Resultater Reistadløpet 2008



Reistadløpet 2008
Reistadløpet 2008 Setermoen-Bardufoss 13.04.2008

Rennleder: Jørn Erik Berntsen
Løypesjef: Yngve Sivertsen
Teknisk delegert: Kjell Johansen

Resultat

TURK 1; Jenter 15-16 år 

Plass Start         Tid
1 0003 Kvernmo Kathrine Salangen IF Ski 1 1:50.36  
2 0038 Myrseth Merete Øverbygd IL 1 1:58.47 08.11
3 0005 Heimdal Eline Bardu IL 1 2:00.53 10.17
4 0002 Andreassen Ragnhild F Nordreisa IL 2 2:05.13 14.37
5 0007 Nysted Grønvoll Jorid Furuflaten IL 3 2:07.21 16.45
6 0004 Lund Birgitte BOIF 1 2:14.47 24.11
7 0001 Kristiansen Cathrine BOIF 3 2:16.45 26.09
8 0044 Hessen Anna Kvaløysletta Skilag 1 2:19.40 29.04
9 0006 Vangen Ida Marie Tromsø Skiklubb Langrenn 3 2:28.53 38.17
10 0778 Robertsen Marit K Kvaløysletta Skilag 1 2:33.01 42.25
11 0008 Bakke Ellen Andrine S Bardu IL 1 2:44.20 53.44

11 påmeldte. 11 startet. 11 resultater. TURK 2; Kvinner 17-18 år

Plass Start         Tid
1 0011 Goodwin Liza Nordreisa IL 1 1:50.40  
2 0013 Strømholt Stine-Kathrin Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:59.59 09.19
3 0012 Gjerstad Kristin Oxlund Burfjord IL 2 2:07.16 16.36
4 0010 Dahlkvist Siren Ingeborg Øverbygd IL 1 2:08.17 17.37

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater. TURK 3; Kvinner 19-20 år

Plass Start         Tid
1 0015 Dahlen Ida Olivia M Bardu IL 5 1:48.28  
2 0039 Eriksen Hanne Karin Kvaløysletta Skilag 2 1:55.44 07.16
3 0014 Gjerstad Johanne Oxlund Burfjord IL 2 1:58.45 10.17
4 0018 Myrseth Emma Øverbygd IL 1 2:01.28 13.00
5 0016 Eriksen Marit Risdal Skjervøy Ik 3 2:12.19 23.51
6 0017 Pedersen Ida Malene Nordreisa IL 2 2:16.32 28.04

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater. TURK 4; Kvinner 21-25 år

Plass Start         Tid
1 0020 Nysted Grønvoll Maria Furuflaten IL 5 1:48.46  
2 0036 Bjørsvik Marte S Tromsø Skiklubb Langrenn 3 2:21.17 32.31
3 0048 Grongstad Ingeborg Hsty 1 4:28.14 2:39.28

5 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. TURK 5; Kvinner 26-30 år

Plass Start         Tid
1 0021 Svendsen Sara Tromsø Skiklubb Langrenn 5 1:35.23  

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. TURK 6; Kvinner 31-35 år

Plass Start         Tid
1 0023 Klaussen Elisabeth Malangshalvøya Skilag 16 2:04.19  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. TURK 7; Kvinner 36-40 år

Plass Start         Tid
1 0024 Aarvik Torun Øvergaard Fana Il 2 1:54.50  
2 0042 Jensen Merete Nordreisa IL 1 2:02.12 07.22
3 0037 Schjølset Mona Granheim Målselv IL 12 2:11.54 17.04
4 0043 Dybdal Kirsti Harstad IL 1 2:14.27 19.37
5 0025 Ofstad Sylvi Pettersen Bardu IL 10 2:17.31 22.41

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater. TURK 8; Kvinner 41-45 år

Plass Start         Tid
1 0026 Heimdal Line Bardu IL 10 1:54.16  
2 0029 Remmen Lillian Nordreisa IL 1 2:04.37 10.21
3 0027 Siljebråten Brita Bardu IL 8 2:13.26 19.10
4 0028 Blix Eirin-Anne Kvaløysletta Skilag 2 2:20.28 26.12
5 0040 Nilsen Kristin Troms Kraft BIL 5 2:35.59 41.43

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater. TURK 9; Kvinner 46-50 år

Plass Start         Tid
1 0031 Johnsen Vera Norges Skiveteraner 12 2:00.44  
2 0046 Synnevåg Marit C Sk Rye 1 2:04.31 03.47
3 0030 Moberg Marit Walle Bardu IL 22 2:23.26 22.42
4 0047 Grimsgaard Sameline Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:35.19 34.35

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater. TURK 10; Kvinner 51-55 år

Plass Start         Tid
1 0032 Spaun Jorun Murberg Medkila Skilag 17 2:08.54  
2 0045 Skomedal Sigrid Harstad skolene 7 2:14.43 05.49
3 0049 Helgesen Eli Blomseth Sørreisa O-Lag 2 2:28.28 19.34

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. TURK 11; Kvinner 56-60 år

Plass Start         Tid
1 0034 Ytrehus Ingunn UIT BIL 12 2:24.06  
2 0033 Løkse Guri Sørreisa O-Lag 22 2:59.03 34.57

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. TURK 12; Kvinner 61-65 år

Plass Start         Tid
1 0035 Sørensen Magnhild Reddy Tromsø Skiklubb Langrenn 18 2:26.26  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. TURM 1; Gutter 15-16 år

Plass Start         Tid
1 0101 Hol Marius BOIF 3 1:35.28  
2 0102 Mikkelsen Martin Medkila Skilag 3 1:39.53 04.25
3 0120 Remmen Torbjørn Nordreisa IL 2 1:42.29 07.01
4 0104 Johnsen Vebjørn Vesterfjell og Omegn IL 2 1:42.50 07.22
5 0107 Strømholt Rune Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:48.36 13.08
6 0331 Eikrem Daniel Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:50.39 15.11
7 0368 Heiberg Vegard Medkila Skilag 1 1:51.14 15.46
8 0343 Sivertsen Arnfinn Fosse Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:00.16 24.48
9 0103 Siljebråten Mikal Bardu IL 1 2:01.02 25.34
10 0106 Hillestad Olav Johan Pioner IL 2 2:08.25 32.57
11 0342 Jacobsen Fredrik Ebn/Hsty 2 2:08.37 33.09
12 0304 Muller Joshua Ibestad IL 1 2:09.12 33.44
13 0325 Theisen Ole Thomas N Pioner IL 1 2:13.54 38.26
14 0105 Berntsen Anders Tangen Målselv Skytterlag 3 2:30.34 55.06

14 påmeldte. 14 startet. 14 resultater. TURM 2; Menn 17-18 år

Plass Start         Tid
1 0109 Mikalsen Håkon Nordreisa IL 3 1:28.10  
2 0123 Nygaard Andreas Burfjord IL 1 1:32.42 04.32
3 0122 Jakobsen Jens Nes Ski 1 1:32.43 04.33
4 0108 Andreassen Vegard F Nordreisa IL 4 1:34.28 06.18
5 0117 Bugge Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag 5 1:36.55 08.45
6 0113 Hansen Christoffer Bardu IL 5 1:38.58 10.48
7 0330 Valnes Kenneth Ankenes Skiklubb 4 1:39.54 11.44
8 0119 Olsen Simen Bardu IL 3 1:41.36 13.26
9 0111 Dalhaug Jøran Furuflaten IL 3 1:44.00 15.50
10 0376 Ramfjord Mats Stivang Medkila Skilag 2 1:45.10 17.00
11 0118 Pedersen Christoffer Nordreisa IL 3 1:48.12 20.02
12 0110 Iversen Fredrik Kabelvåg Skiklubb 1 1:53.30 25.20
13 0112 Tollefsen Mathias Ibestad IL 5 1:53.43 25.33
14 0116 Sollid Martin Andreas Bardu IL 3 1:55.48 27.38
15 0121 Stefanussen Magnus BOIF 2 1:58.43 30.33
16 0341 Moen Tor Erling Bardu IL 3 2:09.08 40.58
17 0374 Enoksen Andreas R Ibestad IL 1 2:16.38 48.28
18 0124 Arvesen Jostein Ytre Andørja IL 6 2:23.31 55.21

20 påmeldte. 18 startet. 18 resultater. TURM 3; Menn 19-20 år

Plass Start         Tid
1 0370 Karlsen Stian Medkila Skilag 3 1:32.10  
2 0381 Bakkehaug Bård Alta IF 1 1:38.47 06.37
3 0126 Skipenes Daniel Poppe Bardu IL 6 1:43.10 11.00
4 0359 Qvigstad Knut Ebn/Hsty 1 1:47.37 15.27
5 0380 Grødahl Steinar I Tromsø Skiklubb Langrenn 5 1:48.31 16.21
6 0306 Mørk Christoffer G Lfs 1 1:52.03 19.53
7 0129 Olsen Matias Bardu IL 4 1:52.08 19.58
8 0332 Indby Ivar Hesselberg Pbn/Hsty 1 1:54.43 22.33
9 0346 Lindstrøm Øyvind Sbbn/HSTY 1 1:56.24 24.14
10 0125 Heien Johannes Ø Artbn/Hsty 1 1:57.29 25.19
11 0131 Johnsrud Nikolai Artbn/Hsty 1 2:17.01 44.51
12 0127 Eikens Erling Artbn/Hsty 1 2:18.20 46.10
13 0130 Antonsen Alexander S Artbn/Hsty 1 3:12.08 1:39.58
14 0357 Haaberg Haakon Ebn/Hsty 1 3:15.57 1:43.47
15 0356 Larsen Marius Ebn/Hsty 1 3:36.16 2:04.06
16 0132 Gulbrandsen Eirik M Artbn/Hsty 1 3:43.56 2:11.46
17 0347 Simonsen Espen Sbbn/HSTY 1 3:45.35 2:13.25
18 0358 Finstad Fredrik Ebn/Hsty 1 3:58.59 2:26.49
19 0360 Steinsholt Andre Ebn/Hsty 1 4:00.06 2:27.56
20 0354 Ryen Magnus Moldstad Ebn/Hsty 1 4:02.05 2:29.55

26 påmeldte. 20 startet. 20 resultater. TURM 4; Menn 21-25 år

Plass Start         Tid
1 0145 Leirbakken Daniel Boberg Burfjord IL 5 1:31.54  
2 0143 Paulsen Sven-Are Bardu IL 6 1:32.49 00.55
3 0705 Sætre Erlend Skippervik IL Forsøk 1 1:34.18 02.24
4 0382 Nygaard Bjørn Thomas Alta IF 1 1:39.13 07.19
5 0137 Åsheim Thomas Øverli Indre Balsfjord SSL 2 1:40.00 08.06
6 0135 Østvik Håvar Hovde Bardu IL 5 1:40.57 09.03
7 0142 Sollid Glenn Arne Bardu IL 5 1:42.00 10.06
8 0138 Sæther Sindre Ytre Andørja IL 9 1:48.10 16.16
9 0327 Rambøl Kristian Ballangen IL 2 1:49.08 17.14
10 0146 Einhaug Joakim Artbn/Hsty 1 1:50.09 18.15
11 0291 Grimstad Eirik Lfs 1 1:50.27 18.33
12 0366 Hjelmeland Johannes Kavesk/PBN 1 1:50.54 19.00
13 0139 Ruud Christoffer Artbn/Hsty 1 2:01.15 29.21
14 0136 Bjørsvik Magnus Støback TSK Langrenn 5 2:04.12 32.18
15 0140 Blæsterdalen Bård Artbn/Hsty 1 2:07.50 35.56
16 0383 Pedersen Stian Nordreisa IL 1 2:31.30 59.36
17 0166 Isdahl Per Oskar Artbn/Hsty 1 2:41.37 1:09.43

18 påmeldte. 17 startet. 17 resultater. TURM 5; Menn 26-30 år

Plass Start         Tid
1 0367 Haugsnes Erik D Vadsø SK 5 1:28.36  
2 0158 Bjørgård Jon Nordreisa IL 1 1:31.15 02.39
3 0375 Rønbeck Thomas Viddelaget 1 1:37.47 09.11
4 0157 Wensel Vidar Sørreisa O-Lag 6 1:43.26 14.50
5 0326 Røkenes Anders Kvæfjord IL 4 1:45.18 16.42
6 0156 Skaflestad Kjetil Bardu IL 13 1:47.07 18.31
7 0149 Eriksen Stian Andre Ankenes Skiklubb 3 1:47.35 18.59
8 0151 Amundsen Espen Kvaløysletta Skilag 5 1:50.03 21.27
9 0373 Jespersen Andreas Narvik Skiklubb 1 1:58.18 29.42
10 0150 Vedal Raymond Ebn/Hsty 5 2:00.02 31.26
11 0152 Hillestad Jakob-Johan Målselv IL 5 2:01.11 32.35
12 0154 Kristoffersen Kristoffer Tromsø CK 1 2:02.11 33.35
13 0153 Eliseussen Thomas Ytre Andørja IL 9 2:06.46 38.10
14 0148 Finnseth Erlend Sørreisa IL 3 2:08.26 39.50
15 0312 Lundbakk Yngve Snn 1 2:16.16 47.40
16 0364 Grønning Marius Aas Ebn/Hsty 2 2:42.24 1:13.48
17 0155 Osflaten Amund Artbn/Hsty 1 3:43.25 2:14.49

20 påmeldte. 17 startet. 17 resultater. TURM 6; Menn 31-35 år

Plass Start         Tid
1 0313 Jakobsen Ronny Medkila Skilag 6 1:28.39  
2 0168 Skog Rune SWECO Grøner AS 2 1:35.14 06.35
3 0307 Daleng Kenneth Salangen IF 3 1:40.23 11.44
4 0167 Båtnes Pål-Severin Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:41.52 13.13
5 0165 Dybdal Knut-Erik Ytre Andørja IL 12 1:42.43 14.04
6 0322 Nordgård Anders MEDICO, Harstad 4 1:46.17 17.38
7 0162 Mosli Stian Malangshalvøya Skilag 5 1:47.31 18.52
8 0161 Steene Erik Tromsø Skiklubb Langrenn 8 1:49.40 21.01
9 0171 Overland Håvard Sanbn/Hsty 5 1:58.17 29.38
10 0169 Myhre Frank Roger ETCC 7 1:58.27 29.48
11 0163 Finnseth Nils Stian Sørreisa IL 9 1:59.34 30.55
12 0172 Høyland Hans Helge Bardu IL 3 2:01.44 33.05
13 0164 Kollstrøm Stein Olaf Bardu IL 16 2:04.16 35.37
14 0365 Jankov Aleksander Ebn/Hsty 2 2:18.14 49.35
15 0363 Flom Vegard Ebn/Hsty 1 2:18.55 50.16
16 0170 Johannessen Espen REC Solar 6 2:19.09 50.30
17 0160 Haugen Joakim Antek 1 2:37.41 1:09.02

17 påmeldte. 17 startet. 17 resultater. TURM 7; Menn 36-40 år

Plass Start         Tid
1 0377 Heimdal Toralf Dølaski 20 1:26.46  
2 0190 Kristiansen Kjell-Arne Medkila Skilag 19 1:29.01 02.15
3 0193 Heimdal Bjørn Dølaski 23 1:33.43 06.57
4 0371 Kroken Erlend Dølaski 15 1:35.10 08.24
5 0187 Aune Terje Troms Landverksted 9 1:37.08 10.22
6 0183 Eriksen Torgeir Målselv Maskin og Transp 18 1:42.02 15.16
7 0314 Hansen Børge Hemming Skifte Eiendom 3 1:43.23 16.37
8 0189 Svendsen Arne Markus Dølaski 8 1:45.40 18.54
9 0182 Paulsen Kjetil Strømseng Tromsø Skiklubb Langrenn 7 1:46.55 20.09
10 0378 Skildheim Odd Tore Hurtigruten Group 3 1:49.33 22.47
11 0317 Lorentsen Karl-Ivar UNN 2 1:50.37 23.51
12 0174 Skogstad Svein Tore Øverbygd IL 22 1:52.27 25.41
13 0195 Eriksen Mads Holsbø Nordreisa IL 2 1:53.23 26.37
14 0178 Nymo Martin Nymogården A/S 5 1:54.29 27.43
15 0185 Elde Morten Biotec Pharmacon 3 1:55.01 28.15
16 0180 Holmgren Knut Andreas Finnsnes IL 2 2:00.17 33.31
17 0191 Engstad Per Arne Breivoll Insp Tech 7 2:05.05 38.19
18 0188 Hagensen Jan Erik Målselv Maskin og Transp 7 2:08.12 41.26
19 0197 Granberg Ove Kampen IL 19 2:08.15 41.29
20 0198 Larssen Trond Ytre Andørja IL 7 2:08.26 41.40
21 0186 Paulsen Arne Ytre Andørja IL 11 2:08.42 41.56
22 0181 Simonsen Roger Bardu IL 11 2:13.44 46.58
23 0328 Skillingstad Pål Dnos Asa 1 2:17.09 50.23
24 0175 Finnseth Ørjan Talisman Energy Bil 1 2:17.57 51.11
25 0308 Elverum Frode Egen 3 2:18.00 51.14
26 0176 Brekmo Kenneth Antek 1 2:20.49 54.03
27 0386 Skjønhaug Bård FMKN 6 2:21.08 54.22
28 0177 Tøllefsen Rune Andre Ytre Andørja IL 14 2:41.00 1:14.14
29 0194 Bårdsen Kjell-Kristian Kvalsund Il 1 2:41.07 1:14.21

35 påmeldte. 29 startet. 29 resultater. TURM 8; Menn 41-45 år

Plass Start         Tid
1 0204 Solbakken Fred Anders MEDICO, Harstad 15 1:30.05  
2 0203 Ryvoll Johnny Nordreisa IL 18 1:34.55 04.50
3 0216 Svendsen Torstein Medkila Skilag 9 1:37.18 07.13
4 0224 Arild Nikolaisen Bardu IL 13 1:37.49 07.44
5 0315 Hansen Frank Melbo Il 2 1:40.20 10.15
6 0201 Langnes Dag Harstad Politi 17 1:43.54 13.49
7 0225 Vangen Idar Morten Tromsø Skiklubb Langrenn 26 1:45.31 15.26
8 0392 Seglsten Ronald Ytre Andørja IL 10 1:46.10 16.05
9 0340 Aakre Svein-Arild Tromsø Skiklubb Langrenn 11 1:46.23 16.18
10 0210 Nybakken Bjørn-Erik Kongsbakken VGS 7 1:46.40 16.35
11 0208 Eriksen Nils Ingemar Målselv IL 22 1:46.45 16.40
12 0215 Øvergaard Arild Forsvarsbygg 14 1:47.17 17.12
13 0385 Pettersen Rune Flo/Base T-F 4 1:47.32 17.27
14 0219 Solbakk Kurt-Ivar Bardu IL 18 1:47.34 17.29
15 0349 Eide Knut Stab/HSTY 5 1:48.23 18.18
16 0318 Isachsen Nils J Tromsø CK 1 1:48.49 18.44
17 0218 Fagerheim Roger Kvaløysletta Skilag 7 1:50.07 20.02
18 0217 Bie Morten Artbn/Hsty 8 1:50.20 20.15
19 0348 Rørvik Bjørn Otto Stab/HSTY 5 1:52.43 22.38
20 0222 Berntsen Jan Viktor Kampen IL 27 1:53.00 22.55
21 0199 Ryvoll Bjarne Medkila Skilag 15 1:54.36 24.31
22 0223 Pedersen Are Charles Storsteinnes IL 2 1:55.26 25.21
23 0202 Skalle Lasse Divisjonsmusikken 4 1:58.03 27.58
24 0211 Brynjulfsen Håkon OK Silsand 14 1:58.13 28.08
25 0214 Pedersen Asle Telenor BIL 17 1:59.29 29.24
26 0337 Larsen Cato Troms Kraft BIL 4 2:00.45 30.40
27 0200 Ovanger Hans-Are Egen 5 2:03.03 32.58
28 0212 Lange Yngve Ibestad IL 24 2:03.45 33.40
29 0372 Jenssen Tommy Harstad O-lag 1 2:03.57 33.52
30 0221 Kristiansen Bjørn Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:04.34 34.29
31 0141 Hermansen Johs Nordreisa IL 1 2:09.25 39.20
32 0389 Rondestvedt Andre Narvik Skiklubb 1 2:10.27 40.22
33 0205 Skardal Jarle Ytre Andørja IL 22 2:12.01 41.56
34 0352 Boger Ulf Stab/HSTY 3 2:19.52 49.47
35 0311 Johansen Torbjørn E Ballangen IL 1 2:27.42 57.37

37 påmeldte. 35 startet. 35 resultater. TURM 9; Menn 46-50 år

Plass Start         Tid
1 0230 Bekkevoll Arnulf Dølaski 27 1:30.01  
2 0242 Skoglund Roald Martin Kvæfjord IL 9 1:40.39 10.38
3 0239 Kvernmo Kurt Jan Salangen IF Ski 32 1:40.54 10.53
4 0243 Persen Gøran SAS Skiklubb 3 1:44.44 14.43
5 0233 Deraas Trygve S Tromsø Skiklubb Langrenn 4 1:46.45 16.44
6 0229 Nordmo Jens Inge Nymogården A/S 18 1:48.14 18.13
7 0351 Ingdal Arild Stab/HSTY 20 1:48.50 18.49
8 0238 Johnsen Ragnar Vesterfjell og Omegn IL 10 1:49.24 19.23
9 0232 Simonsen Børre Ankenes Skiklubb 3 1:49.32 19.31
10 0235 Sørensen Jan-Hugo Ringvassøy IL 12 1:53.31 23.30
11 0369 Henriksen Leif Bjørnar Kvæfjord IL 2 1:53.58 23.57
12 0226 Sollien Paal Arne Telenor BIL 15 1:54.33 24.32
13 0309 Finnseth Asgeir Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:54.47 24.46
14 0228 Tøllefsen Eidar Ytre Andørja IL 8 1:54.57 24.56
15 0353 Stølan Dag Hugo FOHK 4 1:55.13 25.12
16 0241 Hanstad Finn Bardu IL 30 1:59.59 29.58
17 0237 Nordhagen Olav Harstad 5 2:00.10 30.09
18 0236 Århus Tore Kurt Unglyn IL 6 2:00.31 30.30
19 0231 Høgbakk Odd Nordreisa IL 1 2:04.23 34.22
20 0245 Lyngra Geir Åse IL 8 2:12.08 42.07
21 0244 Skipenes Gunnar Bardu IL 13 2:13.43 43.42
22 0324 Olsen Steinar Nordreisa IL 1 2:14.57 44.56
23 0234 Tollefsen Halvard Ibestad IL 6 2:15.06 45.05
24 0240 Larsen Roy-Helge Kvaløysletta Skilag 16 2:16.53 46.52
25 0227 Solvold Roger Rossfjord S S 4 2:27.17 57.16
26 0350 Sommerseth Leif Petter Tradok 2 3:03.57 1:33.56

28 påmeldte. 26 startet. 26 resultater. TURM 10; Menn 51-55 år

Plass Start         Tid
1 0254 Granild Alvin Grovfjord IL 21 1:40.21  
2 0255 Tøllefsen Asbjørn Ytre Andørja IL 26 1:41.25 01.04
3 0256 Heimdal Per Åke Bardu IL 23 1:43.48 03.27
4 0339 Lindrupsen John Troms Kraft BIL 30 1:45.33 05.12
5 0257 Johansen Knut-Harald Nordreisa IL 6 1:45.49 05.28
6 0253 Hartviksen Terje Medkila Skilag 27 1:46.31 06.10
7 0260 Olsen Kurt Tennes OIL 15 1:49.47 09.26
8 0321 Nilssen Geir-Hugo Bardu IL 10 1:50.46 10.25
9 0334 Karlsen Norodd Kilkameratene IF 13 1:50.58 10.37
10 0320 Røkenes Roar Kvæfjord IL 17 1:51.11 10.50
11 0249 Mellem Ola Tromsdalen Friidrett 8 1:51.32 11.11
12 0251 Olsen Odd Arne Kvaløysletta Skilag 15 1:51.41 11.20
13 0250 Olsen Trond Ytre Andørja IL 18 1:55.04 14.43
14 0261 Bakkehaug Jan Arne Øvre Salangen IL 33 1:56.41 16.20
15 0258 Hellevang Ove Hind IK 7 1:58.48 18.27
16 0247 Moberg Asgeir Bardu IL 31 1:59.41 19.20
17 0345 Bertheussen Jarl Arne Skånland Sportsklubb 10 2:04.54 24.33
18 0336 Selseng Torleif Troms Kraft BIL 24 2:16.08 35.47
19 0388 Aasmo Arvid Troms Kraft BIL 1 2:17.06 36.45
20 0248 Olsen Ivar Spenconn Bil 1 2:19.07 38.46
21 0387 Pedersen Ivan Narvik Skiklubb 2 2:19.54 39.33
22 0246 Nesje Lars A Salangen IF 16 2:22.54 42.33
23 0379 Østgård Rune SAS Skiklubb 1 2:27.57 47.36
24 0259 Gravrok Trond Tamokdalen IL 15 2:35.06 54.45

24 påmeldte. 24 startet. 24 resultater. TURM 11; Menn 56-60 år

Plass Start         Tid
1 0277 Vatndal Willy Stokmarknes IL 12 1:47.10  
2 0268 Stiberg Tore Bjerkvik IF 7 1:49.10 02.00
3 0272 Bjørsvik Geir Tromsdalen UIL 31 1:49.28 02.18
4 0323 Hansen Tor Tele BIL 3 1:51.00 03.50
5 0274 Prytz Jan Odd Medkila Skilag 10 1:51.48 04.38
6 0333 Karlsen Odd Medkila Skilag 8 1:53.34 06.24
7 0263 Jensen Svein Tore Kilkameratene IF 27 1:54.10 07.00
8 0278 Bach-Gansmo Knut Nordreisa IL 14 1:55.39 08.29
9 0384 Dahle Arne-Martin Kvæfjord IL 8 1:55.46 08.36
10 0276 Sørsand Arild Lyngen/Karnes IL 4 1:56.04 08.54
11 0269 Holmebukt Oddmar Troms Landverksted 32 1:57.54 10.44
12 0266 Rognmo Svein Torger Storsteinnes IL 12 1:58.10 11.00
13 0273 Dalhaug Sverre Grovfjord IL 27 2:01.41 14.31
14 0265 Ødegaard Rolf Kabelvåg Skiklubb 8 2:03.38 16.28
15 0270 Jegervatn Steinar Jægervatn Il 24 2:08.23 21.13
16 0267 Isdahl Hans Andreas Nordreisa IL 17 2:08.29 21.19
17 0264 Pedersen Idar Marinius Olderdalen IK 22 2:10.48 23.38
18 0275 Jensen Egil Skogstad DNB Nor 23 2:13.01 25.51
19 0262 Rognmo Johnny Tromsdalen Ski 21 2:29.03 41.53

20 påmeldte. 19 startet. 19 resultater. TURM 12; Menn 61-65 år

Plass Start         Tid
1 0287 Lyngra Knut Torgeir Åse IL 31 1:49.50  
2 0282 Heimdal Jarle Bardu IL 27 1:50.43 00.53
3 0293 Johnsen Kjell Tromsø Skiklubb Langrenn 22 1:50.47 00.57
4 0316 Myhra Bjørn Grytting IL 2 1:51.46 01.56
5 0283 Aune Ole-Anders Egen 28 1:51.49 01.59
6 0391 Hemmingsen Helmer Jan Storsteinnes IL 38 1:54.24 04.34
7 0284 Skog Martin Bjerkvik IF 13 1:56.26 06.36
8 0292 Kroken Arne Narvik IL 20 2:02.22 12.32
9 0289 Vrangen Arvid Josefvatn IL 25 2:04.01 14.11
10 0286 Finnseth Finn Sørreisa IL 35 2:04.28 14.38
11 0279 Hanssen Borgvald Unglyn IL 30 2:09.29 19.39
12 0280 Johnsen Tormod Kilkameratene IF 33 2:12.10 22.20
13 0335 Rydland Are Salangen IF 30 2:12.34 22.44
14 0290 Iversen Helge Kilkameratene IF 12 2:14.23 24.33
15 0213 Johansen Gunvald Tromsø Skiklubb Langrenn 6 2:18.05 28.15

17 påmeldte. 15 startet. 15 resultater. TURM 13; Menn 66-70 år

Plass Start         Tid
1 0299 Jakobsen John Skånland Sportsklubb 25 1:56.21  
2 0295 Olsen Thor SOIL Ski Senja 39 1:59.00 02.39
3 0297 Eriksen Jan A Sørreisa O-Lag 41 2:00.05 03.44
4 0329 Rødli Ernst Melbu Il 5 2:08.46 12.25
5 0296 Engstad Knut Tromsø Skiskytterlag 42 2:14.02 17.41
6 0294 Berntsen Viktor Bardu Mur og Puss 40 2:21.47 25.26
7 0207 Holmebukt Jan Ivan Målselv IL 29 2:35.20 38.59

8 påmeldte. 7 startet. 7 resultater. TURM 14; Menn 71-75 år

Plass Start         Tid
1 0302 Hansen Børre Kilkameratene IF 34 1:50.42  
2 0300 Bekkevoll Arne Egen 31 2:10.13 19.31
3 0303 Hansen Rolf Idar Bardu IL 38 2:34.42 44.00

4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. TURM 15; Menn 76-80 år

Plass Start         Tid
1 0305 Larsen Toralf Johannes Egen 32 2:26.37  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. TRIM Rekrutt; Gutter 13-14 år

Plass Start         Tid
  0401 Fagerheim Ottar Kvaløysletta Skilag 2 2:17.05  
  0402 Kristiansen Edvard Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:03.18  
  0403 Krane Heimdal Eivind Bardu IL 2 1:44.32  
  0404 Winther August Nemeth Tromsø Skiklubb Langrenn 2 2:13.05  
  0405 Hol Espen BOIF 2 2:18.02  
  0406 Nyhus Erlend Bardu IL 1 2:03.16  
  0407 Fredrik Mack Rørvik BOIF 2 1:46.20  
  0408 Bie Maximillian BOIF 1 1:57.17  
  0415 Forsberg Niklas Tromsø Skiklubb Langrenn 1 1:54.56  
  0418 Vestad Adrian Vesterfjell og Omegn IL 2 2:14.46  
  0419 Bekkevoll Simen Bjerkvik IF 1 2:01.51  
Brutt 0420 Grødahl Torbjørn I Tromsø Skiklubb Langrenn      
  0421 Grimsgaard Jakob Deraas Tromsø Skiklubb Langrenn   2:35.19  
  0438 Skogheim Espen Tromsø Skiklubb Langrenn   1:50.50  

14 påmeldte. 14 startet. 13 resultater. TRIM Rekrutt; Jenter 13-14 år

Plass Start         Tid
  0409 Heimdal Lovise Bardu IL 1 2:15.56  
  0410 Sollid Susanne Bardu IL 1 2:28.18  
  0411 Eriksen Ida Marie S Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:12.12  
  0412 Sollid Charlotte Bardu IL 1 2:23.21  
  0413 Hessen Ida Johanne Kvaløysletta Skilag 1 2:16.52  
  0414 Gamst Anja BOIF 2 2:19.01  
  0416 Nesje Marte Vestermo Salangen IF 1 2:27.44  

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater. TRIM MIL; Skimerke

Plass Start         Tid
1 0533 Handegård Andreas EKKP/Ebn/Hsty 1 1:52.05  
2 1075 Owren Bjørn Sanbn/Hsty 1 1:58.05 06.00
3 1074 Skogli Dag Ivar Sbbn/HSTY 1 2:00.01 07.56
4 0525 Sollien Roar Flo/F/Dta 1 2:07.18 15.13
5 0565 Hol Helga Espeland Stab/HSTY 14 2:08.00 15.55
6 0555 Billingsø Øyvind EKKP/Ebn/Hsty 2 2:11.46 19.41
7 0528 Johansen Knut-Øyvind Hsty 1 2:13.17 21.12
8 0458 Thorsen Mads S Lfs 1 2:13.39 21.34
9 1084 Lundteppen Lars Erik Ingbn/Hsty 1 2:17.11 25.06
10 0546 Haub Fredrik Mowinckel K Lfs 1 2:17.19 25.14
11 0459 Setså Bjarte Btt O/Artbn/Hsty 1 2:17.46 25.41
12 1085 Johnsen Morten Søvik Pbn/Hsty 4 2:18.07 26.02
13 1079 Olsen Ingeborg Bn 2/HSTY 1 2:19.08 27.03
14 0538 Jonvik Andre 139 Lv 1 2:19.45 27.40
15 0521 Vo David Lfs 1 2:20.10 28.05
16 0545 Sagmo Øistein 139 Lv 9 2:21.33 29.28
17 0585 Gabler Bjørnar Flo/Base T-F 1 2:21.41 29.36
18 0481 Samueljord Pål Flo Forsyning MT 9 2:21.51 29.46
19 0579 Sandvik Alexander Artbn/Hsty 1 2:22.03 29.58
20 1117 Fladseth Ronny Artbn/Hsty 1 2:22.45 30.40
21 1051 Hustad Lars-Erik Stab/HSTY 4 2:22.47 30.42
22 0614 Berglund Jan-Kåre Forsvarets Kjøreskole 12 2:23.18 31.13
23 0489 Stenersen Tormod Flo/Base T-F 1 2:23.23 31.18
24 0581 Bjerknes Tobias Artbn/Hsty 1 2:23.29 31.24
25 0524 Rubbås Espen Ingbn/Hsty 3 2:23.55 31.50
26 0461 Thorvaldsen Tom-Ola Ingbn/Hsty 1 2:25.17 33.12
27 0584 Gustavson Hilde Cssbn/Hsty 1 2:25.35 33.30
28 0522 Gundersen Thomas Lfs 1 2:26.34 34.29
29 0492 Haakenstad Carl Wilhelm Lfs 1 2:27.15 35.10
30 0560 Tysseland Kristoffer Flo/Base T-F 1 2:29.01 36.56
31 0561 Løvli Øystein Flo/Base T-F 1 2:29.14 37.09
32 0534 Andersen Kenneth EKKP/Ebn/Hsty 1 2:30.19 38.14
33 0595 Espeland Lars Sbbn/HSTY 1 2:30.51 38.46
34 1060 Engenes Erik Stab/HSTY 1 2:31.21 39.16
35 0596 Håkonsen Kent Sbbn/HSTY 1 2:31.57 39.52
36 1116 Meum Harald-David Sanbn/Hsty 1 2:32.19 40.14
37 0577 Bakstad Knut Artbn/Hsty 2 2:33.40 41.35
38 1076 Skara Tormod EKKP/Ebn/Hsty 2 2:33.46 41.41
39 0541 Johansen Gjermund Siksjø Lfs 1 2:33.59 41.54
40 0510 Brataas Morten Øiesvold Lfs 1 2:34.01 41.56
41 1077 Larssen Pål Otterå Bn 2/HSTY 8 2:34.04 41.59
42 0564 Hanssen Frode 337 skv 4 2:35.30 43.25
43 1063 Vandvik Erlend Stab/HSTY 1 2:35.40 43.35
44 0558 Drange Erlend Lfs 1 2:35.45 43.40
45 0503 Solaker Øyvind B Lfs 1 2:36.35 44.30
46 1083 Aarre Bjørn Ingbn/Hsty 2 2:37.13 45.08
47 1054 Sem Børre Stab/HSTY 3 2:38.18 46.13
48 1059 Netland Karen Sofie Stab/HSTY 2 2:38.30 46.25
49 0578 Fagerheim Maria E Artbn/Hsty 1 2:38.32 46.27
50 0455 Reiten Torstein Flo/Base T-F 4 2:38.49 46.44
51 0529 Thorsteinsen Tore EKKP/Ebn/Hsty 2 2:38.55 46.50
52 1086 Steien Jøran Pbn/Hsty 2 2:40.08 48.03
53 0586 Sagen Eivind FLO/TLV 1 2:40.16 48.11
54 1112 Dahl Kristin Tessem Artbn/Hsty 1 2:41.45 49.40
54 1120 Lund Maren Artbn/Hsty 1 2:41.45 49.40
56 0509 Berge Lars Kenneth O Lfs 1 2:42.04 49.59
57 1061 Lund Tommy Stab/HSTY 1 2:42.59 50.54
58 0451 Alamdari Amin EKKP/Ebn/Hsty 4 2:43.05 51.00
59 0488 Jacobsen Elise Lfs 1 2:43.25 51.20
60 0516 Dahl Bjørn Rudi Lfs 1 2:45.10 53.05
61 0462 Bull Ken Andre Lfs 1 2:45.13 53.08
62 1056 Ovenstad Pål Stab/HSTY 3 2:46.21 54.16
63 0508 Marthinsen Svein Ivar Flo/Base T-F 1 2:47.08 55.03
64 0497 Sørhøy Maren S 139 Lv 1 2:48.03 55.58
65 0467 Birkely Thomas Artbn/Hsty 1 2:49.40 57.35
66 0539 Olufsen Stian Btt O/Artbn/Hsty 1 2:50.37 58.32
67 0519 Smith Kenneth EKKP/Ebn/Hsty 3 2:51.29 59.24
68 0850 Holøyen Ole Ingbn/Hsty 1 2:52.10 1:00.05
69 0495 Sandø Lasse 139 Lv 2 2:54.08 1:02.03
70 0523 Hallingbye Daniel Lfs 1 2:54.43 1:02.38
71 0590 Monge John Werner Sbbn/HSTY 2 2:55.09 1:03.04
72 0478 Lereim Ole Andreas EKKP/Ebn/Hsty 4 2:57.59 1:05.54
73 0597 Haraldsen Aina Sbbn/HSTY 1 2:58.32 1:06.27
74 0580 Erichsen Camilla Artbn/Hsty 1 2:59.28 1:07.23
75 1111 Bruvold Øystein Kavesk/PBN 1 2:59.49 1:07.44
76 0498 Johansen Svein Idar Stab/HSTY 2 3:00.24 1:08.19
77 0485 Pedersen Robert F Artbn/Hsty 1 3:00.57 1:08.52
78 0452 Aasheim Øystein H Artbn/Hsty 1 3:01.27 1:09.22
79 0476 Rindahl Martin EKKP/Ebn/Hsty 1 3:01.47 1:09.42
80 0549 Gullien Magnus Lfs 1 3:02.20 1:10.15
81 0592 Pedersen Birger Sbbn/HSTY 1 3:02.32 1:10.27
82 0507 Rognes Are Endal Artbn/Hsty 1 3:02.45 1:10.40
83 0504 Hellevik Martin M Artbn/Hsty 1 3:09.57 1:17.52
84 0531 Nore Andreas B Lfs 1 3:10.39 1:18.34
85 0487 Hidle Roy Lfs 1 3:10.56 1:18.51
86 0486 Sandene Kristian K Lfs 1 3:11.28 1:19.23
87 1092 Dyrland Thomas Aarvik Kavesk/PBN 1 3:12.09 1:20.04
88 1109 Gulbrandsen Endre Aas Kavesk/PBN 1 3:15.01 1:22.56
89 1115 Stabekk Ole Kavesk/PBN 1 3:16.03 1:23.58
90 0563 Haugland Tom Christian Sanbn/Hsty 1 3:17.32 1:25.27
91 0511 Mcwilliams Tom H Artbn/Hsty 1 3:19.51 1:27.46
92 1089 Borgersen Stian Kavesk/PBN 1 3:23.31 1:31.26
93 0496 Takac Katrine Moen FSAN/Setermoen 1 3:23.54 1:31.49
94 0491 Malerød Håkon R Artbn/Hsty 1 3:24.02 1:31.57
95 0474 Roko Stina N Artbn/Hsty 1 3:24.32 1:32.27
96 0454 Galåen Even B Santr/Esk 6/Pbn 1 3:24.34 1:32.29
97 1102 Nordgård Theodor R Kavesk/PBN 1 3:32.51 1:40.46
98 1095 Hannon Kristian S Kavesk/PBN 1 3:33.00 1:40.55
99 0554 Fatland Charles E Artbn/Hsty 1 3:33.43 1:41.38
100 0499 Sivertsen Thomas Santr/Esk 6/Pbn 1 3:33.49 1:41.44
101 1097 Illøkken Erlend M Kavesk/PBN 1 3:34.36 1:42.31
102 0593 Nordfonn Roy Sbbn/HSTY 1 3:35.32 1:43.27
103 0594 Kjelbotn Thrine Sbbn/HSTY 3 3:36.21 1:44.16
104 1066 Lohne Henrik Ebn/Hsty 1 3:38.40 1:46.35
105 1067 Pedersen Robin Ebn/Hsty 1 3:38.46 1:46.41
106 1065 Bjørseth Henrik Ebn/Hsty 1 3:38.54 1:46.49
107 0551 Størksen Jørgen EKKP/Ebn/Hsty 1 3:39.11 1:47.06
108 1101 Nordal Jesper Moen Kavesk/PBN 1 3:41.25 1:49.20
109 0598 Isaksen Jane Sbbn/HSTY 1 3:44.26 1:52.21
110 0583 Belsvik Ane Cssbn/Hsty 1 3:45.40 1:53.35
111 1104 Skarseth Tommy I Kavesk/PBN 1 3:46.46 1:54.41
112 0473 Rennan Marius 139 Lv 1 3:47.18 1:55.13
113 0566 Aune Håvard Sanbn/Hsty 1 3:47.24 1:55.19
114 0568 Laugsand Lars Henrik Sanbn/Hsty 1 3:47.25 1:55.20
115 0482 Steinsvåg Øyvind Artbn/Hsty 1 3:50.53 1:58.48
116 1093 Fjeldavli Gard M Kavesk/PBN 1 3:57.35 2:05.30
117 0480 Svenskerud Jon M Artbn/Hsty 1 3:57.46 2:05.41
118 1114 Ankre Bjørn Stange Kavesk/PBN 1 4:01.38 2:09.33
119 1110 Karlsrud Torkil Valle Kavesk/PBN 1 4:02.22 2:10.17
120 1100 Martinsen Bjørn Halvar Kavesk/PBN 1 4:05.17 2:13.12
121 0540 Ramsland Brian 139 Lv 1 4:07.18 2:15.13
122 0547 Konnestad Erik 139 Lv 1 4:07.44 2:15.39
123 1107 Åsli Daniel-Andre Kavesk/PBN 1 4:09.27 2:17.22
124 1108 Landsrød Lars Kristian Kavesk/PBN 1 4:11.01 2:18.56
125 0570 Taraldsen Mikkel S Sanbn/Hsty 1 4:16.00 2:23.55
126 1094 Gryttenholm Joakim A.N Kavesk/PBN 1 4:16.13 2:24.08
127 0505 Nielsen Petter T Sanbn/Hsty 1 4:16.28 2:24.23
128 1096 Hjeltnes Christian Kavesk/PBN 1 4:16.52 2:24.47
129 0457 Haugen Irina Flo/Base T-F 1 4:17.26 2:25.21
130 1099 Martin Jan Fredrik Kavesk/PBN 1 4:26.20 2:34.15
131 0475 Syvertsen Thomas Artbn/Hsty 1 4:26.52 2:34.47
132 0466 Ring Marius A.K Artbn/Hsty 1 4:26.54 2:34.49
133 0567 Haagensli Tor Jørgen Sanbn/Hsty 1 4:29.57 2:37.52
133 0575 Schei Niklas Sanbn/Hsty 1 4:29.57 2:37.52
135 1090 Austria Michael Christoph Kavesk/PBN 1 4:42.35 2:50.30
136 1106 Wong Chung Wan K Kavesk/PBN 1 4:50.00 2:57.55
Brutt 0562 Salomonsen Odd Flo/Base T-F      
Brutt 0571 Degvold Lars Erik Sanbn/Hsty      

219 påmeldte. 147 startet. 136 resultater. TRIM Menn; Alle aldre

Plass Start         Tid
  0601 Eliseussen Marvin Ytre Andørja IL 11 3:25.40  
  0604 Bolstad Ingar Kvaløysletta Skilag 9 2:35.57  
  0605 Larsen Thorbjørn Lie AVINOR 12 2:12.27  
  0606 Tobiassen Nils-Roar Troms Kraft BIL 3 2:08.14  
  0607 Wirkola Kolbjørn Gjensidige 30 2:42.01  
  0608 Johansen Ørjan Mru 6 2:28.07  
  0609 Kraknes Odd-Tore Egen 1 2:34.03  
  0610 Edøy Anstein Tromsø Skiklubb Langrenn 25 2:06.49  
  0612 Iselvmo Nils M Mellembygd IL 38 2:35.05  
  0613 Henriksen Hans Hugo Storsteinnes IL 1 2:28.44  
  0616 Uteng Karstein Johan Narvik Skiklubb 11 2:44.09  
  0617 Kjeldsen Ragnar Breivik Il 3 2:27.43  
  0618 Valnes Eivind BOIF 21 2:00.42  
  0619 Hakestad Atle Egen 1 2:27.20  
  0620 Guttormsen Olaf Lakselvdal Sprint 22 2:15.47  
  0621 Amundsen Trond Kvaløysletta Skilag 13 2:16.15  
  0622 Tande Roar Grovfjord IL 14 2:21.59  
  0623 Berntsen Stein-Hugo Egen 23 2:03.55  
  0624 Johnsen Jan Eirik Finnsnes IL 16 2:17.38  
  0626 Pedersen Odd Hugo Nordreisa IL 2 2:17.59  
  0629 Hol Gjermund BOIF 24 1:49.30  
  0632 Eriksen Ivar Andreas Målselv Maskin og Transp 7 2:30.07  
  0633 Sørensen Lars Erik AVINOR 17 2:37.07  
  0634 Brandvoll Jon-Eiliv Mru 2 2:39.17  
  0635 Jakobsen Tor Arne Tromsø Skiklubb Langrenn 3 2:26.07  
  0636 Holm Tor Inge Lyngen/Karnes IL 24 2:41.31  
  0637 Bergholt Bernt-Leidulf Coop Midt Troms 6 2:31.25  
  0638 Bjørkeng Steinar Bardu IL 19 2:13.41  
  0639 Dahl Harald Egen 34 2:12.29  
  0643 Flaate Olav Inge FBI 26 2:19.14  
  0644 Chruickshank Gudbrand Fram Sandsøy 7 2:13.52  
  0645 Wien Jon Henrik Bardu IL 4 2:25.05  
  0646 Jonathans Ernst Bardufosstun 16 2:17.34  
  0647 Kindlihagen Magnus Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:48.52  
  0648 Winther Jan-Gunnar Tromsø Skiklubb Langrenn 2 2:24.51  
  0649 Grønli Kurt BUL Tromsø 1 2:45.18  
  0650 Johnsen Marvin Kilkameratene IF 29 2:31.24  
  0651 Aspdal Bjørn Ytre Andørja IL 1 2:18.22  
  0652 Flydal Roar Kvaløysletta Skilag 15 2:34.45  
  0653 Biendl Are Lyngen/Karnes IL 1 2:36.59  
  0654 Torgersen Yngve Silsand og Omegn IL 5 2:07.00  
  0655 Hansen Jan Kampen IL 38 2:39.48  
  0656 Storvik Reidar IL Splint 1 3:30.11  
  0657 Andersen Olav Øvre Salangen IL 38 2:47.16  
  0658 Prestbakmo Hans Moen/Egen 42 2:25.29  
  0659 Hanssen Fredrik FSS/Voksenopplæringen 4 3:03.30  
  0661 Langsæther Kjell Arne Narvik Skiklubb 12 2:24.04  
  0662 Westermann Karl Martin BOIF 30 3:00.00  
  0664 Johansen Kjetil Kampen IL 18 2:12.25  
  0666 Lockertsen Erling Egen 32 2:21.30  
  0667 Solberg Atle Målselv IL 4 2:14.40  
  0668 Berntsen Tor Inge Målselv Skytterlag 29 2:33.24  
  0670 Blix Eirik Kvaløysletta Skilag 2 2:10.21  
  0673 Paulsen Rolf Medkila Skilag 11 2:47.53  
  0674 Åmo Oddvar Johan Seljeskog IL 15 2:16.26  
  0675 Pettersen Rune Gibostad IF 4 2:28.22  
  0676 Nikolaisen Jonny Egen 1 2:41.12  
  0678 Myrvang Hans Jarnes AS 31 2:13.04  
  0679 Hanssen Arnulf Godtlieb Solli Trappefabrikk A/S 32 2:35.02  
  0680 Sørensen John-Terje Lyngen/Karnes IL 6 2:06.29  
  0681 Thon Halvard Kvaløysletta Skilag 15 2:24.23  
  0682 Bratberg Karsten Kvaløysletta Skilag 6 2:12.15  
  0683 Øvervatn Tomas Karl Øvre Salangen IL 32 2:21.34  
  0684 Nysted Hans Øverbygd IL 27 2:48.00  
  0686 Adolfsen Jarle Salangen IF 24 2:23.10  
  0687 Lorentzen Jan-Magne NORTURA-Målselv 8 2:26.11  
  0688 Mikkelsen Bård Medkila Skilag 3 2:14.09  
  0689 Sletten Andreas Statskog 3 2:46.07  
  0690 Haugan Knut Telenor BIL 7 2:53.47  
  0691 Bakke Torgrim Solstad Tsi 1 3:36.07  
  0692 Kristensen Stig Are Finn Egen 26 2:15.18  
  0693 Berg Kåre Setermoen asylmottak 30 2:10.23  
  0695 Larsson Erik Henning Macks Ølbrygg 8 2:21.31  
  0696 Dahle Sindre Olders 1 2:40.28  
  0697 Strømseng Lennart Troms Fagpr senter 1 2:48.33  
  0698 Johnsen Kay-Martin Egen 2 2:30.48  
  0699 Bertheussen Bernt Ibestad IL 1 2:30.42  
  0700 Gundersen Dagfinn B-Gjengen 1 2:09.36  
  0701 Forsberg Mats Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:55.35  
  0702 Lie Markus Hol Egen 1 3:31.43  
  0703 Hansen Stig Rune Kontordesign 1 2:23.59  
  0704 Møller Jack-Robert Jægervatn Il 2 2:40.32  
  0706 Sivertsen Knut Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:37.11  
  0707 Myrseth Hans-Erik Øverbygd IL 1 2:18.01  
  0708 Reiten Mads NTNUI 2 2:50.17  
  0709 Nysted Jon Harald Øverbygd IL 2 2:09.42  
  0710 Nilsen Stein Hugo Holmen Betong AS 9 2:35.26  
  0711 Vestad Arne Vesterfjell og Omegn IL 2 2:50.39  
  0712 Solberg Kristen Finnfjordbotn VGS 26 2:44.30  
  0713 Berglund Per Kyrre Troms Kraft BIL 32 2:26.13  
  0714 Bakkelund Kyrre Jægervannet Il 6 2:31.43  
  0715 Haarvik Roy Egen 3 2:40.54  
  0716 Nilsen Jan-Viktor TUIL Oldboys 3 2:20.53  
  0717 Nyhus Kjetil Bardu IL 8 2:04.24  
  0718 Karlsen Leif UL Start 13 2:27.30  
  0719 Lorentsen Odd-Roar Nordtura Målselv 5 2:39.05  
  0720 Karlsen Tore Egen 1 2:32.04  
  0721 Siri Truls Pioner IL 1 2:37.18  
  0722 Storhaug Roar Andreas Acta Kapital 1 2:30.17  
  0723 Gustavsen Rune Egen 1 2:33.28  
  0724 Eliseussen Stian Målselv IL 2 2:27.28  
  0726 Robertsen Svein Robert Kvaløysletta Skilag 1 2:50.35  
  0727 Risbøl Gjert Egen 1 2:20.18  

118 påmeldte. 103 startet. 103 resultater. TRIM Kvinner; Alle aldre

Plass Start         Tid
  0752 Fossheim Anita Vitus 4 2:32.27  
  0753 Brones Inger-Lise Utdanning.no 8 2:29.22  
  0754 Iversen Hanne S Stab/HSTY 1 3:03.42  
  0755 Lund Lena Eriksen Sparebank1 Nord Norge 6 2:17.13  
  0756 Solbakken Sanna Snåsa Il 3 2:13.28  
  0757 Nordmo Eli Charlotte Mellembygd IL 24 2:42.43  
  0759 Overvik Beate Stab/HSTY 1 2:23.04  
  0760 Strømseng Anne Beck Egen 4 2:23.20  
  0761 Fagerheim Agnes Nerland BOIF 37 3:00.00  
  0762 Hagen Astrid Myrvang Troms Kraft BIL 6 2:58.22  
  0763 Aarbogh Solveig Målselv kommune 3 3:07.18  
  0764 Figenschou Torhild Lyngen/Karnes IL 1 2:59.20  
  0765 Eriksen Susanne Framsyn IL 8 2:19.02  
  0766 Sletten Hege Egen 1 2:32.57  
  0767 Henriksen Edel Medkila Skilag 9 2:36.30  
  0768 Aune Linda Lien Bardu IL 2 2:27.32  
  0769 Brodahl Mari Ann Hansen Målselv IL 26 2:18.03  
  0770 Opsanger Merete Kampen IL 1 3:01.49  
  0772 Vestad Pia-Renate Pioner IL 1 3:08.51  
  0773 Svendsen Kristin Medkila Skilag 7 2:24.30  
  0774 Moen Wenche Storsteinnes IL 12 2:50.07  
  0775 Johansen Lena Margareta Egen 2 2:45.37  
  0777 Skildheim Cecilie A NRK Troms 1 2:36.00  
  1200 Nerdrum Edel Marit Flo/Base T-F 2 2:26.58  

28 påmeldte. 24 startet. 24 resultater. TRIM MIL; Utstyr

Plass Start         Tid
1 0834 Thomassen Odd Arnold HV-16 13 2:35.42  
2 0822 Solbakken Magnar Sanbn/Hsty 3 2:40.02 04.20
3 1098 Kjærås Kristian Kavesk/PBN 1 2:50.50 15.08
4 0830 Aarud Stian Sanbn/Hsty 1 3:19.40 43.58
5 0812 Lia Einar Sanbn/Hsty 1 3:27.51 52.09
6 0818 Bratberg Thomas Sanbn/Hsty 1 3:29.54 54.12
7 1122 Ingdahl Alexander Pbn/Hsty 2 3:34.57 59.15
8 0829 Skår Ørjan N Sanbn/Hsty 1 3:42.27 1:06.45
9 0816 Fremstad Eivind Sanbn/Hsty 1 3:48.46 1:13.04
10 0808 Ånestad Jussi Sanbn/Hsty 1 3:51.23 1:15.41
11 0819 Smith Frank Simon Pingkp A/Ingbn 1 3:53.26 1:17.44
12 0828 Nordback Eirik R Pingkp A/Ingbn 1 3:55.49 1:20.07
13 0842 Lie Kristoffer Ingbn/Hsty 1 3:56.00 1:20.18
14 1123 Johnsen Cato Pbn/Hsty 1 3:57.41 1:21.59
15 0841 Bjellerås Lars Anton Ingbn/Hsty 1 3:58.59 1:23.17
16 0840 Renbjør Morten O Ingbn/Hsty 1 4:02.17 1:26.35
17 0844 Pedersen Jørgen Ingbn/Hsty 1 4:02.30 1:26.48
18 0839 Fallmyr Andreas Ingbn/Hsty 1 4:02.39 1:26.57
19 0845 Kristiansen Jon T Ingbn/Hsty 1 4:02.50 1:27.08
20 0838 Johansen Hans-Christian Ingbn/Hsty 1 4:05.18 1:29.36
21 0803 Kjærnes Jørgen M Sanbn/Hsty 1 4:11.38 1:35.56
22 0813 Bodal Ole-Anders Ø Sanbn/Hsty 1 4:12.32 1:36.50
23 0835 Thue Andreas Sbbn/HSTY 1 4:15.00 1:39.18
24 0801 Berge Aleksander Sanbn/Hsty 1 4:15.52 1:40.10
25 0826 Webb Lars G Sanbn/Hsty 1 4:16.56 1:41.14
26 0814 Johansen Håkon Sanbn/Hsty 1 4:18.08 1:42.26
27 1124 Grønhaug Ivar Hsty 1 4:26.36 1:50.54
28 0825 Bjørgo Mari Nyland Sanbn/Hsty 1 4:29.04 1:53.22
29 0815 Evjen Inger Christine Sanbn/Hsty 1 4:29.57 1:54.15
29 0832 Monland Siri Sanbn/Hsty 1 4:29.57 1:54.15
31 0821 Omdal Ingvar Ø Sanbn/Hsty 1 4:40.33 2:04.51
32 0810 Løkken Torbjørn Sanbn/Hsty 1 4:40.35 2:04.53
Brutt 0806 Sivertsen Hans Nikolai M Sanbn/Hsty      
Brutt 0807 Halvorsen Kristine Sanbn/Hsty      
Brutt 0809 Strand Hanne-Cecilie U Sanbn/Hsty      
Brutt 0846 Rasmussen Kjetil Ingbn/Hsty      

53 påmeldte. 36 startet. 32 resultater. TRIM Menn/Kvinner; Uten tid

Plass Start         Tid
  0184 Lundamo Rolf Dølaski 20    
  0252 Strømseth Jan Ivar Troms Landverksted 31    
  0285 Tronstad Odd A Bardu IL 29    
  0417 Nesvold Ole Martin M Ballangen IL 1    
  0602 Johansen Harald Johan Kvaløysletta Skilag 24    
  0627 Sommervoll Norvald Bardu IL 22    
  0640 Heitmann Arnfinn Isak Egen 28    
  0671 Østgård Kjell Ivar Posten Bardufoss 29    
  0694 Paulsen Tommy Ytre Andørja IL 3    
  0851 Øvervatn Henrik Johan Øvre Salangen IL 15    
  0853 Olsen Willy Harstad CK 18    
  0854 Elverum Richard Kåre Egen 32    
  0855 Hansen Harald Reinelv 7    
  0856 Brandskognes Victor BOIF 40    
  0857 Heimdal Inger Bardu IL 30    
  0858 Saksenvik Arne Holger Nordreisa IL 24    
  0859 Klaussen Magne Josefvatn IL 30    
  0860 Berntsen Guttorm Kampen IL 43    
  0861 Skogan Odd Harald Tennes OIL 42    
  0862 Johnsen Geir Arild Sørreisa IL 25    
  0863 Pettersen Knut Egen 15    
  0864 Berntsen Herulf Kampen IL 47    
  0865 Olsen Hallvard E Lyngen Buss 6    
  0866 Fagerheim Toril Kvaløysletta Skilag 9    
  0868 Wensel Ulf Arnesen Sørreisa O-Lag 16    
  0869 Dunvoll Jarle Furuflaten IL 41    
  0870 Wrangen Harry Josefvatn IL 26    
  0871 Lundvoll Agnar Vesterfjell og Omegn IL 32    
  0872 Nymo Anne Lise Sørreisa kommune 3    
  0873 Langseth Beate Ibestad IL 12    
  0874 Nordeng Hans Verner BOIF 21    
  0875 Holmgren Monica Finnsnes IL 3    
  0876 Fauske Britt Svolvær IL 2    
  0877 Johansen Kjell Unglyn IL 26    
  0878 Johnsen Torbjørn Store Norske Spitsbergen 24    
  0879 Dunvoll Hermod Arne Furuflaten IL 34    
  0880 Bendiksen Marith Egen 8    
  0881 Pedersen Charleif Bjerkvik IF 25    
  0882 Nåtedal Knut Viken Senter 3    
  0883 Biribakken Hans Martin Tennes UIL 25    
  0884 Johnsen Jan-Roald Kilkameratene IF 25    
  0885 Pedersen Magne Salangen IF 26    
  0887 Eriksen Jan Tore Skjervøy Ik 3    
  0888 Ottemo Asmund Skrautvoll Il 2    
  0889 Borhaug Torstein Finnsnes IL 2    
  0890 Eriksen Frank Målselv Maskin og Transp 20    
  0891 Hanssen Viggo Yngve Målselv Maskin og Transp 27    
  0892 Berntsen Marit Kampen IL 34    
  0893 Eriksen Svein Kåre Målselv IL 38    
  0894 Simonsen Gudmund Kåre Sørreisa IL 40    
  0895 Bjørk Kjell Medkila Skilag 30    
  0896 Stenvold Dagfinn Pioner IL 12    
  0897 Hegge Svein Erik Kræmer BIL 30    
  0898 Lillegård Arne Enok Pioner IL 37    
  0899 Rogstad Gunhild Skrautvoll Il 4    
  0900 Nordmo Britt Aina FSS/Voksenopplæringen 6    
  0901 Iselvmo Ragna Mellembygd IL 27    
  0902 Eriksen Trond Harald Målselv Maskin og Transp 29    
  0903 Nyland Bård Salangen IF 36    
  0905 Granheim John Målselv IL 40    
  0906 Utby Terje Troms Landverksted 31    
  0907 Nyborg Marianne BOIF 2    
  0908 Øvervatn Kjell Øvre Salangen IL 19    
  0910 Kjærvik Silja Il Vårsol 2    
  0911 Nåtedal Ingunn R Målselvtunet 1    
  0912 Robertsen Kjell-Ivar Jægervatnet Il 26    
  0913 Pettersen Hugo Tromsdalen UIL 36    
  0914 Pettersen Harry Erling Kvæfjord IL 32    
  0916 Berntsen Løvland Synnøve Laksvatn SSL 24    
  0917 Løvoll Trygve Bakkeby IK 28    
  0918 Øvergaard Alfhild Granhei Målselv IL 19    
  0919 Barkli Ragnvald Sørreisa O-Lag 28    
  0920 Moen Britt Margareth Posten Bardufoss 29    
  0921 Stenvold Ragnhild Pioner IL 11    
  0922 Sivertsen Jens BOIF 45    
  0923 Nilsen Tormod Sørreisa IL 40    
  0924 Sivertsen Yngve BOIF 31    
  0925 Torbergsen Arvid Kilkameratene IF 29    
  0926 Angell Bianca Skøelv Il 2    
  0927 Bersvensen Terje Målselv IL 9    
  0928 Engen Thomas Flåge BK 2    
  0929 Jensen Frode Ytre Andørja IL 14    
  0930 Åmo Roger Seljeskog IL 19    
  0931 Arntsen Hans Anton Ballangen IL 1    
  0934 Hanssen Kjell Magne Ibestad IL 34    
  0935 Sørensen Mona S Egen 1    
  0937 Reistad Kjell Arne Sturla IF 3    
  0938 Solvang Line Birgitte Storsteinnes IL 3    
  0939 Svendli Gunny B Storsteinnes IL 4    
  0940 Takle Tone Mellembygd IL 1    
  0941 Rambøl Kjell Ballangen IL 3    
  0942 Stefanussen Dagfinn BOIF 3    
  0943 Vestheim Otto Målselv IL 12    
  0944 Vaeng Hans-Martin Sørreisa O-Lag 13    
  0945 Eriksen Kristin Målselv Maskin og Transp 1    
  0947 Vassbotn Mona Troms Kraft BIL 1    
  0952 Svendsen Johan Lavangen IF 18    
  0953 Lange Ole Sørreisa/Egen 35    
  0954 Aasmo Erling Målselv IL 25    
  0955 Sandengen Per Magnar Grovfjord IL 11    
  0956 Vollan Elin MEDICO, Harstad 4    
  0957 Angell Roger Fiskeridirektoratet 15    
  0958 Berntsen Jørn Erik Kampen IL 19    
  0959 Rasmussen Anne Rebekka Kampen IL 1    
  0960 Nordmo Siren Vesterfjell og Omegn IL 3    
  0961 Jakobsen Ceila Nav 1    
  0962 Hjort Magnus Team Rana-Trønder 1    
  0963 Mikalsen Wenche Bardu IL 2    
  0964 Seipajærvi Gunnar Fokus Bank 20    
  0965 Rasmussen Margareth Grand Nordic 6    
  0966 Ruud Line Team Rana-Trønder 1    
  0967 Krudtå Turid BOIF 3    
  0968 Austvik Alf Hartvik Bardu IL 42    
  0969 Walle Leiv Bjørnar Bardu IL 37    
  0970 Sagmo Rolf Kampen IL 24    
  0971 Evensen Åge Egen 26    
  0972 Eggenheim Gro Bardu IL 1    
  0973 Heimdal Heidi Rognli Signaldalen IL 5    
  0974 Bjørnsen Stian L Bardu IL 1    
  0975 Bjørnsen Kjetil Bardu IL 1    
  0976 Larsen Helge Skånland Sportsklubb 16    
  0977 Haraldberg Bjørn Egen 1    
  0978 Bjørnsen Per Magne Bardu IL 1    
  0979 Sandbakken Lill Kirsten Målselv kommune 1    
  0980 Haugseth Fredrik M ØSIL 1    
  0981 Haugseth Per Arild Egen 1    
  0982 Haugseth Roar ØSIL 7    
  0983 Wilhelmsen Sverre Bardu IL 13    
  0984 Knotten Karoline BOIF 1    
  0985 Knotten Ivar BOIF 1    
  0986 Andersen Pål Are Kvaløysletta Skilag 1    
  0987 Grønli Brita BUL Tromsø 1    
  0988 Johnsen Brynjar Øvre Salangen IL 1    
  0989 Jensen John-Steve Josefvatn IL 1    
  0990 Teigen Tore Kvaløysletta Skilag 1    
  0991 Bie Lill Grete Sørreisa O-Lag 3    
  0992 Espnes Kjell Målselv IL 4    
  0993 Engenes Hans Jørgen Egen 1    
  0994 Grønli Steinar Kvaløysletta Skilag 2    
  0995 Hanssen Åge W Egen 1    
  0996 Nordli Oddrun Finnsnes IL 2    
  0997 Stangnes Henrik BOIF 1    
  0998 Løkstad Stein Bardu IL 2    
  0999 Bjørnenak Borghild Bardu IL 2    
  1000 Brynjulfsen Jarle SOIL Ski Senja 32    
  1001 Wagelid Gunvald SOIL Ski Senja 18    
  1002 Birkelund Heidi Bardu IL 1    
  1003 Einebakken Annlaug Furuflaten IL 3    
  1004 Rodahl Liz Furuflaten IL 3    
  1005 Dragøy Bjørnar Hind IK 10    
  1006 Prestø Frank Bardufoss/Egen 5    
  1007 Wikran Tor Vikran IL 23    
  1008 Nikolaisen Trond SOIL Ski Senja 2    
  1009 Berntsen Arvid Byggkjøp 3    
  1010 Rognli Alf Harald Lyngen/Karnes 11    
  1011 Wikran Egil Vikran IL 32    
  1012 Sivertsen Karl Sørreisa IL 22    
  1013 Knutsen Arthur Egen 2    
  1014 Rasmussen Odd Bjørnar Unglyn IL 11    
  1015 Skogstad Ingulf Unglyn IL 24    
  1016 Chruickshank Torbjørn Fram Sandsøy 6    
  1017 Hagnås Lars-Johan IF-PP 1    
  1018 Søderberg Sabina Egen 1    
  1019 Røkenes Bodil I Kvæfjord IL 4    
  1020 Gulbrandsen Roy TIRB-rutene AS 31    
  1021 Fjose Astrid Målselv IL 1    
  1022 Fløtten Kjell Vidar Egen 2    
  1023 Wangberg Hugo Dyrøy Skilag 23    
  1024 Eriksen Erik Troms Kraft BIL 1    
  1025 Paulsen Gunnar Ytre Andørja IL 1    
  1026 Paulsen Turi Ytre Andørja IL 1    
  1027 Edvardsen Anne Ytre Andørja IL 1    
  1028 Arvesen Sølvi Ytre Andørja IL 1    
  1029 Olsen Tor Gunnar Trafo BIL 1    
  1030 Høgli Trond Skånland Sportsklubb 4    
  1031 Gabrielsen Jan Eirik Egen 1    
  1032 Eriksen Merethe MX Sport Målselv 8    
  1033 Evensen Bjørn Salangen IF 17    
  1034 Løvli Lill Marita Målselv IL 1    
  1035 Nordgård Hugo Målselv IL 36    
  1036 Thomassen Odd-Lenard Øvre Salangen IL 1    
  1037 Thomassen Glenn Rainer Øvre Salangen IL 1    
  1038 Jakobsen Geir Medkila Skilag 1    
  1039 Martinsen Helga MEDICO, Harstad 1    
  1040 Hofsøy Rita MEDICO, Harstad 1    
  1041 Stenbakken Monica Egen 1    
  1042 Gresseth Lisa Egen 1    
  1043 Renø Tor Kvaløysletta Skilag 14    
  1044 Johansen Oddleif Kvaløysletta Skilag 10    
  1045 Westgård Ann-Sissel Kvitfjell 1    
  1046 Leonhardsen Christine Egen 1    
  1047 Dalberg Svanhild Kvitfjell 2    
  1048 Leiråmo Bente MX Sport Målselv 1    
  1049 Moen Steinar Stab/HSTY 1    
  1050 Bendiksen Yngvar Pioner IL 2    
  1125 Sørensen Bjørn Arne Kvaløysletta Skilag 4    
  1126 Hakstad Ragnar Blåmann IL 1    
  1127 Torgnes Knut Idar Stortoft 1    
  1128 Torgnes Torbjørn Stortoft 1    
  1129 Torgnes Arnfinn Stortoft 1    
  1130 Eidissen Ståle BOIF 1    
  1131 Nordahl Jan-Eirik Sørreisa IL 1    
  1132 Lange Linda Sørreisa IL 1    
  1133 Nordmo Ellinor Mellembygd IL 21    
  1134 Johnsen Yngve Egen 1    
  1135 Lien Kyrre Lyngen/Karnes 12    
  1136 Schøning Bjørn Tromsø Skiklubb Langrenn 17    
  1137 Hansen Rolf Lyngen/Karnes 1    
  1138 Soleng Lisbeth Fokus Bank 2    

224 påmeldte. 209 startet. 209 resultater.



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +