-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer

Resultater Engadin Skimarathon 2009



KVINNER
1. Mischol Seraina 1981 Davos Platz 1:43.32,5 ----- (3) Diplom M-10 1. 24,451
2. Pedersen Hilde G. 1964 N-Nybygda IL 1:46.32,0 2.59,5 (4) Diplom M-10 2. 23,764
3. Nyström Susanne 1982 S-Mora 1:47.40,2 4.07,7 (10) Diplom M-10 3. 23,513
4. Bourgeois-Pin Elodie 1982 F-Petite Chaux 1:47.56,5 4.24,0 (7) Diplom M-10 4. 23,454
5. Badilatti Ursina 1982 Poschiavo 1:47.56,6 4.24,1 (9) Diplom M-10 5. 23,453
6. Leonardi Cortesi Natas 1971 Poschiavo 1:48.01,1 4.28,6 (5) Diplom M-10 6. 23,437
7. Herrmann Denise 1988 D-Bockau 1:48.49,9 5.17,4 (84) Diplom M-11 1. 23,262
8. Dong Evelyn 1985 USA-Oregon 1:49.07,8 5.35,3 (17) Diplom M-10 7. 23,198
9. Boner Seraina 1982 Davos Platz 1:49.10,5 5.38,0 (15) Diplom M-10 8. 23,189
10. Vina Emilie 1982 F-Le Grand Bornand 1:49.35,8 6.03,3 (16) Diplom M-10 9. 23,100
11. Tiagay Olga 1985 RUS-125 145 Moscow 1:49.44,6 6.12,1 (6) Diplom M-10 10. 23,069
12. Trachsel Doris 1984 Davos Platz 1:50.38,6 7.06,1 (14) Diplom M-10 11. 22,881
13. Volken Marianne 1966 Fiesch 1:51.17,7 7.45,2 (74) Diplom M-11 2. 22,747
14. Hansson Jenny 1980 S-Valadalen 1:52.05,5 8.33,0 (1) Diplom M-10 12. 22,585
15. Gasparin Selina 1984 Pontresina 1:52.56,0 9.23,5 (18) Diplom M-10 13. 22,417
16. Gredig Sandra 1981 Davos Dorf 1:54.12,9 10.40,4 (66) Diplom M-11 3. 22,166
17. Imoberdorf Rahel 1986 Münster VS 1:55.03,0 11.30,5 (56) Diplom M-11 4. 22,005
18. Bachmann Flurina 1979 Pontresina 1:55.18,9 11.46,4 (69) Diplom M-11 5. 21,954
19. Breu Marlyse 1988 Les Moulins 1:55.24,2 11.51,7 (79) Diplom M-11 6. 21,937
20. Alder-Zwahlen Jenny ???? Uttigen 1:56.38,6 13.06,1 (80) Diplom M-11 7. 21,704
21. Emmenegger Carmen 1989 Flühli LU 1:56.43,1 13.10,6 (72) Diplom M-11 8. 21,690
22. Erler Tanja 1981 A-Achenkirch 1:56.49,9 13.17,4 (73) Diplom M-11 9. 21,669
23. Sprecher Patricia 1991 Vättis 1:57.23,0 13.50,5 (61) Diplom M-11 10. 21,567
24. Weber Aita 1983 Sent 1:58.00,9 14.28,4 (64) Diplom M-11 11. 21,452
25. Jäger Barbara 1989 Vättis 1:58.40,3 15.07,8 (57) Diplom M-11 12. 21,333
26. Damaso Myrta 1968 Pontresina 1:58.49,7 15.17,2 (52) Diplom M-11 13. 21,305
27. Sprecher Stefanie 1991 Vättis 1:59.32,7 16.00,2 (62) Diplom M-11 14. 21,177
28. Ruf Marion 1985 D-Vöhrenbach 2:01.14,9 17.42,4 (87) Diplom M-11 15. 20,880
29. Donzallaz Nicole 1981 Vuisternens-devant-R 2:01.17,5 17.45,0 (54) Diplom M-11 16. 20,872
30. Stursova Martina 1979 CZ-Policka 2:01.45,8 18.13,3 (2116) Diplom M-12 1. 20,791
31. Danner Regina 1990 D-Gaißach 2:02.25,2 18.52,7 (53) Diplom M-11 17. 20,680
32. Gruber Seraina 1970 Klosters 2:02.29,2 18.56,7 (2105) Diplom M-12 2. 20,669
33. Stoffel Katja 1988 Vals 2:02.31,6 18.59,1 (71) Diplom M-11 18. 20,662
34. Landolt Gabby 1974 Mühlehorn 2:02.59,9 19.27,4 (65) Diplom M-11 19. 20,583
35. Moritz Christine 1977 Zernez 2:04.21,6 20.49,1 (59) Diplom M-11 20. 20,357
36. Jäger Christa 1992 Vättis 2:04.58,6 21.26,1 (58) Diplom M-11 21. 20,257
37. Stoller-Dänzer Brigitt 1969 Kandergrund 2:05.52,7 22.20,2 (85) Diplom M-11 22. 20,112
38. Kunz Nicole 1982 Lengnau BE 2:06.19,1 22.46,6 (2046) Diplom M-12 3. 20,042
39. Rogantini Claudia 1992 St. Moritz 2:06.44,6 23.12,1 (60) Diplom M-11 23. 19,975
40. Schnarr Sibylle 1959 Brail 2:07.44,7 24.12,2 (2078) Diplom M-12 4. 19,818
41. Jörg Margrit 1967 Silenen 2:08.08,4 24.35,9 (2039) Diplom M-12 5. 19,757
42. Hauser Bettina 1973 St. Moritz 2:09.03,1 25.30,6 (2031) Diplom M-12 6. 19,617
43. Comi Monica 1965 I-Castelmarte (CO) 2:09.24,6 25.52,1 (2111) Diplom M-12 7. 19,563
44. Stanisic Lucija 1992 Samedan 2:09.30,4 25.57,9 (2089) Diplom M-12 8. 19,548
45. Källman Malin 1979 FI-Jakobstad 2:09.33,2 26.00,7 (2120) Diplom M-12 9. 19,541
46. Dörflinger Manuela 1985 Torre 2:09.44,3 26.11,8 (55) Diplom M-11 24. 19,513
47. Egger Jennifer 1991 Samedan 2:09.58,7 26.26,2 (2020) Diplom M-12 10. 19,477
48. Melcher Corina 1980 Samedan 2:10.07,2 26.34,7 (2062) Diplom M-12 11. 19,456
49. Küng Gabriela 1989 Glarus 2:10.43,3 27.10,8 (2121) Diplom M-12 12. 19,367
50. Müller Natalia 1992 Scuol 2:11.39,4 28.06,9 (2127) Diplom M-12 13. 19,229
51. Baselgia Manuela 1968 Lantsch/Lenz 2:11.49,7 28.17,2 (2008) Diplom M-12 14. 19,204
52. Vontobel Rebecca 1990 Gibswil-Ried 2:12.35,5 29.03,0 (86) Diplom M-11 25. 19,093
53. Schoch Barbara 1978 Herisau 2:12.44,2 29.11,7 (2081) Diplom M-12 15. 19,073
54. Moser Monika 1965 Andelfingen 2:12.57,5 29.25,0 (2066) Diplom M-12 16. 19,041
55. Hauser Tamara 1973 St. Moritz 2:12.59,4 29.26,9 (2032) Diplom M-12 17. 19,036
56. Maag Regula C. 1972 Klosters 2:13.20,2 29.47,7 (2050) Diplom M-12 18. 18,987
57. Heim Flurina 1989 Samedan 2:13.45,9 30.13,4 (2034) Diplom M-12 19. 18,926
58. Graf Sabine 1968 D-Tuttlingen 2:14.02,1 30.29,6 (2027) Diplom M-12 20. 18,888
59. Felgenhauer Stefanie 1986 D-Amberg 2:14.05,7 30.33,2 (2126) Diplom M-12 21. 18,879
60. Heim Franziska 1955 Gränichen 2:14.16,8 30.44,3 (2035) Diplom M-12 22. 18,853
61. Ward Crystal 1982 USA-Park City, UTAH 2:14.31,7 30.59,2 (82) Diplom M-11 26. 18,819
62. Schweizer Eveline 1963 Fieschertal 2:14.44,8 31.12,3 (2128) Diplom M-12 23. 18,788
63. Jud Ursina 1958 Wiesen GR 2:14.51,2 31.18,7 (2040) Diplom M-12 24. 18,773
64. Pfister Monica 1980 Wangs 2:14.54,8 31.22,3 (2069) Diplom M-12 25. 18,765
65. Santer Saskia 1977 I-Toblach (BZ) 2:14.55,7 31.23,2 (4566) Diplom M-14 1. 18,763
66. Inauen Christa 1962 Samedan 2:16.14,2 32.41,7 (2037) Diplom M-12 26. 18,583
67. Süess Stephanie 1986 Schönenberg an der T 2:16.28,6 32.56,1 (2093) Diplom M-12 27. 18,550
68. Dörig Christina 1959 Forch 2:16.34,8 33.02,3 (2019) Diplom M-12 28. 18,536
69. Ernst Cornelia 1960 Samedan 2:16.47,3 33.14,8 (2132) Diplom M-12 29. 18,508
70. Meister Karin 1958 Fulenbach 2:16.54,3 33.21,8 (2061) Diplom M-12 30. 18,492
71. Stebler Silvia 1985 Wolfenschiessen 2:17.02,2 33.29,7 (2090) Diplom M-12 31. 18,474
72. Benderer Dominique 1979 Sent 2:17.07,1 33.34,6 (2119) Diplom M-12 32. 18,463
73. Zagar Turid Langset 1978 N-Larvik 2:17.17,5 33.45,0 (2099) Diplom M-12 33. 18,440
74. Gross Andrea 1982 St. Gallen 2:17.24,1 33.51,6 (3104) Diplom M-13 1. 18,425
75. Schnüriger Anita 1967 Einsiedeln 2:17.29,8 33.57,3 (2080) Diplom M-12 34. 18,412
75. Tall Bettina 1988 Samedan 2:17.29,8 33.57,3 (2107) Diplom M-12 34. 18,412
77. Stenzel Maurer Kirsten 1963 Kreuzlingen 2:17.33,1 34.00,6 (2135) Diplom M-12 36. 18,405
78. Schmitt Aline 1976 F-Annemasse 2:17.35,1 34.02,6 (3221) Diplom M-13 2. 18,400
79. Häussler Eva 1973 D-Pentling 2:17.41,6 34.09,1 (2033) Diplom M-12 37. 18,386
80. Nordström Maria 1991 S-Frösön 2:17.42,0 34.09,5 (3364) Diplom M-13 3. 18,385
81. Kuster Andrea 1973 Davos Platz 2:18.43,2 35.10,7 (2114) Diplom M-12 38. 18,250
82. Schmid Claudia 1983 Luzern 2:18.50,9 35.18,4 (2077) Diplom M-12 39. 18,233
83. Klöter Uta 1960 Grüsch 2:18.54,3 35.21,8 (2041) Diplom M-12 40. 18,226
84. Meinen Susi 1992 Boltigen 2:18.54,4 35.21,9 (2060) Diplom M-12 41. 18,225
85. Reinhardt Caroline 1960 Willisau 2:19.00,4 35.27,9 (2072) Diplom M-12 42. 18,212
86. Angeli Barbara 1989 D-Wiggensbach 2:19.18,2 35.45,7 (3337) Diplom M-13 4. 18,174
87. Accola Ursina 1980 Arosa 2:19.25,7 35.53,2 (2001) Diplom M-12 43. 18,157
88. Marti Lisa 1976 Samedan 2:19.43,7 36.11,2 (2055) Diplom M-12 44. 18,118
89. Lechner Lucrezia 1970 Chur 2:19.44,3 36.11,8 (2122) Diplom M-12 45. 18,117
90. Kühne Melanie 1988 Valens 2:20.07,3 36.34,8 (2045) Diplom M-12 46. 18,067
91. Gurtner Franziska 1972 Müllheim Dorf 2:20.26,2 36.53,7 (2028) Diplom M-12 47. 18,027
92. Stadelmann Karin 1976 Willisau 2:20.35,0 37.02,5 (2087) Diplom M-12 48. 18,008
93. Dietrich-Hostettler Ir 1974 Niederwangen b. Bern 2:20.35,7 37.03,2 (3056) Diplom M-13 5. 18,007
94. Anderle Sonja 1980 D-Eislingen 2:20.40,7 37.08,2 (3007) Diplom M-13 6. 17,996
95. Girardin Heike 1961 Baar 2:20.47,1 37.14,6 (2026) Diplom M-12 49. 17,982
96. Boe Annette 1957 N-Oslo 2:20.58,3 37.25,8 (2138) Diplom M-12 50. 17,958
97. Rominger Yvonne 1982 Luzern 2:21.00,5 37.28,0 (2073) Diplom M-12 51. 17,954
98. Bünter Antonia 1982 Engelberg 2:21.12,9 37.40,4 (2014) Diplom M-12 52. 17,927
99. Luchsinger Maja 1971 Haslen GL 2:21.23,8 37.51,3 (2049) Diplom M-12 53. 17,904
100. Baselgia Katrin 1973 Parpan 2:21.26,5 37.54,0 (2007) Diplom M-12 54. 17,899

Resten av listen finner du her

MENN
1. Santus Fabio 1976 I-Gromo (BG) 1:38.37,5 ----- (339) Diplom M-00 1. 25,669
2. Cattaneo Marco 1974 I-Caronno Pertusella 1:38.38,9 0.01,4 (201) Diplom M-00 2. 25,663
3. Perl Curdin 1984 Pontresina 1:38.42,2 0.04,7 (206) Diplom M-00 3. 25,649
4. Carrara Bruno 1977 I-Serina (BG) 1:38.49,6 0.12,1 (211) Diplom M-00 4. 25,617
5. Galli Morris 1981 I-Livigno (SO) 1:38.50,0 0.12,5 (296) Diplom M-00 5. 25,615
6. Tynell Daniel 1976 S-Borlänge 1:38.50,4 0.12,9 (203) Diplom M-00 6. 25,614
7. Stebler Christian 1981 Wolfenschiessen 1:38.50,5 0.13,0 (283) Diplom M-00 7. 25,613
8. Dufourd Benoît-Gilles 1984 F-Bogeve 1:38.50,6 0.13,1 (322) Diplom M-00 8. 25,613
9. Ivanou Aliaksei 1980 BLR-143403 Krasnagor 1:38.53,7 0.16,2 (205) Diplom M-00 9. 25,599
10. Moriggl Thomas 1981 I-Mals (BZ) 1:38.54,0 0.16,5 (219) Diplom M-00 10. 25,598
11. Ahrlin Jerry 1978 S-Valadalen 1:38.54,6 0.17,1 (202) Diplom M-00 11. 25,595
12. Bonaldi Sergio 1978 I-Serina (BG) 1:38.56,4 0.18,9 (213) Diplom M-00 12. 25,588
13. Grandelis Tullio 1977 I-San Pietro di Cado 1:39.00,1 0.22,6 (210) Diplom M-00 13. 25,572
14. Paredi Simone 1982 I-Sormano (CO) 1:39.07,2 0.29,7 (336) Diplom M-00 14. 25,541
15. Andréasson Rikard 1979 S-Mora 1:39.11,1 0.33,6 (338) Diplom M-00 15. 25,525
16. Eberharter Michael 1983 A-Tux 1:39.16,2 0.38,7 (308) Diplom M-00 16. 25,503
17. Diezig Thomas 1981 Davos Platz 1:39.18,2 0.40,7 (216) Diplom M-00 17. 25,494
18. Perrillat Yvan 1985 F-St Jean de Sixt 1:39.18,4 0.40,9 (320) Diplom M-00 18. 25,493
19. Shiriaev Sergey 1983 RUS-603158 N. Novgor 1:39.19,1 0.41,6 (325) Diplom M-00 19. 25,490
20. Pralong Candide 1990 Vésenaz 1:39.20,6 0.43,1 (306) Diplom M-00 20. 25,484
21. Perrillat Christophe 1979 F-Le Grand Bornand 1:39.25,6 0.48,1 (204) Diplom M-00 21. 25,462
22. Mühlematter Marco 1982 Bönigen b. Interlake 1:39.30,1 0.52,6 (304) Diplom M-00 22. 25,443
23. Seiffert Stefan 1986 D-Bischofsheim 1:39.32,3 0.54,8 (332) Diplom M-00 23. 25,434
24. Ganner Norbert 1966 A-Obertilliach 1:39.33,4 0.55,9 (317) Diplom M-00 24. 25,429
25. Wibault Mathias 1985 F-Chamonix Mont Blan 1:39.38,6 1.01,1 (321) Diplom M-00 25. 25,407
26. Osgood Brayton 1981 USA-Bend Oregon 1:39.40,2 1.02,7 (294) Diplom M-00 26. 25,400
27. Rubin Philipp 1982 Ried-Brig 1:39.42,9 1.05,4 (307) Diplom M-00 27. 25,389
28. Seifert Benjamin 1982 D-Oberwiesenthal 1:39.47,1 1.09,6 (331) Diplom M-00 28. 25,371
29. Bricker Bruno 1973 Geschinen 1:39.52,2 1.14,7 (300) Diplom M-00 29. 25,349
30. Enders Marcus 1984 D-Ruhpolding 1:39.58,5 1.21,0 (334) Diplom M-00 30. 25,323
31. Hasler Markus 1971 FL-Schaan 1:40.00,4 1.22,9 (316) Diplom M-00 31. 25,315
32. Compagnoni Daniele 1986 I-Courmayeur (AO) 1:40.12,7 1.35,2 (1485) Diplom M-01 1. 25,263
33. Lang Toni 1982 D-Ruhpolding 1:40.15,8 1.38,3 (328) Diplom M-00 32. 25,250
34. Melcher Gian Duri 1983 Samedan 1:40.29,7 1.52,2 (270) Diplom M-00 33. 25,192
35. Greene Marshall 1981 USA-Bend Oregon 1:40.58,8 2.21,3 (287) Diplom M-00 34. 25,071
36. Sinnes Svein Tore 1979 N-Oslo 1:41.21,8 2.44,3 (319) Diplom M-00 35. 24,976
37. Kühne Andy 1987 D-Oberwiesenthal 1:41.57,0 3.19,5 (333) Diplom M-00 36. 24,832
38. Kindschi Jöri 1986 Davos Dorf 1:41.57,1 3.19,6 (218) Diplom M-00 37. 24,832
39. Furger Roman 1990 Schattdorf 1:41.57,3 3.19,8 (302) Diplom M-00 38. 24,831
40. Katz Andreas 1988 D-Baiersbronn 1:41.58,9 3.21,4 (330) Diplom M-00 39. 24,825
41. Eberharter Christian 1977 A-Tux 1:42.00,0 3.22,5 (309) Diplom M-00 40. 24,820
42. Fresard Christophe 1971 Les Emibois 1:42.01,5 3.24,0 (292) Diplom M-00 41. 24,814
43. Pralong Charles 1987 Orsières 1:42.02,3 3.24,8 (297) Diplom M-00 42. 24,811
44. Pais Geoffroy 1986 F-Montriond 1:42.02,5 3.25,0 (1477) Diplom M-01 2. 24,810
45. Hänel Erik 1984 D-Kurort Oberwiesent 1:42.05,2 3.27,7 (337) Diplom M-00 43. 24,799
46. Florinett Andrea 1979 Scuol 1:42.09,4 3.31,9 (259) Diplom M-00 44. 24,782
47. Zwahlen Roland ???? Uttigen 1:42.11,6 3.34,1 (335) Diplom M-00 45. 24,773
48. Marti André 1978 Samedan 1:42.11,8 3.34,3 (268) Diplom M-00 46. 24,772
49. Riatsch Mario 1970 Sent 1:42.12,4 3.34,9 (288) Diplom M-00 47. 24,770
50. Pittier Christophe 1974 Les Hauts-Geneveys 1:42.13,4 3.35,9 (276) Diplom M-00 48. 24,766
51. Buchs Andreas 1981 Bulle 1:42.13,5 3.36,0 (314) Diplom M-00 49. 24,765
52. Schönbrunner Florian 1983 A-Ried im Innkreis 1:42.16,9 3.39,4 (326) Diplom M-00 50. 24,752
53. Consagra Claudio 1987 I-Courmayeur (AO) 1:42.19,9 3.42,4 (1504) Diplom M-01 3. 24,740
54. Rogantini Marco 1990 St. Moritz 1:42.20,7 3.43,2 (279) Diplom M-00 51. 24,736
55. Beeler Armin 1968 Rothenthurm 1:42.22,4 3.44,9 (299) Diplom M-00 52. 24,730
56. Räss Daniel 1974 Appenzell 1:42.27,9 3.50,4 (277) Diplom M-00 53. 24,707
57. Gerbotto Giovanni 1979 I-Chiusa Pesio (CN) 1:42.43,6 4.06,1 (1493) Diplom M-01 4. 24,645
58. Gerber Roger 1988 Wald ZH 1:42.48,3 4.10,8 (1463) Diplom M-01 5. 24,626
59. Olex Max 1989 D-Aalen 1:42.49,6 4.12,1 (1243) Diplom M-01 6. 24,621
60. Joller Bruno 1980 Stans 1:42.51,0 4.13,5 (265) Diplom M-00 54. 24,615
61. Ratti Rafael 1983 Madulain 1:42.54,8 4.17,3 (278) Diplom M-00 55. 24,600
62. Myrland Anders 1983 N-Trondheim 1:42.55,5 4.18,0 (312) Diplom M-00 56. 24,597
63. Daehlie Bjoern 1967 N-Holter 1:42.56,9 4.19,4 (214) Diplom M-00 57. 24,591
64. Schmid Hanspeter 1961 Dürnten 1:42.58,3 4.20,8 (281) Diplom M-00 58. 24,586
65. Baselgia Arno 1965 Lantsch/Lenz 1:43.01,4 4.23,9 (251) Diplom M-00 59. 24,574
66. Eichholzer Curdin 1980 Zernez 1:43.19,4 4.41,9 (257) Diplom M-00 60. 24,502
67. Tüfer Noe 1988 Davos-Laret 1:43.20,7 4.43,2 (298) Diplom M-00 61. 24,497
68. Simons Zack 1981 USA-Park City, UT 1:43.25,2 4.47,7 (318) Diplom M-00 62. 24,479
69. Jaun Pascal 1989 Lengnau BE 1:43.29,7 4.52,2 (264) Diplom M-00 63. 24,462
70. Oftedal Henrik 1976 N-Skjetten 1:43.30,3 4.52,8 (305) Diplom M-00 64. 24,459
71. Stöggl Thomas 1977 A-Saalfelden am Stei 1:43.30,5 4.53,0 (313) Diplom M-00 65. 24,458
72. Eggenberger Michael 1977 Zug 1:43.31,7 4.54,2 (255) Diplom M-00 66. 24,454
73. Cologna Gianluca 1990 Müstair 1:43.40,3 5.02,8 (301) Diplom M-00 67. 24,420
74. Käser Erwan 1992 Les Plans-sur-Bex 1:44.01,1 5.23,6 (1475) Diplom M-01 7. 24,338
75. Graf Urs 1975 Aeschi b. Spiez 1:44.07,2 5.29,7 (262) Diplom M-00 68. 24,315
76. Bazzell Niculin 1982 Zuoz 1:44.12,7 5.35,2 (252) Diplom M-00 69. 24,293
77. Ernst Manuel 1982 Muttenz 1:44.31,4 5.53,9 (258) Diplom M-00 70. 24,221
78. Rusch Thomas 1982 Appenzell 1:44.45,8 6.08,3 (295) Diplom M-00 71. 24,165
79. Jäger Martin 1987 Vättis 1:45.06,7 6.29,2 (215) Diplom M-00 72. 24,085
80. Morscher Simon 1987 Domat/Ems 1:45.07,7 6.30,2 (273) Diplom M-00 73. 24,081
81. Mellert Michael 1972 D-Weile-Simmerberg 1:45.09,5 6.32,0 (293) Diplom M-00 74. 24,075
82. Schuler René 1990 Unterschächen 1:45.10,8 6.33,3 (1287) Diplom M-01 8. 24,070
83. Brunner Lorenz 1965 Unterseen 1:45.12,8 6.35,3 (254) Diplom M-00 75. 24,062
84. Horand Silvan 1991 Sissach 1:45.15,2 6.37,7 (1150) Diplom M-01 9. 24,053
85. Cantieni Patrick 1986 Lenzerheide 1:45.24,6 6.47,1 (1371) Diplom M-01 10. 24,017
86. Bebi Peter 1968 Davos 1:45.28,7 6.51,2 (253) Diplom M-00 76. 24,002
87. Damevin Rémi 1987 F-Bramans 1:45.47,3 7.09,8 (1383) Diplom M-01 11. 23,931
88. Flury Gaudenz 1980 Davos 1:45.52,7 7.15,2 (311) Diplom M-00 77. 23,911
89. Baumann Jonas 1990 Lohn GR 1:45.54,6 7.17,1 (323) Diplom M-00 78. 23,904
90. Schuler Richi 1961 Alpthal 1:45.56,7 7.19,2 (291) Diplom M-00 79. 23,896
91. Kriz Jan 1975 CZ-Nova Rote 1:45.57,1 7.19,6 (329) Diplom M-00 80. 23,894
92. Baselgia Silvio 1983 Parpan 1:46.00,4 7.22,9 (1022) Diplom M-01 12. 23,882
93. Hänel Lars 1985 D-Kurort Oberwiesent 1:46.01,2 7.23,7 (1496) Diplom M-01 13. 23,879
94. Spoerry Hans-Heiri 1980 Uetikon am See 1:46.03,0 7.25,5 (282) Diplom M-00 81. 23,872
95. Caviezel Gian 1983 Tschlin 1:46.05,2 7.27,7 (1389) Diplom M-01 14. 23,864
96. Sandoz Daniel 1961 Silvaplana 1:46.56,8 8.19,3 (289) Diplom M-00 82. 23,672
97. Barannikov Alexey 1975 RUS-115569 Moscow 1:47.07,7 8.30,2 (1488) Diplom M-01 15. 23,632
98. Pfranger Hannes 1973 Sent 1:47.10,0 8.32,5 (1430) Diplom M-01 16. 23,623
99. Schranz David 1968 Achseten 1:47.12,8 8.35,3 (1284) Diplom M-01 17. 23,613
100. Dolder Mario 1990 Zeglingen 1:47.37,1 8.59,6 (1078) Diplom M-01 18. 23,524

Resten av listen finner du her



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +