Resultater Skarverennet 2007



Resultatliste Kvinner 17-18 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristoffersen,Marthe Mvs/il Varden 1:45:26 + 00:00
2 Landheim,Bente Tynset Il 1:47:06 + 01:40
3 Toftdahl,Tuva Heming Il 1:50:33 + 05:07
4 Ringen,Ada Varden 1:55:47 + 10:21
5 Nydal,Britt Ingunn Njård Skiklubb 2:00:55 + 15:29
6 Nordsletten,Marie Lyn Ski 2:01:48 + 16:22
7 Skogli,Karoline Kjelsås 2:08:21 + 22:55
8 Olsen,Katrine Granvin Il 2:11:15 + 25:49
9 Sandaker,Ane Kvittingen Geilo Il/ntg 2:12:08 + 26:42
10 Bratlie,Solveig Tveter Fossum If 2:13:45 + 28:19
11 Rønning,Ragne Skogn I.l. 2:23:06 + 37:40
12 Carlson,Åse Synnøve Lunde Fossum If 2:23:27 + 38:01
13 Thoresen,Martine Haug Østre Toten Skilag 2:33:59 + 48:33
14 Smedberg,Grete Odfjell Drilling B.i.l 2:58:28 +1:13:02
Resultatliste Kvinner 19-20 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Johaug,Therese Tynset If 1:39:47 + 00:00
2 Jakobsen,Astrid Heming 1:44:26 + 04:39
3 Slind,Astrid Øyre Oppdal 1:45:15 + 05:28
4 Monrad-Hansen,Marte Heming 1:50:15 + 10:28
5 Slind,Silje,Øyre Oppdal 1:54:51 + 15:04
6 Brun-Lie,Celine Njård 2:07:45 + 27:58
7 Nygaard,Martine Fossem Asker Skiklubb 2:08:05 + 28:18
8 Farestveit,Rannveig Vargar 2:09:43 + 29:56
9 Karlsen,Charlotte Nesodden Il/ntg Geilo 2:16:17 + 36:30
10 Olstad Fossli,Charlotte Vikesund 2:16:26 + 36:39
11 Bjørnstad,Marit Mia Malvik Il 2:16:28 + 36:41
12 Jessen,Kari Markabygd Il 2:17:38 + 37:51
13 Skjeldal,Randi Bulken Il 2:17:40 + 37:53
14 Dahl,Ingeborg Ringkollen Skiklubb 2:24:55 + 45:08

 

Resultatliste Kvinner 21-25 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myhre,Marthe Katrine Gjøvik Skiklubb 1:48:14 + 00:00
2 Bråthen,Merethe Høybråten Og Stovner Il 1:52:53 + 04:39
3 Haugen,Stine Rustad Il 1:59:51 + 11:37
4 Matisen,Christine Efteløv If 2:02:34 + 14:20
5 Dretvik,Katrine Ntnui 2:11:20 + 23:06
6 Bakketun,Kjersti Solvoll Il Viljar 2:11:21 + 23:07
7 Haugli,Maren Ustekveikja Energi 2:23:49 + 35:35
8 Dugstad,Jenny Margrethe Ørnar Il 2:38:36 + 50:22
9 Stigum,Elisabeth Lierskogen 3:00:51 +1:12:37
10 Minge,Lene Energihuset 3:12:02 +1:23:48
11 Holom,Vigdis Oslo 3:41:24 +1:53:10
12 Wilhelmsen,Linn Oslo 3:49:11 +2:00:57

 

Resultatliste Kvinner 26-30 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørgen,Marit Rognes Il 1:43:42 + 00:00
2 Mørkve,Jori Eldar 1:50:16 + 06:34
3 Selbekk,Laila Strindheim 1:52:11 + 08:29
4 Sørgård,Liv-Iris Elverum Sykehus Bil 2:03:05 + 19:23
5 Reithofer,Claudia Craft/bull Ski & Kajakk 2:04:50 + 21:08
6 Nørstebø,Vibeke Stærkeby Ntnui 2:06:59 + 23:17
7 Folland,Tonje Bergen 2:18:58 + 35:16
8 Zagar,Turid Nanset If 2:28:21 + 44:39
9 Stana,Sigrid Intersport 3:09:17 +1:25:35
10 Qvenild,Marte Hamar 3:13:10 +1:29:28
11 Balint,Agnes Beata Kolsås 3:27:32 +1:43:50

 

Resultatliste Kvinner 31-35 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ødegård,Unni NOTEAM 1:48:14 + 00:00
2 Hetland,Guri Byåsen Il 1:52:51 + 04:37
3 Njå,Lena Rikshospitalet 2:21:44 + 33:30
4 Haugmo,Elin Oslo 2:25:21 + 37:07
5 Seljordslia,Kari-Anne S. Gransherad Il 2:26:50 + 38:36
6 Konsmo,Aud-Gunn Knaben 3:06:09 +1:17:55
Resultatliste Kvinner 36-40 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nilsen,Elin Bossmo Og Yttern 1:44:32 + 00:00
2 Santer,Natalie Italia 1:46:57 + 02:25
3 Hatleberg,Venke Bergkameratene 2:12:58 + 28:26
4 Kittelsen,Aud Irene Il Dyre Vaa 2:17:50 + 33:18
5 Aarvik,Torun Øvergaard Fana Il 2:21:08 + 36:36
6 Kopperud,Inger Marie Bjørkemyr 2:29:53 + 45:21
7 Hatleberg,Gro Bergkameratene 2:30:17 + 45:45
8 Liland,Hanne Tlf Viking 2:35:15 + 50:43
9 Enger,Anne Gro Intersport 2:40:31 + 55:59
10 Gjerald,Monica Åsen Syril Il 2:55:18 +1:10:46
11 Rasmussen,Ellen Cathrine Oslo 3:33:48 +1:49:16
12 Smith,Tine Mørch Oslo 3:36:23 +1:51:51
13 Soltvedt,Marianne Haukeland 3:38:36 +1:54:04
14 Fjellanger,Ane K. Bergan Stabek Il 3:57:05 +2:12:33
15 Opsal,Ragnhild Kristin Åslia 4:36:11 +2:51:39
Resultatliste Kvinner 41-45 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Solbakken,Britt Botnen Røldal Il 2:05:21 + 00:00
2 Dürendahl,Siri Tømmerholt il 2:09:37 + 04:16
3 Rønning,Eva Statoil BILBergen 2:25:20 + 19:59
4 Bergersen,Linda Njård 2:26:47 + 21:26
5 Mølbak,Pernille Holmen 2:28:23 + 23:02
6 Mjelde,Tina Opil 2:28:28 + 23:07
7 Engebretsen,Wenche Heming 2:28:40 + 23:19
8 Måøy,Åsa Energihuset 3:23:10 +1:17:49
9 Ulsmåg,Anne Mette Annes Garn & Broderi 3:28:11 +1:22:50
10 Bauregger,Marion Nærbø 4:26:22 +2:21:01
11 Eidheim,Hege Åslia Skilag 4:35:41 +2:30:20
Resultatliste Kvinner 46-50 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Randli,Elin Stabekk 2:10:50 + 00:00
2 Guttormsen,Turid Skiforeningen 2:21:03 + 10:13
3 Linnerud,Marit Geilo Il 2:35:21 + 24:31
4 Bjorvand,Siri Birkenes Il 2:35:22 + 24:32
5 Tandberg,Anne Fana 2:37:31 + 26:41
6 Skånøy,Brit Malvik Il 2:42:22 + 31:32
7 Rogne,Mette Varegg 3:03:46 + 52:56
8 Veggeland,Turid Skien 3:04:28 + 53:38
9 Borud,Turid X 3:19:41 +1:08:51
10 Mølmen,Brita Lyn Il 3:57:03 +1:46:13
Resultatliste Kvinner 51-55 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Knutsen,Marit Mjøndalen 2:11:56 + 00:00
2 Grødset,Ingunn Oslo Idrettslag 2:52:50 + 40:54
3 Johannessen,Ingun Tif Viking 3:00:52 + 48:56
4 Larssen,Ingvild Steinkjer Skiklubb 3:14:17 +1:02:21
5 bergseng,kirsten nereng Nordbygda Il 3:16:09 +1:04:13
6 Kittelsen,Evelyn Knaben 3:33:32 +1:21:36
7 Wexelsen,Cristin Bekkestua 3:42:05 +1:30:09
Resultatliste Kvinner 56-60 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skorve,Berit Asker Skiklubb 2:26:19 + 00:00
2 Blakstad,Merete Vear 2:43:51 + 17:32
3 Vikan,Ingvild Oppdal Sykkelklubb 2:45:11 + 18:52
Resultatliste Kvinner 61-65 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Larsen,Marit Mjøndalen If 2:47:14 + 00:00
2 Solheim,Tale Sutløysa 3:30:50 + 43:36
Resultatliste Kvinner 66-70 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tunaal,Marit Heming 2:48:15 + 00:00
2 Johansen,Gerd Lysne Flå 3:07:01 + 18:46
Resultatliste Kvinner 71-75 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristensen,Martha Bodø & Omegn 4:30:06 + 00:00
Resultatliste Menn 17-18 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skinstad,Petter Adidas 1:37:45 + 00:00
2 Markset,Trygve 1 1:40:41 + 02:56
3 Thygesen,Torgeir Skare Il Korlevoll 1:42:55 + 05:10
4 Northug,Thomas Strindheim 1:44:01 + 06:16
5 fenne,thomas Voss Il 1:44:22 + 06:37
6 Moholt,Magnus Ålen Il 1:44:50 + 07:05
7 Thyli,Vetle Raufoss Il 1:45:01 + 07:16
8 Knudtson,Nicolas Njård 1:45:03 + 07:18
9 Drivenes,Erlend Tørviksbygd 1:45:41 + 07:56
10 Linga,Gaute Fana 1:46:35 + 08:50
11 Høydahl,Sigve Fredrik Bærums Verk If 1:47:06 + 09:21
12 Øvereng Bjøntegaard,Erlend Il Bever`n/ntg 1:47:22 + 09:37
13 Golberg,Pål Gol Il 1:48:02 + 10:17
14 Odden,Eivind Solberg Wrigley 1:49:26 + 11:41
15 Moholdt,Joachim Ålen Il 1:49:51 + 12:06
16 Moxnes,Martin Flaktveit Tif Viking 1:50:23 + 12:38
17 Christiansen,Eirik Robert Mjøndalen If 1:51:37 + 13:52
18 Hjelleset,Marcus Runar Il 1:52:15 + 14:30
18 Henriksen,Jørgen Skoppum Il 1:52:15 + 14:30
20 Sommer,Endre Njård 1:52:37 + 14:52
21 Lid Byggland,Ånund Høydalsmo Il 1:52:43 + 14:58
22 Åsmund,Røe Fossum 1:52:53 + 15:08
23 oppedal,matias Fana Il 1:56:27 + 18:42
24 Berg,Marius Ros 1:56:44 + 18:59
25 Tysseland,Torgeir Samnanger Il 1:57:05 + 19:20
26 Skipenes,Daniel Poppe Bardu Il 1:57:46 + 20:01
27 Killingberg,Lars Erling Ål Il/ssl 1:58:13 + 20:28
28 Mauer,Andreas Høybråten Og Stovner Il 1:58:32 + 20:47
29 Grevsgård,Sjur Moe Geilo Il 1:59:37 + 21:52
30 Bringsrud,Morten Skarphedin Il 2:00:37 + 22:52
31 Dragmyrhaug,Nils Even Ålen 2:01:45 + 24:00
32 Bakkehaug,Per Anders Runar Il 2:02:56 + 25:11
33 Sørdal,Eirik Skoppum 2:03:01 + 25:16
34 Hagen,Eirik Rivenes Høybråten Og Stovner Il 2:03:23 + 25:38
35 nesvold,eirik Ålen Il 2:04:25 + 26:40
35 Hansen,Tor Kristian Brumund 2:04:25 + 26:40
37 Voraa,Tobias Fossum Il 2:10:50 + 33:05
38 Helgesen,Sondre Sjåstad V/lier 2:11:57 + 34:12
39 Olaisen Hagen,Håvard Kjelsås Il 2:14:18 + 36:33
40 Oftedal,Eivind Fossum If / Team Broft 2:15:42 + 37:57
41 Skråmestø,Tor Arne Ål 2:20:12 + 42:27
42 Thonhaugen,Henrik Ros 2:29:27 + 51:42
43 Tresselt,Pål Skigruppe Convel Bil 2:29:32 + 51:47
44 Røksund,Håvard |paradis 2:31:10 + 53:25
45 Morson,Stephen Strathcona Nordics 2:33:46 + 56:01
46 Krutnes,Andreas Gjerdrum Il 2:37:25 + 59:40
47 Leivestad,Christian Korlevoll 2:55:06 +1:17:21
48 Hallgrimsson,Siguron Geilo Il/ntg 3:04:50 +1:27:05
Resultatliste Menn 19-20 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Olsen,Eirik Kurland Il Ros 1:35:24 + 00:00
2 Dyrhaug,Niklas Tydal 1:36:33 + 01:09
3 Nydal,Hallvard Moian Njård Skiklubb 1:39:25 + 04:01
4 Noraker Nossen,Johan Kjelsås Il 1:39:54 + 04:30
5 Brun Hennum,Anders Lier Il/team Östersund 1:40:17 + 04:53
6 Røthe,Sjur Voss Il 1:41:52 + 06:28
7 Sveen,Simen Andreas Ntg/ring Il 1:42:05 + 06:41
8 Nygård,Per Kristian Vestre Spone If 1:42:46 + 07:22
9 Callesen,Christoffer Asker Skiklubb 1:43:05 + 07:41
10 Østensen,Jesper Heming Il 1:43:51 + 08:27
11 Jørstad,Vegard Snåsa 1:44:08 + 08:44
12 Elje,Daniel Adidas 1:45:01 + 09:37
13 Askestad,Arild Fet Ssg/ Team Östersund 1:45:39 + 10:15
14 Botnen,André Røldal Il/ Hsg 1:46:23 + 10:59
15 Haugen,Baard Erik Rustad Il 1:49:26 + 14:02
16 aalberg,jonas Njård 1:49:38 + 14:14
17 Jelstad,Stian S. Vikersund If 1:49:46 + 14:22
18 Breder,Audun Fossum If / Team Broft 1:58:12 + 22:48
19 Sørnes,Erlend Øien Høybråten Og Stovner Il 1:58:32 + 23:08
20 Nordkvlede,Christian Kvelde 1:59:49 + 24:25
21 Svien,Aleksander Heming Il/team Sector Alarm 2:00:07 + 24:43
21 Waaler Kaas,Martin Heming Il 2:00:07 + 24:43
23 Kirkeli,Eirik NOTEAM 2:01:02 + 25:38
24 Bækken,Simen Hemsedal Il 2:04:09 + 28:45
25 Sørensen,Ronny Henning Konnerud Il 2:06:09 + 30:45
26 Erik,Sørlie Heming 2:15:06 + 39:42
27 Odden,Mads Th. Hengsen Skilag 2:37:10 +1:01:46
28 Hermanrud,Ole Christian Bergen Sportsfiskelag 2:50:12 +1:14:48
Resultatliste Menn 21-25 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gjerdalen,Tord Holeværingen 1:30:48 + 00:00
2 Northug jr,Petter Strindheim 1:31:43 + 00:55
3 Dammen,Kjetil Hagtvedt Wrigly 1:35:07 + 04:19
3 Rønning,Bernhard Skognil 1:35:07 + 04:19
5 Næss,Børre Efteløv If 1:35:57 + 05:09
6 Glørsen,Øyvind Wrigley 1:39:54 + 09:06
7 Gjerdalen,Gard Holeværingen 1:40:28 + 09:40
8 Paulsen,Steffen Magnor Ul 1:41:05 + 10:17
9 Nygaard,Anders Rudå Wrigley 1:41:55 + 11:07
10 Eng,Martin Nittedal 1:42:02 + 11:14
11 Tornes,Karsten Johan Fana Il 1:44:14 + 13:26
12 Losnegard,Erlend Fagernesil 1:44:18 + 13:30
13 Aaland,Reinar Hornindal Il 1:44:31 + 13:43
14 Glørsen,Anders Wrigley 1:45:16 + 14:28
15 Kjølhamar,Vegard Craft/bull Ski & Kajakk 1:46:46 + 15:58
16 Stensæter,Vegard Harestua Il 1:47:05 + 16:17
17 Sugar,Jørgen Ntnui 1:47:13 + 16:25
18 Gjerdalen,Njål Holeværingen 1:48:17 + 17:29
19 Opsahl,Eivind NOTEAM 1:50:35 + 19:47
20 Toftegaard,Lars Amund Skarnes 1:50:58 + 20:10
21 Kuvås Brevik,Knut Heimdal Ski 1:50:59 + 20:11
22 Sundgot-Borgen,Harald Sportsmaster B.i.l 1:51:36 + 20:48
23 Havikhagen,Svein Olav Geilo Il 1:51:52 + 21:04
24 Bjertnæs,Jens Jevnaker If Ski 1:52:00 + 21:12
25 Meen,Åsmund Svene Il 1:52:35 + 21:47
26 Eriksen,Sondre Vikersund If 1:53:51 + 23:03
27 Bitnes,Vegard Powerdudes.com 1:55:00 + 24:12
28 Dehli,Martin Kif 1:56:29 + 25:41
29 Herland,Tor Hof 1:57:12 + 26:24
30 Koshelev,Jury Russland 1:57:45 + 26:57
31 Bolstad,Gjermund Hølen Idrettsklubb 1:58:10 + 27:22
32 Karlsen,Lars Christian Vestfossen 1:58:44 + 27:56
33 Helmen,Fredrik Alstad Ntnui 1:59:18 + 28:30
34 mølgaard,asger Holte Ski 2:00:22 + 29:34
35 Svingheim,Magnus Jevnaker If Ski 2:02:03 + 31:15
36 Lauvålien,Knut Ntnui 2:02:04 + 31:16
37 Haugli,Sverre Ustekveikja Energi 2:02:25 + 31:37
38 Monsen,Ole Vidar Uskedalen 2:02:51 + 32:03
39 Martinsen,Christopher Energihuset 2:12:45 + 41:57
40 Wickmann,Carl Olav Ntnui 2:28:55 + 58:07
41 Chudov,Maxim NOTEAM 2:29:03 + 58:15
41 Sultanov,Radik Russland 2:29:03 + 58:15
43 Martiniussen,Andreas Ernst & Young 2:31:15 +1:00:27
44 Schiøtz,Erik Veritas Bil 2:33:57 +1:03:09
45 Homme,Stian Knaben 2:36:33 +1:05:45
46 Vinjerud,Ivar B.k. Rosseland 2:53:01 +1:22:13
47 Grøtjorden,Lars Kåre Uvdal il 3:03:53 +1:33:05
48 Horne,Morten Havsdalstunet Ski Og Dobbeldan 3:06:31 +1:35:43
49 Wallestad,Wetle Telemark Ski Stars 3:22:02 +1:51:14
50 Sataøen,Olav Geilo 3:30:50 +2:00:02
51 Røiseland,Aslak Knaben 3:34:44 +2:03:56
Resultatliste Menn 26-30 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sinnes,Svein Tore Tonstad Il/sirdal Ski 1:30:29 + 00:00
2 Rønning,Eldar Skogn 1:35:04 + 04:35
3 Lunde,Daniel Harestua Il 1:35:57 + 05:28
4 Schjellerud,Tor Erik Madshus 1:38:51 + 08:22
5 Hofstad,Tore Rud Lillehammer 1:39:25 + 08:56
6 Laugaland,Audun Hjelmeland Il/ Sirdal Ski 1:39:42 + 09:13
7 Øyberg,Thomas Madshus 1:41:05 + 10:36
8 Høgnes,Lars Ringkollen Skiklubb 1:41:34 + 11:05
9 Sandbakk,Sindre Ntnui 1:41:41 + 11:12
10 Skaarud,Kenneth Harestua Il 1:42:07 + 11:38
11 Finstad,Arnstein Steinkjer 1:42:46 + 12:17
12 Hansen Frydenlund,Ronnie Raufoss Il Langrenn 1:44:28 + 13:59
13 Monsen,Kristian Nannestad 1:45:42 + 15:13
14 Hovind,Johan Svene Il 1:46:24 + 15:55
15 Jørgensen,Petter Borgen 1:47:03 + 16:34
16 Lien,Torgeir Grothe Craft/bull Ski & Kajakk 1:47:29 + 17:00
17 Meen,Hallvard Svene Il 1:50:06 + 19:37
18 Børsheim,Hallvard Kjelsås Il 1:50:21 + 19:52
19 Bohinen,Ørjan Ntnui 1:51:26 + 20:57
20 Leithe,Hans Jaren 1:54:36 + 24:07
21 Brattlie,Gaute Obil/beltern 1:56:26 + 25:57
22 Engen,Ola NOTEAM 1:57:59 + 27:30
23 BROBERG,ANGUTEERAQ F. Nsp Nuuk 2:00:27 + 29:58
24 Jørstad,Halvor Geilo Il 2:03:05 + 32:36
25 Butcher,Duane Austalia 2:03:17 + 32:48
26 Ildstad,Kristian Nyvon Il 2:03:32 + 33:03
27 Rossebø,Bjørn Egil Ntnui Langrenn 2:04:01 + 33:32
28 Andersen,Geir Ove Bækkelagets Sportsklub 2:04:18 + 33:49
29 Lian,Fredrik Mohn Patatas SK 2:07:10 + 36:41
30 Braathen,Tore Norendal Rauland 2:10:10 + 39:41
31 Jørstad,Eskild Snåsa 2:11:19 + 40:50
32 Felgenhauer,Mario Bodenmais, Germ 2:12:28 + 41:59
33 kvalbein,lars Bergen 2:13:23 + 42:54
34 Tollefsen,Christian Heming 2:13:24 + 42:55
35 Blinge,Lars Ivar Bergen 2:14:57 + 44:28
36 Arnesen,Roger Ernst & Young 2:16:08 + 45:39
37 Bergerud,Lars Madshus 2:16:34 + 46:05
38 lygren walther,kristoffer Bergen 2:18:07 + 47:38
39 Eide,Henning Abildgaard Reno Bil 2:18:18 + 47:49
40 Heum,Ole Johan Patatas SK 2:19:49 + 49:20
41 Gjøysdal,Eivind Bøhler Mafiaen 2:20:44 + 50:15
42 Grødum,Øystein Ustekveikja Energi 2:21:22 + 50:53
43 Eide,Knut Frode Slitu If 2:21:23 + 50:54
44 Leivestad,Oystein Rs.platou 2:22:40 + 52:11
45 Graver,Jens Olav Patatas SK 2:24:27 + 53:58
46 Dahle,Espen Brettås Edb Bil 2:28:07 + 57:38
47 Bugge,Rasmus Fredrik Høvik 2:29:51 + 59:22
48 Thorsberg,Espen Skien 2:30:41 +1:00:12
49 Steinsland,Sindre Lysekloster 2:31:03 +1:00:34
50 Nordli,Olav NOTEAM 2:31:30 +1:01:01
51 Ovesen,Bjørnar Bånnski 2:31:43 +1:01:14
52 Bohsen,Allan Bærum Skiklubb 2:33:03 +1:02:34
53 Fasmer,Leiv Jacob Perstua Gliders 2:33:59 +1:03:30
54 Valeberg,Magnus Engelsk Setter 2:34:38 +1:04:09
55 Buanes,Trygve Ubil 2:35:22 +1:04:53
56 Solstad,Daniel NOTEAM 2:36:01 +1:05:32
57 Karset Grimsrud,Pål Bånnski 2:36:04 +1:05:35
58 Langeland,Jarle S Stoltz 2:36:45 +1:06:16
59 Halvorsen,Tom Erik Indianerhaugen Il 2:44:05 +1:13:36
60 Næss,Anders Strenge Volvo Aero Norge 2:44:44 +1:14:15
61 Sjatil,Odd Arne Engelsk Setter 2:49:52 +1:19:23
62 Moseid,Jorund NOTEAM 2:58:13 +1:27:44
63 Vestengen,Eirik Bongo 2:58:50 +1:28:21
64 Stana,Jon Ragnar Perstua Gliders 3:13:59 +1:43:30
65 Rasmussen,Kristian Ålgård 3:40:37 +2:10:08
66 Forland,Jørn Magne Gol 3:40:43 +2:10:14
67 Hjelseth,Petter Patatas SK 3:48:12 +2:17:43
DNF Tvedt,Kyrre Laksevåg
Resultatliste Menn 31-35 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørndalen,Ole Einar Simostranda 1:30:28 + 00:00
2 Estil,Frode Lierne Ski 1:30:46 + 00:18
3 Andresen,Frode Hønefoss Skiklubb 1:30:48 + 00:20
4 Svartedal,Jens Arne Trøsken 1:35:05 + 04:37
5 Andersen,Remi Bækkelagets Sportsklub 1:35:10 + 04:42
6 Tynell,Daniel NOTEAM 1:35:18 + 04:50
7 Hvattum,Per Morten Gran Il 1:44:55 + 14:27
8 Thronsen,Lars Craft/bull Ski & Kajakk 1:47:06 + 16:38
9 Rasch-Halvorsen,Mathias Oslofjord Triathlon 1:48:59 + 18:31
10 dehli,morten Bull Ski Og Kajakk 1:52:01 + 21:33
11 sørumshagen,Vegard Moen Sportsklubb 1:52:44 + 22:16
12 Næss,Ole Jacob Veidekke Bil 1:52:47 + 22:19
13 Eie,Roar Knaben 1:53:45 + 23:17
14 Johnsen,Henrik Hærens Befalsskole 1:54:15 + 23:47
15 Sørumshagen,Frode Moen Sportsklubb 1:55:24 + 24:56
16 Espeli,Roger Bardøla 1:55:56 + 25:28
17 Kaspersen,Jørgen Oslo 1:58:08 + 27:40
18 Henriksen,Thorben Patatas SK 1:59:13 + 28:45
19 bakken,vidar Ringkollen Skiklubb 1:59:27 + 28:59
20 Midthaugen,Per Torpa Ski 1:59:51 + 29:23
21 Löwendahl,Per Fk Herkules, Sverige 2:01:13 + 30:45
22 Kreken,Tom Østeraas Ski Og Velvære 2:02:24 + 31:56
23 Bjørke,Øystein Veritas Bil 2:04:25 + 33:57
24 Authen,Paul Aksel Trøgstad Skiklubb 2:05:00 + 34:32
25 Leinaas,Jon Terje Patatas SK 2:05:36 + 35:08
26 Sørensen,Øyvind Veidekke Bil 2:06:31 + 36:03
27 Hauge,Sigmund Skiforeningen 2:06:47 + 36:19
27 Skjærholdt,Øystein Malthus Bil 2:06:47 + 36:19
29 Backer-Grøndahl,Finn Oslo 2:10:52 + 40:24
30 Sand,Trond Harald Nannestad Skiklubb 2:13:32 + 43:04
31 Simonsen,Andre Loddefjord 2:14:35 + 44:07
32 Holm,Thomas Madshus 2:15:59 + 45:31
33 Nord,Martin Patatas SK 2:17:36 + 47:08
34 Parthaugen,Morten Torpa Ski 2:18:53 + 48:25
35 Håvåg,Atle Propure Il 2:19:33 + 49:05
36 Jacobsen,Thomas Heum NOTEAM 2:22:35 + 52:07
37 Kjærgård,Andre Pilar 2:22:51 + 52:23
38 Evang,Fredrik Posten 2:23:33 + 53:05
39 Kjønsberg,Morten Rolls Royce 2:23:45 + 53:17
40 Andersen,Petter Ustekveikja Energi 2:25:07 + 54:39
41 Lona,Eivind R.ø.l.p 2:25:20 + 54:52
42 Hopsdal,Leif Erik Gjensidige Forsikring 2:25:31 + 55:03
43 Kristensen,Kenneth Knaben Il 2:28:11 + 57:43
44 Leirvik,Vidar NOTEAM 2:29:04 + 58:36
45 Birkeland,Dag Statoil BILStavanger 2:30:20 + 59:52
46 Mathisen,Morthen R.ø.l.p 2:30:55 +1:00:27
47 Mietle,Hans-Petter Geilo Il 2:30:58 +1:00:30
48 Zwick,Oliver Hopferau German 2:32:55 +1:02:27
49 Ruzzin,Jerome Morvik 2:33:13 +1:02:45
50 Rypdal,Lasse Danfoss Bil 2:36:00 +1:05:32
51 Hatleberg,Erlend Hydro Høyanger 2:37:47 +1:07:19
52 Kasin,Leif Anders Heddal Il 2:40:09 +1:09:41
53 Ekeland,Lars Oslo 2:41:31 +1:11:03
54 Källström,Josef Mölndals Roddklubb 2:42:48 +1:12:20
55 Herfoss,Arne Skien 2:48:43 +1:18:15
56 Jakobsen,Simen Dnb Nor Bedriftsidrettslag 2:50:13 +1:19:45
57 Andersen,Eivind Bergen 2:50:16 +1:19:48
58 Hauge,Erling O. Fka Bil 2:53:43 +1:23:15
59 Grønvigh,Lars Petter Bergen 2:54:38 +1:24:10
60 Mælen,Thomas Fjord Tours 2:54:59 +1:24:31
61 Eikeland,Jan Erik Havsdalstunet Ski Og Dobbeldan 2:55:56 +1:25:28
62 Hansen,Håkon Havsdalstunet Ski Og Dobbeldan 3:00:27 +1:29:59
63 Berglund,Espen Team Anton 3:08:59 +1:38:31
64 Rutle,Ole Thomas Wilhelmsen Maritime Service 3:17:27 +1:46:59
65 Foyn,Sven Erik Oslo 3:24:31 +1:54:03
66 Pedersen,Ole Oslo 3:26:01 +1:55:33
67 Bakken,Tore Hp 3:37:42 +2:07:14
68 Rafoss,Jan Ivar Knaben 3:57:43 +2:27:15
Resultatliste Menn 36-40 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hjelmeset,Odd-Bjørn Fjellhaug/vareide/hyen Il 1:37:46 + 00:00
2 Hanevold,Halvard Asker Skiklubb 1:40:27 + 02:41
3 Medhus,Odd Ivar Røldal Il 1:41:10 + 03:24
4 Halland,Jan Statkraft Nore 1:47:23 + 09:37
5 Pedersen,Marius Energihuset 1:47:25 + 09:39
6 Elden,Trond Einar Jar 1:47:30 + 09:44
7 Hansen,Trond Evald Sportsbransjen As 1:50:11 + 12:25
8 Kristensen,Bjørn NOTEAM 1:52:41 + 14:55
9 Wiig,Rune Andre Veidekke Bil 1:54:04 + 16:18
10 Lerøy,Knut Halvard Bergen 1:58:23 + 20:37
11 Heggelund,Terje Oslo 1:59:27 + 21:41
12 Reusch,Chrisitan Rådal 1:59:56 + 22:10
13 etterlid,jo Ål 2:00:40 + 22:54
14 Nyborg,Tore Voss Il 2:00:59 + 23:13
15 Bruun,Nils A Skien 2:01:20 + 23:34
16 Molund,Kjetil Nordreisa Il 2:01:38 + 23:52
17 Lundberg,Fred Børre Bardu Il 2:02:51 + 25:05
18 Wiig,Svein Kpmg / Lørenskog Skiklubb 2:03:02 + 25:16
19 Høiby,Roger Bærums Skiklubb 2:03:10 + 25:24
20 Børve,Eivind Il Korevoll 2:04:32 + 26:46
21 Sjulstad,Per Gunnar Svarstad Il 2:05:06 + 27:20
22 Bergo,Knut Wmb Il 2:05:08 + 27:22
23 Bråten,Morten Roterud Il 2:05:22 + 27:36
24 Bakke,Knut Are Strandbygda Il 2:06:19 + 28:33
25 Kløvstad,Morten Gilde Norge Ba 2:07:00 + 29:14
26 Randby,Hans Oseberg Skilag 2:07:25 + 29:39
27 Krogsæter,Jon-Arne Privat 2:07:36 + 29:50
28 Trones,Tore Ica 2:08:01 + 30:15
29 Egebakken,Trond Egil Deloitte 2:08:42 + 30:56
30 Ryen,Kent Sas Ski,jogg&tråkk 2:08:43 + 30:57
31 Andersen,Jon Aage Wmb Il 2:09:21 + 31:35
31 Marcussen,Espen Hisøy Ok 2:09:21 + 31:35
33 Bahr,Kent Danfoss Bil 2:10:55 + 33:09
34 Lindtveit,Svein Olav Hydro Oslo B.i.l. 2:12:59 + 35:13
35 Degnes,Per Magne Hærland Il 2:13:33 + 35:47
36 Thoresen,Geir Rambøll 2:13:48 + 36:02
37 Sunde,Arnulf Eidsiva Bil 2:14:12 + 36:26
38 Dreyer,Jørn Puls 2:15:06 + 37:20
39 Poppler,Klement Hopferau German 2:16:05 + 38:19
40 Johansen,Rune Ac Marine 2:19:32 + 41:46
41 Høgden,Ståle Gyldne Tider 2:21:35 + 43:49
42 Stueland,Espen Oppegård Il 2:21:45 + 43:59
43 Weberg-Larsen,Fredrik Fredrikstad Skiklubb 2:23:37 + 45:51
44 Songve,Odd-Erik Vargar 2:23:38 + 45:52
45 Løberg,Erik Skien 2:24:54 + 47:08
46 Jomaas,Christian Fossum If 2:25:50 + 48:04
47 Bryne jr.,Arne Olav Nordea Il 2:26:20 + 48:34
48 Haave,Gunnar Heddal Il 2:27:33 + 49:47
49 Lystrup,Sigmund Asker 2:28:23 + 50:37
50 Serck-Hanssen,Bjørn Sandnes 2:31:21 + 53:35
51 Uppard,John Njård 2:35:22 + 57:36
52 Strøm,Geir Telemark Ski Stars 2:37:23 + 59:37
53 Giertesen,Johan NOTEAM 2:40:52 +1:03:06
54 Tuv,Raymod Skanska Bil 2:40:58 +1:03:12
55 Rutle,Trond Stoltz 2:42:31 +1:04:45
56 Nordli,Per Ove Oslo Poltis Idrettslag (opil) 2:43:23 +1:05:37
57 Thoresen,Otto Wilhelmsen Maritime Service 2:44:30 +1:06:44
58 Fasmer,Hendrik Perstua Gliders 2:47:10 +1:09:24
59 Valand,Jon-Terje Dnb Nor Bil 2:47:12 +1:09:26
60 Lund,Borgar Geilo 2:49:26 +1:11:40
61 Smith,Frode Oslo 2:51:57 +1:14:11
62 Mehnert,Andre Craft/bull Ski & Kajakk 2:53:06 +1:15:20
63 Utsigt,Marius Oslo 2:55:39 +1:17:53
64 Borgersen,Morten Team Anton 2:59:59 +1:22:13
65 Hage,Lars Jørgen NOTEAM 3:04:41 +1:26:55
66 lund,tor Oslo 3:10:40 +1:32:54
67 Klepsvik,Finn Nesøya 3:21:58 +1:44:12
68 Myhre,Vidar No Team 3:22:40 +1:44:54
69 Celius,Halvor Trondheim 3:28:42 +1:50:56
70 Solberg,Rune Annes Garn & Broderi 3:37:27 +1:59:41
71 Sjølie,Karly Hydro Polymer 3:38:05 +2:00:19
72 SATAØEN,ARVE Geilo 4:03:09 +2:25:23
Resultatliste Menn 41-45 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andresen,Kjell Hamar Skiklubb/swix 1:36:23 + 00:00
2 Lislegård,Geir Rune Terra 1:45:04 + 08:41
3 Karlsen,Anders Hemsedal Il/ntg 1:47:26 + 11:03
4 Skar,Sigmund Sannidal 1:50:23 + 14:00
5 Hydle,Bjarte Posten Il 1:50:51 + 14:28
6 Solvik,Fred Rambøll 1:51:18 + 14:55
7 Aasum,Yngve Hydro Bil 1:52:01 + 15:38
8 Rødli,Brigt NOTEAM 1:52:44 + 16:21
9 Gulbrandsen,Per Ski-idrettesn Fremme 1:53:53 + 17:30
10 Myroldhaug,Jon Bærums Verk If 1:54:31 + 18:08
11 Kindem,Erling Gjesdal Il 1:54:41 + 18:18
12 Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 1:55:26 + 19:03
13 Simonsen,Geir Telenor / Drøbak Frogn 1:57:07 + 20:44
14 Ertner,John M. Ntg Geilo 1:57:27 + 21:04
15 Fjotland,Jan Erik Statoil BILStavanger 1:57:43 + 21:20
16 Sirevaag,Terje Gyldne Tider 1:57:59 + 21:36
17 Fosse,Lars NOTEAM 1:59:04 + 22:41
18 Grepperud,Morten Cbas Bil 1:59:54 + 23:31
19 Braathen,Finn Norgesgruppen B.i.l. 2:00:17 + 23:54
20 Francke,Hans-Christian Bærums Skiklub 2:00:57 + 24:34
21 Fjell,Arve Malthus Bil 2:00:58 + 24:35
22 Moholt,Ola Ålen Il 2:01:00 + 24:37
23 BJERKRHEIM,Tore Nordic Sportsmaster 2:06:21 + 29:58
24 Grove,Knut Raundalen Il 2:07:06 + 30:43
25 Omdal,Sturle Statoil BILStavanger 2:07:56 + 31:33
26 Hansen,Jan Arve Trøgstad Skiklubb 2:08:14 + 31:51
27 Slettemoen,Lars Geilo Il 2:08:26 + 32:03
28 Lien,Petter Bærums Verk 2:11:51 + 35:28
29 LARSEN,TONY Sas Skiklubb 2:12:29 + 36:06
30 Bø,Audun Orkla Finans 2:14:15 + 37:52
31 Hammer,Dag Kristian Fossum Il 2:14:37 + 38:14
32 Underdal,Olav Ulnes il 2:15:44 + 39:21
33 nesvold,jan ove Ålen Il 2:16:02 + 39:39
34 Theriault,Pierre Statoil BILStavanger 2:16:09 + 39:46
35 Dalen,Jarle Telemark Ski Stars 2:16:44 + 40:21
36 Nese,Magnar Eksingedalen Modalen Il 2:16:50 + 40:27
37 Seljordslia,Hans Egil Gransherad Il 2:17:48 + 41:25
38 Carlsen,Trond Inge Rustad Il 2:19:17 + 42:54
39 Norbye,Bjørn Olav Kultur-idrettslaget Nemi 2:19:42 + 43:19
40 Juvik,Tore Gular 2:20:16 + 43:53
41 Breen,Jon Inge Ålen i.l. 2:20:44 + 44:21
42 Eriksen,Kenneth Gyldne Tider 2:21:14 + 44:51
43 Holst,Eigil Danfoss Bil 2:21:37 + 45:14
44 Hagen,Bjørn Moen Sportsklubb 2:21:39 + 45:16
45 Hansen,Kåre Søreidgrend 2:22:17 + 45:54
46 Baggetun,Kjell Hydro Høyanger 2:22:41 + 46:18
47 Røiseland,Reidar Knaben 2:22:54 + 46:31
48 Systad,Finn Martin Nesttun 2:23:20 + 46:57
49 Eikanger,Tom Eirik Statoil Bil 2:23:25 + 47:02
50 Rese,Ole Ivar Gol Il 2:24:57 + 48:34
51 Teigland,Jarle Telemark Ski Stars 2:26:47 + 50:24
52 Liland,Eirik Huhtamaki Norway 2:29:06 + 52:43
53 Hansen,Jan Petter Ubil 2:29:22 + 52:59
54 Kjønås,Kurt Arve Asker 2:29:28 + 53:05
55 Krogstad,Knut Sport & Sønn 2:31:02 + 54:39
56 Sørensen,Kjeld Konnerud Il 2:32:18 + 55:55
57 Strandskogen,Rune Skien 2:32:19 + 55:56
58 Hodnemyr,Helge Vindbjart Ski 2:37:09 +1:00:46
59 Omland,Leif Rune Knaben 2:37:17 +1:00:54
60 Bentzen,Knut Sola Brettseilerforening 2:37:46 +1:01:23
61 Holen,Bent NOTEAM 2:38:07 +1:01:44
62 Lilleland,Eilev Tinn Idrettslag 2:39:03 +1:02:40
63 Kittelsen,Thor Eilif Il Dyre Vaa 2:40:29 +1:04:06
64 sjuve,kjetil Lost 2:40:52 +1:04:29
65 Wulf,Carsten Fana 2:40:56 +1:04:33
66 Meidal,Roar Team Teller 2:40:57 +1:04:34
67 Bye Johansen,Tom Hm Bil 2:43:08 +1:06:45
68 Riple,Tore Håkon Cminrygg 2:47:11 +1:10:48
69 Ragg,Torbjørn Madshus 2:49:08 +1:12:45
70 Finne,Anders Eidsvåg 2:51:11 +1:14:48
71 Aase,Trygve Bergen 2:51:33 +1:15:10
72 Gravdahl,Knut Arnold Svelvik Idrettsforening 2:53:17 +1:16:54
73 Hoel,Jan Fana 2:56:29 +1:20:06
74 Schjøtt,Birger Togspeaker Oslotoget 2:56:45 +1:20:22
75 Bergo,Sveinung Tyssen Eksingedalen Modalen Il 2:57:35 +1:21:12
76 Ulseth,Knut Roar Nesodden Patetico 2:59:41 +1:23:18
77 Moy,Finn Magne Il Dyre Vaa 2:59:44 +1:23:21
78 Rønning Aaby,Klemet Hank Williams Racing Team 3:04:42 +1:28:19
79 Henriksen,Svein Lillehammer 3:04:52 +1:28:29
80 Kleivan,John Oddvar Rollaug Og Veggli Il 3:06:27 +1:30:04
81 Fjellner,Arve Aker Kværner Bil 3:10:22 +1:33:59
82 Rognhaugen,Morten Madshus 3:11:03 +1:34:40
83 Martinsen,Gunnar Gjerstad Il 3:13:33 +1:37:10
84 Elgaaen,Trond Abil 3:13:43 +1:37:20
85 Larsen,Jan-Vidar Intersport 3:23:55 +1:47:32
86 Sumstad,Svein Erik Oslo 3:29:21 +1:52:58
87 Yttervik,Harald Jessheim 3:33:25 +1:57:02
88 Buer,Kjetil Intersport 3:33:39 +1:57:16
89 Henden,Kristian Larvik Seilforening 3:34:23 +1:58:00
90 Aasnæss,Steinar Hønefoss 4:00:50 +2:24:27
91 Hartviksen,Kristoffer Kleppestø 4:31:51 +2:55:28
Resultatliste Menn 46-50 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berget,Ola Adidas 1:43:49 + 00:00
2 Isaksen,Arild Swix 1:44:12 + 00:23
3 ØVREGÅRD,JAN Røldal Il 1:45:03 + 01:14
4 Engen,Jon Rossignol Usa 1:45:26 + 01:37
5 Engebretsen,Andreas Heming/protan 1:45:50 + 02:01
6 Glendrange,Øyvind Af Gruppen Bil 1:47:27 + 03:38
7 rypdal,magnor Isfjorden.i.l. 1:47:32 + 03:43
8 Rusti,Øystein Aurdal If 1:50:56 + 07:07
9 Sognedal,Olav Skien 1:51:28 + 07:39
10 Moholdt,Arne Ålen Il 1:53:18 + 09:29
11 Hermanrud,Peter Njård 1:57:08 + 13:19
12 Flatmo,Sverre Jomar Skarautvål 1:57:27 + 13:38
13 jørgensen,jan tore Optimera 1:58:21 + 14:32
14 Strømmen,Brigt Bergsdalen 1:58:48 + 14:59
15 Brennhovd,Ola Gol Il 2:00:25 + 16:36
16 Storrud,Simen Drøbak/frogn Idrettslag 2:01:19 + 17:30
17 Borgen,Paul Einar Sportsmaster B.i.l. 2:02:26 + 18:37
18 Bakkhaug,Geir Trondheimspolitiet 2:02:32 + 18:43
19 Tørnes,Jørgen Bk-Ski 2:04:25 + 20:36
20 Ingvoldstad,Frode Sportsmaaster B.i.l. 2:04:47 + 20:58
20 Forsberg,Geir Jevnaker 2:04:47 + 20:58
22 Kristensen,Thor Inge Mo Skilag 2:06:21 + 22:32
23 Markset,Kjell 1 2:06:47 + 22:58
24 Baggetun,Alfred Hydro Høyanger 2:07:55 + 24:06
25 Tajet,Even Raufoss Il 2:08:03 + 24:14
26 Stave,Torgny Ål Il 2:08:27 + 24:38
27 Lund,Jan Fredrik Kjelsås Il 2:08:37 + 24:48
28 Røkaas,Jørn T. Fred. Olsen Sportsklubb 2:09:00 + 25:11
29 Gulliksen,Morten Hydro Oslo Bil 2:09:14 + 25:25
30 Wiig,Thor Oslo 2:09:15 + 25:26
31 Hansen,Rune Csc Bil 2:09:18 + 25:29
32 Sommer,Tor Cbas Bil 2:09:43 + 25:54
33 Solberg,Inge Opil 2:09:46 + 25:57
34 teige,Roar Tertnes 2:14:23 + 30:34
35 Hjemdal,Jørgen Overtoppen 2:14:41 + 30:52
36 Gulliksen,Bjørn Haslum 2:15:48 + 31:59
37 Nordengen,Bjørn Wilhelmsen Maritime Service 2:16:00 + 32:11
38 Hjort,Helge Skilauget Severin Suverèn 2:16:12 + 32:23
39 Dehli,Sigmund Kif 2:16:13 + 32:24
40 Smette,Herbjørn Bromma Il 2:16:21 + 32:32
41 Knudsen,Bjørn Bergens Tidende 2:16:42 + 32:53
41 Aune,Arne Kristian Aron Skiklubb 2:16:42 + 32:53
43 Flesland,Ola Cluster Bil 2:17:01 + 33:12
44 Bakkhaug,Bjørn Ingolf Mosvik Il 2:17:39 + 33:50
45 Nannestad,Gyrd Ringsaker If 2:17:44 + 33:55
46 Gare,Jan Bjørn Skien 2:18:16 + 34:27
47 Glendrange,Harald Kjetil Af Gruppen Bil 2:19:00 + 35:11
48 Standal,Karl Johan Heming 2:19:43 + 35:54
49 Nore,Henrik Asker Seilforening 2:20:36 + 36:47
50 Eriksrud,Rolf S. Elvåga Sk. 2:22:19 + 38:30
51 Utby,Stein Arild Hamar Skiklubb 2:23:01 + 39:12
52 Klonteig,Steinar Miland 2:23:10 + 39:21
53 Ellefsen,Vidar Promitek Bil 2:23:50 + 40:01
54 Flesland,Helge Cluster Bil 2:24:28 + 40:39
55 Hordnes,Terje Skanska Bil 2:24:35 + 40:46
56 Umkehrer,Alfred Hopferau German 2:24:43 + 40:54
57 Frodahl,Morten NOTEAM 2:24:55 + 41:06
58 Johannesen,Arne Tech Consult 2:25:21 + 41:32
59 Mathisen,Erik Risør Seil 12,5 Kvm 2:25:51 + 42:02
60 Barfod,Harald The Drones 2:25:54 + 42:05
61 Huso,Bjørn Ås Il 2:26:31 + 42:42
62 Andresen,Bjørn-Olaf Sagex 2:27:03 + 43:14
63 Øksnes,Stein Kvam Il 2:29:02 + 45:13
64 Nesse,Arve Hydro Høyanger 2:29:28 + 45:39
65 Tresselt,Bjarne Sandsli 2:29:42 + 45:53
66 Huso,Kjell Hemsedal Il 2:30:22 + 46:33
67 Paulsen,Lars Magnor Ul 2:30:33 + 46:44
68 jahren,atle Oseberg Skilag 2:30:47 + 46:58
69 Harstad,Knut Asker Cykleklubb 2:32:04 + 48:15
70 Øynebråten,Mange Gol Il 2:32:50 + 49:01
71 Arnesen,Jon Erik Nordea Il 2:34:27 + 50:38
72 Hansen,Ove Nordea 2:35:23 + 51:34
73 Johannessen,Roy Arild Risør 2:36:15 + 52:26
74 Olsvold,Geir Sigurd Telenor 2:36:27 + 52:38
75 Monsen,Pål Huun Eiendomsmegler Vest 2:36:35 + 52:46
76 Johansen,Knut Fr.stad. Sk.klubb 2:36:45 + 52:56
77 Aase,Steinar Fjord Tours 2:37:26 + 53:37
78 Funderud,Kai Felleskjøpet Agri Bil 2:37:31 + 53:42
79 Merkl,Franz Hopferau German 2:37:51 + 54:02
80 Lisland,Kjetil Lommedalen 2:38:12 + 54:23
81 Backer-Owe,Hans Jan Drammens Ballaklubb 2:39:17 + 55:28
82 Gifstad,Tron Oppegård Il 2:39:45 + 55:56
83 Villmann,Joerg Blv Ilsenburg 2:40:30 + 56:41
84 Haugen,Nils Gilde Norge Ba 2:40:33 + 56:44
85 Torke,Geir Østre Toten Skilag 2:40:55 + 57:06
86 Barfod,Tor Peter Hkm 2:48:25 +1:04:36
87 Beckstrøm,Jan Inge Knaben 2:49:47 +1:05:58
88 treider,john fredrik Oppegård Il 2:53:38 +1:09:49
89 Stølen,Ketil Fbi Sintef 2:54:27 +1:10:38
90 Borud,Helge Hamar 3:02:25 +1:18:36
91 FREBERG,BAARD I. Bø Skiskyttarlag 3:08:16 +1:24:27
92 Rønning,Svein Erik Østre Aker 3:11:09 +1:27:20
93 Valland,Geir Kvam Langrenn Og Skiskyttarklu 3:11:52 +1:28:03
94 Konsmo,Odd Ingolf Knaben 3:14:41 +1:30:52
95 Myking,Arne Dag Vital Forsikring 3:18:17 +1:34:28
96 Morson,Rick Strathcona Nordics 3:19:51 +1:36:02
97 Malin,Tor Arild Ørskog I.l. 3:21:59 +1:38:10
Resultatliste Menn 51-55 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Slind,Peder Einar Oppdal 1:44:09 + 00:00
2 Seim,Kjell Ove Røldal Il 1:47:47 + 03:38
3 Bergan,Erik Ringkollen Skiklubb 1:53:03 + 08:54
4 Wennersberg,Øyvind Mysen If 1:55:26 + 11:17
5 Lybeck,Torodd Fagernes Il 1:56:14 + 12:05
6 Veie-Rosvoll,Knut Autocon 1:57:52 + 13:43
7 Tysseland,Vigleik Bkk Bil 1:59:06 + 14:57
8 Børnick,Pål Geilo Il 1:59:26 + 15:17
9 Enitch,Erik Hemsedal Il 1:59:46 + 15:37
10 Indredavik,Per Fana 2:01:37 + 17:28
11 Oppedal,Guttorm Fana 2:02:25 + 18:16
12 Bringedal,Bjørn Øyvind Abb Bil 2:02:40 + 18:31
13 Werner,Johan NOTEAM 2:03:58 + 19:49
14 Dugstad,Knut O. Ørnar Il 2:04:35 + 20:26
15 Sindland,Olav Knaben 2:06:54 + 22:45
16 Røiseland,Nils Arne Knaben 2:07:44 + 23:35
17 Kahrs,Alf Peter Norsk Luftambulanse Bil 2:09:14 + 25:05
18 Haukeland,Jon Alcatel B.i.l. 2:09:54 + 25:45
19 klokset,bjørn Eidsvåg I R 2:10:43 + 26:34
20 Sørensen,Rune J. Bekkestua 2:11:44 + 27:35
21 Rodem,Bent Wrigley 2:11:50 + 27:41
22 Olimb,Dag Constructor 2:11:58 + 27:49
23 O'Connor,Michael Usa 2:12:44 + 28:35
24 Solheim,Arne Sydneshaugen Skiklubb 2:13:01 + 28:52
25 Mæland,Gunnar Bø Il 2:14:11 + 30:02
26 Hagen,Tore Methlie Kjelsås Il 2:14:18 + 30:09
27 Myrmel,Tor Tannlegeforeningen 2:14:26 + 30:17
28 Vangstad,Arild Oddersjaa 2:14:45 + 30:36
29 Syversen,Jørgen Knut Opil 2:14:55 + 30:46
30 Kavli,Dennis Østre Aker Skiklubb 2:15:13 + 31:04
31 Dragseth,Egil Otto Vann- Og Avløpsetaten - Oslo 2:15:41 + 31:32
31 Heien,Magne Il Ternen 2:15:41 + 31:32
33 Grøthe,Sverre Veritas Bil 2:15:44 + 31:35
34 Ellingsen,Trond Eidsiva Bil 2:16:16 + 32:07
35 Steinsland,Geir Lysekil Il 2:18:04 + 33:55
36 Heier,Ragnar Østbygda Il 2:18:08 + 33:59
37 Vik,Arne Il Bjarg 2:19:03 + 34:54
38 Lindstøl,Lars Risør Fys 2:19:15 + 35:06
39 Opdahl,Arne Oppdal Sykkelklubb 2:20:11 + 36:02
40 Holmquist,Roger Follafoss Il 2:20:23 + 36:14
41 Opkvitne,Olaf NOTEAM 2:20:25 + 36:16
42 Krefting,Carl Erik Søylen Bil 2:20:46 + 36:37
43 Kittelsen,Walter Knaben 2:21:35 + 37:26
44 SANDSETER,KURT Follafoss Il 2:22:05 + 37:56
45 Berget,Terje Åmot If 2:22:32 + 38:23
46 Øen,Svein Inge NOTEAM 2:22:55 + 38:46
47 Høgås,Geir Skien 2:22:56 + 38:47
48 Bogetveit,Leif Johnny Førde 2:23:37 + 39:28
49 Grøte,Kåre Hemsedal 2:24:02 + 39:53
50 Bakøy,Per Dno 2:24:45 + 40:36
51 Aasterud,Ingar Interoptik 2:25:08 + 40:59
52 Lillealtern,Trond Varegg 2:25:09 + 41:00
53 Endresen,Jan O. Nordea 2:25:11 + 41:02
54 Moen,Ole Kristian Vikersund If 2:25:20 + 41:11
55 Frostad,Per Naniuki Bikers 2:26:08 + 41:59
56 Kirkebøen,Ola Magne Hemsedal 2:26:15 + 42:06
57 Bjørndal,Johannes Lars Cowi Bil 2:26:38 + 42:29
58 Grung,Jan Rolls Royce 2:27:42 + 43:33
59 Nygård,Ottar Fana 2:29:04 + 44:55
60 Mortvedt,Petter Fossum If 2:29:28 + 45:19
61 Wedde,Vegar Hauketo If 2:29:35 + 45:26
62 Langgård,Finn Hydro B.i.l. 2:29:37 + 45:28
63 Smedberg,Willy Fred. Olsen & Co's Sportsklubb 2:31:28 + 47:19
64 Aase,Kjell W Statoil 2:31:58 + 47:49
65 Aaserud,Erik Msd United 2:32:02 + 47:53
66 Bøen,Alf Pilar 2:34:39 + 50:30
67 Kalvåg,Bård Lillehammer 2:36:08 + 51:59
68 Bleiklie,Torstein Kyrkoherden Il 2:37:07 + 52:58
69 Koksvik,Bent Nesøya Il 2:38:00 + 53:51
70 Matsen,Thorbjørn Bygganalyse 2:38:41 + 54:32
71 Hagen,Martin Drøbak 2:41:38 + 57:29
72 Halvorsen,Magne Risør 2:42:43 + 58:34
72 Halvorsen,Frode Risør 2:42:43 + 58:34
74 Vik,Olaf Halden Skiklubb 2:44:43 +1:00:34
75 Gullien,Asle NOTEAM 2:45:27 +1:01:18
76 Nese,Geir Skigruppe Convel Bil 2:45:43 +1:01:34
77 Munkvold,Harald Førde Idrettslag 2:45:54 +1:01:45
78 Grieg,Andreas Kyrkoherden Il 2:46:18 +1:02:09
79 Hanstad,Lars Madshus 2:47:04 +1:02:55
80 Bjørtuft,Øivind Eb Bil 2:49:26 +1:05:17
81 Røyrvik,Sjurd Olav Kvam Langrenn Og Skiskyttarklu 2:50:24 +1:06:15
82 Halbjørhus,Ivar Erik Hemsedal 2:51:51 +1:07:42
83 Kittelsen,Tom Dsk 2:53:14 +1:09:05
84 Horne,Gunnar W Rustad Il 2:53:27 +1:09:18
85 Slåttelid,Bård Kvam Il 2:54:11 +1:10:02
86 Valland,Olav NOTEAM 2:54:27 +1:10:18
87 Wiik,Svein Risør Fys 2:55:05 +1:10:56
88 Engja,Kjetil Rådhuset Bil 3:03:06 +1:18:57
89 Grønseth,Ola Gretsch 3:11:37 +1:27:28
90 Seim,Kjell Rudsbygd I.l. 3:12:11 +1:28:02
91 Waaler,Frode Drøbak 3:14:48 +1:30:39
92 Brinchmann,Lars Harald Skarven Il 4:05:02 +2:20:53
Resultatliste Menn 56-60 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jørgensen,Jan Petter Ellefsaæte Brunsthingsten 1:38:25 + 00:00
2 Vikingstad,Einar Torvastad 1:49:35 + 11:10
3 Thonstad,Jarle Tiller 1:50:15 + 11:50
4 Kristiansen,Torbjørn Høgskolen Bergen 1:55:26 + 17:01
5 Krogsveen,John Madshus 1:59:19 + 20:54
6 Jordan,Bjørn Norske Skiveteraner 2:01:29 + 23:04
7 Bolaas,Per Arild Steinkjer Skiklubb 2:01:42 + 23:17
8 Odden,Ellef Fåset Il 2:03:04 + 24:39
9 Gulbrandsen,Svein Skiforeningen 2:03:47 + 25:22
10 Kulstad,Torbjørn Oslo 2:03:55 + 25:30
11 Losnegard,Kåre Magne Fagernes Il 2:04:52 + 26:27
12 Hætta,Isak Morten Jar 2:06:12 + 27:47
13 Wigaard,Ivar Team Teller 2:07:05 + 28:40
14 Rugland,Steinar NOTEAM 2:08:28 + 30:03
15 Lansbergen,Leo Hlv - Nederland 2:09:45 + 31:20
16 Tveiten,Per Øyvind Kvam lsk. 2:10:07 + 31:42
17 Brennhovd,Herbjørn Gol Il 2:12:32 + 34:07
18 Skevik,Jan Af Gruppen 2:13:42 + 35:17
19 Knai,Olaf Hurdal Il 2:13:43 + 35:18
20 Skifte,terje Geilo 2:13:47 + 35:22
21 Tveiten,Svein Seljord Il 2:14:11 + 35:46
22 Nordahl,Helge Naf- Gårdene 2:15:25 + 37:00
23 Soldal,Nils Fana 2:15:50 + 37:25
24 Moastuen,Torbjørn Lillehammer Skiklub 2:16:02 + 37:37
25 Sveinhaug,Bjørn O. Brøttum 2:18:40 + 40:15
26 Vatne,Ingar Bergsdalen 2:24:58 + 46:33
27 Bøhmer,Gunnar SK Rye 2:25:14 + 46:49
28 Aadnevik,Audun Tif Viking 2:25:54 + 47:29
29 Mæland,Øystein S.p.i.l 2:26:35 + 48:10
30 Kolsrud,Harald Asker Skiklubb 2:27:25 + 49:00
31 Larsen,Bjørn R. Pilar 2:29:12 + 50:47
32 Keller,Oswald Hopferau German 2:37:26 + 59:01
33 Jacobsen,Øivind Ge Energy Bil 2:38:24 + 59:59
34 Malm,Terje Hamar O-Klubb 2:40:49 +1:02:24
35 Borgen,Svein Rambøll 2:43:10 +1:04:45
36 Gunnarsson,Sigurður Island 2:43:16 +1:04:51
37 Opsahl,Arne F. Revegården 2:44:49 +1:06:24
38 Stein,Harald Kyrkoherden Il 2:45:46 +1:07:21
39 Wold,Terje Mumie B 46 2:49:13 +1:10:48
40 Kieslich,Manfred Hopferau German 2:51:36 +1:13:11
41 Olsen,Egil Henrik Tif Viking 3:03:33 +1:25:08
42 Bjørtuft,Finn Kongsberg O-Lag 3:04:54 +1:26:29
43 Johannessen,Geir Sør-Audnedal 3:05:04 +1:26:39
44 Hjørungnes,Berge Kraft Foods Norge As 3:10:37 +1:32:12
45 Engja,Eirik Solvalla 3:16:55 +1:38:30
46 Larsgård,Knut Thor Uvdal il 3:16:58 +1:38:33
47 Vadem,Helge Gourmet Kameratene 3:32:47 +1:54:22
48 Bakke,Knut Stif 3:42:58 +2:04:33
Resultatliste Menn 61-65 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjerke,Andre Røa Il 2:10:40 + 00:00
2 Ingebrigtsen,Stig Holteski.dk 2:17:00 + 06:20
3 Rugland,karsten Sjåstad V.lier 2:17:21 + 06:41
4 Hansen,Per Arne Drammen Strong 2:17:44 + 07:04
5 Eriksrud,Klaus Drammen Sykkelklubb 2:23:22 + 12:42
6 Øiseth,Kai Asker Skiklubb 2:24:27 + 13:47
7 Aamlid,Tarald Gjerstad Il 2:26:05 + 15:25
8 Aftreth,Per Af Gruppen Bil 2:26:13 + 15:33
9 Sølvsberg,Ernst Gjøvik Skiklubb 2:27:09 + 16:29
10 Hammersmark,Inge Moss Skikl. 2:27:48 + 17:08
11 Josefsen,Inge Bykle Il 2:29:11 + 18:31
12 Roland,Øystein Rudsbygd Il 2:29:25 + 18:45
13 Kieding,Jorg Otra Il Avd Ski 2:31:53 + 21:13
14 Sneli,Oddvin Hamar Skiklubb 2:32:02 + 21:22
15 bakke,Olav Rov 2:32:54 + 22:14
16 Foss,Gunnar NOTEAM 2:34:44 + 24:04
17 Prestrud,Ole Rudsbygd Il 2:40:18 + 29:38
18 Fjeldheim,Ragnar Usk 2:44:17 + 33:37
19 Lomheim,Einar Il. Jotun 2:55:41 + 45:01
20 Skarsgard,Odd Fjellet Il 2:56:55 + 46:15
21 Krosby,Anders Fredrikstad Skiklubb 2:58:23 + 47:43
22 Johnsen,Odd H. Opil 2:58:34 + 47:54
23 Opofte,Martin Knaben 2:59:30 + 48:50
24 Margeirsson,Halldór Ísland 3:15:09 +1:04:29
25 Thomassen,Bjørn Bufetat 3:17:33 +1:06:53
26 Busterud,Snorre Fossum 3:18:52 +1:08:12
27 Eggertsson,Konráð G. Ísland 3:20:09 +1:09:29
28 Borseth,Per Ivar Opil 3:41:51 +1:31:11
29 Samuelsen,Lasse Skeid 3:42:59 +1:32:19
Resultatliste Menn 66-70 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Svendsen,Håkon N Skiveteraner 2:08:50 + 00:00
2 Eid,Egil Håkonsvern 2:13:58 + 05:08
3 Tjørnhom,Ingvald Knaben 2:14:09 + 05:19
4 Svenneby,Ola Vaaler If 2:21:40 + 12:50
5 Hagen,Nils Hamar Skiklubb 2:21:52 + 13:02
6 Risnes,Per Tonstad 2:24:22 + 15:32
7 Eikemo,Reidar Il Korlevoll 2:28:05 + 19:15
8 Larsen,Svein Søre Ål 2:30:34 + 21:44
9 Fodstad,Jon Opil 2:35:14 + 26:24
10 Rugland,Arne Stein Eggedal Il 2:37:42 + 28:52
11 Lindbäck-Larsen,Dag Bærum Kom. 2:43:58 + 35:08
12 Grahl-Nielsen,Otto Ubil 2:51:37 + 42:47
13 Nymo,Gunnar Ballangen Il Ski 3:02:15 + 53:25
14 Ommundsen,Odmund Risør Fys 3:03:44 + 54:54
15 Woll,Asbjørn Jil Grorud 3:06:18 + 57:28
16 Sveinsson,Elías Ísland 3:11:33 +1:02:43
17 Hollås,Oddmunn Porsgrunn 3:15:48 +1:06:58
18 Aas,Trond Naniuki Bikers 3:44:42 +1:35:52
19 Eriksson,Hans Göran Teondheim 4:11:59 +2:03:09
Resultatliste Menn 71-75 år Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røste,Aksel I.l. Runar 2:30:59 + 00:00
2 Lien,Olav Isfjorden Il 2:39:44 + 08:45
3 Waaler,Alf Geilo Il 2:41:18 + 10:19
4 Baggetun,Oddvar Hydro Høyanger 2:56:47 + 25:48
5 Berger,Einar Josef Opil 3:04:38 + 33:39
6 Størksen,Arne Tif Viking 3:13:05 + 42:06
7 Bergmann,Gunnar Bergens Tidende 3:35:37 +1:04:38
Resultatliste Menn 76 og eldre Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Danielsen,Eilert Geilo Il 2:45:05 + 00:00
2 Isungset,Sverre Geilo Il 3:43:47 + 58:42
3 Ulsmåg,Harald Fana 3:45:19 +1:00:14
Resultatliste Ungdom Gutter Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ofstad,Henning Andre Bardu Il 1:44:09 + 00:00
2 Christiansen,Vetle Sjåstad Geilo Il 1:44:24 + 00:15
3 Hove Andersen,Sondre Lyn Ski 1:45:43 + 01:34
4 Eide,Erlend Hålandsdalen Il 1:49:08 + 04:59
5 Myroldhaug,Sondre Bærums Verk If 1:49:44 + 05:35
6 Hillestad,Andreas Ros Il 1:50:31 + 06:22
7 Bøen Grave,Nils Magnus Korlevoll Il 1:51:15 + 07:06
8 Fossli,Erik Skien 1:53:15 + 09:06
9 Dramdal-Borge,Eirik Svene Il 1:53:48 + 09:39
10 Hegrenes,Martin NOTEAM 1:53:50 + 09:41
11 Tajet,Jonas Raufoss Il 1:54:29 + 10:20
12 Skar,Sindre Bjørnestad Bærums Verk If Langrenn 1:54:39 + 10:30
13 Kabbe,Ole Henrik Bærums Verk If 1:55:07 + 10:58
14 Øwre,Erik Andreas Gjeståsen 1:55:21 + 11:12
15 Nydal,Erlend Moian Njård Skiklubb 1:55:43 + 11:34
16 Moxnes,Einar Flaktveit Tif Viking 1:57:05 + 12:56
17 Strøm,Mads Ek Bærums Verk If 1:57:12 + 13:03
18 Molander Skavlan,Anders Lyn Ski 1:57:17 + 13:08
19 Aalvik,Erling Kvam Lsk 1:57:56 + 13:47
20 christensen,Carsten Voss Il Nordisk 1:58:12 + 14:03
21 Gifstad,Thomas Oppegård Il 1:58:24 + 14:15
22 Tallaksrud,Sondre Oppegård 1:58:51 + 14:42
23 Lie,Sturla Viking Tif 1:59:12 + 15:03
24 Hoel,Lars Anders Valldal 1:59:21 + 15:12
25 Vinje,Vegard Lyn Ski 1:59:25 + 15:16
26 Persch Andersen,Bendik Lyn Ski 2:00:14 + 16:05
27 Vågen,Stefan Hønefoss Ssk 2:00:26 + 16:17
28 Bogetveit,Håvard Gutubø Førde 2:01:53 + 17:44
29 Nannestad,Hans Høisveen Veldre Ski 2:04:45 + 20:36
30 Francke,August Kolsås 2:05:58 + 21:49
31 Standal,Joakim Heming 2:06:02 + 21:53
32 Utby,Haakon Hamar Skiklubb 2:06:23 + 22:14
33 Carlsen,Henrik Rustad Il 2:07:06 + 22:57
34 Høst,Anders Mølmen Lyn Ski 2:07:33 + 23:24
35 Eriksrud,Lars Kåsine Rustaf Il. 2:07:34 + 23:25
36 Stensrud,Anders Berg Hedalen Il 2:09:42 + 25:33
37 treider,martin Oppegård Il 2:11:03 + 26:54
38 Brunvær Aarsand,Åsmund Ulvik Il 2:14:37 + 30:28
39 Aulie,Fredrik Rustad Il 2:15:30 + 31:21
40 Vangstad,Andreas Oddersjaa 2:15:53 + 31:44
41 Meinich,Jens Heming 2:17:22 + 33:13
42 Amundsen,Tarjei Viking Tif 2:23:02 + 38:53
43 Nordby,Kristian Hedalen Il 2:24:00 + 39:51
44 Grimsbø,Odd-Anders Førde 2:24:19 + 40:10
45 Wie-Soltvedt,Fredrik Bergen 2:26:27 + 42:18
46 Borgerud,Snorre Oppegård Il 2:27:46 + 43:37
47 Renna,Vebjørn Øyen Rogne Il 2:28:42 + 44:33
48 Hult,Jostein Mette And The Racers 2:29:07 + 44:58
49 Gullien,Mathias NOTEAM 2:40:10 + 56:01
50 Spade,Alexander Bærum Skiklubb 3:26:27 +1:42:18
51 Haug,Erland H Bærum Skiklubb 3:34:48 +1:50:39
Resultatliste Ungdom Jenter Antall poster: 5   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Dalen,Tone Vegårshei 1:57:18 + 00:00
2 Markset,Anne-Tine 1 1:57:26 + 00:08
3 Slind,Kari, Øyre Oppdal 2:01:10 + 03:52
4 Brun Lie,Tekla Njård 2:24:20 + 27:02
5 Kvitne,Kine Eide Bulken Il 2:24:32 + 27:14
6 Uppard,Charlotte Njård 2:25:48 + 28:30
7 Medhus,Lene Sande 2:29:27 + 32:09
8 Brun-Lie,Agnes Njård 2:31:33 + 34:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +