Resultater Skarrennet 2008



                       SKARRENNET 2008

Rune Morten Johansen og Agneta Åsheim til topps i Skarrennet

 

Trim med tid

1. Espen Skogheim                      TSK                      1.10.08

2. Line B.Solvang                         Storsteinnes         1.23.37

 

Menn junior

1. Mathias Hauglid                        Josefvatn             1.14.29

 

Menn klasse 1

1. Lars Torsteinsen                        Kvaløysletta        1.06.12

2.Lars M.Pettersen                         Tennes                1.06.18

 

Menn klasse 3

1. Runar Ytrehus                            Tromsø storm     1.10.25

 

Menn klasse 4

1. Rune Morten Johansen               TSK                       54.54

 

Menn klasse 5

1. Pål Severin Båtnes                      TSK                       59.29

2. Stian Mosli                                  Malangsh.          1.03.58

3.Tor Brommeland                          UNN                   1.15.04

 

Menn klasse 6

1.Jon Eirik Karlsen                          Melbu                   58.10

2.John Steve Jensen                         Josefvatn            1.10.32

3.Raymond Bjellmo                        Storsteinnes         1.10.58

 

Menn klasse 7

1 Gunnar Jernberg                           Josefvatn             1.00.18

2.Yngve Lange                                 Ibestad                1.12.40

3.Are Pedersen                                 Storsteinnes         1.14.40

 

Menn klasse 8

1. Ingvar Stenvoll                            Josefvatn              1.05.05

2.Kai Hemmingsen                         Storsteinnes          1.10.57

 

Menn klasse 9

1. Kurt Olsen                                   Tennes                  1.06.19

2. Trond Amundsen                         Kvaløysletta         1.15.05

 

Menn klasse 11

1. Helmer Hemmingsen                  Storsteinnes           1.10.01

2. Arvid Vrangen                             Josefvatn               1.11.38

 

Kvinner junior

1.Katrine Horsberg Lange               NTG/ Ibestad         1.06.16

 

Kvinner klasse 4

1.Agneta Åsheim                             TSK                           58.56

2.Torunn Ytrehus                              Elite Nord Basket 1.45.52

 

Kvinner klasse 5

1. Elisabeth Klausen                         Malangshalv.         1.11.20

 

Kvinner klasse 10

1. Ingunn Ytrehus                              UNN                     1.19.36

 

Kvinner klasse 11

1. Magnhild Sørensen                       TSK                       1.28.10

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +