Natrudstilrennet 2008



Resultatliste G 13 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ruud,Sivert Nes Ski 09:02 + 00:00
1 Stenshagen,Mattis Follebu Skiklubb 09:02 + 00:00
3 Aurland,Joachim Kjellmyra Il 09:09 + 00:07
4 Holth,Aslak Gundersen Svea Skilag 09:14 + 00:12
5 Aas Roli,Mathias Redalen Il 09:15 + 00:13
6 Nygaard,Andreas Kjellmyra Il 09:18 + 00:16
7 Jansson,Sander Ringebu/fåvang Skiklubb 09:21 + 00:19
8 Haug,Mattis Fet Skiklubb 09:22 + 00:20
9 Benco,Ludvik Skedsmo Skiklubb 09:23 + 00:21
10 Mowe Marinsen,Markus Nesodden If 09:25 + 00:23
10 Holen,Aleksander Enerud Nes Ski 09:25 + 00:23
12 Mobakken,Jonas Uglem Lillomarka Skiklubb/ hei 09:33 + 00:31
13 Aaslund,Bjørn André Fet Skiklubb 09:35 + 00:33
14 Flaten,Håvard Jaren Il 09:37 + 00:35
15 Bryntesson,Tomas Töcksfors If 09:38 + 00:36
16 Mo Vaadal,Håvard Roterud Il 09:42 + 00:40
17 Thoner,Gjermund Slåstad Il 09:47 + 00:45
18 Solheimsnes,Jonas Gjøvik Skiklubb 09:49 + 00:47
18 Owren,Erling Nyborg Gjøvik Skiklubb 09:49 + 00:47
20 Slydal,Anders Lillomarka Skiklubb 09:51 + 00:49
20 Johnsen,Karl Jonas Follebu Skiklubb 09:51 + 00:49
22 Riibe,Eskil Reitan Hamar Skiklubb 09:52 + 00:50
23 Bratland,Øivind Vestringen Il 09:54 + 00:52
24 Fodstad Karlsen,Arne Jømna/heradsbygd Langrenn 09:56 + 00:54
25 Stubrud,Håkon Lindvik Søre Ål Il 09:57 + 00:55
26 Hanstad,Mats Sørskogbygda Il 09:58 + 00:56
27 Klyngerud,Øivind Østre Toten Skilag 10:00 + 00:58
28 Hanslien,Iver Andreas Lillehammer Skiklub 10:02 + 01:00
29 Kaspersen,Aleksander Drammens Ballklubb 10:05 + 01:03
30 Bergebakken,Daniel Jømna/heradsbygd Langrenn 10:06 + 01:04
31 Lomsdalen,Sivert Redalen Il 10:11 + 01:09
32 Bordal,Henrik Veldre Ski 10:12 + 01:10
33 Lundsvoll,Ola Skedsmo Skiklubb 10:14 + 01:12
34 Dukefoss,Erik Lillehammer Skiklub 10:15 + 01:13
35 Langedal,Børge Løvseth Gjøvik Skiklubb 10:27 + 01:25
36 Josten,Eirik Lillehammer Skiklub 10:30 + 01:28
37 Sandberg,Thomas Jømna/heradsbygd Langrenn 10:33 + 01:31
38 Blekastad,Magnus Østre Toten Skilag 10:36 + 01:34
39 Noren,Matias Sølvsberg Hamar Skiklubb 10:37 + 01:35
40 Huse,Sturla Roterud Il 10:40 + 01:38
41 Fossheim Asplin,Peder Follebu Skiklubb 10:47 + 01:45
42 Skogvold,Andreas Skedsmo Skiklubb 10:51 + 01:49
43 Berge,Vebjørn Fallbakken Nordbygda/løten Ski 11:00 + 01:58
44 Wang,Sander Lervik Skedsmo Skiklubb 11:20 + 02:18
DNS Høimyr Solberg,Yngvar Drammen-strong Il  
DNS Nordhagen,Simen Jømna/heradsbygd Langrenn  
DNS Børresen,Henrik Skedsmo Skiklubb  
DNS Finstad,Vebjørn Skedsmo Skiklubb  
DNS Vig,Jens Bredde Drammen-strong Il
Resultatliste G 14 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Elverhøi,Stian Nes Ski 08:12 + 00:00
2 Rivenes,Andreas Vaaler If 08:14 + 00:02
3 Sørensen Kielland,Sigmund Il Kolbukam 08:23 + 00:11
4 Skaarseth,Anders Lillehammer Skiklub 08:33 + 00:21
5 Bollum,Sondre Gjøvik Skiklubb 08:34 + 00:22
5 Blomseth,Eirik Jonas Lillomarka Skiklubb 08:34 + 00:22
7 Jevanord,Kristian Moelven Il 08:37 + 00:25
7 Bårtveit,Martin Geilo Il 08:37 + 00:25
9 Petterson,Håvard Østre Toten Skilag 08:39 + 00:27
10 Nannestad,Tord Høisveen Veldre Ski 08:41 + 00:29
11 Skarpnord,Henrik Brumunddal Ski 08:46 + 00:34
11 Hald Andersen,Frikk Asker Skiklubb 08:46 + 00:34
13 Moe,Kjell Kristoffer Watne Vegårshei Il 08:50 + 00:38
14 Madsstuen,Asbjørn Njård 08:54 + 00:42
15 Elisenberg,Jørgen Hamar Skiklubb 08:58 + 00:46
15 Fossheim Asplin,Elling Follebu Skiklubb 08:58 + 00:46
17 Moe,Torgeir Høybråten Og Stovner Il 09:01 + 00:49
18 Nyenget,Fredrik Siggerud Il 09:03 + 00:51
18 Aarseth,Vebjørn Strandbygda Ski 09:03 + 00:51
20 Nordby,Mads Bentstuen Nes Ski 09:05 + 00:53
21 Nustad,Lars Hammer Lillehammer Skiklub 09:06 + 00:54
22 Stikbakke,Tormod Østre Toten Skilag 09:12 + 01:00
23 Olsvik Dengerud,Erik Kjelsås Il - Ski 09:15 + 01:03
24 Hagen,Ola Heidal 09:21 + 01:09
25 Fosnæs,Sverre Austgulen Fossum If 09:24 + 01:12
26 Østensen,Ørjan Follebu Skiklubb 09:26 + 01:14
27 Aslesen,Henrik Fet Skiklubb 09:30 + 01:18
28 Kvåle,Bjørnar Brandbu If 09:33 + 01:21
29 Gjellan Bjerkevoll,Erik Bækkelagets SK 09:36 + 01:24
30 Bergendahl,Lars Lyn Ski 09:37 + 01:25
30 Brendbakken,Amund Gjøvik Skiklubb 09:37 + 01:25
32 Bordal,Simen Veldre Ski 09:40 + 01:28
33 Sandnes,Henrik Brumunddal Ski 09:41 + 01:29
34 Ulven,Sverre Sveen Moelven Il 09:43 + 01:31
34 Hestetræet,Kristoffer Lillehammer Skiklub 09:43 + 01:31
34 Bjørnson,Erling Follebu Skiklubb 09:43 + 01:31
37 Dæhli,Sivert Veldre Ski 09:54 + 01:42
38 Baksjøberget,Sander Vang Skiløperforening 10:00 + 01:48
39 Netteland,Henrik Nordbygda/løten Ski 10:04 + 01:52
40 Startnr,Ledig NOTEAM 10:08 + 01:56
41 Baksjøberget,Ulrik Vang Skiløperforening 10:16 + 02:04
42 Råbøl,Halvor Lindvik Søre Ål Il 10:19 + 02:07
43 Vinger,Arne Markus Østre Toten Skilag 10:24 + 02:12
44 Ertzeid,Simon Vegårshei Il 10:28 + 02:16
45 Stonor,Eirik Lillehammer Skiklub 10:33 + 02:21
46 Bjørnsgaard,Hans Lillehammer Skiklub 10:36 + 02:24
47 Grimstad,Eivind Lillehammer Skiklub 11:00 + 02:48
48 Øverbye,Audun Skedsmo Skiklubb 12:16 + 04:04
49 Startnr,Ledig NOTEAM 13:02 + 04:50
DNF Thon,Lars Henrik Verde Drammen-strong Il  
DNF Nilseng Horvei,Oliver Lillehammer Skiklub  
DNS Lund-Kristensen,Herman Drammen-strong Il  
DNS Bjerke,Oddgeir Lillehammer Skiklub  
DNS Moe Horne,Simen Drammen Strong  
DNS Austgulen Fosnæs,Sverre Fossum If
Resultatliste G 15 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Furuli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub 12:13 + 00:00
2 Andersen,Henrik Stokke Il 12:16 + 00:03
3 Bakkum,Glenn Øyer-tretten If 12:24 + 00:11
4 Nordlunde,Kristoffer Follebu Skiklubb 12:31 + 00:18
5 Melsom,Borger Fossum If 12:37 + 00:24
6 Vestli,Torstein Strandbygda Ski 12:40 + 00:27
7 Trøen,Remi Vang Skiløperforening 12:42 + 00:29
8 Haga,Magne Åsen Il 12:44 + 00:31
9 Molden,Andreas Nes Ski 12:49 + 00:36
10 Kjonerud,Kristian Roterud Il 12:56 + 00:43
11 Richenberg,Eirik Lillehammer Skiklub 13:27 + 01:14
12 Auråsen,Eirik Drøbak-Frogn 13:28 + 01:15
13 Gifstad,Henrik Oppegård Il 13:36 + 01:23
13 Torgersen,Sebastian Bækkelagets SK 13:36 + 01:23
15 Thoner,Bjarne K Slåstad Il 13:51 + 01:38
15 Holtklimpen,Amund Roterud Il 13:51 + 01:38
17 Skjelstad,Emil Østre Toten Skilag 13:54 + 01:41
18 Trondsen,Trond Håkon Skedsmo Skiklubb 13:57 + 01:44
19 Rossebø Lie,Arne Laurits Våler If 14:00 + 01:47
20 Skar,Kristian Hoffsbakken Ring Il 14:02 + 01:49
21 Welinder,Mikael Jaren Il 14:03 + 01:50
22 Fandrem,Sivert Lillehammer Skiklub 14:04 + 01:51
23 Klungseth,Kristoffer Oseberg Skilag 14:08 + 01:55
24 Rømcke,Johan Christian Drammen-strong Il 14:09 + 01:56
25 Knutsmoen,Kristoffer Nesodden If 14:24 + 02:11
26 Villskog,Thomas Nittedal Il 14:39 + 02:26
27 Startnr,Ledig NOTEAM 15:07 + 02:54
28 Fjell Lindman,Michael Moss Skiklubb 15:42 + 03:29
29 Startnr,Ledig NOTEAM 16:00 + 03:47
30 Mork,Jon Anders Nilsen Sør-fron Il 16:25 + 04:12
31 Startnr,Ledig NOTEAM 16:44 + 04:31
32 Skulstad,Erlend Skedsmo Skiklubb 18:03 + 05:50
DNS Snarvold Sletten,Henrik Våler If  
DNS Rodahl Kvale,Håvard Skedsmo Skiklubb  
DNS Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub  
DNS Moen,Eirik Oseberg Skilag  
DNS Barli,Sindre Fløten Moelven Il  
DNS Kvale,Håvard Skedsmo Skiklubb
Resultatliste G 16 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Taugbøl,Håvard Solås Lillehammer Skiklub 11:22 + 00:00
2 Fossli,Sondre Mjøndalen If 11:51 + 00:29
3 Moe,Tobias Watne Vegårshei Il 12:00 + 00:38
4 Borgnes,Mathias Heming Il 12:08 + 00:46
5 Adsen,Johnny Christoffer Jømna/heradsbygd Langrenn 12:19 + 00:57
6 Svaland,Håkon Birkenes Il 12:34 + 01:12
7 Hamnes,Vegard Øyer-tretten If 12:42 + 01:20
8 Granseth,Robert Lillehammer Skiklub 12:44 + 01:22
9 Hasle,Martin Nesodden If 12:45 + 01:23
10 Bonkerud,Sondre Veldre Ski 12:46 + 01:24
11 Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening 13:00 + 01:38
12 Torgersen,Jens Gunnar Asker Skiklubb 13:07 + 01:45
13 Korsæth,Truls Engen Lillehammer Skiklub 13:08 + 01:46
14 Kvam Edman,Ferdinand Konnerud Il 13:10 + 01:48
15 Kornerud Christensen,Ola Konnerud Il 13:38 + 02:16
16 Lamøy,Kristoffer Åsen Il 13:45 + 02:23
17 Skatvedt,Åsmund Åsen Il 13:50 + 02:28
18 Myklebust,Simen Lillomarka Skiklubb 13:57 + 02:35
19 Fjeld,Didrik Oseberg Skilag 13:59 + 02:37
20 Mysen,Eirik Oseberg Skilag 14:01 + 02:39
21 Skaftnes,Marius Skedsmo Skiklubb 14:02 + 02:40
22 Axelsson,Marcus Töckfors If 14:09 + 02:47
23 Nilsson,Kim Töcksfors If 14:10 + 02:48
24 Ertzeid,Tobias Vegårshei Il 14:19 + 02:57
25 Skarpnord,Haakon Brumunddal Ski 14:48 + 03:26
26 Korsæth,Erik Engen Lillehammer Skiklub 15:42 + 04:20
DNS Hattestad,Ole Anders Lillehammer Skiklub  
DNS Haga,Håvard Åsen Il  
DNS Dahl,Øyvind Hasund Lillehammer Skiklub  
DNS Skogen,Ståle Vågå Il  
DNS Johansen,Teodor Strand Gjøvik Skiklubb
Resultatliste J 13 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nordlunde,Marte Follebu Skiklubb 09:38 + 00:00
2 Brenden,Anne Marthe Redalen Il 09:59 + 00:21
3 Haug,Karoline Hamar Skiklubb 10:11 + 00:33
4 Tokheim,Ingvild Korlevoll, Il 10:16 + 00:38
5 Blomseth,Natalie Kristina Lillomarka Skiklubb 10:22 + 00:44
6 Aune,Grethe Nes Ski 10:25 + 00:47
7 Bergehagen,Anna Lillehammer Skiklub 10:44 + 01:06
8 Aarseth,Vilde Jømna/heradsbygd Langrenn 10:51 + 01:13
9 Skinnerhaugen,Emma Hamar Skiklubb 11:13 + 01:35
10 Nygaard,Jenny Kjellmyra Il 11:18 + 01:40
11 Linesdatter Bakken,Kristina Hamar Skiklubb 11:41 + 02:03
12 Aasen Sukke,Mari Jømna/heradsbygd Langrenn 11:51 + 02:13
13 Svendsen,Ine Margrethe Moss Skiklubb 12:08 + 02:30

 

Resultatliste J 14 år 3 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Østensen,Siri Østre Toten Skilag 11:34 + 00:00
2 Kvamme,Lisa Vegårshei Il 11:40 + 00:06
3 Skarpenes,Pernille Bækkelagets SK 11:50 + 00:16
4 Femsteinevik,Ragnhild Hålandsdal Il 11:53 + 00:19
5 Schonhowd,Stine Svea Skilag 12:14 + 00:40
6 Kjustad,Christine Fet Skiklubb 12:18 + 00:44
7 Omdahl,Karoline Røste Vind Il 12:32 + 00:58
8 Hilleren,Nikoline Lillehammer Skiklub 12:52 + 01:18
9 Wollum Bø,Kristiane Lillehammer Skiklub 12:56 + 01:22
10 Westlie,Ingvild Tvedt Vang Skiløperforening 13:10 + 01:36
11 Båtnes,Agathe Lillehammer Skiklub 13:20 + 01:46
12 Stordahl Dybvig,Frida Nes Ski 13:55 + 02:21
13 Ellegaard Melby,Ingeborg Vang Skiløperforening 14:08 + 02:34
14 Ødegård,Karoline Bjørgan Vang Skiløperforening 14:15 + 02:41
15 Kvarstad Marinsen,Andrea Vang Skiløperforening 14:29 + 02:55
16 Roaldstveit,Tonje Vang Skiløperforening 14:57 + 03:23
DNS Clausen Haugen,Siri Mesnali Skilag  

 

Resultatliste J 15 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Krokan Murud,Thea Roterud Il 13:26 + 00:00
2 Udnæs,Eirin Lillehammer Skiklub 14:06 + 00:40
3 Hjelstuen,Kristin Lyn Ski 14:19 + 00:53
4 Bilstad Neraasen,Sigrid Åsmarka Il 15:09 + 01:43
5 Jansson,Lena Ringebu/fåvang Skiklubb 15:21 + 01:55
5 Skyttermoen,Nathalie Follebu Skiklubb 15:21 + 01:55
DNS Skaug Gustavsen,Lise Mesnali Skilag  
DNS Skjelsvik,Silje Lillehammer Skiklub  
DNS Bø,Julie Vollum Lillehammer Skiklub  

 

Resultatliste J 16 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ådlandsvik,Lene Sørskogbygda Il 13:31 + 00:00
2 Nordgården,Sigrid Vestringen Il 13:37 + 00:06
3 Hald Andersen,Rikke Asker Skiklubb 13:47 + 00:16
4 Thyli,Mathilde Raufoss Il 14:02 + 00:31
5 Ravatn,Victoria Nittedal Il 14:18 + 00:47
6 Haugen,Berit Kvernstad Ringebu/fåvang Skiklubb 14:24 + 00:53
7 Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub 14:34 + 01:03
8 Svendby,Kine Hagelund Brumunddal Ski 14:35 + 01:04
9 Snortheim,Ida Sofie Åsen Il 14:39 + 01:08
10 Byfuglien,Marianne Brumunddal Ski 14:58 + 01:27
11 Staum,Hege Follebu Skiklubb 15:09 + 01:38
12 Strøm,Ann Kristin Hamar Skiklubb 15:30 + 01:59
13 Stakston,Kathrine Søre Ål Il 15:46 + 02:15
14 Moe,Tina Watne Vegårshei Il 15:55 + 02:24
15 Hanstad,Linda Sørskogbygda Il 16:01 + 02:30
16 Stordahl Dybvig,Rebekka Nes Ski 18:04 + 04:33
DNS Skaarseth,Stine Lillehammer Skiklub  
DNS Blystad,Oda H Hamar Skiklubb  
DNS Austberg,Maria Theresia Øyer-tretten If  

 

Resultatliste Jenter 14 (HK)   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Olsen,Anne Karen Svea Skilag 16:32 + 00:00

 

Resultatliste K 17 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Markset,Anne-Trine Njård 12:57 + 00:00
2 Hanne Jonassen,
NTG-Lillehammer /Fauske IL, sk
14:15 + 01:18
3 Hafsahl Karset,Ragnhild Vang Skiløperforening 14:19 + 01:22
4 Olsen Sandnes,Sigrun Raufoss Il 14:31 + 01:34
4 Nomestrand,Thea-Karoline Moelven Il 14:31 + 01:34
6 Tokheim,Beate Ntg-l/il Korlevoll 14:32 + 01:35
7 Udnæs,Marhe Cecilie Roland Lillehammer Skiklub 14:46 + 01:49
8 Dybdal,Marianne Hernes Il 14:55 + 01:58
9 Bergendahl,Mari Lyn Ski 15:34 + 02:37
10 Karlsen,Maren Vind Il 15:35 + 02:38
11 Lindbakk,Ellen Bjerke Il Ski 16:01 + 03:04
12 Grønvold,Hilde Pandum Vang Skiløperforening 16:09 + 03:12
13 Waage,Kristin Gjøvik Skiklubb 17:01 + 04:04

 

Resultatliste K 18 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lange,Katrine Horsberg Tromsø Skiklubb Langrenn 14:14 + 00:00
1 Dæhli,Dina Veldre Ski 14:14 + 00:00
3 Muren,Marit Maukon Njård 14:29 + 00:15
4 Tomter,Tina Hamar Skiklubb 14:30 + 00:16
5 Irgens,Malin Christina Fossum If 16:05 + 01:51
DNS Gullord,Kjersti Biri Il  
DNS Kristoffersen,Emilie Alta If  
DNS Haga,Ragnhild Heming Il  

 

Resultatliste K 19/20 år 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lauvhaug,Hilde Skrautvål Il 12:14 + 00:00
2 Toftdahl Staver,Tuva Heming Il 12:28 + 00:14
3 Rolijordet,Ellen Kolbukam /team Gjøvik/toten 12:40 + 00:26
4 Weng,Martine Udnes Njård 12:43 + 00:29
4 Nydal,Britt Ingunn Njård 12:43 + 00:29
6 Nordsletten,Marie Njård/ Team Kollen 12:46 + 00:32
7 Buttingsrud,Marthe-Astrid Ringkollen Skiklubb 12:58 + 00:44
8 Steira,Bente Størmer Forsøk, Il 13:14 + 01:00
9 Sundvor,Tone Bjerkreim Il 13:18 + 01:04
10 Sveum,Elisabeth Gjøvik Skiklubb 13:26 + 01:12
11 Saxebøl,Malene Drøbak-Frogn 13:41 + 01:27
12 Øyjordet,Ingvild Vågå Il 13:49 + 01:35
13 Kvitingen,Ane Sandaker Geilo Il/ Team Statkraft Lille 13:51 + 01:37
14 Thunes,Hannah Mjøndalen If 14:04 + 01:50
15 Holmstrand,Kerstin Åmotfors 14:13 + 01:59
16 Bruland,Synnøve Fossum If 14:34 + 02:20
DNS Tornes,Marthe Mina Mesnali Skilag  
DNS Strøm,Trine Lise Hamar Skiklubb  
DNS Ryen,Linn Mjøndalen If
Resultatliste Kvinner senior 5 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gjermundshaug Pedersen,Hilde Nybygda Il 12:12 + 00:00
2 Bjerkreim Nilsen,Betty Ann Bækkelagets SK 12:28 + 00:16
3 Myhre,Marthe Katrine Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 12:31 + 00:19
4 Persson,Ulrica Sunne Slf 12:47 + 00:35
5 Gjermundshaug Pedersen,Ida Nybygda Il 12:58 + 00:46
6 Gjermundshaug Pedersen,Eli Nybygda Il 13:06 + 00:54
7 Bjerkreim Nilsen,Inger Liv Bækkelagets SK 13:11 + 00:59
8 Østby,Jannike Rustad Il 13:15 + 01:03
8 Jorde,Liv Birgit Gol Il 13:15 + 01:03
10 Haugen,Stine Rustad Il 13:18 + 01:06
10 Jensen,Lena Rustad Il 13:18 + 01:06
10 Mørkve,Jori Valldal 13:18 + 01:06
13 Svenkerud,Berthe Annette Rustad Il 13:21 + 01:09
14 Skjærli,Ragnhild Strindheim Il 13:27 + 01:15
15 Aa,Benedikte Hyen Il 13:33 + 01:21
16 Huseby,Ann-Karin Harestua Il 13:41 + 01:29
17 Strøm Solli,Lotte Drevja Il 13:53 + 01:41
18 Hafsahl Karset,Marthe Kristine Heming Il 13:59 + 01:47
19 Harila,Kristin Jonassen Polarstjernen, Il 14:04 + 01:52
20 Bruflot,Mari Klagegg Siljan Il 14:45 + 02:33
DNS Hanson,Sandra Rustad Il  
Resultatliste M 17 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Christiansen,Vetle Sjåstad Geilo Il 22:43 + 00:00
2 Haugrud,Hans Yngvar Furnes Skiløperforening 23:53 + 01:10
3 Johansen Westgaard,Markus Trøsken Il 24:06 + 01:23
4 Nilsen,Gjermund Gran Il 24:28 + 01:45
5 Eide,Thomas Solberg Korlevoll, Il 24:29 + 01:46
6 Fahle,Hans Fredrik Lillomarka Skiklubb/ Team Kollen 24:35 + 01:52
7 Nydal,Erlend Njård 24:45 + 02:02
8 Nyenget,Martin Siggerud Il 24:48 + 02:05
8 Schwencke,Fredrik Lyn Ski 24:48 + 02:05
10 Standal,Joakim Heming Il 24:51 + 02:08
11 Storsveen,Stian Jømna/heradsbygd Langrenn 24:59 + 02:16
12 Hannestad,Christian Østre Toten Skilag 25:01 + 02:18
13 Eriksrud,Ole-Vidar Sjåstad Vestre Lier 25:20 + 02:37
14 Øverland,Petter Rinde Ntg/lillehammer/sannidal Il 25:30 + 02:47
15 Stenslet,Daniel Frogner Il 25:40 + 02:57
16 Øen,Henrik Bye Lillehammer Skiklub 25:42 + 02:59
17 Øvre,Eirik Andreas Kjellmyra Il 25:46 + 03:03
18 Gåsbakk,Syver Fossum If 25:56 + 03:13
19 Gjendahl,Tony Vang Skiløperforening 25:58 + 03:15
20 Fischer,Ole-Martin Frogner Il 26:05 + 03:22
21 Berg,Odd Erlend Hansen Grue Il 26:09 + 03:26
22 Bøe Jevnaker,Anders Raufoss Il 26:11 + 03:28
23 Langdal,Preben Oppegård Il 26:33 + 03:50
24 Lysne Benestad,Sindre Fossum If 26:35 + 03:52
25 Carlson,Erik Hjelle Lillehammer Skiklub 26:37 + 03:54
26 Hoel,Alexander Oseberg Skilag 26:41 + 03:58
26 Larsen,Simen Furnes Skiløperforening 26:41 + 03:58
28 Kjelland-Mørdre,Einar Lyn Ski/ Team Kollen 26:46 + 04:03
29 Kirkebøen Husom,Erland Lillehammer Skiklub 28:00 + 05:17
30 Knoph Bjerknes,Johan Fossum If 28:01 + 05:18
31 Befring,Bendik Brandvold Kjelsås Il - Ski/ Team Kollen 28:24 + 05:41
32 Rønning,Håkon Jømna/heradsbygd Langrenn 28:34 + 05:51
33 Lodding,Håkon Fossum If/ Team Statkraft Oslo Akershus 28:39 + 05:56
34 Heggem,Hans Erik Lillomarka Skiklubb 28:51 + 06:08
35 Wigdel,Hans-Håkon Simostranda Il 29:05 + 06:22
36 Lund,Jonatan Nesodden If 29:33 + 06:50
37 Gjerdet,Mats Skedsmo Skiklubb 29:57 + 07:14
38 Hemma,Lars Brøttum Il 30:20 + 07:37
39 Sutcliffe,Thomas Skedsmo Skiklubb 32:14 + 09:31
40 Stokke,Even Oseberg Skilag 32:56 + 10:13
41 Røstad,Nichlas Skedsmo Skiklubb 38:06 + 15:23
42 Skjervheim,Frode Skedsmo Skiklubb 42:34 + 19:51
DNS Strøm,Thomas Veldre Ski  
DNS Aronsveen,Espen Njård/ Team Kollen  
DNS Gifstad,Thomas Oppegård Il  
DNS Olsen,Martin Østre Toten Skilag  

 

 

Resultatliste M 19/20 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Soleng Skinstad,Petter Vind Il 22:29 + 00:00
2 Hamilton,Edvard Sør-fron Il 22:43 + 00:14
3 Moe,Markus Oseberg Skilag 22:52 + 00:23
4 Markset,Trygve Njård 22:55 + 00:26
5 Klemoen,Eivind Torpa Ski 22:59 + 00:30
6 Prestesæter,Sjur Lillehammer Skiklub 23:13 + 00:44
7 Berger,Atle Rehn Raufoss Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 23:25 + 00:56
8 Resaland,Mats Rudin Bever'n, Il/ Team Zipps 23:30 + 01:01
9 Senderud Hagen,Anders Jømna/heradsbygd Langrenn 23:33 + 01:04
10 Eek,Jonas Falk Mjøndalen If 23:34 + 01:05
11 Henriksen,Jørgen Skoppum Il 23:38 + 01:09
12 Kjerneth,Marius Sørskogbygda Il/ Team Eidsiva 23:39 + 01:10
13 Øvre,Jørn Andor Kjellmyra Il 23:41 + 01:12
14 Roterud,Stian Raufoss Il 23:44 + 01:15
15 Bratli,Eirik Fossum If/team Statkraft Lille 23:57 + 01:28
16 Hay,Audun Formo Lyn Ski/ Team Kollen 23:59 + 01:30
17 Knutsen,Øystein Konnerud Il 24:09 + 01:40
18 Christiansen,Eirik R. Mjøndalen If/ Team Statkraft Lillehammer 24:12 + 01:43
19 Platou,Anders Lillehammer Skiklub 24:14 + 01:45
20 Bakken,Timo Andre Mjøndalen If 24:20 + 01:51
21 Blixt,Martin Il Trysilgutten/team Eidsiva 24:21 + 01:52
22 Stuge Bånerud,Håkon Lyn Ski 24:22 + 01:53
23 Berg,Even Langseth Grue Il 24:25 + 01:56
24 Edman Bergmann,Nicolai Konnerud Il 24:39 + 02:10
25 Kristoffersen,Ørjan Alta If 24:45 + 02:16
26 Haugen,Sondre Clausen Mesnali Skilag 24:59 + 02:30
27 Treu Røe,Åsmund Fossum If 25:05 + 02:36
28 Grønvold,Christian Lillomarka Skiklubb/ Team Kollen 25:12 + 02:43
29 Eikeland,Erlend Rygene Il 25:18 + 02:49
30 Breda,Mats Konnerud Il 25:39 + 03:10
31 Osvold,Marius Jømna/heradsbygd Langrenn 25:43 + 03:14
32 Erichsen,Oscar W. Njård/ Team Kollen 25:45 + 03:16
33 Fløtlien,Eirik Brøttum Il/team Sjusjøen 26:02 + 03:33
34 Jansen,Kent Rune Mesnali Skilag 26:04 + 03:35
35 Rønning,Erik Jømna/heradsbygd Langrenn 26:39 + 04:10
36 Opsahl,Vegard Grue Il 26:53 + 04:24
37 Glemmestad,Audun Raufoss Il 27:27 + 04:58
38 Skåtun,Eirik Oseberg Skilag 27:51 + 05:22
39 Fløgstad,Kristian Fossum If 28:27 + 05:58
40 Stokke,Mikkel Oseberg Skilag 31:15 + 08:46
DNF Haukåssveen,Emil Mesnali Skilag  
DNF Knallhovd,Ole Endre Otra Il  
DNF Aaslund,Simen Rise Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn  
DNF Ødegård,Malo Molde Og Omegn If  
DNS Westgaard,Christian Oppegård Il  
DNS Thyli,Vetle Raufoss Il/ Gjøvik/Toten Langrenn  
DNS Huidfelt,Peder Heming Il  
DNS Hellerud,Kristian Myhre Kongsvinger Il Ski
Resultatliste Menn senior 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gaustad,John Anders Hamar Skiklubb 21:26 + 00:00
2 Østberg,Eivind Flugstad Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 21:34 + 00:08
3 Høgnes,Lars Ringkollen Skiklubb 21:45 + 00:19
4 Gløersen,Øyvind Rustad Il 21:49 + 00:23
5 Andresen,Jan Egil Hamar Skiklubb 21:54 + 00:28
5 Vestbø,Thomas Vindafjord Il 21:54 + 00:28
7 Kristoffersen,Inge Vind Il 21:57 + 00:31
8 Aasen Ouren,Geir Ludvig Oddersjaa Ssk/ Sirdal Ski Langrenn 22:01 + 00:35
9 Bjerke,Espen Harald Lillehammer Skiklub 22:03 + 00:37
10 Post,Arne Kjelsås Il - Ski 22:08 + 00:42
11 Østlien,Espen Raufoss Il 22:10 + 00:44
12 Ziesler,Jacob Sandnes Il/ Team Manpower 22:12 + 00:46
13 Hagtvedt Dammen,Kjetil Rustad Il 22:22 + 00:56
14 Ojala,Mikael Østersund SK 22:25 + 00:59
15 Lunde,Daniel Harestua Il 22:34 + 01:08
16 Nygård,Per Kristian V. Spone If 22:37 + 01:11
17 Sveen,Simen Andreas Ring Il/ Team Sjusjøen 22:38 + 01:12
18 Dahl Fenre,Tobias Røa Il /team Hovden 22:40 + 01:14
19 Eng,Martin Nittedal Il 22:42 + 01:16
20 Startnr,Ledig Vind Il 22:47 + 01:21
21 Søbak Gundersen,Tore Martin Vang Skiløperforening 22:52 + 01:26
22 Bjeglerud,Lars Nordre Land Il 22:56 + 01:30
23 Schjellerud,Tor Erik Vind Il 22:58 + 01:32
24 Bjerkeli,Atle Harestua Il 22:59 + 01:33
25 Nydal,Hallvard Njård 23:00 + 01:34
26 Birkland,Lars Helge Birkenes Il 23:01 + 01:35
27 Nielsen,Jonas Lørenskog Skiklubb 23:03 + 01:37
28 Søbak Gundersen,Emil Vang Skiløperforening 23:11 + 01:45
29 Jacobsen,Joacim Bækkelagets SK 23:12 + 01:46
30 Mythe,Per Øyvind Hemsedal Il 23:13 + 01:47
31 Aaland,Reidar Hornindal Il 23:14 + 01:48
32 Watterdal,Eirik Nøtterøy If 23:24 + 01:58
33 Jensen,Vegar Hattestad Ørje Il/team Hovden 23:33 + 02:07
34 Opsahl,Eivind Vang Skiløperforening 23:37 + 02:11
35 Moland,Stig Andebu Il 23:42 + 02:16
36 Helland,Kjartan Moi Il 23:46 + 02:20
37 Johnson,Mark Mt. Itasca/team Statkraft Lill 23:51 + 02:25
38 Hatlen,Knut Anders Stranda Il 23:54 + 02:28
39 Nordby,Sindre Wiik Njård 24:00 + 02:34
40 Hov,Ørjan Førde Il 24:04 + 02:38
40 Skinstad,Calr Magnus NOTEAM 24:04 + 02:38
42 Hoff,Sindre Gaular Il 24:05 + 02:39
43 Toftegaard,Lars Amund Brøttum Il 24:28 + 03:02
44 Børsheim,Torjus Ulvik Il 24:41 + 03:15
45 Kjøs Egge,Vegard Lillehammer Skiklub 24:46 + 03:20
46 Aarsland,William Helleland Il/ Sirdal Ski Langrenn 25:04 + 03:38
47 Svaland,Øyvind Birkenes Il 25:10 + 03:44
48 Odsæter,Morten Vingli Lillehammer Skiklub 25:28 + 04:02
49 Valnes,Thomas Krigsskolen Il 25:36 + 04:10
50 Korsmo,Frode Moelven Il 26:25 + 04:59
51 Aspebakken,Odd Eilif Lillehammer Skiklub 27:28 + 06:02
52 Hansen,Kim Andre Nesodden If 28:22 + 06:56
53 Martinsen,Christoper Mowe Nesodden If 28:35 + 07:09
DNF Weng,Emil Njård  
DNS Larsen,Bjørnar Vindafjord Il  
DNS L'Abée-Lund,Magnus Engerdal Sp.kl.  
DNS L'Abée-Lund,Henrik Engerdal Sp.kl.  
DNS Godø,Vegard Emblem Il  
DNS Krogsveen,Tore Henning Skilag  
DNS Moe,Ola Erik Heen Gjerdrum Il/ Team Norgeshus

 

Resultatliste M 18 år 10 km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ramstad,Håkon Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 23:16 + 00:00
2 Johansen,Truls S Elverum Hopp/ntg Lillehammer 23:17 + 00:01
3 Ofstad,Henning Andrè Bardu Il 23:42 + 00:26
4 Thoner,Halvor Korbøl Slåstad Il/ Team Odal 23:54 + 00:38
5 Klungseth,Joachim Oseberg Skilag 23:56 + 00:40
6 Hillestad,Andreas Il Ros 23:57 + 00:41
7 Skjeldnes,Torgeir Brøttum Il/ Team Sjusjøen 24:13 + 00:57
8 Andersen,Emil Konnerud Il 24:15 + 00:59
9 Moe,Bendik Moen Spk 24:24 + 01:08
10 Fossli,Endre Mjøndalen If 24:27 + 01:11
11 Johansen,Tobias Strand Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 24:30 + 01:14
12 Nyeng,Emil Ringebu/fåvang Skiklubb 24:38 + 01:22
13 Tallaksrud,Sondre Skimt 24:40 + 01:24
14 Lanes,Simen Oseberg Skilag 24:44 + 01:28
15 Olsen,Erik Lørenskog Skiklubb/ Team Synnfjell 24:50 + 01:34
15 Hoelsveen,Atle Aaserud Eina Sportsklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 24:50 + 01:34
17 Torgersen,Jonas Asker Skiklubb 24:53 + 01:37
18 Bakke,Eirik Lillomarka Skiklubb/ Team Kollen 25:10 + 01:54
19 Brekke,Nicolai Saatvedt Fossum If 25:15 + 01:59
20 Madsgård,Mads O. G. Konnerud Il 25:22 + 02:06
21 Sektnan,Audun Lillehammer Skiklub 25:23 + 02:07
22 Ekre,Njål Engen Søre Ål Il 25:36 + 02:20
23 Bakke,Magnus Lillomarka Skiklubb/ Team Kollen 25:44 + 02:28
24 Roti Svendby,Stian Lyn Ski 26:00 + 02:44
25 Kornerud Christensen,Herman Konnerud Il 26:13 + 02:57
26 Frogner,Audun Sveen Vang Skiløperforening 26:37 + 03:21
27 Nannestad,Hans Høisveen Veldre Ski 26:44 + 03:28
28 Mykland,Martin S. Oppegård Il 27:47 + 04:31
29 Utby,Haakon Hamar Skiklubb 28:04 + 04:48
DNS Nyeng,Emil Ringebu/fåvang Skiklubb  
DNS Austgulen Fosnæs,Eirik Fossum If  
DNS Engebretsen Nordli,Simen Vang Skiløperforening  
DNS Fosnæs,Eirik Austgulen Fossum If  
DNS Hermann,Håkon Furnes Skiløperforening  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +