Resultater La Transjurassienne - Klassisk 2009



Herrer 50 km klassisk

1 02:27:10 1 V2 M 7001 REZAC  Stanislav Fischer Ski Team 36
2 02:27:12 1 SE M 7008 BOSCHAT  Amaury CS CHAMONIX 24
3 02:27:12 2 SE M 7003 POIRRIER  Bastien RANSPACH SC 21
4 02:27:13 3 SE M 7043 MOUGEL  Adrien BRESSAUDE SKI 21
5 02:27:13 4 SE M 7005 LALEVEE  Guillaume BRESSAUDE SKI 25
6 02:27:13 5 SE M 7110 NIESS  Pierre OBERHASLACH SC 21
7 02:27:19 6 SE M 7038 PAIS  Geoffroy LES GETS SC 23
8 02:27:19 7 SE M 7004 WEIBEL  Jérémy HTE MOSELLE SN 24
9 02:27:28 8 SE M 7044 TUEFER  Noé   21
10 02:27:38 9 SE M 7041 CUNY  Igor BRESSAUDE SKI 27
11 02:28:58 2 V2 M 7018 GRANDCLEMENT  Philippe CS VALROMEY RETORD 38
12 02:30:02 10 SE M 7039 PRALONG  Charles SKI ROMAND 22
13 02:31:43 11 SE M 7010 MONDON  Thibault GRDS ROUSSES SN 24
14 02:31:43 1 V3 M 7012 FLOCHON  Jean-Michel US CORMARANCHE 41
15 02:31:43 2 V3 M 7203 HANSEN  Hans Petter   45
16 02:31:46 3 V3 M 7022 BEDEZ  Jean Pierre BOIS D'AMONT SC 45
17 02:31:55 12 SE M 7040 VOLKEN  Dominik SKI ROMAND 21
18 02:32:41 1 SE F 7002 BOURGEOIS-PIN  Elodie MONT NOIR SC 27
19 02:32:48 13 SE M 7026 MOUGEL  Vincent BRESSAUDE SKI 29
20 02:32:50 4 V3 M 7024 VIRTANEN  Teemu   42
21 02:33:36 1 V1 M 7207 JERMSTAD  Frode   35
22 02:34:25 3 V2 M 7034 LOEWERT  Hugo CS LA FECLAZ 36
23 02:34:47 14 SE M 7213 PAGNIER  Romain AS MOUTHE 24
24 02:35:18 15 SE M 7029 NEVEUX  Johann MONT NOIR SC 27
25 02:36:03 5 V3 M 7225 SCHASTLIVYY  German   41
26 02:36:04 4 V2 M 7015 LACROIX  Stéphane BOIS D'AMONT SC 39
27 02:36:07 5 V2 M 7199 JÄRVINEN  Jukka   38
28 02:36:07 16 SE M 7009 BELIARD  Florian CSR PONTARLIER 28
29 02:36:26 17 SE M 7014 GLEIZAL  Joris MONOLITHE SF 22
30 02:37:05 2 V1 M 7027 CHAIX  Christophe ARECHES BEAUFORT 34

Kvinner 50 km klassisk

1. Elodie BOURGEOIS-PIN N°7002 (MONT NOIR SC) 02:32:41 – 2. Perrine BLANC N°7032 (HJS) 02:43:07 – 3. Inge Lise SKAAR N°7222 (NOR) 02:43:52 – 4. Hege BAKKEN N°7202 (NOR) 02:46:48 – 5. Caroline KOCH MATHIAN N°7031 (RANSPACH SC) 02:56:55 – 6. Inger Ann LOFTHUS N°7760 (NOR) 02:57:03 – 7. Karine COLLET N°7154 (HJS) 03:01:19 – 8. Gersende VELLUT N°7028 (CS LA FECLAZ) 03:02:21 - 9. Nina MAKI N°7181 (FIN) 03:02 :52 – 10. Felice BEITZEL N°7006 (USA) 03:06:10



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +