Resultater Høvringen 2009



Høvringen 2009 - Høgås
Resultatliste
15.02.2009
Plass Navn Klubb Tid Distrikt Etter

G 15-16 år 25km klas.
1 Ole Holbæk 1:30:44 Vindbjart, IL 0
2 Andreas Aas-Lyngby 1:39:36 Vindbjart, IL 08:52 0
2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

K 21 - 35 25km klas.
1 Hilde Gudem 1:52:04 Bærum Roklubb 0
DNF Martha Helgeland Christiania Roklubb 0
2 Antall Påmeldte: 3 Startende: 2

K 36-40 år 25km klas.
1 Tove A. Frikstad 1:34:45 Oddersjaa SSK 0
2 Grethe Fredvik 1:35:37 Oddersjaa SSK 00:52 0
3 Eli Ågedal 1:48:39 Grindheim IL 13:54 0
3 Antall Påmeldte: 4 Startende: 3

K 41-45 år 25km klas.
1 Solveig Pedersen 1:33:17 Oddersjaa SSK 0
1 Antall Påmeldte: 2 Startende: 1

K 46-50 år 25km klas.
1 Jekke Liby 1:41:23 Gjerstad IL 0
2 Olga Ågedal 1:46:08 Bjelland 04:45 0
3 Åse Gullsmedmoen 1:49:02 Otra IL 07:39 0
3 Antall Påmeldte: 3 Startende: 3

M 17-18 år 25km klas.
1 Eirik Undeland 1:31:06 Otra IL 0
2 Tom Andreas Kallhovd 1:33:16 Otra IL 02:10 0
2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

M 21 - 35 25km klas.
1 Hans Tore Andersen 1:26:30 Vindbjart, IL 0
2 Augustsson Johan Henrik 1:30:44 Vegårshei IL 04:14 0
3 Arild Aabø 1:32:44 Valle IL 06:14 0
4 Georg Smedsaas 1:33:11 Rygene 06:41 0
5 Stian Homme 1:40:26 Knaben 13:56 0
6 Trygve Oveland Nilsen 1:40:40 Rygene 14:10 0
7 Raymond Moy 1:51:48 Xstrata 25:18 0
7 Antall Påmeldte: 9 Startende: 7

M 36-40 år 25km klas.
1 FRANK ANDERS TAMBINI 1:27:24 Vindbjart, IL 0
2 Frode Lindblom 1:27:27 Vindbjart, IL 00:03 0
3 Upstad Øyvind 1:41:23 Valle IL 13:59 0
4 Jim Hauge 1:46:05 Eiken IL 18:41 0
5 Jan Roger Farstad 1:48:30 Knaben 21:06 0
6 Jens Christian Iglebæk 1:52:39 Otra IL 25:15 0
7 Arnfinn Hobbesland 1:54:29 Eiken IL 27:05 0
8 Olsen Trond 2:26:26 Rygene 59:02 0
9 Pedersen Freddy 2:26:33 Rygene 59:09 0
9 Antall Påmeldte: 11 Startende: 9

M 41-45 år 25km klas.
1 Audun Eide 1:25:01 Politiet 0
2 Frank Salvesen 1:28:03 Politiet 03:02 0
3 Rolf Arthur Åsland 1:34:16 Otra IL 09:15 0
4 Torgeir Segberg 1:34:37 NOV 09:36 0
5 Anders Hasseldal 1:41:25 Otra IL 16:24 0
6 Reidar Ågedal 1:45:53 Grindheim IL 20:52 0
7 Geir Birkeland 1:56:19 Hægebostad IL 31:18 0
7 Antall Påmeldte: 8 Startende: 7

M 46-50 år 25km klas.
1 Arild Isaksen 1:25:00 Vindbjart, IL 0
2 Geir Bjørkås 1:31:28 NOV 06:28 0
3 Svein Dovland 1:32:55 Otra IL 07:55 0
4 Lars Peder Vaaje 1:35:38 Bjelland 10:38 0
5 Kjell Olav Steinsland 1:35:45 Vindbjart, IL 10:45 0
6 Arnstein Ellefsen 1:36:21 OK Sør 11:21 0
7 Kyrre Ellefsen 1:36:22 OK Sør 11:22 0
8 Tor Frydendal 1:36:42 Tvedestrand Turn og IF 11:42 0
9 Helmar Espeland 1:37:06 Parkvesenet 12:06 0
10 Jon Rolf Næss 1:40:33 Hovden Sportsklubb 15:33 0
11 Egil Ramse 1:41:26 Otra IL 16:26 0
12 Per Arne Nilsen 1:45:33 Oddersjaa SSK 20:33 0
13 Vidar Georg Ydse 1:45:35 Otra IL 20:35 0
14 Eirik Norilby 1:50:28 Lillesand 25:28 0
15 Torgeir Verdal 1:57:29 Hægebostad IL 32:29 0
16 Sigve Joakimsen 1:57:30 Krs. kommune 32:30 0
17 Sven Reiersen 2:02:06 Otra IL 37:06 0
18 Torfinn Haugen 2:02:15 Hovden Sportsklubb 37:15 0
18 Antall Påmeldte: 20 Startende: 18

M 51-55 år 25km klas.
1 Magne Isaksen 1:33:24 Froland IL 0
2 Nils Arne Røyseland 1:35:19 Knaben 01:55 0
3 Anund Landsverk 1:35:36 Otra IL 02:12 0
4 Bjørn Aanensen 1:36:23 MHI 02:59 0
5 Svein Ketil Grindheim 1:47:55 Otra IL 14:31 0
6 Terje Stokkeland 1:50:08 Gjesdal IL 16:44 0
7 Sigtor Kjetså 1:55:09 NRK 21:45 0
8 Tor Inge Ågedal 1:55:54 Konsmo IL 22:30 0
9 Harald Birkholz 1:56:51 NOTEAM 23:27 0
10 Arnold Erland 1:58:09 Konsmo IL 24:45 0
11 Åge Tveiten 2:18:32 Eiken IL 45:08 0
11 Antall Påmeldte: 13 Startende: 11

M 56-60 år 25km klas.
1 Johansen Terje 1:43:56 MHI 0
2 Kjell Olav Austrud 1:45:47 Åseral IL 01:51 0
3 Leif Sørensen 1:49:06 Vindbjart, IL 05:10 0
4 Salve Reinhardt 1:52:41 Krs. kommune 08:45 0
DNF Tarald Myrum Valle IL 0
5 Antall Påmeldte: 5 Startende: 5

M 61-65 år 25km klas.
1 Bjørn Jordan 1:39:36 Oddersjaa SSK 0
2 Tarald Aamlid 1:45:54 Gjerstad IL 06:18 0
3 Tore Svennevig 1:49:25 Posten 09:49 0
4 Øystein Vesterhus 1:55:11 Xstrata 15:35 0
5 Odd Nordstrøm 2:02:03 Konsmo IL 22:27 0
6 Per Steinar Høksaas 2:04:40 Risør Ro og Padleklubb 25:04 0
7 Martin Opofte 2:08:27 Knaben 28:51 0
7 Antall Påmeldte: 8 Startende: 7

M 66-70 år 25km klas.
1 Dagfinn Myhren 1:46:41 Hisøy OK 0
2 Harald Bjelland 1:49:30 Vindbjart, IL 02:49 0
3 Arne Hallvard Holte 2:14:20 Oddersjaa SSK 27:39 0
3 Antall Påmeldte: 4 Startende: 3

M 71-75 år 25km klas.
1 Oddmund Ommundsen 2:01:47 Risør 0
2 Jørgen Mygland 2:21:08 Hægebostad IL 19:21 0
2 Antall Påmeldte: 2 Startende: 2

M 76 år og eldre 25km klas.
1 Tormod Skaaland 2:01:30 Vegårshei IL 0
1 Antall Påmeldte: 1 Startende: 1
eTiming - www.emit.no 15.02.2009 15:02:07 Side:3



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +