Resultater Sesilåmi 2007



Sesilåmi 2007
Setesdal-Sirdal 25.03.2007

Rennleder: Odd-Bjørn Elve
Teknisk delegert: Arnt Årvar Rø

Resultat

Menn elite 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1477 Sinnes Svein Tore Tonstad Il 4 2:13.12  
2 1465 Laugaland Audun Il Hjelm 6 2:18.25 05.13
3 1494 Nilsen Jonas Lørenskog/HSG 1 2:18.29 05.17
4 1525 Gasmann Per Ola Lyn Ski 1 2:19.45 06.33
5 1387 Nevland Torgeir Gjesdal Il 15 2:22.25 09.13
6 1065 Ravndal Tor Joar Gjesdal Il 18 2:23.17 10.05
7 1527 Lindsverk Ole Reidar Svarstad IL 1 2:26.57 13.45
8 1549 Medhus Odd Ivar Røldal il 1 2:26.59 13.47
9 1490 Ulevåg Kåre Tvedestrand 1 2:27.40 14.28
10 1094 Aamlid Jan Sverre National Oilwel 9 2:30.59 17.47
11 1095 Aarsland William Helleland Il 3 2:31.02 17.50
12 1001 Andreassen Odd-Gaute Gjesdal Il 7 2:31.13 18.01
13 1054 Nevland Roger Gjesdal Il 11 2:31.14 18.02
14 1028 Hoås Jon Arne Helleland Il 4 2:31.34 18.22
15 1004 Bjørsvik Kristian Gjesdal Il/ Sir 2 2:32.18 19.06
16 1555 Skorstøl Anders Gjerstad Il 4 2:32.42 19.30
17 1087 Urdal Odd Inge Iveland Il 5 2:32.52 19.40
18 1545 Eide Audun Agder Politi 4 2:33.20 20.08
19 1526 Aschjem Gunnar Svarstad IL 1 2:34.06 20.54
20 1019 Grude Jan Erik Helleland Il 11 2:34.10 20.58
21 1075 Støve Roy Ove Gjesdal Il 2 2:34.16 21.04
22 1093 Aabø Arild Valle Il 13 2:34.43 21.31
23 1036 Kindem Erling Gjesdal Il 9 2:35.15 22.03
24 1484 Lilleeng Stian Sverdrup Oddersjaa ssk 1 2:35.58 22.46
25 1050 Myrnes Erlend Eikeland Rygrne S./ Hovd 2 2:37.19 24.07
26 1404 Birkenes Anders Il Vindbjart 2 2:37.42 24.30
27 1042 Laugaland Ola Magnus Betong Bil 4 2:38.03 24.51
28 1081 Thorsen Bjarte   6 2:38.47 25.35
28 1473 Haugstad Erlend Otra Il 3 2:38.47 25.35
30 1009 Eie Roar Knaben Il 15 2:38.54 25.42
31 1049 Moe Jostein Bykle Il 2 2:39.13 26.01
32 1411 Isaksen Arild Il Vindbjart 25 2:39.27 26.15
33 1043 Levang Pål Gjesdal Il 10 2:39.36 26.24
34 1485 Knutsen Eivind Oddersjaa ssk 1 2:39.45 26.33
35 1030 Håland Torje Figgjo Il 3 2:40.18 27.06
36 1474 Lohne Asbjørn Krigsskolen IL 6 2:40.52 27.40
37 1530 Måge Jon Olav Strandebarm IL 1 2:41.13 28.01
38 1080 Tharaldsen Anders Petrol 2 2:41.23 28.11
39 1482 Granberg Lars Vindafjord IL 2 2:41.34 28.22
40 1025 Hompland Olav Andre Tonstad Il /sir 2 2:41.43 28.31
41 1021 Heggheim Ole Kristian Dnb Nor 6 2:41.54 28.42
42 1483 Hoelgaard Stian Gjesdal Il 1 2:42.11 28.59
43 1078 Talstad Sjur Bjarte Statoil Bil 8 2:43.45 30.33
44 1424 Tengesdal Sindre Skarphedin 2 2:44.00 30.48
45 1069 Salvesen Frank Politiet 6 2:44.09 30.57
46 1079 Tambini Frank Anders Vindbjart Il 6 2:44.41 31.29
47 1224 Klungtveit Steinar Sandnes Il 1 2:44.42 31.30
48 1407 Hodnebrog Jørgen R. Rygene Il 1 2:45.02 31.50
49 1503 Kalsås Asgaut Gjesdal Il 24 2:45.05 31.53
50 1067 Reiersen Bjørge Nøsted Kjetting 3 2:45.18 32.06
51 1420 Syvertsen Christopher Hsg/ Rygene Il 1 2:45.53 32.41
52 1405 Grimsby Thomas Tonstad Il /sir 2 2:45.57 32.45
53 1506 Ulset Espen Helleland Il 1 2:47.24 34.12
54 1507 Sageland Sverre Gjesdal Il 1 2:47.34 34.22
55 1035 Kallhovd Ole Andre Otra Il 2 2:47.51 34.39
56 1471 Kleggetveit Per Morten Eiken Il 10 2:47.52 34.40
57 1096 Aasland Rolf Arthur Åseral Il 10 2:48.58 35.46
57 1551 Haugland Sverre Bjelland Il 1 2:48.58 35.46
59 1052 Nerheim Stig Morten Suldal Il 11 2:49.00 35.48
60 1088 Vaule Dag Loyd Bjerkreim Il 12 2:49.12 36.00
61 1470 Tønnessen Helge Kr.sand Rokl. 10 2:50.24 37.12
62 1421 Taugbøl Knut Statoil Bil 12 2:50.48 37.36
63 1409 Holbæk Andre Il Vindbjart 2 2:51.05 37.53
64 1472 Drangsholt Åge Harald Fedrelandsvennen 5 2:51.20 38.08
65 1505 Engen Arne Sandnes kommune BIL 9 2:51.48 38.36
66 1063 Ravndal Asgaut Gjesdal Il 8 2:52.08 38.56
67 1012 Espedal Håvard Statoil Bil 10 2:52.32 39.20
68 1476 Steinsland Kjell Olav Il Vindbjart 11 2:53.45 40.33
69 1027 Houge-Thiis Aage Stavnger Triath 4 2:53.47 40.35
70 1018 Grevsen Tommy Tveit Il 2 2:55.50 42.38
71 1493 Johannessen Vidar Festival 1 2:55.57 42.45
72 1403 Abrahamsen Arne Vindbjart Il 11 2:56.37 43.25
73 1076 Svela Gjøran Bjerkreim Il 2 2:56.55 43.43
74 1031 Isaksen Magne Froland Il 4 2:56.56 43.44
75 1510 Fingren Jon Håkon Birkenes Il 2 2:57.11 43.59
76 1072 Skogsholm Bård Figgjo Il 2 2:57.15 44.03
77 1521 Tunheim Karl Undheim IL 4 2:57.21 44.09
78 1013 Espeland Helmer Park Og Idrett 6 2:57.29 44.17
78 1427 Vaaje Lars Peder Bjelland Il 8 2:57.29 44.17
80 1026 Houge-Thiis Christian Stvgr Triathlon 10 2:57.58 44.46
81 1029 Høie Kjell Team Velux 14 2:58.00 44.48
82 1016 Flå Jostein Ganddal Il 7 2:58.02 44.50
83 1061 Pettersen Ove Fløy 7 2:58.13 45.01
84 1059 Omdal Sturle Aktiv 16 2:58.41 45.29
85 1553 Albert Truls KrSand roklubb 1 2:59.28 46.16
86 1002 Angeltveit Erling   15 2:59.29 46.17
87 1033 Jacobsen Preben Oddersjaa 2 3:00.21 47.09
88 1426 Vadla Steinar Il Hjelm 3 3:00.35 47.23
89 1091 Ydse Vidar Georg   6 3:00.41 47.29
90 1415 Koppang Bård I. Price Waterhous 8 3:00.47 47.35
91 1092 Øksendal Terje Morten Tonstad Il 2 3:00.48 47.36
92 1508 Nevland Bjøro Gjesdal Il 6 3:00.53 47.41
93 1568 Vigemyr Svein Oddersjå IL 6 3:01.07 47.55
94 1007 Duncan Jon Bp 1 3:01.15 48.03
95 1156 Sirevåg Sigurd Sandnes Il 17 3:01.49 48.37
95 1540 Hoelgaard Øyvind Jadarhus as 4 3:01.49 48.37
97 1413 Kjevik Tommy Verdal Vindbjart Ski 1 3:02.14 49.02
98 1060 Paulsen Jan Tore Bjerkreim Il 7 3:02.16 49.04
99 1488 Hauken Kjetil   1 3:02.48 49.36
100 1074 Strandberg Ottar Vindbjart Il 5 3:04.29 51.17
101 1517 Ellefsen Arnstein OK Sør 1 3:04.46 51.34
102 1014 Espeland Oscar Porsgrunn O- la 2 3:06.15 53.03
103 1539 Kolstad Finn Kif 1 3:07.06 53.54
104 1085 Uppstad Øyvind Valle Il 9 3:07.07 53.55
105 1008 Dølemo Magne Oddersjaa 13 3:07.26 54.14
106 1514 Amdal Gunnar   7 3:07.36 54.24
107 1417 Nedrebø Bjørn Steinar Sus bil 2 3:07.58 54.46
108 1414 Klev Svein Kjettingen Bil 5 3:08.58 55.46
109 1410 Homme Ole Georg Kristiansand Br 4 3:09.18 56.06
110 1056 Nomeland Arild Kok 1 3:10.56 57.44
111 1422 Tengesdal Eirik Skarphedin 1 3:12.13 59.01
112 1034 Jølstad Dag Sverre   5 3:14.17 1:01.05
113 1560 Melberg Andreas Sagavold 6 3:14.32 1:01.20
114 1504 Espedal Per Inge Bjerkreim 8 3:14.52 1:01.40
115 1005 Bjaanes Geir Statoil Bil 3 3:15.56 1:02.44
116 1003 Bjørgo Eirik Team Kvelluren 5 3:16.35 1:03.23
117 1083 Tjørhom Arvid Sirdal Skilag 27 3:17.03 1:03.51
118 1057 Nordmark Torbjørn Suldal Il 10 3:17.36 1:04.24
119 1024 Holbæk Steinar Vindbjart Il 1 3:18.38 1:05.26
120 1017 Garstad Johnny Andre Turennklubben 6 3:26.14 1:13.02
121 1423 Tengesdal Even Skarphedin 9 3:26.41 1:13.29
122 1011 Erland Arnold Ge Healthcare 11 3:27.43 1:14.31
123 1419 Ribe Tor Helge Dyreparken 5 3:29.26 1:16.14
124 1064 Ravndal Kjell Martin Dirdal Il 8 3:29.27 1:16.15
125 1058 Nødland Ivar Dirdal Il 12 3:30.07 1:16.55
126 1040 Klungtveit Stig Tidemanns Tobak 8 3:30.17 1:17.05
127 1487 Hauken Torstein Melum 4 3:30.21 1:17.09
128 1486 Aas Yngvar Kr.sand politi 5 3:30.33 1:17.21
129 1022 Hegre Roy Sirdal Skilag 18 3:31.47 1:18.35
130 1428 Walther Espen Lindesnes Kommu 3 3:33.09 1:19.57
131 1045 Lode Einar Aarbakke Bil 9 3:35.58 1:22.46
132 1062 Ramfjord Ottar Hydra Marine 3 3:36.01 1:22.49
133 1412 Johnsen Torbjørn Grim Vbk 2 3:36.49 1:23.37
134 1500 Strøm Preben   1 3:37.51 1:24.39
135 1038 Kjølberg Einar Bjerkreim Il 1 3:38.25 1:25.13
136 1406 Grundetjern Arne Dyreparken Bil 9 3:39.47 1:26.35
137 1047 Meland Steinar Bogafjell Il 2 3:44.15 1:31.03
138 1089 Vaage Lars Agnar Gjesdal Il 17 3:46.33 1:33.21
139 1492 Johannessen Leif Festival 1 3:47.36 1:34.24
140 1046 Matingsdal Jan Vidar Sirdal Skilag 20 3:48.27 1:35.15
141 1020 Handeland Ivar Johannes Sauda Il 2 3:50.04 1:36.52
142 1039 Klungtveit Jan Arve Statoil Bil 13 3:51.07 1:37.55
143 1015 Figved Rune Tema Norge 3 3:51.30 1:38.18
144 1425 Tjørhom Ørjan Sirdal Skilag 1 3:52.41 1:39.29
145 1548 Beckstrøm Jan Inge Knabel il 3 3:53.13 1:40.01
146 1566 Fatland Vidar   2 3:54.04 1:40.52
147 1497 Verdal Torgeir Hægebostad Il 16 3:54.11 1:40.59
148 1498 Verdal Hans Kristian Hægebostad 1 3:54.13 1:41.01
149 1565 Fatland Inge   1 3:56.18 1:43.06
150 1501 Svarstad Rolf Erik Schlumberger Bil 7 4:02.16 1:49.04
151 1416 Larsson Trond Inge Sirdal Skilag 4 4:04.12 1:51.00
152 1070 Serigstad Lars Tore Bjerkreim Il 2 4:12.55 1:59.43
153 1077 Sæland Jan Petter Kiellan Stav Taekwondo 3 4:13.52 2:00.40
154 1037 Kjemhus Frode   6 4:16.42 2:03.30
155 1006 Byrkjedal Kjell Ingve Sandnes Sykkelk 20 4:16.51 2:03.39
156 1084 Torgersen Kjetil Flekkerøy Il 2 4:18.48 2:05.36
157 1557 Hundeide Helge Klepp Il 14 4:25.14 2:12.02
158 1041 Knutsen Stig Kaas Søgne Skikl 3 4:26.15 2:13.03
159 1408 Hodnebrog Kristoffer Eidekameratene 2 4:26.53 2:13.41
160 1552 Tveiten Åge Eiken Il 2 4:27.11 2:13.59
161 1071 Sirekrok Torbjørn   13 4:30.18 2:17.06
162 1351 Vik Frode Schlumberger 6 4:36.33 2:23.21
163 1053 Netland Egil Tonstad Il 11 4:49.52 2:36.40
164 1546 Homme Magnus   1 5:01.50 2:48.38
165 1032 Iversen Ivar Magnus Team Gaus 2 5:34.12 3:21.00
166 1068 Rygg Geir   8 7:12.05 4:58.53


176 påmeldte. 167 startet. 166 resultater.
Kvinner elite

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1516 Øye Jorunn IL Ny von/Team Hovden 1 2:39.49  
2 1518 Frikstad Tove Oddersjå IL 6 2:58.07 18.18
3 1561 Bjorå Ingunn Hovden hsk 2 3:02.56 23.07
4 1398 Lia Ingvill Bergset Gjesdal Il 2 3:04.02 24.13
5 1400 Lomeland Helen Gjesdal Il 12 3:05.01 25.12
6 1399 Liby Jekke Gjerstad Il 12 3:06.12 26.23
7 1462 Breda Tille Marie Il Vinn 1 3:10.40 30.51
8 1402 Ravndal Inger Gjesdal Il 6 3:12.13 32.24
9 1519 Fredvik Grethe Oddersjå IL 2 3:12.37 32.48
10 1463 Skumlien May   1 3:13.05 33.16
11 1397 Kvæven Wenche Lægreid Sirdal Skilag 10 3:14.23 34.34
12 1401 Mjølne Toril Gjesdal Il 5 3:23.08 43.19
13 1396 Kalsås Torill Sr-Bank Bil 5 3:27.31 47.42
14 1464 Vetrhus Camilla Urdal Il Vindbjart 1 3:40.59 1:01.10
15 1395 Berger Maja Kok 1 4:06.38 1:26.49


15 påmeldte. 15 startet. 15 resultater.
K 17-18 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2171 Sines Ida Vegårdshei Il 1 4:23.40  
2 2002 Eggebø Kristine Nærbø Kr. Ul 2 5:13.38 49.58
3 2001 Bredal Mari Vedå Conocophillips 1 5:59.28 1:35.48


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
K 19-20 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2218 Ellingsberg Hanne Krik 1 4:40.13  
2 2003 Spødervold Vibeke Bjerkreim Il 1 6:34.40 1:54.27


2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
K 21-25 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2006 Hauge Magnhild Sandnes Il 5 3:47.53  
2 2007 Skadsem Maren T. Stangeland 7 4:06.44 18.51
3 2230 Solberg Karen HIT IL 1 5:12.42 1:24.49
4 2172 Einarsmo Åse Merete Holum Il 2 5:14.04 1:26.11
5 2246 Giil Elisabeth   1 5:22.25 1:34.32
6 2233 Nordibø Tone Birgit Bygland Il 1 5:29.04 1:41.11
7 2173 Ramsli Ingvild   1 5:49.22 2:01.29
8 2004 Andersen Ann-Therese Søgne Skikl 5 6:03.34 2:15.41


8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
K 26-30 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2225 Svegården Ingunn Statoil Bil 2 3:28.06  
2 2009 Fidjeland Åslaug - Karin Sirdal Skilag 10 3:43.41 15.35
2 2020 Tonstad Ingjerd Il Vindbjart 8 3:43.41 15.35
4 2019 Todnem Marie Il Gneist 2 3:50.47 22.41
5 2012 Haugland Stina Kroken Il 2 3:53.36 25.30
6 2014 Hollund Agnes Elin Statoil Bil 2 4:06.12 38.06
7 2237 Havstad Margrete   3 4:11.57 43.51
8 2021 Torkelsen Kari Synnøve Opil 2 4:17.18 49.12
9 2175 Skretting Hilde   2 4:27.27 59.21
10 2017 Næss Sigbjørg Valle Il 2 4:38.07 1:10.01
11 2016 Langfeldt Trude Sem Total 1 5:04.13 1:36.07
12 2013 Hegre Grete Sirdal Skilag 2 5:10.15 1:42.09
13 2212 Holtskog Elisabeth Kårigs   1 5:12.34 1:44.28
14 2008 Egeland Linn Jannicke T. Stangeland 3 5:36.47 2:08.41
15 2174 Albretsen Marit Cecilie Sandnes Sp.bil 1 6:00.08 2:32.02
16 2010 Haugen Tone Bandage & Hels 1 6:39.58 3:11.52
17 2011 Haugen Åsne Bandage & Hels 1 6:40.20 3:12.14
18 2176 Skretting Randi Amalia Sandnes Kommune 1 7:17.32 3:49.26


18 påmeldte. 18 startet. 18 resultater.
K 31-35 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2030 Maudal Guro Dirdal Il 4 3:30.15  
2 2025 Hagland Tove Sæther Gti 7 3:53.18 23.03
3 2178 Brekken Lene Gjesdal Il 2 4:00.14 29.59
4 2027 Hov Anne Grete Gjesdal Il 3 4:03.02 32.47
5 2038 Trydal May Britt Bykle Il 5 4:12.32 42.17
6 2180 Nessa Marianne   2 4:16.51 46.36
7 2037 Trydal Annette Bykle Il 5 4:17.28 47.13
8 2028 Lervik Gjertrud   3 4:17.34 47.19
9 2239 Fløystøl Inger GE Helthcare 2 4:19.39 49.24
10 2023 Andreassen Aina Gjesdal Il 3 4:25.46 55.31
11 2227 Furuborg Hilde Kr.sand Kommune 6 4:29.23 59.08
12 2034 Riska Laila Sandnes Kommune 1 4:32.53 1:02.38
13 2236 Sunde Gunn Karin   2 4:38.56 1:08.41
14 2031 Myhre Anette Fløy Il 2 4:42.52 1:12.37
15 2235 Jomås Signe Sirdal Skilag 3 4:52.43 1:22.28
16 2022 Andersen Hege   5 4:52.45 1:22.30
17 2036 Skjoldal Sille Houge-Thii Forsvaret 2 4:54.17 1:24.02
18 2035 Røed Margrethe Flekkerøy Il 1 4:58.49 1:28.34
19 2177 Alhaug Benedikte Fjeldsta   3 5:10.51 1:40.36
20 2181 Raugstad Ragnhild Bogafjell Il 1 5:11.15 1:41.00
21 2032 Olsen Hilde Kathrine Sørlandet Sykeh 2 5:13.32 1:43.17
22 2024 Forus Siri Møllehagen Bil 2 5:15.43 1:45.28
23 2245 Warhaug Hilde SUS 1 5:21.18 1:51.03
24 2039 With Katrine Svithun Assuran 2 5:22.00 1:51.45
25 2179 Justnes Else Ramnæs Ramnæs 3 5:31.33 2:01.18
26 2182 Risvoll Ingunn Sus bil 1 5:40.31 2:10.16
27 2029 Løberg Tove Iris Bil 1 5:48.33 2:18.18
28 2033 Ravnevann Anne Bjørg Efte   1 6:34.48 3:04.33
29 2026 Haugland Inger A Bandage & Hels 1 6:41.44 3:11.29


31 påmeldte. 29 startet. 29 resultater.
K 36-40 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2061 Ågedal Eli Grindheim Il 2 3:25.04  
2 2059 Sinnes Kari   1 3:49.59 24.55
3 2222 Lislevand Gunhild Båtnes   2 3:58.07 33.03
4 2040 Austerå Unni Håland Kverneland Ski 2 4:00.35 35.31
5 2045 Eiken Olaug Torunn Eiken Il 9 4:09.13 44.09
6 2049 Haver Elisabeth Statoi Bil 4 4:09.18 44.14
7 2058 Salte Siv Elisabet Kvernaland Ski 3 4:17.23 52.19
8 2042 Braut Grethe Skrei   4 4:23.18 58.14
9 2228 Barstad Margrethe   1 4:29.13 1:04.09
10 2229 Svanes Siv Helen   2 4:30.50 1:05.46
11 2216 Bjørgum Oddny Valle Il 13 4:34.19 1:09.15
12 2185 Kråbøl Vibeke   2 4:34.52 1:09.48
13 2047 Fuglesten Anne Total 6 4:41.45 1:16.41
14 2057 Ragnhildstveit Irene Rpil 1 4:42.06 1:17.02
15 2184 Hamre Solfrid Flekkefjord Kaj 1 4:46.46 1:21.42
16 2041 Birkeland Grethe Hægebostad Il 1 4:47.52 1:22.48
17 2046 Evertsen Siri Klepp Kom Bil 10 4:49.36 1:24.32
18 2053 Larsen Axelia   1 4:59.00 1:33.56
19 2052 Langva Inger Anne Momssport 2 5:13.29 1:48.25
20 2051 Hinna Astri Elisabeth Belltech Comput 3 5:16.32 1:51.28
21 2043 Buøen Inger   1 5:18.00 1:52.56
22 2217 Christiansen Evelyn Helda Kr. sand kommune 2 5:22.06 1:57.02
23 2231 Bø Lene Sandnes Sparebank 1 5:36.33 2:11.29
24 2044 Egeland Signe Moi Il 1 6:06.38 2:41.34
25 2055 Michaelsen Kari Mygland   3 6:12.43 2:47.39


29 påmeldte. 25 startet. 25 resultater.
K 41-45 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2187 Dahlen Monica Blomlie Bp 4 3:11.40  
2 2197 Aarrestad Cathrine B.   4 3:18.56 07.16
3 2213 Saanum Inger Dagny Ge Healthcare 1 3:43.21 31.41
4 2065 Hallingsgård Bjørg Flekkefjord Skilag 13 3:48.16 36.36
5 2220 Marcussen Anne Ulevåg Gjeving Il 1 3:56.10 44.30
6 2075 Lundal Gry Berit Sr-Bank Bil 8 4:21.04 1:09.24
7 2067 Hareland Elin Søgne Skikl 10 4:21.28 1:09.48
8 2082 Ravndal Evy Aase Gjesdal Il 4 4:22.25 1:10.45
9 2062 Berntsen Mona D   2 4:24.59 1:13.19
10 2196 Vindheim Enny-Karin Søgne Skikl 1 4:27.28 1:15.48
11 2186 Bø Anne Heidi   5 4:29.11 1:17.31
12 2189 Herstøl Sindy Il Giv-Akt 4 4:31.32 1:19.52
13 2191 Holen Ingunn Valle Il 5 4:32.16 1:20.36
14 2066 Handegaard Wenche Tastaveden Skil 2 4:42.40 1:31.00
15 2085 Støkken Eva Johanne Statoil Bil 3 4:44.58 1:33.18
16 2087 Sværen Eliasbeth Petrol 6 4:45.29 1:33.49
17 2234 Vatland Siv   1 4:47.01 1:35.21
18 2084 Skailand Edel Aglen Flekkefjord Skilag 2 4:47.35 1:35.55
19 2077 Mygland Astrid   3 4:47.53 1:36.13
20 2092 Vassbø Unni Gjesdal Il 5 4:48.17 1:36.37
21 2224 Verdal Tove Hægebostad Il 8 4:52.47 1:41.07
22 2195 Moen Ase Møretrø   1 4:53.34 1:41.54
23 2081 Rasmussen Bente Hellvik Il 2 4:57.40 1:46.00
24 2194 Løyning Lillian Dalane Sk 3 4:59.05 1:47.25
25 2080 Ragnhildstveit Brit Statoil Bil 1 4:59.56 1:48.16
26 2192 Husa Kari Jakobsen Sus Bil 2 5:05.04 1:53.24
27 2095 Østbø Anne Tjørhom Sirdal Skilag 12 5:09.31 1:57.51
28 2188 Harestad Margeret Usa 1 5:09.54 1:58.14
29 2088 Sømme Dagrunn Sandnes Kommune 5 5:10.37 1:58.57
30 2063 Døble Anita Oddersjaa 1 5:11.50 2:00.10
31 2078 Mygland Siri Knaben Il 4 5:18.57 2:07.17
32 2064 Ellingsen Kari Mette Sus Bil 4 5:29.36 2:17.56
33 2076 Molund Sissel Titania Bil 1 5:33.12 2:21.32
34 2244 Fallnes Sigrid   2 5:43.19 2:31.39
35 2083 Rudi Inger Procon Bil 1 5:48.27 2:36.47
36 2089 Thomsen Sissel Østbø Dirdal Il 4 5:48.42 2:37.02
37 2073 Ladstein Torborg Sofie   6 5:50.44 2:39.04
38 2243 Rødsjø Berit Lia il 2 5:54.57 2:43.17
39 2190 Hodnebrog Anne Rygene Il 2 5:55.17 2:43.37
40 2086 Svalheim Ellen Gjeving Il 1 5:55.33 2:43.53
41 2232 Hagelin Kristin Sandnes Sparebank 1 5:56.04 2:44.24
42 2091 Torjusen Inger Sandnes Sp.bil 7 6:00.16 2:48.36
43 2070 Haarr Aud Opstad   2 6:06.12 2:54.32
44 2072 Kommedal Malene Fabricom Bil 3 6:08.43 2:57.03
45 2226 Berge Gro Iren Sandnes Sp.bank Bil 2 6:11.48 3:00.08
46 2068 Haugvaldstad May-Tone   1 6:13.00 3:01.20
47 2094 Øgaard Oddveig   2 6:29.33 3:17.53
48 2193 Kaaland Anne Sofie Søgne Skikl 1 6:37.31 3:25.51
Brutt 2090 Tjomlid Linda Eftestøl        


51 påmeldte. 49 startet. 48 resultater.
K 46-50 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2211 Gullsmedmoen Åse Otra Il 14 3:22.45  
2 2116 Ravndal Gerny Mil 11 3:39.05 16.20
3 2223 Matre Kristin Sus Bil 1 3:52.00 29.15
4 2200 Grundetjern Mette Ssk Bil 5 4:04.30 41.45
5 2098 Bjerkreim Tove Sus Bil 21 4:09.55 47.10
6 2204 Reianes Merete Tastaveden Skil 3 4:12.23 49.38
7 2106 Holt Grete Lill   9 4:20.46 58.01
8 2238 Telhaug Anne Marie Eiken Il 3 4:21.13 58.28
9 2124 Wirsching Ingrid Csf Seil 13 4:23.26 1:00.41
10 2122 Veggeland Turid Gjerpen If 3 4:25.09 1:02.24
11 2097 Berge Anne Margrethe Sus bil 1 4:30.51 1:08.06
12 2114 Obrestad Liv Grete Sr-Bank Bil 7 4:32.06 1:09.21
13 2198 Fasseland Anne Gunn Il Giv-Akt 4 4:37.06 1:14.21
14 2203 Obrestad Liv Sissel Hå Kommune Bil 3 4:48.09 1:25.24
15 2109 Johnsen Brita N. Søgne Skikl 1 4:50.40 1:27.55
16 2115 Olsen Liv Lende Olsenbanden 2 4:52.07 1:29.22
17 2111 Nilsen Hilde Grete Blom Statoil Bil 9 4:59.52 1:37.07
18 2107 Høivik Else Plener Statoil Bil 1 4:59.57 1:37.12
19 2123 Viga Elisebet Viga Il 3 5:01.28 1:38.43
20 2202 Larsen Trine Seglem Ingrid Haver Re 4 5:02.47 1:40.02
21 2117 Robberstad Siri Pettersen Sus Bil 5 5:03.07 1:40.22
22 2104 Haukalid Maria Gjesdal Kommune 10 5:03.16 1:40.31
23 2214 Steinsland Irene Werner   6 5:04.40 1:41.55
24 2069 Holte Ida Mandal Kommune 3 5:04.53 1:42.08
25 2112 Nodeland Unni Mandal Svømmekl 4 5:05.16 1:42.31
26 2113 Nygård Marit Karin Sandnes Kommune 9 5:05.36 1:42.51
27 2108 Jensen Marianne Vetco Aibel 5 5:08.01 1:45.16
28 2101 Fuglestad Brit Elin Sandnes Kommune 4 5:09.23 1:46.38
29 2096 Berg Åse Sus Bil 5 5:10.23 1:47.38
30 2206 Aanensen Berit   2 5:17.58 1:55.13
31 2199 Fenne Wenche Brattebø Sus bil 4 5:19.30 1:56.45
32 2103 Gudmestad Jorunn Heli-Sport 8 5:22.55 2:00.10
33 2110 Lithun Lise Statoil Bil 6 5:30.06 2:07.21
34 2119 Sæstad Eva Sirevåg   9 5:30.22 2:07.37
35 2100 Follesø Jorunn Frafjord Statoil Bil 15 5:32.13 2:09.28
36 2102 Gjeraldstveit Kari Sus Bil 5 5:36.30 2:13.45
37 2099 Dyrstad Anne Sissel Sus Bil 4 5:42.51 2:20.06
38 2121 Torgersen Siri Ravndal Lyse Bil 4 5:45.18 2:22.33
39 2126 Åtland Grethe Ruud Søgne Skikl 3 6:42.43 3:19.58


44 påmeldte. 39 startet. 39 resultater.
K 51-55 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2139 Høiland Bodil Skadsem Nærbø Il 24 3:41.32  
2 2241 Rasmussen Trine Beth   6 3:57.30 15.58
3 2154 Åsbø Gerd Statoil Bil 1 4:03.13 21.41
4 2132 Gjerden Angerd Bykle Il 18 4:09.00 27.28
5 2209 Stokkeland Mari Ganddal Il 11 4:09.22 27.50
6 2130 Finnby Turid Ravndal Conocophillips 12 4:23.54 42.22
7 2136 Hompland Ingjerd Tonstad Il 21 4:30.41 49.09
8 2152 Sæthre Sølvi Herdis   9 4:37.11 55.39
9 2129 Dagsland Mette Lærerne-Stavang 23 4:39.39 58.07
10 2208 Keim Karin Kr.sand Kommune 10 4:46.17 1:04.45
11 2134 Hauan Astrid Flekkefjord Skilag 11 4:46.54 1:05.22
12 2133 Hanstad Anne Mathilde   7 4:50.18 1:08.46
13 2207 Grønningsæter Sigrid   17 4:53.06 1:11.34
14 2135 Hauge Marit Sandnes Il 11 4:53.27 1:11.55
15 2131 Garpestad Anne Reidun Conocophillips 8 4:59.04 1:17.32
16 2147 Næsheim Birte Turennklubben 5 5:01.07 1:19.35
17 2145 Langfeldt Tone Sem Total 6 5:04.51 1:23.19
18 2142 Kittelsen Evelyn Knaben Il 18 5:06.32 1:25.00
19 2240 Kamstrum Ingebjørg Kvås Il 4 5:07.26 1:25.54
20 2149 Reinhardt Nina Gjærum Kristiansand Ko 2 5:14.17 1:32.45
21 2221 Kimestad Ase Lill Mandal Kommune 4 5:15.24 1:33.52
22 2141 Jortveit Randi Søgne Skikl 2 5:17.34 1:36.02
23 2138 Hope Randi Hoff Weatherford Spo 8 5:18.48 1:37.16
24 2128 Bugge Randi Nortura Il 7 5:24.41 1:43.09
25 2140 Johansen May Britt H. Mhi 4 5:25.39 1:44.07
26 2143 Kjørvik Ingrid Prestjord Kvås Il 5 5:29.45 1:48.13
27 2151 Stapnes Åse   2 5:30.43 1:49.11
28 2150 Repstad Marit Søgne Skikl 3 5:32.24 1:50.52
29 2137 Hompland Oddrun Sus Bil 8 5:39.59 1:58.27
30 2146 Mæland Anne Berit Sus Bil 13 5:44.04 2:02.32
31 2127 Andersen Unni V. Søgne Skikl 2 6:37.57 2:56.25


31 påmeldte. 31 startet. 31 resultater.
K 56-60 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2159 Jovall Aud Furnes Skil.for 1 3:49.51  
2 2158 Hestness Ingrid Westvik Stavanger Kom. 4 4:07.00 17.09
3 2157 Haughom Ingeborg Flekkefjord Skilag 28 4:10.50 20.59
4 2242 Tveiten Marie Hisøy roklubb 1 4:37.25 47.34
5 2156 Hagland Astrid Sæther Statoil Bil 13 4:40.41 50.50
6 2161 Nord-Varhaug Reidun Kari Varhaug Il 22 4:50.22 1:00.31
7 2210 Tonstad Ingrid Fintland Tonstad Il 14 5:12.53 1:23.02
8 2160 Krohn-Pettersen Ann Helen Turennklubben 15 5:37.12 1:47.21
9 2155 Elfving Stina Byåsen Il 1 5:47.11 1:57.20


10 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.
K 61-65 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 2168 Pedersen Anne Marie   12 4:14.37  
2 2164 Bråstein Else Jonnie Turennklubben 14 4:40.54 26.17
3 2165 Fodstad Hanne Birgitte Tonstad Il 19 4:45.06 30.29
4 2163 Bringsdal Aggi   13 4:58.56 44.19
5 2169 Vestersjø Eli   16 5:16.31 1:01.54
6 2166 Jonsbråten Cecilie Havertco Bil 24 5:27.52 1:13.15


7 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
M 17-18 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 3013 Hyggen Lars Helleland Il 2 3:04.21  
2 3021 Røgenes Øyvind Erfjord Il 1 3:41.23 37.02
3 3020 Rognhaug Petter Sandnes Skisk.l 1 3:42.05 37.44
4 3015 Kvåle Stian Eiken il 1 3:49.01 44.40
5 3010 Grødem Tore   1 3:52.19 47.58
6 3012 Hogstad Asbjørn Bryne Sandnes Il 1 3:53.15 48.54
7 3019 Oltedal Aslak Fitjar Brusand Il 2 3:56.47 52.26
8 3004 Eggebø Andreas Nærbø Il 1 4:00.52 56.31
9 3014 Høydal Henrik Øksnevad Lyse Bil 1 4:16.39 1:12.18
10 3018 Netland Kim Eivind Tonstad Il 1 4:19.47 1:15.26
11 3134 Myklebust Kristoffer Team Noob 2 4:20.37 1:16.16
12 3006 Eng Erling Block Berge Byg 1 4:21.49 1:17.28
13 3132 Askildsen Thomas   1 4:24.46 1:20.25
14 3009 Garpestad Ivar Lye Il 1 4:25.39 1:21.18
15 3171 Lillehei Leif Gunnar Sira karateklubb 1 4:30.35 1:26.14
16 3157 Salamonsen Morten Kinnungslan IL 1 4:32.38 1:28.17
17 3008 Fosseide Olav Betna Il 2 4:34.25 1:30.04
18 3133 Egeland Christian   1 4:37.52 1:33.31
19 3023 Storhaug Lars Jøran Tryggheim Vgs 2 4:38.48 1:34.27
20 3026 Aarstad Eivind   1 4:41.16 1:36.55
21 3007 Eskeland Sindre Karlsen Team Maxbo Inte 1 4:54.39 1:50.18
22 3154 Nevland Karl Fjelde Figgjo Il 1 4:57.08 1:52.47
23 3156 Oseland Sigmund   1 4:58.10 1:53.49
24 3005 Einarsmo Thomas Team Maxbo Inte 1 5:03.23 1:59.02
25 3160 Gjengedal Jone Poden IL 1 5:05.28 2:01.07
26 3175 Undheim Geir Hellvik bedehus 1 5:11.21 2:07.00
27 3017 Mossige Henrik   2 5:30.20 2:25.59
28 3001 Ask Markus Team Maxbo Inte 1 5:48.40 2:44.19
29 3002 Ask Sander Team Maxbo Inte 1 5:48.44 2:44.23
30 3131 Andersen Andreas Søgne Skikl 1 5:59.18 2:54.57
Brutt 3016 Mong Eirik Herikstad Helleland Il      


33 påmeldte. 31 startet. 30 resultater.
M 19-20 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 3034 Hogstad Thorstein Bryne Sandnes Il 3 3:05.36  
2 3031 Engseth Lars Conocophillips 3 3:09.24 03.48
3 3032 Espeland Tor Inge Dirdal Il 3 3:16.50 11.14
4 3033 Hegelstad Marius Bjerkreim Il 2 3:26.27 20.51
5 3176 Paulsen Alfred Maudal Sannes komm bil 4 3:31.37 26.01
6 3159 Salvesen Christoffer Dnb Nor 1 3:31.47 26.11
7 3151 Birkeli Håvard Krik 2 3:40.50 35.14
8 3037 Madland Simon Hjk 4 3:49.49 44.13
9 3036 Høydal Kenneth Øksnevad Lyse Bil 3 3:50.51 45.15
10 3044 Skretting Kåre Viga Viga Il 1 3:53.54 48.18
11 3136 Bue Nils Rune Umoe Mandal Bil 3 4:00.04 54.28
12 3027 Andersen Kenneth Gjesdal Il 3 4:02.48 57.12
13 3155 Gardøl Frank Albert Kvås Il 2 4:09.57 1:04.21
14 3028 Bredal Mikal Vedå Conocophillips 3 4:32.58 1:27.22
15 3035 Horve Svein Joar Fredtun Fhs 4 4:45.09 1:39.33
16 3038 Myklebust Bjørn Naustervi   2 5:00.50 1:55.14
17 3043 Simonsen Espen   1 6:43.48 3:38.12
18 3030 Christoffersen Anders   1 7:02.05 3:56.29
Brutt 3039 Ollestad Sigurd M Aker Kværner Eg      


24 påmeldte. 19 startet. 18 resultater.
M 21-25 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 3067 Kringeland Åsmund Stegaberg Il 2 2:53.23  
2 3153 Weihe Ola Rinna IL 1 3:19.59 26.36
3 3078 Sveen Marius Stav Aftenblad 4 3:28.02 34.39
4 3174 Homme Stian Kvinesdal il 3 3:31.24 38.01
5 3080 Vinjerud Ivar   4 3:36.16 42.53
6 3075 Roland Espen Krik 7 3:36.31 43.08
7 3049 Bjelland Hans Arne Aarbakke Bil 2 3:38.47 45.24
8 3076 Sandve Lars Oppedal Sandnes Il 2 3:39.04 45.41
9 3058 Grindland Ola Il Framsteg 8 3:42.42 49.19
10 3082 Aarsland Tore Nærbø Il 3 3:51.59 58.36
11 3060 Haga Aleksander Joa Uib 5 3:58.40 1:05.17
12 3063 Højsgaard Mathias Byggmakker Stra 5 3:58.46 1:05.23
13 3065 Håland Torfinn Ntnui 1 4:01.14 1:07.51
14 3163 Ekeland Øystein   3 4:01.58 1:08.35
15 3061 Haualand Per Spredel Il 2 4:10.17 1:16.54
16 3070 Matre Eirik Cop 2 4:12.44 1:19.21
17 3137 Hauge Jostein Korlevoll Il 6 4:12.45 1:19.22
18 3057 Gjeruldsen Henrik Sportsclub 1 4:13.29 1:20.06
19 3064 Håland Jan Oddvar Vindbjart Il 2 4:16.36 1:23.13
20 3071 Midbrød Anders Helleland Il 3 4:24.20 1:30.57
21 3138 Paulsen Steinar   7 4:29.30 1:36.07
22 3168 Skjørestad Anstein Skjørestad IL 1 4:34.33 1:41.10
23 3077 Steine Ken Erik   2 4:34.53 1:41.30
24 3062 Høivik Tor Kristian Sand Alittene 2 4:44.04 1:50.41
25 3069 Lohne Joar N. Søgne Skikl 2 4:44.43 1:51.20
26 3079 Sømme Bjarte Sandnes Kommune 2 5:02.39 2:09.16
27 3173 Tjomsland Trond Søgne Skiklubb 1 5:04.23 2:11.00
28 3167 Gjerstad Stian   1 5:15.56 2:22.33
29 3059 Haddeland Andreas   1 5:19.33 2:26.10
30 3158 Bakli Audun Valle Il 1 5:24.28 2:31.05
31 3074 Pedersen Frank Procon Bil 1 5:24.42 2:31.19
32 3072 Olsen Vidar   1 5:27.28 2:34.05
33 3073 Omland Ørjan   1 5:32.50 2:39.27
34 3180 Eike Johnny   1 5:40.34 2:47.11
35 3066 Idland Geir Block Berge Byg 1 5:42.18 2:48.55
36 3054 Enevoldsen Leif Andre Aarbakke Bil 1 5:50.41 2:57.18
37 3051 Bringsdal Fredrik   1 6:14.45 3:21.22


43 påmeldte. 37 startet. 37 resultater.
M 26-30 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 3095 Fosså Stian Tine Sola 11 2:51.31  
2 3130 Østhus Jon Håkon Dirdal Il 10 3:00.43 09.12
3 3128 Ueland Øyvind Heskestad Il 10 3:03.37 12.06
4 3106 Løland Leif Inge Sr-Bank Bil 2 3:13.11 21.40
5 3178 Kvalbein Lars Sandnes Il 8 3:26.59 35.28
6 3161 Vølstad Njål Helge OK Ålgård 2 3:27.59 36.28
7 3169 Egedahl Erik   4 3:30.30 38.59
8 3088 Bransdal Bjarte   5 3:35.42 44.11
9 3170 Brekken Carl Åndheim IL 5 3:37.10 45.39
10 3165 Tjensvoll Lennart Varhaug Il 2 3:38.34 47.03
11 3141 Gaudestad Haakon National Oilwel 1 3:40.47 49.16
12 3093 Endresen Ole Kåre Schlumberger Bi 1 3:44.36 53.05
13 3139 Andreassen Steinar Søgne Skikl 1 3:46.19 54.48
14 3143 Hjørnevik Asbjørn Dirdal Il 2 3:48.42 57.11
15 3086 Bakken Yngvar Iveland Il 6 3:50.17 58.46
16 3100 Håverstad Kjetil Iveland Il 1 3:50.28 58.57
17 3144 Klungtveit Jarle Eni Norge 1 3:51.29 59.58
18 3122 Todnem Torbjørn   2 3:52.04 1:00.33
19 3102 Jacobsen Even Onkel Design Bi 6 3:54.39 1:03.08
20 3179 Gunnarsson Vidar Roxar Bil 5 3:57.02 1:05.31
21 3148 Aarsland Ovar   2 3:58.33 1:07.02
22 3084 Bakka Magnus Lunde Suldal Il 3 3:59.42 1:08.11
23 3111 Reigstad Morten T. Stangeland 3 3:59.45 1:08.14
24 3085 Bakken Geir Ove Krik 2 4:01.41 1:10.10
25 3109 Ravnås Sveinung Hjelmeland Il 1 4:06.07 1:14.36
26 3094 Espedal Sigurd Forsand Il 2 4:08.04 1:16.33
27 3104 Laugaland Birger Hjelmeland Il 1 4:10.11 1:18.40
28 3121 Tjemsland Morten Varhaug Il 6 4:13.37 1:22.06
29 3145 Ramsland Per Kristian   2 4:20.55 1:29.24
30 3166 Haarr Gunnar Roxar 11 4:23.59 1:32.28
31 3152 Haarr Per Kristian Skanska 3 4:24.14 1:32.43
32 3162 Haaland Sindre Øvrum Figgjo Il 2 4:24.35 1:33.04
33 3127 Ubostad Kjetil Øvrebø Il 6 4:25.20 1:33.49
34 3112 Sandvik Bjørn Erik Skanska Bil 4 4:25.21 1:33.50
35 3101 Jacobsen Christian Låmiboys 10 4:28.25 1:36.54
36 3146 Rek Stig Ole   4 4:29.49 1:38.18
37 3092 Eek Espen Bakke If 3 4:35.28 1:43.57
38 3147 Undem Fredrik   2 4:37.10 1:45.39
39 3116 Sivertsen Atle Netprint 2 4:38.32 1:47.01
40 3172 Singstad Christoffer Price Waterhouse Coopers 2 4:42.55 1:51.24
41 3113 Schiefloe Espen   1 4:43.54 1:52.23
42 3142 Herabakke Jon Anders Sandnes Sp.bil 1 4:47.11 1:55.40
43 3150 Gumos Aleksander Karol Acergy 1 4:49.19 1:57.48
44 3177 Laupland Tor Arve Krikk Malmheim 2 4:54.33 2:03.02
45 3115 Sirekrog Geir Helge Dirdal Il 3 4:55.22 2:03.51
46 3090 Degnes Håvard Wilhelmsen   1 4:58.07 2:06.36
47 3107 Myhre Michael R. Exact Eiendomsm 2 4:59.05 2:07.34
48 3096 Hiim Øystein Conocophillips 1 5:00.47 2:09.16
49 3140 Berland Bjørn Sandnes Sp.bil 1 5:12.22 2:20.51
50 3099 Høivik Jonas Førre Stil-Uis 2 5:20.05 2:28.34
51 3149 Anthonsen Roger   6 5:21.32 2:30.01
52 3103 Krogedal Jørn   1 5:28.15 2:36.44
53 3125 Tvedt-Gundersen Arne Sr-Bank Bil 1 5:34.21 2:42.50
54 3097 Hjelle Carl Fredrik Sr-Bank Bil 1 5:35.55 2:44.24
55 3123 Tolo Harald   1 5:40.52 2:49.21
56 3105 Lohne Hans Petter Iris Bil 1 5:42.08 2:50.37
57 3083 Akerø Henrik Sola Kommune Bi 1 6:16.04 3:24.33
58 3120 Steinbru Kåre Gunnar Solo Steinbru 4 6:46.38 3:55.07
Brutt 3110 Ree-Pedersen Lars Erik Hommersåk Ibk      
Brutt 3164 Lindland Kjartan Iceleaf.net      


67 påmeldte. 60 startet. 58 resultater.
M 31-35 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 4027 Hjelmen Bjarte Krokhøkl Il 5 3:05.08  
2 4029 Jensen Sturla Fmc Technologie 3 3:09.00 03.52
3 4007 Borsheim Jørn-Atle Petoro Aktiv 6 3:19.06 13.58
4 4041 Nessa Jan Automatikk & I 4 3:21.00 15.52
5 4034 Kleveland Erling   7 3:21.06 15.58
6 4190 Riska Richard Sandnes Kommune 7 3:23.21 18.13
7 4182 Augustsson Henrik   2 3:26.37 21.29
8 4026 Hetland Sveinung Klepp Sparebank 5 3:27.59 22.51
9 4039 Michaelsen Terje Gjesdal Kommune 9 3:28.48 23.40
10 4045 Omlid Karl Thomas Sirdal Skilag 7 3:32.55 27.47
11 4011 Eggebø Alf Kåre Dirdal Il 10 3:35.25 30.17
12 4017 Grude Bjørn Kåre Helleland Il 14 3:36.32 31.24
12 4255 Rogstad Jan Arne Dalane sykkelkl 7 3:36.32 31.24
14 4036 Kristensen Kenneth Knaben Il 15 3:38.51 33.43
15 4256 Andersen Frank KrSand roklubb 2 3:39.32 34.24
16 4043 Nilsen Ingve Gyland Il 17 3:40.11 35.03
17 4221 Gundersen Jostein   2 3:40.30 35.22
18 4004 Bakken Ole Martin Statoil Bil 1 3:40.38 35.30
19 4018 Gulliksen Arne Revus Energy 6 3:42.05 36.57
20 4056 Tonstad Hans Rune   4 3:43.22 38.14
21 4248 Frøyland Ivar   18 3:44.32 39.24
22 4020 Hamre Helge Shell Bil 3 3:44.37 39.29
23 4032 Kjetilstad Bjarne Team Kjetilstad 8 3:46.08 41.00
24 4239 Øfstaas Nils Bjørnar Gjesdal Kommune 1 3:46.16 41.08
25 4028 Husveg Jostein Varhaug Il 3 3:46.47 41.39
26 4183 Furumo Asle   1 3:47.06 41.58
27 4014 Fjelde Odd Einar   3 3:47.24 42.16
28 4271 Tøndevoldshagen Jon UMO Mandal bil 3 3:47.41 42.33
29 4231 Gundersen Sindre   2 3:49.03 43.55
30 4021 Hauge Erling Olai Korlevoll Il 9 3:49.46 44.38
31 4230 Lund Ole Martin Stavanger Aftenblad 2 3:51.10 46.02
32 4031 Jonassen Jostein Hommersåk Ibk 6 3:51.28 46.20
33 4022 Haugen Bjørn Tore Sirdal Skilag 14 3:51.51 46.43
34 4185 Halsne Kåre   1 3:53.00 47.52
35 4052 Slettebø Morten Rogaland Politi 9 3:53.31 48.23
36 4019 Gundersen Kenneth   6 3:55.04 49.56
37 4001 Alhaug Petter Sgk 3 3:55.46 50.38
38 4010 Bruun Yngve Bye Brannv. Sør Rog 4 3:56.24 51.16
39 4044 Omdal Bjørn Arild Lyse Bil 10 3:56.58 51.50
40 4060 Våga Hans Marius Lærernes Bil 4 3:57.06 51.58
41 4050 Rysstad Jon Olav Valle Il 6 3:57.12 52.04
42 4055 Svanes Erik   4 3:58.54 53.46
43 4193 Aalvik Rolf Chr. Søgne Skikl 1 3:59.43 54.35
44 4238 Eikum Thomas Schanke Gjesdal Kommune 8 4:01.52 56.44
45 4046 Palucha Jan Vidar Ck Sør 7 4:02.47 57.39
46 4003 Asbjørnsen Olaf Egersund Ok 2 4:06.53 1:01.45
47 4030 Johnsen Eirik Sandnes Sp.bil 6 4:07.31 1:02.23
48 4187 Karlsen Erik As Ryfylke Trel 2 4:07.54 1:02.46
49 4254 Omdal Egil Egersund 9 4:08.51 1:03.43
50 4252 Østervold Ørjan Langenes skiklubb 4 4:10.11 1:05.03
51 4035 Korneliussen Jan Mekonomen Stav 2 4:10.42 1:05.34
52 4189 Løyning Ståle Nsi As 2 4:11.07 1:05.59
53 4237 Heien Ingvar Gjesdal Kommune 9 4:11.32 1:06.24
54 4047 Pedersen Stian Søgne Skikl 9 4:15.59 1:10.51
55 4005 Bergsvik Øystein Statoil Bil 1 4:16.00 1:10.52
56 4188 Kristoffersen Hans   5 4:22.58 1:17.50
57 4259 Foss Geir Kvås Il 6 4:25.14 1:20.06
58 4218 Dønnestad Torleif   1 4:29.45 1:24.37
59 4222 Støle Tom Arild Kvås Il 6 4:30.59 1:25.51
60 4186 Holtskog Alf-Helge Dnb Nor 1 4:31.34 1:26.26
61 4015 Grant Alec Dougal No 1 4:33.26 1:28.18
62 4215 Hansen Trond   1 4:33.43 1:28.35
63 4191 Skjørestad Oddgeir   1 4:35.56 1:30.48
64 4219 Bruaset Vegard Talisman 1 4:38.41 1:33.33
65 4220 Pedersen Stian Trygdesport 1 4:40.13 1:35.05
66 4054 Stordrange Jan Kristian Flekkefjord Skilag 3 4:42.26 1:37.18
67 4033 Kjetilstad Øyvind Team Kjetilstad 7 4:42.49 1:37.41
68 4008 Breimoen Geir Ole Kvås Il 2 4:43.47 1:38.39
69 4192 Tveitdal Terje Norsk Vorsteh K 1 4:45.27 1:40.19
70 4040 Midbrød Leif   1 4:49.53 1:44.45
71 4025 Hestad Finn Jarle Kvås Il 1 4:52.02 1:46.54
72 4051 Sivertsen Bjørn Sr-Bank Bil 3 4:52.35 1:47.27
73 4042 Nilsen Geir   1 4:53.29 1:48.21
74 4053 Solvang Tor Gunnar Høle Il 1 4:57.41 1:52.33
75 4024 Helle Leif Sigurd Bygland Il 3 5:01.52 1:56.44
76 4038 Lydiksen Asbjørn Svithun Assuran 1 5:08.31 2:03.23
77 4265 Haugen Tor Otra Il 2 5:10.39 2:05.31
78 4009 Bruun Kim Bye   1 5:11.23 2:06.15
79 4049 Randeberg Erlend Iris Bil 1 5:18.09 2:13.01
80 4059 Viki Henry Valle Il 1 5:31.44 2:26.36
81 4016 Gravdal Hans Kristian Lyse Bil 2 5:36.09 2:31.01
82 4057 Valen Oddvar   1 6:09.23 3:04.15


88 påmeldte. 82 startet. 82 resultater.
M 36-40 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 4211 Wiberg Sigurd Otra Il 9 2:47.22  
2 4070 Dønnestad Tellef Birkenes Il 11 2:58.19 10.57
3 4263 Krossbakken Aslak Vinje il 6 3:07.12 19.50
4 4229 Fredriksen Terje Elkem 3 3:07.56 20.34
5 4099 Heier Eivind Lærerne Bil 7 3:10.09 22.47
5 4148 Rye Birger Statoil Bil 3 3:10.09 22.47
7 4128 Moe Eivind Andre Bykle Il 11 3:10.40 23.18
8 4165 Trydal Trond Morgan Bykle Il 4 3:11.41 24.19
9 4130 Myhre Andreas Agder Energi Bi 3 3:11.57 24.35
10 4208 Svaland Tor Kjetil Scanflex 7 3:14.23 27.01
11 4249 Asdal Fred Arthur Arendal Triathlon 1 3:15.03 27.41
12 4240 Megrund Jonny Ålgård sykkel og spaserla 3 3:15.16 27.54
13 4063 Avlesbug Per Vidar Statoil Bil 5 3:15.34 28.12
14 4077 Falkeid Morten Sus Bil 12 3:15.35 28.13
15 4227 Serck-Hanssen Bjørn Acergy 5 3:16.17 28.55
16 4247 Sunde Oddgeir   5 3:16.20 28.58
17 4064 Berg Kjell Øyvind Sør-Fron Il 8 3:17.42 30.20
18 4158 Sporaland Terje Lyse Bil 5 3:18.15 30.53
19 4251 Birkeland Olav Birkenes Il 1 3:19.48 32.26
20 4142 Paulsen Knut Erik Valle Il 11 3:21.11 33.49
21 4094 Hasseldal Anders Otra Il 8 3:22.17 34.55
22 4207 Ramsfjell Alf Terje Gjesdal Il 2 3:22.29 35.07
23 4200 Johnson Hansi Usa 1 3:23.22 36.00
24 4126 Løge Helge G Sport Jærhage 8 3:23.25 36.03
25 4143 Ptacek Ondrej Aktiv 1 3:23.27 36.05
26 4117 Kvæven Gaute Sirdal Skilag 10 3:24.47 37.25
27 4212 Ødegaard Håvard   4 3:26.37 39.15
28 4087 Gill Tore Marnardal Il 10 3:26.38 39.16
29 4079 Farstad Jan Roger Knaben Il 6 3:28.17 40.55
30 4085 Fossfjell Arne Gjesdal Skiskyt 4 3:28.58 41.36
31 4146 Risa Ingvar Nærbø Il 8 3:29.43 42.21
32 4268 Vea Svein Arne Ge Healthcare 7 3:31.42 44.20
33 4236 Tjessheim Klaus Gjesdal skiskytterlag 3 3:32.04 44.42
34 4194 Andersen Gisle Flekkefjord Kaj 10 3:32.59 45.37
35 4100 Helle Jon Atle Valle Il 1 3:33.41 46.19
36 4201 Juliebø Leif Helge Lillesand Il 4 3:34.18 46.56
37 4253 Egeland Rune Block Wathne 2 3:36.20 48.58
38 4095 Haugen Ted Gunnar Otra Il 2 3:36.36 49.14
39 4213 Byremo Gunleiv Sør. Sykeh. Arendal 5 3:36.37 49.15
40 4135 Oltedal Skjalg Gjesdal Kommune 1 3:37.02 49.40
41 4122 Larssen Terje Statoil Bil 2 3:38.39 51.17
42 4198 Helgeland Lars Ganddal Il 19 3:38.58 51.36
43 4245 Henningsen Øystein Ekspress 2 3:39.13 51.51
44 4065 Birkeland Glenn Tore Flekkefjord Ele 14 3:43.30 56.08
45 4184 Fossan Stian Siemens Bil 1 3:43.36 56.14
46 4206 Pedersen Petter Andreas Farsund Svømmek 4 3:44.05 56.43
47 4217 Bjerkreim Sigmund Gjesdal Kommune 8 3:45.17 57.55
48 4073 Ekeland Sigve Statoil Bil 5 3:46.28 59.06
49 4241 Østerhus Aksel   12 3:46.34 59.12
50 4257 Skuggedal Rune Elkem 2 3:47.14 59.52
51 4113 Karlsen Odd Ivar Eni Norge 4 3:47.46 1:00.24
52 4261 Ro Stein Inge Grindheim Il 5 3:49.38 1:02.16
53 4232 Skjæveland John Børge Block Berge Bygg 14 3:49.59 1:02.37
54 4209 Syvertsen Edvin Umo Mandal 1 3:50.48 1:03.26
55 4125 Lund Kjell Morisbak Statoil Bil 2 3:51.15 1:03.53
56 4147 Rothschild Larry Ica Arendal 6 3:53.20 1:05.58
57 4118 Kvåle Terje Eiken il 5 3:53.43 1:06.21
58 4103 Hjorthaug Sigbjørn Turennklubben 1 3:54.33 1:07.11
59 4157 Solheim Lars Petter Solheim Langdis 4 3:54.59 1:07.37
60 4083 Fossan Erik Statoil Bil 2 3:56.06 1:08.44
61 4179 Ågedal Reidar Grindheim Il 2 3:57.09 1:09.47
62 4233 Barstad John Olav   13 3:57.33 1:10.11
63 4101 Heradstveit Ørjan Statoil Bil 11 3:57.36 1:10.14
64 4170 Vagle Arne Fabricom Bil 2 3:58.23 1:11.01
65 4119 Kydland Terje Varhaug Il 2 3:58.25 1:11.03
66 4093 Harbo Rune Gyland Il 6 3:58.46 1:11.24
67 4177 Øglænd Per Ove Sandnes Sp.bil 2 3:59.11 1:11.49
68 4149 Rød Karl-Berge   4 4:00.42 1:13.20
69 4102 Hinna Johnny Belltech Comput 5 4:01.05 1:13.43
70 4180 Aamodt Lars Vassbotn Søgne Skikl 3 4:01.43 1:14.21
71 4155 Skregelid Sigve Tonstad Il 16 4:03.04 1:15.42
72 4120 Laland Jens Klepp Bil 1 4:03.41 1:16.19
73 4224 Pedersen Kjell Tore Midtbygden IL 2 4:04.35 1:17.13
74 4272 Håvardstein Eirik Mastr IL 5 4:04.38 1:17.16
75 4243 Holta Tom H   1 4:05.15 1:17.53
76 4250 Askland Eivind   1 4:06.47 1:19.25
77 4244 Jomås Jakob Sirdal Skilag 2 4:08.12 1:20.50
78 4197 Forgard Frode Åseral Il 12 4:09.39 1:22.17
79 4140 Omlid Espen Sirdal Skilag 6 4:09.48 1:22.26
80 4266 Klementsen Trond IL Express 3 4:09.58 1:22.36
81 4105 Hovda Halvard Skigruppa Skret 9 4:10.18 1:22.56
82 4098 Hegreberg Ole Bengt Total 1 4:11.16 1:23.54
83 4260 Kaarmo Oddvar   1 4:12.05 1:24.43
84 4129 Morsund Gunnar Dirdal Il 11 4:12.14 1:24.52
85 4174 Voilås Tobby Sr-Bank Bil 2 4:12.34 1:25.12
86 4080 Finnseth Ørjan Talisman Energy 1 4:13.19 1:25.57
87 4066 Bjelland Gisle Aktiv 1 4:14.36 1:27.14
88 4159 Stangborli Gaute Sandnes Kommune 4 4:16.48 1:29.26
89 4235 Pedersen Knut Rogaland Elektro 2 4:18.26 1:31.04
90 4223 Ellingsen Pål NITH Bil 2 4:18.34 1:31.12
91 4131 Mørch Tomas Petrol 9 4:18.49 1:31.27
92 4175 Warren Stein Erik Nor Copter As 7 4:19.54 1:32.32
93 4152 Seland Thor Magne Seland Optikk B 2 4:20.16 1:32.54
94 4082 Flatebø Rune   5 4:20.19 1:32.57
95 4072 Eiane Jon Halvar Dim. Rådgiving 6 4:21.22 1:34.00
96 4086 Frisvoll Arvid   8 4:21.33 1:34.11
97 4123 Leirflåt Gjermund Norst One Tau 2 4:21.41 1:34.19
98 4168 Tveit Alf Felleaskjøpet B 9 4:23.46 1:36.24
99 4262 Kvernes Vidar Gjerpen 1 4:24.00 1:36.38
100 4203 Kluge Roald Bogafjell Il 5 4:24.06 1:36.44
101 4225 Holteberg Trond Olaf   2 4:25.49 1:38.27
102 4144 Randen Trygve   1 4:25.56 1:38.34
103 4090 Hagmann Edvard Dimensjon Rådg. 3 4:27.12 1:39.50
104 4062 Amundrud Øystein Schlumberger Bi 1 4:27.30 1:40.08
105 4167 Tunge Henning Norsea Bil 3 4:29.37 1:42.15
106 4202 Karlsen Morten Gjesdal Il 6 4:30.21 1:42.59
107 4145 Reinertsen Inge Sr-Bank Bil 2 4:30.32 1:43.10
108 4172 Varhaug Dag Varhaug Il 2 4:30.38 1:43.16
109 4164 Torgersen Knut Henrik Valle Il 9 4:33.41 1:46.19
110 4199 Idland Asle Ikm Testing 2 4:34.15 1:46.53
111 4216 Vartdal Erling Multiconsult 2 4:34.34 1:47.12
112 4110 Jomaas Fredrik Jwc 2 4:34.36 1:47.14
113 4214 Vidringstad Kåre Agder Energi Bil 1 4:35.06 1:47.44
114 4210 Vardaasen Morten A. Dsv Road As 4 4:37.39 1:50.17
115 4127 Michaelsen Ottar Michael   3 4:37.47 1:50.25
116 4160 Støle-Hansen Arne Sr Bank Bil 2 4:37.49 1:50.27
117 4171 Vagle Bernt Harald Ganddal Il 1 4:39.37 1:52.15
118 4089 Gundersen Svein Helge Statoil Bil 7 4:40.06 1:52.44
119 4137 Nøttum Bjørn-Sverre   1 4:41.47 1:54.25
120 4108 Johannesen Bjørnar Sus Bil 4 4:42.54 1:55.32
121 4092 Hansen Åge Johannes Navion 2 4:43.55 1:56.33
122 4242 Helgeland Vidar   6 4:43.59 1:56.37
123 4173 Varhaug Erik Varhaug Il 2 4:44.15 1:56.53
124 4246 Hetland Rasmus Arbeidskaren 2 4:46.55 1:59.33
125 4141 Opstad Jonny Ui O 2 4:48.20 2:00.58
126 4153 Sivertsen Gunnar Mekonomen Stav 2 4:48.34 2:01.12
127 4111 Jonassen Svein-Inge Flekkefjord Skilag 1 4:49.34 2:02.12
128 4258 Nyheim Bjørn   1 4:51.26 2:04.04
129 4132 Nesvik Jan Ove Conocophillips 1 4:53.59 2:06.37
130 4112 Jørgensen Jørgen   2 4:54.37 2:07.15
131 4121 Larsen Jan Eltvik   2 4:56.04 2:08.42
132 4156 Smyth Callum Shell Bil 2 4:56.31 2:09.09
133 4067 Bredenbekk Terje Statoil Bil 3 4:56.35 2:09.13
134 4069 Bøe Gordon Varhaug Il 2 4:56.57 2:09.35
135 4195 Blomgren Atle   2 4:57.15 2:09.53
136 4134 Njærheim Ole Petoro Aktiv 3 5:01.10 2:13.48
137 4136 Nytræ Øystein Statoil Bil 4 5:01.36 2:14.14
138 4104 Holta Ivar Aktiv 3 5:04.29 2:17.07
139 4267 Ertzeid Stig Gjeving Il 1 5:04.45 2:17.23
140 4274 Olsen Trond Rygene Il 1 5:08.03 2:20.41
140 4275 Aanondsen Ricky Rygene Il 1 5:08.03 2:20.41
142 4196 Bredal Frode Conocophillips 3 5:09.26 2:22.04
143 4234 Meisland Oddvar   2 5:09.29 2:22.07
144 4204 Nygaard Oddmund Jærbygg A/s 2 5:12.13 2:24.51
145 4133 Nilsen Dag Harald Roald Kristense 1 5:13.44 2:26.22
146 4097 Haugland Vidar   2 5:13.56 2:26.34
147 4124 Lindal Eivind   2 5:13.59 2:26.37
148 4181 Åtland Nils Asbjørn Gyland Il 10 5:14.39 2:27.17
149 4228 Larsen Sverre Frtk 2 5:17.43 2:30.21
150 4169 Tønnesen Arne Aktiv 2 5:18.15 2:30.53
151 4076 Espedal Erik   1 5:29.19 2:41.57
152 4205 Opstad Rune   2 5:35.58 2:48.36
153 4071 Egeland Terje Moi Il 4 5:36.40 2:49.18
154 4269 Stølefjell Steinar   1 5:38.07 2:50.45
155 4075 Eskevik Johan Magne   1 5:45.30 2:58.08
156 4106 Høivik Geir   2 6:01.01 3:13.39
157 4270 Olsen Frank   1 6:06.50 3:19.28
158 4264 Tjetland Tore   1 6:14.03 3:26.41
159 4273 Johnsen Knut   1 6:38.26 3:51.04
Brutt 4116 Kvaleberg Kenneth Roald Kristense      


172 påmeldte. 160 startet. 159 resultater.
M 41-45 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 5295 Kristiansen Einar Westdrill 11 2:57.24  
2 5111 Aarlott Torgeir Aktiv 18 2:58.59 01.35
3 5112 Aarrestad Karl Conocophillips 9 3:01.14 03.50
4 5021 Dovland Svein Otra Il 13 3:02.40 05.16
5 5072 Næss Jon Rolf Hovden Sp.kl. 5 3:05.33 08.09
6 5314 Jakobsen Geir Vinje il 12 3:06.01 08.37
7 5020 Dahl Terje Statoil Bil 4 3:09.34 12.10
8 5244 Larsen Jan-Erik Sandnes Il 5 3:12.10 14.46
9 5242 Kildal Bjørnar Bayes 1 3:12.56 15.32
10 5018 Bø Hans Lyse Bil 19 3:13.18 15.54
11 5045 Josdal Tom Arild Gyland Il 21 3:14.31 17.07
12 5040 Håland Einar Bp 12 3:15.19 17.55
13 5279 Fredriksen Erling Sevan 1 3:15.55 18.31
14 5113 Aas Harald Otra Il 9 3:16.07 18.43
15 5048 Kleppan Tore Bp 14 3:22.00 24.36
16 5238 Gundersen Alf Tore Agder Energi Bi 7 3:22.08 24.44
17 5026 Espedal Skjalg Bjerkreim Il 12 3:22.15 24.51
18 5312 Vestøl Nils John Posten Bil 2 3:23.08 25.44
19 5019 Carlsen Tyge Hafnor 5 3:23.53 26.29
20 5253 Østrem Eigil Moi Il 4 3:24.31 27.07
21 5056 Larsen Geir Henning Lyse Bil 1 3:25.32 28.08
22 5251 Vaaje Torbjørn Froland Il 3 3:25.43 28.19
23 5079 Sagneskar Erling Valle Il 17 3:27.27 30.03
24 5239 Hodnebrog Leif Rygene Il 4 3:27.43 30.19
25 5077 Refsland Espen Kverneland Ski 10 3:30.03 32.39
26 5240 Høiland Notto Lillesand Il 2 3:30.41 33.17
27 5101 Vagle Bernt Vidar Sandnes Il 3 3:31.11 33.47
28 5083 Selle Per Morten Gjesdal Il 19 3:33.26 36.02
29 5064 Mikalsen Geir Tullin Ganddal Il 13 3:36.19 38.55
30 5061 Løvbrekke Hans Heskestad Il 7 3:36.41 39.17
31 5303 Frøytlog Geir Egersund orienteringskl 3 3:38.02 40.38
32 5301 Elle Fredrik Ivan IKM 3 3:38.03 40.39
33 5038 Hodnemyr Helge Vindbjart Ski 3 3:38.21 40.57
34 5010 Birkeland Arne Mong Procon Bil 1 3:38.30 41.06
35 5100 Tveit Knut Arne Il Sørfjell 1 3:42.45 45.21
36 5025 Emhjellen Magne Petoro Aktiv 2 3:43.26 46.02
37 5282 Lenes Hallgeir Acergy 4 3:43.27 46.03
38 5247 Sines Arne Vegårdshei Il 1 3:43.32 46.08
39 5023 Eggebø Arnfinn Nærbø Il 13 3:44.35 47.11
40 5089 Soltvedt Bjørn Block Berge Byg 3 3:45.47 48.23
41 5302 Heradstveit Tom SAS Braathens 5 3:45.54 48.30
42 5097 Søndenå Erik Petoro Aktiv 3 3:46.22 48.58
43 5065 Mong Dagfinn Rogaland Politi 2 3:47.05 49.41
44 5035 Haugen Torfinn Bykle Il 9 3:47.15 49.51
45 5086 Skjørestad Kurt Fabricom Bil 10 3:47.56 50.32
46 5316 Vestvik Jostein Statoil Bil 2 3:50.41 53.17
47 5092 Steinskog Willy Dirdal Il 5 3:50.58 53.34
48 5011 Birkeland Geir Hægebostad Il 5 3:50.59 53.35
49 5062 Løvland Martin Moi Il 8 3:51.52 54.28
50 5031 Gjertsen Agnar Egersund Skif 4 3:53.10 55.46
51 5039 Høgemark Kjell Roxar Bil 1 3:53.12 55.48
52 5098 Søyland Stein Aarbakke Bil 10 3:53.21 55.57
53 5074 Pettersen Bjørn Aktiv 1 3:54.59 57.35
54 5119 Brovold Lars Skanska Bil 9 3:55.04 57.40
55 5104 Voie Tolv Krik Arendal 2 3:55.42 58.18
56 5096 Sæther Torbjørn Karstense Glatrimmen 5 3:57.23 59.59
57 5014 Bredal Ole Laerdal Bil 5 3:57.45 1:00.21
58 5071 Næsheim Arne Statoil Bil 2 3:57.53 1:00.29
59 5093 Stokland Torbjørn Aktiv 3 4:00.09 1:02.45
60 5085 Skjæveland Kjell-Idar Invivo 2 4:02.44 1:05.20
61 5307 Omland Leif Rune Knaben Il 1 4:03.06 1:05.42
62 5235 Birkeland Leif Jernbanen Bil 8 4:04.44 1:07.20
63 5094 Sveingard Per-Ingvar   1 4:05.19 1:07.55
64 5318 Askland Tor Petrol 4 4:07.26 1:10.02
65 5095 Sæterdal Arne Tonstad Il 12 4:09.26 1:12.02
66 5046 Kile Steinar Multiconsult 5 4:09.37 1:12.13
67 5109 Øy Geir   2 4:10.00 1:12.36
68 5110 Aarli Geir Knaben Il 2 4:10.38 1:13.14
69 5069 Nilsen Geir T. Statoil Bil 7 4:11.14 1:13.50
70 5009 Bilstad Børge Motek 2 4:11.25 1:14.01
71 5090 Stakvik Svein Egil Moi Il 7 4:11.31 1:14.07
72 5058 Liland Tor Henning Statoil Bil 5 4:12.52 1:15.28
73 5060 Lura Kurt Egil T. Stangeland 10 4:15.00 1:17.36
74 5078 Reinertsen Rune Flekkefjord Skilag 8 4:15.29 1:18.05
75 5300 Refsland Torbjørn Turrennklubben 5 4:16.02 1:18.38
76 5075 Ramsland Andreas Søgne Skikl 9 4:19.08 1:21.44
77 5274 Terkelsen Rolf Sportspartner 1 4:20.21 1:22.57
78 5081 Sandnes Charles Holst National Oilwel 2 4:23.23 1:25.59
79 5036 Helland Fridtjov Aarbakke Bil 13 4:24.47 1:27.23
80 5317 Berge Arne Magne   9 4:25.35 1:28.11
81 5015 Bru Martin Odfjell 12 4:26.30 1:29.06
82 5234 Askildsen Morthen Dnb Nor 8 4:26.39 1:29.15
83 5028 Folkvord Sveinung Dnb Nor 8 4:27.58 1:30.34
84 5047 Kirkeli Jan Birger K. Egeland Tran 14 4:28.09 1:30.45
85 5003 Apeland Runar   15 4:28.15 1:30.51
86 5252 Østerhus Njål Gjesdal Il 4 4:30.04 1:32.40
87 5054 Kvia Hans Ingvar Aarbakke Bil 8 4:30.06 1:32.42
88 5033 Grødem Tron-Arild   11 4:31.02 1:33.38
89 5012 Bjelland Torfinn Aarbakke Bil 9 4:31.07 1:33.43
90 5249 Thomassen Finn Norsk Helikopte 1 4:31.09 1:33.45
91 5250 Vium Kjell Inge Søgne Skikl 1 4:34.59 1:37.35
92 5017 Bystøl Reidar T. Stangeland 2 4:36.25 1:39.01
93 5248 Skaland Ivar Sus Bil 6 4:36.35 1:39.11
94 5049 Klungland Tore Aktiv 2 4:37.17 1:39.53
95 5042 Jansen Harald Sigve Roar Kristensen 4 4:38.25 1:41.01
96 5001 Abrahamsen Bjørn Flekkefjord Skilag 2 4:39.11 1:41.47
97 5082 Seim Jon   3 4:39.35 1:42.11
98 5276 Vidringstad Bjørn   1 4:39.40 1:42.16
99 5063 Midbrød Terje Helleland Il 6 4:41.16 1:43.52
100 5233 Ask Jon Gunnar Ask Fysikalske 1 4:48.46 1:51.22
101 5052 Kristiansen Ingve Mastra Il 5 4:49.32 1:52.08
102 5280 Christiansen Sigbjørn Kr.sand Kommune 3 4:54.05 1:56.41
103 5068 Nevland Lars Magne Dalane Sk 1 4:56.54 1:59.30
104 5305 Jacobsen Terje   3 4:58.08 2:00.44
105 5073 Osaland John John Osaland Tr 6 4:58.57 2:01.33
106 5070 Nordbø Gunnar Fl.fjord Elektr 7 5:01.39 2:04.15
107 5319 Engenes Ricky Rygene Il 1 5:02.51 2:05.27
108 5032 Golf Sigbjørn Sokndal Ik 13 5:03.40 2:06.16
109 5102 Veen Steinar Dirdal Il 7 5:06.08 2:08.44
110 5029 Friestad Jan Sr-Bank Bil 1 5:06.34 2:09.10
111 5304 Madsen Terje Kr. sand kommune 3 5:06.36 2:09.12
112 5246 Moen Helge   1 5:09.33 2:12.09
113 5055 Kvinnsland Tor   2 5:12.56 2:15.32
114 5241 Ingebretsen Roald Arnfinn Flekkefjord Slipp 3 5:15.25 2:18.01
115 5236 Doeland Herman   4 5:15.27 2:18.03
116 5002 Andersen Eirik Søgne Skikl 7 5:22.26 2:25.02
117 5099 Thoresen Tronn Knaben Il 1 5:38.16 2:40.52
118 5084 Skailand Geir Flekkefjord Skilag 1 5:41.42 2:44.18
119 5043 Janssen Emiel Sus Bil 3 5:44.28 2:47.04
120 5034 Gulbrandsen Kåre Stølen Bygg 9 5:45.21 2:47.57
121 5076 Ramsli Asbjørn   2 5:52.17 2:54.53
122 5243 Kristoffersen Odd-Sven Sandnes Sp.bil 1 6:07.33 3:10.09


141 påmeldte. 122 startet. 122 resultater.
M 46-50 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 5281 Hinze Gorm Nanset ski 1 2:55.51  
2 5181 Madland Lars Varhaug Il 12 2:56.39 00.48
3 5182 Madland Reid Heli-Sport 10 2:58.07 02.16
4 5313 Jakobsen Svein Ove Vinje il 8 2:58.16 02.25
5 5255 Dahlen Geir Bp 1 3:00.09 04.18
6 5278 Lindland Arne Moi Il 20 3:11.06 15.15
7 5203 Schmidt Audun Chr. Conocophillips 15 3:18.11 22.20
8 5258 Gulbrandsen Oddbjørn Joar Haugen Gård 9 3:19.28 23.37
9 5164 Haaland Mikkel Varhaug Il 11 3:19.59 24.08
10 5222 Tjørhom Gaute Lyse Bil 18 3:21.08 25.17
11 5129 Eggum Erland Bjerkreim Il 7 3:23.32 27.41
12 5293 Kvæstad Jan NSE Contracting AS 18 3:25.01 29.10
13 5115 Austerheim Sverre Johan Conocophillips 8 3:25.14 29.23
14 5256 Djupesland Rune Il Vindbjart 11 3:25.57 30.06
15 5271 Osaland Steinar Krik Malmheim 15 3:26.40 30.49
16 5272 Haugset Per Ola   4 3:27.26 31.35
17 5189 Nybø Kjetil Hjelmeland Il 10 3:27.54 32.03
18 5260 Hetland Bjørn Narve Gunnar Haug Bil 24 3:28.32 32.41
19 5171 Kloster Ivar Gti 13 3:28.42 32.51
20 5210 Stifoss Terje Otra Il 11 3:28.52 33.01
21 5150 Haugen Jens Gunnar Valle Il 8 3:29.34 33.43
22 5124 Dretvik Svein-Egil Statoil Bil 1 3:30.21 34.30
23 5299 Sildnes Øystein Vestdrill 3 3:30.34 34.43
24 5196 Ramse Egil Otra Il 2 3:31.20 35.29
25 5224 Vassbø Halvor Il Vindbjart 12 3:32.09 36.18
26 5267 Tveit Magne Bryne Elektr. 8 3:32.26 36.35
27 5157 Hovd Bård Atle Conocophillips 3 3:32.55 37.04
28 5180 Lunde Paul Magne Søgne Skikl 1 3:33.35 37.44
29 5142 Gjeruldsen Lars Fredrik Statoil Bil 10 3:33.45 37.54
30 5257 Einarsmo Jan Terje   5 3:33.52 38.01
31 5137 Folstad Per Gunnar Conoco Phillips 12 3:37.13 41.22
32 5140 Gabrielsen Ole Lyse Bil 10 3:37.54 42.03
33 5184 Minde John-Olav Dirdal Il 3 3:39.24 43.33
34 5315 Rødsjø Hallgeir Lia il 2 3:39.46 43.55
35 5229 Vaage Anbjørn Erfjord Il 12 3:40.02 44.11
36 5185 Mohagen Sverre Conocophillips 1 3:41.56 46.05
37 5311 Elvenes Arild Agder Energi Bil 5 3:42.29 46.38
38 5160 Hunsbedt Leif Knaben Il 24 3:43.21 47.30
39 5264 Nordby Eirik Lillesand Il 2 3:44.40 48.49
40 5130 Eidså Arvid Yit Building Sy 19 3:44.52 49.01
41 5135 Flateland Kåre Bykle Il 21 3:45.01 49.10
42 5218 Tengesdal Tor-Magne   2 3:45.43 49.52
43 5209 Smedsgård Ivar Brusand Il 10 3:45.49 49.58
44 5143 Grindland Jon Il Framsteg 8 3:46.02 50.11
45 5151 Haugland Arild Figgjo Il 3 3:46.07 50.16
46 5183 Markhus Bjørn Inge Vm Data As 9 3:46.30 50.39
47 5205 Skadsem Arnfin T. Stangeland 12 3:47.01 51.10
48 5155 Hetland Arild Marnardal Il 2 3:47.22 51.31
49 5195 Pedersen Karl Geir Sandnes Sykkelk 16 3:47.26 51.35
50 5123 Danielsen Geir Egil Staal 5 3:47.30 51.39
51 5270 Hetland Sverre Gand vgsk 5 3:47.32 51.41
52 5198 Rike Dreng Valle Il 21 3:48.01 52.10
53 5132 Eileraas Terje Haugesund Il 2 3:48.15 52.24
54 5175 Kydland Per Chr. Sandnes Sp.bil 11 3:48.30 52.39
55 5263 Løkling Rune Xstrata Bil 1 3:48.38 52.47
56 5287 Hammer Arild   8 3:48.55 53.04
57 5197 Rasmussen Tore Løypegjengen 4 3:49.15 53.24
58 5201 Rob Jan Knaben Il 24 3:49.44 53.53
59 5174 Kvæstad Tor Magnus Fabi Il 20 3:50.41 54.50
60 5168 Jorstad Øyvind   14 3:51.08 55.17
61 5275 Heradstveit Kjetil SAS Braathens 8 3:51.20 55.29
62 5269 Kjelstadli Roar Morten Bp 11 3:52.03 56.12
63 5226 Vesteraas Johan Ålgård Sykk.og 7 3:52.58 57.07
64 5213 Sveen Geir Stav Aftenblad 11 3:52.59 57.08
65 5294 Johnsen Arnfinn Farsund Il 9 3:56.14 1:00.23
66 5309 Telhaug Jan Eiken Il 1 3:57.22 1:01.31
67 5173 Hafnor Jan Erik - 1 3:57.39 1:01.48
68 5216 Sæstad Alf Tore   10 3:57.44 1:01.53
69 5126 Døble Olaf Aktiv 4 3:57.51 1:02.00
70 5202 Rudsli Rino Krik 3 3:58.34 1:02.43
71 5214 Svendal Rune   18 3:58.52 1:03.01
72 5259 Haga Jarle Talisman Energy 21 3:59.31 1:03.40
73 5191 Nøland Jan Ivar Turennklubben 8 4:00.17 1:04.26
74 5194 Olsnes Rune Drange   10 4:02.05 1:06.14
75 5296 Skrettingland Rolf Varhaug Il 23 4:02.45 1:06.54
76 5215 Svendsbø Jon-Emil Statoil Bil 15 4:03.19 1:07.28
77 5144 Gudmestad Tron Nærbø Il 9 4:03.31 1:07.40
78 5268 Tveit Oskar Farsund Il 7 4:03.52 1:08.01
79 5148 Hansen Tormod   7 4:04.24 1:08.33
80 5141 Gamman Einar Energy Ventures 3 4:05.33 1:09.42
81 5162 Høydal Einar Lyse Bil 10 4:07.32 1:11.41
82 5116 Bakkebø Svein-Atle Ergo Group 5 4:08.52 1:13.01
83 5232 Aarstad Kjell Dalane Sk 5 4:09.21 1:13.30
84 5208 Skryten John-Anders S.k Jarl 6 4:10.16 1:14.25
85 5225 Vasslag Tormod Sola Kommune Bi 6 4:11.55 1:16.04
86 5223 Torstensen Tom Conocophillips 2 4:12.35 1:16.44
87 5177 Larsson Eirik Jernbanen Bil 2 4:13.25 1:17.34
88 5199 Risa Geir Frode Aker Kværner Eg 8 4:14.01 1:18.10
89 5136 Follesø Jon Magnus Statoil Bil 12 4:14.28 1:18.37
90 5266 Sande Per   3 4:14.33 1:18.42
91 5192 Oftedal Sigmar Block Berge Byg 5 4:14.49 1:18.58
92 5227 Vestvik Egil Rogaland Politi 7 4:16.00 1:20.09
93 5291 Larsen Leiv Staal 2 4:16.08 1:20.17
94 5161 Høivik Tor-Geir Statoil Bil 3 4:17.25 1:21.34
95 5283 Nese Jostein AAFK Bil 3 4:17.32 1:21.41
96 5207 Skrettingland Jonas   4 4:18.37 1:22.46
97 5231 Østerdal Sverre Talisman Energy 1 4:19.11 1:23.20
98 5147 Haneberg Tor Helge Flekkefjord Skilag 2 4:19.27 1:23.36
99 5170 Kittelstad John Holum Il 7 4:20.08 1:24.17
100 5169 Karlsen Henning Hamstad 27 4:21.06 1:25.15
101 5277 Knudsen Øivind Umoe Mandal 2 4:21.26 1:25.35
102 5176 Langen Jos Van Hjelmeland Il 5 4:22.08 1:26.17
103 5292 Oanes Magnar Staal 6 4:22.17 1:26.26
104 5139 Frestad Kenneth Lista Il 18 4:23.02 1:27.11
105 5306 Løvstad Tommy Agder Energi Bil 1 4:25.53 1:30.02
106 5217 Tangvald Tor Bustrak Eni Norge 4 4:26.59 1:31.08
107 5114 Almås Reid E Total 5 4:27.23 1:31.32
108 5187 Nordal Sverre M Statoil Bil 7 4:28.20 1:32.29
109 5193 Olsen Sigmund Olsenbanden 4 4:28.56 1:33.05
110 5118 Bjelland Ole Bjelland Entrp. 5 4:31.18 1:35.27
111 5261 Larsen Arne Seglem Laerdal Medical 6 4:31.38 1:35.47
112 5179 Lima Geir-Magne Dirdal Il 2 4:32.02 1:36.11
113 5290 Svela Knut Inge Murerm Alf Sveland 3 4:33.09 1:37.18
114 5127 Døble Trygve Agder Energi Bi 2 4:34.17 1:38.26
115 5310 Honnemyr Aslak KVS lyngdal 2 4:37.26 1:41.35
116 5134 Fenne John Magne Ingeniors. P og 15 4:38.25 1:42.34
117 5159 Hovland Tor-Sigve   5 4:40.10 1:44.19
118 5220 Thorsen Fred Skretting Arc 6 4:40.57 1:45.06
119 5165 Jansen Torleiv Valle Il 3 4:43.48 1:47.57
120 5308 Jåtten Njål Block Wathne 2 4:45.45 1:49.54
121 5145 Hagland Jan Ståle Skanska Bil 7 4:45.53 1:50.02
122 5298 Oprann Kjell Aage Bp 1 4:47.35 1:51.44
123 5158 Hovland Bjørn   2 4:47.46 1:51.55
124 5297 Aarsland Arild   4 4:49.47 1:53.56
125 5167 Johnsen Frode Fokus Bank Sand 2 4:49.51 1:54.00
126 5206 Skotnes Ole Bp 4 4:50.29 1:54.38
127 5133 Engseth Bjørn Harald Conocophillips 18 4:55.37 1:59.46
128 5125 Dybing Terje Dalane Sk 1 4:56.52 2:01.01
129 5188 Nordtveit Henning Statoil Bil 3 4:58.00 2:02.09
130 5128 Egeland Sigbjørn Shellsport 3 4:59.59 2:04.08
131 5221 Thunestvedt Egil Sus Egersund 1 5:02.41 2:06.50
132 5178 Lea Øyvind Rudolf Statoil Bil 2 5:04.14 2:08.23
133 5262 Lauvås Leif Lillesand Il 1 5:05.22 2:09.31
134 5153 Henriksen Erik Statoil Bil 8 5:05.25 2:09.34
135 5286 Gjengedal vidar Poden IL 2 5:08.15 2:12.24
136 5146 Halderaker Halvard Statoil Bil 3 5:11.28 2:15.37
137 5163 Haaland Frode   7 5:17.07 2:21.16
138 5230 Øksendal Sten Eivind   1 5:17.25 2:21.34
139 5138 Fredeen Greg   1 5:18.58 2:23.07
140 5228 Vinjerud Arne Olav Posten Bil 11 5:22.06 2:26.15
141 5122 Dale Jan Ove Relacom 12 5:22.34 2:26.43
142 5265 Oseland Skjalg   1 5:22.59 2:27.08
143 5190 Nygårdsvoll Kjell Baker Oil Tools 4 5:23.39 2:27.48
144 5284 Sandsmark Karl   2 5:37.13 2:41.22
145 5154 Henriksen Knut H. Baker Oil Tools 2 5:40.05 2:44.14
146 5152 Haugvaldstad Per Ottar Weatherford 1 6:16.32 3:20.41
Brutt 5156 Hiorth Erling Heli-Sport 7    


153 påmeldte. 147 startet. 146 resultater.
M 51-55 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1550 Seim Kjell Ove Røldal il 1 2:27.42  
2 1158 Matre Reidar Conocophillips 16 2:46.49 19.07
3 1192 Røiseland Nils Arne Knaben Il 20 2:49.59 22.17
4 1475 Årseth Trond Gjerstad Il 2 2:50.52 23.10
5 1151 Landsverk Anund Otra Il 12 2:52.19 24.37
6 1429 Blokkum Iver Il Ternen 4 2:52.37 24.55
7 1440 Aanensen Bjørn Mil 9 2:53.57 26.15
8 1127 Gilje Karles Dirdal Il 29 2:55.51 28.09
9 1496 Pedersen Jan Rune Applica Bil 8 2:55.54 28.12
10 1146 Kalsås Jan Nordbohus 29 2:56.13 28.31
11 1194 Sindland Olav Knaben Il 24 3:01.45 34.03
12 1206 Todnem Peder Exxon Mobil 11 3:04.48 37.06
13 1147 Kittelsen Walter Knaben Il 13 3:07.55 40.13
14 1180 Ravndal Svein Mil 27 3:09.02 41.20
15 1149 Knudsen Helge Allkopi 16 3:10.25 42.43
16 1196 Skjerahaug Svein Suldal Il 27 3:13.04 45.22
17 1172 Næss Odd-Bjørn Rogaland Politi 29 3:13.24 45.42
18 1163 Mydland Arvid Egersund Ok 6 3:13.39 45.57
19 1120 Finnby Bjørn G Conocophillips 11 3:13.46 46.04
20 1435 Robstad Torstein S. Pwc 12 3:15.32 47.50
21 1182 Repstad Tor Bjarne Søgne Skikl 5 3:15.37 47.55
22 1115 Espedal Arne Kristian   30 3:15.55 48.13
23 1140 Johannessen Tore Tonstad Il 21 3:16.30 48.48
24 1179 Pedersen Kåre   30 3:18.48 51.06
25 1137 Håmsø Egil Bjerkreim Il 10 3:19.06 51.24
26 1112 Eikeland Per Agnar Bjerkreim Il 8 3:20.03 52.21
27 1110 Egeland Leif Gjesdal Il 22 3:20.13 52.31
28 1169 Nilsen Harald Flekkefjord Skilag 24 3:20.45 53.03
29 1531 Gjerde Lars Strandebarm IL 10 3:22.19 54.37
30 1142 Johnsen Askild Bykle Il 10 3:22.37 54.55
31 1105 Bjørkenes Arild Marnardal Il 6 3:23.31 55.49
32 1212 Ystenes Jon-Arne Imac Norge 4 3:23.58 56.16
33 1174 Olsen Ulf Turrennklubben 14 3:25.34 57.52
34 1201 Stokkeland Svein M-I/ Swaco Bil 27 3:25.50 58.08
35 1214 Ågedal Tor Inge Konsmo Il 15 3:26.02 58.20
36 1165 Myrum Tarald Valle Il 27 3:26.18 58.36
37 1113 Eitland Gudmund Tonstad Il 28 3:26.21 58.39
38 1509 Stokkeland Terje Gjesdal Il 8 3:26.40 58.58
39 1184 Roalkvam Jakob Suldal Il 6 3:27.01 59.19
40 1536 Søyland Olaf Flekkefjord kajakklub 15 3:27.05 59.23
41 1125 Gilje Arne Statoil Bil 16 3:27.17 59.35
42 1166 Neverdahl Jan Egil Dnb Nor 17 3:27.39 59.57
43 1200 Stangeland Lars Aarbakke Bil 19 3:27.49 1:00.07
44 1176 Osmundsen Carl Petter Turennklubben 7 3:28.14 1:00.32
45 1162 Mong Egil Helleland Il 13 3:29.21 1:01.39
46 1114 Eivindson Torkild Vindbjart Il 15 3:30.47 1:03.05
47 1188 Ryan Jostein Håvard Ganddal Il 9 3:31.15 1:03.33
48 1118 Fasseland Jan Erik Il Giv-Akt 29 3:31.33 1:03.51
49 1198 Spødervold Per Bjerkreim Il 13 3:31.36 1:03.54
50 1563 Wergeland Steinar Mhi 1 3:34.50 1:07.08
51 1438 Øygarden Kåre   13 3:35.00 1:07.18
52 1204 Tjelta Tor Inge Statoil Bil 24 3:35.22 1:07.40
53 1436 Skåland Jan Magne Tonstad Il 23 3:36.37 1:08.55
54 1138 Idland Harald Bjerkreim Il 16 3:37.39 1:09.57
55 1124 Furenes Geir Inge Kraft Foods 12 3:40.18 1:12.36
56 1117 Espedal Tor Geir Ganddal Il 10 3:40.26 1:12.44
57 1122 Foyn Rune Conocophillips 11 3:40.27 1:12.45
58 1150 Kvia Ove   18 3:40.41 1:12.59
59 1511 Fingren Dag   5 3:41.59 1:14.17
60 1524 Aasland Ole Andreas VIL 1 3:42.51 1:15.09
61 1177 Ousdal Asbjørn Sirdal Skilag 25 3:43.44 1:16.02
62 1430 Engelstad Bjørn Asker Ck 1 3:44.24 1:16.42
63 1185 Rosengren Per Sigve   24 3:46.17 1:18.35
64 1130 Greiner Brynjulf Carl Arn Corporater Asia 6 3:46.49 1:19.07
65 1148 Klungland Tor Bjerkreim Il 2 3:48.04 1:20.22
66 1153 Lie Anstein Øvrebø Il 4 3:48.50 1:21.08
67 1128 Gilje Kjell Terje Dirdal Il 28 3:50.15 1:22.33
68 1203 Søyland Kjell Bjerkreim Il 12 3:50.29 1:22.47
69 1202 Sundvor Asgaut Bjerkreim Il 7 3:50.31 1:22.49
70 1108 Bø Leif Sr-Bank Bil 13 3:51.05 1:23.23
71 1129 Glendrange Helge Søgne Skikl 8 3:52.24 1:24.42
72 1143 Johnsen Paul Otto Søgne Skikl 4 3:53.47 1:26.05
73 1554 Moe Kjell Saint-Gobain 3 3:54.08 1:26.26
74 1197 Skretting Håkon Varhaug Il 21 3:54.09 1:26.27
75 1111 Eidså Oddvar Greipstad Il 18 3:54.32 1:26.50
76 1181 Reinhardt Salve Kristiansand Ko 2 3:54.33 1:26.51
77 1480 Hope Ivar Allkopi 13 3:56.06 1:28.24
78 1136 Hompland Rolf Marton Tonstad Il 12 3:56.12 1:28.30
79 1097 Abeland Dag Hermann Erogroup Bil 23 3:56.55 1:29.13
80 1144 Jortveit Torgeir Søgne Skikl 4 3:57.25 1:29.43
81 1207 Torall Finn Erik Poro Jure Il 3 3:57.51 1:30.09
82 1109 Dalene Bjarne Posten Bil 3 3:58.26 1:30.44
83 1123 Frøyland Einar Jadarhus 16 3:59.49 1:32.07
84 1160 Moen Jan Robert Statoil Bil 23 4:02.19 1:34.37
85 1432 Grønningsæter Sigurd   18 4:02.25 1:34.43
85 1439 Øyslebø John Marnardal Il 25 4:02.25 1:34.43
87 1433 Gundersen Erling Gjesdal Kommune 5 4:03.23 1:35.41
88 1133 Haukland Ingve Smith Stål Vest 9 4:05.00 1:37.18
89 1121 Fjellså Olav   10 4:05.52 1:38.10
90 1208 Tvedt Tore Romon Vaulen Okl 17 4:06.05 1:38.23
91 1106 Buer Kjell B P 3 4:07.19 1:39.37
92 1190 Rødland Steinar Kværner Egersun 17 4:08.15 1:40.33
93 1559 Vik Erling Grimstad sykkelkl 1 4:11.02 1:43.20
94 1513 Larsen Paul Ryfylke bilverksted 9 4:13.11 1:45.29
95 1155 Lohne Tom Søgne Skikl 11 4:14.23 1:46.41
96 1175 Oltedal Hallvard Ogna 6 4:14.30 1:46.48
97 1159 Merland Jan Narve Hjelmeland Il 11 4:14.49 1:47.07
98 1215 Aalgaard Tor Gjesdal Il 10 4:16.35 1:48.53
99 1132 Hareland Geir Oluf Gjesdal Il 25 4:17.44 1:50.02
100 1195 Sivertsen Inge O Aktiv 7 4:18.11 1:50.29
101 1107 Bø Arnfinn Time Kommune 22 4:19.37 1:51.55
102 1100 Bakken Bernt Conocophillips 8 4:23.42 1:56.00
103 1098 Andersen Harald Aibel As 3 4:27.20 1:59.38
104 1209 Tveit Lars Johan   7 4:28.19 2:00.37
105 1154 Lima Sigurd Statoil Bil 15 4:29.11 2:01.29
106 1102 Berget Magne Sus Bil 3 4:29.52 2:02.10
107 1134 Hersvik Magne   2 4:32.31 2:04.49
108 1193 Sandal Ivar   7 4:33.45 2:06.03
109 1191 Røiseland Jan Arve Knaben Il 24 4:34.13 2:06.31
110 1157 Lunde Tor Harald Gjesdal Kommune 19 4:36.34 2:08.52
111 1164 Myklestad Knut Statoil Bil 4 4:36.57 2:09.15
112 1199 Spødervoll Torvald Bjerkreim Il 3 4:37.27 2:09.45
113 1431 Fjelde Bjørn Magne   7 4:38.08 2:10.26
114 1213 Øvereng Allan Sus Bil 1 4:39.15 2:11.33
115 1210 Tysse Sigbjørn   6 4:41.27 2:13.45
116 1099 Arntsen Dag Søgne Skikl 2 4:43.40 2:15.58
117 1131 Hamre Petter Total 23 4:45.59 2:18.17
118 1205 Tjørhom Helge Bavaria 6 4:46.27 2:18.45
119 1152 Larsen Oddvar Ik Borhaug 10 4:46.40 2:18.58
120 1186 Ruenes John Terje Il Vindbjart 26 4:49.40 2:21.58
121 1116 Espedal Nils Johan Fiskå If 6 4:52.04 2:24.22
122 1104 Bjørgo Egil Exxonmobil 7 4:56.26 2:28.44
123 1434 Larsen Geir Scana Staal 17 4:56.28 2:28.46
124 1173 Oaland Ove Statoil Bil 8 5:02.16 2:34.34
125 1101 Bakken Per Jan Sirdal Skilag 28 5:03.00 2:35.18
126 1532 Struijk Diederik Maria Sandnes Videregående skol 7 5:04.10 2:36.28
127 1135 Hetland Gunnar Inge Sandnes Sp.bil 10 5:07.49 2:40.07
128 1168 Nevland Torvald   4 5:08.55 2:41.13
129 1126 Gilje Bernt Magne T. Stangeland 1 5:14.47 2:47.05
130 1211 Undheim Sverre   6 5:22.23 2:54.41
131 1103 Birkeland Oddvar M-I/ Swaco Bil 2 5:23.48 2:56.06
132 1145 Jaasund Terje Sandnes Il 17 5:26.17 2:58.35
133 1178 Paulsen Stein Magne Sandnes Kommune 10 5:32.57 3:05.15
134 1167 Nevestveit Ånund D. M-I/ Swaco Bil 9 5:43.39 3:15.57
135 1171 Norheim Ole-Eric Fabricom Bil 5 6:00.38 3:32.56
136 1437 Øglænd Jon Albert Bryne F.i.k 1 6:06.13 3:38.31
Brutt 1489 Knutsen Helge Jostein Knaben Il 7    


146 påmeldte. 137 startet. 136 resultater.
M 56-60 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1285 Vehusheia Oddvar Dølemo Il 10 2:39.31  
2 1558 Vikingstad Einar Avansnes il 21 2:43.03 03.32
3 1268 Sinnes Per Magne Sirdal Skilag 22 2:53.56 14.25
4 1278 Ueland Sveinulv Heskestad Il 29 2:54.46 15.15
5 1542 Jordan Bjørn Oddersjå IL 8 2:55.57 16.26
6 1529 Tveiten Per Øyvind Kvam LSK 1 3:00.21 20.50
7 1248 Johansen Terje Agder Energi Bi 26 3:05.59 26.28
8 1241 Hauge Erik Olai Sandnes Il 11 3:10.23 30.52
9 1225 Berger Bjørn Byåsen Il 1 3:12.50 33.19
10 1448 Vesterhus Øystein Xstrata Bil 17 3:13.03 33.32
11 1541 Dannevig Knut Lillesand Il 4 3:13.14 33.43
12 1502 Nesland Olav Telemark politi 20 3:14.25 34.54
13 1452 Aakre Nils Kroken Il 1 3:15.35 36.04
14 1227 Breiland Harry Gjesdal Il 29 3:16.41 37.10
15 1219 Austrud Kjell Olav Åseral Il 27 3:19.15 39.44
16 1274 Svennevig Tore Posten Bil 26 3:19.58 40.27
17 1255 Kvinen Jon Gudmund Helleland Il 28 3:22.43 43.12
18 1235 Gilje Magnar Dirdal Il 29 3:23.44 44.13
19 1445 Sivertsen Jan H. Dnb Nor 29 3:25.29 45.58
20 1446 Stokkeland Gustav Ganddal Il 30 3:27.46 48.15
21 1245 Håland Mindor Jernbanen Bil 25 3:27.51 48.20
22 1479 Bø Hans Randaberg kommune 29 3:28.17 48.46
23 1556 Pettersen Finn Gjerstad Il 1 3:29.13 49.42
24 1271 Skjærpe Tor Rasmus Petoro Aktiv 7 3:30.07 50.36
25 1217 Alsnes Otto Heli-Sport 30 3:30.08 50.37
26 1515 Aareskjold Arne Shell-klubben 2 3:35.00 55.29
27 1261 Mæland Ivar Turennklubben 24 3:35.22 55.51
28 1239 Hagland Olav Statoil Bil 5 3:35.38 56.07
29 1283 Vatland Ove Block Berge Byg 24 3:37.52 58.21
30 1250 Kommedal Egil Statoil Bil 11 3:39.34 1:00.03
31 1282 Vatland Osvald Bjarne Gomansbakeren 28 3:39.41 1:00.10
32 1230 Bøe Nils Ragnar Turennklubben 28 3:40.07 1:00.36
33 1444 Kjellevold Kjell Sus Bil 9 3:40.46 1:01.15
34 1275 Svihus Kjell Alfred Kruse Smith 29 3:41.04 1:01.33
35 1287 Åsbø Jens Statoil Bil 5 3:41.44 1:02.13
36 1442 Grutle Leif Haugesund O lag 3 3:43.48 1:04.17
37 1273 Støle Rolf Il Giv-Akt 29 3:44.38 1:05.07
38 1251 Kristensen Kurt Egil Knaben Il 15 3:45.30 1:05.59
39 1537 HolvikØystein KrSand Kommune 15 3:45.39 1:06.08
40 1286 Vaage Sigurd Gjesdal Il 28 3:47.08 1:07.37
41 1244 Høyen Jan Statoil Bil 11 3:48.27 1:08.56
42 1450 Ødegård Øyvind Krik 2 3:50.48 1:11.17
43 1246 Håland Oddvar Vindbjart Il 19 3:50.53 1:11.22
44 1276 Tengesdal Mikal Tengesdal Sport 30 3:51.11 1:11.40
45 1564 Sodeland Sigurd   2 3:51.54 1:12.23
46 1284 Vatland Sverre Turennklubben 30 3:56.15 1:16.44
47 1231 Egeland Leif Emil T. Stangeland 24 3:57.37 1:18.06
48 1267 Salvesen Christen Inge Dnb Nor 9 3:58.00 1:18.29
49 1222 Bell Asgeir Sandnes Kommune 23 4:01.55 1:22.24
50 1547 Svihus Helge Henning Olsen bil 21 4:02.23 1:22.52
51 1260 Mohaugen Einar Heli-Sport 19 4:03.13 1:23.42
52 1229 Bø Ingolv   10 4:05.57 1:26.26
53 1266 Roland Erling Uis Bil 8 4:06.36 1:27.05
54 1233 Eikeland Paul Egersund Kommun 12 4:07.37 1:28.06
55 1469 Egebø Magnar Konsmo Il 20 4:09.03 1:29.32
56 1262 Nilsen Hans Jakob Oddersjaa 28 4:09.36 1:30.05
57 1449 Wold Morten Olaf Sola Båtsenter 8 4:10.13 1:30.42
58 1264 Olsen Kjell I Heli-Sport 20 4:11.50 1:32.19
59 1232 Eidsvig Erik Turennklubben 18 4:12.23 1:32.52
60 1218 Andersen Odd Klepp Il 28 4:14.14 1:34.43
61 1242 Hestness Trygve Sus Bil 4 4:16.32 1:37.01
62 1238 Grude Kåre Helleland Il 25 4:18.24 1:38.53
63 1543 Nilsen Gunnar Søgne Skiklubb 1 4:21.05 1:41.34
64 1466 Undheim Arvid Sandnes Il 30 4:22.25 1:42.54
65 1257 Langeseth Kåre Statoil Bil 14 4:23.18 1:43.47
66 1243 Hollund Leif Gustav Statoil Bil 10 4:25.01 1:45.30
67 1254 Krohn-Pettersen Harald Hinna Il 29 4:25.41 1:46.10
68 1240 Harstad Torleif B. Valle Il 27 4:30.45 1:51.14
69 1256 Langeland Svein Kåre Midtbygden 7 4:30.55 1:51.24
70 1237 Greibesland Alf Øvrebø Il 30 4:33.49 1:54.18
71 1263 Ollestad Odd Leif Aker Kværner Eg 23 4:36.06 1:56.35
72 1279 Uglem Gunnar Sgu 14 4:36.25 1:56.54
73 1234 Fjell Knut Harry Statoil Bil 9 4:37.23 1:57.52
74 1441 Fjell Jan Harry Il Korlevoll 4 4:41.05 2:01.34
75 1538 Berge Steinar Xstrata 3 4:45.29 2:05.58
76 1223 Bendixen Øistein Baker Oil Tools 1 4:46.25 2:06.54
77 1236 Gravdal Arne Time Sparebank 30 4:49.11 2:09.40
78 1220 Bakka Halvard Suldal Il 3 4:49.27 2:09.56
79 1226 Borsheim Reidar Sokndal Skif 10 4:51.01 2:11.30
80 1247 Jacobsen Jostein Telesport 26 5:10.37 2:31.06
81 1259 Mandt Harald Oddersjaa 7 5:10.46 2:31.15
82 1451 Øye Stig   24 5:11.20 2:31.49
83 1253 Kristoffersen Harald Total 20 5:15.30 2:35.59
84 1249 Ericsen Arne Statoil Bil 5 5:18.10 2:38.39
85 1443 Hobberstad Ernst Varhaug Il 8 5:21.02 2:41.31
86 1447 Tonstad Anders Tonstad Il 21 5:27.45 2:48.14
87 1288 Aase Birger Statoil Bil 6 5:31.23 2:51.52
88 1270 Skjefrås Bjørn Titania Bil 27 5:31.55 2:52.24
89 1265 Olsen Reidar Varheim Il Holværingen 18 5:35.52 2:56.21
90 1272 Stapnes Oddvar Sten   1 5:36.30 2:56.59
91 1258 Madland Alf   18 5:43.51 3:04.20
92 1280 Uhlving Sverre Sus Bil 9 5:44.53 3:05.22
93 1228 Bærheim Torstein Iveland Il 20 5:51.45 3:12.14
94 1221 Bakken Per Stav Aftenblad 20 5:53.46 3:14.15


97 påmeldte. 94 startet. 94 resultater.
M 61-65 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1535 Hilleren Hermund Hafslo IL 1 2:58.32  
2 1290 Austerå Bjørn Kverneland Ski 27 3:04.44 06.12
3 1534 Kvalsøren Hans il Bjørn 1 3:11.09 12.37
4 1460 Aamlid Tarald Gjerstad Il 18 3:13.00 14.28
5 1343 Tjemsland Kjell Varhaug Il 26 3:20.58 22.26
6 1333 Ommundsen Arne Faber Bygg Bil 29 3:23.48 25.16
7 1301 Finnseth Finn Sørreisa Il 1 3:24.03 25.31
8 1311 Haugland Ove Kroken Il 4 3:28.20 29.48
9 1454 Harstad Trond Birkenes Il 9 3:31.55 33.23
10 1330 Myhren Dagfinn Hisøy Ok 12 3:32.30 33.58
11 1328 Momrak Toralf Agder Energi Bi 2 3:33.02 34.30
12 1339 Skjeldal Kjell Inge Sandnes Il 29 3:34.36 36.04
13 1467 Robstad Odd Harald Otra Il 25 3:34.45 36.13
14 1314 Terjesen Kåre Froland Il 4 3:34.49 36.17
15 1316 Josefsen Inge Hilberg Hovden Sp.kl. 22 3:35.00 36.28
16 1305 Gloslie Svein Erik Boligprodusente 26 3:35.27 36.55
17 1512 Bjorå Tor Lillesand Il 1 3:38.28 39.56
18 1348 Aaslid Tormod   26 3:38.50 40.18
19 1323 Lund Lars Ove   29 3:38.52 40.20
20 1455 Holgersen Åge Xstrata Bil 8 3:39.47 41.15
21 1292 Bredland Floke Søgne Skikl 13 3:43.26 44.54
22 1329 Mushom Trygve K.v.s. Lyngdal 27 3:44.16 45.44
23 1344 Tveita Arne Sola Kommune Bi 20 3:45.14 46.42
24 1318 Leirvik Kolbjørn Sandnes Il 27 3:46.43 48.11
25 1315 Johansen Asbjørn Rogaland Politi 16 3:47.09 48.37
26 1298 Ellefsen Olaf Våge Statoil Bil 4 3:47.38 49.06
27 1325 Mandt Olav Bykle Il 22 3:48.39 50.07
28 1347 Aabø Jon Valle Il 26 3:52.15 53.43
29 1340 Skjeldal Sigve Bærum Skiklubb 29 4:00.42 1:02.10
30 1326 Mattingsdal Kjell Magnus Gjesdal Il 28 4:01.40 1:03.08
31 1324 Lyshol Arne Jostein Smil Bil 23 4:01.46 1:03.14
32 1337 Rusti Lars Arnfinn Flekkefjord Skilag 29 4:04.44 1:06.12
33 1335 Rannestad Åsleik Statoil Bil 15 4:05.04 1:06.32
34 1299 Ellingsen Per Brun Conocophillips 27 4:08.37 1:10.05
35 1321 Lindhom Tor Flekkefjord Skilag 14 4:09.48 1:11.16
36 1457 Vardaasen Gunnar Il Imås 21 4:09.55 1:11.23
37 1332 Nilsen Bernhard H. Turennklubben 30 4:12.47 1:14.15
38 1313 Holte Arne Hallvard Oddersjaa 26 4:15.09 1:16.37
39 1300 Engen Willy Sandnes Kommune 30 4:17.49 1:19.17
40 1495 Bjåstad Sverre Hareid IL 2 4:20.29 1:21.57
41 1289 Askildsen Erling Søgne Skiklubb 13 4:23.01 1:24.29
42 1453 Bjelland Kjell Ais Bil 10 4:24.34 1:26.02
43 1309 Hansen Leif   29 4:25.13 1:26.41
44 1306 Gundersen Nils Gunnar Turennklubben 20 4:29.45 1:31.13
45 1294 Brottveit Gunnar Valle Il 29 4:30.46 1:32.14
46 1317 Kjøstvedt Audun Il Høvdingen 17 4:31.56 1:33.24
47 1303 Fredriksen Øyvind Søgne Skikl 5 4:34.04 1:35.32
48 1342 Strømberg Leif Aktiv 29 4:34.09 1:35.37
49 1293 Bringsdal Øyvind   13 4:36.08 1:37.36
50 1310 Hanssen Thorstein Christians.seil 25 4:40.53 1:42.21
51 1341 Skoland Toralf Lyngdal Il 19 4:44.29 1:45.57
52 1297 Eiane Johan Klepp Bil 27 4:44.46 1:46.14
53 1320 Liland Reidar Lyse Bil 24 4:46.24 1:47.52
54 1334 Opofte Martin Knaben Il 29 4:46.28 1:47.56
55 1345 Vatne Harald Bjarne Lærdal Medical 12 4:49.02 1:50.30
56 1567 Middelton Johan Color Line 7 4:50.12 1:51.40
57 1522 Risdal Sigurd Olav Felleskjøpet Bil 7 4:53.19 1:54.47
58 1296 Dale Pål Valle Il 27 4:55.48 1:57.16
59 1291 Bekkeheien Jan A Sandnes Kommune 19 4:56.47 1:58.15
60 1308 Halvorsen Halvor Johan Turennklubben 29 5:00.43 2:02.11
61 1307 Haga Ove   30 5:07.03 2:08.31
62 1520 Taraldlien Bendik Fyresdal IL 8 5:07.06 2:08.34
63 1458 Velken Mads   1 5:08.09 2:09.37
64 1322 Lohne Finn Søgne Skikl 30 5:10.31 2:11.59
65 1338 Severinsen Jarl Søgne Skikl 16 5:12.01 2:13.29
66 1523 Nordland Erling Nord-Odal IL 1 5:20.40 2:22.08
67 1459 Vesterhus Per Sørlandet Sykeh 30 5:23.33 2:25.01
68 1304 Gilje Sverre Bp 16 5:32.04 2:33.32
69 1331 Nikolaisen Ingolf Sandnes Il 2 5:32.09 2:33.37
70 1295 Bødalen Kåre   3 5:48.53 2:50.21
71 1327 Maudal Kjell Kverneland Bil 30 5:57.49 2:59.17
72 1312 Hellesøe Kjell Turrennklubben 1 6:23.27 3:24.55
73 1302 Flateland Karl T. Stangeland 21 7:09.12 4:10.40


76 påmeldte. 73 startet. 73 resultater.
M 66-70 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1379 Tjørnhom Ingvald Knaben Il 30 3:10.19  
2 1371 Risnes Per Johannes Tonstad Il 30 3:22.49 12.30
3 1544 Bjelland Harrald Vindbjart 1 3:24.27 14.08
4 1384 Ølstørn Gudmund Kristian Stegaberg Il 22 3:26.07 15.48
5 1375 Skregelid Ivar Tonstad Il 30 3:36.03 25.44
6 1363 Homme Georg Øvrebø Il 29 3:44.31 34.12
7 1370 Reinås Håkon Varhaug Il 28 3:47.44 37.25
8 1353 Fidje Bjarne Oddersjaa 17 3:56.30 46.11
9 1357 Garstad Sigurd Emil Turrennklubben 29 3:59.31 49.12
10 1528 Asdal Kjell KKK 28 4:03.28 53.09
11 1366 Krumsvik Jan Scana Steel 30 4:05.45 55.26
12 1373 Sivertsen Ragnvald Brusand Il 26 4:06.18 55.59
13 1369 Nedrebø Arvid Bjerkreim Il 26 4:08.35 58.16
14 1354 Fidjeland Ånen Sirdal Skilag 14 4:09.06 58.47
15 1381 Varhaug Eirik J Varhaug Il 25 4:17.25 1:07.06
16 1499 Lindeland Torvald Turrennklubben 27 4:19.25 1:09.06
17 1359 Henriksen Lars Emil Sas Bil 22 4:20.46 1:10.27
18 1372 Salthe Svein Turrennklubben 6 4:32.04 1:21.45
19 1352 Enersgård Bjørn   25 4:32.14 1:21.55
20 1367 Laugaland Johannes Hjelmeland Il 24 4:36.50 1:26.31
21 1374 Skjørestad Vegard Jørpeland 25 4:40.42 1:30.23
22 1378 Stokdal Kjell Kverneland Bil 25 4:44.31 1:34.12
23 1380 Vagle Knut Bjørn Kverneland Bil 19 4:53.19 1:43.00
24 1368 Myklebust Johan Arnt Egersund Skif 29 4:54.25 1:44.06
25 1377 Soltvedt Kjell Sandnes Il 23 4:56.23 1:46.04
26 1376 Snerthammer Jan Henry Knaben Il 20 4:59.45 1:49.26
27 1478 Hundsnes Guttorm   23 5:06.38 1:56.19
28 1562 Pettersen Helge Turrennklubben 1 5:06.39 1:56.20
29 1382 Vassbø Tor Bjerkreim Il 27 5:09.05 1:58.46
30 1358 Gjøse Jan Otto Mil 5 5:26.39 2:16.20
31 1364 Jensen Fred Arild Total 15 5:28.07 2:17.48
32 1360 Hjetland Oddbjørn Kr Sand Otk 30 5:29.05 2:18.46
33 1361 Holbæk Harald Oddersjaa 29 5:31.12 2:20.53
34 1362 Holta Ingvar Scana Steel 25 5:40.08 2:29.49
35 1365 Kallhovd Sigurd Rabbersvigen 17 5:44.35 2:34.16
36 1349 Andersen Helge Søgne Skiklubb 30 5:54.40 2:44.21
37 1350 Asbjørnsen Oddmund Bjerkreim Il 29 6:16.24 3:06.05
Brutt 1383 Wilberg Rolf Aktiv 27    


40 påmeldte. 38 startet. 37 resultater.
M 71-75 år

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1389 Hausberg Oliver Hjelmeland Il 23 3:48.19  
2 1461 Mydland Jørgen Hægebostad Il 16 4:15.52 27.33
3 1533 Heradstveit Trygve SAS Braathens 25 4:17.54 29.35
4 1385 Amdal Oskar Stegaberg Il 16 4:22.33 34.14
5 1386 Dagestad Bjarne   21 4:34.25 46.06
6 1390 Michelsen Alfred Flekkefjord Skilag 28 5:56.07 2:07.48
Brutt 1391 Wærum Ørjan Heli-Sport 22    


8 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.
M 76 år og eldre

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 1393 Klungtveit Alfred Sandnes Kommune 28 5:00.48  
2 1392 Homlong Olav Kjell Geiranger 1 5:30.15 29.27
Brutt 1394 Nilsen Norolf Flekkefjord Skilag 29    


3 påmeldte. 3 startet. 2 resultater.
Trimklasse

 

 

Plass Start         Tid
nr. nr. N a v n Klubb Delt. T i d etter
1 0257 Mæland Jostein Dnb Nor 15 3:01.10  
2 0311 Førre Torbjørn   1 3:04.54 03.44
3 0310 Feed Georg Bømlo ck 2 3:16.55 15.45
4 0271 Tveiten Rune Ekspress 2 3:32.50 31.40
5 0205 Olsen Frode Flekkefjord Kaj 1 3:33.43 32.33
6 0213 Sundvor Magne Bjerkreim Il 12 3:36.50 35.40
7 0121 Sandvik Knut Birger Baker Oil Tools 4 3:37.02 35.52
8 0237 Hægeland Kjell Terje Øvrebø Il 7 3:42.59 41.49
9 0026 Frafjord Asgeir   4 3:43.57 42.47
10 0244 Vetrhus Arna Andre Staal 4 3:45.56 44.46
11 0229 Pedersen Svein Fløy Il 2 3:46.01 44.51
12 0278 Egeland Jarle Emil Ulv IL 13 3:47.13 46.03
13 0255 Sirevåg Randulf Sandnes Il 1 3:47.14 46.04
14 0274 Nygård Geir Krik 4 3:47.32 46.22
15 0245 Henna Geir Staal 8 3:47.35 46.25
16 0230 Olsen Helge Fløy Il 3 3:48.45 47.35
17 0196 Lima Oddbjørn Block Berge Byg 2 3:48.50 47.40
18 0188 Jakobsen Asle Dirdal Il 4 3:49.25 48.15
19 0160 Aamdal Karl Vennesla Kommun 6 3:50.24 49.14
20 0092 Løvås Knut   1 3:54.23 53.13
21 0215 Thompson Gunnar   2 3:57.33 56.23
22 0025 Fjell Helge Wam   1 3:57.37 56.27
23 5212 Surdal Bjørn Steinar Sr-Bank Bil 8 3:57.38 56.28
24 0162 Augland Nils Tore Agder Energi Bi 2 3:58.41 57.31
25 0231 Knutsen Arild Oddersjaa ssk 2 3:58.52 57.42
26 0072 Kalstad Bård Øvrebø Kraftlag 9 3:59.47 58.37
27 0294 Gunsteit Oddleiv   1 4:01.27 1:00.17
28 0303 Ringøen Trond Anton Sr-Bank Bil 3 4:01.33 1:00.23
29 0307 Sørensen Dag Vennesla komm 2 4:03.13 1:02.03
29 0308 Premak Terje Vennesla komm 2 4:03.13 1:02.03
31 0290 Hillestad Svein Arne Iveland Il 1 4:03.41 1:02.31
32 0130 Skagestad Aud Bykle Il 3 4:04.08 1:02.58
33 0133 Skuland Svein   2 4:04.13 1:03.03
34 0261 Træland Jan Halvard Sus Bil 2 4:07.54 1:06.44
35 0249 Klungtveit Jonny Sandnes Il 2 4:08.11 1:07.01
36 0137 Stangenes Rune Optimera Bil 2 4:10.57 1:09.47
37 0253 Vistnes Arnt Helge   12 4:11.32 1:10.22
38 0273 Kristiansen Øystein KRIK 25+ 1 4:12.20 1:11.10
39 0304 Lyngeby Ås Olav Torridal 5 4:13.13 1:12.03
40 0296 Vattland Anders Kristiansand Dyrepark 2 4:15.51 1:14.41
41 0030 Gausdal Helge Neg 1 4:16.13 1:15.03
42 0254 Jensen Knut Arild   10 4:16.29 1:15.19
43 0063 Idland Stian Norsk Fiberopti 14 4:16.51 1:15.41
44 0085 Larsen Tor Inge Aktiv 1 4:16.53 1:15.43
45 0183 Haukalid Snorre   1 4:16.57 1:15.47
46 0175 Gjerde Jostein Dnb Nor 3 4:18.44 1:17.34
47 0099 Myklebust Svein Olav Norsk Fiberopti 4 4:18.50 1:17.40
48 0004 Andersen Atle Stav Aftenblad 9 4:19.48 1:18.38
49 0298 Salvesen Daniel   1 4:19.50 1:18.40
50 0035 Gulowsen Guttorm Optimera Bil 1 4:20.20 1:19.10
51 0236 Thomassen Ole Kenneth   1 4:21.10 1:20.00
52 0302 Berentsen Harald Hellevik il 1 4:21.14 1:20.04
53 0011 Buvarp Lasse Tigerberget F. 1 4:21.52 1:20.42
54 0101 Nepstad Per Jan Neg 2 4:22.23 1:21.13
55 0114 Rege Geir   5 4:23.00 1:21.50
56 0174 Fidjeland Torjus   30 4:23.41 1:22.31
57 0202 Nygård Trond Solheim Langdis 3 4:23.56 1:22.46
58 0260 Rossavik Trond   2 4:25.00 1:23.50
59 0094 Madland Glenn Baker Hughes 3 4:25.38 1:24.28
60 0197 Lunde Johnny Lyse Bil 12 4:25.48 1:24.38
61 0087 Larsen Werner   1 4:26.39 1:25.29
62 0096 Mikkelsen Ole Michael Sviland Bmx 15 4:26.42 1:25.32
63 0176 Guttormsen Mona Fløy 1 4:27.46 1:26.36
64 0242 Tellefsen Geir Talisman 1 4:27.51 1:26.41
65 0256 Bru Kjetil Haug Dnb Nor 3 4:27.57 1:26.47
66 0144 Thorsland Geir Kåre Neg 2 4:27.58 1:26.48
67 0264 Vigre Roar   1 4:29.12 1:28.02
68 1086 Urdal Kay Helleland Il 11 4:29.36 1:28.26
69 0086 Larsen Vegard Ankarstrand   2 4:32.00 1:30.50
70 0015 Dyrnes Thor Jostein Aktiv 1 4:32.13 1:31.03
71 0300 Berntsen Bernt Nærbø 6 4:32.30 1:31.20
72 0102 Norheim Per Helge   1 4:32.45 1:31.35
73 0095 Midtun Øyvind Norsk Fiberopti 1 4:32.48 1:31.38
74 0161 Aasen Thomas Øvrebø Kraftlag 17 4:33.25 1:32.15
75 0321 Sanden Morten Sanden bygg 1 4:33.52 1:32.42
76 0235 Berg Øistein Valle Il 2 4:35.44 1:34.34
77 0128 Skadsem Arnbjørn Gil Skjold Il 8 4:36.48 1:35.38
78 0177 Hansen Jan Soleng Sandnes Il 15 4:37.24 1:36.14
79 0022 Erland Erik Optimera Bil 1 4:37.50 1:36.40
80 0305 Lossius Ole Br.Reme 1 4:38.44 1:37.34
81 0124 Seldal Lars Eirik Semco Maritime 3 4:39.23 1:38.13
82 0272 Dyngeland Ernst Rune Norsk Fiberoptikk 4 4:40.15 1:39.05
83 0136 Stangeland Frode   4 4:41.16 1:40.06
84 0277 Kvinen Bjørn Batman Ulv IL 22 4:41.31 1:40.21
85 0047 Heggdal Claus Sandnes Kommune 1 4:41.59 1:40.49
86 0061 Haaland Trond Sus Bil 6 4:42.00 1:40.50
87 0045 Haugland Edvard Tigerberget F. 1 4:42.50 1:41.40
88 0280 Drange Kjell Superman Ulv IL 1 4:43.27 1:42.17
89 0218 Warland Bjørn   1 4:43.38 1:42.28
90 0313 Netland Eirik   1 4:45.34 1:44.24
91 0134 Skuland Øystein   2 4:46.30 1:45.20
92 0041 Hamre Terje Hognestad Il 9 4:46.46 1:45.36
93 0039 Hamre Kristina Sekkenes Hognestad Il 5 4:46.47 1:45.37
94 0125 Serigstad Gabriel Lye Il 1 4:47.24 1:46.14
95 0157 Wold Gerd Skretting Gjesdal Il 8 4:47.33 1:46.23
96 0054 Hoff Anne Skretting Gjesdal Il 3 4:47.37 1:46.27
97 0185 Houge-Thiis Thomas Strik 30 4:47.42 1:46.32
98 0108 Olsen Åge Stav Aftenblad 9 4:48.15 1:47.05
99 0228 Østebø Otto Felleskjøpet Bil 3 4:48.25 1:47.15
100 0082 Langseth Asbjørn Mastra Il 2 4:49.18 1:48.08
101 0016 Dåsvatn Øyvind Øvrebø Kraftlag 10 4:49.38 1:48.28
102 0100 Narvestad Asbjørn Repstad Anlegg 4 4:49.40 1:48.30
103 0123 Sanne Gro Elin   4 4:50.03 1:48.53
104 0246 Bjorheim Tor Helge Tine 1 4:50.16 1:49.06
105 0187 Jahnsson Bjørn A/s Kulør 2 4:51.02 1:49.52
106 0052 Hodne Sigurd   2 4:51.11 1:50.01
107 0194 Lagerberg Cecilie Baker Hughes 1 4:51.25 1:50.15
108 0199 Mæland Ståle   2 4:52.00 1:50.50
109 0042 Hansen Atle Haug   5 4:52.59 1:51.49
110 0212 Stava John Block Berge Byg 3 4:53.01 1:51.51
111 0223 Haugland Knut Valle Il 2 4:53.06 1:51.56
112 0217 Torheim Jardar Block Berge Byg 2 4:53.14 1:52.04
113 0279 Kvinen Ove Batman Ulv IL 1 4:53.25 1:52.15
114 0207 Salte Arild Magne Block Berge Byg 3 4:53.27 1:52.17
115 0295 Sørli Tormod   1 4:54.07 1:52.57
116 0135 Soggemoen Robert Agr 3 4:55.03 1:53.53
117 0044 Hattrem Jim Optimera Bil 1 4:55.22 1:54.12
118 0206 Owren Torunn Haugan Sandnes Il 4 4:55.40 1:54.30
119 0117 Sagvaag Arnt Sagvaag Rev. Bi 24 4:56.28 1:55.18
120 0284 Våge Kristian Flekkefjord Slipp 1 4:57.01 1:55.51
121 0283 Våge John Kaare Flekkefjord Slipp 5 4:57.03 1:55.53
122 0250 Stueland Elin Stavanger Aftenblad 2 4:57.18 1:56.08
123 0222 Salvesen Eddie Fløy ssg 7 4:57.42 1:56.32
124 0083 Lanne Vibeke   3 4:58.27 1:57.17
125 0285 Bjerke Lena Hjelleseth Flekkefjord Skilag 3 4:59.16 1:58.06
126 0286 Bjerke Ole Christian Flekkefjord Skilag 5 4:59.18 1:58.08
127 0138 Staveland Per Ove Talisman Energy 3 4:59.37 1:58.27
128 0033 Grønstøl Elin Moi Il 1 5:00.00 1:58.50
129 0060 Håkull Gudmund Sandnes Il 26 5:00.28 1:59.18
130 0112 Ovedal Jon Tonstad Il 2 5:00.40 1:59.30
131 0129 Skadsem Arnstein Skjold Il 11 5:00.46 1:59.36
132 0049 Helland Kurt Steinar Ergo Group 3 5:02.11 2:01.01
133 0233 Mosby Jostein Saint-Gobain 2 5:02.44 2:01.34
134 0214 Tennfjord Arne Hinna Fotball 3 5:04.07 2:02.57
135 0287 Didriksen Audhild Flekkefjord IL 4 5:04.22 2:03.12
136 0118 Sagvaag Berit Sus Bil 8 5:04.49 2:03.39
137 0270 Fossfjeld Anne Grete Gjesdal skiskytterlag 2 5:07.32 2:06.22
138 0209 Sjøtrø Øyvind Sr-Bank Bil 2 5:10.08 2:08.58
139 0116 Rohde Frank Stav Aftenblad 20 5:10.41 2:09.31
140 0142 Thomassen Bjørg   3 5:13.23 2:12.13
141 0319 Sanden Jan Sanden bygg 1 5:13.45 2:12.35
142 0029 Garstad Gunnar Turennklubben 1 5:13.59 2:12.49
143 0211 Snemyr Kurt Dyreparken 4 5:15.40 2:14.30
144 0180 Haugen Vidar   8 5:16.03 2:14.53
145 0154 Vold Tore   5 5:16.26 2:15.16
146 0208 Senum Ingunn Moi Il 1 5:16.28 2:15.18
147 0066 Jeiskelid Siv Kristin Bykle Il 3 5:18.04 2:16.54
148 0241 Jekteberg Robert Bykle Il 8 5:18.06 2:16.56
149 0224 Hunsbeth Dag   1 5:20.05 2:18.55
150 0090 Lunde Laila Ueland Stav Aftenblad 4 5:20.20 2:19.10
151 0282 Weibell Atle DK Digital 2 5:20.27 2:19.17
152 0201 Nordbø Reidar Krik Arendal 2 5:20.37 2:19.27
153 0169 Ekeberg Arne Lorang Optimera Bil 1 5:21.30 2:20.20
154 0002 Andersen Anders L. Stav Aftenblad 9 5:22.12 2:21.02
155 0203 Næss Torhild Idsøe   2 5:22.16 2:21.06
156 0182 Haukalid Sindre Randesund Il 1 5:23.23 2:22.13
157 0181 Haukalid Karin   2 5:23.25 2:22.15
158 0258 Lidi Sigmund Bygland Il 1 5:24.29 2:23.19
159 0122 Sanne Endre   4 5:24.31 2:23.21
160 0219 Østrem Gunn Tove Hundvåg Fotball 5 5:24.46 2:23.36
161 0220 Østrem Jan Walter Hundvåg Fotball 11 5:24.49 2:23.39
162 0152 Vassøy Stein Vassøy Canning 3 5:25.36 2:24.26
163 0262 Mong Ove Elvik 1 5:25.47 2:24.37
164 0103 Næsheim Eli Stav Aftenblad 3 5:26.30 2:25.20
165 0281 Fjelde Kjell Kåre IS BIL 3 5:26.45 2:25.35
166 0166 Boganes Håkon Block Berge Byg 1 5:28.02 2:26.52
167 0149 Ueland Øyvind Mastra Il 5 5:28.28 2:27.18
168 0097 Mohaugen Tore Heli-Sport 1 5:28.31 2:27.21
169 0159 Østrem Jone Sira-Kvina Bil 9 5:29.50 2:28.40
170 0131 Skisland Svein Vennesla Kommun 4 5:31.06 2:29.56
171 0289 Høibø Margrethe Flekkefjord Skilag 2 5:33.06 2:31.56
172 0178 Hansen Jørn   5 5:33.12 2:32.02
173 0291 Førland Roald   1 5:33.59 2:32.49
173 0292 Dovland Øyvind   1 5:33.59 2:32.49
175 0318 Høgli Guttorm Sanden bygg 2 5:34.33 2:33.23
176 0145 Toreid Vidar Bygland Il 29 5:35.08 2:33.58
177 0200 Netland Lars Rune   2 5:35.11 2:34.01
178 0027 Froland Per Kristian Optimera Bil 1 5:36.39 2:35.29
179 0120 Sandstedt Arne Olof Aibel 1 5:36.46 2:35.36
180 0259 Frøvik Rolf Bygland Il 30 5:37.22 2:36.12
181 0068 Johannessen Geir Optimera Bil 1 5:37.57 2:36.47
182 0297 Bakke Kristoffer   1 5:38.06 2:36.56
183 0195 Larsson Gro Sirdal Skilag 2 5:38.19 2:37.09
184 0234 Vethe Arne   9 5:38.50 2:37.40
185 0179 Haugen Ingebjørg Hovet Valle Il 1 5:39.48 2:38.38
186 0062 Håverstad Kåre Øvrebø Kraftlag 16 5:39.52 2:38.42
187 0078 Kristiansen Oskar Tveit Il 1 5:40.32 2:39.22
188 0009 Bjørvig Jan Egil Heli-Sport 1 5:40.43 2:39.33
189 0038 Halvorsen Hugo Arthur   2 5:41.00 2:39.50
190 0070 Johnsen Vibeke Baker Hughes 3 5:42.01 2:40.51
191 0139 Steen Vibeke   4 5:45.04 2:43.54
192 0079 Kristiansen Stein Erik Tveit Il 1 5:45.07 2:43.57
193 0263 Soggemoen Stig Kværner Egersund BIL 3 5:45.55 2:44.45
194 0190 Jønsson Claes Gøran Agr Sport 1 5:45.58 2:44.48
195 0243 Hjertvikrem Nina   3 5:46.09 2:44.59
196 0146 Torgersen Per Stav Aftenblad 13 5:46.23 2:45.13
197 0003 Andersen Andre Optimera Bil 1 5:47.39 2:46.29
198 0238 Terkelsen Tore David   1 5:48.07 2:46.57
199 0216 Thorsen Ingeborg M-I/ Swaco Bil 14 5:48.09 2:46.59
200 0251 Ericsen Kari   2 5:48.11 2:47.01
201 0248 Holen Reidar Jaktlaget Austre Veggen 2 5:51.23 2:50.13
202 0247 Oftedal Gjermund Sandnes kommune BIL 1 5:52.26 2:51.16
203 0107 Olsen Sidsel Elisabeth Il Holværingen 3 5:53.14 2:52.04
204 0057 Horvei Ståle Heli-Sport 1 5:53.56 2:52.46
205 0071 Josdal Johnny Øvrebø Kraftlag 2 5:54.33 2:53.23
206 0170 Ekra Bent Krik Arendal 2 5:56.05 2:54.55
207 0110 Opheim Kamilla Risa   1 5:56.19 2:55.09
208 0109 Opheim Ellen   4 5:56.21 2:55.11
209 0051 Hetland Marit   6 5:58.35 2:57.25
210 0018 Edland Unni Murvold   4 6:00.04 2:58.54
211 0164 Bernitt Laurits Lemvig Løbeklub 1 6:00.11 2:59.01
212 0309 Lillehei Ole Asbjørn Nordal bil 11 6:00.36 2:59.26
213 0059 Høgset Elisabeth Skutle Stav Aftenblad 1 6:00.43 2:59.33
214 0006 Andersen Mats Stav Aftenblad 3 6:00.46 2:59.36
215 0104 Naaden Gry Stav Aftenblad 1 6:01.28 3:00.18
216 0081 Laksesvela Oddbjørn   2 6:03.04 3:01.54
217 0268 Svela Inger Gjesdal Il 2 6:04.06 3:02.56
218 0048 Helgeland Ola H. Gjesdal Il 28 6:04.07 3:02.57
219 0301 Berentsen Helen Hellevik il 3 6:04.21 3:03.11
220 0299 Berentsen Johnny Hellevik 5 6:04.22 3:03.12
221 0275 Tysland Liv Irene   2 6:04.33 3:03.23
222 0023 Fiskum Atle Heli-Sport 1 6:04.50 3:03.40
223 0150 Undal Olaf Heli-Sport 1 6:04.51 3:03.41
224 0227 Aaslid Helga Hå kommune 6 6:05.22 3:04.12
225 0046 Haukland Ann Sissel Moi Il 2 6:07.18 3:06.08
226 0036 Gursli Marie Moi Il 2 6:07.19 3:06.09
227 0163 Berge Frode Statoil Bil 3 6:07.23 3:06.13
228 0140 Sveen Kristin Stav Aftenblad 6 6:07.38 3:06.28
229 0147 Tveit Gry J. Sværi   6 6:07.40 3:06.30
230 0266 Aalgaard Jofrid Gjesdal Il 3 6:10.55 3:09.45
231 0306 Viste Anne Britt   2 6:11.09 3:09.59
232 0043 Hansson Siv-Ingrid   1 6:13.33 3:12.23
233 0210 Skryten Dagfrid   1 6:13.47 3:12.37
234 0067 Jensen Merete Kalberg   2 6:13.58 3:12.48
235 0132 Skjefrås Evy Sokndal Skif 8 6:16.45 3:15.35
236 0088 Lauvvik Jan Felleskjøpet Bi 2 6:17.09 3:15.59
237 0314 Follesø Kjell Hordaveg 2 6:18.49 3:17.39
238 0056 Holsvik Greta Espedal Sandnes Il 5 6:21.29 3:20.19
239 0168 Danielsen Line   1 6:26.08 3:24.58
240 0167 Danielsen INgvar   2 6:27.39 3:26.29
241 0252 Hustoft Kay Turrennklubben 9 6:28.27 3:27.17
242 0293 Ånestad Roy   1 6:28.44 3:27.34
243 0156 Westergaard Helene   23 6:33.11 3:32.01
244 0265 Undem Trygve   1 6:33.59 3:32.49
245 0316 Lone Inger Lise   1 6:38.13 3:37.03
246 0317 Nygard Kari Anne   1 6:38.14 3:37.04
247 0267 Robertsen Kristen Austeråt IL 30 6:43.55 3:42.45
248 0276 Engehagen Gunbjørg   2 6:46.07 3:44.57
249 0269 Bauregger Marion   4 6:47.56 3:46.46
250 0098 Mortensen Sverre N Mattilsynet 4 6:49.25 3:48.15
251 0171 Erstad Karoline   1 6:50.13 3:49.03
252 0172 Erstad Sveinung   4 6:50.16 3:49.06
253 0158 Øie Sveinung Dnb Nor 2 6:52.08 3:50.58
254 0017 Edland Kjell Inge Egersund 4 6:53.57 3:52.47
255 0192 Kleiberg Tor Egil Lyse Bil 11 6:54.38 3:53.28
256 0232 Steinkopf Helge Gladtrimmen 8 6:55.35 3:54.25
257 0189 Jensen Berit Total 12 6:58.33 3:57.23
258 0225 Hiim Wenche Tonstad Il 1 7:01.03 3:59.53
259 0226 Øksendal Jan Ove Tonstad Il 13 7:01.05 3:59.55
260 0240 Bærheim Audhild Iveland Il 7 7:03.38 4:02.28
261 0031 Gletne Tore Kjell Optimera Bil 1 7:18.53 4:17.43
262 0315 Skregelid Svein Olav Dalane sykkelkl 1 7:26.01 4:24.51
263 0312 Egeland Helge Dalane sykkelkl 1 7:26.02 4:24.52
264 0239 Dubland Tove   5 7:26.07 4:24.57
265 0288 Eiem Solveig Pedersen Flekkefjord IL 2 7:38.14 4:37.04
266 0019 Eikill Geir Ove Statoil Bil 1 7:41.34 4:40.24
267 0155 Von Krogh Tove   1 7:44.22 4:43.12
268 0093 Løyning Vebjørg   1 7:44.25 4:43.15
269 0010 Blikra Sonja Stav Aftenblad 1 7:48.18 4:47.08
270 0151 Urstad Tone Ljosland Gjesdal Kommune 10 7:58.13 4:57.03
271 0021 Eriksen Vigdis Øyane Vin & syk 1 8:14.52 5:13.42
Brutt 0013 Connacher Andy Mac Optimera Bil      
Brutt 0320 Bergsaker Terje Sanden bygg      


297 påmeldte. 273 startet. 271 resultater.

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +