Resultater Mellerunden 2009



Mellerunden
Mellerunden Valdres Skisenter 01.03.2009

Rennleder: Arne Olav Brenna
Løypesjef: Oddvin Bakkene
Teknisk delegert: Arild Snortheimsmoen

Resultat

K 21-25 Distanse

Plass Start       Tid
1 0001 Ida Eide ØSIL/Team Vitaepro 2:22.32  

 


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

K 26-30 Distanse

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0003 Bodil Kr. Høstmælingen SK Rye 2:46.16  
2 0007 Maren Kaarby Begeistringens IL 2:55.00 08.44
3 0006 Siril Amdal Ukjent klubb 3:12.53 26.37
4 0008 Marit Regine Kongtorp Ullevålsveien IL 3:19.32 33.16
5 0004 Vibeke Binz Veritas BIL 3:44.37 58.21
6 0005 Mette Mari Brett Swix BIL 4:17.30 1:31.14

 


6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

K 31-35 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0010 Marianne Nes Affecto 2:37.42  

 


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

K 36-40 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0013 Christin F Fallingen Ukjent skigruppe 2:42.08  
2 0012 Synnøve Valaker Jevnaker Idrettsforening 2:59.52 17.44
3 0014 Tanja Instanes Sturla IF 3:29.59 47.51

 


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

K 41-45 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0017 Ingebjørg Steinsli Ukjent skigruppe 2:30.55  
2 0018 Elisabeth Berger Dagens Næringsliv 2:34.09 03.14
3 0016 Anne C. Dyve Bagn IL 3:05.34 34.39

 


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

K 46-50 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0020 Kristin Eitrem Landmark Fossum IF 2:41.05  
2 0019 Britt Nilssen Mordal Svea Skilag 2:59.34 18.29

 


2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

K 51-55 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0022 Kaia Engebretsen Heming IL 2:42.18  
2 0023 Synnøve Wang Tønsberg Triathlon 3:32.42 50.24
3 0024 Hilde Fossum Fagernes IL 3:42.47 1:00.29

 


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

M 19/20 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0028 Atle Grov IL Bjørn 2:36.25  

 


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

M 21-25 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0038 Andre Botnen Røldal IL 2:04.02  
2 0030 Jacob Aspelin Søndre Ål Sportsklubb 2:10.33 06.31
3 0031 Henning Strandhagen Asker Skiklubb 2:15.14 11.12
4 0033 Jørgen Rodem Begeistringens IL 2:16.35 12.33
5 0032 Johannes Meyer Ukjent klubb 2:19.44 15.42
6 0035 Vegard Skårdal Kilebygda IL 2:21.45 17.43
7 0036 Steffen Tronrud Gjevre Skrautvål IL 2:24.18 20.16
Brutt 0037 Jostein Rogstad Skrautvål IL    

 


8 påmeldte. 8 startet. 7 resultater.

M 26-30 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0042 Øystein Rodem Begeistringens IL 2:10.27  
2 0043 Thomas Losnegard Fagernes IL 2:13.02 02.35
3 0049 Tore Reikvam Gjøvik sykehus BIL 2:13.08 02.41
4 0040 Morten Bjønnstu SEB Enskilda 2:26.39 16.12
5 0041 Askild Bø SKBIL 2:27.57 17.30
6 0046 Gjert Vallevik Tandberg 2:32.39 22.12
7 0057 Erik Mathias Sørhaug Ukjent klubb 2:38.14 27.47
8 0039 Trond Alan Wehn Ukjent klubb 2:41.25 30.58
9 0047 Lars Ekren Veritas BIL 2:44.02 33.35
10 0052 Kristoffer Walther Indianerhaugen Ski Laug 3:03.49 53.22
11 0056 Werner Hålien Fjellblom 3:08.55 58.28
12 0048 Pål Alfstad Haug Steria AS 3:09.19 58.52
13 0053 Hallvar Amdal Asker Skiklubb 3:11.06 1:00.39
14 0055 Stian Jensrud Powerade Elite CCS Team 3:11.25 1:00.58
15 0051 Bjørn-Erik Dale Arkwright BIL 3:18.49 1:08.22

 


18 påmeldte. 17 startet. 15 resultater.

M 31-35 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0050 Stig Morten Fakstad Vest Torpa 2:05.34  
2 0069 Stian Ulberg Valdres folkehøgskule 2:20.28 14.54
3 0075 Sigurd Beldo Ukjent klubb 2:22.15 16.41
4 0059 Jan Tore Vik Vestre Slidre IL 2:26.15 20.41
5 0076 Magne Lilleland-Olsen Norconsult BIL 2:29.14 23.40
6 0072 Anders Månum Deloitte AS 2:30.49 25.15
7 0077 Terje Jemterud Foren.Til Ski-Idrettens F 2:32.45 27.11
8 0065 Knut Magne Kolstadbråten Raballder håndballklubb 2:44.45 39.11
9 0063 Rolf Kristian Kofoed Ullevålsveien IL 2:52.38 47.04
10 0078 Kjetil Myhre Vestre Slidre IL 2:55.07 49.33
11 0079 Christen Egeland Ukjent skigruppe 2:58.08 52.34
12 0061 Rolf Hongseth Ukjent klubb 2:58.55 53.21
13 0074 Ole Øien Rusletvedt Asker Skiklubb 3:02.20 56.46
14 0070 Andreas Petersen Indianerhaugen Ski Laug 3:05.56 1:00.22
15 0068 Vegard Gillebo Powerade Elite CCS Team 3:06.13 1:00.39
16 0071 Fredrik Stiebel Powerade Elite CCS Team 3:15.33 1:09.59
17 0062 Nils Anders Helset Nordea BIL 3:40.30 1:34.56

 


22 påmeldte. 18 startet. 17 resultater.

M 36-40 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0106 Knut Lium Torpa Ski 2:11.07  
2 0083 Thorstein Nereng Fluberg Skiklubb 2:16.32 05.25
3 0094 Dag Steinset Ukjent skigruppe 2:19.37 08.30
4 0093 Helge Marius Haug Driv IL 2:22.36 11.29
5 0107 Lars-even Markerud Lismarka Skilag 2:24.18 13.11
6 0082 Frank Wøien Mo Vestre Slidre IL 2:26.30 15.23
7 0067 Gunnar Melbø Ukjent skigruppe 2:27.24 16.17
8 0111 Kjell Arne Lilleland Hallingnatten 2:29.15 18.08
9 0097 Terje Flaten Valdres folkehøgskule 2:32.15 21.08
10 0089 Tore Fonn Stabil 2:35.20 24.13
11 0110 Remi Goulignac Team United Bakeries 2:36.29 25.22
12 0102 André Borka Team United Bakeries2 2:37.45 26.38
13 0100 Håvard Bekkelund Ukjent skigruppe 2:38.48 27.41
14 0086 Jacob Bjertnæs Jevnaker Idrettsforening 2:42.34 31.27
15 0095 Matthew Pugsley Oslo Elvesportsklubb 2:43.39 32.32
16 0091 Espen Sandvold Romerike Politiidrettslag 2:44.03 32.56
17 0087 Michael Grasdalsmoen Mandag IK 2:44.23 33.16
18 0104 Halvor Eggen Nesodden IF 2:53.06 41.59
19 0103 Øyvind Holden Vestre Slidre IL 2:53.34 42.27
20 0109 Jan Strøm StorSveiva Sykkelklubb 2:57.56 46.49
21 0092 Geir Ivar Solvåg Privat1 3:01.46 50.39
22 0085 Pål Erik Robinson Lyn 3:04.54 53.47
23 0101 Vidar Atle Olsen Ukjent skigruppe 3:06.56 55.49
24 0112 Runar Vinjevoll BransjeData 3:16.42 1:05.35
25 0084 Gorm Sanson Team Rastløs, 3:16.47 1:05.40
26 0105 Thorbjørn Merksdal Solar 3:18.17 1:07.10
27 0099 Ronny Bakken Ukjent klubb 3:30.12 1:19.05
28 0088 Pål Thomas Kvil Powerade Elite CCS Team 3:41.56 1:30.49
28 0090 Anders Aarø Powerade Elite CCS Team 3:41.56 1:30.49
Brutt 0098 Svenn Jarle Simonsen Ukjent klubb    

 


32 påmeldte. 30 startet. 29 resultater.

M 41-45 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0124 Rolf Ketil Gulbrandsen Øystre Slidre IL 2:06.14  
2 0142 Jarle Lundstein Etnedal 2:12.16 06.02
3 0126 Torbjørn Broks Pettersen Øyer-Tretten IF 2:13.28 07.14
4 0141 Paal Sneve Leira IL 2:14.49 08.35
5 0128 Geir Frøvoll Eggedal IL 2:15.15 09.01
6 0120 Martin Sæbu Skrautvål IL 2:15.52 09.38
7 0122 Eivind Fosheim Vestre Slidre IL 2:15.53 09.39
8 0116 Børge André Harvey Ukjent skigruppe 2:17.15 11.01
9 0143 Andrè Sørensen Vetco Gray BIL 2:17.42 11.28
10 0127 Lai Ingar Holmsen Driv IL 2:22.36 16.22
11 0137 Ole Christian Nymoen Gol IL 2:23.34 17.20
12 0131 Haldor Berger Skrautvål IL 2:25.31 19.17
13 0134 Knut Ølstad Skiforeningen 2:28.50 22.36
14 0119 Øyvind Wæhle Voss IL 2:30.41 24.27
15 0140 Kjell Magne Tvenge NBPIL 2:32.23 26.09
16 0125 Anders Solum Simostranda IL 2:33.39 27.25
17 0130 Lasse Helseth Rustad IL 2:36.30 30.16
18 0138 Steinar Asplund Real Kikut 2:50.06 43.52
19 0123 Petter A. Vistnes Betonmast 3:03.32 57.18
20 0118 Kristen Stavdahl Bagn IL 3:10.37 1:04.23
21 0136 Per-Otto O. Christiansen VIF Langrenn 3:13.25 1:07.11
22 0121 Finn Hansen Betonmast 3:29.34 1:23.20

 


28 påmeldte. 24 startet. 22 resultater.

M 46-50 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0164 Tore Bjerkreim Hallingnatten 2:03.18  
2 0147 Paul Vanberg Hank Williams Racing Team 2:08.54 05.36
3 0157 Øyvind Glendrange AF Gruppen BIL 2:12.14 08.56
4 0158 Kjetil Landmark Overtoppen 2:15.14 11.56
5 0160 Aslak Ulberg Øvre Sigdal IL 2:17.01 13.43
6 0153 Torgeir Lindtveit Servi 2:23.34 20.16
7 0165 Kim Tronrud Bagn IL 2:25.00 21.42
8 0145 Per Erik Stutlien Vest Torpa 2:29.09 25.51
9 0144 Dag Svendsen CK Nittedal 2:30.13 26.55
10 0151 Morten Lund-Johansen Fana Idrettslag 2:35.34 32.16
11 0146 Åge Sandsengen Rogne IL 2:35.50 32.32
12 0156 Andreas Fredborg Aibel BIL 2:37.46 34.28
13 0155 Per Kristian Lund Vind IL 2:45.08 41.50
14 0149 Vidar Otnes Fossum IF 2:52.40 49.22
15 0150 Dag Mustad Lundin 2:58.44 55.26
16 0154 Pål Ramstad Ukjent klubb 2:59.00 55.42
17 0163 Rune Aamodt Gjøvik Skiklubb 3:12.08 1:08.50

 


22 påmeldte. 18 startet. 17 resultater.

M 51-55 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0169 Oddvin Bakkene Skrautvål IL 2:08.28  
2 0168 Bjørn Einar Eide Øystre Slidre IL 2:15.08 06.40
3 0174 Dag Bay Foren.Til Ski-Idrettens F 2:17.08 08.40
4 0176 Kåre Magne Losnegard Fagernes IL 2:17.19 08.51
5 0175 Runar Tyssebotn Multiconsult 2:30.13 21.45
6 0172 Bent Rodem Begeistringens IL 2:30.47 22.19
7 0167 Alf Peter Kahrs Gol IL 2:33.17 24.49
8 0171 Svein Ole Braaten ErgoGroup AS 2:38.48 30.20
9 0166 Jens Arne Gaupset Strømmen og Lillestrøm sk 2:39.34 31.06
10 0170 Hans Reidar Opsahl DnB NOR BIL 2:46.21 37.53

 


11 påmeldte. 11 startet. 10 resultater.

M 56-60 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0179 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Triathlon 2:41.52  
2 0177 James Godbolt Oseberg Skilag 2:45.43 03.51
3 0178 Trond Vatn IF Njaal 2:53.20 11.28
4 0184 Arne Lerum Sogndal IL 2:58.52 17.00
5 0183 Jan Helge Gulbrandsen Ukjent klubb 3:11.53 30.01
6 0182 Erik Almestrand NMK Sør Gudbrandsdal 3:37.12 55.20

 


8 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

M 61-65 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0186 Egil Aasdokken Skrautvål IL 2:31.27  
2 0187 Magne Myrheim Snertingdal FF 2:52.31 21.04
3 0185 Terje Svendsen Aftenposten BIL 2:52.32 21.05

 


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

M 66-70 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0188 Ola Fossheim Vestre Slidre IL 2:37.02  
2 0189 Arve Tretterud Icopal BIL 2:52.33 15.31

 


3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.

M 17-18 Distanse

 

 

 

 

Plass Start       Tid
1 0034 Vebjørn Øyen Renna Rogne IL 2:24.12  

 


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +