmus, Orkdal IL                                                          1:35:38

STAVELI Terje, Orkanger IF                                                               1:27:57

SØRTØMME Otto, Hovin IL                                                                1:32:47

USTAD Ottar, Orkanger IF                                                                  1:38:39



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +