Resultater Reistadløpet 2007



Reistadløpet 2007
Reistadløpet 2007 Setermoen-Bardufoss 15.04.2007

Rennleder: Jørn Erik Berntsen
Løypesjef: Yngve Sivertsen
Teknisk delegert: Kjell Johansen

Resultat

TURK 1; Jenter 15-16 år 

Plass Start         Tid
1 0003 Kindlihagen Solveig Tromsø Skiklubb Langrenn 3 2:24.24  
2 0045 Jakobsen Margrete Kvaløysletta Skilag 3 2:24.25 00.01
3 0005 Jakobsen Isabel Tromsø Skiklubb Langrenn 3 2:28.56 04.32
4 0001 Nysted Grønvoll Jorid Furuflaten IL 2 2:40.29 16.05
5 0004 Kristiansen Cathrine BOIF 2 3:36.56 1:12.32
Brutt 0002 Brones Brandsegg Kristine Kampen IL 2    


6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater.
TURK 2; Kvinner 17-18 år

 

Plass Start         Tid
1 0047 Svendsen Anna Tromsø Skiklubb Langrenn 2 1:54.44  
2 0010 Dahlen Ida Olivia M Bardu IL 4 1:58.30 03.46
3 0008 Strømholt Stine-Kathrin Tromsø Skiklubb Langrenn 2 2:13.49 19.05
4 0006 Eriksen Marit Risdal Skjervøy Ik 2 2:14.25 19.41
5 0009 Andreassen Solveig Wiggen Kvaløysletta Skilag 3 2:19.40 24.56
6 0007 Gjerstad Kristin Oxlund Burfjord IL 1 2:33.21 38.37


6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
TURK 3; Kvinner 19-20 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0015 Krane Heimdal Åselinn Bardu IL 5 2:08.17  
2 0049 Eriksen Hanne Karin Santor IL 1 2:09.12 00.55
3 0013 Tokle Martine Ballangen IL 1 2:16.04 07.47
4 0011 Gjerstad Johanne Oxlund Burfjord IL 1 2:19.04 10.47
5 0014 Pedersen Ida Malene Nordreisa IL 1 2:28.11 19.54
6 0012 Segtnan Ann Kristin Bardu IL 6 2:28.47 20.30


6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
TURK 4; Kvinner 21-25 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0018 Åsheim Agnetha J Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:45.24  
2 0017 Nysted Grønvoll Maria Furuflaten IL 4 2:06.36 21.12
3 0016 Nysted Sigrid Bardu IL 4 2:32.12 46.48


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
TURK 5; Kvinner 26-30 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0020 Jensen Lena Kilkameratene IF 7 1:51.36  
2 0019 Svendsen Sara Tromsø Skiklubb Langrenn 4 1:53.45 02.09
3 0021 Tøllefsen Ingvild Ytre Andørja IL 7 1:56.46 05.10
4 0022 Lundamo Trine Medkila Skilag 1 2:01.00 09.24


4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURK 6; Kvinner 31-35 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0039 Heimdal Heidi Rognli Signaldalen IL 4 2:06.33  
2 0023 Klaussen Elisabeth Malangshalvøya Skilag 15 2:10.45 04.12


3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TURK 7; Kvinner 36-40 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0028 Berntsen Ann-Jorun Storsteinnes IL 1 2:08.14  
2 0026 Aarvik Torun Øvergaard Fana Il 1 2:12.47 04.33
3 0024 Ofstad Sylvi Pettersen Bardu IL 9 2:20.17 12.03
4 0027 Bjerkli Inger-Heidi Nordreisa IL 2 2:21.19 13.05


5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURK 8; Kvinner 41-45 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0046 Blix Eirin-Anne Kvaløysletta Skilag 1 2:31.48  
2 0043 Nilsen Kristin Troms Kraft BIL 4 2:58.21 26.33


3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TURK 9; Kvinner 46-50 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0031 Johnsen Vera Norges Skiveteraner 11 2:02.29  
2 0032 Moberg Marit Walle Bardu IL 21 2:28.51 26.22
3 0044 Hansen Lill IL Blest 1 2:40.08 37.39
4 0030 Martinsen Ellen Tove IL Blest 1 2:45.07 42.38


4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
TURK 10; Kvinner 51-55 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0036 Skomedal Sigrid Harstad skolene 6 2:23.39  
2 0033 Vehus Laila Røa Il 1 2:52.13 28.34
3 0042 Moen Wenche Storsteinnes IL 11 2:58.37 34.58


6 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
TURK 11; Kvinner 56-60 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0037 Ytrehus Ingunn UIT BIL 11 2:21.16  
2 0038 Løkse Guri Sørreisa O-Lag 21 2:50.43 29.27


2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TURK 14; Kvinner 71-75 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0041 Kristensen Martha Bodø & Oi 27 3:23.34  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
TURM 1; Gutter 15-16 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0106 Ofstad Henning Bardu IL 3 1:46.52  
2 0327 Mikkelsen Martin Medkila Skilag 2 1:48.15 01.23
3 0104 Hol Marius BOIF 2 1:53.23 06.31
4 0328 Benjaminsen Øystein Tromsø Skiklubb Langrenn 1 1:58.51 11.59
5 0329 Nyvoll Michael Tromsø Skiklubb Langrenn 1 1:59.16 12.24
6 0108 Remmen Torbjørn Nordreisa IL 1 2:01.16 14.24
7 0103 Hansen Christoffer Bardu IL 4 2:06.14 19.22
8 0102 Dalhaug Jøran Furuflaten IL 2 2:10.42 23.50
9 0107 Theodorsen Joakim Vesterfjell og Omegn IL 3 2:10.56 24.04
10 0306 Jacobsen Fredrik Ebn/Hsty 1 2:13.25 26.33
11 0101 Sollid Martin A Bardu IL 2 2:14.06 27.14
12 0109 Christoffer Pedersen Nordreisa IL 1 2:16.19 29.27
13 0311 Moen Tor Erling Bardu IL 2 2:22.14 35.22
14 0349 Jenssen Ken-Gjøran Vesterfjell og Omegn IL 2 2:36.43 49.51


15 påmeldte. 14 startet. 14 resultater.
TURM 2; Menn 17-18 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0118 Olsen Matias Bardu IL 3 1:40.32  
2 0324 Tvedt Bugge Christian Kvaløysletta Skilag 4 1:40.43 00.11
3 0117 Mikalsen Håkon Nordreisa IL 2 1:41.12 00.40
4 0323 Valnes Kenneth Ankenes Skiklubb 3 1:42.45 02.13
5 0115 Karlsen Stian Medkila Skilag 2 1:44.37 04.05
6 0113 Lorentsen Andreas Ankenes Skiklubb 1 1:47.29 06.57
7 0119 Johnsen Øystein Vesterfjell og Omegn IL 3 1:47.30 06.58
8 0122 Andreassen Vegard Nordreisa IL 3 1:53.34 13.02
9 0319 Skipenes Daniel Poppe Bardu IL 5 1:53.48 13.16
10 0114 Ramfjord Mats Stivang Medkila Skilag 1 1:54.39 14.07
11 0110 Andreassen Håkon Kvaløysletta Skilag 4 1:55.20 14.48
12 0124 Mikalsen Karl Øyvind Nordreisa IL 2 1:55.39 15.07
13 0123 Kindlihagen Magnus Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:57.04 16.32
14 0353 Grødahl Steinar I Tromsø Skiklubb Langrenn 4 1:57.44 17.12
15 0121 Uhlving Jon Nordreisa IL 1 2:01.28 20.56
16 0320 Tollefsen Mathias Kilkameratene IF 4 2:05.01 24.29
17 0112 Pedersen Asgeir Domaas Medkila Skilag 3 2:05.29 24.57
18 0326 Johansen Adrian Kvaløysletta Skilag 1 2:06.24 25.52
19 0120 Nilssen Erlend-Johan Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:19.41 39.09


21 påmeldte. 19 startet. 19 resultater.
TURM 3; Menn 19-20 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0332 Paulsen Sven-Are Bardu IL 5 1:42.50  
2 0127 Karlstrøm Vegar Burfjord IL 2 1:48.18 05.28
3 0304 Sollid Glenn Arne Bardu IL 4 1:49.14 06.24
4 0130 Li Espen Burfjord IL 1 1:50.44 07.54
5 0338 Kildal Torleif Ankenes Skiklubb 3 2:01.27 18.37
6 0125 Solheim Stian Burfjord IL 2 2:04.18 21.28
6 0126 Hogseth Hansen Marius Burfjord IL 1 2:04.18 21.28
8 0129 Tollefsen Kristian Kilkameratene IF 8 2:14.49 31.59


9 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
TURM 4; Menn 21-25 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0132 Leirbakken Daniel Boberg Burfjord IL 4 1:42.21  
2 0135 Bjørsvik Magnus Støback TSK Langrenn 4 1:53.14 10.53
3 0318 Skjeggerud Fredrik Ringkollen Skiklubb 1 2:01.09 18.48
4 0134 Gautefall Nicolaisen Tarj OK Silsand 1 2:04.59 22.38
5 0317 Skjefte Lars Øyvind Stokke IL 1 2:05.09 22.48
6 0374 Rambøl Kristian Ballangen IL 1 2:05.42 23.21
7 0136 Rognli Kristian Lyngen/Karnes 6 2:08.37 26.16
8 0133 Bjørnsen Aleksander 139 Lv 5 2:08.50 26.29


9 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
TURM 5; Menn 26-30 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0356 Pedersen Audun Domaas Medkila Skilag 8 1:33.07  
2 0331 Os Alexander Ishavslaget 1 1:33.16 00.09
3 0139 Johansen Rune Morten Tromsø Skiklubb Langrenn 1 1:38.14 05.07
4 0144 Skaflestad Kjetil Bardu IL 12 1:44.07 11.00
5 0143 Eriksen Gunnar Andreas Målselv IL 2 1:55.13 22.06
6 0138 Vedal Raymond Bardu IL 4 2:05.32 32.25
7 0145 Smedsaas Georg Rykene Il 1 2:06.53 33.46
8 0342 Gangsei Tormod FSAN/Skjold 1 2:11.07 38.00
9 0142 Vangen Mats Iversen FMKN 3 2:14.14 41.07
10 0137 Hol Kenneth Pbn/Hsty 5 2:48.15 1:15.08
Disk 0345 Jakobsen Ronny Medkila Skilag 4    


13 påmeldte. 11 startet. 10 resultater.
TURM 6; Menn 31-35 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0167 Aune Terje FLO/BFV 8 1:37.29  
2 0346 Finjord Trond Alta IF 4 1:41.05 03.36
3 0148 Skog Rune Tromsø kommune 1 1:42.53 05.24
4 0166 Stenvold Helge Pioner IL 7 1:46.07 08.38
5 0151 Leirvik Ole Motek 6 1:48.43 11.14
6 0147 Dybdal Knut-Erik Ytre Andørja IL 11 1:50.02 12.33
7 0157 Steene Erik Tromsø Skiklubb Langrenn 7 1:50.15 12.46
8 0150 Daleng Kenneth Salangen IF 2 1:52.52 15.23
9 0360 Båtnes Pål-Severin Tromsø Skiklubb Langrenn 1 1:53.17 15.48
10 0355 Alapnes Øyvind Tromsø Skiklubb Langrenn 1 1:56.18 18.49
11 0160 Nymo Martin Nymogården A/S 4 1:57.43 20.14
12 0165 Mosli Stian Malangshalvøya Skilag 4 2:03.34 26.05
13 0169 Overland Håvard Sanbn/Hsty 4 2:03.38 26.09
14 0153 Kollstrøm Stein Olaf Bardu IL 15 2:09.08 31.39
15 0312 Myhre Frank Roger ETCC 6 2:09.35 32.06
16 0161 Trulsen Lars Nymo Sparebank1 Nord Norge 1 2:11.24 33.55
17 0156 Høyland Hans Helge Bardu IL 2 2:13.50 36.21
18 0152 Nordgård Geir Hugo Målselv IL 10 2:16.28 38.59
19 0154 Bjørnstad Tore Statskog 2 2:16.29 39.00
20 0163 Finnseth Nils Stian Sørreisa IL 8 2:18.09 40.40
21 0146 Holmebukt Nils Erik Møller Bil Bardufoss 2 2:18.48 41.19
22 0158 Klæboe Eyvind FMKN 2 2:30.04 52.35
23 0305 Jankov Aleksander Ebn/Hsty 1 2:30.17 52.48
24 0159 Løkstad Øyvind 139 Lv 1 2:32.29 55.00
25 0155 Sagosen Hans Sbbn/HSTY 7 2:51.58 1:14.29


29 påmeldte. 25 startet. 25 resultater.
TURM 7; Menn 36-40 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0176 Kristiansen Kjell-Arne Medkila Skilag 18 1:28.11  
2 0171 Heimdal Toralf Dølaski 19 1:29.57 01.46
3 0190 Heimdal Bjørn Dølaski 22 1:40.09 11.58
4 0369 Lundamo Rolf Dølaski 19 1:41.44 13.33
5 0180 Svendsen Arne Markus Dølaski 7 1:43.37 15.26
6 0336 Eriksen Nils Ingemar Målselv IL 21 1:46.14 18.03
7 0177 Kroken Erlend Dølaski 14 1:46.54 18.43
8 0189 Johnsen Tommy Kilkameratene IF 14 1:47.50 19.39
9 0309 Karlsen John Eirik Melbu Il 3 1:48.40 20.29
10 0181 Eriksen Torgeir Målselv Maskin og Transp 17 1:52.35 24.24
11 0184 Elverum Lars Stokke IL 6 1:52.57 24.46
12 0359 Melsom Toralf UNN 1 1:53.49 25.38
13 0185 Tunes Ole Morten Aktiv Fysioterapi 4 1:55.14 27.03
14 0172 Solbakk Kurt-Ivar Bardu IL 17 1:55.35 27.24
15 0192 Langnes Arne Bjørnar Møller Bil Bardufoss 2 1:56.19 28.08
16 0175 Jensen Frode Ytre Andørja IL 13 1:59.36 31.25
17 0362 Olsen Mats Flau Bris Bakset 1 2:02.35 34.24
18 0321 Elde Morten Biotec Pharmacon 2 2:06.47 38.36
19 0187 Paulsen Kjetil Strømseng Tromsø Skiklubb Langrenn 6 2:07.32 39.21
20 0186 Brynjulfsen Håkon OK Silsand 13 2:08.21 40.10
21 0170 Skogstad Svein Tore Øverbygd IL 20 2:11.00 42.49
22 0368 Olsen Tommy Troms Fagpr senter 6 2:11.01 42.50
23 0358 Holmgren Knut Andreas Finnsnes IL 1 2:12.04 43.53
24 0183 Larssen Trond Ytre Andørja IL 6 2:13.51 45.40
25 0373 Ovanger Jon-Christer Egen 2 2:14.38 46.27
26 0188 Granberg Ove Kampen IL 18 2:16.33 48.22
27 0315 Blix Eirik Kvaløysletta Skilag 1 2:20.31 52.20
28 0179 Skjønhaug Bård FMKN 5 2:21.48 53.37
29 0173 Simonsen Roger Bardu IL 10 2:23.37 55.26
30 0366 Larsen Ståle Finnsnes IL 1 2:31.51 1:03.40
31 0357 Johansen Øystein Skjervøy Ik 1 2:37.17 1:09.06


35 påmeldte. 31 startet. 31 resultater.
TURM 8; Menn 41-45 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0202 Solbakken Fred Anders MEDICO, Harstad 14 1:31.05  
2 0308 Bekkevoll Arnulf Dølaski 26 1:33.06 02.01
3 0204 Ryvoll Johnny Nordreisa IL 17 1:36.57 05.52
4 0337 Rødli Brigt Melbu Il 4 1:40.32 09.27
5 0217 Bernhof Ken Hansen Ytre Andørja IL 11 1:44.15 13.10
6 0341 Moe Ole Sivert Ahlsell 1 1:46.45 15.40
7 0207 Ryvoll Bjarne Medkila Skilag 14 1:48.04 16.59
8 0194 Fagerheim Roger BUL Tromsø 6 1:53.26 22.21
9 0214 Rørvik Bjørn Otto Stab/HSTY 4 1:57.00 25.55
10 0211 Aakre Svein-Arild Tromsø Skiklubb Langrenn 10 1:57.14 26.09
11 0219 Seglsten Ronald Ytre Andørja IL 9 1:58.03 26.58
12 0210 Arild Nikolaisen Bardu IL 12 1:58.29 27.24
13 0216 Langnes Dag Harstad Politi 16 1:58.55 27.50
14 0330 Hansen Frank Melbo Il 1 1:59.40 28.35
15 0201 Nordmo Lars Anton Flo/Base T-F 2 2:00.02 28.57
16 0209 Jakobsen Pål Kvaløysletta Skilag 3 2:00.28 29.23
17 0343 Pettersen Rune FLO/IKT 3 2:03.55 32.50
18 0218 Berntsen Jan Victor Kampen IL 26 2:07.57 36.52
19 0198 Pedersen Are Charles Storsteinnes IL 1 2:12.07 41.02
20 0215 Skalle Lasse FMKN 3 2:14.15 43.10
21 0193 Larsen Cato Troms Kraft BIL 3 2:14.52 43.47
22 0364 Ovanger Hans-Are Tromsø Skiklubb Langrenn 4 2:15.36 44.31
23 0206 Eriksen Frank Målselv Maskin og Transp 19 2:19.22 48.17
24 0212 Vaeng Hans-Martin Sørreisa O-Lag 12 2:24.35 53.30
25 0195 Sandbakken Knut Arne 139 Lv 1 2:27.24 56.19
26 0350 Iversen Jon-Geir Tromsdalen UIL 1 2:28.54 57.49
27 0205 Skardal Jarle Ytre Andørja IL 21 2:35.45 1:04.40
28 0196 Brandsegg Geir 139 Lv 17 2:54.35 1:23.30
29 0197 Vangen Idar Morten Tromsø Skiklubb Langrenn 25 3:37.06 2:06.01


34 påmeldte. 29 startet. 29 resultater.
TURM 9; Menn 46-50 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0238 Nordseth Odd Arild Møller Bil Bardufoss 15 1:43.02  
2 0220 Kvernmo Kurt Jan Salangen IF/HV-16 30 1:48.16 05.14
3 0363 Persen Gøran SAS Skiklubb 2 1:49.12 06.10
4 0230 Deraas Trygve S Tromsø Skiklubb Langrenn 3 1:53.46 10.44
5 0223 Granild Alvin Grovfjord IL 20 1:55.17 12.15
6 0247 Nilssen Geir-Hugo Bardu IL 9 1:58.42 15.40
7 0237 Olsen Trond Ytre Andørja IL 17 1:59.27 16.25
8 0231 Stølan Dag Hugo Stab/HSTY 3 2:02.11 19.09
9 0334 Rasmussen Kåre Markus Harstad Politi 7 2:03.28 20.26
10 0240 Sollien Paal Arne Telepost 14 2:06.31 23.29
11 0226 Sundby Jørgen UIT BIL 1 2:08.13 25.11
12 0243 Århus Tore Kurt Unglyn IL 5 2:10.27 27.25
13 0236 Sørensen Jan-Hugo Ringvassøy IL 11 2:11.26 28.24
14 0335 Nordhagen Olav Harstad 4 2:11.48 28.46
15 0233 Berntsen Stein-Hugo Kampen IL 22 2:14.00 30.58
16 0225 Tøllefsen Eidar Ytre Andørja IL 7 2:15.03 32.01
17 0221 Skipenes Gunnar Flo/Base T-F 12 2:15.14 32.12
18 0322 Finnseth Asgeir Egen 3 2:15.45 32.43
19 0235 Johansen Kjetil Kampen IL 17 2:16.54 33.52
20 0234 Hanstad Finn Bardu IL 29 2:17.05 34.03
21 0242 Granheim Tommy Johan Målselv IL 13 2:18.00 34.58
22 0241 Lyngra Geir Åse IL 7 2:18.05 35.03
23 0351 Skjærvik Jan-Tore Kvaløysletta Skilag 14 2:26.46 43.44
24 0371 Solvold Roger Rossfjord S S 1 2:28.42 45.40
25 0248 Eivind Winther Sparebank1 Nord Norge 1 2:37.13 54.11


34 påmeldte. 25 startet. 25 resultater.
TURM 10; Menn 51-55 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0258 Tøllefsen Asbjørn Ytre Andørja IL 25 1:43.32  
2 0253 Hartviksen Terje Medkila Skilag 26 1:47.45 04.13
3 0347 Kristiansen Øystein Øksfjord Il 1 1:53.46 10.14
4 0252 Strømseth Jan Ivar TLV 30 1:54.18 10.46
5 0257 Mellem Ola Tromsdalen Friidrett 7 1:54.41 11.09
6 0259 Johansen Knut-Harald Nordreisa IL 5 1:55.09 11.37
7 0361 Røkenes Roar Kvæfjord IL 16 1:55.30 11.58
8 0261 Olsen Kurt Tennes og Omegn 14 1:57.05 13.33
9 0313 Lindrupsen John Troms Kraft BIL 29 1:57.08 13.36
10 0256 Jensen Svein Tore Kilkameratene IF 26 1:57.58 14.26
11 0250 Hellevang Ove Hind IK 6 2:02.50 19.18
12 0344 Johnsen Roald Kabelvåg Skiklubb 3 2:05.07 21.35
13 0254 Vatndal Willy Stokmarknes IL 11 2:05.44 22.12
14 0263 Olsen Odd Arne Kvaløysletta Skilag 14 2:07.17 23.45
15 0264 Bakkehaug Jan Arne Øvre Salangen IL 32 2:08.16 24.44
16 0260 Moberg Asgeir Bardu IL 30 2:10.33 27.01
17 0316 Nysted Per Inge Bardu IL 7 2:16.03 32.31
18 0262 Gravrok Trond Mellembygd IL 14 2:28.26 44.54
19 0367 Stensvaag Per Gunnar Tromsø Skøyteklubb 7 2:28.37 45.05


23 påmeldte. 19 startet. 19 resultater.
TURM 11; Menn 56-60 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0266 Karlsen Odd Medkila Skilag 7 1:53.28  
2 0279 Aune Ole-Anders Egen 27 1:56.49 03.21
3 0352 Hansen Tor Tele BIL 3 1:57.06 03.38
4 0354 Johnsen Kjell Tromsø Skiklubb Langrenn 21 1:59.49 06.21
5 0277 Skog Martin Bjerkvik IF 12 2:00.17 06.49
6 0275 Stiberg Tore Bjerkvik IF 6 2:00.43 07.15
7 0268 Prytz Jan Odd Medkila Skilag 9 2:01.29 08.01
8 0273 Rognmo Svein Storsteinnes IL 11 2:02.47 09.19
9 0365 Dahle Arne Martin Kvæfjord IL 7 2:03.33 10.05
10 0276 Bjørsvik Geir Tromsdalen UIL 30 2:04.44 11.16
11 0303 Holmebukt Oddmar Målselv IL 31 2:05.23 11.55
12 0271 Dalhaug Sverre Grovfjord IL 26 2:10.04 16.36
13 0274 Sørsand Arild Lyngen/Karnes 3 2:12.19 18.51
14 0340 Myhra Bjørn Grytting IL 1 2:16.09 22.41
15 0333 Ødegaard Rolf Kabelvåg Skiklubb 7 2:16.49 23.21
16 0372 Pedersen Jan Kvaløysletta Skilag 8 2:19.25 25.57
17 0269 Iversen Helge Kilkameratene IF 11 2:20.02 26.34
18 0370 Karlsen Trond Kvæfjord IL 3 2:22.54 29.26
19 0227 Isdahl Hans Andreas Nordreisa IL 16 2:23.57 30.29
20 0272 Pedersen Idar Marinius Olderdalen IK 21 2:25.41 32.13
21 0267 Johnsen Tormod Kilkameratene IF 32 2:28.33 35.05


23 påmeldte. 21 startet. 21 resultater.
TURM 12; Menn 61-65 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0307 Heimdal Jarle Bardu IL 26 1:48.33  
2 0289 Lyngra Knut Torgeir Åse IL 30 1:50.11 01.38
3 0281 Hemmingsen Helmer Jan Storsteinnes IL 37 1:58.32 09.59
4 0285 Nymo Nils Martin Mellembygd IL 37 2:04.09 15.36
5 0287 Vrangen Arvid Josefvatn IL 24 2:08.03 19.30
6 0290 Hanssen Borgvald Unglyn IL 29 2:08.06 19.33
7 0282 Rydland Are Salangen IF 29 2:08.07 19.34
8 0284 Tronstad Odd A Bardu IL 28 2:10.52 22.19
9 0291 Finnseth Finn Sørreisa IL 34 2:14.59 26.26
10 0280 Roll Erik Ibestad IL 30 2:21.15 32.42
11 0286 Torbergsen Arvid Kilkameratene IF 28 2:24.42 36.09
12 0348 Lomheim Einar IL Jotun 1 2:32.14 43.41
13 0283 Blankvandsbråten Arve K Røa Il 1 2:58.55 1:10.22
Disk 0292 Øiaas Arne Selsbakk If      


14 påmeldte. 14 startet. 13 resultater.
TURM 13; Menn 66-70 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0296 Hansen Børre Kilkameratene IF 33 1:51.22  
2 0288 Funderud Steinar Røa Il 7 2:01.39 10.17
3 0297 Olsen Thor SOIL Ski Senja 38 2:02.07 10.45
4 0295 Jakobsen John Skånland Sportsklubb 24 2:03.58 12.36
5 0339 Rødli Ernst Melbu Il 4 2:07.18 15.56
6 0294 Eriksen Jan A Sørreisa O-Lag 40 2:15.10 23.48
7 0299 Nilsen Tormod Sørreisa IL 39 2:28.20 36.58
8 0298 Berntsen Viktor Bardu Mur og Puss 40 2:37.19 45.57


9 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
TURM 14; Menn 71-75 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0300 Bekkevoll Arne Bardufoss/Egen 30 2:12.03  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
TURM 15; Menn 76-80 år

 

 

Plass Start         Tid
1 0302 Austvik Alf Hartvik Bardu IL 42 2:30.21  


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
TRIM Rekrutt; Gutter 13-14 år

 

 

Plass Start         Tid
  0401 Krane Heimdal Eivind Bardu IL 1 1:57.59  
  0403 Hol Espen BOIF 1 2:55.19  
  0404 Theodorsen Aleksander Vesterfjell og Omegn IL 1 2:18.04  
  0405 Vestad Adrian Vesterfjell og Omegn IL 1 2:53.26  
  0406 Fredrik Mack Rørvik BOIF 1 2:16.21  
  0408 Valøy Elias Rene Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:43.26  
  0409 Strømholt Rune TSK Langrenn 2 2:26.04  
  0410 Pedersen Eirik Olav Nordreisa IL 1 2:47.24  
  0413 Eikrem Daniel Tromsø Skiklubb Langrenn 2 2:16.24  
  0415 Winther August Nemeth Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:27.11  


12 påmeldte. 10 startet. 10 resultater.
TRIM Rekrutt; Jenter 13-14 år

 

 

Plass Start         Tid
  0412 Gamst Anja BOIF 1 3:36.56  
  0414 Vangen Ida Marie Tromsø Skiklubb Langrenn 2 3:36.57  


2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
TRIM MIL; Skimerke

 

 

Plass Start         Tid
1 0523 Eide Knut Stab/HSTY 4 1:56.00  
2 0467 Arntzen Espen Stab/HSTY 4 1:58.00 02.00
3 0507 Hol Helga Espeland Stab/HSTY 13 2:03.00 07.00
4 0512 Sagmo Øistein 139 Lv 8 2:18.32 22.32
5 0538 Fagerland Gisle EKKP/Ebn/Hsty 2 2:19.49 23.49
6 0533 Billingsø Øyvind EKKP/Ebn/Hsty 1 2:21.14 25.14
7 0480 Nervik Erling Kavesk/PBN 2 2:23.34 27.34
8 0522 Skrede Lars Ebn/Hsty 3 2:25.13 29.13
9 0495 Berlie Morten Berg J Lfs 1 2:25.24 29.24
10 0479 Berge Anders Bredal Lfs 1 2:27.33 31.33
11 0463 Søraker Martin EKKP/Ebn/Hsty 1 2:29.08 33.08
12 0516 Smith Christoffer K Lfs 1 2:30.37 34.37
13 0514 Heldal Aslak Santr/BN 2 1 2:31.36 35.36
14 0559 Krohn Per Kristian Stab/HSTY 1 2:32.37 36.37
15 0462 Bøglid Erik Lfs 1 2:32.50 36.50
16 0531 Rubbås Espen Ingbn/Hsty 2 2:33.26 37.26
17 0456 Nervik Per Anders Artbn/Hsty 1 2:33.55 37.55
18 0543 Johnsen Morten Søvik Kavesk/PBN 1 2:34.06 38.06
19 0455 Steien Jøran Kavesk/PBN 2 2:36.21 40.21
20 0503 Berg Lasse Andreas V Lfs 1 2:36.47 40.47
21 0513 Skrede Nina Sanbn/Hsty 1 2:37.05 41.05
22 0521 Berglund Espen K Flo/Base T-F 5 2:37.21 41.21
23 0545 Haug Fredrik EKKP/Ebn/Hsty 1 2:38.17 42.17
24 0526 Wognild Håvard EKKP/Ebn/Hsty 2 2:38.22 42.22
25 0491 Hansen Magnus Kne Ingbn/Hsty 2 2:38.37 42.37
26 0660 Utgaard Lars Kristian Artbn/Hsty 3 2:39.22 43.22
27 0549 Klausen Christer Lfs 1 2:39.53 43.53
28 0547 Hole Håvar Bergheim Lfs 1 2:40.22 44.22
29 0551 Sem Børre Stab/HSTY 2 2:42.45 46.45
30 0560 Stormo Stian Bn 2/HSTY 1 2:43.54 47.54
31 0532 Thorsteinsen Tore EKKP/Ebn/Hsty 1 2:43.59 47.59
32 0489 Fjelldal Ole Ergen Ingbn/Hsty 2 2:44.14 48.14
33 0484 Hanssen Frode 337 skv 4 2:44.49 48.49
34 0457 Hetling Mats Ingbn/Hsty 1 2:45.00 49.00
35 0546 Reiten Torstein Flo/Base T-F 3 2:46.41 50.41
36 0567 Monge John Werner Sbbn/HSTY 1 2:48.11 52.11
37 0542 Hustad Lars-Erik Stab/HSTY 3 2:48.21 52.21
38 0510 Sandstø Lars Johan Lfs 1 2:49.38 53.38
39 0474 Samueljord Pål Flo Forsyning MT 8 2:49.41 53.41
40 0558 Mikalsen Rudi Ebn/Hsty 1 2:49.51 53.51
41 0453 Larssen Pål Otterå Bn 2/HSTY 7 2:49.52 53.52
42 0527 Schjenken Knut Vidar Pbn/Hsty 1 2:52.39 56.39
43 0461 Hagen Stig Magne Stab/HSTY 9 2:53.00 57.00
44 0451 Alamdari Armin EKKP/Ebn/Hsty 3 2:53.47 57.47
45 0565 Stenstad Kristoffer Flo/Base T-F 1 2:55.27 59.27
46 0485 Kvalstad Kim Andre EKKP/Ebn/Hsty 1 2:56.38 1:00.38
47 0502 Andersen Julia Flo/Base T-F 1 2:56.39 1:00.39
48 0557 Wikstøl Bård Ariel Kavesk/PBN 1 2:59.15 1:03.15
49 0505 Antonsen Jørn Atle Ebn/Hsty 2 2:59.34 1:03.34
50 0458 Ovenstad Pål Stab/HSTY 3 3:01.20 1:05.20
51 0548 Føinum Torgeir Aas Lfs 1 3:02.37 1:06.37
52 0466 Monsen Gisle Otto T Lfs 3 3:03.17 1:07.17
52 0529 Nelson Magnus Lfs 1 3:03.17 1:07.17
54 0454 Sørli Per-Morten EKKP/Ebn/Hsty 1 3:03.27 1:07.27
55 0486 Aarre Bjørn Ingbn/Hsty 1 3:04.05 1:08.05
56 0490 Lereim Ole Andreas EKKP/Ebn/Hsty 3 3:04.30 1:08.30
57 0552 Skara Tormod EKKP/Ebn/Hsty 1 3:04.44 1:08.44
58 0508 Tyldum Olav EKKP/Ebn/Hsty 2 3:05.18 1:09.18
59 0553 Grimstad Carl-Christian Santr/BN 2 1 3:05.31 1:09.31
60 0477 Cornell Peter EKKP/Ebn/Hsty 1 3:05.34 1:09.34
61 0492 Dahl Thomas EKKP/Ebn/Hsty 1 3:06.51 1:10.51
62 0465 Aasen Kjetil Stab/HSTY 1 3:10.00 1:14.00
63 0487 Hoel Bjørn-Tore Pbn/Hsty 1 3:10.28 1:14.28
64 0482 Gundersen Eirik Santr/BN 2 1 3:10.51 1:14.51
65 0488 Løknes Alexander S Lfs 1 3:11.24 1:15.24
66 0483 Grønskar Petter Lfs 1 3:12.03 1:16.03
67 0566 Sommerseth Leif Petter Stab/HSTY 1 3:12.15 1:16.15
68 0511 Lunke Simen EKKP/Ebn/Hsty 1 3:16.49 1:20.49
69 0544 Sjue Bjørn Sæter EKKP/Ebn/Hsty 1 3:18.08 1:22.08
70 0472 Fjørtoft Leif Owe EKKP/Ebn/Hsty 3 3:23.41 1:27.41
71 0452 Nygård Ann-Cecilie I Santr/BN 2 1 3:24.59 1:28.59
72 0494 Smith Kenneth EKKP/Ebn/Hsty 2 3:25.34 1:29.34
73 0524 Gustavsen Jan-Harald Lfs 1 3:26.44 1:30.44
74 0519 Kvernmo Andre Lfs 1 3:30.03 1:34.03
75 0464 Speichert Christian M Lfs 1 3:34.52 1:38.52
76 0468 Oxaas Dennis EKKP/Ebn/Hsty 1 3:42.39 1:46.39
77 0563 Larsen Andre Ingbn/Hsty 1 3:45.53 1:49.53
78 0561 Larsen Benedicte Sbbn/HSTY 1 3:47.31 1:51.31
78 0562 Synnes Agnete Sbbn/HSTY 1 3:47.31 1:51.31
80 0520 Lofthus Gunnar Ingbn/Hsty 1 3:59.30 2:03.30
81 0509 Hoel Helge Øyvind EKKP/Ebn/Hsty 2 4:01.42 2:05.42
82 0517 Aspås Øyvind Ingbn/Hsty 1 4:27.36 2:31.36
83 0476 Gresseth Eirik EKKP/Ebn/Hsty 1 4:29.21 2:33.21
84 0498 Kraft Stian EKKP/Ebn/Hsty 1 4:55.43 2:59.43
85 0501 Skjengen Lars Åge Ingbn/Hsty 1 5:05.55 3:09.55
Disk 0504 Rasmussen Rune Stab/HSTY 4    
Brutt 0537 Henriksen Njål EKKP/Ebn/Hsty      
Brutt 0539 Puth Sok M Ingbn/Hsty      
Brutt 0541 Saghaug Aleksander EKKP/Ebn/Hsty      


115 påmeldte. 89 startet. 85 resultater.
TRIM MIL; Utstyr

 

 

Plass Start         Tid
1 0645 Holmerud Hans Henrik Kavesk/PBN 1 3:24.08  
2 0673 Odden Hans Ivar Kavesk/PBN 1 3:25.03 00.55
3 0677 Anthonsen Robin Kavesk/PBN 1 3:36.48 12.40
4 0601 Slokvik Håvard Kavesk/PBN 1 3:39.49 15.41
5 0618 Tveit Morten Kavesk/PBN 1 3:41.01 16.53
6 0653 Ommundsen Frode Kavesk/PBN 1 3:41.05 16.57
7 0564 Vrangen Pål Ingbn/Hsty 1 3:50.54 26.46
8 0622 Tollefsen Joakim Kavesk/PBN 1 3:57.26 33.18
9 0672 Solbakken Magnar Sanbn/Hsty 2 3:59.05 34.57
10 0609 Jansson Magnus C Kavesk/PBN 1 4:02.35 38.27
11 0616 Thorbjørnsen Petter H Kavesk/PBN 1 4:03.44 39.36
12 0603 Langelo Steffen Kavesk/PBN 1 4:04.20 40.12
13 0630 Pedersen Andreas Johan Kavesk/PBN 1 4:04.30 40.22
14 0676 Halstensen Tony A Kavesk/PBN 1 4:04.53 40.45
15 0663 Haukeland Andre Kavesk/PBN 1 4:07.31 43.23
16 0659 Sollid Magne Andre Kavesk/PBN 1 4:14.12 50.04
17 0610 Dahl Petter Bjørgengen Kavesk/PBN 1 4:17.01 52.53
18 0621 Friberg Fredrik F Sanbn/Hsty 1 4:28.43 1:04.35
19 0619 Gjerde Dan Jostein Kavesk/PBN 1 4:34.28 1:10.20
20 0627 Skjervø Vegar Tegle Sanbn/Hsty 1 4:40.09 1:16.01
20 0629 Aubert Daniel I Sanbn/Hsty 1 4:40.09 1:16.01
22 0612 Ingdahl Alexander Kavesk/PBN 1 4:43.02 1:18.54
23 0639 Laxaa Eivind Kavesk/PBN 1 4:43.04 1:18.56
24 0611 Ådnøy Vegard Kavesk/PBN 1 4:43.08 1:19.00
25 0654 Ulberg Ingar Kavesk/PBN 1 4:43.11 1:19.03
26 0669 Lågøen Ole Andreas F Sanbn/Hsty 1 4:43.14 1:19.06
27 0634 Egeland Bjørn Erik Sanbn/Hsty 1 4:43.22 1:19.14
28 0678 Lund Marcus Johan F Kavesk/PBN 1 4:58.09 1:34.01
29 0635 Joakim B Pedersen Kavesk/PBN 1 5:05.26 1:41.18
29 0674 Samuelsen Steffen Ø Kavesk/PBN 1 5:05.26 1:41.18
31 0650 Gunnarskog Aril Kavesk/PBN 1 5:11.33 1:47.25
32 0641 Danielsen Morten Kavesk/PBN 1 5:11.37 1:47.29
33 0666 Røsberg Geir-Arne Kavesk/PBN 1 5:11.40 1:47.32
34 0652 Haukebø Paul Alexander D Sanbn/Hsty 1 5:18.13 1:54.05
Brutt 0460 Goksøyr Frode Kavesk/PBN      
Brutt 0604 Brox Knut Solem Sanbn/Hsty      
Brutt 0607 Knuten Bjørn-Inge Kavesk/PBN      
Brutt 0613 Vestli-Buer Staalmannen J Kavesk/PBN      
Brutt 0614 Rosvold Stian Eide Kavesk/PBN      
Brutt 0620 Olsen Levi Andre Kavesk/PBN      
Brutt 0623 Ingvaldstad Lars Ole B Kavesk/PBN      
Brutt 0625 Olsen Atle Kavesk/PBN      
Brutt 0626 Tørklep Harald Kavesk/PBN 1    
Brutt 0633 Gewelt Cecilie Marie Sanbn/Hsty      
Brutt 0636 Thomesen Maylen S Sanbn/Hsty      
Brutt 0637 Rogne Erlend Tuften Kavesk/PBN      
Brutt 0638 Helland Jonny Kavesk/PBN      
Brutt 0640 Skavland Johan Sanbn/Hsty      
Brutt 0642 Erland Fredrik Atteraas Sanbn/Hsty      
Brutt 0643 Trondrud Tommy Kavesk/PBN      
Brutt 0644 Jacobsen Thomas V Sanbn/Hsty      
Brutt 0647 Mellum Knut Erik Sanbn/Hsty      
Brutt 0648 Sønju Rune Kavesk/PBN      
Brutt 0649 Tveten Andre Kavesk/PBN      
Brutt 0656 Moen Lorns Emil Kavesk/PBN      
Brutt 0665 Gillebo Andreas Sanbn/Hsty      
Brutt 0670 Takvam Torstein V Kavesk/PBN      
Brutt 0671 Svendsby Fredrik Kavesk/PBN      
Brutt 0681 Jensen Sten Olav Kavesk/PBN      
Brutt 0683 Ellingsen Joachim Kavesk/PBN      
Brutt 0684 Matre Magnus Kavesk/PBN      
Brutt 0685 Bjørshol Aslak Kavesk/PBN      
Brutt 0686 Davidsen Wuttipong Kavesk/PBN      


87 påmeldte. 63 startet. 34 resultater.
TRIM Menn; Alle aldre

 

 

Plass Start         Tid
  0701 Sivertsen Jens BOIF 44 3:10.00  
  0702 Olsen Ole K Lyngen Buss 6 2:28.59  
  0703 Wirkola Kolbjørn Gjensidige 29 2:48.06  
  0707 Haugseth Roar Øvre Salangen IL 2 2:18.21  
  0710 Nysted Hans Øverbygd IL 26 2:49.52  
  0711 Flydal Roar Kvaløysletta Skilag 14 2:43.21  
  0712 Hol Gjermund BOIF 23 2:06.00  
  0713 Rognli Svein-Erik FSS/Voksenopplæringen 2 2:19.51  
  0714 Bratberg Karsten Kvaløysletta Skilag 5 2:35.30  
  0717 Eriksen Ivar Andreas Målselv Maskin og Transp 6 2:40.56  
  0719 Hansen Rolf Magne Lyngen/Karnes 12 2:56.43  
  0720 Karlsen Ole Nordtura Målselv 11 2:32.19  
  0722 Tande Roar Grovfjord IL 13 2:29.07  
  0724 Myrvang Hans Hamco Bygg A/S 30 2:20.16  
  0725 Haugan Knut Telenor BIL 6 3:10.24  
  0727 Jensen Eivind Nordreisa IL 2 3:12.57  
  0728 Nilsen Stein Hugo Holmen Betong AS 8 2:59.46  
  0729 Elverum Richard Kåre Bardu IL 31 2:59.45  
  0730 Hansen Rolf Idar Bardu IL 37 2:45.00  
  0731 Larsen Thorbjørn Lie AVINOR 11 2:20.29  
  0732 Johnsen Marvin Kilkameratene IF 28 3:00.25  
  0733 Johansen Ørjan Bufetat 5 2:29.55  
  0734 Finnseth Erlend Sørreisa IL 2 2:37.34  
  0735 Lillegård Arne Pioner IL 36 2:51.44  
  0737 Guttormsen Olaf Lakselvdal Sprint 21 2:29.10  
  0738 Mahieu Laurent Ggt 1 2:38.21  
  0740 Prestbakmo Hans Moen/Egen 41 2:29.28  
  0741 Sivertsen Yngve BOIF 30 2:47.00  
  0742 Berglund Per Kyrre Troms Kraft BIL 31 2:22.17  
  0743 Westermann Karl Martin BOIF 29 3:10.00  
  0745 Thon Halvard Kvaløysletta Skilag 14 2:31.56  
  0747 Granheim John Målselv IL 39 2:44.17  
  0748 Klaussen Magne Josefvatn IL 29 3:05.02  
  0750 Rokstad Thomas M Egen 3 2:29.52  
  0752 Pedersen Odd Hugo Nordreisa IL 1 2:48.54  
  0753 Gystad John Vegar Kampen IL 1 2:40.00  
  0754 Djupnes Dick Troms Kraft BIL 3 3:42.31  
  0755 Johnsen Torbjørn Store Norske Spitsbergen 23 2:50.58  
  0756 Solberg Atle Målselv IL 3 2:35.37  
  0757 Lockertsen Erling Egen 31 2:27.13  
  0758 Tobiassen Nils-Roar Troms Kraft BIL 2 2:24.17  
  0759 Rambø Magne Heimdal Bardu IL 1 2:06.41  
  0761 Kindlihagen Stein-Roar Tromsø Skiklubb Langrenn 3 2:53.44  
  0762 Nilssen Jan Einar Målselv Maskin og Transp 1 2:55.42  
  0763 Berglund Jan-Kåre Forsvarets Kjøreskole 11 2:49.20  
  0764 Wien Jon Henrik Bardu IL 3 2:32.37  
  0766 Sletten Andreas Statskog 2 3:03.37  
  0767 Engstad Knut Tromsø Skiskytterlag 41 2:29.46  
  0768 Flaate Olav FBI 25 2:27.26  
  0769 Åmo Roger Seljeskog IL 18 2:35.29  
  0770 Tillnes Åge Lyngen/Karnes 4 3:01.51  
  0772 Paulsen Rolf Harstad/Egen 10 2:42.50  
  0773 Bersvendsen Terje Målselv IL 8 2:57.34  
  0775 Grande Svein Ggt 1 2:38.10  
  0777 Johnsen Jan Eirik Finnsnes IL 14 2:26.07  
  0778 Johnsen Kay-Martin Egen 1 2:35.33  
  0779 Åmo Oddvar Johan Seljeskog IL 14 2:32.02  
  0780 Torgersen Yngve Silsand og Omegn IL 4 2:37.20  
  0781 Bjørk Kjell Medkila Skilag 29 2:29.37  
  0782 Norbakken Ernst LEKO 5 3:15.02  
  0783 Pedersen Asle BIL Telepost 12 2:06.16  
  0784 Olsen Hallvard E Lyngen Buss 6 2:55.17  
  0785 Isaksen Håkon Andreas Sjøvegan Maskin og Trsp 7 2:45.53  
  0786 Isaksen Tom Jarle Lyngen/Karnes 4 2:37.13  
  0787 Andersen Olav Øvre Salangen IL 37 3:24.58  
  0790 Holmebukt Jan Målselv IL 28 2:27.56  
  0791 Valnes Eivind BOIF 20 2:10.24  
  0792 Sørensen John-Terje Lyngen IL 5 2:18.14  
  0793 Berg Kåre Setermoen asylmottak 29 2:21.35  
  0794 Utby Terje Troms Landverksted 30 2:24.44  
  0795 Nyborg Roald BOIF 10 2:17.00  
  0796 Iselvmo Nils M Mellembygd IL 37 2:44.18  
  0797 Fyhn Jørn Lyngen/Karnes 7 2:25.41  
  0798 Lien Kyrre Lyngen/Karnes 11 2:37.57  
  0799 Larsen Helge Skånland Sportsklubb 15 2:42.12  
  0800 Lorentsen Torstein Gibostad IF 1 2:39.15  
  0803 Lorentzen Jan-Magne Gilde NNS Målselv 7 2:45.03  
  0804 Dahl Harald Ytre Andørja IL 33 2:23.29  
  0806 Bjørkeng Steinar Bardu IL 18 2:22.46  
  0807 Brandskognes Viktor BOIF 39 2:54.28  
  0808 Arvesen Jostein Ytre Andørja IL 5 2:22.39  
  0809 Kristensen Stig Are Finn Egen 25 2:37.31  
  0811 Bergholt Bernt-Leidulf Coop Midt Troms 5 2:37.36  
  0812 Sørensen Lars Erik AVINOR 16 2:43.31  
  0814 Øvervatn Tomas Karl Øvre Salangen IL 31 2:30.02  
  0815 Biribakken Hans Martin Tennes OIL 24 1:33.55  
  0816 Skogstad Steinar Øverbygd IL 22 2:42.06  
  0817 Larsson Erik Henning Macks Ølbrygg 7 2:26.52  
  0818 Brundtland Oddmund Finnsnes/Egen 14 2:42.20  
  0819 Skogan Odd Harald Tennes og Omegn 41 2:46.07  
  0820 Rognli Alf Harald Lyngen/Karnes 10 3:07.38  
  0821 Hansen Jan Kampen IL 37 2:46.46  
  0822 Hanssen Fredrik FSS/Voksenopplæringen 3 3:07.18  
  0823 Torvanger Kåre Harstad skolene 12 2:31.28  
  0824 Berntsen Jørn Erik Kampen IL 18 2:40.00  
  0825 Adolfsen Jarle Salangen IF 23 2:40.57  
  0826 Sommervoll Norvald Bardu IL 21 2:32.26  
  0827 Falch Øystein Egen 14 2:45.22  
  0828 Hanssen Viggo Yngve Målselv Maskin og Transp 26 2:29.22  
  0830 Chruickshank Gudbrand Fram Sandsøy 6 2:24.07  
  0831 Lange Yngve Ibestad IL 23 2:19.13  
  0832 Leite Arnulf Kristian King IL 14 2:30.10  
  0833 Reiersen John-Erik Vålerenga If 1 2:33.34  
  0834 Nesje Lars A Salangen IF 15 2:20.46  
  0835 Nilsen Jan-Viktor TUIL Oldboys 2 2:30.00  
  0836 Fredriksen Gard Skoe Senja CK 2 2:24.18  
  0837 Hagen Tommy Ggt 6 2:56.04  
  0838 Høgås Ole Kristian Schneider Electric As 1 2:24.13  
  0839 Midttun John Olav Bardu IL 11 3:02.41  
  0840 Jakobsen Svein Inge Egen 1 3:01.41  
  0841 Solberg Kristen Finnfjordbotn VGS 25 3:00.47  
  0842 Winther Jan-Gunnar Tromsø Skiklubb Langrenn 1 2:27.12  
  0844 Finnes Odd-Arild Bioforsk 1 2:55.11  
  0845 Langsæther Kjell Arne Narvik Skiklubb 11 2:30.25  
  0846 Fredheim Morten Egen 4 2:09.32  
  0848 Eliseussen Thomas Ytre Andørja IL 8 2:28.35  
  0849 Uteng Karstein Johan Narvik Skiklubb 10 2:51.27  
  0850 Spissøy Eirik Finnsnes IL 8 2:27.50  


143 påmeldte. 118 startet. 118 resultater.
TRIM Kvinner; Alle aldre

 

 

Plass Start         Tid
  0550 Nerdrum Edel Marit Flo/Base T-F 1 2:35.14  
  0901 Rogstad Gunhild Skrautvoll Il 3 2:45.08  
  0902 Brodahl Mari Ann Hansen Målselv IL 25 2:30.41  
  0906 Larsson Lisbet Helen Hurtigruten Group 3 2:42.59  
  0907 Hagen Astrid Myrvang Troms Kraft BIL 5 2:36.59  
  0908 Aarbogh Solveig Målselv kommune 3 3:07.00  
  0909 Nymo Elsa Høgtun Vgs 34 2:56.43  
  0910 Gystad Inger Hilde Kampen IL 9 2:57.00  
  0911 Alterskjær Siw Målselv IL 2 2:57.31  
  0912 Strømseng Anne Beck Egen 3 2:33.48  
  0914 Brones Inger-Lise Utdanning.no 7 2:32.28  
  0916 Henriksen Edel Harstad Helsestasjon 8 2:34.25  
  0917 Fagerheim Agnes Nerland BOIF 36 2:29.30  
  0918 Lund Ingeborg Ebn/Hsty 2 2:45.24  
  0919 Trondsen Ann Kristin Egen 1 2:56.45  
  0920 Martinussen Inger Bioforsk 1 2:56.25  


21 påmeldte. 16 startet. 16 resultater.
TRIM Menn/Kvinner; Uten tid

 

 

Plass Start         Tid
  0270 Dunvoll Hermod Arne Furuflaten IL 33    
  0301 Skogsholm Andreas Narvik Skiklubb 24    
  0411 Brodahl Anne-Marte BOIF 1    
  0705 Lange Ole Sørreisa/Egen 34    
  0718 Pedersen Charleif Bjerkvik IF 24    
  0736 Wrangen Harry Josefvatn IL 25    
  0751 Hanssen Kjell Magne Ibestad IL 33    
  1001 Løvoll Trygve Bakkeby IK 26    
  1002 Eriksen Jan Tore Skjervøy Ik 2    
  1003 Nymo Anne Lise Egen 2    
  1004 Saksenvik Arne Holger Nordreisa IL 23    
  1005 Nordli Oddrun Finnsnes IL 1    
  1006 Mikkelsen Odil Gompen BIL 16    
  1007 Nyland Bård Salangen IF 35    
  1008 Iselvmo Ragna Mellembygd IL 26    
  1009 Barkli Ragnvald Sørreisa O-Lag 27    
  1010 Jakobsen Kristin Vårsol 1    
  1011 Langnes Ole Bjerkvik IF 36    
  1012 Berntsen Løvland Synnøve Laksvatn SSL 23    
  1013 Fredriksen Gudrun Sør-Tranøy IL 6    
  1014 Angelsen Simon Silsand og Omegn IL 30    
  1015 Lundvoll Agnar Vesterfjell og Omegn IL 31    
  1016 Larsen Tor-Einar Bjerkvik IF 20    
  1017 Johnsen Geir Arild Sørreisa IL 24    
  1018 Fossbakk Olaug Sørreisa O-Lag 1    
  1019 Olsen Willy Harstad CK 17    
  1020 Rørvik Christine Mack BOIF 3    
  1021 Østgård Kjell Ivar Posten Bardufoss 28    
  1022 Simonsen Gudmund Kåre Sørreisa IL 39    
  1023 Dunvoll Jarle Furuflaten IL 40    
  1024 Gulbrandsen Roy TIRB-rutene AS 30    
  1025 Rydningen Pål Troms Kraft BIL 31    
  1027 Johansen Harald Kvaløysletta Skilag 23    
  1028 Rasmussen Margareth Grand Nordic 3    
  1029 Pedersen Magne Salangen IF 25    
  1030 Appelbom Ola Møller Bil Bardufoss 1    
  1031 Berntsen Guttorm Kampen IL 42    
  1032 Sandengen Per Magnar Grovfjord IL 10    
  1033 Eriksen Trond Harald Målselv Maskin og Transp 28    
  1034 Ingebrigtsen Bjørn Ballangen IL 4    
  1035 Pettersen Hugo Tromsdalen UIL 35    
  1036 Robertsen Kjell-Ivar Jægervatnet Il 25    
  1038 Johnsen Jan-Roald Kilkameratene IF 24    
  1041 Berntsen Herulf Kampen IL 45    
  1042 Paulsen Einar Silsand og Omegn IL 6    
  1043 Larsen Toralf Egen 31    
  1044 Eriksen Svein Kåre Målselv IL 37    
  1045 Angell Bianca Skøelv Il 1    
  1046 Øvervatn Henrik Johan Øvre Salangen IL 14    
  1047 Brodahl Trond Målselv IL 5    
  1048 Hegge Svein Erik Kræmer BIL 29    
  1049 Kjærvik Silja Il Vårsol 1    
  1050 Lorentsen Liv Anne Gibostad IF 1    
  1051 Langseth Beate Ibestad IL 11    
  1052 Pettersen Harry Erling Kvæfjord IL 31    
  1053 Brynjulfsen Jarle Silsand og Omegn IL 31    
  1054 Wikran Tor Vikran IL 22    
  1055 Nyborg Marianne BOIF 1    
  1057 Øiaas Anne-Kari Selsbakk If 1    
  1058 Nordeng Hans Verner BOIF 21    
  1059 Johansen Kjell Unglyn IL 25    
  1060 Theodorsen Anita Vesterfjell og Omegn IL 3    
  1061 Pettersen Knut Egen 14    
  1062 Mikkelsen Oddbjørn Gompen BIL 34    
  1063 Berntsen Marit Kampen IL 33    
  1064 Wensel Ulf Arnesen Sørreisa O-Lag 15    
  1065 Holm Tor Inge Lyngen/Karnes 23    
  1066 Bendiksen Marith Åse IL 7    
  1067 Wikran Egil Vikran IL 31    
  1068 Heimdal Inger Bardu IL 29    
  1069 Fagerheim Johannes BOIF 35    
  1070 Robertsen Karoline Jægervatnet Il 1    
  1071 Fagerheim Ottar BUL Tromsø 1    
  1072 Fagerheim Toril BUL Tromsø 8    
  1073 Stenvold Dagfinn Pioner IL 11    
  1074 Svendli Gunny B Storsteinnes IL 2    
  1075 Jakobsen Arvid Fjell skilag 1    
  1076 Solvang Line Birgitte Storsteinnes IL 1    
  1077 Chruickshank Torbjørn Fram Sandsøy 5    
  1078 Stenvold Ragnhild Pioner IL 10    
  1079 Vollan Elin MEDICO, Harstad 4    
  1080 Pettersen Ulrik Vikran IL 6    
  1081 Jakobsen Vivian Fjelldal 1    
  1082 Mikkelsen Bård Medkila Skilag 2    
  1083 Theisen Rasmus Mellembygd IL 1    
  1084 Gyltnes Lasse Fjelldal 1    
  1085 Nordmo Britt Aina FSS/Voksenopplæringen 5    
  1086 Johnsen Kurt Harry Egen 16    
  1087 Nordmo Siren Gulleng Silsand og Omegn IL 3    
  1088 Grimsbo Kjell Bardu IL 30    
  1089 Eriksen Susanne Framsyn IL 7    
  1090 Evensen Bjørn Salangen IF 16    
  1091 Hansen Børge Grimstad Møller Bil Bardufoss 2    
  1092 Angell Roger Fiskeridirektoratet 14    
  1093 Nyhus Kjetil Bardu IL 7    
  1094 Nilsen Tommy Berntsen Målselv SSL 1    
  1095 Berntsen Robin Målselv SSL 1    
  1096 Berntsen Tor Inge Målselv IL 28    
  1097 Berntsen Anders Tangen Målselv SSL 2    
  1098 Evensen Åge Egen 25    
  1099 Svendsen Johan Lavangen IF 17    
  1100 Bjørnenak Borghild Bardu IL 1    
  1101 Løkstad Stein Egen 1    
  1102 Brandvoll Jon-Eiliv Mru 1    
  1103 Tor Ingebrigtsen TSK Langrenn 9    
  1104 Nordmo Heidi Mellembygd IL 12    
  1105 Wagelid Gunvald SOIL Ski Senja 17    
  1106 Holmgren Monica Finnsnes IL 2    
  1107 Espenes Kjell Målselv IL 1    
  1108 Espenes Ellen Målselv IL 1    
  1109 Forbord Jon Olav Stjørdals-Blink 1    
  1110 Borhaug Torstein Finnsnes IL 1    
  1111 Holmen Magne Vernepliktsverket 9    
  1112 Hansen Harald Reinelv 6    
  1113 Nikolaisen Trond SOIL Ski Senja 1    
  1114 Berntsen Arvid Egen 2    
  1115 Prestø Frank Bardufoss/Egen 4    
  1116 Eliseussen Stian Egen 1    
  1117 Rydland Arnhild Sif 1    
  1118 Sivertsen Karl Sørreisa IL 21    
  1119 Wangberg Hugo Dyrøy Skilag 22    
  1120 Jonathans Ernst Dyrøy Skilag 15    
  1121 Skogstad Ingulf Unglyn IL 19    
  1122 Krudtå Turid Vesterfjell og Omegn IL 2    
  1123 Nordahl Jan Erik Lenvik kommune 6    
  1124 Eliseussen Marvin Ytre Andørja IL 10    
  1125 Moen Eva Øverbygd IL 4    
  1126 Lundberg Liv Petra Øverbygd IL 2    
  1127 Magnussen Håkon Kilkameratene IF 24    
  1128 Høyer Georg UBIT 8    
  1129 Ottemo Asmund Egen 1    
  1130 Øvervatn Kjell Øvre Salangen IL 18    
  1131 Fauske Britt Kabelvåg Skiklubb 1    
  1132 Lynghaug Michael Sørreisa/Egen 2    
  1133 Rambøl Kjell Ballangen IL 2    
  1134 Ulvang Stig Bioforsk 1    


141 påmeldte. 136 startet. 136 resultater.

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +