Resultater Trysil Skimaraton 2008



 

NR NAVN KLUBB TID DIFF ANTALL_TSM
  10 beste herrer totalt:        
1 Jarle Thon Skiptvet IL 1:57:55 0:00:00 3
2 Morten Aas IL Trysilgutten 1:58:00 0:00:05 3
3 Petter Leistad Vaaler IF 1:58:09 0:00:14 1
4 Odd Snerthammer Knaben IL 1:58:16 0:00:21 1
5 Kjell Karlsen Forsvarsbygg 2:00:18 0:02:23 6
6 Rune Svartvadet TrygVesta Forsikring 2:02:18 0:04:23 1
7 Stian Remseth Andresen Nittedal IL 2:04:07 0:06:13 2
8 Even Skårholen Nordbygda/Løten ski 2:05:21 0:07:26 1
9 Dag Nylund Nordbygda/Løten Ski 2:06:46 0:08:51 6
10 Tom Andresen RENO BIL 2:06:48 0:08:53 2
           
  Klasse M15-16: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse M17-18: Påmeldte: 3, Startende: 3, Brutt: 0, I mål: 3        
1 Stian Remseth Andresen Nittedal IL 2:04:07 0:00:00 2
2 Hans Marius Uthuus J/H Sykkel 2:23:39 0:19:30 1
3 Carl Uthus JH-sykkel 2:40:27 0:36:20 1
           
  Klasse M19-20: Påmeldte: 2, Startende: 1, Brutt: 0, I mål: 1        
1 Even Skårholen Nordbygda/Løten ski 2:05:21 0:00:00 1
           
  Klasse M21-25: Påmeldte: 8, Startende: 8, Brutt: 0, I mål: 8        
1 Petter Leistad Vaaler IF 1:58:09 0:00:00 1
2 Anders Dahl Kråkstad IL 2:11:07 0:12:58 1
3 Morten Simonsen Milsluker`n sport 2:13:48 0:15:39 1
4 Kent Remi Bjørnbakken Sørskogbygda IL 2:16:42 0:18:32 3
5 Håvard Dufseth Vang Skiløperforening 2:23:09 0:24:59 1
6 Arne Magnus Hekne Åsbygda IL 2:24:49 0:26:41 1
7 Christian Dufseth Vang Skiløperforening 2:38:18 0:40:08 1
8 Jon Peter Lund IL Trysilgutten 2:48:27 0:50:18 3
           
  Klasse M26-30: Påmeldte: 17, Startende: 14, Brutt: 0, I mål: 14        
1 Morten Aas IL Trysilgutten 1:58:00 0:00:00 3
2 Johannes Hovde Nybygda IL 2:10:06 0:12:06 1
3 Magnus Engehaugen Team Oslo Sportslager 2:14:48 0:16:48 4
4 Hans Martin Raknerud Hamar Skiklubb 2:14:51 0:16:51 2
5 Anders Skjeset Vang Skiløperforening 2:19:36 0:21:37 3
6 Anders Smedsrud Hansen Team Oslo Sportslager 2:21:49 0:23:49 1
7 Erik Nordstoga Mosjøen IL 2:22:57 0:24:57 1
8 Carl Fredrik Heltzen Nesodden if 2:28:50 0:30:49 1
9 Erik Platek Rasta IL 2:34:27 0:36:28 2
10 Håvard Garberg Nidelv IL 2:35:24 0:37:23 1
11 Svein Bjørk   2:43:19 0:45:20 1
12 Erik Bråthen   2:47:12 0:49:12 1
13 Anders Nordstoga   3:02:43 1:04:42 1
14 Henrik Eriksen Data Respons BIL 4:29:00 2:31:00 1
           
  Klasse M31-35: Påmeldte: 27, Startende: 24, Brutt: 0, I mål: 24        
1 Pål Stenberg Vang Skiløperforening 2:14:44 0:00:00 1
2 Ole Magnus Ouren Østby Utmarkslag 2:17:27 0:02:43 1
3 Mattis Nicolaysen Nesodden IF 2:18:22 0:03:38 1
4 Tom Rødsbakken Åslia Skilag 2:21:43 0:07:00 1
5 Frode Hansen Bilia BIL 2:21:56 0:07:12 1
6 Thomas Sørlie   2:40:37 0:25:53 1
7 Tom Andresen Kongsvinger 2:41:00 0:26:15 1
8 Øystein Østraat Interenergi BIL 2:46:25 0:31:40 3
9 Thor Erik Jægersborg Mills 2:49:57 0:35:12 1
10 Lars-Erik Fikke   2:52:33 0:37:49 1
11 Per Kristiansen Ementor BIL 2:54:22 0:39:37 1
12 Mads Gåsemyr Aspiro AS 2:54:41 0:39:57 1
13 Frode Weel Rambøll Norge AS 2:55:24 0:40:39 1
14 Ole Ivar Lierhagen Furnesfjorden Kajakklubb 2:55:38 0:40:54 1
15 Morten Sæthre Wriggeling Bottoms 2:58:58 0:44:14 1
16 Sture Skjæret Åsta 3:04:34 0:49:50 1
17 Andreas Lydersen Soon CK 3:10:02 0:55:18 1
18 Roger Engelstad Det Norske Veritas 3:13:06 0:58:22 1
19 Oskar Sandanger 4 maur 3:14:00 0:59:16 1
20 Stian Langen   3:27:47 1:13:03 1
21 Ole Petter Larsen   3:28:49 1:14:04 1
22 Christopher Holager Isuzu racing team 3:31:35 1:16:50 1
23 Jostein Viksøy Aspiro 3:54:45 1:40:00 1
24 Alan Stathacopoulos   4:29:00 2:14:16 1
           
  Klasse M36-40: Påmeldte: 33, Startende: 31, Brutt: 0, I mål: 31        
1 Odd Snerthammer Knaben IL 1:58:16 0:00:00 1
2 Rune Svartvadet TrygVesta Forsikring 2:02:18 0:04:02 1
3 Knut-Jo Strømsborg IL Driv 2:14:43 0:16:26 4
4 Kent Ove Bovold Fulufjellet Transport og Vedlikehold 2:15:15 0:17:00 3
5 Harald B. Tesaker Rustad IL 2:17:09 0:18:52 1
6 Frode Lyssandtræ LABIL 2:19:51 0:21:34 1
7 Chris Guldbakke Tri- Sport Konnerud 2:24:31 0:26:15 2
8 Stig Hemstad GE Healthcare BIL 2:25:03 0:26:46 2
9 Henning Iversen   2:25:07 0:26:52 1
10 Fritjof Loen Atna IL 2:27:34 0:29:17 1
11 Egil Westgård Nordbygda / Løten Ski 2:28:10 0:29:55 1
12 Harald Schytz Ås IL 2:30:31 0:32:16 1
13 Ole Vemund Soug ABB BIL 2:35:55 0:37:40 1
14 Ole-Reidar Aardalsbakke Son sykkelklubb 2:37:34 0:39:18 1
15 Finn Willy Taugbøl Sparebanken Hedmark BIL 2:37:49 0:39:33 1
16 Vegard Paulsen De Sures IL 2:41:10 0:42:54 2
17 Øystein Rapp SWECO Grøner BIL 2:41:31 0:43:16 1
18 Sverre Johannes Ringstad   2:41:45 0:43:29 1
19 Leiv Sigbjørn Eikje   2:43:04 0:44:47 1
20 Tim Grossmann Expert BIL 2:44:06 0:45:50 1
21 Jørn Qviller ØG 2:44:12 0:45:55 1
22 Tarjei Berg Lørenskog Skiklubb 2:46:59 0:48:42 2
23 Morten Olsen Ottestad SK 2:51:11 0:52:55 1
24 Thomas Beck   2:53:02 0:54:46 5
25 Richard Noble AF Decom 2:53:05 0:54:48 1
26 Øystein Milli Finstad Sportsklubb 2:55:35 0:57:18 1
27 Magne Fagereng B.O.L.S. 3:06:43 1:08:26 1
28 Knut Erik Jacobsen Son IF 3:07:26 1:09:10 1
29 Tom Nestli Lørenskog Skiklubb 3:07:55 1:09:38 1
30 Bjørn Heggen Gjerdrum IL 3:34:46 1:36:29 1
31 Tore Rydgren Gjerdrum IL 3:34:46 1:36:29 1
           
  Klasse M41-45: Påmeldte: 47, Startende: 44, Brutt: 0, I mål: 44        
1 Jarle Thon Skiptvet IL 1:57:55 0:00:00 3
2 Kjell Karlsen Forsvarsbygg 2:00:18 0:02:23 6
3 Morten Andreassen TFL 2:08:28 0:10:34 1
4 Ole Martin Nyberget Forsvarsbygg 2:08:33 0:10:38 1
5 Steffan Repshus Magnor UL 2:09:37 0:11:42 4
6 Finn Terje Skyrud SAS ski 2:11:55 0:14:01 1
7 Frank Salvesen Kristiansand 2:14:46 0:16:51 1
8 Svein J. Sandvik J/H Sykkel 2:14:58 0:17:04 3
9 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb 2:15:07 0:17:12 6
10 Severin Myrbakken Stor-Elvdal Skiklubb 2:15:25 0:17:30 1
11 Per-Ivar Svartholt Moelven Våler 2:16:36 0:18:41 2
12 Tore Kristiansen Kråkstad IL 2:17:54 0:19:58 2
13 Torbjörn Åhman IFK Arvidsjaur 2:18:21 0:20:25 1
14 Ragnar Utby Ottestad IL 2:21:29 0:23:33 2
15 Svein Hjelmås Gjøvik Skiklubb 2:21:39 0:23:44 2
16 Halvor Sætre UD/Team OM 2:21:49 0:23:53 1
17 Bjørn Kåre Amdal Lommedalen IL 2:22:16 0:24:22 1
18 Gjermund Skaaret Lørdalen Sportsklubb 2:22:58 0:25:02 4
19 Jon Fredø Røa IL/Dinamo 2:24:57 0:27:01 1
20 Hans Rognlien Østre Toten Skilag 2:25:05 0:27:09 3
21 Trond Martin Flatemo Forsvarets Stabsskole 2:25:24 0:27:28 1
22 Vegard Stevning Ernst & Young AS 2:25:34 0:27:39 1
23 Bjørn Gjølme DFI / Hytte 213 Ryskdalen 2:27:42 0:29:47 2
24 John Nygård Engerdal 2:29:19 0:31:24 2
25 Sveinung Torgersen Team OM 2:29:35 0:31:39 1
26 Roger Roseth Kråkstad IL 2:30:03 0:32:07 2
27 Pål Einar Dietrichs Høgskolen i Hedmark 2:30:18 0:32:22 3
28 Ole Christian Bang Hamar Skiklubb 2:32:18 0:34:22 1
29 Ole-Bendik Bendigtsen Heimhug il&ul 2:37:07 0:39:13 1
30 Tom Guttormsen Ottestad IL 2:39:48 0:41:52 1
31 Espen Glendrange ERV Bil 2:40:16 0:42:22 1
32 Steinar Gundersen   2:48:48 0:50:52 1
33 Tor Engh Langhus IL 2:49:37 0:51:42 1
34 Ken Halvorsen Lysteknikk El. Ent. AS 2:49:49 0:51:54 1
35 Morten Birkelund Kongsvinger 2:52:02 0:54:06 2
36 Terje Hovde Ottestad SK 2:52:46 0:54:51 1
37 Trond Lillebo Hamar Arbeiderblad 2:53:32 0:55:37 1
38 Halvdan Blytt Team UMB elite og omegn 2:56:15 0:58:20 1
39 Truls Kronberg Gjerdrum Idrettslag 2:59:41 1:01:45 1
40 Harald Husom Magnor UL 3:00:28 1:02:33 4
41 Trygve Åsheim Polygon 3:01:11 1:03:15 1
42 Ole-Johnny Jenssen   3:04:34 1:06:38 1
43 Bjørnar Grindvoll Elverum Sykleklubb 3:07:12 1:09:16 1
44 Stein-Olaf Røberg FOPIL 3:31:06 1:33:10 3
           
  Klasse M46-50: Påmeldte: 30, Startende: 25, Brutt: 1, I mål: 24        
1 Dag Nylund Nordbygda/Løten Ski 2:06:46 0:00:00 6
2 Geir Kjær Team Milslukern 2:08:30 0:01:45 2
3 Aadne Bækken Handelsbanken BIL 2:08:37 0:01:52 2
4 Espen Kristiansen Rustad IL 2:08:48 0:02:03 2
5 Oddmund Rustad Coca Cola Drikker AS 2:12:33 0:05:47 1
6 Rolf Bakken Hernes IL 2:12:36 0:05:50 8
7 Sverre Petlund Overtoppen 2:15:04 0:08:18 1
8 Tore Eugen Kvalheim YS 2:21:57 0:15:11 2
9 Per Erik Fosheim Hamar Skiklubb 2:23:10 0:16:24 2
10 Jan Aasen Østre Toten Skilag 2:25:39 0:18:52 1
11 Trond Olsen IL Trysilgutten 2:28:21 0:21:34 8
12 Haavard Trøen Brumund IF 2:28:45 0:21:59 2
13 Yngve Dahl Røros IL 2:30:55 0:24:08 2
14 Yngven Lorch-Falch Strandbygda IL 2:34:01 0:27:16 2
15 Morten Pedersen   2:34:22 0:27:36 1
16 Nils Bratberg Hamar Skiklubb 2:35:52 0:29:05 1
17 Geir Wang TFBIL 2:40:25 0:33:39 1
18 Frode Hjorth Melkesyras venner 2:44:06 0:37:19 1
19 Håkon Dahl Kråkstad IL 2:44:31 0:37:46 1
20 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad IL 2:48:38 0:41:52 1
21 Svein Espeland Otrum 2:55:28 0:48:41 2
22 Karsten Breistrand ul il dalrosa 2:57:55 0:51:08 1
23 Tore Lindaas Strandbygda IL 3:03:40 0:56:54 1
24 Harald Knutsen Gävle OK 3:04:24 0:57:37 2
           
  Klasse M51-55: Påmeldte: 23, Startende: 20, Brutt: 1, I mål: 19        
1 Tom Andresen RENO BIL 2:06:48 0:00:00 2
2 Lars-Erik Eriksen Nannestad Skiklubb 2:11:43 0:04:55 2
3 Roar Gylstrøm Åsbygda IL 2:15:38 0:08:50 1
4 Egil Meisingset Stabæk IF 2:22:15 0:15:27 1
5 Johnny Ihlen Rustad 2:22:24 0:15:35 1
6 Gunnar Christian Nyhus Høgskolen i Hedmark 2:26:40 0:19:53 2
7 Olav Martin Linge Johnsen Magnor UL 2:28:48 0:22:00 4
8 Arne Jørgen Kildahl Ceres 2:33:00 0:26:11 1
9 Kjell Joar Dybdal Åsbygda IL 2:34:46 0:27:59 1
10 Sindre Jordet Ottestad IL 2:34:49 0:28:00 2
11 Arne Skårholen Nordbyga/Løten ski 2:35:28 0:28:41 1
12 Egil Dybdal Hernes IL 2:38:52 0:32:05 1
13 Jan Erik Bakken Kompani Østerdalen FLO 2:40:32 0:33:43 5
14 Arnljot Mehl Team UMB elite og omegn 2:50:02 0:43:13 1
15 John M. Rastad BBS-klubben 2:55:59 0:49:11 6
16 Johan Hellander IFK Mariefred 3:02:58 0:56:09 2
17 Egil Moen Korsvoll IL 3:19:41 1:12:52 3
18 Lars Hansson Manglerud Star 3:28:26 1:21:38 2
19 Jon Dahl   3:47:45 1:40:57 1
           
  Klasse M56-60: Påmeldte: 11, Startende: 11, Brutt: 1, I mål: 10        
1 Tore Negård KIL Ski 2:10:45 0:00:00 1
2 Odd Steinar Låveg Nannestad SK 2:12:22 0:01:36 3
3 Hans Petter Bronken J/H Langrenn 2:18:01 0:07:16 2
4 Halvor Nordstoga Mosjøen IL 2:30:16 0:19:31 1
5 Ottar Bekkevold Nordre Trysil IL 2:34:34 0:23:49 2
6 Endre Sollien IK Hero 2:39:33 0:28:49 1
7 Gunnar Tonvang Hamar Skiklubb 2:47:15 0:36:29 3
8 Ragnar Møllegaard Sørum IL 2:53:02 0:42:16 1
9 John Olav Skard   3:07:53 0:57:07 2
10 Bjørn Håkon Skjerpen Braskeiereidfoss idrettslag 3:13:24 1:02:39 1
           
  Klasse M61-65: Påmeldte: 15, Startende: 13, Brutt: 0, I mål: 13        
1 Edgar Snekkerhaugen KIL Ski 2:19:06 0:00:00 1
2 Olav Skogen Vang Skiløperforening 2:31:06 0:12:00 1
3 Atle Vada TrønderEnergi 2:34:04 0:14:57 1
4 Joar Bergset Hydro Oslo BIL 2:42:04 0:22:58 1
5 Bernt Fredrik Moe Vang Skiløperforening 2:46:06 0:27:00 3
6 Per Odd Myhre IL Trysilgutten 2:51:02 0:31:55 3
7 Sigbjørn Martinsen Engerdal Sp. Kl. 2:52:29 0:33:23 2
8 Knut Sæther Lillehammer Skiklubb 2:53:32 0:34:25 2
9 Reidar Åsgård Engerdal Sp. Kl. 2:58:10 0:39:03 5
10 Nils Østerhaug Åsene og Søre Trysil IL 3:01:45 0:42:39 3
11 Finn Rud Hardanger politi 3:22:44 1:03:38 1
12 Terje Malm Hamar o-klubb 3:24:59 1:05:53 1
13 Bjørn Heggelund Ullensaker Skiklubb 3:25:01 1:05:54 1
           
  Klasse M66-70: Påmeldte: 10, Startende: 9, Brutt: 0, I mål: 9        
1 Finn Magnar Hagen Åslia Skilag 2:11:10 0:00:00 1
2 Arvid Wahl Hamar Skiklubb 2:36:33 0:25:22 2
3 Geir Erik Øverby IL Trysilgutten 2:39:15 0:28:04 5
4 Leif Farbu Hamar Skiklubb 2:51:25 0:40:15 1
5 Harald Moen Lørenskog 2:55:21 0:44:11 2
6 Oddmund Solheim NVE 2:55:58 0:44:47 1
7 Jostein Bjørgan Nybergsund IL 2:55:59 0:44:49 3
8 Gunnar Kavli Nordbygda / Løten 2:58:32 0:47:21 5
9 Helge Furuseth Stor-Elvdal Skiklubb 3:08:56 0:57:45 1
           
  Klasse M71-75: Påmeldte: 2, Startende: 2, Brutt: 0, I mål: 2        
1 Karl-Jann Hansen Bækkelagets Sportsklubb 2:43:49 0:00:00 4
2 Hilding Sponberg IL Trysilgutten 3:08:38 0:24:49 2
           
  Klasse M76-: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        

 

 

NR NAVN KLUBB TID DIFF ANTALL_TSM
  10 beste damer totalt:        
1 Rita Bryhni Åsbygda IL 2:26:48 0:00:00 2
2 Anne Guri Jevne Hamar Skiklubb 2:29:22 0:02:35 1
3 Stine Holmen Brumund IF 2:29:30 0:02:42 1
4 Ann Britt Nygard Hernes IL 2:30:39 0:03:51 2
5 Liv Østensen Østre Toten Skilag 2:30:49 0:04:02 3
6 Irene Lyngstad Rustad IL 2:32:46 0:05:59 2
7 Wenche Heggestuen Sør- Fron IL 2:32:54 0:06:06 1
8 Solveig Katrine Smedsland   2:33:24 0:06:36 1
9 Marianne Kalbakken J/H Sykkel 2:34:45 0:07:57 4
10 Marit Hauge Åslia Skilag 2:42:01 0:15:14 2
           
  Klasse K15-16: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K17-18: Påmeldte: 1, Startende: 1, Brutt: 0, I mål: 1        
1 Tina Løkken Nilsgård Åslia Skilag 2:55:39 0:00:00 1
           
  Klasse K19-20: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K21-25: Påmeldte: 3, Startende: 2, Brutt: 1, I mål: 1        
1 Line Asperud Kristoffersen   4:29:00 0:00:00 1
           
  Klasse K26-30: Påmeldte: 5, Startende: 5, Brutt: 0, I mål: 5        
1 Irene Lyngstad Rustad IL 2:32:46 0:00:00 2
2 Wenche Heggestuen Sør- Fron IL 2:32:54 0:00:07 1
3 Katri Pethman IFK Mariefred 3:05:21 0:32:33 1
4 Linda Spor Team Kaoz 3:13:56 0:41:09 1
5 Gunn Eli Rønningen Stor-Elvdal Skiklubb 3:15:22 0:42:35 1
           
  Klasse K31-35: Påmeldte: 11, Startende: 10, Brutt: 0, I mål: 10        
1 Rita Bryhni Åsbygda IL 2:26:48 0:00:00 2
2 Stine Holmen Brumund IF 2:29:30 0:02:42 1
3 Solveig Katrine Smedsland   2:33:24 0:06:36 1
4 Marianne Kalbakken J/H Sykkel 2:34:45 0:07:57 4
5 Elisabeth Nordbye   2:46:07 0:19:19 1
6 Marthe Lierhagen Furnesfjorden Kajakk 2:55:37 0:28:49 1
7 Line Hoff Brummunddal SK 2:57:25 0:30:37 3
8 Silvia Holmseth IL Trysilgutten 3:05:13 0:38:24 3
9 Monica Haglund   3:32:58 1:06:10 1
10 Anne-Bjørg Osflaten Romerike politiidrettslag 3:32:59 1:06:10 1
           
  Klasse K36-40: Påmeldte: 4, Startende: 4, Brutt: 0, I mål: 4        
1 Marit Hauge Åslia Skilag 2:42:01 0:00:00 2
2 Line Nestli Lørenskog Skiklubb 2:59:12 0:17:10 1
3 Hege Schytz Andersen Nydalen skiklub 3:15:08 0:33:05 1
4 Line Diana Blytt Team UMB elite og omegn 3:38:03 0:56:01 1
           
  Klasse K41-45: Påmeldte: 11, Startende: 9, Brutt: 0, I mål: 9        
1 Anne Guri Jevne Hamar Skiklubb 2:29:22 0:00:00 1
2 Ann Britt Nygard Hernes IL 2:30:39 0:01:16 2
3 Liv Østensen Østre Toten Skilag 2:30:49 0:01:27 3
4 Hilde Holt Nordre Trysil IL 2:48:49 0:19:26 2
5 Jorun Sandum Andebarkji 2:52:02 0:22:39 1
6 Liv Lundstein Øyer og Tretten IF 2:57:52 0:28:29 1
7 Kristin Moen Lørenskog Skiklubb 2:58:11 0:28:48 2
8 Sidsel Brath Lillehammer Skiklub 3:17:59 0:48:36 2
9 Anne Merete Rodem Lillestrøm 3:27:18 0:57:55 1
           
  Klasse K46-50: Påmeldte: 2, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K51-55: Påmeldte: 4, Startende: 3, Brutt: 0, I mål: 3        
1 Elisabeth Lunde Engen Hamar Skiklubb 2:42:31 0:00:00 1
2 Åse Brødholt Spydeberg IL 2:52:04 0:09:33 1
3 Anne Tonvang Hamar Skiklubb 3:15:36 0:33:04 2
           
  Klasse K56-60: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K61-65: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K66-70: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K71-75: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        
           
  Klasse K76-: Påmeldte: 0, Startende: 0, Brutt: 0, I mål: 0        


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +