-->

Resultater Jarsengrunden 2009



Resultatliste K17-20 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lindstrøm,Ingrid Marie Gulset IF / Team Grenland Ski 1:37:01 + 00:00
2 Oland,Oda Ørn, IF / Team Grenland Ski 1:41:22 + 04:21
Resultatliste K 31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mustad,Brita Cecilie Meen Hauken, IL 1:45:40 + 00:00
Resultatliste K 41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lofthus,Inger Anne Heddal IL 1:36:51 + 00:00
Resultatliste K 61-65 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mustvedt,Heidi P. Gjerpen IF 2:07:03 + 00:00
Resultatliste M17-20 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Dahl,Svein Halvor IL Skarphedin 1:18:02 + 00:00
2 Strande,Ola D. Gjerpen IF / Team Grenland Ski 1:23:55 + 05:53
3 Løberg,Martin Kihle Ørn, IF / Team Grenland Ski 1:24:28 + 06:26
4 Frøstrup,Christopher Ørn, IF 1:42:42 + 24:40
5 Gunnarsli,Lars Ørn, IF 1:44:06 + 26:04
6 Kåsa,Even Ørn, IF 1:51:40 + 33:38
DNF Olsen,Hans Andre Mangen Konnerud IL  
DNS Baksaas,Sebastian Emblemkompaniet  
DNS Børnick,Daniel Konnerud IL  
Resultatliste M 21-25 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eriksen,Sondre Vikersund IL 1:23:52 + 00:00
2 Lindgren,Sigbjørn N. Helgen IL 1:45:15 + 21:23
3 Birkeli,Håvard KRIK 1:46:22 + 22:30
4 Gundersen,Martin Ørn, IF 1:49:57 + 26:05
5 Tveten,Ole Kristian KRIK 2:03:32 + 39:40
DNF Arvesen,Tord Bakke Hauken, IL  
Resultatliste M 26-30 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lunde,Sondre Gjerpen IF 1:35:02 + 00:00
2 Barkebø,Øyvind NOTEAM 1:57:49 + 22:47
Resultatliste M 31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Onsøien,Jon Bjarne Ørn, IF 1:27:42 + 00:00
2 Sundseth,Bjørn-Haakon IL Skarphedin 1:29:11 + 01:29
3 Rød,Arvid NOTEAM 1:45:37 + 17:55
4 Weider,Henning Hauken, IL 2:04:13 + 36:31
5 Sanni,Paal NOTEAM 2:11:03 + 43:21
6 Haugersveen,Kjetil Hauken, IL 2:11:17 + 43:35
Resultatliste M 36-40 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mustad,Per Gunnar Langesund Triatlon 1:23:58 + 00:00
2 Sølie,Svein Ørn, IF 1:36:26 + 12:28
3 Hegdahl,Tore Kodal IL 1:37:10 + 13:12
4 Støren,Øyvind Ørn, IF 1:51:44 + 27:46
5 Maardalen,Tov Eidanger IL 2:00:52 + 36:54
Resultatliste M 41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bratås,Bent Arve Fjågesund IL 1:23:54 + 00:00
2 Gurholt,Bjørn Tore Ørn, IF 1:27:32 + 03:38
3 Eskedal,Lars Tore Kodal IL 1:28:57 + 05:03
4 Aasheim,Øystein Posten Norge AS 1:30:33 + 06:39
5 Nordbø,Jan Vidar Kilebygda IL 1:34:08 + 10:14
6 Løberg,Erik Kilebygda IL 1:35:01 + 11:07
7 Espeland,Oscar Porsgrunn OL 1:35:12 + 11:18
8 Baksaas,Gunnar Morten Emblemkompaniet 1:38:51 + 14:57
9 Hoelseth,Ole T. IL Runar 1:54:10 + 30:16
Resultatliste M 46-50 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Groa,Hans Ole Herkules IL 1:28:21 + 00:00
2 Jakobsen,Svein Ove Vinje IL 1:29:12 + 00:51
3 Strandskogen,Rune Telemark Politi 1:29:50 + 01:29
4 Berg,Dag Sigmund Gulset IF 1:31:35 + 03:14
5 Nordhov,Hans Jacob Gulset IF 1:33:05 + 04:44
6 Ellefsen,Stian YIT, Porsgrunn 1:40:47 + 12:26
7 Øverland,Bjørn Brødrene Dahl AS 1:40:57 + 12:36
8 Ormestad,Tellef Runar IL 1:46:45 + 18:24
Resultatliste M 51-55 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Dorholt,Kjell Herøya BIL 1:29:13 + 00:00
2 Olsen,Asbjørn Bamble Kommune 2:01:39 + 32:26
DNS Maartmann,Halvor Midas Data  
Resultatliste M 56-60 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Doksrød,Olav Gjerpen IF 1:42:30 + 00:00
2 Jørgensen,Vidar Telemark Fylke BIL 2:04:52 + 22:22
Resultatliste M 61-65 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hvitstein,Kåre Kodal IL 1:37:10 + 00:00
2 Meen,Olav Hauken, IL 2:01:58 + 24:48
Resultatliste M 66-70 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ringhus,Olav Vinje IL 1:40:48 + 00:00
2 Syversen,Oddbjørn Telemark Fylke BIL 1:42:45 + 01:57
3 Johannesen,Torbjørn Ørn, IF 1:54:39 + 13:51
4 Savio,Peter Brevik IL 1:55:04 + 14:16
5 Johnsen,Tor Hauken, IL 2:06:11 + 25:23
6 Bråthen,Kjell Folkvard Kilebygda IL 2:07:04 + 26:16
7 Johnsen,Kjell Diplom Is BIL 2:09:56 + 29:08
8 Angelsen,Odd Norcem BIL 2:11:04 + 30:16
Resultatliste M 71-75 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Smebo,Øystein Norcem BIL 1:51:00 + 00:00
2 Nilsen,Tor Ørn, IF 1:56:15 + 05:15
DNF Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL  
Resultatliste TRIM   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Eikeland,Tor Gunnar Ørn, IF 2:02:41
Resultatliste TRIM uten tidtaking   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjaadal,Stig Ørn, IF Fullført
  Johanessen,Gunnar Ørn, IF Fullført
  Ulleland,Tore Ørn, IF Fullført
  Voje,Stig Jaran NOTEAM Fullført

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +