Resultater Kvæfjordrennet 2009



 


Kvinner 15-16 år
1 Hilde Svendsen Medkila 1:59:18
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 21-35 år
1 Hilde Klæbo Ingebrigtsen Kilkam 1:31:31
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 36-40 år
1 Kirsti Dybdal Medkila 1:47:59
2 Åsa Karlsen Kilkam 1:48:22 00:23
3 Veronika Sund Harstad 2:09:08 21:09
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Kvinner 41-45 år
1 Trude Aalmen Narvik 1:48:50
2 Kristin Svendsen Medkila Skilag 1:49:13 00:23
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Kvinner 46-50 år
1 Vera Johnsen Nsv 1:34:32
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 51-55 år
1 Anne Margrethe Roll Narvik SK 1:32:59
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 56-60 år
1 Bodil Røkenes Kvæfjord IL 1:48:37
2 Elin Dahl Kvæfjord IL 2:09:55 21:18
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

Menn 15-16 år
1 Vegard Erikstad Lødingen IL 1:20:14
2 Steffen Berthussen Ytre Andørja IL 1:41:16 21:02
3 Asgeir Sulen Hovland Medkila Skilag 1:45:59 25:45
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Menn 17-18 år
1 Joshua Muller Ibestad IL 1:45:02
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Menn 19-20 år
1 Mats Ramfjord Medkila 1:14:33
2 Asgeir Domaas Pedersen Medkila Skilag 1:18:22 03:49
3 Håvard Hegg Bergan Lødingen 1:19:42 05:09
4 Mathias Tollefsen Narvik SK 1:39:31 24:58
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4
eTiming versjon 3.0 15.02.2009 17:51:33 Side:1

Menn 21-35 år
1 Øyvind Hansen Medkila Skilag 1:14:04
2 Anders Nordgård Medico 1:20:31 06:27
3 Anders Røkenes Kvæfjord IL 1:25:06 11:02
4 Andreas Bratland Divisjonsmusikken 1:39:12 25:08
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Menn 36-40 år
1 Nils A. Danielsen Kilkam 1:25:18
2 Frits Atle Andersen Andøya flystasjon 1:30:34 05:16
3 Roger Simonsen Bardu IL 1:31:52 06:34
4 Ståle Karlsen Medkila Skilag 1:33:11 07:53
5 Rune Tøllefsen Ytre Andørja IL 1:34:16 08:58
6 Rune Ivetorp Trondernes 1:37:19 12:01
7 Arve Jørgensen Medico 1:55:32 30:14
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7

Menn 41-45 år
1 Fred Anders Solbakken Medico 1:08:24
2 Kjell Arne Kristiansen Medkila Skilag 1:13:20 04:56
3 John Eirik Karlsen Melbu IL 1:13:22 04:58
4 Torstein Svendsen Medkila Skilag 1:14:25 06:01
5 Brigt Rødli Melbu IL 1:14:33 06:09
6 Frank Hansen Melbu IL 1:16:07 07:43
7 Tor Gunnar Olsen Trafo 1:20:39 12:15
8 Ronny Nilsen Andøya flystasjon 1:21:10 12:46
9 Rune Pettersen Medkila IL 1:21:24 13:00
10 Frode Karlsen Kilkam 1:23:20 14:56
11 Lasse Skalle Divisjonsmusikken 1:32:25 24:01
12 Odd-Leif Lambertsen Harstad Cycleklubb 1:33:11 24:47
13 Hans Anton Uhre Sverta 1:37:12 28:48
14 Tommy Jensen Harstad O-Lag 1:40:08 31:44
15 Martin Springer Discover Petroleum BIL 1:41:37 33:13
16 Knut Ivar Foshaug Narvik 1:45:48 37:24
17 Glenn Lind TrygVesta 1:59:14 50:50
Antall 17 Påmeldte: 17 Startende: 17

Menn 46-50 år
1 Bernhof Hansen Ytre Andørja IL 1:14:07
2 Eidar Tøllefsen Ytre Andørja IL 1:28:11 14:04
3 Paal Arne Sollien Telenor BIL 1:29:11 15:04
4 Kaj Hemmingsen Tine 1:30:16 16:09
5 Kjell Gunnar Olsen Ibestad IL 2:07:53 53:46
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

Menn 51-55 år
1 Alvin Granild Grovfjord IL 1:16:06
2 Terje Hartviksen Medkila Skilag 1:23:43 07:37
3 Edgar Johansen Kvæfjord IL 1:25:32 09:26
4 Geir Lyngra Åse IL 1:31:20 15:14
5 Bjørn Aspdal Yail 1:32:14 16:08
6 Aage Bottolfsen Sortland IL 1:34:18 18:12
7 Charles Johannessen Stokmarknes Il 1:35:08 19:02
Antall 7 Påmeldte: 7 Startende: 7
eTiming versjon 3.0 15.02.2009 17:51:33 Side:2

Menn 56-60 år
1 Willy Vatndal Stokmarknes Il 1:21:25
2 Tore Stiberg Bjerkvik IL 1:22:26 01:01
3 Roar Røkenes Kvæfjord IL 1:25:06 03:41
4 Odd Karlsen Medkila Skilag 1:26:32 05:07
5 Svein Tore Jensen Kilkam 1:27:09 05:44
6 Odd-Georg Erikstad Lødingen IL 1:28:13 06:48
7 Hans Edvard Roll Sortland Osk 1:28:48 07:23
8 Arne Martin Dahle Kvæfjord IL 1:29:09 07:44
9 Rolf Ødegaard Kabelvåg SK 1:32:54 11:29
10 Gunnar Spaun Harstad 1:36:29 15:04
11 Leiv Hellefossmo Medico 1:41:38 20:13
Antall 11 Påmeldte: 11 Startende: 11

Menn 61-65 år
1 Erik Roll Ibestad 1:34:12
2 Arvid Jarl Torbergsen Kilkam 1:34:13 00:01
3 Jan Pedersen Ytre Andørja IL 1:40:41 06:29
4 Helge Iversen Kilkam 1:47:47 13:35
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

Menn 66-70 år
1 John Jakobsen Skånland Spk 1:33:14
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Trim 24 km
Per Christian Randa Team Fuentes 1:34:59
Helge Chr Piippo Kvæfjord IL 2:00:40
Erik Engenes Kvæfjord 1:55:46
Anne Birgit Nilsen Kvæfjord IL 2:13:04
Are Edgar Stenkjær Kvæfjord IL 1:51:52
Geir Jenssen Trafo 1:51:46
Mikkel Per Sara Duottar Hearggit 1:47:43
Willy Sannes Kvæfjord IL 1:42:10
Johan Magnus Fagerli Loco Amigos FC 1:46:55
Harald Øynes Skolene 1:59:51
Bjørn Tore Samuelsen StatoilHydro BIL 2:01:35
Willy Olsen Harstad Cycleklubb 1:44:16
Tore Karlsen Harstad Sparebank 1:50:19
Kees Jan Verhage Harstad 2:24:43
Jeron Verhage IK Hind 2:24:37
Birger Bjørnstad Kvæfjord IL 1:48:06
Steinar Fagerholt Harstad Cycleklubb 1:48:53
Kristian Pettersen Kvæfjord IL 1:43:55
Petter Kulseng Kilkam 1:37:04
Heidi Floer Kulseng Kilkam 2:01:11
Jorunn M. Spaun Harstad 1:47:11
Leif Bjørnar Henriksen Kvæfjord IL 1:32:13
Frank Kulseng Montebello Skiklubb 1:49:07
Leopold Ubisch asker 1:44:17
Endre Leivdal Medkila IL 1:23:24
Stein Gunnar Moksnes Kvæfjord IL 1:50:24
Karl Ole Oppdeal Kilkam 1:53:12
Camilla Jørstad Harstad 2:25:17

Trim 24 km
132 Olav Nordhagen Harstad 1:39:03
Hugo Torbergsen Kilkam 1:35:53
Eirik Torbergsen Kilkam 1:47:39
Trond Strøm Hansen DNB NOR 1:45:47
Leif Morten Solvang Harstad 1:55:05
Stig Kristensen Kongsvik 1:54:29
Antall 34 Påmeldte: 34 Startende: 34

Trim 24 km uten tid
Erling Kvamme DNB NOR
Knut H. Johansen Harstad
Jan Olav Isachsen Harstad
Tormod Johnsen Kilkam
Sivert Eriksen Kvæfjord IL
Ketil Salamonsen Harstad
Jonny Hakvåg Harstad
Tor Schjelde Harstad kommune
Øystein Stellander Harstad
Jan Arne Arntsen Grytøy IL
Magne Pedersen Ytre Andørja IL
Bjørn Bloch Harstad
Ann-Marie Rognli Bloch Harstad
Liv Sund Karlsen Polar Konsult
Linda Dragvik Elvevoll Harstad
Morten Dragvik Elvevoll Harstad
Svein Andersen Kjønna IL
Britt Fauske Kabelvåg SK
Johan Fagerli Kvæfjord IL
Are Sørlie Medico
Erlend Bergvoll Sørlie Harstad
Geir Olsen Kvæfjord IL
Evelyn Haaksvold Harstad
Arne Hoff Kilkam
Arvid Jakobsen Fjell
Arvid Molund Soif
Osvald Olufsen Harstad O-Lag
Olav Eikenæs Harstad
Grete Nygård Harstad
Roald Sørli Larvik
Trond Myrland Harstad
Tommy Paulsen Ytre Andørja
Hans Jørgen Engenes Finnsnes
Elin Vollan Medico
Geir Jakobsen Medkila
Eide Therese advokatfirma finn
Knut Berg Harstad O-Lagl
Børre Hansen Kilkam
Helge Nordheim Sandsøy
Knut Trygve Jenssen Tromsø
Torbjørn Chruichank Sandsøy
Kurt Myhre Kvæfjord IL
Per Helge Steen Harstad Cycleklubb
Halvard Steen Grøtavær
Reidar Bergvoll Harstad
Henning Andreassen Divisjonsmusikken
Bård Skjønnhaug Divisjonsmusikken
eTiming versjon 3.0 15.02.2009 17:51:33 Side:4
Kvæfjordrennet 2009
Resultatliste
Offisiell liste 15.02.2009
Plass Navn Klubb Tid Etter

Trim 24 km uten tid
276 Ingrid Skjønhaug Sørtroms museum
Helga Martinsen Landsås
Karin Mikkelsen Kvæfjord IL
Antall 50 Påmeldte: 50 Startende: 50
Trim 13 km uten tid
Hilde Aders Kvæfjord IL
Lars Aders Kvæfjord IL
Mildrid Fagerli Kvæfjord IL
Vivi-Ann Pettersen Kvæfjord IL
Arne Husby Kvæfjord IL
Wenche Hundstad Kvæfjord IL
Halfdan Meyer Hunstad Kvæfjord IL
Henriette Fagerli Engenes Kvæfjord IL
Liv Eirin Fagerli Engenes Kvæfjord IL
Line Hundstad Kvæfjord
Webjørn Myhre Hunstad Kvæfjord IL
Rachel Myhre Hundstad Kvæfjord IL
Tone Reingjerdskog Harstad
Marit Lomås Harstad
Ingrid Vik Medkila Skilag
Vegard Vik Medkila Skilag
Christoffer Reyes Kvæfjord IL
Antall 17 Påmeldte: 17 Startende: 17
Trim 5 km uten tid
Sissel Trine Søreng Kvæfjord
Trygve Meyer Nibe Skånland Spk
Martin Meyer Nibe Skånland Spk
Stina Meyer Nibe Skånland Spk
Bjørn Åge Nibe Skånland Spk
Sondre Hundstad Kvæfjord IL
Erlend Fagerli Engenes Kvæfjord IL
Sigve Vik Medkila
Heidi Mørk Medkila Skilag
Adrian Næss Meyer Kvæfjord IL
Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10
eTiming - www.emit.no 15.02.2009 17:51:33 Side:5



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +