Resultater Hauern - Thorleif Haugs Minneløp 2009



 

Resultatliste Menn 15-16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Ek,Aleksander Jutul Il 2:14:02 + 00:00 1
2 Ruud-Jr.,Hans Håkon Lørenskog Skiklubb 2:15:45 + 01:43 1
3 Bergane,Marius Konnerud Il 2:19:03 + 05:01 1
4 Barstad,Håvard Jutul Il 2:20:57 + 06:55 1
5 Fagerhøi,Sondre Birkebeineren 2:21:22 + 07:20 1
6 Christensen,Ola Kornerud Konnerud Il 2:21:57 + 07:55 2
7 Bjertnes,Henrik Lørenskog Skiklubb 2:22:49 + 08:47 1
8 Vik,Morten Nordahl Strømmen Og Lillestrøm Skiklub 2:30:13 + 16:11 1
9 Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb 2:32:00 + 17:58 1
10 Fuglerud,Vetle Sjåstad Vestre Lier 2:32:44 + 18:42 1
11 Trøen,Erik Ingen klubb 2:33:25 + 19:23 1
12 Aaserud,August Sande Sportsklubb 2:36:44 + 22:42 1
13 Braathen,Marcus Sjåstad/V.Lier 2:40:30 + 26:28 1
14 Nymoen,Martin Svelvik Sykleklubb 2:43:24 + 29:22 1
15 Næss,Oskar Svelvik Fotball 2:49:33 + 35:31 1
16 Aasly Kristoffersen,Rodin Birkebeinerenski Ibk 2:54:27 + 40:25 1
17 Fjelnseth,Ola Ingen klubb 3:50:40 +1:36:38 1
DNF Lie,Lars Andreas Konnerud Il   2
DNF Fossli,Sondre Mjøndalen   2
DNS Gulbrandsen,Mattis Fossum   1
DNS Haverstad,Andreas Sjåstad.vestre Lier   1
DNS Børtnes,Snorre Drammen Roklubb   1
Resultatliste Menn 17-18   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Wahl,Anders Ros 2:06:28 + 00:00 1
2 Nygaard,Håvard Sjåstad/V.Lier 2:08:25 + 01:57 3
3 Bjertnes,Terje Faugstad Konnerud Il 2:17:17 + 10:49 3
4 Nygaard,Martin Sommer Drammens Ballklubb 2:19:20 + 12:52 3
5 Jelstad,Eirik S Vikersund IF 2:21:35 + 15:07 3
6 Åsheim,Anders Konnerud Il 2:23:26 + 16:58 2
7 Hardang,Knut André Konnerud 2:27:20 + 20:52 1
8 Treffen,David Sjåstad/V.Lier 2:29:46 + 23:18 2
9 Kaspersen,Marius Drammens Ballklubb 2:31:25 + 24:57 2
10 Vinje,Jakob Drammens Ballklubb 2:37:17 + 30:49 1
11 Horvli,Halvor Konnerud Il 2:37:59 + 31:31 1
12 Lie,Stian Oto 2:40:33 + 34:05 1
13 Stigen,Torbjørn Moss Skiklubb 2:54:07 + 47:39 1
14 Bendiktsen,Andreas Kongsberg Defence & Aerospace 3:02:31 + 56:03 1
15 Reistad,Kristen Nedre Sigdal If. 3:03:31 + 57:03 2
16 Pedersen,Christoffer Aron Skiklubb 3:06:29 +1:00:01 1
17 Skinnes,Ola Kure Il Ros 3:14:09 +1:07:41 1
18 Fossen,Haakon G. Konnerud Il 3:17:42 +1:11:14 1
19 Vik,Lars Andreas Svelvik If 3:36:40 +1:30:12 1
20 Hoffart,Bjørn Asle Nedre Sigdal If. 4:00:08 +1:53:40 2
Resultatliste Menn 19-20   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Gohli,Ole Christian Heddal Il 2:18:05 + 00:00 1
2 Fagerhøi,Simen Birkebeineren 2:18:46 + 00:41 1
3 Rhoden,Anders Bjørn Myhre Sport 2:24:23 + 06:18 1
4 Mangen,Hans Alexander Stovnerkameratene 2:29:30 + 11:25 1
5 Dalene,Vetle Carlsson Rygene Il 2:36:19 + 18:14 1
6 Gunnerød,Henrik Konnerud Il 2:37:43 + 19:38 1
7 Grinna,Martin Hokksund IL 2:44:23 + 26:18 1
8 Stuveseth,Ola Bjørn Myhre Sport 2:53:57 + 35:52 1
9 Strømme,Erik Vestre Nøste Ski Batalion 3:17:32 + 59:27 1
10 Røgeberg,Jørgen Ingen klubb 3:38:43 +1:20:38 1
11 Tronsgaard,Tomess Ingen klubb 3:48:36 +1:30:31 1
DNF Helgesen,Sondre Sjåstad Vestre Lier Il   1
DNF Thonhaugen,Henrik Ros   3
Resultatliste Menn 21-25   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Olsen,Eirik Kurland Ros 1:55:38 + 00:00 3
2 Brun Hennum,Anders Lier IL 2:07:03 + 11:25 1
3 Croff,Jonas Rustad I L 2:12:32 + 16:54 2
4 Eriksen,Sondre Vikersund IF 2:14:08 + 18:30 2
5 Lille,Fredrik Stenestø Sande Sportsklubb 2:14:40 + 19:02 1
6 Øiestad Syvertsen,Christopher Rygene Il 2:18:38 + 23:00 1
7 Hansen,Kim Andre Nesodden If 2:20:16 + 24:38 2
8 Reinemo,Petter Ntnui 2:21:00 + 25:22 1
9 Skaugen,Martin Sylling IF 2:25:35 + 29:57 1
10 Aaserud,Fridtjof Sande Sportsklubb 2:26:54 + 31:16 5
11 Øksendal,Jørn Osi 2:30:35 + 34:57 1
12 Bjerregaard,Anders Krødsherad IL 2:33:46 + 38:08 1
13 Helmen,Halvard Frontline Bjj 2:37:44 + 42:06 1
14 Helmen,Eirik Frontline Bjj 2:49:42 + 54:04 1
15 Theodorsen,Hans Yngvar Ingen klubb 2:55:21 + 59:43 1
16 Gundersen,Martin If Ørn 2:56:08 +1:00:30 1
17 Gromsrud,Fredrik T F Sport 3:17:02 +1:21:24 1
18 Berget,Torstein T F Sport 3:32:04 +1:36:26 1
19 Bergesen,Anders Elbe Normark Bil 3:52:12 +1:56:34 1
20 Lyngved,Marius Ingen klubb 4:03:48 +2:08:10 1
21 Aasum,Richard Hassel BIL 4:54:08 +2:58:30 1
Resultatliste Menn 26-30   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Dybendal,Henning Bjørn Myhre Sport 2:02:53 + 00:00 5
2 Teigen,Øyvind Sauland Il 2:06:28 + 03:35 1
3 Sand,Hans Erik Gårdsgutta 2:07:48 + 04:55 3
4 Helmen,Fredrik Multiconsult Bil 2:10:30 + 07:37 2
5 Stormo,Lars Petter Oslo Sportslager 2:11:36 + 08:43 3
6 Sand-Hanssen,Tore Mjøndalen IF 2:11:56 + 09:03 4
7 Wermskog,Jarle Team Oslo Sportslager 2:12:07 + 09:14 1
8 Blom,Lasse Holtefjell Multe- Og Sopplukka 2:12:35 + 09:42 2
9 Larsen,Eirik Asker Skiklubb 2:13:16 + 10:23 1
10 Arnstorp,Håkon Ingen klubb 2:17:33 + 14:40 2
11 Hammer,Anders Veritas BIL 2:18:52 + 15:59 1
12 Magnusson,Henrik Mjøndalen IF 2:19:45 + 16:52 2
13 Henriksen,Simen Strømsgodset If 2:20:03 + 17:10 6
14 Myrhaug,Paul Gardsgutta.com 2:22:14 + 19:21 3
15 Iversen,Jon Anders Team Intersport Holmestrand 2:22:49 + 19:56 2
16 Borger,Marius Spydeberg IL 2:23:18 + 20:25 1
17 Kolsrud,Jan Kjeran Skanska BIL 2:25:55 + 23:02 2
18 Sørensen,Sverre Ntnui 2:26:57 + 24:04 1
19 Avdal,Jan Vidar Melkesyra Il 2:28:33 + 25:40 4
20 Krog,Jørgen Ingen klubb 2:28:59 + 26:06 1
21 Bomann-Larsen,Håkon Technip 2:31:18 + 28:25 5
22 Bråten,Lars Drammen Sykkelklubb 2:33:35 + 30:42 1
23 Hansen,Tor Arne DnB NOR BIL 2:33:58 + 31:05 3
24 Pettersen,Bård Ntnui 2:34:20 + 31:27 1
25 Næss,Anders S Skrim IL 2:35:29 + 32:36 3
26 Pedersen,Christian H. Ernst & Young 2:36:55 + 34:02 1
27 Kullerud,Kristian Konnerud 2:40:00 + 37:07 1
28 Fosse,Pål Bjarne Ingen klubb 2:41:27 + 38:34 1
29 Aamann,Erik Partner1 Bemanning 2:43:39 + 40:46 3
30 Bøhmer,Christian Svelvik Sk/ Fmc Technologies 2:43:41 + 40:48 1
31 Lofterød,Anders Fred Olsen Bil 2:46:46 + 43:53 1
32 Hole,Jostein Team Oslo Sportslager/fmc Tech 2:47:41 + 44:48 1
33 Holm,Espen Ingen klubb 2:49:25 + 46:32 1
34 Solheim,Jon Ingen klubb 2:51:36 + 48:43 1
35 Haslemo,Tore Sportsklubben Rye 2:51:41 + 48:48 1
36 Brunborg,Trond Westerngeco Bil 2:54:19 + 51:26 1
37 Nygaard,Tor Magnus Spydeberg IL 2:55:23 + 52:30 2
38 Brekke,Jon Thomas Gard As 2:55:48 + 52:55 1
39 Knudsen,Lars Skarstad Ingen klubb 2:57:01 + 54:08 1
40 Kürner,Matthias Sc St. Peter 2:57:55 + 55:02 2
41 Krona,Andreas Heming 2:59:07 + 56:14 1
42 Sætre,Steinar Ingen klubb 2:59:43 + 56:50 1
43 Sagberg,Einar Team Trendelenburg 3:00:54 + 58:01 1
44 Falck-Knutsen,Fredrik Sykkelsesongen 3:01:05 + 58:12 1
45 Trondsgård Willard,Trond Flo/kolsås Bil 3:02:36 + 59:43 1
46 Juvang,Per Arne Ingen klubb 3:03:16 +1:00:23 1
47 Hagen,Thor Henrik Ingen klubb 3:04:20 +1:01:27 1
48 Veiseth,Martin Ernst & Young 3:04:30 +1:01:37 1
49 Jahnsen,Tommy Ingen klubb 3:04:33 +1:01:40 2
50 Gårdsvoll,Vidar Ernst & Young 3:04:50 +1:01:57 1
51 Slagsvold,Marius Sliten&blid 3:07:06 +1:04:13 1
52 Watvedt,Magnus S. Ingen klubb 3:07:10 +1:04:17 1
53 Bakkebø,Øyvind Ingen klubb 3:07:52 +1:04:59 1
54 Nelstrøm,Lasse Løyperekord 3:09:42 +1:06:49 2
55 Gundhus,Bjørn Andre Ingen klubb 3:12:12 +1:09:19 1
56 Solberg-Jacobsen,Terje Agder Energi Bil 3:12:39 +1:09:46 1
57 Sneltvedt,Morten Flo/kolsås Bil 3:13:31 +1:10:38 1
58 Leversby,Håvard Ingen klubb 3:14:04 +1:11:11 1
59 Rusten,Anders Ingen klubb 3:15:41 +1:12:48 1
60 Nærdal,Stian Ingen klubb 3:16:15 +1:13:22 1
61 Rønningen,Thomas Ingen klubb 3:16:19 +1:13:26 1
62 Nes,Michael Flo/kolsås Bil 3:17:27 +1:14:34 1
63 Trumpy,Jacob Hegnar Media 3:18:21 +1:15:28 1
64 Aasand,Anders Kunnskapsfabrikken 3:18:27 +1:15:34 1
65 Wøien Christensen,Petter Ingen klubb 3:18:42 +1:15:49 1
66 Trygestad,Ole Multiconsult Bil 3:21:04 +1:18:11 1
67 Moi,Petter Vitusapotek Bil 3:21:31 +1:18:38 1
68 Borchgrevink,Fredrik Sparebank 1 Bil 3:22:27 +1:19:34 1
69 Brække,Kristoffer Ingen klubb 3:22:51 +1:19:58 1
70 Berentsen,Kristian Vindenes Ingen klubb 3:23:22 +1:20:29 1
71 Hansen,Morten Wang Ingen klubb 3:24:08 +1:21:15 1
72 Fjeldberg,Truls Vad Ingen klubb 3:26:04 +1:23:11 1
73 Kvamme,Thomas Billy 3:27:15 +1:24:22 1
74 Andersen,Eirik Ingen klubb 3:30:41 +1:27:48 1
75 Paulsen,Anders Dalby ADHD Racing Team 3:31:51 +1:28:58 1
76 Kvamme,Kristian Rambøll 3:34:28 +1:31:35 1
77 Endresen,Carl Edvard Ingen klubb 3:36:18 +1:33:25 1
78 Micaelsen,Torgeir Mjøndalen IF 3:37:15 +1:34:22 2
79 Robinsen,Robyn Ingen klubb 3:39:14 +1:36:21 1
80 Owren,Sigurd Ot Bil 3:40:49 +1:37:56 1
81 Solhjell,Torstein Ingen klubb 3:42:16 +1:39:23 1
82 Stark,Håken Integrate Bil 3:43:10 +1:40:17 1
82 Strand,Ole Tommy Integrate Bil 3:43:10 +1:40:17 1
84 Lyngved,Morten Ingen klubb 3:48:44 +1:45:51 1
85 Evans,John-Olav Ingen klubb 3:48:46 +1:45:53 1
86 Reinsfelt Arnesen,Kristoffer Ingen klubb 4:01:57 +1:59:04 1
87 Solstad Bocchetti,Marco Ingen klubb 4:02:47 +1:59:54 1
88 Aaberg,Andreas Team Partner1 Bemanning 4:03:40 +2:00:47 1
89 Øien,Bjørn Inge Ingen klubb 4:05:30 +2:02:37 1
90 Halvorsen,Ole Magnus Elbe Normark Bil 4:12:17 +2:09:24 1
91 Torper,Kjetil Overlys As 4:14:36 +2:11:43 1
92 Dybendal,Håvard ADHD Racing Team 4:51:16 +2:48:23 1
DNF Kristiansen,Kim R. Tranby Kjeks Og Stilas   2
DNF Næss,Børre Efteløt IL   2
DNS Jensen,Fredrik Ingen klubb   1
DNS Arnesen,Frode Ingen klubb   1
DNS Grøneng,Magnus Ingen klubb   1
DNS Fuglerud,Morten Fugærn   1
DNS Haugen,Glenn Daniel Hassel BIL   1
DNS Arnslett,Hans Rambøll   2
DNS Smedberg,Kjetil Birkebeineren   2
DNS Drøpping,Sigbjørn Stabæk Kite Og Badmintonforæni   1
DNS Nilsen,Ole Petter Otera Avotech Bil   1
Resultatliste Menn 31-35   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Eriksrud,Rolv Team Oslo Sportslager 1:59:31 + 00:00 3
2 Tveiten,Ivar Bevern / Oslo Sportslager 2:00:32 + 01:01 1
3 Sand,Arne Milslukern/gardsgutta.com 2:01:58 + 02:27 7
4 Stenbrenden,Anders Nordea 2:09:24 + 09:53 3
5 Thorsby,Pål-André Fopil 2:09:51 + 10:20 2
6 Langslet,Gjermund Nydalen Skiklubb 2:11:58 + 12:27 1
7 Lefsaker,Morten Oseberg Skilag 2:15:16 + 15:45 1
8 Hårstadhaugen,Tor Einar Runar 2:15:21 + 15:50 1
9 Wiger,Øyvind Vikersund IF 2:15:48 + 16:17 6
10 Rustadbakken,Tron Gardsgutta.com 2:16:02 + 16:31 1
11 Kylland,Håkon Drammens Ballklubb 2:17:18 + 17:47 14
12 Stene,Per Øyvind Nydalens Skiklub 2:18:26 + 18:55 1
13 Andersen,Jakob Juel Ingen klubb 2:20:04 + 20:33 1
14 Molenaar,Erik S Modum O-Lag 2:22:49 + 23:18 5
15 Rønning,Karsten Bjørn Myhre Sport 2:24:30 + 24:59 10
16 Langum,Henrik Backe Drammen Kom.BIL 2:25:01 + 25:30 3
17 Trontveit,Jan Inge Gardsgutta.com 2:27:40 + 28:09 6
18 Schau,Morten Pyramidegutta Skilag 2:27:50 + 28:19 2
19 Thoreplass,Knut Ole Kongsberg Defence & Aerospace 2:27:53 + 28:22 1
20 Gjestrud,Erlend Bk Ski 2:27:54 + 28:23 2
21 Skretteberg,Wiggo Modum FIK 2:27:57 + 28:26 3
22 Bjerke,Petter Hodt Vestre Nøste Skibataljon 2:28:21 + 28:50 4
23 Haug,Trond Espen Stabil 2:29:22 + 29:51 1
24 Vik,Halvard Ingen klubb 2:29:29 + 29:58 4
25 Rosenlund,Vegard Åmot If 2:29:43 + 30:12 2
26 Stenersen,Bjørn-Thomas Oslofjord Triatlon 2:30:52 + 31:21 4
27 Lie,Stein Erik Botne Skiklubb 2:31:30 + 31:59 2
28 Bolstad,Jørn Espen Klinikk Pluss 2:32:06 + 32:35 2
29 Pedersen,Tormod Mehren Snublefoten Il 2:32:09 + 32:38 3
30 Pedersen,Eirik Edland Veritas BIL 2:35:10 + 35:39 4
31 Verås,Bjørn Inge Ingen klubb 2:36:55 + 37:24 2
32 Løvendal,Jon Gerhard Ab-Pil 2:37:28 + 37:57 1
33 Hartz,Einar Søreng SK iklubb 2:38:12 + 38:41 3
34 Jægtvik,Stian Kongsberg Maritime 2:38:21 + 38:50 4
35 Skretteberg,Per Torger Ingen klubb 2:38:36 + 39:05 1
36 Lervik,Jarle Sportsklubben Rye 2:38:56 + 39:25 3
37 Green,Kjetil Konnerud 2:39:10 + 39:39 3
38 Stokke,Knut Tore Snublefoten Il 2:39:53 + 40:22 2
39 Eriksen,Rolf-Jonas Ingen klubb 2:43:11 + 43:40 1
40 Bungum,Håvard Ingen klubb 2:43:27 + 43:56 1
41 Jansen,Andreas Ingen klubb 2:44:32 + 45:01 1
42 Høilund,Jan Henrik Sportsklubben Rye 2:44:43 + 45:12 2
43 Lund,Frode Osi 2:44:48 + 45:17 1
44 Byhring,Hans Christian Rye 2:45:25 + 45:54 1
45 Hellerud,Bernt Pyramidegutta Skilag 2:46:29 + 46:58 2
46 Dertz,Thomas Ingen klubb 2:46:44 + 47:13 1
47 Brennhovd,Tor Olav Vestfossen 2:46:54 + 47:23 2
48 Fuglesang,Ole Andreas Sportsklubben Rye 2:49:32 + 50:01 2
49 Luther,Gunnar Otera Avotech Bil 2:52:40 + 53:09 1
50 Holmen,Anders Gårdsgutta 2:53:07 + 53:36 1
51 Simensen,Lars Juel Ingen klubb 2:54:09 + 54:38 1
52 Aulie,Axel Fondsfinans Bil 2:55:04 + 55:33 1
53 Haugmo,Martin Ingen klubb 2:56:53 + 57:22 1
54 Nørve,Boye Rye 2:57:36 + 58:05 1
55 Mørch,Øystein Aker Solutions Bil 2:58:42 + 59:11 1
56 Kristiansen,Anders Ingen klubb 2:59:26 + 59:55 2
57 Eriksen,Rolf-Arne Ingen klubb 3:00:36 +1:01:05 1
58 Lindebæk Nielsen,Martin Hwr Arkitekter 3:00:43 +1:01:12 1
59 Backe,Steffen Gausemel Fysioterapeut Svein Backe 3:01:00 +1:01:29 2
60 Berge,Ole-Jacob Ingen klubb 3:02:14 +1:02:43 1
61 Åhlander,Morten Drammen Kickboxing Klubb 3:02:52 +1:03:21 2
62 Flathen,Geir Einar Ingen klubb 3:04:16 +1:04:45 2
63 Løvgren,Emil Sturla 3:05:44 +1:06:13 4
64 Skogen,Anders Stavanger Golfklubb 3:07:23 +1:07:52 1
65 Sando,Thomas Guriekspressen 3:07:32 +1:08:01 1
66 Hoffmann,Mats Aker Solutions Bil 3:07:46 +1:08:15 1
67 Ekeberg,Christian Bw Offshore Sport & Culture 3:09:45 +1:10:14 1
68 Helmen,Søren Chr. Gardsgutta.com 3:10:58 +1:11:27 7
69 Mo,Morten Ica 3:11:22 +1:11:51 1
70 Buttingsrud,Håvard Ingen klubb 3:14:39 +1:15:08 1
71 Røli,Olav Utskarpen IL 3:18:44 +1:19:13 1
72 Lindstad,Per Bjarne Ingen klubb 3:21:41 +1:22:10 1
73 Vestre,Pål Ingen klubb 3:25:00 +1:25:29 1
74 Kjølstad,Stein Vinghoeg Bil 3:25:16 +1:25:45 1
75 Schei,Gunnar J Pyramidegutta Skilag 3:26:52 +1:27:21 2
76 Andersen,Pål Nyberg Data Respons Bil 3:30:12 +1:30:41 2
77 Jordahl,Frode Aabling Handel 3:32:24 +1:32:53 1
78 Moen,Kristian Otera Avotech Bil 3:35:47 +1:36:16 1
79 Sauret,Laurent Ingen klubb 3:35:50 +1:36:19 1
80 Hultgren,Marcus Ingen klubb 3:37:26 +1:37:55 1
81 Vallin,Per-Olof Integrate Bil 3:39:27 +1:39:56 1
82 Pedersen,Claus Ingen klubb 3:42:11 +1:42:40 1
83 Fjeld,Morten Kristian Ingen klubb 3:55:41 +1:56:10 1
84 Ottermo,Jonas Ingen klubb 4:01:00 +2:01:29 1
DNS Ulvestad,Andreas Fmc Technologies   1
DNS Knudsen,Pål Hassel BIL   1
DNS Bjørnsen,Tage Ingen klubb   1
DNS Vogt,Morten Herman Bootsapotek   1
DNS Soleim,Tommy Eiker Cykkelklubb   1
DNS Krogsti,Sturla Aker Solutions Bil   1
DNS Hardersen,Frode Neas Bil   1
DNS Vinsvold,Nils Harald Mjøndalen IF   5
DNS Helmersmo,Henrik Gardsgutta.com   3
DNS Rostad,Kristian Ingen klubb   1
Resultatliste Menn 36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Slevikmoen,Frank Krødsherad IL 2:06:26 + 00:00 7
2 Rud,Bjarne Sjåstad/V.Lier 2:10:05 + 03:39 4
3 Bjørge,Eirik Gunnar Sportsklubben Rye 2:12:02 + 05:36 6
4 Pettersen,Jan Morten Stabæk IF 2:12:45 + 06:19 1
5 Høiås,Rune Bjørn Myhre Sport 2:14:10 + 07:44 12
6 Evensen,Torfinn Rustad I L 2:16:00 + 09:34 5
7 Ekroll,David Team Intersport Holmestrand 2:17:39 + 11:13 3
8 Stubberud,Frode Maxbo Torstvedt 2:17:51 + 11:25 7
9 Værnes,Arve Rennebu Il 2:18:09 + 11:43 1
10 Nerigård,Oddarne Ingen klubb 2:18:44 + 12:18 4
11 Grini,Steinar Drøbak Frogn 2:19:46 + 13:20 1
12 Hedemark,Jan Erik DnB NOR BIL 2:21:13 + 14:47 5
13 Eriksen,Jørgen Nydalen Skiklubb 2:22:25 + 15:59 1
14 Furuseth,Lars Ingen klubb 2:22:26 + 16:00 1
15 Winnes,Rune Dbk 2:22:27 + 16:01 4
16 Haug,Torgeir Lisleherad Il 2:22:42 + 16:16 2
17 Christiansen,Terje DnB NOR BIL 2:23:20 + 16:54 3
18 Ellingsen,Hans Bk Ski 2:24:31 + 18:05 1
19 Bergene,Tom Eiker Cykkelklubb 2:25:37 + 19:11 5
20 Bekkeseth,Ole Runar Rollag 2:25:48 + 19:22 3
21 Widerøe,Tom Spruten Gsk 2:25:51 + 19:25 3
22 Haug,Helge Marius Driv IL 2:26:23 + 19:57 1
23 Linnebo,Harald Eggen Søreng SK 2:27:01 + 20:35 4
24 Stenseth,Eivind Enter Forsikring 2:27:31 + 21:05 1
25 Warloff,Håkon Drammens Ballklubb 2:29:30 + 23:04 7
26 Motzfeldt,Hans Joachim Nordic Carbon Fund 2:29:35 + 23:09 2
27 Lyhus,Fred Eiker Ck 2:29:39 + 23:13 3
28 Utby,Arvid Konnerud Il 2:29:43 + 23:17 5
29 Finne,Per Ivar Asker Skiklubb 2:30:01 + 23:35 1
29 Myrvang,Frode Mjøndalen IF 2:30:01 + 23:35 4
31 Dolven,Arne Moss Maritime Bil 2:33:15 + 26:49 1
32 Ibsen,Jørgen Haugsbygd IF 2:33:41 + 27:15 1
33 Galåen,Jan Magne Kjelsås 2:33:51 + 27:25 1
34 Haugan,Arild Sander & Ida 2:34:12 + 27:46 1
35 Henriksen,Torben M Botne Skiklubb 2:34:16 + 27:50 2
36 Hope,Knut Jørgen Rye 2:35:08 + 28:42 1
37 Omestad,Magne Blom Bil 2:35:36 + 29:10 1
38 Dale,Einar Svett 2:37:10 + 30:44 1
39 Weimoth,Per Rune Aga Klubben BIL 2:37:39 + 31:13 3
40 Greff,Anders Asker Skiklubb 2:38:41 + 32:15 2
41 Løver,David Modum FIK 2:38:49 + 32:23 5
42 Myklemyr,Arne Oslo Kommune Bil 2:39:42 + 33:16 2
43 Rusten,Jakob Ingen klubb 2:41:03 + 34:37 1
44 Hansen,Asbjørn R Gyldenløve Cigar Selskab 2:42:02 + 35:36 7
45 Nilsen,Frode Wille Il Ros 2:42:49 + 36:23 1
46 Sandvik,Geir Øyestad If 2:43:01 + 36:35 1
47 Johansen,Jan Ivar E Rønningen Ski 2:43:13 + 36:47 2
48 Teige,Jarle Tønsberg Triathlon 2:43:21 + 36:55 1
49 Røren,Arve Hauklien Drammen Kom.BIL 2:43:41 + 37:15 3
50 Nymoen,Alf Vegar Ingen klubb 2:43:44 + 37:18 2
51 Platou,Hans-Christian Drammens Ballklubb 2:43:51 + 37:25 3
52 Øyehaug,Olav Marius Haavind Bil 2:44:41 + 38:15 1
53 Johansen,Trond Hyggen IF 2:45:12 + 38:46 2
54 Østbye,Pål Remy Ernst & Young 2:45:17 + 38:51 2
55 Rosendal,Ken Coremine Bil / Sk Rye 2:45:23 + 38:57 1
56 Seland,Sascha Ingen klubb 2:46:49 + 40:23 1
57 Fugleberg,Kjetil Flo 2:47:41 + 41:15 2
58 Hansen,Tore Stathelle IL 2:48:17 + 41:51 2
59 Havdal,Lars Johan Botne Sk/team Vintersport 2:48:29 + 42:03 1
60 Stangstuen,Lars Erik IF BIL 2:48:42 + 42:16 1
61 Berg,Pål Mbricks 2:49:14 + 42:48 1
62 Nondal,Trond DnB NOR BIL 2:49:38 + 43:12 2
63 Langeland,Henrik Ingen klubb 2:50:05 + 43:39 1
64 Mohn,Dag Erlend Lohne Internett Il 2:50:19 + 43:53 3
65 Salthaug,Rune Agder Energi Bil 2:51:29 + 45:03 1
66 Bergh,Magnus Ingen klubb 2:51:49 + 45:23 1
67 Bjørkheim,Eivind Ingen klubb 2:52:01 + 45:35 1
68 Kristiansen,Bent Botne Skiklubb 2:52:05 + 45:39 1
69 Gravås,Jo Flo/kolsås Bil 2:52:17 + 45:51 1
70 Vangen,Helge Bod Jordan Sportsklubb 2:53:30 + 47:04 3
71 Ingebretsen,Odd Einar Ingen klubb 2:53:49 + 47:23 1
72 Olsen,Kjetil Grinde Bjørn Myhre Sport 2:53:52 + 47:26 2
73 Børresen,Torstein Telecomputing Asa 2:54:00 + 47:34 1
74 Undersrud,Harald Mundipharma Il 2:54:01 + 47:35 1
75 Fonn,Tore Stabil 2:57:02 + 50:36 2
76 Langlien,Magnus Entrepenørservice 2:58:11 + 51:45 2
77 Ruud,Tom Eirik Konnerud 2:58:37 + 52:11 2
78 Hansen,Bjørn Trygve Sturla 2:59:15 + 52:49 5
79 Gundersen,Frode Eiker Cykkelklubb 3:00:06 + 53:40 4
80 Serck-Hanssen,Svein McKinsey 3:00:19 + 53:53 1
81 Helle,Jørn Ingen klubb 3:00:54 + 54:28 3
82 Bille,Tomas Ingen klubb 3:01:30 + 55:04 1
83 Solbakke,Tommy Ingen klubb 3:03:59 + 57:33 1
84 Neumann,Bjørn Kristian Storeskar Skiteam 3:07:37 +1:01:11 2
85 Vegel,Kristian Kløfta Il 3:08:28 +1:02:02 1
86 Næss,Bjørn Erik Bergslien Powder And Hazzard 3:10:04 +1:03:38 3
87 Johansen,Paal Wollert Tomra Bil 3:10:21 +1:03:55 1
88 Henriksen,Terje Hydro Oslo 3:11:09 +1:04:43 3
89 Henriksen,Roger Hassel BIL 3:12:22 +1:05:56 1
90 Rønne,Per Magne Ingen klubb 3:15:46 +1:09:20 1
91 Hella,Henrik Si-data 3:17:17 +1:10:51 2
92 Thorrud,Christian Ingen klubb 3:17:18 +1:10:52 1
93 Hellum,Mads Ingen klubb 3:19:09 +1:12:43 2
94 Nordli,Per Ove Opil 3:19:28 +1:13:02 1
95 Berg,Thomas Gåping IL 3:20:01 +1:13:35 2
96 Humstad,Kurt Petter Pyramidegutta Skilag 3:22:14 +1:15:48 1
97 Finnebråten,Roar Heddal Il 3:23:19 +1:16:53 1
98 Jahre,Kristian Botne Sk 3:23:49 +1:17:23 1
99 Skeide,Roald Revisorgruppen Bil 3:25:27 +1:19:01 1
100 Olsbu,Anders Mountain Morons 3:26:02 +1:19:36 1
101 Almklov,Robert Gyldenløve Cigar Selskab 3:26:24 +1:19:58 6
102 Iversen,Steinar Datarespons Bil 3:26:46 +1:20:20 1
103 Skeie,Snorre Ingen klubb 3:29:15 +1:22:49 1
104 Isaksen,Øystein Bypost 3:32:10 +1:25:44 1
105 Aamodt,Svenn Ingen klubb 3:32:11 +1:25:45 1
106 Fillipsveen,Erik Ingen klubb 3:35:34 +1:29:08 1
107 Nilsen,Odd Ingen klubb 3:39:45 +1:33:19 1
108 Thomassen,Rune Magnus Ingen klubb 3:41:32 +1:35:06 1
109 Røine,Per Tore Ingen klubb 3:41:52 +1:35:26 1
110 Brown,David Entreprenørservice 3:44:54 +1:38:28 1
111 Krogstad,Espen Ingen klubb 3:51:07 +1:44:41 1
112 Ask,Martin Sjåstad Vestre Lier 4:17:11 +2:10:45 1
113 Kildebo,Hans Petter Ingen klubb 4:25:37 +2:19:11 1
114 Hansen,Roy Knutsvik Ingen klubb 4:34:04 +2:27:38 1
115 Larsen,Rune Hassel BIL 4:39:59 +2:33:33 1
116 Gripsrud,Ove Ingen klubb 4:50:21 +2:43:55 1
DNS Skåre,Eivind DnB NOR BIL   1
DNS Lien,Marius Drøbak Frogn   1
DNS Fossum,Erik Huringen If   1
DNS Lervik,Frode Ingen klubb   1
DNS Risøy,Henrik Oslo Lærerne   4
DNS Johansen,David Ingen klubb   1
DNS Seyffarth,Thomas Asker Skiklubb   1
DNS Wike,Tom Arild Ingen klubb   1
DNS Varreng,Anders Tattisgutta   1
Resultatliste Menn 41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Trier,Øivind Thorvald Due Il Heming 2:12:27 + 00:00 1
2 Qvenild,Kristian Raumyrveien Springers 2:15:53 + 03:26 1
3 Bonden,Helge Sande Sportsklubb 2:17:40 + 05:13 13
4 Korvald,Christian Heming / Team Tiramisisu 2:17:48 + 05:21 1
5 Frøvoll,Geir Eggedal IL 2:19:14 + 06:47 3
6 Grande,Øystein Dnv 2:20:14 + 07:47 3
7 Myklemyr,Ole Johansen Birkebeineren 2:21:05 + 08:38 6
8 Bonden,Bernt Sande Sportsklubb 2:22:00 + 09:33 15
9 Bueie,Anton Lier IL 2:22:15 + 09:48 3
10 Randby,Hans Oseberg Skilag 2:24:14 + 11:47 1
11 Langen,Svend Konnerud Il 2:26:27 + 14:00 4
12 Kløvstad,Morten Liungen 2:27:02 + 14:35 19
13 Ranvik,Morten Dbk 2:27:09 + 14:42 15
14 Haug,Dag Torshov Sk 2:28:25 + 15:58 1
15 Nymoen,Ole Christian Gol IL 2:30:01 + 17:34 1
16 Warberg,Morten Sørkedalen IL 2:30:12 + 17:45 1
17 Holmsen,Lai Ingar Driv IL 2:30:43 + 18:16 1
18 Baklid,Lars Konnerud Il 2:32:03 + 19:36 2
19 Svendsen,Bjørn Mjøndalen IF 2:32:10 + 19:43 1
20 Johannesen,Bjørn Bergkameratene Ski 2:32:48 + 20:21 3
21 Brurberg,Nils Inge Sturla 2:33:32 + 21:05 1
22 Nilsen,Bjarne Vad Tfik 2:35:48 + 23:21 2
23 Ellingsen,Halvard Kongsberg Sim 2:36:04 + 23:37 1
24 Kvan,Ole Johan Drammens Ballklubb 2:36:55 + 24:28 11
25 Fevik,Audun Bm Sport 2:37:38 + 25:11 6
26 Larsen,Terje Glassverket IF 2:41:01 + 28:34 2
27 Ruud,Jonny Telenor Bil 2:41:18 + 28:51 1
28 Bye,Roar Modum FIK 2:43:04 + 30:37 5
29 Nordbø,Roar Heddal Il 2:43:11 + 30:44 2
30 Granheim,Olav Magnor Ul 2:43:12 + 30:45 1
31 Danielsen,Ståle Fondsfinans 2:46:32 + 34:05 1
32 Marthinsen,Erling Sylling IF 2:48:34 + 36:07 3
33 Landsnes,Tron Gjensidige Sport 2:48:37 + 36:10 1
34 Bonsak,Arne Hassel BIL 2:50:13 + 37:46 1
35 Hoff,Svein Skanska BIL 2:50:17 + 37:50 2
36 Horn,Sten Oluf Sylling IF 2:50:18 + 37:51 1
37 Lundberg,Jostein Il Ros 2:50:33 + 38:06 1
38 Syvertsen,Erik Drammens Ballklubb 2:50:49 + 38:22 1
39 Stenersen,Stener Olav Veritas BIL 2:52:26 + 39:59 2
40 Dale,Eirik Team Tiramisisu 2:54:24 + 41:57 1
41 Stakvik,Aimar Ingen klubb 2:56:08 + 43:41 1
42 Jacobsen,Jan Erik Nesbyen Il 2:56:36 + 44:09 1
43 Bak,Bjørn Birkebeineren 2:56:42 + 44:15 2
44 Haagensen,Jørn Pensjonslink 2:56:48 + 44:21 1
45 Finstad,Arild Kongsberg O-lag 2:57:56 + 45:29 2
46 Helberg,Alexander Ingen klubb 2:58:53 + 46:26 1
47 Stretere,Johannes Brunlanes IL 2:59:04 + 46:37 5
48 Brønnich,Ulf Stokke Il 2:59:22 + 46:55 1
49 Palm,Jon Espen Leicester City 2:59:36 + 47:09 3
50 Johansen,Anders Granholt 3:01:07 + 48:40 1
51 Lund Kristensen,Terje Ingen klubb 3:01:08 + 48:41 6
52 Østnæs,Bjørn Ingar Ingen klubb 3:03:12 + 50:45 1
53 Vesterås,Morten Posten IL 3:03:18 + 50:51 1
54 Degnes,Øyvind Haukåsen Øl Og Jogg 3:03:35 + 51:08 1
55 Myrhaug,Magne Sjåstad/V.Lier 3:03:50 + 51:23 2
56 Thorstensen,Terje Drammen Bandy 3:04:25 + 51:58 1
57 Finanger,Helge Integrate Bil 3:06:35 + 54:08 1
58 Mediaa,Morten Ingen klubb 3:06:46 + 54:19 2
59 Klevberg,Sjur Ingen klubb 3:07:39 + 55:12 1
60 Ødegaard,Ivar Bærums Verk 3:08:07 + 55:40 1
61 Carlsen,Peter Ros 3:08:34 + 56:07 2
62 Thune,Ørjan Ingen klubb 3:09:05 + 56:38 1
63 Skjelby,Finn Erik Fmc Technologies 3:09:18 + 56:51 1
64 Olsen,Tom Erik Ingen klubb 3:10:06 + 57:39 1
65 Hellum,Morten Ingen klubb 3:12:50 +1:00:23 1
66 Haagensen,Trym Ingen klubb 3:13:58 +1:01:31 1
67 Østeby,Ove Andre Drammen Strong 3:18:03 +1:05:36 1
68 Widerøe,Pål Geilo IL 3:21:11 +1:08:44 1
69 Røgeberg,Erik Elopak.bil 3:21:20 +1:08:53 4
70 Johnsen,Hallgrim Ingen klubb 3:23:20 +1:10:53 1
71 Henriksen,Svein Team Salomon 3:23:29 +1:11:02 3
72 Andheim,Ove Geir Sande Sk 3:23:35 +1:11:08 1
73 Sørensen,Asbjørn NRK Bil 3:26:00 +1:13:33 2
74 Enge Hovdal,Sturla Ingen klubb 3:26:24 +1:13:57 1
75 Vik,Svein Olav Svelvik If 3:26:42 +1:14:15 1
76 Henriksen,Morten Gåping IL 3:27:50 +1:15:23 1
77 Utheim,Egil Ingen klubb 3:27:58 +1:15:31 1
78 Fredriksen,Pål Danfoss BIL 3:31:08 +1:18:41 2
79 Bjørnstad,Geir Ingen klubb 3:32:34 +1:20:07 1
80 Fjellner,Arve Aker Solutions Bil 3:33:56 +1:21:29 5
81 Stenseth,Ragnar Ingen klubb 3:34:08 +1:21:41 1
82 Nybø,Anders Konnerud Il 3:34:51 +1:22:24 1
83 Andersen,Vidar Svelvik If 3:43:38 +1:31:11 2
84 Schade,Knut Kansas Deputies 3:45:24 +1:32:57 2
85 Herdlevær,Heming Statens Kartverk Bil 3:47:20 +1:34:53 1
86 Imingen,Frank Ingen klubb 3:57:01 +1:44:34 1
87 Erichsen,Øyvind Ingen klubb 4:18:56 +2:06:29 1
88 Gulbransen,Thor Petter Hassel BIL 4:19:52 +2:07:25 2
89 Fjelnseth,Trond Ingen klubb 4:38:44 +2:26:17 1
DNS Moen,Vidar Eiker-Kvikk   2
DNS Bye,Tore Modum FIK   3
DNS Hansen,Arild Ingen klubb   2
DNS Larsen,Per Erik Runar   14
DNS Karlsen,Frode Ingar Liungen   3
DNS Berg,Rolf Datarespons Bil   3
DNS Schibsted,Henrik Ingen klubb   1
Resultatliste Menn 46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Aaby,Kristen Bjørn Myhre Sport 1:59:52 + 00:00 15
2 Bjerkrheim,Tore Sportsmaster BIL 2:09:29 + 09:37 2
3 Hennum,Nils Ragnar Lier IL 2:10:06 + 10:14 15
4 Petlund,Sverre Overtoppen 2:15:21 + 15:29 2
5 Vanberg,Paul Hank Williams Racing Team 2:16:09 + 16:17 7
6 Cramer,Lasse Glassverket IF 2:17:04 + 17:12 12
7 Sveinsson,Svein Hakon Dbk 2:19:21 + 19:29 11
8 Yri,Stein O.k.k. Bil 2:21:12 + 21:20 12
9 Stuve,Ivar Viken Skog 2:22:05 + 22:13 3
10 Bjølgerud,Sverre Kristian Vikersund IF 2:22:53 + 23:01 6
11 Prietz,Anders Overtoppen / Statkraft 2:24:16 + 24:24 2
12 Nybo,Jan Olav Rustad I L 2:24:56 + 25:04 4
13 Hansen,Kim Farnes Lier IL 2:25:38 + 25:46 2
14 Angelsen,Tore Opplysningskontoret For Frukt 2:25:45 + 25:53 1
15 Christensen,Tom Oddvar Glassverket IF 2:25:49 + 25:57 16
16 Skogsholm,Jan Erik Ringkollen Hønefoss 2:28:23 + 28:31 3
17 Sæle,Dag Ove Klinikk Pluss 2:29:03 + 29:11 2
18 Svenungsen,Martin Fmc Technologies 2:29:23 + 29:31 3
19 Amundsen,Dag K. Ingen klubb 2:30:36 + 30:44 9
20 Fjellstad,Dag Kjelsås 2:30:57 + 31:05 2
21 Gedde-Dahl,Sofus Team Cavotec 2:31:04 + 31:12 1
22 Indsetviken,Jan Vestre Spone If 2:31:23 + 31:31 3
23 Dahl,Andreas Hof IL 2:31:55 + 32:03 2
24 Sendstad,Ragnar Livsnyterne 2:32:00 + 32:08 6
25 Røkaas,Jan Morten Nbbo Bil 2:34:14 + 34:22 19
26 Selvig,Eivind Kjelsås 2:37:29 + 37:37 1
27 Benestad,Stig Overtoppen 2:37:48 + 37:56 3
28 Huse,Sverre Overtoppen 2:38:42 + 38:50 4
29 Viken,Oddbjørn Statoilhydro Bil 2:38:44 + 38:52 1
30 Nordhagen,Eirik Ås Il 2:39:37 + 39:45 2
31 Uggerud,Morten Filtvet Fremad 2:40:33 + 40:41 8
32 Steenfeldt-foss,Dag Holmen IF 2:40:41 + 40:49 2
33 Løken,Thorbjørn M Dbk 2:41:28 + 41:36 6
34 Hole,Ola Håvard Statens Vegvesen 2:41:56 + 42:04 6
35 Ravnås,Dagfinn Hokksund IL 2:43:08 + 43:16 2
36 Langmyren,Ole Kjell Dnb Nor Bil 2:43:11 + 43:19 1
37 Kvale,Hans Håvard Ingen klubb 2:43:57 + 44:05 17
38 Haugen,Morten Ingen klubb 2:44:41 + 44:49 3
39 Rosvold,Odd Marius Vetco Gray 2:44:57 + 45:05 1
40 Hansen,Yngve Birkebeineren 2:47:48 + 47:56 1
41 Backer-owe,Hans Jan Drammens Ballklubb 2:48:47 + 48:55 7
42 Berg,Jan Erik Liungen 2:48:50 + 48:58 10
43 Thoresen,Hans-Harald Telenor Bil 2:49:14 + 49:22 1
44 Lie,Hans Martin Drammen Sykkelklubb 2:49:21 + 49:29 4
45 Normann,Geir Bjørn Myhre Sport 2:51:04 + 51:12 4
46 Gulliksen,Bjørn Sportsmaster BIL 2:51:07 + 51:15 2
47 Schibsted,Christian Ros 2:52:21 + 52:29 1
48 Eskerud,Erik Data Respons Bil 2:53:04 + 53:12 2
49 Støre,Jonas Gahr Il Heming 2:53:29 + 53:37 1
50 Berggren,Petter Hassel BIL 2:53:35 + 53:43 4
51 Madsen,Arne Konnerud Il 2:53:53 + 54:01 10
52 Moen,Lars Kristian Solberg Sportsklubb 2:54:34 + 54:42 3
53 Sørsdal,Erik Sas 2:55:04 + 55:12 4
54 Akeren,Terje Ingen klubb 2:56:19 + 56:27 1
55 Håndstad,John Erling Akupunktørene As 2:57:08 + 57:16 1
56 Skar,Espen Rask 2:57:14 + 57:22 22
57 Brinchmann,Knut Ingen klubb 2:58:53 + 59:01 1
58 Åsheim,Trond Konnerud Il 2:58:59 + 59:07 2
59 Carlsen,Per Bjarne Sylling IF 2:59:01 + 59:09 1
60 Skarstad,Lars Gårdsgutta 2:59:08 + 59:16 11
61 Hansen,Torbjørn Ingen klubb 2:59:36 + 59:44 1
62 Formo,Hans-Einar Eiker Ck 3:01:20 +1:01:28 13
63 Nøkleby,Thorleif Ingen klubb 3:01:51 +1:01:59 1
64 Thowsen,Per Jørgen Hassel BIL 3:02:12 +1:02:20 2
65 Stavrum,Tor Arne Draka Norsk Kabel 3:02:13 +1:02:21 1
66 Myrvold,Hogne Lommedalen Il 3:04:22 +1:04:30 1
67 Hafnor,Bjørn Toyota Bil 3:04:26 +1:04:34 1
68 Arnesen,Sven G. Ergogroup 3:05:06 +1:05:14 1
69 Henriksen,Brynjar Ingen klubb 3:05:40 +1:05:48 2
70 Akerholt,'Tom Arne Hof IL 3:09:24 +1:09:32 1
71 Løvberg,Jan Jørgen Ingen klubb 3:11:02 +1:11:10 1
72 Karlsen,Ole A.a Ingen klubb 3:12:41 +1:12:49 3
73 Hovland,Gunstein Holmen IF 3:15:47 +1:15:55 1
74 Vik,Jakob Idrettens Hus BIL 3:15:49 +1:15:57 3
75 Bjørnstad,Thor Berger Og Svelvik O-Lag 3:16:23 +1:16:31 1
76 Rindahl,Johnny Ingen klubb 3:16:49 +1:16:57 1
77 Dahlgren,Johan Sjåstad/V.Lier 3:18:27 +1:18:35 3
78 Dupont,René Astad Ingen klubb 3:19:07 +1:19:15 3
79 Andresen,Pål Hassel BIL 3:19:33 +1:19:41 3
80 Lie,Arne Oto 3:19:39 +1:19:47 1
81 Dahl,Tom Frihagen Kda 3:27:30 +1:27:38 1
82 Rødseth,Jon Ingen klubb 3:29:17 +1:29:25 1
83 Loe Andersen,Ole Hassel BIL 3:41:08 +1:41:16 1
84 Kristoffersen,Kai Efinans Bil 3:51:06 +1:51:14 2
85 Pettersen,Tom Ingen klubb 3:57:46 +1:57:54 1
86 Wang,Terje Hassel BIL 4:19:33 +2:19:41 1
87 Halvorsen,Knut Ingen klubb 4:24:00 +2:24:08 1
DNS Thorsø,Kjell Oddvar Hassel BIL   1
DNS Høylie,Pål Svelvik Seilforening   1
DNS Martinussen,Frode Nordreisa IL   5
DNS Gulbrandsen,Anders Hafslund BIL   1
DNS Hagen,Bjørn Anders Ros   6
DNS Rød,Ole S. Asker Skiklubb   2
Resultatliste Menn 51-55   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Leikvangen,Otto Ingen klubb 2:14:25 + 00:00 1
2 Knutsen,Even Konnerud Il 2:14:39 + 00:14 5
3 Birkrem,Kolbjørn Flatdal 2:18:46 + 04:21 1
4 Nygaard,Per Ole Vestringen IL 2:23:34 + 09:09 7
5 Båsen,Gunnar Eggedal IL 2:24:58 + 10:33 7
6 Øby,Tore Varteig Il 2:25:07 + 10:42 1
7 Borgen,Paul Einar Sportsmaster BIL 2:27:19 + 12:54 1
8 Aketun,Karl Kristian Njård 2:28:09 + 13:44 2
9 Søberg,Morten Move 2:28:38 + 14:13 1
10 Avdal,Vidar Mjøndalen IF 2:29:03 + 14:38 19
11 Aune,Arne Kristian Aron Skiklubb 2:29:28 + 15:03 9
12 Indergaard,Ola Konnerud Il 2:30:30 + 16:05 13
13 Skretteberg,Arne Vikersund IF 2:33:02 + 18:37 7
14 Brynning,Bjarne Horten Skiklubbb 2:33:19 + 18:54 1
15 Moen,Ole Kristian Ingen klubb 2:33:39 + 19:14 13
16 Thon,Harald Drammen Strong 2:33:44 + 19:19 1
17 Kristiansen,Kjetil Nordic Sportsmaster 2:36:19 + 21:54 1
18 Endresen,Jan Otterstad Nordea 2:36:26 + 22:01 26
19 Tokhekim,Bjarne Lierbygda O-lag 2:38:52 + 24:27 2
20 Magnus,Birger Schibsted Asa 2:39:51 + 25:26 1
21 Strandhagen,Torgeir Røyken O-Lag 2:39:57 + 25:32 3
22 Olafsen,Eivind Toni Hof IL 2:40:39 + 26:14 1
23 Kjørmo,Øivind Mjøndalen 2:41:05 + 26:40 6
24 Onshuus,Emil Konnerud Il 2:42:14 + 27:49 6
25 Korbijn,Florus Sturla 2:43:59 + 29:34 15
26 Tyse,Egil Halvorsen Hokksund IL 2:46:09 + 31:44 6
27 Røine,Pål Asker Skiklubb 2:46:13 + 31:48 1
28 Haugen,Gunnar Oppegård Golfklubb 2:46:30 + 32:05 1
29 Gjærde,Ingvar Ingen klubb 2:48:13 + 33:48 2
30 Eriksen,Kjetil Konnerud Il 2:51:13 + 36:48 12
31 Aure,Erland Soknedalen Il 2:52:34 + 38:09 1
32 Vig,Jens Drammen Strong 2:54:05 + 39:40 11
33 Ruud,Johan Drolsum If 2:54:51 + 40:26 5
34 Robberstad,Tron Ingen klubb 2:55:28 + 41:03 1
35 Bolstad,Svein Konnerud Il 2:57:22 + 42:57 1
36 Ræder,Johan Skiforeningen 2:57:33 + 43:08 1
37 Lobben,Roar Fmc Kongsberg Subsea 2:57:37 + 43:12 5
38 Rabben,Jon Ingen klubb 2:59:14 + 44:49 14
39 Høiback,Jørn Contiga Bil 3:01:05 + 46:40 1
40 Thonhaugen,Jan Egil Ros 3:11:09 + 56:44 3
41 Johannessen,Petter Sturla 3:11:22 + 56:57 3
42 Skjelbred,Truls Håkon Moingen 3:11:46 + 57:21 2
43 Jensen,Jan Trygve Svelvil Idrettsforening 3:13:15 + 58:50 4
44 Bråthen,Morten Ingen klubb 3:18:06 +1:03:41 1
45 Nybakken,Helge Hil Nsb 3:21:21 +1:06:56 28
46 Karlsen,Knut Stranden IL 3:23:38 +1:09:13 5
47 Tronsgaard,Lars Ingen klubb 3:24:04 +1:09:39 1
48 Sauge,Erik Stabell Elopak BIL 3:25:42 +1:11:17 4
49 Nøkleby,Vidar Os Idrettslag 3:29:19 +1:14:54 1
50 Vanberg,Pål Johan Sykehuset Asker Og Bærum Bil 3:46:00 +1:31:35 1
51 Dahl,Jon Hassel BIL 3:48:32 +1:34:07 4
52 Torgersen,Arne Ingen klubb 4:12:55 +1:58:30 1
DNS Birkrem,Egil Flatdal   1
DNS Unnli,Tom Drammen Strong   9
DNS Mæland,Gunnar I L Skarphedin   1
DNS Liljedal,Idar Kongsberg IF   1
Resultatliste Menn 56-60   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nygaard,Oddvar Bjørn Myhre Sport 2:11:39 + 00:00 28
2 Eriksrud,Vidar Sjåstad/V.Lier 2:18:13 + 06:34 25
3 Gulbrandsen,Hans Petter Berger IL 2:22:10 + 10:31 16
4 Tveiten,Svein Seljord I.l 2:28:53 + 17:14 1
5 Thorsrud,Nils H Vikersund IF 2:32:23 + 20:44 2
6 Ingebrigtsen,Per Botne Skiklubb 2:33:35 + 21:56 3
7 Lille,Ketil Sande Sportsklubb 2:36:34 + 24:55 1
8 Andby,Bengt Haslum Il 2:41:20 + 29:41 1
9 Trømborg,Widar Sande Sportsklubb 2:41:48 + 30:09 1
10 Dahl-Hansen,Erik Jutul Il 2:43:17 + 31:38 1
11 Rugland,Steinar Eggedal IL 2:45:24 + 33:45 27
12 Berg,Lars Petter Asker Skiklubb 2:46:11 + 34:32 1
13 Lien,Arne Bergkameratene Ski 2:50:36 + 38:57 1
14 Brenna,Tormod Opil 2:58:48 + 47:09 14
15 Johansen,Børre A. Ingen klubb 2:59:33 + 47:54 12
16 Schou,Knut Olav Drafn Skb/veritas Bil 3:00:38 + 48:59 11
17 Aaserud,Erik Sturla 3:02:44 + 51:05 21
18 Bjerkerud,Martin Krødsherad IL 3:03:14 + 51:35 2
19 Gregersen,Steinar Fmc Technologies 3:05:33 + 53:54 1
20 Viholmen,Jan Erik Sturla 3:18:58 +1:07:19 21
21 Eriksen,Tom S. Dbk 3:32:35 +1:20:56 28
22 Gjølberg,Ole Rygge Il 3:33:52 +1:22:13 1
23 Rustand,Magne Protan BIL 3:35:21 +1:23:42 30
24 Voldhaug,Lars Statnett Bil 3:44:19 +1:32:40 2
25 Mathisen,Helge Otto Ingen klubb 3:47:59 +1:36:20 1
26 Fretland,Steinar Ingen klubb 3:55:42 +1:44:03 1
27 Holther,Roar Drammen Strong 3:56:49 +1:45:10 17
DNS Gilhuus,Tore Bergkameratene Ski   5
DNS Olsen,Terje Olav Sykehuset Buskerud   2
DNS Berget,Terje Åmot IL   5
Resultatliste Menn 61-65   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Haugfos,Nils Petter Drammens Ballklubb 2:34:24 + 00:00 27
2 Jansen,Arild Asker Skiklubb 2:36:33 + 02:09 9
3 Landaas,Svein Svelvik Sykkel Klubb 2:43:21 + 08:57 12
4 Fedje,Steinar Sturla 2:43:28 + 09:04 27
5 Holth,Per Åmot If 2:45:25 + 11:01 18
6 Rugland,Karsten Sjåstad/V.Lier 2:46:38 + 12:14 22
7 Grønhovd,Kjell Vikersund IF 2:51:16 + 16:52 34
8 Skaugen,Nils-Ole Sylling IF 2:56:07 + 21:43 1
9 Jahren,Bjørn Ingen klubb 2:56:18 + 21:54 1
10 Johnsen,Karl Johan Drammen Kom.BIL 3:01:37 + 27:13 30
11 Huse,Svein Terje Asker Skiklubb 3:04:42 + 30:18 3
12 Berling,Rolf Lærernes Idrettslag 3:05:08 + 30:44 2
13 Øvrebø,Per Bk Ski 3:06:06 + 31:42 3
14 Barbo,Atle Posten IL 3:11:18 + 36:54 3
15 Andersen,Jarl M. Meteorologen B.i.l/bækkelagets 3:15:56 + 41:32 21
16 Reistad,Helge N. Sigdal If 3:16:19 + 41:55 19
17 Eriksen,Asbjørn Oslo Havnevesen 3:19:18 + 44:54 16
18 Johansen,Ragnar Mjøndalen IF 3:23:14 + 48:50 9
19 Syvertsen,Tore Konnerud Il 3:37:49 +1:03:25 12
20 Lærum,Helge Drammen Kom.BIL 3:47:05 +1:12:41 16
21 Gulhaugen,Kåre Langeteig Dts 3:50:30 +1:16:06 39
22 Falck-Pedersen Jr,Leif Drafn 4:28:57 +1:54:33 1
Resultatliste Menn 66-70   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Engen,Egil Ingen klubb 2:56:18 + 00:00 1
2 Frøvoll,Elling Drafn 2:58:15 + 01:57 22
3 Johnsen,Kjell Ingen klubb 2:59:01 + 02:43 13
4 Rugland,Arne Stein Eggedal IL 3:12:15 + 15:57 21
5 Lau,Jack Søre Ål IL 3:20:59 + 24:41 39
6 Bjørneklett,Arvid D N M 3:37:04 + 40:46 6
7 Knutsen,Jan Georg Sturla 3:44:06 + 47:48 37
8 Skaar,Gunnar Trøsken IL 3:53:33 + 57:15 16
DNS Grinderud,Erik Konnerud Il   38
Resultatliste Menn 71-75   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Christensen,Oddvar Sturla 3:15:28 + 00:00 39
Resultatliste Menn 76-80   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Weseth,Dagfinn Horten Skiklubbb 3:59:54 + 00:00 26
DNS Hilsen,Karl Næss Modum O-Lag   15
Resultatliste Kvinner 15-16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nybø,Marie Nordbye Konnerud Il 3:07:10 + 00:00 1
2 Reistad,Åse Nedre Sigdal If. 3:44:27 + 37:17 1
Resultatliste Kvinner 19-20   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Andersen,Camilla Kortvedt Mjøndalen IF 2:48:30 + 00:00 1
2 Tronsgaard,Tine Ingen klubb 3:35:42 + 47:12 1
Resultatliste Kvinner 21-25   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Brox,Mari Johanna Osi 2:18:52 + 00:00 2
2 Ellingsen,Trine Team Haukåsen 4:00:07 +1:41:15 1
DNS Teien,Karoline Sande Sportsklubb   1
Resultatliste Kvinner 26-30   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Sand,Henriette Sjåstad/V.Lier 2:22:42 + 00:00 2
2 Tokheim,Anna Oppedal Skarvbu 2:47:47 + 25:05 2
3 Tveit,Åshild Skarvbu Spyd Og Ludo 2:57:46 + 35:04 1
4 Gregersen,Karoline Fmc 3:02:19 + 39:37 1
5 Bednarova,Dana Nydalens Skiklub 3:04:59 + 42:17 1
6 Brunborg,Gerd Inger Terratec Bil 3:12:00 + 49:18 1
7 Adams,Samantha Salvesen Ingen klubb 3:12:27 + 49:45 1
8 Ekeberg,Christina DnB NOR BIL 3:14:06 + 51:24 2
9 Janbu,Ingrid Ingen klubb 3:14:09 + 51:27 1
10 Kruuse-Meyer,Randi Veritas BIL 3:16:43 + 54:01 2
11 Norberg,Hanna Sliten&blid 3:17:13 + 54:31 1
12 Swiezynska,Katarzyna Embil 3:21:04 + 58:22 1
13 Baltzersen,Anne Cecilie Ingen klubb 3:27:57 +1:05:15 1
14 Madsen,Christine Adele Jordan Sportsklubb 3:32:14 +1:09:32 1
15 Hanevold,Ingvild Johanne Asker Skiklubb 3:37:40 +1:14:58 1
16 Wennersgaard,Susanne Team Haukåsen 3:58:53 +1:36:11 1
17 Larsen,Marit Statnett Bil 4:11:40 +1:48:58 1
18 Bang,Ida Storevik Ingen klubb 5:47:22 +3:24:40 1
19 Aase,Tonje Vågen Ingen klubb 5:47:25 +3:24:43 1
DNS Herheim,Cecilie DnB NOR BIL   1
DNS Bergh,Mette Ottesen Ingen klubb   1
Resultatliste Kvinner 31-35   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Wissting,Jenny Svorkmo Noi 2:48:26 + 00:00 2
2 Lysaker,Dagny Ingen klubb 2:56:39 + 08:13 1
3 Næve,Kariann Ingen klubb 3:07:04 + 18:38 1
4 Løvendal,Rhine Sturla 3:12:24 + 23:58 1
5 Kristiansen,Linda Kragerø If 3:16:44 + 28:18 2
6 Alstad,Irene Ingen klubb 3:20:15 + 31:49 1
7 Granås,Lena Ingen klubb 3:27:03 + 38:37 1
8 Lien,Ingvild R. Ingen klubb 3:33:28 + 45:02 1
9 Knudsen,Thale Ingen klubb 3:54:06 +1:05:40 1
10 Ekeberg,Kathrine Team Karisvei 14 3:55:44 +1:07:18 1
11 Sand,Kristin Hassel BIL 4:25:38 +1:37:12 1
12 Hagby,Cathrine Ingen klubb 4:28:56 +1:40:30 1
13 Dahl,Charlotte Ingen klubb 4:29:57 +1:41:31 1
14 Heia,Sissel Hassel BIL 4:48:30 +2:00:04 1
Resultatliste Kvinner 36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Nordheim Høverstad,Ane Drammens Ballklubb 2:44:03 + 00:00 1
2 Nordrum,Karina Nanset IF 2:48:39 + 04:36 2
3 Wiig,Torgunn Lørenskog Skiklubb 2:55:20 + 11:17 2
4 Tuft,Hanne Moingen 2:55:33 + 11:30 2
5 Lønning,Kari Jussie Sturla 2:56:19 + 12:16 1
6 Wilson,Anne Birgitte Ingen klubb 2:59:29 + 15:26 1
7 Fische,Pernille Gnist Trening Og Helse 2:59:32 + 15:29 1
8 Widerøe,Anniken Aamodt Statoilhydro Bil 3:05:08 + 21:05 3
9 Enger,Anne Gro Ingen klubb 3:05:15 + 21:12 1
10 Lien,Kirsten Røldal Il 3:09:26 + 25:23 1
11 Stubberud,Lise Huringen 3:12:05 + 28:02 1
12 Løken,Siri Cecilie Gandal Il 3:16:06 + 32:03 1
13 Yri,Ingun Asker Ck 3:17:00 + 32:57 1
14 Stokkenes,Hilde Sjåstad/V.Lier 3:25:32 + 41:29 1
15 Braathen,Karianne Drammens Tidende Bil 3:29:41 + 45:38 1
16 Knutsen,Kari Oracle Bil 3:29:43 + 45:40 4
17 Karnstuen,Lise Ingen klubb 4:12:15 +1:28:12 1
18 Baraas,Rigmor Hibu Optometri Kongsberg 4:29:53 +1:45:50 1
DNS Ruud,Catarina Ingen klubb   1
DNS Berge,Sidsel Laderud Noil   1
Resultatliste Kvinner 41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Mohn,Sidsel Ski BK 2:30:12 + 00:00 2
2 Stabsvik,Heidi Opil 2:34:14 + 04:02 1
3 Lie,Anne Lene Nanset IF 2:34:31 + 04:19 3
4 Brennhovd,Marit Veritas BIL 2:36:32 + 06:20 1
5 Knuten,Inger Nesbru 2:43:21 + 13:09 1
6 Børtnes,Brynhild Drammens Ballklubb 2:46:10 + 15:58 1
7 Steenfeldt-Foss,Kristin Holmen IF 2:58:10 + 27:58 3
8 Ranvik,Annemarie Dbk 2:59:43 + 29:31 1
9 Havre,Margrethe Berger IL 3:01:09 + 30:57 2
10 Austad,Hanne Elopak BIL 3:04:12 + 34:00 2
11 Groven,Sigrid Drammen Strong 3:05:20 + 35:08 2
12 Motzfeldt,Therese Lommedalen Il 3:05:32 + 35:20 1
13 Simones,Lillian Bk Ski 3:08:16 + 38:04 1
14 Horvli,Ingun Jahren Konnerud Il 3:11:18 + 41:06 2
15 Bergquist,Marianne Høibakk Mjøndalen IF 3:14:22 + 44:10 1
16 Engen,Geirhild Snildal Hytteplan Sport 3:23:18 + 53:06 2
17 Hofstad,Unn Lier Kommune B.i.l 3:26:24 + 56:12 1
18 Hjellum,Gro Ingen klubb 3:38:20 +1:08:08 1
19 Hansen,Anette Drammen Strong 3:39:40 +1:09:28 2
20 Vik,Inger Anne Ingen klubb 3:51:31 +1:21:19 1
21 Årmot,Eli Ingen klubb 3:52:36 +1:22:24 1
22 Mjølnerød,Tone Neas Bil 3:55:38 +1:25:26 2
23 Pedersen,Ulla Ingen klubb 4:36:05 +2:05:53 2
DNS Hyggen,Hege Dck/dt Bil   1
DNS Kjærås,Kjersti Andebu Dametrim   2
Resultatliste Kvinner 46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Hennum,Gunhild Multiconsult Bil 2:41:33 + 00:00 2
2 Stuve,Hanne Ingen klubb 2:53:34 + 12:01 2
3 Evjen,Siri Anette Aftenposten 2:58:27 + 16:54 19
4 Dale Selvig,Kristin Nydalen Skiklubb 3:04:21 + 22:48 1
5 Bjerknes,Berit Stav Nordea 3:07:50 + 26:17 1
6 Dammen,Hilde DnB NOR BIL 3:08:11 + 26:38 1
7 Huse,Hege Lommedalen Il 3:11:29 + 29:56 2
8 Helgesen,Kjersti Sjåstad/V.Lier 3:13:38 + 32:05 2
9 Åsheim,Ingrid DnB NOR BIL 3:14:16 + 32:43 2
10 Drabløs,Ingrid DnB NOR BIL 3:15:09 + 33:36 3
11 Kvennejorde,Rita Aina Konnerud Il 3:15:51 + 34:18 2
12 Schanche,Eva Glitre Offroad/ Vital Forsikri 3:17:10 + 35:37 1
13 Kure,Toril Ros 3:20:07 + 38:34 3
14 Remme,Mette Ros 3:24:41 + 43:08 2
15 Theodorsen,Ellen Marie Drammens Ballklubb 3:25:18 + 43:45 11
16 Dischler,Anne Grethe Sykehuset Buskerud 3:25:19 + 43:46 1
17 Fløtten,Solveig Ingen klubb 3:28:34 + 47:01 6
18 Vassdal Evjenth,Britt Ingen klubb 3:29:18 + 47:45 1
19 Bjerke Berg,Kari Skedsmo Skiklubb 3:35:31 + 53:58 1
20 Olsen,May Kristin Sås 3:37:51 + 56:18 1
21 Haugen,Anne Julsrud Halden SK 3:38:07 + 56:34 1
22 Steen,Grethe May Glitre Offroad 3:41:42 +1:00:09 2
23 Fossen,Christine Konnerud Il 3:47:27 +1:05:54 1
24 Ladehaug,Brita Ingen klubb 3:53:32 +1:11:59 1
DNS Berget,Bente Færder Skilag   1
Resultatliste Kvinner 51-55   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Garen,Torhild Bærum Skiklubb 2:37:25 + 00:00 3
2 Sandberg,Grethe Skedsmo Skiklubb 2:39:52 + 02:27 1
3 Haverstad,Helga Ingen klubb 2:46:12 + 08:47 1
4 Austgulen,Marit Cappelendamm 2:48:30 + 11:05 1
5 Håvardstun,Britt Svelvik If 2:52:07 + 14:42 1
6 Trandum,Ingebjørg Bergkameratene Ski 2:58:45 + 21:20 7
7 Sand-Hanssen,Wenche Gilde Bil 3:02:48 + 25:23 4
8 Båsen,Live Vikersund IF 3:05:03 + 27:38 9
9 Tokheim,Berit Oppdal Lierbygda O-lag 3:06:55 + 29:30 3
10 Nilsen,Gerd Håland Sturla 3:13:01 + 35:36 16
11 Kvemo,Solfrid Lierne Ski 3:22:10 + 44:45 6
12 Blesvik,Grethe Kragerø If 3:28:47 + 51:22 2
13 Ask-Henriksen,Karin Konnerud Il 3:29:29 + 52:04 1
14 Norvik,Cathrine Nordea 3:41:25 +1:04:00 1
15 Bolstad,Inger Konnerud Il 3:42:50 +1:05:25 1
16 Bjerkerud,Gunhild Krødsherad 3:42:53 +1:05:28 1
17 Norvik,Henriette Færder Skilag 3:46:29 +1:09:04 1
18 Østberg,Liv B Aron Skiklubb 3:46:59 +1:09:34 6
19 Halstenrud,Karin Sigdal Il 3:49:07 +1:11:42 1
20 Dupont,Inger Astad Ingen klubb 4:02:06 +1:24:41 1
21 Stuveseth,Bente Bjørn Myhre Sport 4:16:59 +1:39:34 1
Resultatliste Kvinner 56-60   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Asmyhr,Frøydis Borge Vestfossen 3:09:38 + 00:00 6
2 Sandvik,Toril Sturla 3:28:32 + 18:54 20
3 Fretland,Brit Øien Ingen klubb 3:55:44 + 46:06 1
Resultatliste Kvinner 61-65   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Larsen,Marit Mjøndalen IF 2:54:27 + 00:00 25
2 Bryhn Hansen,Ellen Sturla 3:50:43 + 56:16 16
Resultatliste Kvinner 66-70   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Fossen,Elin Sturla 3:12:33 + 00:00 22
Resultatliste Ungdomshauern   Return
Plass Navn Klubb                  Tid Ant.gng
1 Rømcke,Johan Christian Drammen Strong 59:01 + 00:00 1
2 Lund-Kristensen,Herman Drammen Strong 1:01:19 + 02:18 1
3 Vig,Jens Bredde Drammen Strong 1:01:37 + 02:36 1
3 Vig,Astrid Bredde Drammen Strong 1:01:37 + 02:36 1
5 Thon,Lars Henrik Verde Drammen Strong 1:02:56 + 03:55 1
6 Groven,Brage Reier Drammen Strong 1:03:32 + 04:31 1


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +