Resultater Torefjellsrennet 2009



Torefjellsrennet 2009

.

08.03.09

Resultatliste per klasse

M 21-25 år 20km fri |  M 26-30 år 20km fri |  M 31-35 år 20km fri |  M 17-20 20km fri |  K 17-20 år 20km fri |  M 36-40 år 20km fri | 
K 36-40 år 20km fri |  M 41-45 år 20km fri |  M 46-50 år 20km fri |  M 51-55 år 20km fri |  M 56-60 år 20km fri |  M 61-65 år 20km fri | 
G 13-16 10km fri |  J 13-16 10km fri |  M 66-70 år 10km fri |  M 71-75 år 10km fri |  Trimklasse | 

Resultatliste M 21-25 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hansen,Sindre Hålandsdal IL 1:12:37 + 00:00
2 Myhre,Christian Melsom Heming, IL 1:14:35 + 01:58
3 Færø,Jo Harald Nordhordland SK 1:17:47 + 05:10
4 Nordvik,Stian Johnsen Sauda IL 1:30:20 + 17:43
DNF Kalland,Espen Fana Kajakklubb  
Resultatliste M 26-30 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gjerald,Jonny Eldar 1:15:03 + 00:00
2 Midtun,Per-Christian Viking, TIF 1:24:28 + 09:25
3 Ness,Geir Magne Ny Von IL 1:25:35 + 10:32
4 Børve,Lars Olav Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:37:44 + 22:41
5 Føleide,Geir BCK 1:38:21 + 23:18
Resultatliste M 31-35 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Leiren,Ståle Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:37:35 + 00:00
2 Milde,Erlend Siemens 1:42:03 + 04:28
3 Bjørsvik,Sveinung NOTEAM 2:01:37 + 24:02
Resultatliste M 17-20 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fenne,Thomas Voss IL 1:15:24 + 00:00
2 Aalvik,Erling NTG-G/ Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:17:51 + 02:27
3 Blokkum,Iver Andreas Ternen IL 1:24:39 + 09:15
4 Nybø,Thomas Andre Fana IL 1:30:26 + 15:02
5 Auganæs,Sondre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:30:36 + 15:12
6 Storhaug,Eirik Ternen IL 1:35:29 + 20:05
7 Langeland,Heine Samnanger IL 2:00:34 + 45:10
DNF Hjertnes,Robin NOTEAM  
Resultatliste K 17-20 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berlandstveit,Heidi Hålandsdal IL 1:33:15 + 00:00
Resultatliste M 36-40 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sellevoll,Claus Nordhordland SK 1:17:44 + 00:00
2 Måge,Ove Strandebarm IL 1:22:16 + 04:32
3 Lerøy,Knut Hallvard Varegg Fleridrett 1:22:42 + 04:58
4 Eide,Stig Atle Varegg Fleridrett 1:25:31 + 07:47
5 Hermansen,Paal Fana IL 1:39:10 + 21:26
6 Jensen,Carl Fredrik StatoilHydro BIL 1:40:42 + 22:58
Resultatliste K 36-40 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Liland,Hanne Elisabeth Viking, TIF 1:49:52 + 00:00
Resultatliste M 41-45 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Grove,Knut Varegg Fleridrett 1:31:30 + 00:00
2 Eikanger,Tom Eirik StatoilHydro BIL 1:36:57 + 05:27
3 Storhaug,Tore Ternen IL 1:37:37 + 06:07
4 Hansen,Kåre BCK Triathlon 1:39:12 + 07:42
DNF Finne,Anders Åsane CK  
DNF Juvik,Tore Gular  
Resultatliste M 46-50 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Strømmen,Brigt Fana IL 1:24:29 + 00:00
2 Kvittingen,Joar Korlevoll, IL 1:32:28 + 07:59
3 Mjelde,Torstein Osterøy IL 1:38:21 + 13:52
4 Hatlebrekke,Inge Bergen Kommune IL 1:38:59 + 14:30
5 Flesland,Helge Entusia 1:43:18 + 18:49
Resultatliste M 51-55 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tysseland,Vigleik Samnanger IL 1:18:52 + 00:00
2 Færø,Einar Nordhordland SK 1:27:18 + 08:26
3 Blokkum,Iver Ternen IL 1:27:19 + 08:27
4 Heien,Magne Ternen IL 1:27:54 + 09:02
5 Holmedal,Atle Ternen IL 1:37:32 + 18:40
6 Håbrekke,Olav Ludvig Strandebarm Skyttarlag 2:25:41 +1:06:49
Resultatliste M 56-60 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vikingstad,Einar Bertrand Avaldsnes IL 1:19:53 + 00:00
2 Tveiten,Ivar Tørvikebygd IL 1:30:49 + 10:56
3 Simmenes,Harald Bergsdalen 1:32:05 + 12:12
4 Myklebust,Tormod Uskedalen 1:37:19 + 17:26
5 Eide,Gunnar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:42:50 + 22:57
Resultatliste M 61-65 år 20km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tveiten,Per Øyvind Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:24:31 + 00:00
2 Haugland,Pål Uskedalen 1:36:59 + 12:28
3 Pettersen,Erling Alfred Samnanger IL 1:46:47 + 22:16
4 Leiren,Magnar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:53:12 + 28:41
Resultatliste G 13-16 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Tysseland,Sondre Samnanger IL 40:14 + 00:00
2 Stranden,Sindre Aalvik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 43:14 + 03:00
3 Heggøy,Marius Viking, TIF 43:54 + 03:40
4 Bru,Magnus Osterøy IL 43:58 + 03:44
5 Hjartnes,Anders Hålandsdal IL 44:19 + 04:05
6 Reigstad,Olav Bråten Osterøy IL 44:51 + 04:37
7 Kulild,Kristian Stadheim Samnanger IL 44:52 + 04:38
8 Bolstad,Kevin Samnanger IL 46:25 + 06:11
9 Kolltveit,Per Gunnar Brekke Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 48:13 + 07:59
10 Mo,Brynjar Berge Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 49:53 + 09:39
11 Mjelde,Øyvind B Osterøy IL 50:05 + 09:51
12 Vik,Ådne Vare Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 51:34 + 11:20
13 Fosso,Hallvard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 51:59 + 11:45
14 Nes,Espen Fana IL 52:07 + 11:53
15 Tveit,Henning P. Samnanger IL 55:44 + 15:30
Resultatliste J 13-16 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Torsvik,Solveig Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 43:43 + 00:00
2 Berlandstveit,Invild Hålandsdal IL 46:06 + 02:23
Resultatliste M 66-70 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eid,Egil Sjøforsvaret 52:01 + 00:00
Resultatliste M 71-75 år 10km fri   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Størksen,Arne Viking, TIF 59:40 + 00:00
2 Brekke,Per Strandebarm IL 1:00:09 + 00:29
Resultatliste Trimklasse   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bergtun,Malin NOTEAM Fullført
  Bjørke,Annlaug NOTEAM Fullført
  Bjørke,Martin NOTEAM Fullført
  Brattabø,Jostein NOTEAM Fullført
  Brattabø,Lars Olav NOTEAM Fullført
  Børve,Ingar NOTEAM Fullført
  Børve,Johannes NOTEAM Fullført
  Gagos,Elena S NOTEAM Fullført
  Gjøsæter,Håvard NOTEAM Fullført
  Gjøsæter,Sindre NOTEAM Fullført
  Hatlevik,Arne NOTEAM Fullført
  Hatlevik,Sander NOTEAM Fullført
  Hatlevik,Simon NOTEAM Fullført
  Hatlevik,Trym NOTEAM Fullført
  Hatlevik,Vagard NOTEAM Fullført
  Kjosås,Dagfinn NOTEAM Fullført
  Kveberg,Torill NOTEAM Fullført
  Lofthus,Arnstein NOTEAM Fullført
  Loftås,Kari NOTEAM Fullført
  Lyngbø,Arvid NOTEAM Fullført
  Mjelde,Anders B NOTEAM Fullført
  Mjelde,Marit B NOTEAM Fullført
  Mo,Halllstein NOTEAM Fullført
  Opsanger,Einar NOTEAM Fullført
  Opsanger,Vebjørn Kveberg NOTEAM Fullført
  Reigstad,Jostein NOTEAM Fullført
  Rosseland,Steinar Lofthus NOTEAM Fullført
  Rosseland,Torvald Lofthus NOTEAM Fullført
  Sande,Kristin NOTEAM Fullført
  Sandven,Stig Rune NOTEAM Fullført
  Solberg,Terje NOTEAM Fullført
  Stana,Harald NOTEAM Fullført
  Sæleset,Johannes NOTEAM Fullført
  Tysseland,Ingrid NOTEAM Fullført
  Tysseland,Martin NOTEAM Fullført
  Vik,Jorunn NOTEAM Fullført
  Vik,Kjersti NOTEAM Fullført
  Vik,Tuva Vare NOTEAM Fullført
  Waagø,Andreas NOTEAM Fullført
  Waagø,Kristian NOTEAM Fullført
  Waagø,Ragna NOTEAM Fullført


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +