Resultater Sørkedalsrennet 2009



Sørkedalsrennet 2009
Offisiell resultatliste
10.01.2009

K1
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oda Weberg Konnerud IL 256 1:13:09 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

K11
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Eva Carlsen NRK 281 1:37:00 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

K2
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNF Kristin Søbstad Rye SAS Norge 258
Fullførte:0 Påmeldte:3 Startende: 3

K3
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Karen Kristoffersen Sørkedalens IF 262 1:09:09 00:00
2 Tille Marie Bredal sande sk 283 1:09:17 00:08
3 Mari Sjøberg OSI 285 1:16:25 07:16
4 Ida Øygard Glipptak IL 282 1:24:58 15:49
5 Heidi Steen NOTEAM 263 1:58:48 49:39
6 Solfrid Harbu NOTEAM 261 1:58:58 49:49
Fullførte:6 Påmeldte:7 Startende: 7

K4
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anne Elisabeth Nerigård NOTEAM 264 1:14:12 00:00
2 Jenny Wissting SvorkmoNOI 265 1:15:05 00:53
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 3

K5
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Nina Jarbeaux aktivebarn.no 267 1:08:22 00:00
2 Monica Diana Hiller Oppegård 266 1:19:24 11:02
3 Sofie Spiten BIL Spiten.no 284 1:24:53 16:31
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3
eTiming Utskrevet:12.01.2009 19:16:43 Side:1
SIF
Sørkedalsrennet 2009
Offisiell resultatliste
10.01.2009

K6
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 271 1:05:48 00:00
2 Siri Durendahl Tømmerholt IL 269 1:08:38 02:50
3 Anne Myhr Kjelsås IL 274 1:11:49 06:01
4 Marianne Lambine Bærum og Omegn Cykleklubb 272 1:14:23 08:35
5 Anne Grete Meinicke Team Salomon/IL Jutul 273 1:18:07 12:19
6 Annette Julie Hals Baker Hansen 270 1:19:32 13:44
7 Grete Thorsen Team Salomon 279 1:20:47 14:59
8 Ninette Banoun Nordea BIL 268 1:25:21 19:33
Fullførte:8 Påmeldte:8 Startende: 8

K7
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marit Grumstad Svea Skilag 275 1:07:55 00:00
2 Sissel Vien Oppegård IL 278 1:10:27 02:32
3 Cecilie Schrøder IL Heming 286 1:16:58 09:03
4 Inger Hanestad Hals IL Heming 276 1:20:58 13:03
5 Anne-Bi Stange IL Heming 277 1:29:11 21:16
Fullførte:5 Påmeldte:5 Startende: 5

M1
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Halvor Weberg Konnerud IL 9 59:41 00:00
2 Anders Mølmen Høst Lyn Ski 4 59:50 00:09
3 Carl Fredrik Hagen Team Oslo Sportslager 1 1:00:24 00:43
4 Jonatan Lund Nesodden IF 7 1:04:28 04:47
5 Adrian Moe KIL SKI 36 1:05:56 06:15
6 Jonas Grevle Hofmo Stange vgs 3 1:07:14 07:33
7 Ulrik Lolland Moss SK 6 1:13:47 14:06
8 Torbjørn Aasen Stigen Moss SK 8 1:23:08 23:27
Fullførte:8 Påmeldte:9 Startende: 9

M10
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Einar Skåre Stovnerkameratene 361 1:07:03 00:00
2 Nils Olav Sjøberg Røa IL 357 1:07:48 00:45
3 Kjell Ivar Skjemstad Svea Skilag 359 1:07:59 00:56
4 Kjell Anders Kraakmo Nordea IL 354 1:08:47 01:44
5 Helge Refsum NSR 356 1:09:39 02:36
6 Jimmi Nordli Trøsken IL 382 1:09:51 02:48
7 Arild Jansen Asker Skiklubb 353 1:09:55 02:52
8 Kåre Hvitstein Kodal IL 352 1:11:04 04:01
9 Tom Lunne NGI 355 1:16:09 09:06
10 Steinar Skoglund Fossum IF 360 1:16:19 09:16
11 Jarl M. Andersen Meteorologen B.I.L 363 1:22:47 15:44
12 Erik Bade N S R 351 1:24:27 17:24
13 Odd H Johnsen OPIL 340 1:25:18 18:15
14 Ole Øren IL Heming 362 1:25:52 18:49
Fullførte:14 Påmeldte:15 Startende: 15

M11
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Gunnar Serck-Hansen IL Heming 372 1:07:58 00:00
2 Svein Olav Tho Stabæk IF 374 1:10:09 02:11
3 Christian Børs Lind Røa IL 365 1:10:27 02:29
4 Viggo Kampli Røa IL 369 1:13:10 05:12
5 Ola Fosheim Vestre Slidre IL 367 1:14:13 06:15
6 Gisle Espolin-Johnson NOTEAM 366 1:14:34 06:36
7 Gunnar Samuelsen Taxi sport 381 1:16:15 08:17
8 Christian Groth IL Heming 378 1:18:00 10:02
9 Harald Sørhaug Røa IL 379 1:18:01 10:03
10 Tor Reitan NRK 380 1:18:13 10:15
11 Trond Tillersjør Røa IL 377 1:19:42 11:44
12 Ketil Hartsang IL Heming 376 1:22:52 14:54
13 Jørgen Walle-Hansen IL Heming 375 1:27:05 19:07
14 Jon C. Fougner Røa IL 368 1:31:19 23:21
15 Kjell Løvold IL Heming 370 1:32:13 24:15
16 Arvid Bjørneklepp NOTEAM 364 1:34:12 26:14
17 Ulf Thjømøe Røa IL 373 1:37:25 29:27
Fullførte:17 Påmeldte:18 Startende: 18

M12
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Odd Halseth NSB Steinkjer 394 1:17:05 00:00
2 Knut Adeler Røa IL 391 1:19:17 02:12
3 Jon Fodstad OPIL 393 1:20:33 03:28
4 Leif Christian Hartsang IL Heming 398 1:21:18 04:13
5 Kristian Løvenskiold Røa IL 399 1:21:19 04:14
6 Einar Josef Berger OPIL 392 1:23:21 06:16
7 Svein Damsgaard Norad BIL 395 1:38:00 20:55
Fullførte:7 Påmeldte:7 Startende: 7
eTiming Utskrevet:12.01.2009 19:16:43 Side:3
SIF
Sørkedalsrennet 2009
Offisiell resultatliste
10.01.2009

M13
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Victor Emery Canada 396 1:23:20 00:00
2 Truls Krogsrud IL Heming 397 1:38:10 14:50
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

M2
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Erik Gjømle Stathelle og Omegn IL 12 56:39 00:00
2 Eirik Johansson Solum Oslostudentenes IK 15 56:40 00:01
3 Ole Sollie sande sk / team intersport-hol 39 57:35 00:56
4 Wilhelm Iversen IL Dalguten 13 57:59 01:20
5 Eirik Messelt Stor-Elvdal SK 34 59:42 03:03
6 Steffan Aasli Driv IL 16 1:05:06 08:27
7 Christopher Ruud UMBI 35 1:06:08 09:29
8 Jørn Øksendal OSI 30 1:11:06 14:27
9 Ernst Austerheim Sauda IL 10 1:16:35 19:56
10 Sjur Høy Færden Politihøyskolen IL 11 1:18:19 21:40
11 Mads Lolland Moss SK 5 1:19:26 22:47
Fullførte:11 Påmeldte:12 Startende: 12

M3
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Eirik Haavardsholm Glipptak IL 31 56:43 00:00
2 Aslak Fisketjønn Morgedal IL 18 57:02 00:19
3 Ole Petter Berglund Swix Sport 25 1:03:47 07:04
4 Anders Ingebrand Nordea IL 32 1:03:49 07:06
5 Lars Øyvind Skjefte Stokke IL 23 1:04:10 07:27
6 Jan Vidar Avdal NOTEAM 17 1:04:36 07:53
7 Robert Nymoen SOL Franås 33 1:09:33 12:50
8 Gaute Gaasemyr Oslostudentenes IK 28 1:11:02 14:19
9 Einar Johan Engvik Vikene IL 27 1:12:06 15:23
10 Pål Strømskroken Oslo Kajakk Klubb 29 1:14:21 17:38
11 Hallvard Helmen NOTEAM 38 1:14:24 17:41
12 Peder Strand Enskilda 24 1:16:23 19:40
13 Stefan Seppänen AGA klubben BIL 22 1:27:05 30:22
14 Fredrik Gilde Team Martinsen 19 1:33:49 37:06
Fullførte:14 Påmeldte:18 Startende: 18
eTiming Utskrevet:12.01.2009 19:16:44 Side:4
SIF
Sørkedalsrennet 2009
Offisiell resultatliste
10.01.2009

M4
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ivar Tveiten Bevern / Oslo Sportslager 62 54:50 00:00
2 Ole Marius Eriksen Gjøvik SK 52 57:14 02:24
3 Håvard Aass Gjøvik SK 64 59:56 05:06
4 Martin Ruud Data Respons BIL 59 1:00:01 05:11
5 Erlend Gjestrud BK Ski 54 1:01:52 07:02
6 Alexander Gonzalez NOTEAM 65 1:04:40 09:50
7 Morten Schau Pyramidegutta skilag 60 1:05:54 11:04
8 Anders Kristiansen NOTEAM 55 1:11:05 16:15
9 Jon Gauterud Gjensidige forsikring 53 1:11:45 16:55
10 Alexander Gundersen NOTEAM 66 1:14:08 19:18
11 Gunnar J Schei Pyramidegutta skilag 61 1:22:17 27:27
12 Yuriy Pylypchenko OSI 57 1:28:39 33:49
13 Allan Bohsen Bærum SK 67 1:29:48 34:58
DNS Eirik Refsnes Data Respons BIL 58
Fullførte:13 Påmeldte:17 Startende: 16

M5
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Even Chiodera Fossum IF 92 56:43 00:00
2 Patrick Åserud Bul Ski & Kajakk 113 56:44 00:01
3 Ulf Brenna DnB NOR 90 56:45 00:02
4 Peter Westerberg PEAB BIL 111 57:54 01:11
5 Per-Gunnar Mustad Langesund SogT 116 58:51 02:08
6 Tom Kreken Nanset IF 131 58:52 02:09
Eivind Karfjell Asker Skiklubb 99 58:52 02:09
8 Eirik Gunnar Bjørge SK Ryen 130 58:53 02:10
9 Alexander Eide NOTEAM 93 59:00 02:17
10 Eldar Frøland OSI 96 59:05 02:22
11 Odd Arne Nerigård NOTEAM 123 1:00:39 03:56
12 Anders Blakstvedt IL Heming 88 1:00:42 03:59
13 Knut Borbe Sørkedalens IF 89 1:01:06 04:23
14 Eivind Meen Rustad 127 1:01:09 04:26
15 Arne Gunnar Ellevold Kajsa1411 94 1:02:27 05:44
16 Petter Thorsen Røa 125 1:02:31 05:48
17 Kristian Qvenild raumyrveien springers 104 1:03:14 06:31
18 Torbjørn Bekken VBIL 86 1:03:41 06:58
19 Thomas Støkken Nabolaget 107 1:03:43 07:00
20 Trond Kildal Haavind Vislie BIL 101 1:04:07 07:24
21 Marius Haug IL Driv 121 1:04:16 07:33
Kaare Jarbeaux Nittedal banquet racesrs 114 1:04:16 07:33
23 Hans Joachim Motzfeldt Greenstream Network AS 118 1:04:32 07:49
24 Lars Andresen Kjelsås 122 1:04:42 07:59
25 John Einar Jørgenvåg Larvik Ski 98 1:06:05 09:22
26 Jon Hovde Dell 97 1:06:13 09:30
27 Arve Lid team boron88 102 1:07:32 10:49
28 Kent Bahr Danfoss BIL 115 1:07:37 10:54
29 Eirik Refsnes Data Respons BIL 124 1:08:19 11:36
30 Øyvind Komperud OSI 120 1:08:20 11:37
31 Inge Ugland OPIL 128 1:09:13 12:30
32 Olav Marius Øyehaug NOTEAM 112 1:10:01 13:18
Per Rune Weimoth AGA klubben BIL 110 1:10:01 13:18
34 Erik Baardsgaard SK Rye/Team Salomon 91 1:10:44 14:01
Henrik Hageberg Nesodden 126 1:10:44 14:01
36 Harald von Heyden NOTEAM 109 1:16:06 19:23
37 Arne Solhusløkk Pyramidegutta.com 106 1:17:31 20:48
38 Anders Kielland NOTEAM 100 1:17:33 20:50
39 Leiv Peter Løvold Oppsal 103 1:20:21 23:38
40 Øyvind Støren IF Ørn 108 1:22:10 25:27
41 Tobias B. Strøm Forskningsrådet 129 1:28:43 32:00
Fullførte:41 Påmeldte:45 Startende: 45

M6
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ola G Bustad Bul Ski & Kajakk 151 56:22 00:00
2 Håvard Storvik Stokke IL 173 56:37 00:15
3 Jan Byrkjeland Røa IL 152 58:13 01:51
4 Ronny Bråten Spydeberg IL 149 1:00:07 03:45
Jan Harald Bråthen Njård 150 1:00:07 03:45
6 Knut Bergo NOTEAM 180 1:01:06 04:44
7 Rune Petter Nygård Skiptvet IL 166 1:01:21 04:59
8 Lars Tore Eskedal Kodal IL 154 1:02:10 05:48
9 Tore Jensen Rikshospitalet BIL 157 1:02:12 05:50
Erik Solberg Drøbak/Frogn IL 170 1:02:12 05:50
11 Roger O. Nordby Nesodden IF 164 1:03:20 06:58
12 Kjetil Lunde Røa IL 159 1:03:35 07:13
13 Trond Pedersen Dell AS 167 1:04:39 08:17
14 Morten Heir Fossum IF 195 1:04:50 08:28
15 Frank Tore Toresen Bekkelaget SK 188 1:04:52 08:30
16 Christian Eriksen Bekkelaget SK 189 1:05:03 08:41
17 Einar Johnsbu Dreamteam 187 1:05:05 08:43
18 Olav Øverli Bull Ski & Kajakk 182 1:05:20 08:58
19 Lai Hoimsen IL Driv 186 1:06:46 10:24
20 Trond Lyngaas NVH 178 1:07:21 10:59
21 Asbjørn Lid OPIL 193 1:07:26 11:04
22 Rolf Berg Data Respons BIL 148 1:07:52 11:30
23 Bård Andreas Amundsen Team Salomon 146 1:07:59 11:37
24 Ole Johan Kvan NOTEAM 192 1:08:34 12:12
25 Eigil Holst oslofjord Tiatlon 184 1:09:09 12:47
26 Erling Kristensen Røa IL 196 1:09:18 12:56
27 Erik Sterud Røa IL 171 1:10:20 13:58
28 Einar Saltnes Rye 168 1:10:21 13:59
29 Rune Foshaug Njaal IF 181 1:12:07 15:45
30 Bjørn Steinar Nordvik Oppegård 165 1:12:39 16:17
Jan Løken Horten sykkelklubb 160 1:12:39 16:17
32 Wilfred Østgulen Isfjord Consulting 190 1:13:00 16:38
33 Harald Bakke Høvik IF 147 1:13:39 17:17
34 Dag Hansen Tindeklubben 185 1:13:56 17:34
35 Paal Berg Telenor BIL 183 1:14:00 17:38
36 Lars Erik Stinterud Lillehammer Skikblub 172 1:14:33 18:11
37 Kjell Vangen NOTEAM 176 1:14:34 18:12
38 Ola Henmo NOTEAM 156 1:16:21 19:59
39 Bjørn Meinicke Team Salomon/IL Jutul 161 1:17:48 21:26
40 Øyvind Sørgjerd NOTEAM 174 1:20:25 24:03
41 Frode Ogland OPIL 191 1:20:39 24:17
42 Jon Grøholt Sørkedalens IF 197 1:21:19 24:57
DNS Kristian Bråthen Njård 179
Fullførte:42 Påmeldte:51 Startende: 50

M7
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Jarle Thon Skiptvet IL 220 56:49 00:00
2 Frode Holst Nordre Oppdalen IL 211 58:33 01:44
3 Rolf Vermelid Stokke IL 237 1:00:01 03:12
4 Eirik Næss Ullensaker Skiklubb 243 1:00:34 03:45
5 Bjørn Inge Larsen Helsedirektoratet 240 1:01:13 04:24
6 Gudmund Høst Norges forskningsråd 212 1:03:01 06:12
7 Einar Lundgaard Telenor 216 1:03:25 06:36
8 Leif Sørensen Rustad IL 219 1:03:40 06:51
9 Oddmund Rustad Coca Cola BIL 218 1:03:57 07:08
10 Helge Klem Fossum IF 242 1:05:54 09:05
11 Trygve Gillebo Aker Solutions BIL 208 1:06:15 09:26
Eirik Jan Kroken Bouvet BIL/ Røa 215 1:06:15 09:26
13 Sverre Andresen IL Heming 206 1:06:38 09:49
Vidar Gjølmo NOTEAM 209 1:06:38 09:49
15 Trond Weberg Konnerud IL 221 1:09:40 12:51
16 Peder Løvenskiold Sørkedalens IF 222 1:10:30 13:41
17 Håkon Dahl Krokstad 238 1:11:47 14:58
18 Øystein Nilsen SK Rye 217 1:14:15 17:26
19 Christian Grorud Bekkelaget SK 239 1:14:58 18:09
20 Don DeGroot NGI 207 1:18:15 21:26
21 Knut Halvor Hansen Sørkedalens IF 210 1:21:17 24:28
22 Espen Enger Bouvet BIL 241 1:22:45 25:56
23 Christian Krefting NOTEAM 214 1:31:43 34:54
24 Rolf Birger Karlsen Stovnerkameratene 213 1:33:52 37:03
Fullførte:24 Påmeldte:25 Startende: 25

M8
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Eirik Næss-Ulseth Team Coremine 231 58:29 00:00
2 Bård Bjerknes Stabæk IF 224 1:01:43 03:14
3 Gunnar Holth Nilsen Harestua IL 230 1:03:40 05:11
4 Jon Haukeland Alcatel BIL 226 1:04:02 05:33
5 Viggo Birger Hansen øksendal 225 1:04:29 06:00
Kjell Christian Martinsen DnB NOR 228 1:04:29 06:00
7 Pål Bjerke Nannestad SK 235 1:05:51 07:22
8 Andreas Mellbye IL Heming 229 1:06:39 08:10
9 Vidar Avdal NOTEAM 223 1:07:34 09:05
10 Tore Saupstad SK Rye 244 1:07:39 09:10
11 Peter Hermanrud Njård 227 1:08:13 09:44
12 Nils Ihlen Ramm Skiforeningen 232 1:20:41 22:12
Fullførte:12 Påmeldte:12 Startende: 12

M9
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oddvar Nygaard DPI 342 1:00:08 00:00
2 Bredo Glomsrød Gimle IF 323 1:00:35 00:27
3 Hans Petter Gulbrandsen Berger IL/DnB NOR 325 1:04:09 04:01
4 Johnny Tørklep DnB NOR 343 1:05:55 05:47
Svein Bronebakk Nanset IF 322 1:05:55 05:47
6 Knut Stabell Moss SK 341 1:08:47 08:39
7 Terje Snellingen Haslum IF 339 1:08:48 08:40
8 Morten Kristiansen Statnett 335 1:08:49 08:41
9 Iver Harald Høy Christiania Roklub 329 1:11:13 11:05
10 Hans L Arentz OKBIL 321 1:11:16 11:08
11 Bengt Andby Haslum 336 1:12:07 11:59
12 Helge Horn NOTEAM 328 1:12:12 12:04
13 Asbjørn Ramnefjell golfsiden.com 331 1:12:13 12:05
14 Morten Hals Baker Hansen 326 1:12:56 12:48
15 Terje Stensberg OSI 332 1:15:22 15:14
16 Svein Grande Røa IL 324 1:17:33 17:25
17 Tor Inge Tjelta StatoilHydro BIL 333 1:20:58 20:50
18 Tom Vavik Hakadal IL 338 1:24:36 24:28
19 Bjørn Hem OSI 327 1:29:17 29:09
20 Arvid Helge Larssen OPIL 330 1:53:36 53:28
Fullførte:20 Påmeldte:21 Startende: 21

Trimklassen
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Bendik Drevvatne Rustad IL 312 1:07:16 00:00
2 Espen Wigaard Oppsal IF 303 1:07:55 00:39
3 Isak Rathe Støre IL Heming 301 1:08:57 01:41
4 Hans Jørgen Rødsten HansenFossum IF 296 1:08:58 01:42
5 Otto Solberg J-H 309 1:15:08 07:52
6 Gabriel Rathe Støre IL Heming 307 1:17:01 09:45
7 Richard Noble Malthe Winje Naturstein AS 299 1:24:21 17:05
8 Haakon L. Monsen Sørkedalens IF 297 1:24:42 17:26
9 Endre Wigaard Bøler 302 1:30:45 23:29
10 Brit Lisa Skjelkvåle Sørkedalens IF 304 1:38:01 30:45
11 Terje Pinsli Sørkedalens IF 308 1:49:13 41:57
12 Ledig # 310 NOTEAM 310 2:20:10 1:12:54
13 Ledig # 311 NOTEAM 311 2:23:01 1:15:45
DNS Stig Eirk Senningsen Trøsken IL 298
DNS Tommy Seim IL Forsøk 300
Fullførte:13 Påmeldte:16 Startende: 14
Totalt: Antall: 269
 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +