Resultater Ringnesløpet 2009



 

Ringnesløpet 2009

Resultatliste

28.02.2009

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Kvinner 21-25 år 20km klas.

1 Eldbjørg Dirdal Moxnes Gjerdrum IL

 

1:04:37

2 Vigdis Øyen Moelven IL

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

1:17:42 13:05

Kvinner 36-40 år 20km klas.

1 Kari Mette Vika Veldre Ski

1:11:41

2 Ingrid Robøle Hamar SK

3 Kristin Hasle Haslestad Nes Sp.Kl.

Antall 3 Påmeldte: 4 Startende: 3

1:14:56 03:151:29:14 17:33

Kvinner 41-45 år 20km klas.

1 Anne-Gunn Kittelsrud Nordbygda/Løten Ski

1:16:46

2 Kristin Bordal Næroset IL

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

1:20:15 03:29

Kvinner 46-50 år 20km klas.

1 Marit Grumstad Svea Skilag

1:10:13

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 56-60 år 20km klas.

DNF Solfrid Halvorsen Gjøvik SK

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 61-65 år 20km klas.

1 Oddbjørg Haakensveen Veldre Ski

1:23:44

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner 71-75 år 20km klas

1 Solveig Nyberg Åslia Skilag

1:29:21

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Menn 16 år 20km klas

1 Petter Hattestad Vingrom IL

1:13:22

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Menn 17-18 år 20km klas.

1 Fredrik Lyngved Stenen Øyer-Tretten IF

57:39

2 Hans Høisveen Nannestad Veldre Ski

3 Ole Anders Fjeldberg Ringsaker IF

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

59:55 02:161:22:00 24:21

Menn 19-20 år 20km klas.

1 Eirik Fløtlien Brøttum IL

59:37

2 Espen Storslett Moelven IL

Antall 2 Påmeldte: 3 Startende: 2

1:04:22 04:45

eTiming versjon 3.0 28.02.2009 13:52:07 Side:1

Ringnesløpet 2009

Resultatliste

28.02.2009

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Menn 21-25 år 20km klas.

1 Anders Fiskvik Tynset IF

56:17

2 Kjell Arne Bangen Johnsen Tynset IF

3 Torgeir Mikkelsen Tynset IF

4 Lars Johan Ophus Tine Brumunddal

Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4

58:20 02:031:00:08 03:511:17:05 20:48

Menn 26-30 år 20km klas.

1 John Anders Gaustad Hamar SK

53:58

2 Frode Korsmo Moelven IL

3 Hans Ivar Festad Klubb Idrettsklubb

4 Geir Arne Torgersrud Moelven IL

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

57:25 03:2759:54 05:561:07:39 13:41

Menn 31-35 år 20km klas.

1 Per Kristian L. Torgersrud Moelven IL

55:50

2 Vidar Igletjørn Korlevold IL

3 Tommy Stener Vang Skiløperforening

4 Frode Øverby Hernes IL

5 Stian Nilsen NN

6 Peder Bogsti Ottestad IL

7 Tom Ruud Lillehammer Sykkelklubb

Antall 7 Påmeldte: 8 Startende: 7

58:21 02:311:01:22 05:321:06:53 11:031:08:50 13:001:16:39 20:491:17:47 21:57

Menn 41-45 år 20km klas.

1 Tor Håkon Viken Øyer-Tretten IF

57:34

2 Ivar Lome Ottestad IL

3 Kjell Arild Lierhagen Ringsaker Roklubb

4 Gudbrand Lien Hamar SK

5 Jo Helgestad Hamar SK

6 Asgeir Fløtlien Moelven BIL

7 Olav Emilsen Nordbygda/Løten Ski

8 Ole Markus Huse Team G-sport

9 Ole Christian Bang Hamar SK

10 Tom Guttormsen Ottestad IL

11 Odd Henning Sveen Moelven IL

DNF Harald Solberg Veldre Ski

Antall 12 Påmeldte: 12 Startende: 12

59:25 01:511:00:27 02:531:01:05 03:311:01:26 03:521:05:01 07:271:05:10 07:361:06:27 08:531:11:18 13:441:17:04 19:301:18:19 20:45

Menn 36-40 år 20km klas.

1 Rune Hansen Snertingdal IF Ski

1:05:37

2 Thor Halvard Ugland Klubb Idrettsklubb

3 Morten Parthaugen Torpa Ski

4 Stein Cato Sollien Olsrud Hamar

5 Anders Kolloen Nybygda IL

6 Hågen Kåshagen Næroset IL

7 Johannes Almås Furnes Skiløperforening

8 Hans Olav Røise Ringsaker IF

9 Rogier van t Kruijs Nes Sp.Kl.

Antall 9 Påmeldte: 10 Startende: 9

1:06:35 00:581:07:59 02:221:09:03 03:261:10:13 04:361:11:12 05:351:13:22 07:451:18:13 12:361:31:47 26:10

eTiming versjon 3.0 28.02.2009 13:52:07 Side:2

Ringnesløpet 2009

Resultatliste

28.02.2009

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

Menn 46-50 år 20km klas.

1 Asbjørn Lie Øyer-Tretten IF

58:31

2 John Gunnar Dokk Rustad IL

3 Olav Lie Furnes Skiløperforening

4 Bjørn Ola Sætha Øyer-Tretten IF

5 Reidar Valentin Svensson Skarnes IL

6 Ole Petter Sveen Redalen IL

7 Odd Eilif Aspebakken Lillehammer Skiklub

8 Otto Grafsrønningen Hernes IL

9 Thore Berntsen Vågå IL

10 Jørn Ulven Næroset IL

11 Tom Arne Pedersen Bautas

12 Vermund Wedum Ringsaker IF

13 Frode Aaraas Veldre Ski

Antall 13 Påmeldte: 14 Startende: 13

59:56 01:251:02:14 03:431:02:15 03:441:03:55 05:241:04:10 05:391:04:18 05:471:06:31 08:001:08:50 10:191:10:17 11:461:14:54 16:231:22:58 24:271:26:02 27:31

Menn 51-55 år 20km klas.

1 Bjørn Høiby Næroset IL

57:35

2 Tore Gresmo Hoff IL

3 Trond Heier Oslo Kajakklubb

4 Bjørn Martin Sørlie Vind IL

5 Hans Ivar Hattestadd Vingrom IL

6 Willy Øyen Moelven IL

Antall 6 Påmeldte: 8 Startende: 6

59:36 02:011:04:12 06:371:07:41 10:061:07:53 10:181:13:32 15:57

Menn 56-60 år 20km klas.

1 Ole Bakke Rudsbygd IL

1:10:02

2 Einar Behrns Veldre Ski

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

1:14:30 04:28

Menn 61-65 år 20km klas.

1 Helge Tørud Veldre Ski

1:12:38

2 Birger Helstad Næroset IL

Antall 2 Påmeldte: 3 Startende: 2

1:14:20 01:42

Menn 66-70 år 20km klas.

1 Steinar Brekke Lillehammer Skiklub

1:08:21

2 Thorbjørn Kristoffersen Redalen IL

3 Harald Johansen Åsbygda IL

4 Ragnar Berntsen Furnes Skiløperforening

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

1:14:48 06:271:17:24 09:031:21:15 12:54

Menn 71-75 år 20km klas.

1 Bjørn Tvedt Veldre Ski

1:12:13

2 Per Rosenlund Veldre Ski

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

1:25:11 12:58

Menn 76-79 år 20km klas

1 Hans Espenes Stor-Elvdal SK

1:24:42

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

eTiming - www.emit.no 28.02.2009 13:52:07 Side:3

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +