-->

Resultater Hafslovatnet Rundt 2008



 

RESULTATLISTE HAFSLOVATNET RUNDT 16.mars 2008        
Arr. Hafslo IL        
         
SONERENN        
    Namn Lag Sluttid
    0 - 6 år 0,5 km    
    Sofie Sverdrup Nore Neset  
    Håvard Nes Hafslo  
    Markus Nes Hafslo  
    Ingar Kvam Hafslo  
    Inger Anne Bruheim Hafslo  
    Hanna Lægreid Nes Hafslo  
    Sondre Lomheim Hafslo  
    Ida Lomheim Tang Hafslo  
    Per Michael Thune Hafslo  
    Sverre Kristian Thune Hafslo  
    Isak Hauge Sørensen Hafslo  
    Simon Hauge Sørensen Hafslo  
    Stina Hillestad Hafslo  
    Oda Sønnesyn Bjørn  
    Mads Hatlevoll Heming  
    Mia Hatlevoll Heming  
    Arne Farestveit Sogndal  
    Inger Anne Kvam Aurland  
    Dorte Stedje Sogndal  
    Julie Fodenes Oslo  
    Sondre Fodenes Oslo  
    Caroline O. Hollevik Danmark  
    Julie O. Hollevik Danmark  
    Håvard Sie Hafslo  
    Ailen Norheim Ekrene Bjørn  
    Sander Johannesen    
    Sedrik Kaupi Norheim Hafslo  
         
    Gutar 7 - 10 år og yngre 1 km    
    Vegar Lunde Fardal Hafslo  
    Håvar Kvam Hafslo  
    Ole Gunnar Bruheim Hafslo  
    Mikal Bø Hafslo  
    Johan Lægreid Nes Hafslo  
    Johan Harald Hillestad Hafslo  
    Runar Sekse Hafslo  
    Jørgen Lomheim Tang Hafslo  
    Mathias Meløy Hafslo  
    Kristian Haugen Bjørn  
    Vegard Øyre Sogndal  
    Håvard Moen Taule Førde  
    Lars Thorsnes Lefdal Bjørn  
    Henrik Thorsnes Lefdal Bjørn  
    Mathias Indrebø Førde  
    Tor Olav Kvam Aurland  
    Stein Joar Kvam Aurland  
    Erik Stedje Sogndal  
    Sandra Kalhagen Hafslo  
    Audun Åklevik Hafslo  
    Joar N Kristoffersen Hafslo  
    Oliver Kjeldstad Oslo  
    Eiril Kaupi Rørvik Høyanger  
         
    Jenter 7-10 år og yngre 1 km    
    Kristine Erfjord Hafslo 7,58
    Kaia Øvregard Røhme Bjørn 6,27
    Irene Steig Luster 5,32
         
    Jenter 11 år 3 km    
  1 Marita Sekse Hafslo 13,28
  2 Marianne Lomheim Tang Hafslo 15,06
         
    Jenter 12 år 3 km    
  1 Ane Øvregard Røhme Bjørn 10,09
  2 Bertine Thorsnes Lefdal Bjørn 10,32
  3 Ingrid Lund Kaupanger 11,46
         
    Gutar 11 år 3 km    
  1 Håvard Stedje Sogndal 11,07
  2 Bjørnar Dale Kaupanger 11,44
         
    Gutar 12 år 3 km    
  1 Erlend Moen Taule Førde 9,23
  2 Ove Madsen Luster 9,49
         
    Utviklingsklassse 1 km    
  1 Turid Øygard Bjørn 16,16
         
DISTANSERENN        
         
    Jenter 13 - 14 år 6 km:    
  1 Thea Øvregard Røhme Bjørn 20,52
  2 Marte Erfjord Hafslo 25,15
  3 Ida Dalaker Kaupanger 25,41
         
    Gutar 13 -14 år 6 km:    
  1 Geir Steig Luster 19,30
  2 Johannes Lund Kaupanger 19,58
  3 Stig Øystein Schmidt Bjørn 20,54
  4 Anders Kvåle Farestveit Sogndal 22,12
  5 Arne Stedje Ros 27,12
         
    Jenter 15 -16 år 10 km:    
  1 Helga Farestveit Sogndal 37,18
         
    Gutar 15 -16 år 10 km:    
  1 Thomas S. Evjestad Bjørn 28,16
  2 Hallvard S. Evjestad Bjørn 28,19
  3 Geir Olav Haugen Bjørn 33,55
  4 Trond Røneid Bjørn 34,37
  5 Jakob Meløy Hafslo 36,49
  6 Gaute Grov Bjørn 45,24
  7 Øystein Øyre Sogndal 45,34
         
TURRENN        
         
    Damer 41-45 år 15 km:    
  1 Kari Torhild Kvåle Sogndal 50,40
         
    Herrar 26-30 år 15 km:    
  1 Jon Inge Kusslid Førde 42,54
         
    Herrar 36-40 år 15 km:    
  1 Per Fridolf Hillestad Hafslo 40,43
  2 Vidar Sanden Sogn CK 50,43
  3 Kjell Magne Tallerås Sogndal 70,48
         
    Herrar 46-50 år 15 km:    
  1 Willy Hatlevoll Heming 47,11
  2 Oddbjørn Bruhaug Hafslo 65,44
         
    Herrar 51-55 år 15 km:    
  1 Edvard Leirdal Bjørn 48,10
  2 Odd Erik Haugen Bjørn 49,42
  3 Steinar Schmidt Bjørn 63,32
  4 Agnar Smedegård Hafslo 65,35
         
    Herrar 56-60 år 15 km:    
  1 Kjell Melheim Bjørn 48,10
  2 Arne Bystøl Eldar 50,08
  3 Arne Fossøy Bjørn 57,45
         
    Herrar 61-65 år 15 km:    
  1 Sylfest Lomheim Språkrådet 63,50
         
    Herrar 66-70 år 15 km:    
  1 Per Birger Lomheim Hafslo 59,06
  2 Olav Tverberg Bjørn 60,48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +