Resultater Svanstulrennet 2009



Resultatliste M19-20 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Løberg,Martin Kihle Ørn, IF 1:34:26,2 + 00:00,0
2 Oterholt,Andreas NOTEAM 1:57:18,7 + 22:52,5
Resultatliste M21-25 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hauken,Vegard Melum IL 2:32:58,5 + 00:00,0
2 Bergby,Einar NOTEAM 2:57:15,8 + 24:17,3
Resultatliste M17-18 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugan Salmon,Martin Heddal IL 1:34:12,5 + 00:00,0
2 Strande,Ola Doksrød Gjerpen IF 1:34:26,2 + 00:13,7
3 Omlid,Roy Even Kjapp IL 2:09:00,9 + 34:48,4
Resultatliste G15-16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Marthinsen,Vegard Bø Heddal IL 1:27:27,4 + 00:00,0
2 Fjeld,Are Hauk Skarphedin, IL 2:05:50,4 + 38:23,0
3 Tangerås,Marius Gulset IF 3:23:43,0 +1:56:15,6
DNF Strand,Jørgen Gulset IF  
Resultatliste M26-30 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjerregaard,Eirik Krødsherad IL 1:33:33,4 + 00:00,0
2 Vårli,Lars Bamble Ski 2:06:31,3 + 32:57,9
3 Kleppa,Ove Hjelmeland IL 2:28:52,2 + 55:18,8
4 Nilsen,Erik Skiguttane 2:59:43,1 +1:26:09,7
5 Birkeli Dahl,Magnus Skiguttane 3:06:07,5 +1:32:34,1
Resultatliste M31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gjestrud,Erlend BK-Ski 1:39:19,3 + 00:00,0
2 Røste,Ole Christoffer At Skog BIL 1:52:05,8 + 12:46,5
3 Riddervold,Håkon Grenland sykkelklubb 1:55:34,2 + 16:14,9
4 Stokke,Kim Telemark Politi BIL 2:14:13,8 + 34:54,5
DNS Weider,Henning Hauken IL  
DNS Geitanger,Eirik Hauken IL  
DNS Haugersveen,Kjetil Hauken IL  
Resultatliste M36-40 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Næss,Ole Jakob Nanset IF 1:27:00,1 + 00:00,0
2 Mustad,Per-Gunnar Langesund Sykle og Triathlon k 1:30:44,3 + 03:44,2
3 Bruun,Nils Anders Kilebygda Idrettslag 1:32:31,7 + 05:31,6
4 Sørum,Kjetil Nanset IF 1:38:58,1 + 11:58,0
5 Løberg,Erik Kilebygda Idrettslag 1:39:42,5 + 12:42,4
6 Valhovd,Einar Flatdal IL 1:43:48,9 + 16:48,8
7 Søli,Svein Ørn, IF 1:45:59,9 + 18:59,8
8 Nysæter,Gisle Skien OK 1:50:25,1 + 23:25,0
9 Winberg,Pål Rec Wafer 2:09:47,6 + 42:47,5
10 Støren,Øyvind Ørn, IF 2:15:28,3 + 48:28,2
11 Kiste,Håkon Siljan IL 2:28:13,9 +1:01:13,8
12 Holte,Geir NOTEAM 2:39:14,2 +1:12:14,1
13 Olsen,Ørjan Myra POSTEN BIL 3:07:05,3 +1:40:05,2
14 Skifjeld,Terje POSTEN BIL 3:27:58,8 +2:00:58,7
DNS Storkås,Arnfinn Kilebygda Idrettslag  
DNS Heistad,Tom NOTEAM  
Resultatliste M41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Simen Nanset IF 1:27:26,4 + 00:00,0
2 Skar,Sigmund Sannidal IL 1:34:02,0 + 06:35,6
3 Gurholt,Bjørn Tore Ørn, IF 1:38:34,3 + 11:07,9
4 Aasheim,Øystein POSTEN BIL 1:41:23,8 + 13:57,4
5 Einungbrekken,Willy Jensen Kilebygda Idrettslag 1:43:52,3 + 16:25,9
6 Isaksen,Pål Aslak IF Storm 1:47:36,1 + 20:09,7
7 Slette,Magne Gulset IF 1:49:34,8 + 22:08,4
8 Myrland,Jørn Heddal IL 1:59:28,6 + 32:02,2
9 Maardalen,Tov Eidanger Il 2:11:35,3 + 44:08,9
10 Gulseth,Tor Isak Ørn, IF 2:13:06,0 + 45:39,6
11 Tollefsen,Tor Erik Grenland sykkelklubb 2:21:35,2 + 54:08,8
12 Brekke,Hans Chr. NOTEAM 2:26:13,2 + 58:46,8
13 Aspheim,Hans Torbjørn NOTEAM 2:28:14,1 +1:00:47,7
DNS Brattås,Bent Arve Fjågesund IL  
Resultatliste M46-50 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sørensen,Runar Heddal IL 1:33:49,9 + 00:00,0
2 Berg,Dag S. Gulset IF 1:39:51,3 + 06:01,4
3 Tørnes,Jørgen IL Bergkam 1:40:10,5 + 06:20,6
4 Strandskogen,Rune Telemark Politi BIL 1:41:17,8 + 07:27,9
5 Strand,Ulf Gulset IF 1:42:43,8 + 08:53,9
6 Nordhov,Hans Jacob Gulset IF 1:42:50,2 + 09:00,3
7 Ellefsen,Stian Grenland sykkelklubb 1:51:47,2 + 17:57,3
8 Hanssen,Jan Erik Siljan IL 1:59:12,4 + 25:22,5
9 Fossøy,Anders Heddal IL 2:01:49,0 + 27:59,1
10 Hauken,Torstein Melum IL 2:12:23,9 + 38:34,0
11 Andrsen,Kjell NOTEAM 2:22:26,5 + 48:36,6
12 Tangerås,Rune Gulset IF 3:23:49,6 +1:49:59,7
Resultatliste M51-55 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Maartmann,Halvor Midas Data 1:29:41,0 + 00:00,0
2 Hauge,Per Handelstorget tannlegesenter 1:57:41,1 + 28:00,1
3 Haraldstad,Arild Reklamefilmsentralen 2:15:40,4 + 45:59,4
4 Borgerås,Hans Ragnar NOTEAM 2:36:29,1 +1:06:48,1
Resultatliste M56-60 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Johansson,Ole Ørn, IF 2:22:39,7 + 00:00,0
Resultatliste M61-65 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergsvand,Helge Nanset IF 1:48:05,1 + 00:00,0
2 Tveitan,Kjell ABB 1:53:58,4 + 05:53,3
3 Dyrrdal,Lidvin Skarphedin, IL 1:55:12,6 + 07:07,5
Resultatliste M66-70 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Savio,Peder Kristoffer Brevik SK 2:05:54,8 + 00:00,0
2 Bakke,Sigmund Stridsklev IL 2:09:25,8 + 03:31,0
3 Johansen,Torbjørn Ørn, IF 2:10:55,6 + 05:00,8
DNS Ringhus,Olav Vinje IL  
Resultatliste M71-75 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Smemo,Øystein Norcem BIL 2:07:21,3 + 00:00,0
2 Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem BIL 2:15:48,6 + 08:27,3
Resultatliste M76 år og eldre   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Larsen,Olaf OK Skeidi 3:14:25,3 + 00:00,0
Resultatliste K31-35 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjerva,Gunn Mariken Sannidal IL 2:18:24,3 + 00:00,0
Resultatliste K41-45 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lofthus,Inger Anne Heddal IL 1:50:30,4 + 00:00,0
2 Furuheim,Åse Irene Grenland hundekjørerklubb 2:04:08,5 + 13:38,1
Resultatliste TRIM   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Angelsen,Odd Norcem BIL Fullført
  Bråthen,Kjell Kilebygda Idrettslag Fullført
  De Groot,Edwin Porsgrunn fysioterapi BIL Fullført
  Eikeland,Rune Stridsklev IL Fullført
  Høgås,Geir Ørn, IF Fullført
  Johnsen,Kjell Diplom-Is BIL Fullført
  Olesen,Kari Riis Gulset IF Fullført
  Olesen,Svein Erik Gulset IF Fullført
  Onsøien,Jon Bjarne Ørn, IF Fullført
  Ramsdalen,Bent BRIL Fullført
  Tangerås,Lars NOTEAM Fullført
  Østlie,Tom Alexander Porsgrunn fysioterapi BIL Fullført
Resultatliste J15-16 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Måbø,Pia Sofie Stathelle og Omegn IL - Ski 2:15:10,1 + 00:00,0


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +