Resultater Stenfjellrunden 2009



Stenfjellrunden 2009 (nr. 32)

Vang Skilperforening. Gåsbu Skistadion

07.02.09

Resultatliste per klasse

M16-17 |  M18-19 |  M20-24 |  M25-29 |  M30-34 |  K16-17 | 
K18-19 |  M35-39 |  K20-24 |  K25-29 |  K30-34 |  M40-44 | 
K35-39 |  M45-49 |  K40-44 |  K45-49 |  M50-54 |  M55-59 | 
M60-64 |  M65-69 |  M70-74 |  K50-54 |  K55-59 |  K60-64 | 

Resultatliste M16-17   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Narum,Johannes Hamar Skiklubb 2:39:26 + 00:00 1
2 Kvernevik,Thor Emil Vang Skiløperforening 2:39:36 + 00:10 1
3 Sørli Hagerup,Johannes Lyn Ski 2:40:11 + 00:45 1
4 Oldereid Andersen,Fredrik Ole Koll 2:42:24 + 02:58 1
5 Viken Smedås,Ola Hamar Skiklubb 2:45:42 + 06:16 1
6 Langren,Robin Nesodden 2:46:19 + 06:53 1
7 Lund,Jonatan Nesodden IF 2:47:43 + 08:17 2
8 Krüger,Simen Hegstad Lyn Ski 2:48:29 + 09:03 2
9 Aamodt,Ola Westby Vang Skiløperforening 2:48:50 + 09:24 1
10 Grøvdal,Fredrik Koll IL 2:51:41 + 12:15 1
11 Bonkerud,Sondre Veldre Ski 2:57:41 + 18:15 1
12 Dalby,Håvard Ottestad IL 2:57:52 + 18:26 1
13 Dalen,Martin Vang Skiløperforening 3:03:17 + 23:51 1
14 Lunner,Geir Martin BSF 3:05:54 + 26:28 1
15 Kristiansen,Fredrik Brumunddal Ski 3:05:57 + 26:31 1
16 Ryssdal,Jon Bergerøy Lyn Ski 3:08:36 + 29:10 1
17 Skarpnord,Haakon Brumunddal Ski 3:09:33 + 30:07 1
18 Flatebø,Per Brumunddal Ski 3:09:45 + 30:19 1
19 Øby,Jostein Varteig IL 3:11:53 + 32:27 1
20 Hofmo,Jonas Grevle hamar 3:12:46 + 33:20 1
21 Lolland,Ulrik Moss Skiklubb 3:21:00 + 41:34 2
22 Fikse,Erlend ØTS 3:30:28 + 51:02 1
DNS Westlie,Vetle T Vang Skiløperforening   1
DNS Busterud,Jørgen Thomasgaard Vang Skiløperforening   1
DNS Pedersen Tangen,Ole Furnes Skiløperforening   1
Resultatliste M18-19   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Hamilton,Edvard Sør-Fron IL 2:16:36 + 00:00 1
2 Hagen,Carl Fredrik Team Oslo Sportslager 2:28:56 + 12:20 1
3 Nafstad,Sjur Messel Ullensaker Skiklubb 2:36:54 + 20:18 4
4 Olsen,Erik Lørenskog Skiklubb / Team Synn 2:38:50 + 22:14 2
5 Evensen,Jonas Team G-Sport Lillehammer 2:46:11 + 29:35 1
6 Rønning,Erik Jømna/Heradsbygd-Langrenn 2:49:43 + 33:07 1
7 Buchholdt,Morten Stor-Elvdal skiklubb 2:52:22 + 35:46 1
8 Skjeseth,Gjermund Hamar Skiklubb 3:01:20 + 44:44 1
9 Nordhagen,Mats Brøttum IL 3:11:39 + 55:03 2
10 Fiskum,Gunnar IL Tyrving 3:22:56 +1:06:20 1
11 Uthuus,Hans Marius J/h sykkel 3:27:19 +1:10:43 3
DNS Solstad,Torkil Eide IL, Tyrving   3
DNS Nordrum,Martin Ringebu/Fåvang Skiklubb   1
DNS Myhrer,Kristian Eidsvold Værks Skiklub   3
DNS Strømnes Øverjordet,Amund Eidsvold Værks Skiklub   1
Resultatliste M20-24   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Gasmann,Per Ola Lyn Ski 2:26:02 + 00:00 2
2 Sørnes,Erlend Øien Team Sport 1 Sentrum 2:26:04 + 00:02 1
3 Mauer,Andreas Sollihagen Brun 2:30:16 + 04:14 1
4 Stadheim,Hans Kristian Sunnylven IL 2:31:06 + 05:04 2
5 Sollie,Ove Sande SK /Team Intersport-Holm 2:31:24 + 05:22 1
6 Breda,Mats Konnerud IL 2:31:25 + 05:23 1
7 Gullteig,Øivind Brun 2:32:21 + 06:19 1
8 Raaum,Vegard Torpa Ski 2:32:31 + 06:29 1
9 Hannestad,Eirik Sørumsand IF 2:35:50 + 09:48 1
10 Lille,Fredrik Stenestø Sande Sporstklubb 2:36:57 + 10:55 1
11 Rudi,Lars Blomli Ringebu/Fåvang Skiklubb 2:39:16 + 13:14 2
12 Engen,Rune Vind IL 2:40:32 + 14:30 1
13 Messelt,Eirik Stor- Elvdal Skiklubb 2:44:04 + 18:02 2
14 Lia,Magnus Hof IL 2:46:59 + 20:57 1
15 Nilsen,Kristian Nybygda IL 2:47:01 + 20:59 1
16 Stokke,Erlend Rosseland Åseral IL 2:48:03 + 22:01 1
17 Hagen,Eirik Rivenes Høybråten og Stovner 2:53:43 + 27:41 1
18 Rodem,Jørgen Begeistringens IL 2:54:09 + 28:07 1
19 Mangen,Hans Alexander Stovnerkameratene 2:57:19 + 31:17 2
20 Sand,Mats Emil Galterud IL 3:00:30 + 34:28 1
21 Trannum,Inge Brumunddal 3:04:53 + 38:51 2
22 Bjørnstad,Ivar Busterud Elverum 3:05:12 + 39:10 1
23 Stokstad,Øystein Rambøll Norge AS 3:05:25 + 39:23 1
24 Ruud,Christopher UMBI Ski 3:06:23 + 40:21 1
25 Brattset,Vegard Varteig IL 3:08:52 + 42:50 1
26 Lolland,Mads Moss Skiklubb 3:10:05 + 44:03 2
27 Mygind,Rasmus Randers Freja Atletik / Gålå S 3:13:47 + 47:45 1
28 Bjørås,Emil Frol IL 3:19:28 + 53:26 1
29 Gjendahl,Stian Vang Skiløperforening 3:25:21 + 59:19 1
30 Fladsrud,Øyvind Vang Skiløperforening 3:25:24 + 59:22 3
31 Skøien,Eirik Hønefoss 3:34:10 +1:08:08 2
32 Leirud,Kristian Frogner IL 3:54:20 +1:28:18 2
33 Grini,Eirik Christoffer Ringerike o - lag 3:54:58 +1:28:56 1
DNS Jelstad,Stian Stærkeby Vikersund IF   2
Resultatliste M25-29   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Olimb,Henrik Jevnaker 2:21:02 + 00:00 1
2 Bakke,Lars Hovde Team G-sport Lillehammer / Rud 2:30:08 + 09:06 1
3 Ihler,Martin Rustad IL 2:31:13 + 10:11 2
4 Sørensen,Petter Milsluker´n Sport 2:32:10 + 11:08 1
5 Hovde,Johannes Nybygda IL 2:32:27 + 11:25 5
6 Hofseth,Ola Team Trendelenburg 2:36:46 + 15:44 1
7 Hasli,Øyvind Eina Sportsklubb 2:36:47 + 15:45 2
8 Kvissel,Henrik Henningsen TEAM OSLOSPORTSLAGER 2:37:22 + 16:20 1
9 Rygge,Espen Lørenskog 2:40:23 + 19:21 2
10 Krogsveen,Arne Ringebu-Fåvang SK 2:41:30 + 20:28 4
11 Rodem,Øystein Begeistringens IL 2:41:44 + 20:42 1
12 Martinsen,Christopher Mowe Nesodden 2:42:11 + 21:09 3
13 Ødemark,Vegard Åsen IL/Team Drittjerndalen 2:43:43 + 22:41 2
14 Kroglund,André Vang Skiløperforening 2:44:05 + 23:03 5
15 Navestad,Tor Eilert Nannestad Skiklubb/Team Drittj 2:45:12 + 24:10 2
16 Granli,Stian Tretten 2:45:21 + 24:19 2
17 Hillestad,Torkjell SK Rye 2:45:28 + 24:26 2
18 Tallakstad,Ken Tore Team Sinsen Racing 2:47:18 + 26:16 1
19 Hansen,Kim Are Bull Beitostølen helsesportssenter 2:47:56 + 26:54 3
20 Øvstehage,Ole Amund Vestringen IL 2:50:14 + 29:12 1
21 Skau,Hans Kristian Svea Skilag 2:53:25 + 32:23 2
22 Staude,Anders Accenture BIL 2:54:27 + 33:25 1
23 Evensen,Stian Kristoffer Osi 2:58:08 + 37:06 1
24 Moen,Paul Rye 2:59:31 + 38:29 1
25 Aasli,Steffan Driv IL 3:00:06 + 39:04 2
26 Eriksen,Ole Jacob Bekk Consulting AS 3:00:22 + 39:20 1
27 Fosse,Inge Aibel BIL 3:00:50 + 39:48 1
28 Krogsveen,Even Western Geco BIL 3:03:05 + 42:03 1
29 Viko,Nils Gunnar 4Subsea BIL 3:03:24 + 42:22 2
30 Lie,Andreas Team Sinsen Racing 3:03:25 + 42:23 1
31 Kampelien,Ole Anders Retrade AS 3:04:29 + 43:27 1
32 Nicolaisen,Sven IBM/Team Moment 3:04:50 + 43:48 1
33 Åsprang,Rune Frøysa BEKK Langrenn 3:05:07 + 44:05 2
34 Skamo,Thorbjørn Rælingen Skiklubb 3:05:08 + 44:06 2
35 Strand,Andreas Creo Advisors 3:05:41 + 44:39 1
36 Werdenhoff,Pål oslo 3:13:38 + 52:36 2
37 Hønås,Helge Ukjent 3:13:41 + 52:39 1
38 Myroldhaug,Jo Vestringen IL 3:15:56 + 54:54 1
39 Vallevik,Gjert Ørbeck TANDBERG 3:19:31 + 58:29 2
40 Kent Ove,Moren Mjøsen Skog BA 3:19:32 + 58:30 1
41 Kristoffersen,Simen Kvale BIL 3:20:26 + 59:24 1
42 Saga,Petter Kjose IL 3:21:20 +1:00:18 1
43 Hjelmtvedt,Alexander Reinsvoll IF 3:21:22 +1:00:20 3
44 Nesset,Håvard Foldereid 3:25:19 +1:04:17 1
45 Marre,Ignacio Rodolfo oslo 3:26:50 +1:05:48 1
46 Stene,Jon Kåre Schibsted BIL 3:30:15 +1:09:13 1
47 Holte,Anders oslo 3:33:28 +1:12:26 1
48 Storm,Johan Herman oslo 3:34:56 +1:13:54 1
49 Norderhaug,Pål ottestad 3:38:16 +1:17:14 1
50 Kalbakk,Håkon Équipe Ganger-Rolv 3:43:20 +1:22:18 1
51 Tangerud,Anders Team Svensen 3:54:26 +1:33:24 1
52 Grimsmo,Lars oslo 3:58:45 +1:37:43 1
53 Grønli,Jon Vegard Lillehammer 4:00:51 +1:39:49 2
54 Habberstad,Lars oslo 4:17:12 +1:56:10 1
55 Krogh,Alexander von 0 4:57:30 +2:36:28 1
56 Arnt,Johansen 0 5:23:58 +3:02:56 1
DNF Engen,Kjetil lesja og dovre sykleklubb   1
DNS Solbjørg,Øystein Vestringen IL   2
DNS Johansen,Arnt 0   1
Resultatliste M30-34   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Robstad,Bjørn Otra 2:31:08 + 00:00 2
2 Almlid,Espen Hamar Skiklubb - PwC 2:36:41 + 05:33 2
3 Thorsby,Pål-Andre Fopil 2:36:53 + 05:45 2
4 Lindsverk,Ole Reidar Olympiasport/Svarstad IL 2:37:43 + 06:35 2
5 Hanssen,Sindre Team Ludviksen, Bodø 2:37:51 + 06:43 1
6 Taugland,Trond Erik Bjerke IL 2:39:08 + 08:00 1
7 Reed,Mikal Stovnerkam. 2:40:22 + 09:14 3
8 Furunes,Håvard Gjøvik Skiklubb 2:41:44 + 10:36 2
9 Stokke,Per Christian Osi 2:44:37 + 13:29 1
10 Buraas,Bent Frode Oslo Sportslager 2:45:16 + 14:08 1
11 Myrstad,Marius Diakonhjemmet Sykehus BIL 2:45:24 + 14:16 1
12 Farstad,Frode Gjøvik 2:46:14 + 15:06 3
13 Nilsen,Kjell Ingebret Ceres/Apotek1 2:46:31 + 15:23 3
14 Formo,Amund Norge 2:46:38 + 15:30 1
15 Bustad,Øyvin Hjellnes Consult as 2:47:36 + 16:28 1
16 Bønå,Bjørn Arve Visto IL 2:48:53 + 17:45 1
17 Nordhagen,Anders Hamar Politi Bil 2:49:57 + 18:49 1
18 Berger,Tomas Ørje I.L 2:50:47 + 19:39 1
19 Gjøystdal,Eivind Bøhler-Mafian 2:51:16 + 20:08 2
20 Hansen,Petter Vegard oslo 2:53:23 + 22:15 2
21 Hjorthaug,Bjarte OKBIL, Oslo kommunes bedriftsi 2:54:31 + 23:23 1
22 Nicolaysen,Mattis Nesodden 2:54:55 + 23:47 2
23 Otterstad,Jan Vestby vgs 2:57:26 + 26:18 1
24 Hansen,Geir Normann BBS Klubben 2:57:47 + 26:39 2
25 Fjeldstad Nielsen,Stian Ottestad Sk Sykkel 2:58:16 + 27:08 1
26 Weiby,Simen Lindorff BIL 2:59:03 + 27:55 1
27 Gundersen,Eirik Team Gunda 3:00:27 + 29:19 1
28 Lindqvist,Ola Nydalen SK 3:01:39 + 30:31 1
29 Sivertsen,Vegard Deloitte 3:02:02 + 30:54 3
30 Dahle,Espen Brettås EDB BIL 3:02:23 + 31:15 3
31 Bækken,Lars Ivar K. Kvale & Co BIL 3:02:59 + 31:51 1
32 Lie,Stein Erik Botne Skiklubb 3:05:21 + 34:13 2
33 Rustbakken,Jan Helge Intersport Gjøvik 3:08:47 + 37:39 1
34 Martinussen,Bjørn-Tore 5summits 3:09:03 + 37:55 1
35 Lien,Kjetil Øyer Tretten IL 3:10:26 + 39:18 3
36 Keller,Erich   3:11:33 + 40:25 2
37 Gravem,Øyvind Eidsvoll SK 3:11:52 + 40:44 1
38 Utby,Gunnar gummi 3:12:03 + 40:55 3
39 Høgholen,Mads Abbott Norge BIL 3:13:24 + 42:16 3
40 Dobbe,Torkell KLP BIL 3:13:32 + 42:24 1
41 Høilund,Jan Henrik Sportsklubben Rye 3:13:57 + 42:49 1
42 Evje,Tormod Harestua IL 3:14:42 + 43:34 2
43 Fjeld,Hans Petter Lesja IL 3:14:50 + 43:42 1
44 Cock,Vegard Team Cock 3:15:00 + 43:52 1
45 Finstad,Halvor Vang Skiløperforening 3:15:04 + 43:56 2
46 Aarsbog,Svein Anders Moss Ck 3:17:51 + 46:43 1
47 Engtrø,Hågen Fetsund 3:19:18 + 48:10 1
48 Thorsteinsen,Ivar Farmen mesterbygg 3:19:32 + 48:24 2
49 Mørkved,Andreas Bob Dylans venner 3:19:52 + 48:44 1
50 Nybakk,Jøran Deloitte 3:20:46 + 49:38 1
51 Aanstad Hallonen,Ørjan Rambøll - Lillehammer 3:23:07 + 51:59 1
52 Fuglesang,Ole Andreas Sportsklubben Rye / Folkehelse 3:29:04 + 57:56 1
53 Andresen,Hans DnB NOR 3:30:51 + 59:43 1
54 Bråthen,Pål Einar Tho GE Money Bank 3:31:15 +1:00:07 3
55 Ødegård,Kim Hønefoss 3:31:31 +1:00:23 1
56 Sigvartsen,Espen Accenture 3:31:42 +1:00:34 1
57 Johansen,Rune Treungen 3:31:50 +1:00:42 1
58 Strømskroken,Pål Team Milslukern 3:33:20 +1:02:12 1
59 Jonas,Langerud 0 3:33:34 +1:02:26 1
60 Aasheim,Kent Inge NRBR B.I.L 3:34:26 +1:03:18 2
61 Harr,John Olav Fondsfinans BIL 3:35:14 +1:04:06 1
62 Stensgård,Kristian 5summits 3:35:59 +1:04:51 1
63 Hauge,Håvard J/h sykkel 3:37:30 +1:06:22 1
64 Aune,Oddvin NRK bil 3:38:45 +1:07:37 1
65 Pettersen,Øystein EDB Business partner 3:39:05 +1:07:57 2
66 Madsen,Andreas oslo 3:39:13 +1:08:05 1
67 Randgaard,Rudi Hønefoss 3:40:21 +1:09:13 1
68 Lundeby,Paul Andreas NSB Steinkjer 3:41:49 +1:10:41 2
69 Rønnekleiv,Stian eikefjord 3:42:29 +1:11:21 2
70 Hansen,Jan Erik Team Svensen 3:43:59 +1:12:51 1
71 Knapskog,Henrik leirsund 3:44:32 +1:13:24 1
72 von der Lippe,Giert oslo 3:48:07 +1:16:59 1
73 Mork,Rune Kristian Statnett BIL 3:50:13 +1:19:05 1
74 Ringstad,Stian J/h sykkel 3:50:23 +1:19:15 1
75 Nyland,Thomas If Bedriftidrettslag 3:52:38 +1:21:30 1
76 Mebust,Erlend Team SMART Board 3:53:19 +1:22:11 1
77 Tangen,Jan Egil SK Rye 3:54:01 +1:22:53 1
78 Svensen,Lars Team Svensen 3:54:52 +1:23:44 1
79 Bekkhus,Robert oslo 3:56:17 +1:25:09 1
80 Øen,Bjarte NOTEAM 4:04:28 +1:33:20 1
81 Kitdal,Christer Hagan 4:10:16 +1:39:08 1
82 Aschehoug,Kenneth NSB Steinkjer 4:11:09 +1:40:01 1
83 Andersen,Jarle DIBkunnskap IL 4:11:23 +1:40:15 1
84 Lunde,Ole Arthur   4:16:01 +1:44:53 3
85 van Huijksloot,Sander Hollandia 4:18:18 +1:47:10 1
86 Johansen,Mats Joachim Rock`n roll fk 4:23:27 +1:52:19 1
87 Smestad,Halvor Team Smestad 4:40:25 +2:09:17 2
DNF Berg,Atle PwC   2
DNF Jakobsen,Jarle Næroset IL   1
DNF Kjensli,Magne Ceres   1
DNF Tøsse,Stein Tore oslo   1
DNF Andreassen,Eivind Greåker Innebandy   1
DNF Hansen,Martin Team Svensen   1
DNS Tveit,John Ragnar Bærums Verk   1
DNS Lian,Fredrik Mohn Heming   2
DNS Fossgard,Alexander Gower Jersøy ski og skøyter   1
Resultatliste K16-17   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mohagen Hansen,Maren Konnerud IL 3:03:27 + 00:00 1
2 Gabrielsen,Kari Vang skiløperforrening 4:34:31 +1:31:04 1
DNF Moen,Marttine Gjerdrum Ski   1
DNS Nybo,Marte Sundby Rustad IL   1
Resultatliste K18-19   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Herberg,Kjersti S. Biri IL 3:23:17 + 00:00 1
2 Tøraasen,Anna Veldre Ski 3:48:22 + 25:05 1
3 Pedersen,Pernille Eidsvoll Verk Skiklubb 3:52:25 + 29:08 2
4 Løvmo,Oda Erika Stor- Elvdal Skiklubb 4:57:21 +1:34:04 1
Resultatliste M35-39   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Viken,Øyvind Team G-Sport Lillehammer 2:22:10 + 00:00 6
2 Snerthammeren,Odd Knaben 2:25:47 + 03:37 1
3 Roland,Kjartan Nannestad Skiklubb 2:29:32 + 07:22 2
4 Holter,Olav Team Sportsgutta 2:30:48 + 08:38 1
5 Kvernerud,Vebjørn Milsluker`n 2:31:15 + 09:05 1
6 Hagesveen,Arild Diakonhjemmet Sykehus BIL 2:31:24 + 09:14 1
7 Bjørge,Eirik Gunnar SK Rye 2:32:01 + 09:51 3
8 Holm,Lars Atle Green Machines 2:37:46 + 15:36 4
9 Buer Johansen,Rune Trømborg 2:37:55 + 15:45 1
10 Lien,Øyvind Gjøvik 2:39:17 + 17:07 1
11 Løkken,Jan Frode Sør-Fron IL Ski 2:40:13 + 18:03 1
12 Stener,Tommy Vang sf 2:41:02 + 18:52 5
13 Haugen,Erik Næroset IL 2:41:04 + 18:54 3
14 Authen,Paul Aksel Trøgstad Skiklubb 2:43:08 + 20:58 4
15 Dahling,Martin Hernes IL 2:43:25 + 21:15 3
16 Samuelsen,Jan-Rune Stor-Elvdal SK 2:45:51 + 23:41 3
17 Myre,Torleiv Yli Hamar Skiklubb 2:46:21 + 24:11 5
18 Thomassen,Rune Hamar-skiklubb 2:47:47 + 25:37 3
19 Haug,Njål Eirik il driv 2:48:06 + 25:56 1
20 Holmvik,Bjørn HM Kongens Garde 2:48:11 + 26:01 1
21 Granum,Bjørn Vang Skiløperforening 2:49:11 + 27:01 3
22 Bårdseng,Sindre Vang Skiløperforening 2:51:10 + 29:00 8
23 Bergene,Tom eiker ck 2:51:59 + 29:49 1
24 Sexe,Vigleik Merrell Multimania 2:53:00 + 30:50 1
25 Mølmann,Morten Ceres/SAS 2:53:19 + 31:09 1
26 Mikkelsen,Tommy Brumunddal Ski 2:53:27 + 31:17 3
27 Sveen,Tormod Cartherud 2:53:30 + 31:20 3
28 Fugleberg,Kjetil PCO 2:54:11 + 32:01 2
29 Bårnås,Tore Bråten Luke the drifters running time 2:55:01 + 32:51 5
30 Asplund,Knut Michael Real Kikut 2:55:13 + 33:03 4
31 Ugland,Inge OPIL 2:55:43 + 33:33 1
32 Ellingsen,Hans Bergkameratene ski 2:55:59 + 33:49 1
33 Mølsæter,Martin Jar 2:56:04 + 33:54 1
34 Lundberg,Jonas Göteborg-Majorna OK 2:56:17 + 34:07 1
35 Hammersmark,John Kjelsås IL 2:57:32 + 35:22 1
36 Gundersen,Rory   2:57:47 + 35:37 2
37 Haugmo,Bjørn Erik Moss Skiklubb 2:58:01 + 35:51 3
38 Johansen,Cato Vang Skiløperforening 2:58:05 + 35:55 3
39 Nyland,Espen ottestad sk 2:59:19 + 37:09 3
40 Hervold,Anders oslo 2:59:29 + 37:19 1
41 Bakken,Sigurd OSL 3:00:03 + 37:53 4
42 Kleppa,Tormod Eidsiva BIL 3:01:53 + 39:43 2
43 Lunna,Roar Brøttum IL 3:02:26 + 40:16 5
44 Barkenes,Vegar Emil Rælingen 3:02:46 + 40:36 2
45 Baardsgaard,Erik SK Rye/Team Salomon 3:02:49 + 40:39 2
46 Lyhus,Fred eiker ck 3:02:57 + 40:47 1
47 Frøland,Eldar Osi 3:03:27 + 41:17 1
48 Bræin,Jo Inge Team G-Sport Lillehammer 3:05:17 + 43:07 3
49 Løvseth,Haagen Vang o-lag 3:06:00 + 43:50 1
50 Opsal,Fridhjof Moss 3:06:13 + 44:03 1
51 Nergaard,Olav Petter Åslia Skilag 3:06:16 + 44:06 1
52 Galaaen,Jan Magne Kjelsås 3:06:52 + 44:42 1
53 Åsvang,Tommy oslo 3:08:07 + 45:57 1
54 Hemstad,Stig GE Healthcare BIL 3:08:27 + 46:17 1
55 Lium,Asgeir 0 3:08:41 + 46:31 1
56 Dalum,Jann Erik Lesja IL 3:09:14 + 47:04 1
57 Hagberg,Henrik Nesodden 3:09:19 + 47:09 1
58 Bendiksen,Frank Ernst & Young BIL 3:09:25 + 47:15 3
59 Hagen,Erik Hamar Skiklubb 3:10:31 + 48:21 2
60 Kråkenes,Svein Kråkenes Il 3:10:57 + 48:47 2
61 Stensby,Stig Anders Ottestad IL - sykkel 3:11:08 + 48:58 1
62 Ranestad,Øyvind Hamar Skiklubb 3:11:10 + 49:00 1
63 Grahn,Per B.O.L.S. 3:11:33 + 49:23 1
64 Haakenstad,Atle AdeB BIL 3:13:11 + 51:01 2
65 Olsen,Knut Erik Team Geilo Sport 3:14:02 + 51:52 1
66 Kildal,Trond Haavind BIL 3:14:36 + 52:26 1
67 Stramrud,Knut Jørgen FURNES 3:15:25 + 53:15 1
68 Jernberg,Espen Axis-Shield BIL 3:15:32 + 53:22 1
69 Jacobsen,Øyvind Coca Cola BIL 3:16:48 + 54:38 1
70 Buraas,Tor Kristian Vang Skiløperforening 3:17:45 + 55:35 1
71 Jevanord,Brede Nammo BIL 3:18:01 + 55:51 1
72 Torp,Morten Rena IL 3:18:02 + 55:52 1
73 Svenkerud,Ole Morten Vang Skiløperforening 3:18:30 + 56:20 1
74 Westgaard,Gunnar Team Westgaard 3:18:39 + 56:29 1
75 Kolloen,Anders Mjøs Cross MXK 3:19:11 + 57:01 1
76 Larsen,Tommy Solbraa Real Kikut 3:20:17 + 58:07 4
77 Flaa,Eirik Gåping IL 3:20:18 + 58:08 1
78 Janitz,Magne Oslo Flaggfabrikk/Moss Sykkelk 3:20:33 + 58:23 1
79 Træthaug,Bergsvein Søre Ål 3:20:36 + 58:26 1
80 Storhagen,Børre Lillehammer 3:20:47 + 58:37 3
81 Nestaker,Dag Oppland Arbeiderblad 3:21:44 + 59:34 1
82 Teigen,Ole Christian Een Jessheim 3:22:18 +1:00:08 1
83 Strand,Ørjan Svett og Mett/ Hydro Bil 3:22:38 +1:00:28 1
84 Løken,Thorbjørn Sandvika 3:23:26 +1:01:16 1
85 Almås,Johannes Ingolf Øverland Furnes Skiløperforening 3:24:34 +1:02:24 6
86 Bøe,Tore Johan Varteig IL 3:25:27 +1:03:17 1
87 Røkenes,Thomas Bækkelagets Sportsklub 3:25:29 +1:03:19 1
88 Stenersen,Harald Hamar Skiklubb 3:25:38 +1:03:28 1
89 Moen,Roar Team Sportsgutta Brandbu 3:26:23 +1:04:13 1
90 Aasmundsen,Tommy Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 3:26:33 +1:04:23 2
91 Hermansen,Paal Andrew Fana IL 3:27:57 +1:05:47 1
92 Brendjord,Bjørn Atle Lesja skiklubb 3:29:27 +1:07:17 1
93 Pedersen,Jens Even Højlund oslo 3:30:21 +1:08:11 1
94 Skille,Bjarte Nordlysbyen sykkel 3:30:33 +1:08:23 1
95 Bang,Tom Johannes oslo 3:30:41 +1:08:31 1
96 Pettersen,Morten Vang Skiløperforening 3:31:21 +1:09:11 1
97 Moen,Edgar Team Intersport Rena 3:31:45 +1:09:35 1
98 Øye,Bernt Kristian Raufoss CK 3:31:58 +1:09:48 1
99 Orderud,Jan Stovnerkameratene sykkel 3:33:31 +1:11:21 1
100 Thobru,Frode Solør CK 3:33:54 +1:11:44 1
101 Grønvold,Morten Enger oslo 3:35:47 +1:13:37 1
102 Lund,Eirik Rustad IL 3:36:08 +1:13:58 1
103 Lyford,Jørn Ceres 3:37:06 +1:14:56 1
104 Foss,Pål NOTEAM 3:37:27 +1:15:17 1
105 Bohrmann,Ronny Ingeberg 3:39:17 +1:17:07 1
106 Dreiem,Rune oslo 3:42:45 +1:20:35 1
107 Stueflotten,Pål hamar 3:45:10 +1:23:00 1
108 Hodnebrog,Knut Romerike Runners Team 3:45:13 +1:23:03 1
109 Piro,Thomas Kvale & Co BIL 3:48:40 +1:26:30 1
110 Haugen,Edmund Toten-Kranken 3:49:06 +1:26:56 2
111 Kleven,Erik Microsoft BIL 3:50:31 +1:28:21 1
112 Klafstad,Carl Haakon oslo 3:50:40 +1:28:30 1
113 Røstadstuen,Kai Eina Sportsklubb 3:52:05 +1:29:55 1
114 Khan,Shaher Yar AXELLUS BIL 3:52:08 +1:29:58 2
115 Gromholt,Øyvind ØRJE IL 3:52:57 +1:30:47 2
116 Haugen,Øyvind Sollerud OTO 3:53:11 +1:31:01 1
117 Mehol,Jan Rustad IL 3:56:41 +1:34:31 1
118 van Weerdhuizen,Eelco Shell BIL 3:57:15 +1:35:05 1
119 Monsrud,André oslo 3:57:35 +1:35:25 1
120 Olsen,Helge 5summits 3:59:02 +1:36:52 1
121 Bachke,Carl Christian Fondsfinans 3:59:04 +1:36:54 1
122 Haaker,Dag oslo 4:00:39 +1:38:29 1
123 Antonsen,Knut Jørgen Gressvik 4:04:32 +1:42:22 3
124 Vegard,Ergan Kizz Army Norway 4:08:41 +1:46:31 1
125 Bakken,Kjetil Fondsfinans 4:14:57 +1:52:47 1
126 Rodland,Finn Håkon Roche BIL 4:23:31 +2:01:21 1
127 Grønli,Jens Robert Fredrikstad SK 4:26:14 +2:04:04 3
128 Skar,Robert Gjensidige Forsikring 4:42:14 +2:20:04 1
129 Khan,Arshed Ullensaker CK 5:23:12 +3:01:02 1
DNF Nordvold,Børge Berg i Østfold   1
DNS Soug,Ole Vemund Abb BIL   2
DNS Bråten,Knut Luke the drifters running team   2
DNS Anderssen,Morten Sjumann Team G-Sport Lillehammer   2
DNS Eidesen,Fredrik Flisbyen   1
DNS Rød,Frode Sarpsborg Sk   2
DNS Nordhaug,Atle NetCom BIL   1
DNS Moen,Antonio Sarpsborg Sk   2
DNS Ringeli,Leif Olav Gjøvik   1
DNS Haugen,Ørjan Vinstra   1
DNS Kildal,Tor Skiforeningen   1
DNS Wiig,Rune Andre SKIMT/ Veidekke BIL   2
DNS Hagen,Pål Vegard hamar   1
DNS Beitdokken,Ola Eidsiva   1
DNS Bjørnsgaard,Bernt Lillehammer SK / Skisporet.no   1
DNS Eriksen,Mads Holsbø Nordreisa IL   1
Resultatliste K20-24   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Damgaard,Randi IL Ivrig 2:54:34 + 00:00 2
2 Burdahl Teien,Karoline Sande Sportsklubb 2:56:56 + 02:22 1
3 Mathisen,Gina Elisabeth Midtre Brandbu U & IL 3:02:20 + 07:46 1
4 Storslett,Anne Moelven IL 3:03:27 + 08:53 1
5 Svenkerud,Berthe Annette Rustad 3:07:43 + 13:09 1
6 Messelt,Berit Frøisland Lillehammer Skiklubb 3:12:07 + 17:33 2
7 Berger,Sara Kristine Halmsås og omegn skilag 3:43:12 + 48:38 1
8 Birkelund,Mari Gjerdrum IL 3:43:16 + 48:42 3
9 Presthus,Sunniva Team Presthus 3:51:38 + 57:04 2
10 Støen,Line Team aktivitetsglede 3:53:59 + 59:25 1
11 Handelsby,Hilde Gartland sportsklubb 4:00:21 +1:05:47 1
12 Arstad,Hilde SK Rye 4:08:40 +1:14:06 1
13 Serigstad,Anja Bryne håndballklubb 4:47:29 +1:52:55 1
DNS Edstrøm,Ingunn Elisabeth Rustad IL   2
Resultatliste K25-29   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Breda,Tille Marie Sande Sportsklubb 2:57:30 + 00:00 2
2 Sandberg,Trude Stor-Elvdal skiklubb 3:00:26 + 02:56 2
3 Foss,Ida Stange Vestringen IL 3:03:50 + 06:20 1
4 Lyngstad,Irene Rustad IL 3:09:56 + 12:26 1
5 Moe,Lene Nydalens SK 3:10:50 + 13:20 1
6 Øyen,Vigdis VetBil 3:19:51 + 22:21 4
7 Solbakken,Ingvild Huse Moelven IL 3:24:41 + 27:11 1
8 Skårerverket Andersen,Ann Krist Rikshospitalet BIL 3:29:27 + 31:57 1
9 Steffensrud,Kari P. oslo 3:42:26 + 44:56 1
10 Rønningen,Gunn Eli Stor- Elvdal Skiklubb 4:04:54 +1:07:24 1
DNS Ouren,Ragnhild oslo   1
Resultatliste K30-34   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Ingvoldstad,Ingrid Anne Vang Skiløperforening 3:05:13 + 00:00 5
2 Hagman,Siri oslo 3:08:37 + 03:24 1
3 Pedersen,Solveig Vang SLF 3:11:01 + 05:48 2
4 Smedsland,Solveig Katrine oslo 3:16:51 + 11:38 1
5 Konst,Bente OTO 3:30:04 + 24:51 1
6 Bredvold,Irene RR BIL 3:36:20 + 31:07 1
7 Glestad,Birgitte Haslum IL 3:38:56 + 33:43 1
8 Aamodt,Ingrid oslo 3:41:16 + 36:03 1
9 Skard,Åshild hamar 3:45:35 + 40:22 1
10 Østvang,Mona Elisabeth Mesnali Skilag 3:47:40 + 42:27 1
11 Malmqvist,Sofia Göteborg-Majorna OK 3:49:44 + 44:31 1
12 Prangerød,Elin Diplom-Is 3:58:17 + 53:04 1
13 Are,Kirsti Gimnes Rambøll 4:00:27 + 55:14 1
14 Olderskog,Gudrun Emilie Choice Happy Sports Team 4:22:15 +1:17:02 1
Resultatliste M40-44   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Lome,Ivar ottestad 2:29:01 + 00:00 9
2 Bakken,Tor Erik Øyer-Tretten IF 2:29:43 + 00:42 4
3 Sveen,Helge Nycomed Pharma 2:30:25 + 01:24 6
4 Brattset,Per Varteig IL 2:30:27 + 01:26 1
5 Karlsen,Anders Nesodden IF 2:32:14 + 03:13 2
6 Holmen,Bjørn Rune lillehammer skiklub 2:34:15 + 05:14 1
6 Engesveen,Øystein Team G Sport Lillehammer/MOTEK 2:34:15 + 05:14 4
8 Lien,Gudbrand Hamar Skiklubb 2:34:42 + 05:41 2
9 Eide,Espen Team G-Sport Lillehammer 2:35:33 + 06:32 2
10 Larsen,Svein Erik Veldre Ski 2:35:40 + 06:39 4
10 Evensen,Geir Team G-Sport Lillehammer 2:35:40 + 06:39 4
12 Lierhagen,Kjell Arild Ringsaker Roklubb 2:36:43 + 07:42 3
13 Stinterud,Lars Erik lillehammer skiklub 2:38:23 + 09:22 4
14 Bjørnsgaard,Anders lillehammer skiklub 2:39:04 + 10:03 1
15 Berg,Nils Rustad 2:40:51 + 11:50 1
16 Nyberget,Ole Martin Forsvarsbygg 2:41:10 + 12:09 6
17 Lappegård,Torkel Nittedal 2:41:32 + 12:31 1
18 Bergo,Knut Røa IL 2:42:27 + 13:26 4
19 Ulven,Thor Magne Eidsiva BIL 2:43:07 + 14:06 3
20 Pedersen,Jan Ola Vang sf 2:43:22 + 14:21 9
21 Moen,Ivar Tverlandet I.L. 2:44:08 + 15:07 1
22 Evensen,Frode André Siggerud IL 2:44:20 + 15:19 1
23 Holm,Egil Runar 2:44:24 + 15:23 3
24 David-Andersen,Carl Arthur Milslukern Sport 2:44:38 + 15:37 1
25 Høgset,Olav Ringerike o - lag 2:45:34 + 16:33 4
26 Fløtlien,Asgeir Moelven Bil 2:45:58 + 16:57 3
27 Lodgaard,Lars Nammo 2:46:07 + 17:06 1
28 Tomter,Øyvind Vang Skiløperforening 2:46:19 + 17:18 4
29 Kankerud,Kristen Team G-Sport Lillehammer 2:47:46 + 18:45 5
30 Tveter,Even Oppegård IL 2:48:10 + 19:09 2
31 Hansen-Møllerud,Mads Grue IL 2:48:16 + 19:15 3
32 Siljegaard,Tormod 0 2:48:17 + 19:16 1
33 Øyen,Inge Strandbygda I L 2:48:21 + 19:20 5
34 Nordby,Roger O. Nesodden IF 2:48:38 + 19:37 2
35 Bjørnlund,Thomas SteCon Engineering 2:48:54 + 19:53 1
36 Fagerheim,Roger Kvaløysletta Skilag 2:49:09 + 20:08 1
37 Holm,Kristian Lillehammer Skiklubb 2:49:12 + 20:11 1
38 Hoff,Morten Erik Team G-Sport Lillehammer 2:49:27 + 20:26 3
39 Engen,Tore-Ingar Hærland IL 2:49:36 + 20:35 2
40 Storbråten,Kåre Rustad IL 2:50:58 + 21:57 1
41 Hågå,Jon Håvard Lesja IL 2:52:04 + 23:03 1
42 Sandberg,Tore Strandbygda IL 2:52:34 + 23:33 3
43 Solberg,Harald Veldre Ski 2:52:37 + 23:36 1
44 Langøigjelten,Pål-Erik Hamar Skiklubb 2:55:27 + 26:26 1
45 Moengen,Trond Løreenskog skiklibb 2:55:44 + 26:43 2
46 Holstad,Haavard Haktor treninga.no 2:55:58 + 26:57 1
47 Johannesen,Bjørn BK-ski 2:56:14 + 27:13 1
48 Skjold,Arild FFI_BIL 2:56:29 + 27:28 4
49 Flatebø,Reidar Eidsiva BIL 2:57:04 + 28:03 1
50 Kolte,Nikolaj Holstebro Skiklub, Danmark 2:58:22 + 29:21 1
51 Haug,Dag Torshov SK 2:58:42 + 29:41 1
52 Johnsen,Jan-Thorleif Eidsvold Værks Skiklub 2:58:45 + 29:44 3
53 Bratvold,Tore Luke the drifters running team 2:59:36 + 30:35 1
54 Heyerdahl,Stig Ottestad I.L 2:59:51 + 30:50 2
55 Kristiansen,Jon Brumunddal Ski 3:00:26 + 31:25 5
56 Mathiesen,Christian P. Stor-Elvdal skiklubb 3:00:42 + 31:41 1
57 Solberg,Dag Kristen Høvik IF 3:00:45 + 31:44 2
58 Nereng,Arnfinn Hydro BIL 3:01:44 + 32:43 2
59 Bredesen,Eirik NBR /NCC 3:01:53 + 32:52 1
60 Moe,Dagfinn Moss Ck 3:02:28 + 33:27 2
61 Almqvist,Per NOIL 3:02:32 + 33:31 2
62 Gomo,Terje Frøy 3:02:44 + 33:43 1
63 Skyrud,Finn Terje SAS ski, jogg & tråkk 3:02:59 + 33:58 4
64 Solem,Tore Brumunddal Ski 3:03:15 + 34:14 1
65 Hoem,Ole Svett og Mett 3:04:31 + 35:30 4
66 Ellingsbø,Kjell Petter VSF 3:04:40 + 35:39 2
67 Wernberg,Birger Ottestad Sykkel 3:04:48 + 35:47 4
68 Stenvik,Are NOTEAM 3:05:26 + 36:25 1
69 Holmeid,Øyvind Kjelsås 3:05:30 + 36:29 1
70 Olsen,Rune Team Sportsgutta 3:05:55 + 36:54 2
71 Kråkevik,Bjørn Veldre Ski 3:05:57 + 36:56 1
72 Utby,Ragnar Ottestad IL 3:06:04 + 37:03 2
73 Hjelløkken,Ola Kristian Østerdal Garnison 3:07:09 + 38:08 5
74 Saltnes,Einar Rye 3:07:20 + 38:19 1
75 Bøhleng,Terje IL Moretti 3:07:29 + 38:28 1
76 Liland,Eirik Swedish Match Norge 3:07:49 + 38:48 1
77 Almqvist,Østen Østerdal Garnison 3:08:03 + 39:02 4
78 Bjørn,Gjermund Vang Skiløperforening 3:08:25 + 39:24 3
79 Linberg,Asgeir lillehammer skiklub 3:09:47 + 40:46 1
80 Østlie,Tor-Arne Ceres 3:09:51 + 40:50 1
81 Aase,Bjørn Espen VSF 3:10:18 + 41:17 4
82 Kråkenes,knut Kråkenes Il 3:10:40 + 41:39 2
83 Borkhus,Jostein Strandbygda 3:10:51 + 41:50 1
84 Rognerud,Dagfinn lesja og dovre sykleklubb 3:10:54 + 41:53 2
85 Kartomten,Johan Vang Skiløperforening 3:11:25 + 42:24 9
86 Høgevold,Andreas Hernes IL 3:11:29 + 42:28 2
87 Solvang,Tom Inge Bjerke IL 3:11:44 + 42:43 1
88 Frøen,Tor Eivind NOTEAM 3:12:23 + 43:22 1
89 Hollekim,Ørjan Vang Skiløperforening 3:12:33 + 43:32 2
90 Tveit,Ketil Olav Ål IL 3:12:50 + 43:49 2
91 Knutsen,Ole SAS BIL 3:13:46 + 44:45 3
92 Brynestad,Helge Brumunddal Ski 3:14:07 + 45:06 1
93 Ottesen,Odd Jørgen privat 3:14:15 + 45:14 2
94 Eik,Arne Harald Eik AS 3:14:24 + 45:23 4
95 Utby,Øystein Stange SK 3:14:25 + 45:24 3
96 Løvstad,Steinar Sørumsand IF 3:14:52 + 45:51 1
97 Stubberud,Lars Henning Brumunddal 3:16:57 + 47:56 1
98 Bye,Audun Eidsvoll SK 3:17:36 + 48:35 4
99 Guttormsen,Tom Ottestad IL 3:17:41 + 48:40 2
100 Furmyr,Jan Per Norwegian BIL/ Ceres 3:18:44 + 49:43 1
101 hansen,jan arve trøgstad sk 3:18:57 + 49:56 4
102 Formo,Tor Øyer-Tretten Idrettsforening 3:19:58 + 50:57 1
103 Bye,Dag Arne Hamar Skiklubb 3:21:09 + 52:08 1
104 Røsaasen,Morten Team Sportsgutta Brandbu 3:21:59 + 52:58 1
105 Austad,Ole Harald Rye 3:22:59 + 53:58 2
106 Strand,Kai-Ingvar Vang Skiløperforening 3:23:04 + 54:03 2
107 Kristiansen,Jan Ove Kjellmyra IL 3:24:33 + 55:32 1
108 Halvorsen,Rolf-Arne Nordea B.I.L. 3:25:26 + 56:25 1
109 Ninive,Asle Nammo BIL 3:26:03 + 57:02 1
110 Lien,Steinar VPIL 3:26:23 + 57:22 2
111 Lennestad,Bjørn Erik Filtvet Fremad 3:26:39 + 57:38 1
112 Hylen,Terje Kvikne 3:28:15 + 59:14 1
113 Tungard,Christer Vang Skiløperforening 3:28:19 + 59:18 1
114 Seim,Reidar COWI BIL 3:28:23 + 59:22 3
115 Slaaen,Kristian Raufoss IL Langrenn 3:29:16 +1:00:15 1
116 Olsen,Harald Åsen IL 3:29:57 +1:00:56 1
117 Hjellnes,Torgeir oslo 3:30:37 +1:01:36 1
118 Torø,Stein-Vidar Filtvet Fremad 3:30:46 +1:01:45 1
119 Lunna,Ole Christian Brøttum IL 3:32:28 +1:03:27 5
120 Ugland,Frode Aller BIL 3:32:43 +1:03:42 1
121 Larsen,Bjørn Willy Real Kikut / Skanska 3:33:31 +1:04:30 1
122 Knutsen,Per G Bingsfoss 3:35:49 +1:06:48 1
123 Tåsåsen,Espen P4 BIL 3:36:36 +1:07:35 2
124 Krosby,Ole Johan ØRJE IL 3:37:26 +1:08:25 1
125 Høyen,Svein Olav Jessheim 3:38:14 +1:09:13 3
126 Trond,Lillebo Hamar Skiklubb 3:39:28 +1:10:27 1
127 Ludvigsen,Anstein JAP 3:39:51 +1:10:50 2
128 Lunn,Atle IKT-nor 3:41:39 +1:12:38 1
129 Otterlei,Svein Finstadjordet 3:42:59 +1:13:58 1
130 Nesdsal,Øyvind Ottestad IL - sykkel 3:45:14 +1:16:13 1
131 Bø,Karl Erik Grønnehuset IL 3:47:28 +1:18:27 1
132 Roseth,Tore HPIL 3:48:56 +1:19:55 1
133 Tørtberg,Ketil Ceres 3:51:47 +1:22:46 1
134 Fagereng,Magne B.O.L.S. 3:53:09 +1:24:08 1
135 Johansen,Tom Ivar YAIL 3:54:19 +1:25:18 4
136 Tangen,Atle Priv. 3:58:48 +1:29:47 2
137 Langkaas,Svein Bærums Verk IF 4:02:56 +1:33:55 1
138 Olsen,Erik Frey hamar 4:05:56 +1:36:55 2
139 Rognerud,Kjetil lesja og dovre sykleklubb 4:12:16 +1:43:15 1
140 Edvardsen,Ivar Grålum 4:18:59 +1:49:58 1
141 Østhaug,Per Olav oslo 4:47:22 +2:18:21 1
142 Verdell,David Norcem 4:49:41 +2:20:40 1
DNF Gustavsen,Knut Halden Skiklubb   3
DNF Nilsen,Erik Team RENO B.I.L   1
DNF Overskott,Espen Hamar Skiklubb   3
DNF Olsen,Morten Ottestad IL - sykkel   4
DNF Larsen,Tony Sas ski   1
DNF Fossheim,Tore Coca Cola BIL   1
DNS Berg,Jens-Kristian Fearnleys   2
DNS Thomassen,Stig Roger Team G-Sport Lillehammer   2
DNS Hovde,Terje Ottestad IL - sykkel   2
DNS Røysted,Ulf Aqua Rosim BIL   1
DNS Hemma,Jørn Team G-Sport Lillehammer   5
DNS Inglingstad,Bjørn Ole Rustad   2
DNS Huse,Ole Marcus Team G-Sport Lillehammer   5
DNS Lindholm,Geir Rosim BIL   3
DNS Skjetne,Olve Gjøvik Skiklubb   1
DNS Pedersen,Arnfinn Nesodden IF   4
DNS Østgulen,Wilfred Isfjord Consulting   1
DNS Bråthen,Jan Harald Njård   3
DNS Andreassen,Morten tfl   1
DNS Næss,Kjetil Heltorp SIF/Veidekke BIL   1
DNS Sørensen,Atle Eidsvold værk skiklubb   1
DNS Tangen,Rune Team Bekkeberget   1
DNS Lilleland,Kjell Arne Hallingnatten   1
DNS Strøm,Terje Gjensidige Sport / SK Rye   1
DNS Mangset,Morten Nes Sportsklubb   1
Resultatliste K35-39   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Hauglann,Lisbeth Tromsø skiklubb 2:45:37 + 00:00 1
2 Skari,Hege lillehammer skiklub 2:57:19 + 11:42 3
3 Røset,Linda Hernes Institutt 3:00:18 + 14:41 1
4 Bryhni,Rita Åsbygda IL 3:01:28 + 15:51 6
5 Robøle,Ingrid Hamar Skiklubb 3:10:03 + 24:26 3
6 Bolstad,Sissel Tynset IF 3:12:14 + 26:37 3
7 Karlsen,Reidun O. lillehammer skiklub 3:12:42 + 27:05 3
8 Jelstad,Beate oslo 3:14:09 + 28:32 1
9 Nes,Marianne Affecto 3:14:28 + 28:51 1
10 Lyngnes,Klara Rail-X BIL 3:23:56 + 38:19 1
11 Popperud,Inger Marie Nesodden 3:27:12 + 41:35 1
12 Lien,Eli Ringstad Gjøvik Skiklubb 3:29:12 + 43:35 1
13 Elton,Heidi Kulsrud Åsen IL 3:34:29 + 48:52 2
14 Hoff,Line Lillehammer ck 3:39:07 + 53:30 1
15 Sønsthagen,Trine, Vaaler Rena 3:39:36 + 53:59 2
16 Fismen,Britta Nydalens SK 3:47:46 +1:02:09 3
17 Holm,Astrid Johanne OPIL 3:48:20 +1:02:43 1
18 Baksjøberget,Anniken Vang Skiløperforening 3:51:18 +1:05:41 1
19 Andersen,Hege Schytz Nydalen Skiklub 3:55:54 +1:10:17 1
20 Aadland,Eva Thorslund Nittedal idrettslag 4:07:21 +1:21:44 1
21 Hartz,Ingeborg Søreng skiklubb 4:22:04 +1:36:27 1
22 Lille,Gro oslo 4:44:19 +1:58:42 1
DNS Arnestad,Lene Mesnali Skilag   1
DNS Jevne Framstad,Ingrid CK Toten-Tråkk   1
DNS Kirkhus,Trine Oslofjord Triatlon   3
Resultatliste M45-49   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Aasum,Yngve StatoilHydro BIL 2:38:35 + 00:00 1
2 Trosten,Toralf Rælingen skiklub 2:38:40 + 00:05 3
3 Bonkerud,Torbjørn Veldre Ski 2:40:26 + 01:51 14
4 Johansen,Thor Anders Team G-Sport Lillehammer 2:40:38 + 02:03 1
5 Hansen-Møllerud,Lars Grue IL 2:41:56 + 03:21 2
6 Ringen,Harald Rustad IL 2:41:58 + 03:23 3
7 Hellebergshaugen,Odd Arne Vang Skiløperforening 2:42:06 + 03:31 7
8 Røysheim,Eirik Team G-Sport Lillehammer 2:43:34 + 04:59 3
9 Korvald,Christian Team Tiramisisu 2:44:16 + 05:41 1
9 Sundby,Morten Halmsås Og Omegn 2:44:16 + 05:41 1
11 Hemma,Johs Brøttum 2:44:52 + 06:17 5
12 Aamodt,Nils Tore Vang Skiløperforening 2:45:08 + 06:33 18
13 Holen,Carl Olav lillehammer skiklub 2:46:04 + 07:29 2
14 Kjær,Geir Team Milsukern 2:46:12 + 07:37 2
15 Sandbakk,Tom Arild Blaker IL 2:46:13 + 07:38 1
16 Glendrange,Øyvind AF Gruppen BIL 2:46:29 + 07:54 2
17 Aadnøy,Per Magne Gjerdrum IL 2:46:40 + 08:05 1
18 Thomasgaard,Olaf Johan DnBNOR BIL 2:48:16 + 09:41 2
19 Wahl,Christian Advoktafirmaet Kvale & Co 2:49:06 + 10:31 1
20 Hjelle,Arne Nord Pool Sport 2:49:27 + 10:52 3
21 Røkaas,Jørn T. Fossum IF / Fred. Olsen Sports 2:49:29 + 10:54 1
22 Nordskog,Tor Harpefoss IL 2:50:02 + 11:27 2
23 Østberg,Håkon Gjøvik Skiklubb 2:50:46 + 12:11 5
24 Bakken,Rolf Hernes IL 2:52:17 + 13:42 6
25 Knutsmoen,Rune Nesodden IF 2:52:36 + 14:01 4
26 Schia,Sigmund BK-ski 2:53:10 + 14:35 1
27 Andresen,Sverre Heming IL 2:54:06 + 15:31 4
28 Andreassen,Trond Espa IL 2:54:16 + 15:41 1
29 Barthel,Erik Sweco Norge AS 2:54:43 + 16:08 1
30 Holmsen,Lai Driv IL 2:54:59 + 16:24 1
31 Svartholt,Per-Ivar Vaaler IF 2:56:04 + 17:29 1
32 Hamner,Geir Grue IL 2:56:06 + 17:31 1
33 Dalby,Hans Ottestad IL 2:56:18 + 17:43 2
34 Simonsen,Pål Eidsvoll Værk Skiklubb 2:57:43 + 19:08 3
35 Lid,Asbjørn OPIL 2:58:58 + 20:23 2
35 Jensen,Rune Holtze Moss Ck 2:58:58 + 20:23 3
37 Svensson,Reidar Skarnes 2:59:00 + 20:25 4
38 Flytør,Geir Morten Hurdal IL 2:59:24 + 20:49 1
39 Angelsen,Tore OFG 2:59:25 + 20:50 2
40 Tønseth,Carl Peter Lyn Ski 2:59:59 + 21:24 1
41 Sjulstad,Ole Bjørn Konnerud 3:00:23 + 21:48 1
42 Pedersen,Morten Nordbygda/Løten Ski 3:00:29 + 21:54 1
43 Skjelstad,Kai Østre Toten Skilag 3:00:35 + 22:00 3
44 kvittingen,joar Korlevoll 3:01:49 + 23:14 2
45 Olsen,Kjell Arne Brumunddal SK 3:02:22 + 23:47 1
46 Fossum,Rune ottestad 3:02:25 + 23:50 5
47 Brendlien,Morten VSOP 3:03:22 + 24:47 1
48 Pettersen,Svein Gjøvik Skiklubb 3:03:44 + 25:09 1
49 Hansen,Frank Drammens ball klubb 3:03:46 + 25:11 1
50 Berntsen,Arvid Vestringen i.l. 3:04:31 + 25:56 2
51 Fæste,Kristian Team Xtra personell 3:04:32 + 25:57 4
52 Sunde,Sven Inge Høgskolen i Hedmark 3:05:16 + 26:41 2
53 Berggrav,Dag Henrik Berggrav Heming 3:05:35 + 27:00 1
54 Skarpnord,Kjell Veldre Ski 3:05:37 + 27:02 6
55 Nybo,Jan Olav Rustad IL 3:05:43 + 27:08 3
56 Lundefaret,Magne lillehammer skiklub 3:05:57 + 27:22 1
57 Hjelmås,Svein Lyn Ski 3:06:16 + 27:41 3
58 Trudvang,Ole Fox Electronics 3:07:17 + 28:42 1
59 Hellen,Jørn Ove Bertel O. Steen Teknikk AS 3:08:01 + 29:26 1
60 Nordhagen,Harald Brøttum IL 3:08:03 + 29:28 4
61 Christensen,Arne Quist Telenor BIL 3:08:05 + 29:30 2
62 Flatemo,Trond Martin Strandbygda IL 3:08:31 + 29:56 1
63 Guren,Hans STM 3:09:29 + 30:54 1
64 Vestby,Arild Varteig IL 3:09:59 + 31:24 1
65 Søbye,Kjell lillehammer skiklub 3:10:05 + 31:30 2
66 Stolt-Nielsen,Jacob Overtoppen og Heming 3:10:51 + 32:16 1
67 Tarraldsen,Torstein Treungen IL 3:11:25 + 32:50 1
68 Kvale,Tor-Einar Fopil 3:13:38 + 35:03 2
69 Justad,Per Ole Filtvet Fremad IL 3:13:43 + 35:08 1
70 Torgerhagen,Per Ottestad IL 3:14:04 + 35:29 5
71 Limbodal,Svein Rune Nortura BIL 3:14:11 + 35:36 3
71 Haugen,Fredrik Nesodden 3:14:11 + 35:36 2
73 Diserud,Tor Åge UMBBIL 3:15:20 + 36:45 1
74 Rygh,Arne Roar Treungen 3:16:45 + 38:10 1
75 Karlsen,Morten MC HOCKEY BIL 3:18:10 + 39:35 1
76 Nilsen,Øystein Sportsklubben Rye 3:19:23 + 40:48 1
77 Ødegård,Arne Ottadalen sk 3:19:52 + 41:17 2
78 Strømland,Lars Frode Luke The Drifter's Running Tea 3:20:05 + 41:30 1
79 Hanstad,Bjørn Otta IL 3:20:21 + 41:46 3
80 Lehne,Nils Harald Ringsaker I.F. 3:21:02 + 42:27 1
81 Karlsen,Andreas Ring IL 3:21:36 + 43:01 3
82 Johansson,Ulf Brøttum IL 3:22:27 + 43:52 2
83 Hansveen,Jørn Kristian Øyer/Tretten IF 3:22:44 + 44:09 1
84 Lehne,Tom Erik BDO Noraudit Ringsaker AS 3:23:24 + 44:49 2
85 Solvik,Stein oslo 3:27:50 + 49:15 2
86 Eide,Egil IL, Tyrving 3:27:56 + 49:21 2
87 Karsrud,Øyvind Svett og Mett 3:29:26 + 50:51 1
88 Presthus,Jan Egil Løten 3:31:12 + 52:37 2
89 Lien,Jan Erik Otta IL 3:33:16 + 54:41 5
90 Lien,Lars Team Sportsgutta/Trox 3:35:47 + 57:12 1
91 Braanaas,Paal oslo 3:36:15 + 57:40 1
92 Bekken,Arne Hurdal 3:37:47 + 59:12 2
93 Marthinsen,Øyvind Schneider electric 3:38:50 +1:00:15 3
94 Myhrum,Lars Lommedalens IL 3:39:19 +1:00:44 1
95 Myhre,Paul JAP 3:41:39 +1:03:04 1
96 Hamar,Espen Kvale & Co BIL 3:43:15 +1:04:40 1
97 Loraas,Frode Veldre friidrett 3:44:49 +1:06:14 1
98 Rostad,Ole Eidsiva BIL 3:45:05 +1:06:30 1
99 Lunner,Jostein BSF 3:45:07 +1:06:32 1
100 Skjønvoll,Helge Drammen 3:45:53 +1:07:18 1
101 Hansen,Pål Rasta 3:46:04 +1:07:29 1
102 Gulbrandsen,Torgeir Moss 3:46:09 +1:07:34 3
103 Larsen,Steinar globus mek.prod.as 3:52:28 +1:13:53 1
104 Ottesen,Leif Geilo IL 4:00:51 +1:22:16 1
105 Bredesen,Arnulf ullensaker cyklekubb 4:02:45 +1:24:10 1
106 Ehrstedt,Peter Team Klister 4:05:32 +1:26:57 1
107 Aasen,Øyvind Hydro BIL 4:08:19 +1:29:44 2
108 Kristiansen,Svein Erik Holter 4:08:43 +1:30:08 1
109 Mathiesen,Arvid Skatt øst Oslo B.I.L 4:32:53 +1:54:18 4
110 Schöllin,Stefan oslo 4:48:39 +2:10:04 1
DNF Løvlien,Ola Forsvarsbygg   1
DNF Pettersen,Odd-Ragnar Telenor BIL   2
DNF Holter,Trond Nesodden IF   2
DNF Øllgaard,Per Viborg OK   1
DNS Hoff,Arnfinn Osl B.i.l   3
DNS Dietrichs,Pål Einar Høgskolen i Hedmark   1
DNS Weisten,Arild Gjøvik Skiklubb   1
DNS Larsen,Kjell Olav Mandt Bækkelagets SK   2
DNS Ness,Christian privat   1
DNS Årud,Espen Hamar Skiklubb   1
DNS Slokvik,Trygve Glad Ottestad IL SKI   1
DNS Eide,Stein S JH sykkel   2
DNS Måøy,Jan KLP BIL   4
DNS Ellegård,Dag Vang SKLF   8
DNS Andersen,Alf Kåre Hafslund   1
DNS Bergersen,Eirik Jarl Nordea/If Frøy   2
DNS Røvik,Geir Nøtterøy   1
DNS Tosterud,Even Anders Feiring Il   2
DNS Skårholen,Tommy Furnes Skiløperforening   2
Resultatliste K40-44   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Krüger,Inger Hegstad Lyn Ski 2:45:26 + 00:00 2
2 Myklebust,Marianne Hamar Skiklubb 2:54:47 + 09:21 1
3 Ellingsbø,Margrete Vang Skiløperforening 2:59:46 + 14:20 7
4 Hauglann,Beate Fjellhamar 3:06:20 + 20:54 2
5 Danielsen Tangen,Astrid Ullensaker Sykkelklubb 3:17:42 + 32:16 1
6 Hoff,Randi Friskis og Svettis 3:20:34 + 35:08 1
7 Lilleaas,Tone Åril Ceres 3:22:13 + 36:47 3
8 Westby,Anne Karin Vang Skiløperforening 3:22:51 + 37:25 2
9 Wiig,Torgunn Lørenskog Skiklubb 3:22:53 + 37:27 3
10 Høgevold,Aina Hernes IL 3:23:50 + 38:24 3
11 Lundemo,Marie SAS BIL 3:24:04 + 38:38 2
12 Kittelsrud,Anne G. Nordbygda Løten Ski 3:25:44 + 40:18 1
13 Glorud,Eli Mørkved Brumunddal Ski 3:25:54 + 40:28 2
14 Lodgaard,Eirin RIL 3:26:11 + 40:45 2
15 Neegaard,Pia Lillehammer 3:26:55 + 41:29 1
16 Stuan,Kari Helgestad Nordbygda/ Løten Ski 3:28:52 + 43:26 1
17 Kvåle,Tone Nordreisa IL 3:29:30 + 44:04 1
18 Ødegaard,Jorunn Elisabeth Bækkelaget spkl 3:29:42 + 44:16 1
19 Blakstvedt,Berthe Trollåsen 3:31:17 + 45:51 1
20 Sand,Marianne Krog lillehammer skiklub 3:31:30 + 46:04 1
21 Lundby,Inger Løten 3:36:47 + 51:21 1
22 Bordal,Kristin Næroset 3:40:59 + 55:33 1
23 Todal Liestøl,Helen Bærum skiklubb 3:44:34 + 59:08 1
24 Næss Karlsen,Eva Skedsmokorset 3:47:48 +1:02:22 1
25 Thøgersen,Ingun Vestli AFSK 3:51:01 +1:05:35 1
26 Gjærum,Randi Lovise Åsen IL 3:53:45 +1:08:19 1
27 Breidablik,Linda Lillehammer Sykehus BIL 3:57:19 +1:11:53 1
28 Haraldsson,Kristin Rustad IL 3:57:48 +1:12:22 1
29 Thorslund,Mette Vang Skiløperforening 4:05:21 +1:19:55 1
30 Tveit,Marit Ål IL 4:19:12 +1:33:46 2
31 Moen,Marianne Gjerdrum IL 4:40:34 +1:55:08 1
32 Ødeli,Irene Ford-Ringen 4:42:26 +1:57:00 3
DNS Nygard,Ann Britt Elverum   3
DNS Olaussen,Anne Follebu Skiklubb   3
Resultatliste K45-49   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Østensen,Liv Rognlien Østre Toten Skilag 3:04:51 + 00:00 1
2 Tryggestad,Iren Rustad IL 3:08:36 + 03:45 2
3 Dehli,Turid lillehammer skiklub 3:11:12 + 06:21 3
4 Busterud,Toril Thomasgaard Vang Skiløperforening 3:19:15 + 14:24 3
5 Thorsrud,Berit Ottestad I.L 3:21:57 + 17:06 2
6 Sandaker,Unn Brumunddal Ski 3:24:42 + 19:51 2
7 Støen,May-Britt Statkraft BIL 3:27:20 + 22:29 2
8 Ytterstad,Nina Wavik Sp. kl. Vidar 3:28:54 + 24:03 2
9 Nybo,Lise Sundby Rustad IL 3:40:35 + 35:44 1
10 Lindstad,Turid Øyer-Tretten IL 3:49:56 + 45:05 1
11 Skjerve,Nina privat 4:00:31 + 55:40 1
12 Høiesen Kvamsø,Anniken Kolbotn 4:03:11 + 58:20 1
13 Nymoen Busterud,Eva Vang Skiløperforening 4:03:51 + 59:00 1
14 Hansveen,Bente H Øyer/Tretten IF 4:13:54 +1:09:03 1
DNF Rosenlund,Torun Vang Skiløperforening   1
DNF Petersen,Marit Asplin Hjelp24 HMS   2
DNS Gustavsen,Anne Grethe Hakadal IL   1
DNS Måøy,Åsa Nesodden sykkelklubb   4
Resultatliste M50-54   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Høiby,Bjørn næroset.il 2:29:43 + 00:00 18
2 Hannestad,Steinar Sørumsand IF 2:29:57 + 00:14 2
3 Gresmo,Tore Hof IL 2:36:14 + 06:31 11
4 Rusti,Øystein aurdal if 2:36:35 + 06:52 2
5 Bækken,Aadne Handelsbanken BIL 2:37:07 + 07:24 3
6 Wennersberg,Øyvind Mysen 2:40:06 + 10:23 8
7 Solbakken,Per lillehammer skiklub 2:40:31 + 10:48 2
8 Strandlie,Audun Gjøvik Skiklubb 2:40:36 + 10:53 1
9 Hårstad,Nils Petter IL Snøhetta 2:40:41 + 10:58 1
10 Gjerdalen,Jan Erik Tynset 2:43:35 + 13:52 5
11 Nygaard,Per Ole Vestringen 2:44:08 + 14:25 5
12 Bakken,Anders lillehammer skiklub 2:44:11 + 14:28 2
13 Evensen,Ole Team G-sport Lillehammer 2:44:25 + 14:42 1
14 Mellbye,Andreas Overtoppen 2:45:23 + 15:40 4
15 Skarpnord,Jan Ola Brumunddal Ski 2:45:46 + 16:03 2
16 Nessiøy,Inge Ullensaker 2:46:38 + 16:55 1
17 Eide,Kjell lillehammer skiklub 2:47:46 + 18:03 3
18 Hårstad,Arnt Rennebu 2:48:36 + 18:53 1
19 Øvstehage,Inge Vestringen IL 2:50:06 + 20:23 1
20 Holt Nilsen,Gunnar NOIL 2:50:17 + 20:34 2
21 Hattestad,Hans Ivar Vingrom il ski 2:50:58 + 21:15 1
22 Moen,Terje Sørbråten IL 2:50:59 + 21:16 3
23 Olsen,Ivar Nikolai Rælingen 2:51:01 + 21:18 2
24 Håkonsen,Håvard Moelven Bil 2:52:11 + 22:28 5
25 Kjøs,Ole Vang Skiløperforening 2:52:35 + 22:52 4
26 Andersen,Arnt Edvin Halden Skiklubb 2:52:38 + 22:55 1
27 Sørlie,Terje Vinstra IL 2:53:55 + 24:12 2
28 Stuan,Ivar Nordbygda/ Løten Ski 2:54:26 + 24:43 1
29 Jensen,Bjørn Eide Nesodden 2:55:12 + 25:29 4
30 Glæserud,Harald Østre Toten Skilag 2:57:06 + 27:23 1
31 Fosheim,Per Erik Hamar Skiklubb 2:57:39 + 27:56 3
32 Gløersen,Einar Holmen IF 2:58:31 + 28:48 1
33 Rise,Roar Gjøvik Skiklubb 2:59:32 + 29:49 3
34 Lundby,Terje Roche BIL 2:59:49 + 30:06 3
35 Finstad,Bent K. Løreenskog skiklibb 2:59:53 + 30:10 4
36 Hasle,Lars Nesodden IF 3:01:56 + 32:13 4
37 Bruset,Jan Arne Team G-Sport Lillehammer 3:02:32 + 32:49 4
38 Moe,Trygve Fredrik Friskvernklinikken 3:03:51 + 34:08 2
39 Andersen,Roar Stokke 3:05:11 + 35:28 1
40 Nordengen,Bjørn Wilhemsen IL 3:05:20 + 35:37 1
41 Berger,Andreas Logica 3:06:34 + 36:51 2
42 Tandrevold,Eirik Fossum IF 3:06:43 + 37:00 1
43 Øvre,Stein NOTEAM 3:06:53 + 37:10 2
44 Kolstad,Arne kolstad sk 3:07:19 + 37:36 3
45 Gehin,Jean-Francois Østre Toten Skilag 3:07:40 + 37:57 1
46 Tveten,Anders SØNDRE ÅL SPORTSKLUBB 3:07:55 + 38:12 1
47 Kindølshaug,Jan Kristen Fåset 3:09:33 + 39:50 1
48 Messelt,Hermann Heming 3:11:25 + 41:42 1
49 Hagen,Morten Høybråten og Stovner 3:11:31 + 41:48 2
50 Holmstad,Per Gjøvik Skiklubb 3:11:48 + 42:05 3
51 Stand Ødegård,Rune Brøttum IL 3:12:03 + 42:20 1
52 Huitfeldt,Carl Heming IL 3:12:12 + 42:29 1
53 Dybdahl,Cato Raufoss BIK/Svettogmett 3:13:42 + 43:59 1
54 Nyberget,Roar Lauvåsen SK 3:13:56 + 44:13 2
55 Gjelten,Odd Arve Fåset 3:15:53 + 46:10 1
56 Moen,Lars Olav Heming 3:16:38 + 46:55 1
57 Gullikstad,Petter Røros IL 3:16:45 + 47:02 1
58 Uggerud,Morten Fltvet Fremad 3:16:47 + 47:04 1
59 Moengen,Egil Brå Team Bekkeberget 3:16:48 + 47:05 1
60 Sundet,Dag Nittedal IL 3:17:47 + 48:04 2
61 Scharning,Tom Rustad IL 3:18:03 + 48:20 3
62 Hjorth,Frode Pykn Pedal 3:19:09 + 49:26 1
63 Høstmark,Alf Gustav Østbygda IL 3:22:05 + 52:22 1
64 Schjølberg,Richard Nesodden IF 3:22:34 + 52:51 4
65 Lien,Lars Veldre Ski 3:22:56 + 53:13 1
66 Bjørgum,Ole Ceres 3:23:44 + 54:01 1
67 Berg,Tore J. Ceres 3:25:51 + 56:08 2
68 Onshus,Terje Lillehamnmer Idrettsforening 3:26:02 + 56:19 1
69 Karlsen,William Fet Skiklubb 3:26:12 + 56:29 1
70 Eggen,Johan Ragnar Alvdal Idrettslag 3:26:17 + 56:34 1
71 Nymoen,John Solør CK 3:26:54 + 57:11 2
72 Martinsen,Ove Hauketo if 3:28:08 + 58:25 2
73 Nordengen,Terje Holter IF 3:28:52 + 59:09 1
74 Kristiansen,Willy bsk 3:29:44 +1:00:01 1
75 Nordby,Svein Arne Holmen IF 3:29:52 +1:00:09 3
76 Sollie,Hugo Sande Sports Klubb 3:30:40 +1:00:57 1
77 Gustavsen,Roar Lillestrøm 3:31:22 +1:01:39 4
78 Kydland,Torgeir StatoilHydro 3:31:44 +1:02:01 1
79 Spång,Håkan Ceres 3:33:10 +1:03:27 1
79 Rønneseth,Asbjørn OSL 3:33:10 +1:03:27 3
81 Os,Harald Norske Studenters Roklubb 3:34:25 +1:04:42 1
82 Sogn,Magne SG Finans 3:36:49 +1:07:06 2
83 Hogseth,Kai Ivar Corporate Express Nordic AS 3:40:08 +1:10:25 1
84 Sørlien,Jan Kjell REMA 1000 Norge 3:42:39 +1:12:56 1
85 Rundberget,Virgil Kjellmyra IL 3:42:59 +1:13:16 1
86 Fossum,Steinar Øyer Tretten IL 3:45:57 +1:16:14 2
87 Grimsmo,Jostein Gjensidige Sport 3:48:43 +1:19:00 2
88 Ryssdal,Jørn Einar oslo 3:48:56 +1:19:13 1
89 Heikkila,Dag Rune Elverum 3:49:36 +1:19:53 1
90 Norseth,Bjørn Bergvall IL 3:51:38 +1:21:55 1
91 Leirud,Nils Frogner IL 3:58:49 +1:29:06 3
92 Ullereng,Lars Ove Nordea BIL 4:01:04 +1:31:21 1
93 Tunold,Olav team elg 4:12:50 +1:43:07 1
94 Thomassen,Geir Personellforbundet 4:20:15 +1:50:32 2
95 Evensen,Erling Sørum IL 4:24:41 +1:54:58 1
DNF Hansen,Viggo Birger Hansen rallycrossteam   1
DNF Asmyhr,Dagfinn Gjelleråsen IF   1
DNF Eik-Nes,Olav Ottestad IL   2
DNF Hasse,Sæteråsen Hernes IL   1
DNS Bakken,Morten Lillehammer   1
DNS Birkelund,Vidar Gjerdrum IL   3
DNS Martinsen,Lars Team Klister   1
DNS Bakken,Jan Erik lillehammer skiklub   4
DNS Dahl,Erik Andreas lillehammer skiklub   2
DNS Øby,Tore Varteig IL   2
DNS Danielsen,Odd Øyer-Tretten IL   1
DNS Torgersrud,Sigurd Norsk Tipping Bil   1
DNS Ødegård,Hans Ottadalen Sykkelklubb   2
DNS Råmundal,Tore IBM Klubben   1
DNS Trønnes,Erik Ottadalen sk   3
DNS Øverland,Leif Rustad IL   2
Resultatliste M55-59   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Telneset,Svein Harald Tynset 2:41:06 + 00:00 5
2 Sandstad,Ole Reinhart Grue IL 2:46:05 + 04:59 9
3 Lybeck,Torodd Fagernes IL 2:48:30 + 07:24 1
4 Uthushagen,Terje UPLAN 2:55:05 + 13:59 1
5 Skogen,Trond Trøsken.il. 2:59:47 + 18:41 2
6 Stubrud,Arnfinn lillehammer skiklub 2:59:48 + 18:42 4
7 R Hjelmseth,Ivar Sport 1 Lillehammer 2:59:51 + 18:45 1
8 Hansen,Hermann Iver MAXBO TORSTVEDT,HURUM 3:00:09 + 19:03 4
9 Rodem,Bent Begeistringens IL 3:03:28 + 22:22 5
10 Raabe,Erik Anton Haslum IL 3:03:48 + 22:42 3
11 Frogner,Hans Ringsaker Roklubb 3:04:18 + 23:12 4
12 Børresen,Trond Ås 3:06:43 + 25:37 1
13 Solbrekken,Torgeir OKBIL 3:06:59 + 25:53 3
14 Westerheim,Kai Petter Furnes Skiløperforening 3:07:16 + 26:10 17
15 Bakke,Ole Rudsbygd Il 3:07:58 + 26:52 1
16 Karlsen,Terje Næroset 3:08:28 + 27:22 32
17 Sveinhaug,Bjørn Olav Brøttum I.L. 3:09:09 + 28:03 5
18 Sæle,Oddleiv lillehammer skiklub 3:09:55 + 28:49 4
19 Bjørnstad,Aasmund Minerva 3:10:36 + 29:30 1
20 Trømborg,Widar Sande Sportsklubb 3:13:08 + 32:02 1
21 Bendiksen,Alf Gunnar lillehammer skiklub 3:14:27 + 33:21 3
22 Maartmann,Rolf Stor-Elvdal skiklubb 3:15:35 + 34:29 2
23 Foss,Bjørn Ola Vestringen 3:16:18 + 35:12 1
24 Øverby,Roar lillehammer skiklub 3:17:15 + 36:09 1
25 Øverjordet,Arne Helge Eidsvold Værks Skiklub 3:18:19 + 37:13 2
26 Mykleset,Peter Hamar Skiklubb 3:19:58 + 38:52 9
27 Lille,Ketil Sande Sporstklubb 3:20:10 + 39:04 1
28 Sveen,Harald KOLBU 3:26:18 + 45:12 2
29 Andersen,Kjell Hamar Skiklubb 3:30:26 + 49:20 3
30 Vesterås,Jens Martin Eina Sportsklubb 3:32:01 + 50:55 1
31 Gulliksen,Jan Lørenskog Skiklubb 3:41:58 +1:00:52 1
32 Sigstad,Erling DnB NOR 3:49:34 +1:08:28 1
33 Bakkeli,Geir Hydro BIL 3:53:24 +1:12:18 1
34 Mæhlum,Simen Brøttum IL 4:01:34 +1:20:28 1
35 vollset,asbjørn austefjord il. 4:31:55 +1:50:49 2
36 Hanssen,Willy Robert Vestby 4:47:07 +2:06:01 1
DNF Hansen,Knut ErgoGroup BIL   3
DNF Ballangrud,Rolf Vestringen i.l.   1
DNS Brudal,Tron Romerike politi   2
Resultatliste M60-64   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Låveg,Odd Steinar Nannestad Skiklubb 2:40:19 + 00:00 3
2 Krogsveen,John Ringebu-Fåvang skiklubb 2:54:20 + 14:01 6
3 Sandberg,Erik Stor-Elvdal skiklubb 2:55:46 + 15:27 10
4 Haugen,Einar Øyer/Tretten IF 2:58:34 + 18:15 3
5 Holm,Ola Dombås 2:59:31 + 19:12 1
6 Fodnesbergene,Egil Fagernes IL 3:02:31 + 22:12 1
7 Nordli,Jimmy Trøsken I.L. 3:02:56 + 22:37 3
8 Pedersen,Per Arne Østre Toten Skilag 3:06:23 + 26:04 2
9 Sagsveen,Paul Werner Fagernes 3:07:32 + 27:13 1
10 Fossen,Sverre Lillehammer Skiklubb 3:08:24 + 28:05 2
11 Lunne,Tom Hosle 3:09:10 + 28:51 3
12 Skogen,Olav Vang Skiløperforening 3:13:10 + 32:51 7
13 Hellerud,Widar Møller Bil 3:16:20 + 36:01 1
14 Fladsrud,Bjørnar Vang Skiløperforening 3:19:45 + 39:26 6
15 Refstad,Sverre Fredrikstad Skiklubb 3:19:57 + 39:38 1
16 Feragen,Alf Harald Hitterdal og Feragen 3:23:44 + 43:25 4
17 Tørud,Helge veldre 3:24:39 + 44:20 8
18 Aune,Kjell lillehammer skiklub 3:47:26 +1:07:07 1
19 Kielland,Erling oslo 4:02:27 +1:22:08 1
20 Thorslund,Terje Nittedal idrettslag 4:32:08 +1:51:49 1
21 Jenssen,Jens Olai OA 4:36:12 +1:55:53 2
DNS Bratberg,Lars NVM   12
DNS Bjerke,Øivind SKI   1
DNS Bergstrøm,Hasse tyrving   7
DNS Finsveen,Mikael lillehammer skiklub   2
Resultatliste M65-69   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Høiås,Olav Hamar Skiklubb 2:58:57 + 00:00 3
2 Ludvigsen,Åge lillehammer skiklub 2:59:18 + 00:21 11
3 Gjengedal,Anstein OPIL 3:07:08 + 08:11 9
4 Eik,Harald Harald Eik AS 3:27:39 + 28:42 5
5 Barthel,Willy Gjøvik sykehus BIL 3:27:43 + 28:46 1
6 Westerheim,Henning Åslia Skilag 3:31:25 + 32:28 17
7 Kavli,Gunnar Nordbygda Løten Ski 3:55:58 + 57:01 5
DNS Brekke,Steinar lillehammer skiklub   8
DNS Nybakk,Rolf B. Nesbyen IL   3
DNS Farbu,Leif hamar sk   14
DNS Folland,Eivind Vang Skiløperforening   6
Resultatliste M70-74   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Kristoffersen,Thorbjørn Redalen IL 3:08:00 + 00:00 8
2 Tvedt,Bjørn Veldre Ski 3:09:22 + 01:22 32
3 Wilmar,Erik Dag Bækkelagt spkl 3:45:56 + 37:56 3
DNF Holth,Helge Romerislaget IL   1
Resultatliste K50-54   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Vien,Sissel Oppegård IL 3:02:06 + 00:00 1
2 Ristebråten,Annie Fagernes 3:10:00 + 07:54 1
3 Sandberg,Grethe Skedsmo Skiklubb 3:11:37 + 09:31 4
4 Trøen,Vigdis Ås 3:13:10 + 11:04 1
5 Kjærnes,Bente Lillehammer 3:14:32 + 12:26 1
6 Engen,Elisabeth Lunde Hamar Skiklubb 3:17:53 + 15:47 2
7 Midthun,Nina UPLAN 3:26:04 + 23:58 1
8 Kjøs,Irene Vang Skiløperforening 3:27:58 + 25:52 5
9 Gjestvang,Eivor Østre Toten Skilag 3:29:53 + 27:47 2
10 Engelstad,Marit Brumunndal ski 3:38:41 + 36:35 1
11 Barli,Berit Sørlien Moelven IL 3:40:16 + 38:10 1
12 Mowe,Marianne Opil Nesodden 3:43:29 + 41:23 3
13 Olsen,Mai Synnøve Eidem Hamar Skiklubb 3:47:07 + 45:01 2
14 Taraldstad,Aud Karin Gjøvik sykehus BIL 3:49:19 + 47:13 4
15 Jægtnes,Giske Karina Rustad.IL 3:58:43 + 56:37 1
16 Grøtting,Britt Tønsberg 4:09:34 +1:07:28 2
17 Johnsrud,Gerd Elisabeth DnB NOR Bank ASA 4:18:10 +1:16:04 1
18 Halse,Grete Mona Koppang 5:21:10 +2:19:04 1
DNS Karset,Turid Haugen Vang skiløperforrening   1
DNS Busterud,bjørg johansen Vang Skiløperforening   5
DNS Siverts,Lise Beate Kvale & Co BIL   1
Resultatliste K55-59   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Fladsrud,Marta Eidahl Vang Skiløperforening 3:32:02 + 00:00 10
2 Jovall,Aud Furnes Skiløperforening 3:36:25 + 04:23 1
3 Almlid,Elisabeth hamar 5:27:05 +1:55:03 1
DNF Ringen,Brit Hovengen lillehammer skiklub   1
Resultatliste K60-64   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nielsen,Turid Moelven IL 3:30:34 + 00:00 1
2 Westerheim,Astrid Åslia Skilag 3:57:20 + 26:46 10


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +