Resultater Tønnestul-løpet 2009



 

  Arr. Helgen I.L.
  Resultatlister  
   
         
   
Klasseinndeling Resultat Navn Klubb Resultat
         
   
Kombiklasse Tor Erik Baksås Helgen IL 01:36:28
alfebetisk Sigmunn Bakke Stidsklev IL 01:29:27
  Kjell Bråten Kilebygda IL 01:38:17
  Eli Katrine Brune   02:06:18
  Synne Brune   02:06:18
  Tor Gunnar Eikeland IF Ørn 01:37:23
  Edwin De Groot Porsgrunn Fysioterapi BIL 01:48:47
  Henrik Hella SI-Data 01:29:55
  Aslak Fjeld  USF 01:53:04
  Ragnar Hillestad Lardal ol 01:30:44
  Magne Gunnerød   01:41:45
  Cato Roland Haugen USF 01:41:39
  Geir Langeland Helgen IL 01:24:42
  Kåre Langeland Helgen IL 02:11:55
  Kjetil Lie Skarpedin 02:23:26
  Tor Johnsen IL Hauken 01:36:04
  Trond Myhre Skien ok 01:44:12
  Olav Meen Hauken 01:30:48
  Rannveig Sæter Reinbotn   01:38:36
  Bjørn Atle Remme 01:39:24
  Jan Arne Sannes USF 01:34:02
  Karl Gunnar Sanda   01:38:36
  Kristin Sandven Heddal 01:42:01
  Sigfred Steinhaug Melum 01:49:00
  Øystein Skårdal   01:50:13
  Nils Jørgen Stamland TEPIL 01:29:34
  Sigmund Stølen Ørn 01:37:21
  Anton Tolo TEPIL 01:14:24
  Even Tengesdal Sarkpedin 01:25:27
  Vebjørn Grov Thorsen Helgen IL 01:33:13
  Leif Tufte Stathelle 01:34:07
  Tomm Østlier Porsgrunn Fysioterapi BIL 01:44:50
  Resultatlister  
   
         
   
Klasseinndeling Resultat Navn Klubb Resultat
         
   
M 17-18  
  1 Håvard Bertelsen Grenland ski/Hei IL 01:11:59
  2 Jørgen Skårdal Kilebygda 01:13:56
  3 Christian Bakke Il Hei 01:14:34
  4 Robert Pedersen Kilebygda IL 01:16:20
  5 Vegard Kolstad Siljan IL 01:19:08
  6 Roy Even Omlid IL Kjapp 01:24:52
  7 Kjetil Hauken Melum IL 01:29:06
   
M 19-20  
         
  1 Martin Kile Løberg Ørn 01:09:08
  2 Vemund Gurholdt Siljan IL 01:14:37
  3 Sigbjørn Lindgren Helgen IL 01:15:19
  4 Håvard Birkeli Krik 01:18:42
         
   
M 21-25  
  1 Øystein Slettemeås Skarpedin 01:08:19
  2 Torbjørn Høytomt Land Friidrettsklubb 01:18:07
  3 Ole Kristian Tveten Krik 01:27:11
  4 Johannes Nygaard HiT IL 01:29:16
         
   
   
M 26-30  
  1 Eirik Bjergaard Krødsherad 01:07:21
  2 Sondre Lunde Gjerpen IF 01:13:43
         
         
         
   
M 31-35  
   
  1 Trond Are Hoel Grenland hundekj.kl. 01:05:54
  2 Michael Sæther Reinboth 01:05:55
  3 Ruben Andersen   01:07:15
  4 Ralf Høksaas   01:09:10
  5 Børn Håkon Sundseth IL Skarphedin 01:09:26
  6 Asbjørn Byggland Haudalsmo IL 01:12:55
  7 Simon Haugen Grenland sykleklubb 01:13:05
  8 Arild Åbø Valle IL 01:13:35
  9 Ole Christoffer Røste AT Skog BIL 01:19:03
  10 Vegar Melby GS Hydro 01:22:19
   
M 36-40  
  1 Dag Einar Ragvin IL Skarphedin 01:12:40
  2 Thore Kornmo Hei 01:13:12
  3 Øyvind Steinhaug Isak Nielsen 01:14:35
  4 Steinar Dahlen Helgen IL 01:17:23
  5 Svein Haug Stranna Velforening 01:18:38
  6 Fred Solvold USF 01:21:21
  7 Pål Vik Nome kommune 01:26:26
  8 Øyvind Støren IF Ørn 01:28:27
  9 Tor Isak Gulseth IF Ørn 01:29:10
  10 Øystein Isaksen   01:36:53

 

         
  TØNNESTUL-LØPET 2009 SØNDAG 01.03.09
        Arr. Helgen I.L.
  Resultatlister  
         
         
         
Klasseinndeling Resultat Navn Klubb Resultat
         
         
M 41-45 1 Bent Arve Brattås Fjågesund 01:06:05
  2 Runar Teigen FMC Kongsberg 01:08:50
  3 Terje Bakke Grenland Ski 01:09:10
  4 Magne Slette EFD 01:18:06
  5 Lars Brynjulsrud Skarphedin IL 01:19:01
  6 Jan Erik Jonasen Heddal 01:22:26
  7 Ken Pedersen Kilebygda IL 01:23:02
         
         
         
         
         
         
M 46-50        
         
         
  1 Tor Einar Lid Høydalsmo IL 01:09:50
  2 Hans Jakob Nordhov Gulset ski 01:12:06
  3 Tellef Ormestad   01:16:38
  4 Stian Ellefsen GSK 01:19:04
  5 Jan Erik Hansen Siljan IL 01:20:09
  6 Jan Thorsen Helgen IL 01:29:20
  7 Rune Nygåaad Grenland sykkelklubb 01:31:22
         
   
  TØNNESTUL-LØPET 2009 SØNDAG 01.03.09
  Arr. Helgen I.L.
  Resultatlister  
   
         
   
Klasseinndeling Reslultat Navn Klubb Resultat
         
   
M 51-55  
  1 Tore Håndstad Bø ol    01:10:37
  2 Egil Birkrem   01:11:50
  3 Odd Tore Slettemeås Skarpedin 01:13:12
  4 Steinar Køller Ineos 01:17:08
  5 Gunnar Mæland Skarpedin 01:18:06
  6 Jon Kile ABB 01:21:13
         
   
M 56-60  
         
         
  1 Tor Odd Årset Veritas 01:17:08
  2 Sigbjørn Siljan Melum IL 01:19:22
  3 Ragnvald Fuglestveit Sannidal 01:20:30
  4 Kjell Audun Sundsdal Melum IL 01:23:17
  5 Runar Fjeld Kilebygda IL 01:25:33
         
         
         
         
         
M 61-65  
  1 Sten Helge Johnsen IL Skade 01:12:57
  2 Halvor R. Gåra IL Skarphedin 01:18:15
  3 Helge Bergsvand Nanset IF 01:18:47
  4 Arne Steen Ringsevjen USF 01:19:08
  5 Per Steinar Høkaas Risør ro og padleklubb 01:34:46
  6 Jon Åbø Valle IL 01:41:51
         
         
         
         
         
   
M 66-70  
         
  1 Oddbjørn Syvertsen Telemark FK BIL 01:16:23
  2 Torbjørn Johansen IF Ørn 01:24:17
  3 Peder Kristoffer Savio Brevik IL 01:27:00
  4 Bjørn Sandbakken USF 01:30:30
   
M 71-75  
  1 Aksel Røste IL Runar 01:26:03
  2 Øystein Smemo Norcem BIL 01:26:11
  3 Oddmund Ommundsen Risør 01:34:47
   
M 76+  
  1 Ernst Andorsen Urædd 02:04:16
  Resultatlister  
         
         
Klasseinndeling Resultat Navn Klubb Resultat
         
         
K 17-20        
         
  1 Oda Oland Ørn 01:18:10
  2 Ingvild Jonasen Heddal 01:25:12
         
         
K 21-25        
         
  1 Veronika Sollid IF Ørn 01:20:35
  2 Kirsten Vrålstad Fahre IF Ørn 01:26:20
         
         
K 26-30        
         
         
         
         
         
K 31-35        
         
         
         
         
         
K 36-40        
         
         
         
         
         
K 41-45        
         
  1 Åse Irene Furuheim Grenland Hundekjørerklubb 01:20:36
         
         
K 46-50        
         
         
         
         
K 51-55        
         
         
         
         
K 56-60        
         
  1 Irene Kristiansen ABB 01:39:41

 

  TØNNESTUL-LØPET 2009 SØNDAG 01.03.09
  Distanserenn 10 km Arr. Helgen I.L.
         
  Resultatlister  
         
         
         
Klasseinndeling Resultat Navn Klubb Resultat
         
         
  1 Halvor D. Landsverk IF Ørn 00:34:21
M 2 Aslak Nenseter Bø Skiskytterlag 00:34:33
  3 Sindre Sandven Heddal 00:35:10
  4 Jan Terje S. Haugen USF 00:36:16
  5 Odd Steinar Fjeld USF 00:45:41
  6 Jørgen Betten Helgen 00:51:00
  7 Lars Veipe Helgen 00:51:02
  8 Mathias Langeland Helgen 01:04:20
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
K 1 Larisa Kristiansen Grenland Ski /Stathelle 00:37:38
  2 Rikke Bjørbekk Melum IL 00:37:45
  3 Matilde Løvaas Ellingsen Melum IL 00:41:21
  4 Maren Nenseter Bø skiskytterlag 00:42:02
         

 

TØNNESTUL-LØPET 2009     SØNDAG 01.03.09
      Arr. Helgen I.L.
       
       
Kategori Beste 3 mannslag Beste mannlige Beste kvinnelige
       
       
Navn Skarpedin Trond Are Hoel Oda Oland
Børn Håkon Sundseth 01:09:26    
Øystein Slettemeås 01:08:19    
Dag Einar Ragvin 01:12:40    
       
Resultat 3:30:25 01:05:54 01:18:10