Resultater Gunnarfjellrennet 2008



  TURKLASSER    GUNNARFJELLRENNET 2008   
     
     
  KLASSE MENN 17-18 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
1 1 TORSTEIN ØSTNOR LIERNE SKI 00:56:07 10
2 3 ESPEN KVELI LIERNE SKI 00:58:03 10
3 2 EVEN KVEMO LIERNE SKI 01:00:02 9
     
     
     
     
  KLASSE MENN 19-20 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
     
     
     
     
  KLASSE MENN 21-30 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
1 27 JERRY AHRLIN VÅLÅDALENS SK 00:55:43 1
2 5 ERIC SIMONSSON LANDÖN 01:04:55 7
     
     
     
  KLASSE MENN 31-40 ÅR   
NR START.NR NAVN KLUBB TID Ant. år
1 28 OSKAR SVÄRD VÅLÅDALENS SK 00:52:13 0
2 7 FRODE ESTIL LIERNE SKI 00:52:48 27
3 33 JENS PETTER ESTIL STEINHEIM 00:57:16 17
4 6 RUNAR MARTINSEN LIERNE SKI 01:01:23 15
     
     
  KLASSE MENN 41-50ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 13 OLA BERGET SKAUGA 00:57:49 2
2 12 BJØRNAR HOLAND LIERNE SKI 01:02:05 6
3 34 RUNE VEIE STATOIL - HYDRO 01:03:34 1
4 9 OVE RYAN HARRAN 01:06:14 4
5 32 OVE SANDVIKK LIERNE SKI 01:06:46 1
6 10 ANDRE GARTLAND HARRAN 01:07:39 0
7 11 THOR BIRGER ØSTNOR LIERNE SKI 01:07:51 29
8 14 OLA KVEMO LIERNE SKI 01:10:12 28
     
     
     
     
  KLASSE MENN 51-60 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 26 LEO LYNGSTAD LIERNE SKI 01:01:01 34
2 15 OTTAR LYNGSTAD LIERNE SKI 01:06:31 31
3 16 BENGT SKYTTBERG ÖSK 01:08:36 11
4 18 HALLGEIR KVELI LIERNE SKI 01:09:16 29
5 17 RUBERT SIMONSSON LANDÖN 01:10:14 22
6 19 JO GAUTE MATHISEN OVERHALLA IL 01:10:51 2
7 30 KJELL MORTEN HEIA GRONG 01:12:22 3
8 29 SIGVART HALS LIERNE SKI 01:28:09 19
     
     
  KLASSE MENN 61-70 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 31 BJØRN BRENNE NORDLI 01:09:22 4
2 20 ARVE LINDSTRØM MALM IL 01:14:01 4
3 21 ODDVAR STRØM LIERNE SKI 01:22:48 26
     
     
     
  KLASSE MENN 71 ÅR OG ELDRE   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 23 ASBJØRN SOLSTAD ÅFJORD 01:26:46 4
2 22 ASBJØRN BJØRHUSDAL NAMSSKOGAN 01:36:29 17
     
     
     
     
  KLASSE KVINNER 17-18 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
     
     
     
  KLASSE KVINNER 19-20 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
     
     
     
     
  KLASSE KVINNER 21-30 ÅR   
NR START NAVN KLUBB TID Ant. år
1 24 LAILA KVELI LIERNE SKI 1.12:08 12
2 25 MONA BRUVOLL LIERNE SKI 01:26:52 1
     
     
     
     
  TRIM MED TID   
 START NAVN KLUBB TID Ant. år
 51 SIGBJØRN GJERTSÅS LIERNE SKI 01:19:13 22
 52 LARS JONAR LARSEN LIERNE SKI 01:15:16 34
 53 KENNETH GÅSBAKK LIERNE SKI 01:23:56 10
 54 OSKAR B. RISBERG LIERNE SKI 01:32:25 0
 55 KNUT BLOMDAL LIERNE SKI 01:33:24 1
 56 KÅRE SANDMO LIERNE SKI 01:29:32 15
 57 SYNNØVE INGULFSVANN LIERNE SKI 01:24:15 0
 58 EINAR OTTO INGULFSVANN LIERNE SKI 01:12:11 2
 59 SVEN GEORG INGULFSVANN LIERNE SKI 1:16.29 0
 60 ASGEIR LANGÅS HOJEM BEDR.IDRLAG 1:15.14 0
 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +