Resultater Marka Rundt 2008



MarRkeas uRltuantldistt e2 008 17.02.2008

Kvinner 20 år og yngre
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Sunniva Slette Byåsen IL 1 3:04:37 00:00
2 Martine Bratt Slette Byåsen IL 2 3:14:59 10:22
DNF Hanna Haugen Nordbrøden Halden Skiklubb 3
Fullførte2: Påmeldte:3 Premier:1 Startende:3

Kvinner 21-25 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Berit Gjelten Alvdal IL 13 2:19:56 00:00
2 Agnete Skrede Markane IL 17 2:21:19 01:23
3 Kjersti Solvoll Bakketun IL Viljar 14 2:21:27 01:31
4 Katrine Dretvik NTNUI 11 2:30:49 10:53
5 Ingrid Hov NTNUI 6 2:35:54 15:58
6 Guro Flatekval Oppsal IF 19 2:38:49 18:53
7 Berit Rein Solhaug NTNUI 5 2:39:43 19:47
8 Kristin Olsen Trondheim Beach Elite 20 2:49:47 29:51
9 Mari Ourom Oppsal IF 18 2:57:44 37:48
10 Hanne Vefsnmo NTNUI 12 3:10:16 50:20
11 Linda Bjørhusdal LKSK 15 3:16:41 56:45
12 Kristin Rundsveen Luftkrigsskolen BIL 16 3:16:42 56:46
13 Linn Verde Thon NTNUI 10 3:18:49 58:53
14 Katharina Kahrs NTNUI 7 3:35:07 1:15:11
15 Janne Reitbakk NTNUI 4 3:51:18 1:31:22
DNS Janne Thygesen NTNUI 8
DNS Marit Nysæter NTNUI 9
Fullførte1:5 Påmeldte:18 Premier:3 Startende:16

Kvinner 26-30 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Jorunn Øye Ny Von/Team Bolig 24 2:10:34 00:00
2 Vibeke Stærkebye NørstebøNTNUI 21 2:38:29 27:55
3 Hilde Bakken NO TEAM 23 2:52:02 41:28
4 Synnøve Røskaft Ystmark Atmel 22 3:15:52 1:05:18
Fullførte4: Påmeldte:4 Premier:1 Startende:4

Kvinner 31-35 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mari Overgård Byåsen IL 27 3:13:28 00:00
2 Monica Berge Fjellværøy IL 28 3:45:40 32:12
3 Tina Strømdal Wik Theisendamene IL 33 3:47:56 34:28
4 Gudrun Hovstein Erikstad Biobirkene 26 3:50:54 37:26
5 Torild Gladsø Biobirkene 25 3:53:20 39:52
6 Trine Rathe ingen 29 4:01:04 47:36
7 Guro Kulset Merakerås Theisendamene IL 32 4:01:14 47:46
DNS Britt Heggem Rindals-Troll 31
DNS Heidi Dahl ingen 30
Fullførte7: Påmeldte:9 Premier:1 Startende:7

Kvinner 36-40 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mette Ingebrigtsen Bratsberg IL 268 2:44:33 00:00
2 Berit Solseth Bardu IL 35 2:45:58 01:25
3 Kathrine Strømmen Utleira IL 43 2:50:41 06:08
4 Kristin Moslet Holden Nidelv 38 2:52:12 07:39
5 Lisbeth Vold StatoilHydro BIL 42 3:00:37 16:04
6 Sissel Moslet Finsrud Tiller IL 269 3:04:42 20:09
7 Siri Ann Nyrnes Bedre enn i fjor 36 3:17:19 32:46
8 Kjersti Bardal Sjetne IL 40 3:26:09 41:36
9 Bente Melås NTNUI 34 3:29:38 45:05
DNS Ane Cecilie Dale St Olavs Hospital BIL 41
DNS Catharina Melhus Notar BIL 39
DNS Liv Paulsen Hommelvik IL 37
Fullførte9: Påmeldte:12 Premier:2 Startende:9

Menn 20 år og yngre
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Andreas Helbæk Viggja IL 47 2:32:20 00:00
2 Sondre Ørbog Strindheim IL 45 3:00:19 27:59
3 Martin Finstad TVK 46 3:08:50 36:30
4 Daniel Wennberg Byåsen IL 44 3:09:50 37:30
5 Andreas Falk-Larssen jogging-guide 293 3:19:37 47:17
Fullførte5: Påmeldte:5 Premier:1 Startende:5

Menn 21-25 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Tore Malo Ødegård Molde og Omegn IF 72 2:01:48 00:00
2 Einar Raknes Brekke NTNUI 54 2:04:17 02:29
3 Leif Arne Müller Tynset IF 74 2:06:18 04:30
4 Torbjørn Svanstrøm NTNUI 50 2:06:36 04:48
5 Truls Aastebøl Høybråten & Stovner IL 64 2:06:44 04:56
6 Ola Kjøren CK Victoria 58 2:10:50 09:02
7 Håkon Brox NTNUI 55 2:13:12 11:24
8 Peder Kjærnli NTNUI 51 2:13:13 11:25
9 Eivind Rimstad NTNUI 53 2:13:45 11:57
10 Ole Kristian Lied NTNUI 48 2:14:25 12:37
11 Anders Nordby Gullhav Høybråten & Stovner IL 63 2:15:20 13:32
12 Håkon Liverud Heming IL 62 2:16:19 14:31
13 Jon Inge Sponås NTNUI 287 2:16:53 15:05
14 Chrisian Overå Flatås IL 288 2:19:35 17:47
15 Christian K Sandvik NTNUI 49 2:19:52 18:04
16 Espen Stordal NTNUI 282 2:19:57 18:09
17 Jørgen Sugar NTNUI 292 2:22:42 20:54
18 Åsmund André Nåvik Luftkrigsskolen BIL 70 2:24:19 22:31
19 Eirik Tennum Janus Toppidrett 283 2:25:51 24:03
20 Hans Fredrik Braaten NOTEAM 264 2:25:56 24:08
21 Steffen Gjerald NTNUI 265 2:34:28 32:40
22 Kristoffer Andresen NTNUI 56 2:34:35 32:47
23 Øystein Tennum Janus Toppidrett 66 2:36:55 35:07
24 Eirik Tandberg Olsen Janus Toppidrett 67 2:37:36 35:48
25 John Kjøren NTNUI 253 2:43:08 41:20
26 Erlend Skogland Haugesund Svømmeklubb 61 2:46:13 44:25
27 Magnus Willumsen Janus Toppidrett 65 2:52:10 50:22
28 Guri Stenseth Trollelg 279 2:52:34 50:46
29 Morten Berglie Luftkrigsskolen BIL 68 2:56:46 54:58
30 Alexander Skogvoll Luftkrigsskolen BIL 71 2:56:55 55:07
31 Sondre Lunde Gjerpen IF 60 3:08:27 1:06:39
DNF Sindre Strøm NTNUI 52
DNS Anders Bredal Berge Luftkrigsskolen BIL 69
DNS Knut Wien NTNUI 57
DNS Ståle Fenstad Stadsbygd IL 73
Fullførte3:1 Påmeldte:36 Premier:10 Startende:33

Menn 26-30 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Knut Anders Hatlen Stranda IL 112 1:58:54 00:00
2 John Bjørgård Nordreisa IL 97 2:02:34 03:40
3 74Åsmund Morgestad Strindheim IL 254 2:05:29 06:35
4 Roger Ovesen Byåsen IL 87 2:09:51 10:57
5 Jørgen Ohlin Knutby IF 92 2:10:08 11:14
6 Øivind Aunøien Røros IL 104 2:11:08 12:14
7 Dag Jørgen Fiskum Harran 276 2:14:31 15:37
8 Marius Røed Hanssen NTNUI 77 2:15:33 16:39
9 Arne Elias Østerås Gartland Sportsklubb 277 2:19:31 20:37
10 Børge Leiren NTNUI 81 2:21:31 22:37
11 Erik Fagerholt Orkdal IL 101 2:22:59 24:05
12 Magnus Salamon Flaat Snåsa IL 108 2:28:27 29:33
13 Ola A. Eggen Snåsa IL 109 2:28:44 29:50
14 Ole Magnus Svarva Kongsberg Seatex BIL 93 2:29:47 30:53
15 Hans Olav kjøs Lillehammer skiklub 95 2:30:38 31:44
16 Anders Berger Mosvik IL 271 2:34:56 36:02
17 Svein Petter Waterloo NTNUI 80 2:35:14 36:20
18 Robert Solheimdal Skåla 270 2:36:57 38:03
19 Ingebrigt Meisingset Meisingset NTNUI 75 2:37:30 38:36
20 Esten Ingar Grøtli Kvikne IL 94 2:38:21 39:27
21 Arve Erik Norum Inderøy 90 2:43:04 44:10
22 Ole-Jørgen Lian Oppdal Sykkelklubb 100 2:45:10 46:16
23 Øystein Vikhagen Skålheim IL 107 2:45:20 46:26
24 Snorre Hansen NTNU-BIL 98 2:46:01 47:07
25 Steinar Fenheim Politiets IL 102 3:00:20 1:01:26
26 Håvard Røneid NO TEAM 96 3:07:05 1:08:11
27 Marius Ubostad NTNUI 76 3:20:29 1:21:35
28 Tor Erik Guin Nessegutten 284 3:23:38 1:24:44
29 Joakim Ramstad Nessegutten 285 3:23:40 1:24:46
30 Kjersti Røe NOTEAM 274 3:23:45 1:24:51
31 Bjørn Owe Ytterhaug Skålheim IL 106 3:25:54 1:27:00
32 Tom Espen Weie Sosial- og Helsedirektoratet 110 3:36:20 1:37:26
33 Lasse Bjørnebo Byneset Golfklubb 86 3:38:26 1:39:32
34 Torfinn Håland GE Healthcare 89 3:39:51 1:40:57
35 Henning Grue Trondheim 113 3:46:31 1:47:37
DNS Alastair Brunton Wing OK 114
DNS Anstein Rognstad NTNUI 82
DNS Bjørnar Haaland StatoilHydro BIL 111
DNS Eirik Ringstad Skeid NTNUI 78
DNS Erling Furunes Blodklubb 85
DNS Henrik Nydahl Reinertsen BIL 103
DNS Magnus G. Jacobsen NTNUI 79
DNS Paulo Girão NTNUI - Portugal 99
DNS Sindre Øvrum Haaland Figgjo IL 88
DNS Stian Sogstad ATMEL BIL 84
DNS Øyvind Nordbø SINTEF BIL 105
Fullførte3:5 Påmeldte:48 Premier:9 Startende:37

Menn 31-35 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Frode Jermstad Skogn il/ Wyeth 168 1:57:29 00:00
2 Jens Petter Estil Strindheim IL 174 1:57:56 00:27
3 Ronny Ingebrigtsen Løplabbet 142 1:59:31 02:02
4 Odd Egil Brobakk Støren Sportsklubb 175 2:01:46 04:17
5 Gaute Bere MAP Utvikling 143 2:07:15 09:46
6 Asle Landrø Inderøy IL 132 2:07:25 09:56
7 Terje Bogfjellmo Kongsberg Seatex BIL 137 2:09:01 11:32
8 Frode Sundal Jonsvatnet IL 136 2:10:12 12:43
9 Bjørnar Sandstad Luftkrigsskolen BIL 141 2:12:34 15:05
10 Ole Einar Brækken EDB BIL 126 2:12:46 15:17
11 Kjetil Vatne NTE BIL 149 2:14:43 17:14
12 Terje Opheim Byåsen IL 121 2:15:17 17:48
13 Håkon Hov NOTEAM 256 2:18:28 20:59
14 Stein Frode Haugbjørg Politiets IL 257 2:21:27 23:58
15 Erlend Olsø Svorkmo/NOI 176 2:22:41 25:12
16 Trond Sandvik Nidelv IL 146 2:24:28 26:59
17 Frode Krogh Berg StatoilHydro BIL 173 2:25:01 27:32
18 Jens Winsnes SK Heia 162 2:25:20 27:51
19 Sigurd Bjørke NOTEAM 290 2:27:16 29:47
20 Steinar Røe Reinertsen BIL 158 2:27:28 29:59
21 Roar Ørdal Ranheim Skiklubb 156 2:28:35 31:06
22 Lennart Jølle Gerhard Schønings skole 127 2:28:41 31:12
23 Olav Magne Leiren St Olavs Hospital BIL 170 2:32:10 34:41
24 Morten Bjerkås Rennebu IL 159 2:33:43 36:14
25 Ketil Hagen Pilot Utleie AS 153 2:34:09 36:40
26 Arve Vorvik Dovre Entreprenør AS 125 2:34:57 37:28
27 Odin Damås Skanska BIL 164 2:36:16 38:47
28 Roger Sagen Trondheim kommune BIL 184 2:36:27 38:58
29 Geir-Arne Vada Politiets IL 154 2:38:00 40:31
30 Sverre Konrad Nilsen SINTEF BIL 161 2:38:16 40:47
31 Tor-Arne Fjellvikås StatoilHydro BIL 172 2:38:40 41:11
32 Joakim Sæther HV - 12 Innsatsstyrken 130 2:41:16 43:47
33 Anders Levoll Ytre Andørja IL 186 2:41:20 43:51
34 Ørjan Bere MAP Utvikling 144 2:41:45 44:16
35 Oddbjørn Rundtom Lesjaskog IL 139 2:42:48 45:19
36 Nils Stenså Trondheim Beach Elite 182 2:43:09 45:40
37 Jan Erik Edvardsen Acando BIL 117 2:44:04 46:35
38 Snorre Gangaune OL Trollelg 152 2:44:29 47:00
39 Lars August Fodstad NTNUI 116 2:45:24 47:55
40 Kristian Bernhard Nilsen NTNU-BIL 150 2:46:00 48:31
41 Anders Langø SKLAJO IL 166 2:47:22 49:53
42 Marius Støre Govatsmark Cybernetica BIL 123 2:48:10 50:41
43 Lars Erik Midjo NO TEAM 147 2:49:12 51:43
44 Morten Johansen SKLAJO IL 167 2:49:27 51:58
45 Johan Pettersen NTNUI 261 2:49:55 52:26
46 Ivar Magne Stene Luftkrigsskolen BIL 140 2:51:59 54:30
Bjørn Erling Herskedal Sandstad IL 252 2:51:59 54:30
48 Olav Otterstad NetCom BIL 145 2:53:03 55:34
49 Kai Ytterhaug Skålheim IL 169 2:53:38 56:09
50 Henrik Sesseng DnB NOR 124 2:57:33 1:00:04
51 Øyvind Haugan Stadsbygd IL 171 2:58:54 1:01:25
52 Håvard Bergsdal NTNUI 262 2:59:12 1:01:43
53 Jørn Brørs Tynset IF 185 2:59:46 1:02:17
54 Tom Andre Vesbestad DFMK 266 3:03:52 1:06:23
55 Arild Heniksen Guttvik Skiforening IL 286 3:03:58 1:06:29
56 Steinar Hyldmo SK Heia 163 3:08:14 1:10:45
57 Frode Lein Guttvik Skiforening IL 128 3:08:24 1:10:55
58 Vegard Olsen Høgtun 131 3:08:27 1:10:58
59 Jørgen Skjetne TOBB IL 180 3:12:18 1:14:49
60 Morten Jakobsen Norsk Renluftsteknikk 148 3:14:23 1:16:54
61 Rune Kasseth Stadsbygd IL 263 3:14:26 1:16:57
62 Øyvind Ryen Reinertsen BIL 157 3:25:33 1:28:04
63 Anne Berit Røe NOTEAM 275 3:28:41 1:31:12
64 Christian Sverdrup ingen 135 3:30:32 1:33:03
65 Thomas Bjørnebo Tromsø GK 181 3:38:25 1:40:56
66 Øyvind Kvam ingen 133 3:40:13 1:42:44
67 Odd-Robert Solvåg Privat 155 3:42:32 1:45:03
68 Jon Slørdal Team Slørdal 179 3:49:14 1:51:45
69 KayOve Bjerkenås Leik IL 138 3:58:23 2:00:54
DNF Morten Indbryn TE BIL 178
DNF Øyvind Rønne Capgemini 122
DNS Frode Storesund Seatex BIL 160
DNS Geir Østerfeldt Husebygutta 129
DNS Knut Ole Solligård Svorkmo/NOI 177
DNS Lars Settemsdal Betna IL 119
DNS Morten S. Hoel Arbeidstilsynet Midt-Norge BIL 118
DNS Ola Stenseth Trondheim Beach Elite 183
DNS Petter Andreas Bergh NTNUI 115
DNS Rune Haugen Skanska BIL 165
DNS Stig Ove Wisth ingen 134
DNS Vegard Hansen OL Trollelg 151
Fullførte6:9 Påmeldte:83 Premier:18 Startende:73

Menn 36-40 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Tor Michelsen Istad 259 1:57:57 00:00
2 Bjarne Valås CK Krank 1 195 1:58:54 00:57
3 Martin Ree Støren Sportsklubb 243 2:01:03 03:06
4 Petter Quist-Paulsen SK Bakglatt 239 2:16:28 18:31
5 arne dullum Stjørdals/Blink 258 2:17:49 19:52
6 Dag Olav Løseth Orkdal IL 228 2:17:51 19:54
7 Fredrik Johannessen Rambøll BIL 231 2:18:47 20:50
8 Pål Kittilsen Cybernetica BIL 196 2:19:15 21:18
9 Torgeir Olsen Egen 200 2:20:34 22:37
10 Stig Arne Erichsen Dovre Entreprenør AS 198 2:21:45 23:48
11 Truls Ryum NTNUI 187 2:22:09 24:12
12 Tore Hoem StatoilHydro BIL 241 2:22:20 24:23
13 Kjell O. Fremstad Hommelvik IL 207 2:23:20 25:23
14 Arnfinn Lunde Reinertsen BIL 232 2:25:20 27:23
15 Frode Rekkebo Leinstrand IL 221 2:25:36 27:39
16 Vegard Grønli Reinertsen BIL 233 2:25:49 27:52
17 Eigil Lyng YX Energi Bedrift 251 2:25:51 27:54
18 Terje Pynten NTE BIL 225 2:26:52 28:55
19 Jarle Tufto NTNU-BIL 226 2:28:10 30:13
20 Odd Skjøtskift Krokstadøra IL 216 2:28:19 30:22
21 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 234 2:29:50 31:53
22 Ole Henrik Brinchmann-Hansen Vadsø skiklubb 249 2:30:42 32:45
23 Odd Magne Reitan ATMEL BIL 190 2:31:10 33:13
24 John Arild Sødal Kyrksæterøra IL 217 2:31:46 33:49
25 Ståle Kirkaune Orkdal IL 227 2:32:04 34:07
26 Vegard Bugten St. Olav 291 2:32:45 34:48
27 Jan Olav Fagerholt Orkdal IL 229 2:33:23 35:26
28 Geir Røsvoll Vikåsen skole 250 2:35:29 37:32
29 Morten Willmann Børsa Elektro 193 2:38:01 40:04
30 Einar Nordsteien Løkken IF 222 2:38:18 40:21
31 Øystein Husby Hundhamaren 208 2:41:30 43:33
32 Ketil Pettersen Leinstrand IL 220 2:41:36 43:39
33 Jon Olav Kvåle Svorkmo/NOI 246 2:41:49 43:52
34 Øystein Vold NO TEAM 224 2:44:36 46:39
35 Per Ola Sneve Egge IL 202 2:45:24 47:27
36 bjørn berg ingen 209 2:46:08 48:11
37 Arild Vikan Graver AS 206 2:46:58 49:01
38 Odd Erik Gåsbakk Leik IL 219 2:48:08 50:11
39 Trond Erik Wold Skrytvasskollen Skielite 240 2:49:10 51:13
40 Bjørn Ivar Midjo ingen 210 2:49:40 51:43
41 Rune Weiby Canon 289 2:49:45 51:48
42 Axel Muller NGU BIL 223 2:49:50 51:53
43 Tore Flatås Tiller IL 248 2:49:59 52:02
44 Olav Ingebrigtsen Ungdomslaget Medvind 272 2:50:07 52:10
45 Øyvind Sneve Egge IL 201 2:51:32 53:35
46 Ragnar Pettersen Heia 281 2:52:01 54:04
47 Ole Christian Mjølstad Gjøvik skiklubb 205 2:52:09 54:12
48 Hans Petter Lodgaard Dovre Entreprenør AS 199 2:52:14 54:17
49 Tor Martin Saur Egge IL / Skirunners NOR 203 2:53:02 55:05
50 Yngve S Jacobsen Jonsvatnet IL 211 2:54:54 56:57
51 Bjørnar Berg Krokstadøra IL 214 2:55:06 57:09
52 Øystein Tveit Kongsberg Seatex BIL 213 2:59:13 1:01:16
53 Yngve Sæther Siemens 238 2:59:51 1:01:54
54 Torstein Halsli Canon 280 3:00:16 1:02:19
55 Geir Warland Sefas BIL 236 3:02:08 1:04:11
56 Ivar Gustad Ekne IL 204 3:02:43 1:04:46
57 Finn Olav Følling Agresso 267 3:08:35 1:10:38
58 Knut Grasvik PIL 230 3:09:59 1:12:02
59 Tor Urdalen ATMEL BIL 189 3:11:03 1:13:06
60 Lars Berge Mosjøen Cycleklubb 260 3:14:00 1:16:03
61 Øyvind Hesselberg Sandaker ski og fotball 235 3:14:25 1:16:28
62 Ledig Startnr NOTEAM 273 3:25:06 1:27:09
63 Frode Johansen Siemens 237 3:27:47 1:29:50
64 Arve Sørgjerd Aker Kværner Verdal 255 3:30:13 1:32:16
DNF Rune Vollan Jonsvatnet IL 212
DNS Bjørn Roger Tangstad Støren Sportsklubb 245
DNS Erik Refseth Amtoft Støren Sportsklubb 244
DNS Jon Finanger Leik IL 218
DNS Ola Halgunset Børsa IL 194
DNS Roar Eggen Sør-Trøndelag Fylkeskommune BI247
DNS Svein Stolsmo Betna IL 191
DNS Thomas Johnsen Byåsen IL 192
DNS Tom Arntsen DnB NOR Finans 197
DNS Trond Egil Reitan 3T 188
Fullførte6:4 Påmeldte:76 Premier:19 Startende:67

Kvinner 41-45 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Randi Fossum Strindheim IL 310 2:26:37 00:00
2 Kirsti Midttømme NGU BIL 304 2:31:17 04:40
3 Janne Løberg Nidelv IL 305 2:34:23 07:46
4 Ingrid Lehn Sør-Trøndelag Fylkeskommune BI311 2:50:13 23:36
5 Berit Nilsberg Hitra IL 302 2:58:41 32:04
6 Heidi Arnesen SINTEF BIL 306 3:07:38 41:01
7 Wenche Jacobsen Steinan Trim og Slit 308 3:18:45 52:08
Kjersti Lunne St Olavs Hospital BIL 307 3:18:45 52:08
9 Anne-Lise Bratsberg Jernbanen IL 303 4:05:29 1:38:52
Fullførte9: Påmeldte:11 Premier:2 Startende:11

Kvinner 46-50 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Siri Enge Nidelv 493 2:49:50 00:00
2 Nan Grethe Søraunet Nidelv 0 2:59:05 09:15
3 Elin Baardsgaard NCC 312 2:59:52 10:02
Fullførte3: Påmeldte:5 Premier:1 Startende:5

Kvinner 51-55 år
1 Norhild Forsell Flå IL 315 2:47:50 00:00
DNS Annbjørg Håøy Rustad IL 318
DNS Bodil Brå Alsvik ingen 316
DNS Odrun Gederaas Ranheim Skiklubb 317
Fullførte1: Påmeldte:4 Premier:1 Startende:1

Kvinner 56-60 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Aud Sæther Trondheim kommune BIL 319 2:57:23 00:00
Fullførte1: Påmeldte:1 Premier:1 Startende:1

Menn 41-45 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Børge Grønli Heimdalgruppen 339 2:05:38 00:00
2 Håvard Lorange Siemens 363 2:14:07 08:29
3 Inge Valseth Siemens 366 2:14:51 09:13
4 Roy Lyngen Ranheim Kraft 355 2:15:34 09:56
5 Rune Veie StatoilHydro Stjørdal BIL 373 2:17:44 12:06
6 Steinar Fenes Team Maritime BIL 379 2:19:24 13:46
7 Tom Jacobsen GTO 338 2:19:38 14:00
8 Nils Kristian Moe Klæbu 516 2:19:44 14:06
9 Helge Holden Nidelv 350 2:20:11 14:33
10 Ola Brattset Fagerhaug idrettslag 511 2:20:23 14:45
11 Lasse Renli StatoilHydro BIL 371 2:21:39 16:01
12 Bjørn Vaagen As Rockwool 323 2:24:37 18:59
13 Terje Olsen Danica Pensjon 330 2:24:59 19:21
14 Reidar Sivertsen Utleira IL 387 2:25:10 19:32
15 Tore Røsvoll Adresseavisen 321 2:28:21 22:43
16 Sven Erik Vedvik K.Lund 506 2:28:52 23:14
17 Ole Tronhus Trondheim Energi 382 2:29:56 24:18
18 Ragnar Ness Posten IL 352 2:29:59 24:21
19 Roar Larsen Ranheim Skiklubb 357 2:31:05 25:27
20 Svenn Robert Berg Vinne skilag 389 2:31:46 26:08
21 Kristian Steinshylla Byneset 327 2:35:03 29:25
22 Gudmund Eiksund SINTEF BIL 367 2:35:20 29:42
23 Ove Muhle Politiets IL 496 2:35:57 30:19
24 Kjartan Floer Trondheim Golfklubb 385 2:36:05 30:27
25 Torstein Dahl Strindheim IL 376 2:37:16 31:38
26 Dag Erik Helland Strindheim IL 375 2:37:28 31:50
27 Robert Løkken OPIL 351 2:37:44 32:06
28 Gaute Finstad Schindler heis 361 2:38:37 32:59
29 Bård Sandberg Strindheim IL 374 2:38:49 33:11
30 Terje Skulbru Rambøll BIL 354 2:40:23 34:45
31 Axel Trøen Strindheim IL 508 2:41:08 35:30
32 Per Erik Kvam Seatex BIL 362 2:41:10 35:32
33 Vidar Sørensen Malvik viderergående skole 349 2:41:56 36:18
34 Stig Magnar Løvås Arbeidstilsynet BIL 322 2:42:42 37:04
35 Ove Høiseth Vanvik IL 388 2:42:51 37:13
36 Tor Helge Aas IL Søya 345 2:43:55 38:17
37 Arve Petter Østgaard Hommelvik IL 342 2:45:45 40:07
38 Per Kristian Berge Trondheim Energi 383 2:46:21 40:43
39 Harald K. Johnsen Ranheim Skiklubb 356 2:47:25 41:47
40 Geirr Jørgensen Powel 353 2:50:08 44:30
41 Geir Lehn Hultgren ingen 346 2:50:34 44:56
42 Helge Berge Team Gråbein 378 2:52:11 46:33
43 Rolf Sture Normann Børsa IL 329 2:52:46 47:08
44 frank eklo BIL Natura 325 2:54:31 48:53
45 Stig Eidesmo SWECO Grøner 377 2:54:32 48:54
46 Rune Viken Flatås IL 336 2:55:44 50:06
47 Arnfinn Abrahamsen Ranheim Skiklubb 358 2:57:10 51:32
48 Kjell Erik Wennberg StatoilHydro BIL 372 2:57:51 52:13
49 Lars Gunnar Johnsen St Olavs Hospital BIL 515 2:58:25 52:47
50 Åge Rødde Siemens 364 3:01:09 55:31
51 Johan Morten Tetlie Ericsson BIL 334 3:01:11 55:33
52 Svein Roar Elvemo Hitra FK 340 3:02:24 56:46
53 Kåre Rømuld Lerøy Midnor 347 3:03:51 58:13
54 Øystein Wiggen Lindorff 348 3:05:36 59:58
55 Magne Rudi Ekne IL 333 3:08:50 1:03:12
56 Rolf Rotan Trondheim Energi 381 3:11:25 1:05:47
57 John Arne Dybvaag Trondheim Energi Nett 384 3:11:26 1:05:48
58 Jon Vindal Skanska BIL 368 3:15:23 1:09:45
59 Geir Arne Lodgaard Dovre Entreprenør AS 331 3:16:01 1:10:23
60 Harry Eide Egen 332 3:16:48 1:11:10
61 Geir Drivvold TVK 386 3:19:18 1:13:40
62 Rolf Katai St Olavs Hospital BIL 370 3:25:29 1:19:51
63 Geir Mardal NTNUI 320 3:38:31 1:32:53
DNS Arild Haugen Telenor BIL 380
DNS Bjørn Hauge Aure IL 324
DNS Bjørnar Monsø Reinertsen BIL 359
DNS Erik Myrmo Rennebu IL 360
DNS Håkon Fagerhaaug GustavseIdnrettslaget Snøhetta 344
DNS Jonny Dalsplass Hommelvik IL 341
DNS Lars Gunnar Johnsen St Olavs Hospital BIL 369
DNS Roar Krogstad Siemens 365
DNS Robert Witry Byggkjøp Gunnar T Strøm AS 326
DNS Rune Alsvik Fosen Sykkelklubb 337
DNS Save Asmervik Ernst&Young 335
DNS Øyvind Langørgen Byaasen Skiklub 328
Fullførte6:3 Påmeldte:76 Premier:14 Startende:64
eTiming Utskrevet:17.02.2008 21:17:52 Side:10 NTNUI
MarRkeas uRltuantldistt e2 008 17.02.2008

Menn 46-50 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Runar Flønes Orkanger IF 419 2:05:39 00:00
2 John Rune Gilberg CK Victoria 396 2:13:11 07:32
3 Tom A. Røtting Powel 420 2:16:35 10:56
4 Kai Otto Nilsen TrønderEnergi 430 2:19:32 13:53
5 Geir Erling Nilsberg St Olavs Hospital BIL 423 2:19:36 13:57
6 Jostein Folgerø Kyrksæterøra IL 412 2:19:54 14:15
7 Bård Juliebø Siemens 517 2:20:24 14:45
8 Bernt Olav Hilmo Asplan Viak 391 2:22:28 16:49
9 Ketil Forsell Flå IL 400 2:24:07 18:28
10 Lars Ove Jakobsen Gråkallen bygg og utleie 505 2:25:18 19:39
11 Inge Nordstein NO TEAM 416 2:25:56 20:17
12 Jostein Staverløkk Umoe IKT 431 2:27:27 21:48
13 Nils Petter Hårstad Snøhetta 509 2:30:17 24:38
14 Bernt Rognes Bouvet 394 2:31:08 25:29
15 per ørjan Aabel Isfjord Seafood AS 442 2:31:46 26:07
16 Leif Vassli Nordea BIL 418 2:33:43 28:04
17 Georg Hernes Strindheim IL 426 2:34:32 28:53
18 Ståle Opsal Tiller IL 428 2:35:53 30:14
19 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 425 2:37:01 31:22
20 Morten Solli IL Hållingen 406 2:37:16 31:37
21 Otto Sørtømme Hovin IL 405 2:37:57 32:18
22 Per Lund Flatås IL 399 2:38:52 33:13
23 Vidar Henrik Halvorsen Strindheim IL 427 2:39:56 34:17
24 Åge Haugerø Flatås IL 398 2:40:20 34:41
25 Terje Ørbog IL Ulvungen 407 2:44:41 39:02
26 Terje Bjørnes Ahlsell 390 2:44:42 39:03
27 Pål Theodorsen BIL Natura 393 2:47:53 42:14
28 Tor Sommervold Invacare A/S 408 2:54:43 49:04
29 Ivan Skjærvø H#2 Skiklubb 402 2:54:44 49:05
30 Geir Berge Trondheim Energi 429 2:54:45 49:06
31 Jan Agnar Onsøyen Autronica 499 2:59:54 54:15
32 Alf-jostein Hakkebo Lerøy Midnor 413 3:02:47 57:08
33 øystein Gjevik PIL 504 3:03:31 57:52
34 Mons Hauge StatoilHydro BIL 424 3:09:42 1:04:03
35 Jan Ove Tvervåg Adecco 510 3:13:03 1:07:24
36 Baard Nilstad Helsebygg Midt-Norge 404 3:15:03 1:09:24
37 Geir Arnesen Egen 397 3:16:52 1:11:13
DNS Andreas Johnsen Handelsbanken 403
DNS Arne Ørbog Rambøll BIL 421
DNS Bård Ove Fagerli St Olavs Hospital BIL 422
DNS Geir Atle Hoff ITNOR BIL 409
DNS Hans Boye Skogstad Kvikne IL 411
DNS Lars Chr. Hvidsten Frol IL 401
DNS Lars Harald Blikra NGU BIL 415
DNS Morten Utheim Johnsen Jonsvatnet IL 410
DNS Olav Røe NorBetong as 417
DNS Torgeir Spets Byåsen IL 395
DNS Vigleik Hegstad Bil Albert 392
Fullførte3:7 Påmeldte:50 Premier:9 Startende:39

Menn 51-55 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Per Kristian Greve Orkanger IF 454 2:16:27 00:00
2 Stein Kaasa Byåsen IL 507 2:19:39 03:12
3 Åge Snerting Siemens 458 2:21:10 04:43
4 Jan Olav Presthus NOTEAM 521 2:22:29 06:02
5 Jan Blom Pettersen Luftkrigsskolen BIL 447 2:22:55 06:28
6 Frank Brenne Bjugn IL 434 2:24:50 08:23
7 Arne Mikkelsen NTNU-BIL 452 2:27:02 10:35
8 Gisle Berg Sparebank 1 512 2:28:51 12:24
9 Tore Flatval Politiets IL 502 2:31:02 14:35
10 Per Hovde Byaasen Skiklub 438 2:31:11 14:44
11 Jostein Alvestad Wing OK 466 2:32:28 16:01
12 Ketil Reitan Flå IL 439 2:32:59 16:32
13 Paul Håkon Almås Hommelvik IL 441 2:37:28 21:01
14 Bjørn Mathisen Strålfors BIL 462 2:37:51 21:24
15 Einar Hjellen Leinstrand IL 446 2:38:34 22:07
16 Inge Nørstebø Skanska BIL 459 2:40:18 23:51
17 Jo Andersen Statens vegvesen 460 2:40:45 24:18
18 Arve Lian Nidelv IL 451 2:42:47 26:20
19 Arve Remmen Trondheim kommune BIL 463 2:45:40 29:13
20 Bård Roll Nidelv 501 2:46:56 30:29
21 Sverre Buen Strindheim IL 520 2:49:22 32:55
22 Knut Arrne Mørreaunet Hommelvik IL 440 2:49:35 33:08
23 Tor Åge Bolsø Byåsen IL 497 2:51:53 35:26
24 Hansen Stig Reppe 457 2:52:31 36:04
25 Morten Hval Reinertsen BIL 456 2:53:32 37:05
26 Johannes Østvik Aas-Jakobsen Trondheim BIL 467 2:54:11 37:44
27 Morten Nergård Ungdomslaget Medvind 465 3:07:40 51:13
28 Stein Børre Torp StatoilHydro Stjørdal BIL 461 3:08:17 51:50
29 Bjørn Stålby Kongsberg Seatex BIL 445 3:17:08 1:00:41
30 Jo Gjestvang Natura BIL 513 3:22:56 1:06:29
31 Håkon Bergseng TVK 514 3:22:57 1:06:30
32 Hans Øren Odfjell Drilling 453 4:17:17 2:00:50
DNS Johan Ragnar Eggen Alvdal IL 433
DNS John Ivar Mogseth Jernbanens Idrettslag Trondhei 443
DNS Lasse Folkvord Trondhjems Skiklub 464
DNS Roar Kjøsnes Mostadmark IL 449
DNS Stein Erik Aagaard Natura BIL 450
Fullførte3:2 Påmeldte:43 Premier:8 Startende:36

Menn 56-60 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ola Morten Eidem Selbustrand 522 2:16:34 00:00
2 Olaf Knai Hurdal IL 481 2:19:51 03:17
3 Jørn Johansen Freidig 478 2:21:33 04:59
4 Freddie Schumann Fylkets BIL 480 2:29:01 12:27
5 Per Arild Bolaas Steinkjer Skiklubb 489 2:29:08 12:34
6 Knut Bakkejord Strindheim IL 519 2:35:36 19:02
7 Ivar Svendgård ADB Team 468 2:37:18 20:44
8 Kjell Jomar Lyng Alpinligaen 469 2:39:39 23:05
9 Arne Vik Strindheim IL 491 2:40:28 23:54
10 Halvor Nordstoga Mosjøen IL 483 2:44:04 27:30
11 Leif Bjerkan SINTEF BIL 486 2:46:00 29:26
12 Ivar Tanem Flå IL 477 2:46:21 29:47
13 Arnt Olav Dragsten Stjørdals/Blink 523 2:47:01 30:27
14 Morten Slette Byåsen IL 472 2:51:00 34:26
15 Svein Vold Rennebu IL 485 2:51:49 35:15
16 Ottar Kristiansen Ergogroup 500 2:56:23 39:49
17 Terje Aandalen UNINETT BIL 492 2:58:26 41:52
18 Steinar Skybakmoen Skibakkmon IL 487 2:59:23 42:49
19 Anders Waage St. Olav 518 2:59:55 43:21
20 Knut Dagfinn Nilsen Kondis 482 3:11:23 54:49
21 Lars Staverløkk Sokna IL 488 3:13:10 56:36
22 Per Jan Ørbog EDB BIL 474 3:17:29 1:00:55
23 Jan Vidar Monsen Malvik IL 498 3:24:41 1:08:07
24 Jon Eigill Johansen Chiron 473 3:35:47 1:19:13
25 Tore Mørch Freidig 479 3:43:29 1:26:55
DNF Halvor Hoveid Alta trekkhundklubb 470
DNS Arne-Evald Johansen Egen 475
DNS Arve Børstad Stjørdals/Blink 490
DNS Carl Fredrik Hestbek Fagerhaug idrettslag 476
DNS John-Tore Eid Byåsen IL 471
Fullførte2:5 Påmeldte:31 Premier:4 Startende:27

Kvinner 61-65 år
1 Arna Bergsmyr Fylkeskommunen 531 3:16:52 00:00
Fullførte1: Påmeldte:1 Premier:1 Startende:1

Menn 61-65 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Egil Brørs Steinkjer Skiklubb 553 2:25:51 00:00
2 Nils Nyhus Siemenslaget 547 2:32:56 07:05
3 Arnt Johan Skjetne Børsa IL 534 2:40:19 14:28
4 Roar Forbord Malvik IL 539 2:41:34 15:43
5 Magne Gjersvoll Ulvungen IL 582 2:42:49 16:58
6 Morten Saur NOTEAM 579 2:42:55 17:04
7 Vada Atle TrønderEnergi 555 2:43:42 17:51
8 Nils A. Baas NTNU-BIL 541 2:44:34 18:43
9 Knut Skogan Steinkjer Skiklubb 552 2:49:03 23:12
10 Magnar Leiren Kvam Lsk 538 2:49:47 23:56
11 Magnar Bendheim Sparebank 1 551 2:50:01 24:10
12 Ludvig Karlsen NTNU-BIL 543 2:52:32 26:41
13 Oddmund Slind Autronica 584 2:58:33 32:42
14 Geir Moe Seatex BIL 545 2:58:42 32:51
15 Magne Gjersvoll Ulvungen IL 556 3:01:12 35:21
16 Steinar Nordheim Malvik IL 540 3:02:26 36:35
17 Torleif Stephansen OK Nidarøst 544 3:05:16 39:25
18 Yngve Borthen Reinertsen BIL 585 3:09:47 43:56
19 Dag Myrhaug NTNU-BIL 542 3:14:06 48:15
20 Dagfinn Herskedal PIL 578 3:21:25 55:34
21 Kjell Atle Strande Freidig 535 3:26:37 1:00:46
DNS Arne Øiaas Selsbakk I F 546
DNS bjørn lehn Skanska BIL 548
DNS Harald Løvmo Bratsberg IL 533
DNS Harry Sollie Jernbanen IL 537
DNS Helge Olsøybakk Skauga 549
DNS Håvard Knotten Asplan Viak 532
DNS Odd Bjørgen Gimse IL 536
DNS Olav Solheim Støren Sportsklubb 554
DNS Thore Sundsetvik Smith 550
Fullførte2:1 Påmeldte:30 Premier:3 Startende:21

Menn 66-70 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ola Kvaale Fylkets BIL 580 2:23:27 00:00
2 Arne Sæterhaug Byåsen IL 557 2:36:09 12:42
3 Per Løvaas Vegvesenet 566 2:44:34 21:07
4 Finn Knudsen NTNU-BIL 561 2:55:04 31:37
5 Odd Ekren Stjørdals/Blink 564 3:11:40 48:13
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 563 3:18:10 54:43
7 Finn Sture Samsjø Egen 558 3:29:23 1:05:56
8 Bjørn Flor NRK-BIL 560 3:38:13 1:14:46
9 Finn Bjørgum Trondheim kommune BIL 565 3:43:39 1:20:12
DNS Börje Forssell NTNU-BIL 562
DNS Sverre Kvaal Felleskjøpet 559
Fullførte9: Påmeldte:11 Premier:1 Startende:9


Menn 71-75 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Pål Benum Byåsen IL 567 2:53:48 00:00
2 Ola Meistad Flå IL 569 2:59:04 05:16
3 Jon Eggen Sæther Vikvarvet IL 571 3:20:44 26:56
4 Jens M. Hovem Byåsen IL 568 3:23:52 30:04
DNS Arnt Espvik Kristiansund 570
Fullførte4: Påmeldte:5 Premier:1 Startende:4

Menn 76-> år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Aarstein Berg Byåsen IL 572 3:02:07 00:00
2 Sverre M. Myklestad NTNU-BIL 573 3:25:17 23:10
Fullførte2: Påmeldte:2 Premier:1 Startende:2

Menn Bedrift
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ole Jermstad Leirådal IL 576 2:35:41 00:00
2 Eirik Skogvang Reinertsen BIL 581 3:11:18 35:37
3 Håvard Knotten Åsplan Viak 583 3:15:00 39:19
DNS Arne Elias Østerås Gartland Sportsklubb 575
DNS Lars Bertil Johansen 3T 574
Fullførte3: Påmeldte:6 Startende:4

Kvinner Student
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Hilde larsen NTNUI 655 2:41:18 00:00
2 Heidi Gryteland Holm NTNUI 606 2:51:17 09:59
3 Sofie Aarnes NTNUI 605 3:05:34 24:16
4 Guro Lysaker Næss NTNUI 603 3:15:35 34:17
5 Ingrid Vik NTNUI 604 3:35:47 54:29
6 Linn Kongsli Lundervold Heming IL 607 3:51:09 1:09:51
DNF Irene Gulliksen NTNUI 601
DNS Birthe Helen Smedsrud NTNUI 602
Fullførte6: Påmeldte:8 Startende:7

Menn Student
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anders Einum NTNUI 615 2:23:01 00:00
2 Anders Puntervold Hammer NTNUI 622 2:23:54 00:53
3 Øystein Jaren Samuelsen NTNUI 623 2:24:46 01:45
4 Erlik Lien Johnsen NTNUI 704 2:26:38 03:37
5 Bjørn Verde Thon NTNUI 624 2:26:50 03:49
6 Peter Daniel Kryvi NTNUI 629 2:34:29 11:28
7 Odd Magne Liaskar SSL (søre sunnmøre langrenn) 653 2:37:51 14:50
8 Torkel Hafting NTNUI 637 2:39:02 16:01
9 John Munkhaugen NTNUI 633 2:42:35 19:34
10 Mats Nåvik Hval Flatås IL 644 2:43:44 20:43
11 Sveinung Susort NTNUI 621 2:45:48 22:47
12 Eivind Aaker NTNUI 710 2:45:52 22:51
13 trygve Solstad NTNUI 705 2:46:24 23:23
14 Tore Østgård Jensås NTNUI 631 2:46:35 23:34
15 Marius Uv Nagell NTNUI 635 2:51:00 27:59
16 Tore Hansesætre Granerud FK 645 2:54:54 31:53
17 Christian Dotterud NTNUI 617 2:55:49 32:48
18 Eirik Wilberg Rebnord NTNUI 614 2:59:55 36:54
19 Per Kristian Dahlstrøm NTNUI 636 3:01:59 38:58
20 are Opstad Sæbø NTNUI 703 3:04:13 41:12
21 Dennis Ducro NTNUI 616 3:09:29 46:28
22 Sigmund Østtveit Størset NTNUI 610 3:09:33 46:32
23 Carl Sæther NTNUI 711 3:10:05 47:04
24 Karsten Østerås ingen 648 3:10:51 47:50
25 706 A2 Ukjent løper NOTEAM 706 3:19:34 56:33
26 Øyvind Skoe NTNUI 639 3:25:49 1:02:48
27 Eivind Juvik Sørsia Hoppklubb 654 3:27:25 1:04:24
28 701 A2 Ukjent løper NOTEAM 701 3:28:16 1:05:15
29 Lars Astad NTNUI 634 3:38:46 1:15:45
30 Jonas Hovde Pedersen ingen 647 3:40:32 1:17:31
31 Ole Henrik Hiorth Hammern 646 3:51:06 1:28:05
32 Eivind Tjelde NTNUI 702 3:57:29 1:34:28
33 Eivind Bjørhei NTNUI 709 4:12:22 1:49:21
34 Håvard Nøvik NTNUI 708 4:12:23 1:49:22
35 Piotr Frelak NTNUI 712 4:44:23 2:21:22
DNF Mikkel Bakli NTNUI 707
DNS Andreas Mikkelborg NTNUI 625
eTiming Utskrevet:17.02.2008 21:17:53 Side:16 NTNUI
MarRkeas uRltuantldistt e2 008 17.02.2008
DNS Bjørn Christian Enger NTNUI 620
DNS Brage Rugstad Knudsen NTNUI 613
DNS Bror Henrik Heier Baardson Marin 651
DNS Børge Kristiansen NTNUI 619
DNS Carl Andrew Sæther NTNUI 618
DNS Eivind Aaker NTNUI 608
DNS Eivind Bjørhei NTNUI 612
DNS Fridtjof Eitzen Marin 652
DNS Gunnar Sande NTNUI 609
DNS Gunnar Hildonen Jernbanen IL 649
DNS Håvar Nøvik NTNUI 627
DNS John Kjøren NTNUI 630
DNS Magnus Engseth NTNUI 626
DNS magnus schei lorentzen Luftkrigsskolen BIL 650
DNS Ole Jacob Eriksen NTNUI 628
DNS Piotr Frelak NTNUI 638
DNS PreBen Kjos Gabrielsen Bjørndal IF 643
DNS Tormod Emsell Larsen NTNUI 641
DNS Vegard Torp Lien NTNUI 640
Fullførte3:5 Påmeldte:59 Startende:39
Totalt: Antall: 613
eTiming Utskrevet:17.02.2008 21:17:53 Side:17 NTNUI



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +