Resultater Holdenrennet 2009



 

  Resultatliste Holdenrennet 7. mars 2009
  Rennleder: Inge Hovd     TD: Åsmund Sæther
             
NR. Navn   Klasse Klubb   Sluttid
1 Andrea  Kruken K 21-25 Leksvik il   02:05:32
2 Sandra Alise Lyngstad K 21-25 Namdalseid il 02:23:24
             
1 Ingri Aunet Tyldum K 26-30 Overhalla il 01:53:29
2 Kristin Skei K 26-30 Leksvik il   02:02:20
             
1 Randi Wærnes K 31-35 Orkdal il   02:06:41
             
1 Siv Grethe  Evensen K 41-45 Malm il   02:09:33
2 Kari  Grindberg K 41-45 Henning Sklag 02:13:26
             
1 Ulla Melhus K 46-50 Steinkjer Ski 02:05:33
             
1 Ludvig Bøgseth M 17-18 Namdalseid il 01:55:30
             
1 Kenneth Myhre M 19-20 Steinkjer Ski 01:47:55
             
1 Jonas Helge  Sæther M 21-25 Leksvik il   01:38:50
2 Magnus Vågen M 21-25 Verrabotn il 02:09:19
3 Henrik Vågen M 21-25 Verrabotn il 02:18:13
             
1 Lars Håvard Tømmervik M 26-30 Malm il   01:54:09
2 Rune  Saursaunet M 26-30 Egge il   02:06:45
3 Oddbjørn  Nilsen M 26-30 Statoil/Hydro 02:20:37
             
1 Arnstein  Finstad M 31-35 Steinkjer Ski 01:38:47
2 Frank  Hjulstad M 31-35 Malm il   01:48:19
3 Martin Bartnes M 31-35 Steinkjer Sli 01:51:58
4 Lars Tore Berntsen M 31-35 Malm il   02:12:34
5 Tore  Almlid M 31-35 Malm il   02:14:41
6 Vegard Haugen M 31-35 Namsos Kommune 02:26:28
             
1 Geir Thune M 36-40 Steinkjer Ski/MX-sport 01:38:59
2 Svein Oluf Øren M 36-40 Kolvereid il 01:52:38
3 Stig Arthur Hustad M 36-40 Egge il   01:56:38
4 Tore  Sundsvik M 36-40 Namdalseid il 02:03:10
5 Henry M  Forfod M 36-40 Vada il   02:10:11
6 Ottar A Kaldal M 36-40 Namdalseid il 02:16:18
             
1 Jonny Sundsvik M 41-45 Frol il   01:47:41
2 Otte Munkeby M 41-45 Frol il   01:53:50
3 Nils Oppdahl M 41-45 Enor skiteam 01:57:39
4 Herbjørn  Kolstad M 41-45 Namdalseid il 02:10:48
             
1 Trond Fossan M 46-50 Sparbu il   01:48:08
2 Robert  Husby M 46-50 Malm il   01:56:32
3 Mikael  Åkerlund M 46-50 Follafoss il 01:58:53
4 Kjell Ove  Løvli M 46-50 Follafoss il 02:03:14
5 Stein Øksnes M 46-50 Kvam il   02:09:26
             
1 Ola  Berget M 51-55 Skauga il   01:50:44
2 Kjell   Eriksen M 51-55 Ogndal il   01:56:42
3 Frank  Selbo M 51-55 Malm il   02:02:02
4 Egil Postmyr M 51-55 BIL NATURA 02:46:27
             
1 Per Arild Bolaas M 56-60 Steinkjer Ski 01:56:45
2 Torbjørn  Ingvaldsen M 56-60 Namdalseid il 02:10:43
3 Idar  Vekseth M 56-60 Steinkjer Ski 02:16:04
             
1 Egil  Brørs M 61-65 Steinkjer Ski 01:59:38
2 Bjørn  Klakken M 61-65 Bjugn il   02:15:35
3 Atle Vada M 61-65 TrønderEnergi 02:19:15
4 Trond  Eide M 61-66 Malm il   02:42:03
             
1 Arve  Lindstrøm M 66-70 Malm il   02:12:50
             
             
  Beste herreløper Arnstein Finstad Steinkjer Ski 01:38:47
  Beste dameløper Ingrid Aunet Tyldum Overhalla il 01:53:29
  Beste over 50 år Ola Berget Skauga il 01:50:44
  Beste herre fra Malm Frank Hjulstad Malm il 01:48:19
  Beste dame fra Malm Siv Grethe Evensen Malm il 02:09:33
  Beste herre fra Folla Mikael Åkerlund Follafoss il 01:58:53
  Beste tre-manns lag Steinkjer Ski   05:05:41
      Arnstein Finstad    
      Kenneth Myhre    
      Geir Thune    
             
  Spurtpris: Herre Jonas Helge Sæther  
    Dame Ingrid Aunet Tyldum    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +