02.08.2008
Toppidrettsveka 2008 - Gateløp





G11-12
1 Joakim Sødal Kyrksæterøra IL 03:05,3 03:05,3
2 Terje Løfshus Rennebu IL 03:32,1 03:32,1 00:26,8
3 Erlend Wormdal Staveli Orkanger I.F. 03:39,8 03:39,8 00:34,5
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

G13-14
1 Tomas Renå Hommelvik IL 06:24,5 06:24,5
2 Fredrik Riseth Melhus IL ski 06:26,4 06:26,4 00:01,9
3 Aleksander Riseth Melhus IL ski 06:36,9 06:36,9 00:12,4
4 Hampus Hoem Rindals-Troll 06:48,2 06:48,2 00:23,7
5 Anders Bugge Eidsvåg IL 07:16,7 07:16,7 00:52,2
6 Even Northug Mosvik IL ski 07:49,7 07:49,7 01:25,2
7 Vegard Selvnes Orkdal IL 08:20,2 08:20,2 01:55,7
8 Fredrik Almås Byåsen IL 08:47,4 08:47,4 02:22,9
Antall 8 Påmeldte: 9 Startende: 9

G15-16
1 Martin Riseth Melhus IL ski 09:39,1 09:39,1
2 Simon A. Tomren Tomrefjord IL Ski Team 09:54,0 09:54,0 00:14,9
3 Gjermund Løfald IL Rindøl 09:55,5 09:55,5 00:16,4
4 Lars Ove Aunli Kyrksæterøra IL 10:00,4 10:00,4 00:21,3
5 Sture Ramdal Leksvik IL 10:41,2 10:41,2 01:02,1
6 Lars Kolbjørn Wingan Kyrksæterøra IL 11:08,3 11:08,3 01:29,2
7 Sindre Karlsnes kil 11:46,7 11:46,7 02:07,6
8 Petter Almås Byåsen IL 13:16,7 13:16,7 03:37,6
Antall 8 Påmeldte: 11 Startende: 11

J11-12
1 Ragnhild Wingan Kyrksæterøra IL 03:49,5 03:49,5
2 Ane Sødal Kyrksæterøra IL 03:54,3 03:54,3 00:04,8
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

J13-14
1 Synnøve Dalum Kyrksæterøra IL 08:22,3 08:22,3
DNF Sara Hoftun Bjerksæter Kyrksæterøra IL
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

J15-16
1 Wenche Snildalsli Krokstadøra IL 12:05,6 12:05,6
2 Alida Sødal Kyrksæterøra IL 13:15,7 13:15,7 01:10,1
Antall 2 Påmeldte: 3 Startende: 3

KJ
1 Karoline Bjerkeli Grøvdal Isfjorden IL 08:52,6 08:52,6
2 Tuva Toftdahl Heming IL 10:22,5 10:22,5 01:29,9
3 Kirsten Hindhammer Skåla IL 10:59,7 10:59,7 02:07,1
4 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 11:56,1 11:56,1 03:03,5
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

KS
1 Therese Johaug Norge 09:17,6 09:17,6
2 Kristin Størmer Steira Norge 09:28,9 09:28,9 00:11,3
3 Pirjo Muranen Finland 09:44,8 09:44,8 00:27,2
4 Ingrid Vikman Kjelsås IL 09:46,2 09:46,2 00:28,6
5 Silja Tarvonen Finland 09:50,1 09:50,1 00:32,5
6 Marit Bjørgen Norge 09:51,8 09:51,8 00:34,2
7 Celine Brun-Lie Norge/Team Trøndelag 09:57,5 09:57,5 00:39,9
8 Steffi Boehler Tyskland 10:03,1 10:03,1 00:45,5
9 Anna Haag Sverige 10:06,4 10:06,4 00:48,8
10 Claudia Kuenzel Nystad Tyskland 10:07,6 10:07,6 00:50,0
11 Astrid Øyre Slind Norge/Team Trøndelag 10:10,3 10:10,3 00:52,7
12 Charlotte Kalla Sverige 10:12,2 10:12,2 00:54,6
13 Ida Ingemarsdotter Sverige 10:15,3 10:15,3 00:57,7
14 Ella Gjømle Norge/Team Trøndelag 10:29,1 10:29,1 01:11,5
15 Manuela Henkel Tyskland 10:34,6 10:34,6 01:17,0
16 Mona Liisa Malvalehto Finland 10:45,6 10:45,6 01:28,0
17 Katrin Zeller Tyskland 10:47,6 10:47,6 01:30,0
18 Anna Simberg Sverige 10:50,8 10:50,8 01:33,2
19 Anne Vagner Københavns Skiklub 10:52,8 10:52,8 01:35,2
20 Kari Vikhagen Gjeitnes Norge/Team Trøndelag 10:58,7 10:58,7 01:41,1
21 Ingrid Lorvik Gauldal Sykleklubb 11:05,0 11:05,0 01:47,4
22 Anne Makinen Finland 11:38,6 11:38,6 02:21,0
23 Kirsi Perala Finland 11:53,3 11:53,3 02:35,7
24 Elisabeth Gjerde Valldal IL 11:53,6 11:53,6 02:36,0
Antall 24 Påmeldte: 27 Startende: 24

KU
1 Gunnhild Bugge Eidsvåg IL 11:21,6 11:21,6
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

KV
1 Elin Randli Strindheim IL 09:54,0 09:54,0
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

MJ
1 Jørgen Bye Brevik Strindheim IL 08:36,8 08:36,8
2 Johan Bugge Eidsvåg IL 08:48,5 08:48,5 00:11,7
3 Ole Sæterbø IK Rindals-Troll 09:08,1 09:08,1 00:31,3
4 Runar Korsnes Emblem IL 09:16,0 09:16,0 00:39,2
5 Rune Malo Ødegård Molde og Omegn IF 09:16,3 09:16,3 00:39,5
6 Ørjan Ramdal Leksvik IL 09:22,5 09:22,5 00:45,7
7 Lars Anders Hoel Valldal IL 09:27,6 09:27,6 00:50,8
8 Ingebrigt Børset Steen IK Rindals-Troll 09:34,9 09:34,9 00:58,1
9 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL/Team Spirit 09:50,7 09:50,7 01:13,9
10 Tarjei Solli Grøa IL 10:02,1 10:02,1 01:25,3
DNF Eirik Kvernstad Kyrksæterøra IL
Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11

MS
1 Tor Arne Hetland Norge 08:22,8 08:22,8
2 Mathias Fredrikson Sverige 08:25,1 08:25,1 00:02,3
3 Odd-Bjørn Hjelmeseth Norge 08:30,0 08:30,0 00:07,2
4 Kristian Tettli Rennemo Norge/Team Trøndelag 08:32,3 08:32,3 00:09,5
5 Inge Kristoffersen Vind IL 08:38,2 08:38,2 00:15,4
6 Tobias Angerer Tyskland 08:39,8 08:39,8 00:17,0
7 Petter Northug Jr. Norge 08:42,9 08:42,9 00:20,1
8 Jussi Simula Finland 08:43,4 08:43,4 00:20,6
9 Sami Jauhojaervi Finland 08:45,8 08:45,8 00:23,0
10 Jens Filbrich Tyskland 08:45,9 08:45,9 00:23,1
11 Vincente Vittoz Frankrike 08:52,3 08:52,3 00:29,5
12 Tore Bjørseth Berdal Byåsen IL 08:55,6 08:55,6 00:32,8
13 Morten Svinsås IK Rindals-Troll 08:57,5 08:57,5 00:34,7
14 Niklas Dyrhaug Norge/Team Trøndelag 09:01,0 09:01,0 00:38,2
15 Jan Gisle Granmo Norge/Team Trøndelag 09:02,3 09:02,3 00:39,5
16 Matti Heikkinen Finland 09:03,5 09:03,5 00:40,7
17 Espen Østlien Raufoss IL Langrenn / 09:07,8 09:07,8 00:45,0
18 Andreas Myran Steen Leksvik IL 09:08,0 09:08,0 00:45,2
19 Trond Harald Sand Nannestad Skiklubb 09:11,9 09:11,9 00:49,1
20 Josef Wentzl Tyskland 09:17,9 09:17,9 00:55,1
21 Audun Thonstad Strindheim IL 09:19,8 09:19,8 00:57,0
22 Ivar Haugen Kristiansand IL 09:23,7 09:23,7 01:00,9
23 Tom Brunner Tyskland 09:53,1 09:53,1 01:30,3
24 Vegard Godø Emblem IL 09:58,0 09:58,0 01:35,2
25 Hans Petter Lykkja Norge/Team Trøndelag 10:03,2 10:03,2 01:40,4
26 Håkon Loe Johansen Strindheim IL 10:22,5 10:22,5 01:59,7
Antall 26 Påmeldte: 32 Startende: 28

MU
1 Hallvard Løfald IK Rindals-Troll 09:14,6 09:14,6
2 Håkon Selvnes Orkdal IL 09:38,2 09:38,2 00:23,6
3 Eirik Selvnes Orkdal IL 09:39,5 09:39,5 00:24,9
4 Felix Hoem Rindals-Troll 11:01,1 11:01,1 01:46,5
5 Tormod Vatten Rindals-Troll 11:09,9 11:09,9 01:55,3
Antall 5 Påmeldte: 6 Startende: 6

MV
1 Frode Estil Lierne 08:55,5 08:55,5
2 Trond Einar Elden Strindheim IL 09:04,8 09:04,8 00:09,3
3 Robert Sørli Valsøyfjord IL 09:07,5 09:07,5 00:12,0
4 Bård Jørgen Elden Namdalseid IL 09:08,7 09:08,7 00:13,2
5 Hans J. Renå Hommelvik IL 09:30,1 09:30,1 00:34,6
6 Håvard Sagli Aure IL 09:55,4 09:55,4 00:59,9
7 Harald Fladseth Aure IL 10:02,6 10:02,6 01:07,1
8 Geir T. Tomren Tomrefjord IL Ski Team 10:06,2 10:06,2 01:10,7
9 Øystein Ramdal Leksvik IL 10:26,9 10:26,9 01:31,4
10 Asbjørn Årøen Veten IL 11:42,8 11:42,8 02:47,3
11 Ejvind B. Ludvigsne Københavns Skiklub 17:29,6 17:29,6 08:34,1
Antall 11 Påmeldte: 12 Startende: 11
eTiming - www.emit.no 02.08.2008 12:13:39 Side:3