02.08.2008
Toppidrettsveka 2008 - Rulleski jaktstart





KJ
1 Tuva Toftdahl Heming IL 320 52:15,2
DNF Kirsten Hindhammer Skåla IL 329
DNF Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven 330
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3
KS
1 Marit Bjørgen Norge 301 37:35,6
2 Aino Kaisa Saarinen Finland 303 38:47,8 01:12,2
3 Evi Sachenbacher-Stehle Tyskland 305 39:31,2 01:55,6
4 Charlotte Kalla Sverige 304 39:59,9 02:24,3
5 Therese Johaug Norge 302 40:27,5 02:51,9
6 Virpi Kuitunen Finland 307 41:04,1 03:28,5
7 Pirjo Muranen Finland 308 41:14,5 03:38,9
8 Anna Haag Sverige 309 42:00,4 04:24,8
9 Steffi Boehler Tyskland 306 42:20,5 04:44,9
10 Kristin Størmer Steira Norge 310 43:55,0 06:19,4
11 Ella Gjømle Norge/Team Trøndelag 312 43:58,5 06:22,9
12 Katrin Zeller Tyskland 311 44:40,1 07:04,5
13 Silja Tarvonen Finland 313 45:11,9 07:36,3
14 Guro Strøm Solli Norge/Team Trøndelag 327 46:03,2 08:27,6
15 Karianne G. Bjellånes Norge/Team Trøndelag 317 47:07,3 09:31,7
16 Ingrid Vikman Kjelsås IL 315 47:07,5 09:31,9
17 Kari Vikhagen Gjeitnes Norge/Team Trøndelag 316 47:11,1 09:35,5
18 Claudia Kuenzel Nystad Tyskland 314 47:18,9 09:43,3
19 Manuela Henkel Tyskland 318 47:34,1 09:58,5
20 Anna Simberg Sverige 319 48:16,8 10:41,2
21 Mona Liisa Malvalehto Finland 321 48:41,1 11:05,5
22 Nicole Fessel Tyskland 324 51:02,8 13:27,2
23 Magni Solum Meldal IL 323 52:16,5 14:40,9
24 Celine Brun-Lie Norge/Team Trøndelag 322 52:17,3 14:41,7
DNF Kirsi Perala Finland 325
DNF Astrid Øyre Slind Norge/Team Trøndelag 328
DNF Elisabeth Gjerde Valldal IL 326 1:03:35,9
Antall 27 Påmeldte: 32 Startende: 27
MJ
1 Rune Malo Ødegård Molde og Omegn IF 242 40:46,7
2 Tomas Northug Mosvik IL ski 222 40:48,9 00:02,2
3 Tarjei Solli Grøa IL 240 41:07,6 00:20,9
4 Ørjan Ramdal Leksvik IL 236 41:08,4 00:21,7
5 Mads Erik Berg Krokstadøra IL 247 43:21,6 02:34,9
6 Jørgen Bye Brevik Strindheim IL 230 43:23,0 02:36,3
7 Thomas Løfshus Staveli Orkdal IL 245 46:25,2 05:38,5
8 Lars Anders Hoel Valldal IL 248 47:40,7 06:54,0
9 Tryg-Arne Alnes Løkkeborg Emblem IL/Team Spirit 249 47:43,6 06:56,9
Antall 9 Påmeldte: 11 Startende: 10
MS
1 Petter Northug Jr. Norge 201 2:37:12,6
2 Mathias Fredrikson Sverige 203 2:37:13,5 00:00,9
3 Tor Arne Hetland Norge 207 2:37:22,8 00:10,2
4 Øystein Pettersen Norge 208 2:37:32,1 00:19,5
5 Odd-Bjørn Hjelmeseth Norge 209 2:37:34,8 00:22,2
eTiming versjon 3.0 02.08.2008 18:07:37 Side:1
Toppidrettsveka 2008 Jaktstart
Resultatliste
02.08.2008
Plass Navn Klubb Startnr Tid Etter
MS
6 Tobias Angerer Tyskland 205 2:37:37,9 00:25,3
7 Petter Eliassen Norge/Team Trøndelag 206 2:37:41,2 00:28,6
8 Niklas Dyrhaug Norge/Team Trøndelag 211 2:37:43,9 00:31,3
9 Matti Heikkinen Finland 204 2:37:45,1 00:32,5
10 Axel Teichmann Tyskland 214 2:37:53,4 00:40,8
11 Inge Kristoffersen Vind IL 212 2:37:57,0 00:44,4
12 Vincente Vittoz Frankrike 202 2:38:03,0 00:50,4
13 Jens Filbrich Tyskland 215 2:38:12,9 01:00,3
14 Jan Gisle Granmo Norge/Team Trøndelag 213 2:39:37,5 02:24,9
15 Daniel Myrmæl Helgestad Norge/Team Trøndelag 210 2:39:38,0 02:25,4
16 Kristian Tettli Rennemo Norge/Team Trøndelag 216 2:40:07,1 02:54,5
17 Sami Jauhojaervi Finland 218 2:40:47,9 03:35,3
18 Einar Askevold Ulsund Byåsen IL 217 2:42:35,0 05:22,4
19 Jesse Vaananen Finland 227 2:43:12,9 06:00,3
20 Espen Østlien Raufoss IL Langrenn / 224 2:43:15,6 06:03,0
21 Stein Vidar Thun Norge/Team Trøndelag 226 2:43:16,7 06:04,1
22 Jussi Simula Finland 220 2:43:22,8 06:10,2
23 Hans Petter Lykkja Norge/Team Trøndelag 229 2:43:35,3 06:22,7
24 Josef Wentzl Tyskland 228 2:43:55,0 06:42,4
25 Martti Jylha Finland 225 2:44:27,5 07:14,9
26 Larri Lehtonen Finland 219 2:44:42,0 07:29,4
27 Morten Svinsås IK Rindals-Troll 223 2:46:05,2 08:52,6
28 Ole-Marius Bach Byåsen IL 232 2:47:39,6 10:27,0
29 Ville Nousiainen Finland 221 2:48:00,0 10:47,4
30 Andreas Myran Steen Leksvik IL 234 2:48:44,7 11:32,1
31 Tore Bjørseth Berdal Byåsen IL 231 2:49:13,1 12:00,5
32 Vegard Godø Emblem IL 237 2:54:49,4 17:36,8
33 Håkon Loe Johansen Strindheim IL 250 3:11:04,3 33:51,7
DNF Olli Pekka Tolvanen Finland 241
Antall 34 Påmeldte: 37 Startende: 35
MU
1 Rune Kjøsen Talsnes Leik 251 48:45,9
Antall 1 Påmeldte: 5 Startende: 1
MV
1 Frode Estil Lierne 233 42:26,3
2 Trond Einar Elden Strindheim IL 235 43:51,1 01:24,8
3 Harald Fladseth Aure IL 243 47:35,5 05:09,2
4 Geir T. Tomren Tomrefjord IL Ski Team 244 48:45,9 06:19,6
5 Bård Jørgen Elden Namdalseid IL 238 50:00,4 07:34,1
6 Anders Gjære Asker Skiklubb 252 1:17:41,1 35:14,8
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6
eTiming - www.emit.no 02.08.2008 18:07:37 Side:2