---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Ulveløpet 2009




K 21-25 år 25km klas.
1 Mari Johanna Brox Oslostudentenes IK 0 1:14:33
2 Martine Nygaard Asker SK 0 1:16:19 01:46
Antall 2

K 26-30 år 25km klas.
1 Henriette Sand Gardsgutta.com 0 1:14:48
2 Tine Trømborg Sande Sportsklubb 0 1:45:19 30:31
Antall 2

K 31-35 år 25km klas.
1 Lene Kilsund Axelsen StatoilHydro BIL 0 1:20:45
2 Irene Helmen NOTEAM 0 1:38:38 17:53
Antall 2

K 36-40 år 25km klas.
1 Ane Nordheim Høverstad Drammen Ballklubb 0 1:23:31
Antall 1

K 41-45 år 25km klas.
1 Unn Hofstad ROS, IL 0 1:42:34
Antall 1

K 46-50 år 25km klas.
1 Eva Schanche DNB Nor BIL 0 1:41:34
2 Toril Kure ROS, IL 0 1:46:27 04:53
Antall 2

K 51-55 år 25km klas.
1 Miriam Riitva Soersvang Oslo Kommune 0 1:42:33
2 Solfrid Kvemo Sylling 0 2:01:01 18:28
Antall 2

K 61-65 år 25km klas.
1 Ellen Bryhn Hansen IF Sturla 0 2:15:13
Antall 1

M 17-18 år 25km klas.
1 Ole-Vidar Eriksrud Sjåstad/Vestre Lier IL 0 1:08:49
2 Andreas Hillestad ROS, IL 0 1:09:08 00:19
3 Anders Fjell ROS, IL 0 1:09:14 00:25
4 Erik Olsen Lørenskog SK 0 1:11:27 02:38
5 Anders Wahl ROS, IL 0 1:14:17 05:28
6 Håvard Nygaard Vestsideveien 0 1:15:38 06:49
7 Anders Bryhn ROS, IL 0 1:16:15 07:26
8 Ola Kure Skinnes ROS, IL 0 1:34:09 25:20
Antall 8
eTiming versjon 2.0 14.03.2009 13:17:35 Side:1
Ulveløpet

M 19-20 år 25km klas.
1 Sondre Helgesen NTG-G/ Vestsideveien 0 1:16:52
Antall 1

M 21-25 år 25km klas.
1 Andreas Ree Milslukeren Sport 0 1:05:49
2 Christoffer Callesen Asker SK 0 1:06:48 00:59
3 Anders Fiskvik Tynset IF 0 1:08:33 02:44
4 Christoffer Ruud UMBI 0 1:20:32 14:43
5 Marius Andre Fagerholt Strømsgodset IF 0 1:53:28 47:39
Antall 5

M 26-30 år 25km klas.
1 Hans Erik Sand Sjåstad/Vestre Lier IL 0 1:08:52
2 Lars Petter Stormo Team Oslo Sportslager 0 1:09:02 00:10
3 Jarle Wermskog Team Oslo Sportslager 0 1:11:27 02:35
4 Lasse Holm NOTEAM 0 1:12:11 03:19
5 Jan Vidar Avdal Melkesyra IL 0 1:16:25 07:33
6 Thomas Kristiansen ROS, IL 0 1:24:54 16:02
7 Gaute Gåsemyr OSI 0 1:25:12 16:20
Antall 7

M 31-35 år 25km klas.
1 Arne Christoffer Sand Gardsgutta.com 0 1:05:46
2 Rolv Eriksrud Sjåstad/Vestre Lier IL 0 1:07:42 01:56
3 Torkjel Grønndalen Gardsgutta.com 0 1:08:56 03:10
4 Jan Inge Trontveit Gardsgutta.com 0 1:15:20 09:34
5 Petter Hodt Bjerke Bjørn Myhre Sport 0 1:16:40 10:54
6 Jon Bjarne Onsøien Ørn, IF 0 1:16:44 10:58
7 Erlend Gjestrud Bergkameratene Ski 0 1:17:18 11:32
8 Knut Ole Thoreplass NOTEAM 0 1:17:21 11:35
9 Hans Røragen Bærum og Omegn 0 1:19:10 13:24
10 Jan Gerhard Løvendal Asker og Bærum Politi 0 1:24:44 18:58
11 Henrik Helmersmo Gardsgutta.com 0 1:25:22 19:36
12 Hans Petter Rømme Gardsgutta.com 0 1:42:00 36:14
Antall 12

M 36-40 år 25km klas.
1 Lars Reed Milslukeren Sport 0 1:11:16
2 Eivind Siig Meen Rustad IL 0 1:12:09 00:53
3 Max Bern Hansen Milslukeren Sport 0 1:14:25 03:09
4 Morten Møllmann Ceres 0 1:17:08 05:52
5 Frode Lund Oslostudentenes IK 0 1:21:54 10:38
6 Lars Erik Kirkeng ROS, IL 0 1:22:07 10:51
7 Trond Nondal DNB Nor BIL 0 1:25:46 14:30
8 Jan Ivar Johansen Bånnski SK 0 1:25:51 14:35
9 Terje Christiansen DNB Nor BIL 0 1:35:46 24:30
10 Dag Vidar Olsen EB B.I.L 0 1:36:05 24:49
11 Håvard Ask Sykehuset Buskerud 0 1:47:47 36:31
Antall 11

M 41-45 år 25km klas.
1 Rangvald Reed Milslukeren Sport 0 1:09:13
2 Rune Brorson Svea Skilag 0 1:11:59 02:46
3 Hans Petter Transet ROS, IL 0 1:13:14 04:01
4 Toralf Trosten Rælingen Skiklubb 0 1:13:34 04:21
5 Runar Teigen FMC Kongsberg 0 1:14:47 05:34
6 Kjell Morten Kløvstad Liungen, IF 0 1:15:14 06:01
7 Kjetil Austjord Svea Skilag 0 1:17:05 07:52
8 Anton Bueie Lier IL 0 1:17:14 08:01
9 Leif Erik Tangen Botne Skiklubb 0 1:19:38 10:25
10 Tor-Arne Østlie Ceres 0 1:19:57 10:44
11 Arve Fjell ROS, IL 0 1:21:13 12:00
12 Per Olav Granheim Magnor UL 0 1:21:19 12:06
13 Audun Killingberg Lier IL 0 1:23:25 14:12
14 Ole Johann Kvan Drammen Ballklubb 0 1:23:40 14:27
15 Jens Lillegraven ROS, IL 0 1:26:54 17:41
16 Stener Olav Stenersen Veritas BIL 0 1:28:42 19:29
17 Ulf Jaksland Bødalen 0 1:31:16 22:03
Antall 17

M 46-50 år 25km klas.
1 Nils Ragnar Hennum DNB Nor BIL 0 1:09:53
2 Stein Yri OKK BIL 0 1:15:42 05:49
3 Ragnar Sendstad Livsnyterne 0 1:17:19 07:26
4 Torfinn Teigen Lier IL 0 1:18:10 08:17
5 Stein Paulsen Rustad IL 0 1:19:33 09:40
6 Dennis Jakobsen Rustad IL 0 1:19:48 09:55
7 Trygve Gillebo Aker Soloutions BIL 0 1:19:56 10:03
8 Bjørn Anders Hagen ROS, IL 0 1:19:58 10:05
9 Morten Fjell NAIF 0 1:57:12 47:19
Antall 9

M 51-55 år 25km klas.
1 Ivar Nikolai Olsen NOTEAM 0 1:16:26
2 Stein Roar Hopen ROS, IL 0 1:20:28 04:02
Antall 2

M 56-60 år 25km klas.
1 Oddvar Nygaard Bjørn Myhre Sport 0 1:11:26
2 Vidar Eriksrud Sjåstad/Vestre Lier IL 0 1:17:01 05:35
3 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 0 1:23:21 11:55
4 Tormod Brenna Oslo Politi idrettslag 0 1:36:53 25:27
5 Dag Lars Erichsrud Oslostudentenes IK 0 1:38:29 27:03
Antall 5

M 61-65 år 25km klas.
1 Odd A Christensen ABBV 0 1:16:27
2 Nils Petter Haugfoss Drammen Ballklubb 0 1:26:13 09:46
3 Steinar Fedje Draka 0 1:29:26 12:59
4 Harald Kolsrud Asker SK 0 1:31:16 14:49
Antall 4

M 71-75 år 25km klas.
1 Karl Henrik Johannesen Heggedal 0 1:29:49
2 Halvard Stedje Sogndal IL 0 1:43:28 13:39
Antall 2

Trim 25km klas.
1 Arne Stedje ROS, IL 0 1:32:31
2 Eskil Kristiansen ROS, IL 0 1:32:31 00:00
3 Trond Andved Lillegraven ROS, IL 0 1:42:31 10:00
Antall 3
 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +