Resultater Ulsjøløpet 2007



Ulsjøløpet, Lundemoen, Vest-Torpa 05.04.2007
                                               
                  
 
Plass
 
Navn
Klubb
Tid
Etter
 
 
 
 
   Menn 17-18 år
 
 
 
 
 
1
 
Hans Christer Holund
Nittedal IL
28:51
 
 
 
2
 
Kristoffer Goplen
Torpa Ski
30:52
02:01
 
 
3
 
Eivind Klemoen
Torpa Ski
31:27
02:36
 
 
4
 
Morten Skaarud
Nittedal IL
33:02
04:11
 
 
5
 
Erik Elton
Nordre Land IL
34:00
05:09
 
 
6
 
Arvid Nysveen
Torpa Ski
34:33
05:42
 
 Antall        6 Påmeldte: 6 Startende: 6     
 
 
 
 
   Menn 19-20 år
 
 
 
 
 
1
 
Vegard Raaum
Gjøvik Skiklubb
30:51
 
 
 
2
 
Lars Erik Rønningen
Vest-Torpa UL
49:17
18:26
 
 Antall        2 Påmeldte: 2 Startende: 2     
 
 
 
 
   Menn 21-25 år
 
 
 
 
 
1
 
Espen Østlien
Raufoss IL Langrenn
26:57
 
 
 
2
 
Lars Bjeglerud
Nordre Land IL
28:46
01:49
 
 
3
 
Kristian Braathen
Høybråten & Stovner IL
30:15
03:18
 
 
4
 
Martin Holmstrand
Nittedal IL
30:47
03:50
 
 
5
 
Hans Christian Aarnes
Nittedal IL
31:46
04:49
 
 
6
 
Ole Henrik Ryttersveen
Torpa IL
35:44
08:47
 
 
7
 
Tor Eirik Nydahl
Vest-Torpa UL
37:23
10:26
 
 
8
 
Oddleif Øistad
Land BU
41:30
14:33
 
 Antall        8 Påmeldte: 8 Startende: 8     
 
 
 
 
   Menn 26-30 år
 
 
 
 
 
1
 
Ronnie Frydenlund Hansen
Raufoss IL Langrenn
29:17
 
 
 
2
 
Harald Skjellaug
Varde IL
30:43
01:26
 
 
3
 
Bjørn Egil Nordseth
Snertingdal IF ski
32:37
03:20
 
 
4
 
Andreas Nordby
Vest-Torpa UL
33:50
04:33
 
 
5
 
Jan Håvard Bratlien
Nordre Land IL
39:02
09:45
 
 Antall        5 Påmeldte: 5 Startende: 5     
 
 
 
 
   Menn 31-35 år
 
 
 
 
 
1
 
Stig Morten Fakstad
Vest-Torpa UL
31:09
 
 
 
2
 
Per Midthaugen
Torpa Ski
32:12
01:03
 
 
3
 
Rune Hansen
Snertingdal IF ski
32:25
01:16
 
 
4
 
Morten Parthaugen
Torpa Ski
33:45
02:36
 
 Antall        4 Påmeldte: 4 Startende: 4     
 
 
 
 
   Menn 36-40 år
 
 
 
 
 
1
 
Ivar Johansen
Østre Toten skilag
30:24
 
 
 
2
 
Ole Kristian Smestad
Stjørdals-blink
30:57
00:33
 
 
3
 
Knut Lium
Torpa Ski
31:41
01:17
 
 
4
 
Eivind Karfjell
Asker Skiklubb
32:49
02:25
 
 
5
 
Knut Tormod Nereng
Fluberg Skiklubb
33:22
02:58
 
 
6
 
Jan Otto Nordeng
Nordre Land IL
33:49
03:25
 
 
7
 
Thorstein Nereng
Fluberg Skiklubb
34:10
03:46
 
 
8
 
Gjermund Nereng
Fluberg Skiklubb
34:40
04:16
 
 
9
 
Arvid Lid
Kolbotn IL
35:06
04:42
 
 
10
 
Bård Nysveen
Torpa Ski
37:10
06:46
 
 
11
 
Jan Erik Kalstad
Vest-Torpa UL
37:56
07:32
 
 
12
 
Morten Normann
Torpa IL
41:28
11:04
 
 
13
 
Bjørn Hovde
Nordre Land IL
43:42
13:18
 
 
14
 
Stig Kjeldsrud
Vill-marken BIL
44:33
14:09
 
 Antall        14 Påmeldte: 14 Startende: 14  

 

Resultatliste

 

Ulsjøløpet, Lundemoen, Vest-Torpa 05.04.2007
 
Plass
 
Navn
Klubb
Tid
Etter
 
 
 
 
 
   Menn 41-45 år
 
 
 
 
 
 
1
 
Geir Strandbakke
Redalen IL
31:14
 
 
 
2
 
Odd Eilif Aspebakken
Lillehammer skiklubb
32:13
00:59
 
 
3
 
Runar Baklien
Øvre Vardal IL
35:03
03:49
 
 
4
 
Kim Aarli Larsen
Skeid
35:18
04:04
 
 
5
 
Ivar Sveen
Vest-Torpa UL
38:22
07:08
 
 
6
 
Victor Sørum
Ringelia IL
38:50
07:36
 
 
7
 
Per Norodd Harstad
Vest-Torpa UL
40:35
09:21
 
 
8
 
Øistein Lybeck
Etnedal IL
40:53
09:39
 
 
9
 
Bjørn Tronrud
Vest-Torpa UL
40:59
09:45
 
 
10
 
Raymond Vestereng
Vest-Torpa UL
42:56
11:42
 
 
11
 
Ola Askvik
Ringelia IL
45:55
14:41
 
 
12
 
John Sveen
Vest-Torpa UL
46:05
14:51
 
 
13
 
Roar Sveum
Vest-Torpa UL
49:09
17:55
 
 Antall        13 Påmeldte: 13 Startende: 13  
 
 
 
 
   Menn 46-50 år
 
 
 
 
 
1
 
Olav Sveum
Gjøvik Skiklubb
32:07
 
 
 
2
 
Sverre Jomar Flatmo
Skrautvål IL
32:18
00:11
 
 
3
 
Even Tajet
Raufoss IL Langrenn
32:56
00:49
 
 
4
 
Audun Strandlie
Gjøvik Skiklubb
32:59
00:52
 
 
5
 
Narve Nilsen
Lensbygda Sportsklubb
33:36
01:29
 
 
6
 
Per Erik Stutlien
Vest-Torpa UL
35:30
03:23
 
 
7
 
Rolv Lillehaug
Nordre Land IL
36:30
04:23
 
 
8
 
John Steinar Engen
Vind IL
36:46
04:39
 
 
9
 
Odd Øistad
Torpa Ski
38:12
06:05
 
 
10
 
Erik Hasli
Torpa Ski
38:43
06:36
 
 
11
 
Tormod Sveen
Vest-Torpa UL
41:28
09:21
 
 
12
 
Steinar Gjerdalen
Vestoppland
44:05
11:58
 
   Antall        12 Påmeldte: 12 Startende: 12  
 
 
 
 
   Menn 51-55 år
 
 
 
 
 
1
 
Svein Løken
Toten Treningssenter
31:17
 
 
 
2
 
Odd Henning Jevne
Nybygda IL
33:29
02:12
 
 
3
 
Ketil Sollien
Torpa Ski
34:29
03:12
 
 
4
 
Arne Braathen
Høybråten & Stovner IL
34:38
03:21
 
 
5
 
Torodd Lybeck
Fagernes IL
34:46
03:29
 
 
6
 
Bjørn Olav Øistad
Torpa Ski
37:07
05:50
 
 
7
 
Ola Nerødegård
Nordre Land IL
40:54
09:37
 
 
7
 
Øivind Røstad
Team Torpa
40:54
09:37
 
 
9
 
Per Morten Hareide
Vestre Slidre
41:33
10:16
 
 Antall        9 Påmeldte: 9 Startende: 9     
 
 
 
 
   Menn 56-60 år
 
 
 
 
 
1
 
Erik Johansen
Øystre Slidre IL
32:51
 
 
 
2
 
Egil Fodnesbergene
Fagernes IL
33:29
00:38
 
 
3
 
Egil Aasdokken
Skrautvål IL
34:03
01:12
 
 
4
 
Einar Myrheim
Skrautvål IL
36:38
03:47
 
 
5
 
Magne Granum
Vest-Torpa UL
37:00
04:09
 
 
6
 
Magne Hasli
Vest-Torpa UL
38:54
06:03
 
 
7
 
Arnt Gåshus
Snertingdal IF ski
39:07
06:16
 
 
8
 
Sigbjørn Nydahl
Vest-Torpa UL
39:36
06:45
 
 
9
 
Steinar Hansen
Raufoss IL Langrenn
40:47
07:56
 
 
10
 
Thor Bardalen
Nordre Land IL
46:44
13:53
 
 
11
 
Arne Martin Røste
Snertingdal IF ski
50:12
17:21
 
 Antall        11 Påmeldte: 11 Startende: 11  
 
 
 
 
   Menn 61-65 år
 
 
 
 
 
1
 
Johan Finstuen
Nordre Land IL
35:14
 
 
 
2
 
Kjell Ivar Skjemstad
Svea skilag
36:47
01:33
 
 
3
 
Ernst Sølvsberg
Gjøvik Skiklubb
36:57
01:43
 
 
4
 
Johan Bjarne Aas
Reinsvoll IF
37:13
01:59
 
 
5
 
Martin Aalseth
Snertingdal IF ski
38:00
02:46
 
 
6
 
Reidar Enger
Vest-Torpa UL
46:02
10:48
 
 Antall        6 Påmeldte: 6 Startende: 6     

 

 

 

Resultatliste
Ulsjøløpet, Lundemoen, Vest-Torpa 05.04.2007
 
Plass
 
Navn
Klubb
Tid
Etter
 
 
 
 
   Menn 66-70 år
 
 
 
 
 
1
 
Bjørn Tvedt
Veldre IL
34:45
 
 
 
2
 
Alf Andersen Engum
Snertingdal IF ski
36:46
02:01
 
 
3
 
Ola Fossheim
Røn IL
36:47
02:02
 
 
4
 
Knut Røhrsveen
Furnes skiløperforening
40:27
05:42
 
 
5
 
Knut Erstadseter
Vest-Torpa UL
46:41
11:56
 
 Antall        5 Påmeldte: 5 Startende: 5     
 
 
 
 
   Menn 71-75 år
 
 
 
 
 
1
 
Kristian Solbakken
IL Nordlys
41:58
 
 
 
2
 
Ottar Tangen
Torpa Ski
45:51
03:53
 
 
3
 
Arne Strandlie
Gjøvik Skiklubb
54:27
12:29
 
 
4
 
Kasper Ulsaker
Vest-Torpa UL
1:03:12
21:14
 
 Antall        4 Påmeldte: 4 Startende: 4     
 
 
 
 
   Menn 76 år og eldre
 
 
 
 
 
1
 
Lars Aspebakken
Biristrand
1:24:02
 
 
                       
 Antall        1 Påmeldte: 1 Startende: 1     
 
 
 
 
   Kvinner 17-18 år
 
 
 
 
 
1
 
Maja Jakobsen
Raufoss IL Langrenn
34:55
 
 
 
2
 
Elisabeth Sveum
Gjøvik Skiklubb
35:50
00:55
 
 Antall        2 Påmeldte: 2 Startende: 2     
 
 
 
 
   Kvinner 19-20 år
 
 
 
 
 
1
 
Marita Klevmoen
Torpa Ski
38:02
 
 
                       
 Antall        1 Påmeldte: 1 Startende: 1     
 
 
 
 
   Kvinner 21-25 år
 
 
 
 
 
1
 
Marthe Katrine Myhre
Gjøvik Skiklubb
34:13
 
 
 
2
 
Aina Haugen
Torpa Ski
37:45
03:32
 
 
3
 
Anne Grete Rimstad
Rudsbygd IL
40:59
06:46
 
 Antall        3 Påmeldte: 3 Startende: 3     
 
 
 
 
   Kvinner 26-30 år
 
 
 
 
 
1
 
Therese Engen
Raufoss IL Langrenn
32:30
 
 
 
2
 
Ingvild Aas
Raufoss IL Langrenn
32:33
00:03
 
 Antall        2 Påmeldte: 2 Startende: 2     
 
 
 
 
   Kvinner 31-35 år
 
 
 
 
 
1
 
Gry Enger Ulsakerhaugen
Vest-Torpa UL
48:11
 
 
                       
 Antall        1 Påmeldte: 1 Startende: 1     
 
 
 
 
   Kvinner 41-45 år
 
 
 
 
 
1
 
Marit Grumstad
Svea skilag
36:43
 
 
 
2
 
Grethe Ellen Sterud
Vest-Torpa UL
50:01
13:18
 
 Antall        2 Påmeldte: 2 Startende: 2     
 
 
 
 
   Kvinner 46-50 år
 
 
 
 
 
1
 
Guri Mette Finstuen Sollien
Torpa IL
40:03
 
 
                       
 Antall        1 Påmeldte: 1 Startende: 1     
 
 
 
 
   Kvinner 51-55 år
 
 
 
 
 
1
 
Karin Ørbeck Braathen
Høybråten & Stovner IL
37:26
 
 
 
2
 
Astrid Frydenlund Hansen
Raufoss IL Langrenn
47:30
10:04
 
 
3
 
Hanna Walheim
Torpa IL
58:44
21:18
 
 Antall        3 Påmeldte: 3 Startende: 3     
 
 
 
 
   Kvinner 61-65 år
 
 
 
 
 
1
 
Liv Løkken
Raufoss IL Langrenn
44:01
 
 
                       
 Antall        1 Påmeldte: 1 Startende: 1     
 
 
 
 
   Kvinner 71-75 år
 
 
 
 
 
1
 
Valborg Hovland
Gjøvik Skiklubb
50:30
 
 
                       
 Antall        1 Påmeldte: 1 Startende: 1     

 

Ulsjøløpet

 

Vest-Torpa UL
Klubbresultat, 4 løpere teller per klubb, Lundemoen, Vest-Torpa 05.04.2007
Plass
Klubb/Løper
 
Plass
Tid
1
Raufoss IL Langrenn
 
5
2:01:17
 
Espen Østlien
M3
1
26:57
 
Ronnie Frydenlund Hansen
M4
1
29:17
 
Therese Engen
K1
1
32:30
 
Ingvild Aas
K1
2
32:33
 
 
 
 
 
2
Nittedal IL
 
14
2:04:26
 
Hans Christer Holund
M1
1
28:51
 
Martin Holmstrand
M3
4
30:47
 
Hans Christian Aarnes
M3
5
31:46
 
Morten Skaarud
M1
4
33:02
 
 
 
 
 
3
Torpa Ski
 
10
2:06:12
 
Kristoffer Goplen
M1
2
30:52
 
Eivind Klemoen
M1
3
31:27
 
Knut Lium
M6
3
31:41
 
Per Midthaugen
M5
2
32:12
 
 
 
 
 
4
Gjøvik Skiklubb
 
7
2:10:10
 
Vegard Raaum
M2
1
30:51
 
Olav Sveum
M8
1
32:07
 
Audun Strandlie
M8
4
32:59
 
Marthe Katrine Myhre
K5
1
34:13
 
 
 
 
 
5
Nordre Land IL
 
14
2:11:49
 
Lars Bjeglerud
M3
2
28:46
 
Jan Otto Nordeng
M6
6
33:49
 
Erik Elton
M1
5
34:00
 
Johan Finstuen
M11
1
35:14
 
 
 
 
 
6
Vest-Torpa UL
 
16
2:17:29
 
Stig Morten Fakstad
M5
1
31:09
 
Andreas Nordby
M4
4
33:50
 
Per Erik Stutlien
M8
6
35:30
 
Magne Granum
M10
5
37:00
 
 
 
 
 
7
Snertingdal IF ski
 
13
2:19:48
 
Rune Hansen
M5
3
32:25
 
Bjørn Egil Nordseth
M4
3
32:37
 
Alf Andersen Engum
M12
2
36:46
 
Martin Aalseth
M11
5
38:00
 
 
 
 
 
8
Torpa IL
 
22
2:55:59
 
Ole Henrik Ryttersveen
M3
6
35:44
 
Guri Mette Finstuen Sollien
K
1
40:03
 
Morten Normann
M6
12
41:28
 
Hanna Walheim
K7
3
58:44
 
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +