VM-SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| VM-RESULTATER: Torsdag: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Onsdag: 5/10 km: Kvinner- Menn| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Runar Skifestival og Runarløpet 2008


Annonse

Resultatliste G 8 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Pettersen,Hermann Berge IL Runar 21:04
  Polsrød,Marius Gulset IL 17:19
  Polsrød,Magnus Gulset IL 19:35
Resultatliste G 9 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bøe,Rasmus Rørstad IL Runar 21:18
  Elverum,Halvor Stokke IL 16:14
  Meyer,Thomas IL Runar 18:05
  Solheim,Eivind Stokke IL 15:13
  Hansen,Vetle G. Nordre Sande IL 19:02
  Ulvensøen,Hermund Skoppum IL 17:13
  Aabrekk,Vegard Bergene IL Runar 11:15
  Landsrød,Henrik Stokke IL 14:38
  Haugen,Simen Halle IL Runar 15:54
Resultatliste G 10 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Jacobsen,Carl Henrik IL Runar 18:01
  Øverås,Vegard Mælum IL 14:32
  Feen,Anders Solhaug IL Runar 14:42
  Hæreid,Christian Bever'n, IL 17:03
  Aabrekk,Eirik Bergene IL Runar 15:05
  Amundsen,Simen Åmodt Hof IL 15:19
  Teien,Petter Sande Sportsklubb 15:49
  Rue,Morten Mælum IL 17:27
  Frislid,Idar IL Runar 16:11
  Kjennerud,Markus Hof IL 15:11
  Rotnes,Magnus IL Runar 14:37
  Haugen,Nicolai Bredmose IL Runar 19:38
  Haugen,Mathias Bredmose IL Runar 18:41
  Holsvik,Herman Seeberg IL Runar 15:59
  Liset,Kristoffer Ivrig, IL 13:38
  Wåden,Kjell Thomas Hof IL 15:28
  Teien,Herman Sande Sportsklubb 17:04
  Christiansen,Øystein Fruseth Oseberg Skilag 17:18
  Linden,Jacob Kodal IL 19:43
  Bratbakk,Emil Book Skoppum IL 15:57
DNS Nelson,Håkon Svarstad IL  
Resultatliste J 9 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Duvholt,Guro Nalum Nanset IF 17:31
  Saastad,Viktoria IL Runar 18:04
  Teigen,Elena Bever'n, IL 18:11
  Norli,Stine IL Runar 16:13
  Bjørbæk,Stine Mælum IL 16:20
Resultatliste J 10 år 3km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Pettersen,Kristina B. IL Runar 15:40
  Seeberg,Eline IL Runar 15:25
  Bø,Emma Rørstad IL Runar 20:50
  Johansson,Linn Cecilie Nanset IF 18:27
  Gleditsch,Emilie IL Runar 15:19
  Davidsen,Emma IL Runar 19:09
  Gundersen,Silje Mælum IL 21:26
  Larsen,Kaia Gjestrum Nanset IF 21:17
Resultatliste K 17-18 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eckhoff,Sara Christine IL Runar 2:31:41 + 00:00
Resultatliste M 17-18 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bødtker,Anders Bykle IL 1:37:07 + 00:00
2 Mikalsen,Fredrik Nordre Sande IL 1:53:33 + 16:26
3 Skåtun,Eirik Oseberg Skilag 1:54:23 + 17:16
4 Lavold,Øyvind IL Runar 1:58:02 + 20:55
5 Becker,Thor-Johan Nordre Sande IL 2:08:03 + 30:56
6 Aske,Martin Andebu IL 2:08:06 + 30:59
Resultatliste K 19-20 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skalleberg,Kathrine IL Runar 2:31:40 + 00:00
Resultatliste M 19-20 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moe,Markus Bekkelund Oseberg Skilag 1:34:31 + 00:00
2 Hjelleset,Marcus IL Runar 1:46:28 + 11:57
Resultatliste M 21-25 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sullien,Ove Sande Sportsklubb 1:36:39 + 00:00
Resultatliste M 26-30 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lahus,Hans Kristian Skarphedin 1:37:48 + 00:00
2 Onsøien,Jon Bjarne AT Skog BIL 1:47:09 + 09:21
Resultatliste M 31-35 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Opstad,Ståle Stokke IL 1:41:11 + 00:00
2 Larsen,Leif HSG/ Ivrig, IL 1:59:13 + 18:02
Resultatliste K 36-40 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lie,Anne Lene Nanset IF 2:01:26 + 00:00
2 Berrefjord,Liv Kristin Svarstad IL 2:02:54 + 01:28
3 Nordrum,Karina Larvik O-klubb 2:06:05 + 04:39
Resultatliste M 36-40 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Schulstad,Harald Svarstad IL 1:41:52 + 00:00
2 Saastad,Per Kristian IL Runar 1:42:09 + 00:17
3 Larsen,Per Erik Sandefjord kommune B I L 1:56:26 + 14:34
4 Glenjen,Sjur Tønsberg Sykkelklubb 2:00:50 + 18:58
5 Lagarhus,Tomas Ivrig, IL 2:25:41 + 43:49
DNF Torbjørnsen,Arne Nanset IF  
Resultatliste M 41-45 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Storvik,Håvard Stokke IL 1:38:31 + 00:00
2 Vermelid,Rolf Stokke IL 1:44:42 + 06:11
3 Bjune,Geir Arne Ivrig, IL 1:48:02 + 09:31
4 Abrehamsen,Magne Stokke IL 1:50:43 + 12:12
5 Teigen,Runar Bever'n, IL 1:55:00 + 16:29
6 Haga,Bård Larvik Ski 2:08:24 + 29:53
7 Hansen,Erling Haugli Nanset IF 2:14:38 + 36:07
8 Davidsen,Ragnar IL Runar 2:15:45 + 37:14
9 Christoffersen,Thomas Tønsberg Triatlonklubb 2:44:11 +1:05:40
10 Henden,Kristian Larvik Ski 2:52:40 +1:14:09
Resultatliste M 46-50 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hoff,Per Olav Svarstad IL 1:43:17 + 00:00
2 Mikalsen,Einar Nordre Sande IL 1:58:03 + 14:46
3 Mysen,Hans Terje Oseberg Skilag 2:06:21 + 23:04
4 Blaasvær,Petter IL Runar 2:09:00 + 25:43
5 Bråten,Jon IL Runar 2:13:34 + 30:17
6 Lavoll,Asbjørn IL Runar 2:18:38 + 35:21
Resultatliste M 51-55 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hinze,Gorm Nanset IF 1:49:36 + 00:00
2 Langved,Gunnar Vivestad IF 2:01:12 + 11:36
3 Hellenes,Søren Nanset IF 2:25:37 + 36:01
4 Blaasvær,Rolf-Henning IL Runar 2:37:52 + 48:16
Resultatliste M 56-60 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lahus,Hans Olav Skarphedin 1:52:34 + 00:00
2 Mangelrød,Dag Kvelde IL 1:57:05 + 04:31
3 Mæland,Øystein IL Runar 2:08:12 + 15:38
4 Hansen,Tor IL Runar 2:08:40 + 16:06
5 Klausen,Hans J Ivrig, IL 2:09:37 + 17:03
6 Aaserud,Lars Drammen kommune B I L 2:14:33 + 21:59
DNF Janshaug,Hans Otto Svarstad IL  
Resultatliste M 61-65 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 1:59:47 + 00:00
2 Fossheim,Helge Kvelde IL 2:02:32 + 02:45
3 Larsen,Odd Ivrig, IL 2:09:56 + 10:09
4 Johansen,Roar L. Kodal IL 2:31:00 + 31:13
Resultatliste M 66-70 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sandmoen,Birger Kvelde IL 2:21:01 + 00:00
2 Rånerød,Lars L. Hedrum IL 2:30:06 + 09:05
Resultatliste M 71-75 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røste,Aksel IL Runar 2:17:57 + 00:00
Resultatliste G 15-16 år 30km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Braathen,Lars IL Runar 1:57:06 + 00:00
2 Kristiansen,Brian Otterdal IL Runar 1:59:42 + 02:36
3 Vestly,Thomas IL Runar 2:02:32 + 05:26
4 Barth,Lasse N. IL Runar 2:04:21 + 07:15
5 Andersen,Johan Sem IL Runar 2:05:17 + 08:11
Resultatliste G 13 år Distanse   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Albrektsen,Adrian IL Runar 30:55 + 00:00
2 Thorsen,Christian IL Runar 31:37 + 00:42
3 Solberg,Trygve Andre Botne SK 32:13 + 01:18
4 Øverås,Sindre Mælum IL 33:37 + 02:42
5 Nelson,Arvid Svarstad IL 33:45 + 02:50
6 Hamdahl,Morten Sande Sportsklubb 33:55 + 03:00
7 Johansen,Eirik Andreas Skoppum IL 34:09 + 03:14
DNF Teien,Henrik Sande Sportsklubb  
Resultatliste G 14 år Distanse   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andersen,Henrik Stokke IL 26:25 + 00:00
2 Klungseth,Kristoffer Oseberg Skilag 28:35 + 02:10
3 Moss,Torsten Stokke IL 28:39 + 02:14
4 W. Osmundsen,Peder Stokke IL 28:43 + 02:18
5 Nissen-Sollie,Petter T. IL Runar 29:03 + 02:38
6 Mortensen,Sindre Allum Svarstad IL 29:31 + 03:06
7 Christensen,William Siljan IL 30:15 + 03:50
Resultatliste G 15 år Distanse   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mysen,Eirik Oseberg Skilag 27:36 + 00:00
2 Aaserud,August Sande Sportsklubb 27:44 + 00:08
3 Haughem,Stian IL Runar 28:08 + 00:32
Resultatliste G 16 år Distanse   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skaug,Joakim G. Stokke IL 25:52 + 00:00
Resultatliste M 17 år Distanse   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Randby,Simen Oseberg Skilag 25:27 + 00:00
2 Haug,Ola Stokke IL 26:06 + 00:39
3 Dypedal,Eivind Stokke IL 30:49 + 05:22
Resultatliste J 13 år Distanse   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hegg,Katrine Lind Botne SK 34:30 + 00:00
2 Skaug,Marte Stokke IL 35:45 + 01:15
Resultatliste G 11 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Abrahamsen,Eirik Stokke IL 16:16 + 00:00
2 Jenssen,Pål IL Runar 16:21 + 00:05
3 Teien,Eirik Sande Sportsklubb 17:23 + 01:07
4 Kjennerud,Eivind Sande Sportsklubb 17:55 + 01:39
5 Eknæs,Andreas Huse Botne SK 18:56 + 02:40
6 Gran,Magnus Vold Sande Sportsklubb 19:17 + 03:01
7 Bergersen,Jonas G. Nanset IF 19:29 + 03:13
8 Moe,Fredrik IL Runar 19:40 + 03:24
9 Teigen,Daniel Bever'n, IL 20:07 + 03:51
10 Ottesen,Jørgen IL Runar 20:10 + 03:54
11 Valstad,Jonas E Svarstad IL 21:13 + 04:57
12 Lund,Sander IL Runar 28:33 + 12:17
Resultatliste G 12 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Abrahamsen,Magnus Stokke IL 14:21 + 00:00
2 Saastad,Krister IL Runar 15:17 + 00:56
3 Christensen,Joakim E Siljan IL 15:19 + 00:58
4 Skau,Eirik Ivrig, IL 15:54 + 01:33
5 Christoffersen,Stian IL Runar 16:08 + 01:47
6 Norli,Kristoffer IL Runar 16:19 + 01:58
7 Vataker,Eilert IL Runar 16:40 + 02:19
8 Nilsen,Christian Risan Oseberg Skilag 17:00 + 02:39
9 Pettersen,Sander Nikolai B. IL Runar 17:05 + 02:44
10 Johansson,Joakim Nanset IF 17:10 + 02:49
11 Jacobsen,Sondre IL Runar 17:15 + 02:54
12 Christiansen,Håkon Fruseth Oseberg Skilag 17:20 + 02:59
13 Svendsen,Mathias Maagerø Oseberg Skilag 17:37 + 03:16
14 Polsrød,Michael Gulset IL 17:54 + 03:33
15 Høifødt,Even Stokke IL 18:53 + 04:32
16 Brendsrød,Robin Stokke IL 19:56 + 05:35
17 Høifødt,Nils Henning Stokke IL 20:09 + 05:48
Resultatliste J 11 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristiansen,Ella Otterdal IL Runar 18:55 + 00:00
2 Meyer,Emily IL Runar 20:34 + 01:39
Resultatliste J 12 år 5km klas. fellesstart   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørbæk,Rikke Mælum IL 17:01 + 00:00
2 Liset,Mette Ivrig, IL 17:22 + 00:21
3 Ellingsen,Mathilde Løvaas Mælum IL 18:14 + 01:13
4 Nissen-Sollie,Hanne T. IL Runar 18:59 + 01:58
5 Gleditsch,Marte IL Runar 20:18 + 03:17
6 Duvholt,Pernille Nalum Nanset IF 20:43 + 03:42
Annonse







Annonse