Resultater Isbolrennet 2009



 

 
 
Arrangørene hadde sørget for flott preparert løypetrasé til årets renn, og det var glimrende spor som møtte de 84 trimmerne og de 38 som valgte å starte i konkurranseklassene.
 
Jonas Kolstad fra Henning Skilag vant herreklassen etter spurtoppgjør med 4 andre løpere. Kristin Gausen fra Inderøy IL ble suveren vinner av dameklassen.
 

 

Resultater fra Isbolrennet 8. februar 2009
 
 
 
K 17-18
 
 
Vilde Burkall
Mosvik IL
1:10:17
Margunn Aksnes
Leksdal IL
1:11:31
Julie Gausen
Inderøy IL
1:11:32
Hanne Elise Stensli
Lerådal IL
1:15:06
Anniken Jørgensen
Inderøy IL
1:19:30
 
 
 
K 19-20
 
 
Kristin Gausen
Inderøy IL
1:08:08
Hild Riseth Fjone
Steinkjer Skiklubb
1:12:54
Tina Bøgseth
Steinkjer Skiklubb
1:16:35
 
 
 
K 41-45
 
 
Mariann Landsem
Henning IL
1:10:40
 
 
 
M 17-18
 
 
Frode Aas Strandvik
Steinkjer Skiklubb
1:06:41
 
 
 
M 19-20
 
 
Magne Øksnes
Steinkjer Skiklubb
1:05:26
Morten Vanebo
Steinkjer Skiklubb
1:06:40
Magnus Bakkhaug
Mosvik IL
1:07:42
 
 
 
M 21-30
 
 
Jonas Austmo Kolstad
Henning Skilag
1:00:30
Jonas Sæther
Leksvik IL
1:00:33
Eirik Nordvik
Henning Skilag
1:02:08
Marius Lande
Henning skilag
1:02:24
Petter Halseth
Steinkjer Skiklubb
1:04:48
Jomar Jentoft
Vinne Skilag
1:15:16
 
 
 
M 31-40
 
 
Morten Brørs
Steinkjer Skiklubb
1:00:31
Arnstein Finstad
Steinkjer Skiklubb
1:00:32
Geir Thune
Steinkjer Skiklubb
1:00:34
Arnt Egil Brørs
Steinkjer Skiklubb
1:01:07
Øyvind Sneve
Egge IL
1:20:16
 
 
 
M 41-50
 
 
Rune Morten Vannebo
Steinkjer Skiklubb
1:07:23
Robert Husby
Malm IL
1:09:25
Mikael Åkerlund
Follafoss IL
1:11:36
Ola Kvemo
Lierne IL
1:13:39
Trond Svanøe Hafstad
Steinkjer Skiklubb
1:15:46
Bjørn Nyborg
Snåsa IL
1:17:07
Erlend Aune
Steinkjer Skiklubb
1:20:35
Jens Kveli
HiNT BIL
1:25:40
 
 
 
M 51-60
 
 
Øystein Lorentsen
Inderøy IL
1:08:55
Kjell Eriksen
Ongdal IL
1:11:23
 
 
 
M 61-65
 
 
Egil Brørs
Steinkjer Skiklubb
1:08:14
Per Arild Bolås
Steinkjer Skiklubb
1:12:52
 
 
 
M 66-70
 
 
Arve Lindstrøm
Malm IL
1:25:17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +