Resultater Flyktningerennet - Klassisk 2009



Resultatliste D21 Søndag   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Olsson,Ida Åsarna Ik 2:21:03 + 00:00
2 Nyström,Susanne Piteå Elit 2:22:51 + 01:48
3 Elden,Mari Henning Skilag 2:23:45 + 02:42
4 Tyldum,Ingrid Aunet Trondheim 2:26:16 + 05:13
5 Guin,Mari Skogn Il 2:26:58 + 05:55
6 Landsem Melhus,Mari Ann Henning Skilag 2:27:46 + 06:43
7 Tyldum,Elise Aunet Overhalla 2:32:08 + 11:05
8 Jessen,Kari Skogn Il 2:34:08 + 13:05
9 Sahlin,Therese Ragunda If 3:07:43 + 46:40

 

Resultatliste Damer mosjon Søn   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mo,Randi Overhalla I.l. 2:45:39 + 00:00
2 Selfors,Aila Biret Deanu Searat/ Forsøk 2:47:23 + 01:44
3 Gartland,Kjersti Gartland Sportsklubb 2:49:38 + 03:59
4 Evensen,Siv Grethe Malm Il 2:50:47 + 05:08
5 Galguften,Hege S. Overhalla 2:51:40 + 06:01
6 Engeset,Bodil Kroken Il 2:58:39 + 13:00
7 Lerfald,Trude Grong Il 2:59:53 + 14:14
8 Melgård,Marit Team Pilsski / Team Intensiv 3:04:59 + 19:20
8 Blom,Elin Jormvattnets If 3:04:59 + 19:20
10 laksnes,else Spillum Il 3:05:33 + 19:54
11 Kjølstad,Solbjørg Il Hållingen 3:08:31 + 22:52
12 Røthe,merete Namsos Løpeklubb 3:10:22 + 24:43
13 Kjøglum,Berit Skarland Hållingen 3:12:12 + 26:33
14 Eidshaug,Sigrun Grong Sparebank Bil 3:14:44 + 29:05
15 Handelsby,Hilde Gartland Sportsklubb 3:15:43 + 30:04
16 Libjå,Torhild Foldereid Il 3:18:25 + 32:46
17 Hustad,Laila Valla Gammelgården 3:20:49 + 35:10
18 Kjøglum,Berit Viken Hållingen 3:21:47 + 36:08
19 Klokkervold,Unni Maria Trondheim 3:23:55 + 38:16
20 Bruce,Ingrid Grong Sparebank Bil 3:24:28 + 38:49
21 Belbo,Vigdis Hjulstad Snåsa Il 3:24:58 + 39:19
22 Sørhøy,Sissel Terråk Il 3:26:19 + 40:40
23 Flataas,Mona Kristin Il Hållingen 3:26:39 + 41:00
24 Furnes,Gudny Il Hållingen 3:28:17 + 42:38
25 Feragen,Bente Nessegutten 3:29:12 + 43:33
26 Aunsmo,Ragnhild H. Skogn Il 3:29:23 + 43:44
27 Jonasson,Christin Bergnäset 3:31:32 + 45:53
28 Mollan,Marthe Trondheim Kommune 3:32:07 + 46:28
29 Sandholtbråten,Ida Malvik Turn Og Rg 3:33:43 + 48:04
30 Bach,Eva Bruvoll Lierne Il 3:35:39 + 50:00
31 Skei,Toril Steinkjer Skiklubb 3:36:39 + 51:00
32 Brørs,Siri Woldseth Nessegutten 3:38:04 + 52:25
33 Solum,Sissel Fløan Overhalla 3:38:17 + 52:38
34 Bergli,Ann Katrin Lierne Ski 3:38:38 + 52:59
35 Fossland,Merete Overhalla Il 3:38:52 + 53:13
36 Liljefjell,Kari Kveli Namsos 3:39:17 + 53:38
37 Haug,Marthe N. Steinkjer Skl 3:41:52 + 56:13
38 sund,nina barstad Spillum Il 3:43:23 + 57:44
39 Solem,Kjersti Privat 3:43:46 + 58:07
40 Domås,Jenny Grong 3:44:35 + 58:56
41 Reistad,Heidi Strømnes Kvam Il 3:47:09 +1:01:30
42 gjørv,tone sormul Egge Il 3:47:20 +1:01:41
43 Bruvoll,Kari Team Ol'fredriksa 3:47:23 +1:01:44
44 Söderberg,Agneta Rödöns SK 3:47:26 +1:01:47
45 Skar Knutsen,Hanna Steinkjer 3:47:40 +1:02:01
46 Grande,Oddrun Spillum Il 3:47:46 +1:02:07
47 Gaupset,Lisbet Namsos 3:48:02 +1:02:23
47 Barsøe,Heidi Privat 3:48:02 +1:02:23
49 Åkerøy,Kristin Grong Il 3:48:37 +1:02:58
50 Valfridsson,Edith B Ambulansen Gäddede 3:49:30 +1:03:51
51 Vongraven,Hilde Kari Gartland Sportsklubb 3:53:27 +1:07:48
52 Bruvoll,Mona Olfredriksa 3:53:32 +1:07:53
53 Hegdahl,Borghild Privat 3:55:48 +1:10:09
54 vannebo,irene Overhalla Il 3:57:03 +1:11:24
55 Strømsli,Anne-Grete Åfjord Il 4:00:14 +1:14:35
56 Ruotsalainen,Hanna-Mari Espoon Suunta 4:01:24 +1:15:45
57 Gjellan,Sigrid Privat 4:02:01 +1:16:22
58 Byrløkken,Siri Oddveig Byåsen Il 4:04:44 +1:19:05
59 Westum,Gunn Anita Lierne 4:07:37 +1:21:58
60 Lyngstad,Anita Blom Sørli Il 4:08:43 +1:23:04
61 nordal,silje Overhalla Idrettslag 4:08:59 +1:23:20
62 Svedin,Ing-Marie Forsmo If 4:10:21 +1:24:42
63 Freland,Ingvill Sørli Il 4:10:30 +1:24:51
64 Kvetangen,Lina Team ? 4:15:19 +1:29:40
65 Moe,Aud Frol Il 4:18:01 +1:32:22
66 Langnes,Linda Privat 4:19:29 +1:33:50
67 Smines,Marianne Bkok 4:19:45 +1:34:06
68 Gjermstad,Anne-Sofie Ok Nidarøst 4:22:06 +1:36:27
69 strand,karen-anna Veiem Hopplag 4:24:40 +1:39:01
70 bergin,mari Veiem Hopplag 4:24:41 +1:39:02
71 Wennberg,Ingeborg Norråkers If 4:28:02 +1:42:23
72 Sagvik,Ina Christin Overhalla Il 4:35:39 +1:50:00
73 Strømstad,Berit Trofors 4:44:56 +1:59:17
74 Svartvatn,Kristina Trofors 4:44:57 +1:59:18
75 Tranum,Camilla Marie Privat 4:45:34 +1:59:55
Resultatliste H21 Søndag   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Högberg,Anders Ifk Umeå 2:02:14 + 00:00
2 Ahrlin,Jerry Vålådalens SK 2:02:31 + 00:17
3 Svärd,Oscar Vålådalens SK 2:02:32 + 00:18
4 Dyrhaug,Niklas Tydal Il/ Team Trøndelag 2:02:33 + 00:19
5 Andreasson,Rickard Ifk Mora 2:03:01 + 00:47
6 Bach,Ole Marius Byåsen Il 2:03:58 + 01:44
7 Pettersson,Teodor Åsarna SK 2:03:59 + 01:45
8 Sjöholm,Anton Östersunds SK 2:04:02 + 01:48
9 Myhr,Magnus Åsarna Ik 2:04:26 + 02:12
10 Berglund,Gustav Åsarna Ik 2:04:33 + 02:19
11 Tynell,Daniel Grycksbo If 2:05:23 + 03:09
12 Finstad,Arnstein Steinkjer Skiklubb 2:05:27 + 03:13
13 Toresson,Jonatan Östersunds SK 2:05:28 + 03:14
14 Kolstad,Jonas Austmo Henning Skilag 2:05:35 + 03:21
15 Müller,Rune Strindheim Il 2:06:11 + 03:57
16 Steen,andreas myran Leksvik Il 2:06:19 + 04:05
17 Helgestad,Daniel Myrmæl Byåsen Il 2:06:21 + 04:07
18 sæther,jonas Leksvik Il 2:06:25 + 04:11
19 Lorentsen,Eirik Inderøy Il 2:07:24 + 05:10
20 hansen,håvard Strindheim Il 2:07:52 + 05:38
21 Andersson,Erik Malung If 2:08:37 + 06:23
22 Rennemo,Anders Tettli Leksvik Il 2:08:38 + 06:24
23 Lykkja,Hans Petter I.l Dalguten 2:09:02 + 06:48
24 Byman,Jonas Myssjö/oviken If 2:09:11 + 06:57
25 Sandbakk,Sindre Ntnui 2:09:21 + 07:07
26 Bergsten,Daniel Hudiksvall If 2:09:23 + 07:09
27 Møller,Martin Ntnu 2:09:39 + 07:25
28 landfald,simon Leirådal Il 2:12:10 + 09:56
29 Simonsson,Eric Landöns If 2:12:35 + 10:21
30 Eide,Ole Ivar Stakvik Ntnui-Langrenn 2:13:41 + 11:27
31 Martinsen,Runar Lierne 2:14:07 + 11:53
32 Mikkelborg,Andreas Ntnui 2:14:12 + 11:58
33 Haugereid,Ove Antvord Ntnui - Team Skiraffen 2:15:13 + 12:59
34 Sjöström,Olle Orsa SK 2:15:25 + 13:11
35 Rosenvinge,Jann Inge Foldereid Il 2:16:54 + 14:40
36 Halseth,Petter Torås Steinkjer Skiklubb 2:18:54 + 16:40
37 Wendelbo,Christian Folderied I.l 2:19:02 + 16:48
38 Lindblom,Hampus Åsarna Ik 2:19:39 + 17:25
39 Östberg,Per-Anders Landöns If 2:21:23 + 19:09
40 Hansson,Markus Åsarna Ik 2:21:24 + 19:10
41 Landrø,Asle Inderøy I.l. 2:22:40 + 20:26
42 Hjulstad,Frank Malm Il 2:23:05 + 20:51
43 Stokke,Lars Henning Skilag 2:24:10 + 21:56
44 Tyldum,Arnstein Opil 2:24:23 + 22:09
45 Slettemeås,Øystein Bernhard Høgskolen I Telemark 2:25:38 + 23:24
46 Knipenberg,Jahn Markabygda 2:25:40 + 23:26
47 Eggen,Ola A Snåsa Il 2:26:59 + 24:45
48 Raknes Brekke,Einar Ntnui - Team Skiraffen 2:27:17 + 25:03
49 Tømmervik,lars-håvard Malm Il 2:27:46 + 25:32
50 Høksaas,Ralph Høgskolen I Telemark 2:30:50 + 28:36
51 Tiller,Kjell Ove P. Leksdal Il 2:35:10 + 32:56
52 Vold,Sven Erik Joker Bianchi 2:35:53 + 33:39
53 Flaat,Magnus Salamon Snåsa Il 2:41:45 + 39:31
54 Rohmoser,Martin Team Atomic 2:43:13 + 40:59
55 Aagård,Morgan Lierne Ski 2:46:55 + 44:41
56 Vold,Arnt Ove Ocem Betong 2:58:56 + 56:42
57 Claussen,Kent Ove Steinkjer Skl 3:17:37 +1:15:23
58 Bergum,Jo Kristian Trondheim 3:48:47 +1:46:33
Resultatliste H35 Søndag   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Estil,Frode Lierne Il 2:03:03 + 00:00
2 Eide,Anders Snåsa Il 2:04:05 + 01:02
3 Thune,Geir Steinkjer Skiklubb/mx Sport St 2:08:31 + 05:28
4 Estil,Jens Petter Strindheim Ski 2:10:49 + 07:46
5 Lllefjell,Frode Henning Skilag 2:11:32 + 08:29
6 Brørs,Morten Steinkjer Skiklubb 2:12:10 + 09:07
7 Brørs,Arnt Egil Steinkjer Skl 2:13:51 + 10:48
8 Rygg,Per Odd Steinkjer Skiklubb 2:13:52 + 10:49
9 Sagvold,Arild Olav Leirådal Il 2:15:09 + 12:06
10 Storstad,Ole Petter Helgådal Ll 2:17:14 + 14:11
11 Sundsvik,Jonny Frol Il 2:17:43 + 14:40
12 Bjørkeng,Geir Martin Budal Il 2:20:24 + 17:21
13 Lifjell,Roar Stod Idrettslag 2:20:51 + 17:48
14 fossan,trond arild seem Sparbu 2:22:23 + 19:20
15 Reinfjord,Nils Andre Sømna Il 2:22:47 + 19:44
16 Bjørhusdal,Jogeir Elva/namsskogan Il 2:23:54 + 20:51
17 Vannebo,Rune Morten Steinkjer Skl 2:24:03 + 21:00
18 Leirvik,Ole Namdal Løpeklubb 2:25:18 + 22:15
18 Brennhaug,Ståle Fiplingdal Il 2:25:18 + 22:15
20 Sletta,Kåre Ck Viktoria 2:25:31 + 22:28
21 Ness,Ragnar Posten Il Trondheim 2:25:37 + 22:34
22 Evensen,Ørjar Wærum Sømna Il 2:25:47 + 22:44
23 opdahl,nils E-nor Skiteam 2:26:22 + 23:19
24 Aksnes,Bjørnar Helgådal Il 2:26:49 + 23:46
25 Magnusson,Lars Tandsbyns If 2:27:05 + 24:02
26 Larsson,Björn Sveaskog If 2:27:19 + 24:16
27 Ugseth,Arne Elvalandet 2:27:27 + 24:24
28 Reinfjord,Ole Arnfinn Sømna 2:27:37 + 24:34
29 Sørmo,Odd Ivar Markabygda 2:27:46 + 24:43
30 Elvseth,Morten Lierne Il 2:27:47 + 24:44
31 Storli,Hans N-t Politiidr.lag 2:28:50 + 25:47
32 Moe,Ole Sivert Tromsø Skiklubb Langrenn 2:30:08 + 27:05
33 Øren,Svein Oluf Kolvereid Il 2:30:10 + 27:07
34 Vannebo,Andreas Overhalla Il 2:30:23 + 27:20
35 Alstad,Torje Henning I.l. 2:31:02 + 27:59
36 Sundvik,Tore Namdalseid Il 2:31:17 + 28:14
37 Ditløv,Stig Henning Skilag 2:31:41 + 28:38
38 Kvarsvik,Gunnar Kjella Il 2:31:51 + 28:48
39 schjerve,johan Nava 2:33:10 + 30:07
40 Husby,Robert Nte 2:33:17 + 30:14
41 Hovd,Jon-Ivar Malm Il 2:33:26 + 30:23
41 Åström,Henrik Ok Hedströmmen 2:33:26 + 30:23
43 Valøen,Torgeir Kvam Il 2:33:46 + 30:43
44 Valøen,Håvard Nokia Siemens Networks 2:34:59 + 31:56
44 Dahl,Pål Anders Nte 2:34:59 + 31:56
46 Hustad,Stig Arhtur Gammelgården 2:35:02 + 31:59
47 Vedvik,Sven Erik K-lund As 2:35:09 + 32:06
48 Hammer,Åge Hållingen Il 2:35:36 + 32:33
49 Veie,Rune Det Norske Oljeselskap 2:36:24 + 33:21
50 Wallinder,Nils Ivar Lierne Il 2:36:26 + 33:23
51 Isachsen,Nils J. Ntnu 2:36:27 + 33:24
52 Moum,Stig Grong 2:39:56 + 36:53
53 Grongstad,tor Jonny Overhalla Il 2:40:11 + 37:08
54 Kolstad,Herbjørn Namdalseid Il 2:40:15 + 37:12
55 Owesen,Anders Grener E-nor Skiteam 2:40:20 + 37:17
56 Knipenberg,Tore Markabygda 2:41:13 + 38:10
57 Kvemo,Ola Team Olfredriksa 2:41:33 + 38:30
58 Vedvik,Helge Grong Il 2:42:18 + 39:15
59 Luktvasslimo,Sverre Privat 2:42:21 + 39:18
60 Dahl,Jan Einar Hållingen Il 2:42:42 + 39:39
61 Blom,Bengt Ivan Spillum Il 2:43:10 + 40:07
62 Grimstad,Sigmund Hist 2:43:12 + 40:09
62 Årsandøy,Stein Arve Privat 2:43:12 + 40:09
64 Iversen,Kjell Salsbuket Il 2:44:22 + 41:19
65 Bardal,Roar Nssg 2:46:22 + 43:19
66 Østnor,Thor Birger Lierne Ski 2:46:23 + 43:20
67 Fossvik,Harald Emil Gammelgården SK 2:48:27 + 45:24
68 Følstad,Eskil Spillum Il 2:48:46 + 45:43
69 Sørtømme,Otto Hovin Il 2:48:52 + 45:49
70 ukkelberg,arnstein Levanger 2:49:04 + 46:01
71 Nilsen,Hans Olav St.olav 2:53:12 + 50:09
72 ARNØ,TROND Namdal Sykkelklubb 2:53:14 + 50:11
72 berg,bjørn Ingen 2:53:14 + 50:11
74 Holberg,Roar Byafossen Il 2:53:15 + 50:12
75 Nordtug,Ingar Nte 2:53:34 + 50:31
76 Kaldal,Ottar Anton Namdalseid 2:53:48 + 50:45
77 Pettersen,Ketil Leinstrand I.l 2:57:34 + 54:31
78 Berg,Svenn Robert Vinne Skilag 2:58:16 + 55:13
79 Angelo,Roger Overhalla 3:05:11 +1:02:08
80 BRATBAKKEN,KJETIL Mx- Sport Steinkjer 3:08:01 +1:04:58
81 Vik,Bjørn Nte 3:08:10 +1:05:07
82 Kveli,Jens Hint Bil 3:08:23 +1:05:20
83 Langaas,Tormod Othilienborg Ski 3:29:40 +1:26:37
84 Kumpula,Joakim Öråns SK Lycksele 3:51:23 +1:48:20
Resultatliste H50S Søndag   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berget,Ola Skauga Il 2:14:26 + 00:00
2 Bjørhusdal,Torstein Brekkvasselva Il 2:15:01 + 00:35
3 Lyngstad,Leo Lierne Ski 2:18:53 + 04:27
4 Dyrhaug,Ole Ingebrigt Tydal Il 2:22:49 + 08:23
5 Lorentsen,Øystein Inderøy 2:24:08 + 09:42
6 Persson,Per Jämtkraft If 2:24:57 + 10:31
7 Steen,Per Brunflo If 2:26:35 + 12:09
8 Thonstad,Jarle Heimdal Ski 2:27:08 + 12:42
9 Grip,Tommy Brunflo If 2:27:21 + 12:55
10 Myhr,Kasper Klæbu Il 2:28:26 + 14:00
11 Lyngstad,Ottar Lierne Ski 2:30:34 + 16:08
12 Holand,Bjørnar Lierne 2:30:40 + 16:14
13 Skogstad,Hans Boye Lundamo Il 2:32:01 + 17:35
14 Kjøglum,Kåre Egil Hållingen Il 2:32:08 + 17:42
15 Green,Sturla Helgådal Il 2:32:36 + 18:10
16 Eriksen,Kjell Ogndal Il 2:34:11 + 19:45
17 Kjøglum,Olav Hållingen Il 2:34:14 + 19:48
18 Høihjelle,Knut Namdalsavisa 2:34:59 + 20:33
19 Michler,Ralf-Peter Byåsen Skl 2:35:11 + 20:45
20 Kveli,Hallgeir Lierne Ski 2:36:29 + 22:03
21 hermanstad,kjetil Harran Il 2:37:29 + 23:03
22 Söderberg,Lars-Göran Rödöns SK 2:39:14 + 24:48
23 Mathisen,Jo Gaute Overhalla Il 2:39:47 + 25:21
24 Skjerve,Anders Markabygda Il 2:41:13 + 26:47
25 Kjøsnes,Roar Mostadmark Il 2:41:55 + 27:29
26 Skyttberg,Bengt Östersunds SK 2:42:09 + 27:43
27 Eriksson,Erik Sveg SK 2:44:54 + 30:28
28 Solum,Steinar Nte 2:45:50 + 31:24
29 Gudding,Ottar Lierne Ski 2:46:16 + 31:50
30 Brauti,Yngve Kvam Il 2:46:26 + 32:00
31 Hals,Jostein Nordli 2:47:02 + 32:36
32 Stokke,Hans Petter Henning Skilag 2:48:10 + 33:44
33 Ingvaldsen,Torbjørn Namdalseid 2:48:16 + 33:50
34 Flaat,Asbjørn Snåsa 2:49:00 + 34:34
35 Drevland,John Hillstad 2:49:12 + 34:46
36 Sahlin,Kjell-Erik Ragunda If 2:51:39 + 37:13
37 Uddbäck,Ulf Gävle Skidkamrater 2:51:51 + 37:25
38 Reinert,Viggo Otterøy Il 2:51:53 + 37:27
39 Vinje,Ivar Markabygda 2:52:52 + 38:26
40 Larsen,Lars Jonar Team Olfredriksa 2:53:01 + 38:35
41 Lande,Hermann Hattfjelldal 2:53:15 + 38:49
42 Lansbergen,Leo Nederland 2:55:11 + 40:45
43 Gravås,Sveinung Mosvik Il 3:03:15 + 48:49
44 Piesanen,Ilpo Axa Sportsclub 3:04:45 + 50:19
45 Hammer,Arild Overhalla Il 3:05:22 + 50:56
46 Hustad,Ole A Frol Il 3:07:27 + 53:01
47 Lund,Jan-Olof Nte 3:45:47 +1:31:21
48 Nordenstolpe,Tony Røssøn If 4:06:49 +1:52:23
Resultatliste H60S Søndag   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bolaas,Per Arild Steinkjer Skiklubb 2:27:11 + 00:00
2 Brørs,Egil Steinkjer Skiklubb 2:27:38 + 00:27
3 Kolstad,Audun Henning Skilag 2:29:39 + 02:28
4 Simonsson,Rubert Landöns If 2:40:34 + 13:23
5 Kolstad,Bjørn Henning Skilag 2:41:14 + 14:03
6 Brenne,Bjørn Tkbil 2:42:24 + 15:13
7 Elden,Eivind Namdalseid Il 2:45:49 + 18:38
8 Reitan,Terje Lierne Ski 2:46:12 + 19:01
9 Matberg,Sverre Frol I.l. 2:48:34 + 21:23
10 Lundkvist,Göte Gideå Ik 2:49:37 + 22:26
10 Johannessen,Einar Spillum Il 2:49:37 + 22:26
12 Solbakken,Svein Snåsa Il 2:51:05 + 23:54
13 galåen,stein Nte.stjørdal 2:52:01 + 24:50
14 Kjøglum,Ole Oddvar Hållingen Il 2:53:52 + 26:41
15 Höglund,Elof Timrå Sok 2:56:04 + 28:53
16 Gjertsås,Sigbjørn Lierne Ski 2:56:29 + 29:18
17 Følstad,Torbjørn Spillum Il 3:03:41 + 36:30
18 Skjelbred,Harald Egge Il 3:05:45 + 38:34
19 Rønning,Gunnar Fåset Il 3:06:26 + 39:15
20 Sneve,Oddvar Skogn 3:06:57 + 39:46
21 Kalland,Johannes Aure Il 3:20:27 + 53:16
22 Vollan,dan Susendal Il 3:28:34 +1:01:23
23 Eide,Trond Arne Malm Il 3:41:31 +1:14:20
Resultatliste Herrer mosjon Sø   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myhre,Kenneth Steinkjer Skiklubb 2:15:52 + 00:00
2 Jakobsson,Alexander Hotings If 2:22:21 + 06:29
3 Larsen,Lars Jørgen Team Olfredriksa 2:28:44 + 12:52
4 Berg,Ingemar Bodsjöböle SK 2:30:34 + 14:42
5 Grubbmo,Leo Lierne Ski 2:32:40 + 16:48
6 Smevik,Frode Spillum Il 2:32:49 + 16:57
7 Viken,Hallgeir Lierne Ski 2:33:12 + 17:20
7 Gartland,Sivert Gartland Sportsklubb 2:33:12 + 17:20
9 Fordal,Arnt Ove Lilletjern Il 2:33:58 + 18:06
10 Evensen,Ole Martin Foldereid Il 2:35:58 + 20:06
11 Haugdal,Dag Byåsen Il 2:36:15 + 20:23
12 Løvli,Kjell Ove Follafoss Il 2:36:18 + 20:26
13 Homo,Bjørn Olav Privat 2:36:24 + 20:32
14 Olsen,Mikael Namdal Løpeklubb 2:36:51 + 20:59
15 værdal,per magnus Inderøy Ski 2:37:00 + 21:08
16 Melting,Gunnar Mosvik Il 2:37:23 + 21:31
17 Ingulfsvann,Einar Otto Tunnsjø Il 2:37:59 + 22:07
18 Susegg,Rune Steinkjer 2:38:05 + 22:13
18 Paulsen,Knut Kolvereid Il 2:38:05 + 22:13
20 Sæther,Joakim Rype hv-12 2:38:15 + 22:23
21 Sandvik,Ove Lierne Ski 2:38:17 + 22:25
22 Alstad,Øivind Terråk Il 2:38:33 + 22:41
23 Romundstad,Sigurd Grong 2:39:02 + 23:10
24 Kristensen,Robert Trondheim Beach Elite 2:39:51 + 23:59
25 Ryan,Ove Harran Il 2:40:19 + 24:27
26 marsfjell,per Botnan 2:40:52 + 25:00
27 hegland,magnar Lierne Ski 2:40:55 + 25:03
28 Kvatningen,Kjetil Team Olfredriksa 2:40:56 + 25:04
29 Nyvik,Pål Rune Nte 2:41:38 + 25:46
30 Sandmo,Arne Otto Nordli Il 2:42:18 + 26:26
31 Lande,Hugo Terråk Il 2:42:51 + 26:59
32 Brekkvassmo,Stian Grong Sparebank Bil 2:43:17 + 27:25
33 Sagmo,Bjørn Trones Il 2:43:32 + 27:40
34 Saursaunet,Rune Egge Il 2:43:37 + 27:45
35 Gartland,Jon Terje Overhalla Il 2:43:38 + 27:46
36 Kvatningen,Christian Team Olfredriksa 2:43:40 + 27:48
37 Solstad,Egil Kolvereid Il 2:43:46 + 27:54
38 Leirvik,Kjell Olav Nte 2:43:48 + 27:56
39 Nyborg,Bjørn Snåsa Il 2:44:09 + 28:17
40 Bruun,Tor Henrik Botnan Il 2:44:32 + 28:40
41 Wassdahl,Dag Jormvattnets If 2:44:34 + 28:42
42 Suorra,Mårten Ok Storsjön 2:45:12 + 29:20
43 Hestvik,Trond Salsbruket Il 2:45:19 + 29:27
44 Lillemark,Terje Lierne Ski 2:45:21 + 29:29
45 Gjertsås,Frank Team Slow 2:45:38 + 29:46
46 Kvam,Per Morten Inderøy 2:45:55 + 30:03
47 Henriksen,Snorre Gutvik Il 2:46:11 + 30:19
48 Gartland,Andre Gartland Sportsklubb 2:46:22 + 30:30
49 husby,hallvard Aasguten Il 2:46:59 + 31:07
50 Lorås,Arne K. Sp.kl Nessegutten 2:47:01 + 31:09
51 Smalås,Bertil Vilhelm Egge Il 2:47:08 + 31:16
52 Brørs,Torkjell Namdalseid Il 2:47:25 + 31:33
53 Rye,Gjermund Spillum Il. 2:48:06 + 32:14
54 Berdal,Jørn Åfjord Il 2:48:51 + 32:59
55 reistad,jann ivar Privat 2:48:52 + 33:00
56 Elstad,Elg Gartland Sportsklubb 2:49:08 + 33:16
57 Aarmo,Odd Einar Norske Skog Skogn Bil 2:49:11 + 33:19
58 Kvelstad,Daniel Haugdal Leirådal 2:49:14 + 33:22
59 Skarstad,Torstein Åbygda Il 2:49:15 + 33:23
60 Grande,Sigve Fossum Overhalla 2:49:21 + 33:29
61 Skogmo,Stein Arne Team Slow 2:49:36 + 33:44
62 Storvoll,Sigve Osen/steinsdalen Il 2:49:37 + 33:45
63 Forfod,Henry Martin Vada Il 2:49:58 + 34:06
63 Göransson,Bo Myssjö-ovikens If 2:49:58 + 34:06
65 Grande,Olav Overhalla Il 2:50:15 + 34:23
66 Bergli,Jørgen Lierne Ski 2:50:16 + 34:24
67 Olsson,Martin Ok Storsjön 2:50:28 + 34:36
68 Klingen,Tor Morten Namdal Løpeklubb 2:50:35 + 34:43
69 Westgård,Ove Andreas Leka Il 2:50:50 + 34:58
69 Grande,Jørgen Lierne Il 2:50:50 + 34:58
71 Aunsmo,Lorns Olav Skogn Il 2:50:59 + 35:07
72 Kavli,Harald Snåsa Il 2:51:18 + 35:26
73 Hildrum,Geir Ivar Grong Badmintonklubb 2:51:26 + 35:34
74 Horgmo Viken,Espen Ranheim 2:51:38 + 35:46
75 Fagerli,Bård Ove Byåsen Skiklubb 2:51:50 + 35:58
76 aasen,arve Lierne Ski 2:51:55 + 36:03
77 Lundquist,Christer Telia 2:52:11 + 36:19
78 Lande,Stein Georg Terråk Il 2:52:45 + 36:53
79 håkonsen,aksel Overhalla Il 2:52:46 + 36:54
80 Totsås,Fredrik Team Olfredriksa 2:52:47 + 36:55
80 Eidesmo,Stig Sweco Norge 2:52:47 + 36:55
82 Johannesen,Finn Vemundvik I.l. 2:52:48 + 36:56
83 Lian,Knut Spillum 2:52:53 + 37:01
84 Klingen,Jan Ove Elva/namsskogan 2:52:59 + 37:07
85 Gangaunet,Snorre Trondheim Beach Elite 2:53:07 + 37:15
86 Berntzen,Lars Tore Malm Il 2:53:08 + 37:16
87 Nylander,Johan Njurunda SK 2:53:12 + 37:20
88 Løvmo,Vegard Alexander Il Hållingen 2:53:39 + 37:47
89 Elvseth,Bernt Ivar Lierne Il 2:53:40 + 37:48
90 Østerås,Salamon Il Hållingen 2:53:45 + 37:53
91 Kjøglum,Thomas Hållingen Il 2:53:55 + 38:03
92 Valeberg,Magnus Taraldsen - 2:53:57 + 38:05
93 Nilsson,Tomas Duveds If 2:54:01 + 38:09
94 Hasselvold,Roger Overhalla Il 2:54:07 + 38:15
95 Hollås,Even Nte 2:54:08 + 38:16
96 Skei,Øyvind Skogn Il 2:54:21 + 38:29
97 Kjøren,Jan Kristian Privat 2:54:26 + 38:34
98 Sundvik,Ørjan Lierne 2:54:47 + 38:55
99 Derås,Arnt Frode Bangsund 2:54:49 + 38:57
100 Hemmingsson,Bengt Östersunds SK 2:55:01 + 39:09
101 Austad,Trond Inderøy Il Ski 2:55:08 + 39:16
102 Strømgren,Østen Husums SK 2:55:14 + 39:22
103 Vikestad,Sten Kula Il 2:55:18 + 39:26
104 Toresen,Håkon Overhalla Il 2:55:24 + 39:32
105 Henriksen,Arild Gutvik Il 2:55:33 + 39:41
105 Gustavsen,Torstein Nessegutten 2:55:33 + 39:41
107 Homstad,Sverre Overhalla Il 2:55:42 + 39:50
108 Kjølstad,Nils Olav Oslo 2:55:51 + 39:59
109 Gjølga,Knut Inderøy Il 2:55:53 + 40:01
110 Bruun,Torkild Botnan Il 2:55:55 + 40:03
111 Mikkelsen,Råg Il Søya 2:56:12 + 40:20
111 Rosèn,Anders Gäddede SK 2:56:12 + 40:20
113 Busse,Vegar Namdal Sykkelklubb 2:56:14 + 40:22
114 Bergli,Bjørn Ove Lierne Ski 2:56:26 + 40:34
115 Valla,Stig Brønnøy Mc Klubb 2:56:26 + 40:34
116 Lysø,Tom Na Tigers 2:56:55 + 41:03
117 Myren,Rune Skogn Il 2:57:09 + 41:17
118 Normann,Jon Helge Steinkjer Skl 2:57:29 + 41:37
119 Langås,Asgeir Namsos 2:58:05 + 42:13
120 Fiskum,Geir J. Otterøy Il 2:58:12 + 42:20
121 Gangstø,Atle Terråk Idretslag 2:58:25 + 42:33
122 Elstad,Oddvar Nte 2:58:26 + 42:34
123 Dahl,Svein Jbil Steinkjer 2:58:28 + 42:36
124 Homo,Terje Lierne Ski 2:58:30 + 42:38
125 Gartland,Steinar Gartland Sportsklubb 2:58:45 + 42:53
126 Rolandsen,Jan Inge Foldereid Il 2:58:57 + 43:05
127 Kjøglum,Kjell Morten Overhalla Il 2:59:09 + 43:17
128 Jansson,Åke Nälden If 2:59:11 + 43:19
129 Rolandsen,Sigbjørn Foldereid Il 2:59:13 + 43:21
130 Kvemo,Einar Lierne Il 2:59:15 + 43:23
131 SAndvik,Knut Georg Kbuss Bil 2:59:36 + 43:44
132 Aunsmo,Arnfinn Malvik Il 2:59:39 + 43:47
132 stornes,tore Ingen 2:59:39 + 43:47
132 Foss,Kristoffer Odin Hakli Botnan Il 2:59:39 + 43:47
135 Fjær,Per Odd Bangsund Il 2:59:46 + 43:54
136 Skjelstad,Jo Skjelstadmark Il 2:59:51 + 43:59
137 Reitlo,Andre Nte 2:59:54 + 44:02
138 Rotvold,Olav Ådne Inderøy Il 2:59:58 + 44:06
139 Fiskum,Svein Terje Grong Il 3:00:38 + 44:46
140 Totsås,Kjell Einar Hegra Il 3:00:39 + 44:47
141 Rønningen,Knut Skogn Il 3:01:24 + 45:32
142 Kjøglum,Jo Arne Il Hållingen 3:01:44 + 45:52
143 Haugen,Morten Overhalla Il 3:02:10 + 46:18
144 Kvelstad,Olav Norske Skog Bil 3:02:18 + 46:26
145 Silset,Håvard Dnb Nor 3:02:21 + 46:29
146 Åhrling,Sammy Östersund SK 3:03:05 + 47:13
147 Lysberg,knut håvard Bilsenteret Namsos As 3:03:11 + 47:19
148 Selfors,Finn-Arne Deanu Searat/ Forsøk 3:03:32 + 47:40
149 Andersson,Gunnar Offerdals SK 3:03:35 + 47:43
150 Aurstad,Steinar Henning Il 3:03:36 + 47:44
151 Flægstad,Helge Venås Steinkjer Skl 3:03:40 + 47:48
152 Nordin,Arne Lillsjöhögens SK 3:03:46 + 47:54
153 Olofsson,Kent Gsk 3:04:00 + 48:08
154 vekseth,arve Steinkjer 3:04:13 + 48:21
155 Flægstad,Sveinung Steinkjer Skl 3:04:22 + 48:30
156 SKARSTAD,ØYVIND Trones Il 3:04:29 + 48:37
156 Nilssen,Jan Einar Grong Il 3:04:29 + 48:37
158 Reistad,Ole Ivar Kvam Il 3:04:38 + 48:46
159 Sesseng,Henrik Dnb Nor, Trondheim 3:04:54 + 49:02
160 Bjørnes,Stig Følling I.l 3:04:56 + 49:04
161 Skaaren,Ove Trondheim 3:05:00 + 49:08
162 Røvik,Ola Inderøy Il 3:05:34 + 49:42
163 Osnes,Knut Spillum Il 3:05:46 + 49:54
164 Grøtting,Karl Jørgen Helgådal 3:05:51 + 49:59
165 Owesen,Jan Grener Steinkjer Skiklubb 3:05:52 + 50:00
166 Persson,Daniel Gäddede SK 3:06:03 + 50:11
167 Sørgaard,Birger Amdal Nexans Bil 3:06:06 + 50:14
168 Flobergseter,Stian Forra Il 3:06:25 + 50:33
169 Vikestad,Stig Kula Il 3:06:33 + 50:41
170 Fuglum,Bård Atle Otta Il 3:06:41 + 50:49
171 Skage,Martin Røyrvik If 3:06:48 + 50:56
172 Olsen,Alfred Hållingen Il 3:06:51 + 50:59
173 Skistad,Jan Ove Overhalla Il 3:06:58 + 51:06
174 Ness,Hans Erik Lierne Ski 3:07:12 + 51:20
175 Haug,Arne Tørris Dnb Nor 3:07:17 + 51:25
176 Nilsen,Øyvind Terråk Idrettslag 3:07:37 + 51:45
177 Wright,Thomas Namsos Roklubb 3:07:39 + 51:47
178 Vikestad,Jim Kula Il 3:07:53 + 52:01
179 Pedersen,Arild Namsos Roklubb 3:08:07 + 52:15
179 Hansen,John Grue I.l. 3:08:07 + 52:15
181 Brørs,Nils Hallvard Fokus Bank Bil 3:08:10 + 52:18
182 Flått,Sturla Overhalla Il 3:08:25 + 52:33
183 Blomdal,Knut Nordli Il 3:08:48 + 52:56
184 Haugdal,Bjørn Lysheim Il 3:08:56 + 53:04
185 Fordal,Jon-Annar Lilletjern I L 3:08:58 + 53:06
186 Atle,Svein Varden Il 3:09:00 + 53:08
187 Sneve,Øyvind Egge Il 3:09:13 + 53:21
188 Åmo,Oddvar Seljeskog I.l 3:09:19 + 53:27
189 Fjeldstad,Jan Leo Leka Il 3:09:21 + 53:29
190 Westgård,Ove Leka Il 3:09:28 + 53:36
191 Pettersen,Odd Arne Snåsa 3:09:34 + 53:42
192 Brevik,Magnus Gartland Sportklubb 3:09:38 + 53:46
193 Johnson,Odin Magnus Helgådal Il 3:09:50 + 53:58
194 Brørs,Pål Nessegutten 3:09:51 + 53:59
195 Sandvik,Kay-Arne Bergåker Privat 3:09:53 + 54:01
196 Overrein,Geir Ove Spenncon 3:10:02 + 54:10
197 Kveli,Hans O. Trondheim Skl 3:10:29 + 54:37
198 Boberg,Hans Hotings If 3:10:32 + 54:40
199 Gulla,Jon Atle Privat 3:10:50 + 54:58
200 Dolmen,Roald Gråmarka Il 3:12:00 + 56:08
200 Solli,Morten Hållingen Il 3:12:00 + 56:08
202 Humstad,Einar Åfjord Idrettslag 3:12:06 + 56:14
203 Bangstad,Harald Nte 3:12:15 + 56:23
204 Sund,Dagfinn Otterøy I.l. 3:12:22 + 56:30
205 Ness,Ole Ivar Nordli Il 3:12:31 + 56:39
205 Naalsund,Eirik Klæbu 3:12:31 + 56:39
207 Haugen,Vegard Namsos Kommune 3:12:48 + 56:56
208 Feragen,Bjørn Kristian Nte 3:13:06 + 57:14
209 Hals,Aleksander Lierne 3:13:17 + 57:25
210 Lian,Knut Spillum 3:13:29 + 57:37
211 Ottesen,Geir Jl Endeli 3:14:06 + 58:14
212 Aagård,Rolf Åge Olfredriksa 3:14:16 + 58:24
213 Strand,Cato Veso Bil 3:14:29 + 58:37
214 Haugum,Odd Anders Inderøy 3:14:31 + 58:39
215 Estil,Leif Tore Sørli Il 3:14:34 + 58:42
216 Barsøe,Jan-Erik Privat 3:14:50 + 58:58
217 Martinsen,Jan Morten Nte 3:14:53 + 59:01
218 Edlund,Lars Brunflo If 3:14:54 + 59:02
218 Langmo,Narve Jostein Stadsbygd Il 3:14:54 + 59:02
220 Skaret,Frode Vemundvik Il 3:15:11 + 59:19
221 Kvarnlöf,Gunnar Anvågens SK 3:15:12 + 59:20
222 Evensen,Trond Foldereid Il 3:15:31 + 59:39
223 Vold,Marius Overhalla 3:15:38 + 59:46
224 Rørvik,Bård Spillum Il 3:15:55 +1:00:03
225 Belbo,Erik Snåsa Il 3:16:09 +1:00:17
226 Markussen,Øystein Veso Bil 3:16:32 +1:00:40
227 Nybo,Joar Skiforeningen 3:16:35 +1:00:43
228 Ramdal,Arne Frol Il 3:16:40 +1:00:48
229 Liff,Einar Privat 3:16:55 +1:01:03
230 Foss,Kristian Botnan Il 3:16:56 +1:01:04
231 Berge,Lars Mosjøen Il 3:17:00 +1:01:08
232 Svarva,Robert Skogn I.l 3:17:11 +1:01:19
233 Johansson,Ove Hotings If 3:17:19 +1:01:27
234 Ansnes,Bjørnar Dvask 3:17:33 +1:01:41
235 Bekkevold,Arne-Albert Terrråk I.l. 3:17:46 +1:01:54
236 Kveli,Sigmund Tormod Skilag 3:17:48 +1:01:56
237 Aalberg,Vegar Nte 3:17:52 +1:02:00
238 Olaussen,Torbjørn Frol Il 3:17:58 +1:02:06
239 Haugan,Ïyvind Statsbygd Il 3:18:03 +1:02:11
240 kveli,sveinung Privat 3:18:19 +1:02:27
241 Jönsson,Per-Edvard Hotings If 3:18:22 +1:02:30
242 Paulsen,Leif Inge Statens Bedriftsidrettslag 3:18:25 +1:02:33
243 Dreier,Knut Johan Norske Skog B.i.l. 3:18:38 +1:02:46
244 Sklett,Nils Tore Grong 3:18:59 +1:03:07
245 Jönsson,Ted Gäddede SK 3:19:01 +1:03:09
246 Totsås,Jan Bjørnar Namsos 3:19:06 +1:03:14
247 Stephansen,Torleif Ok Nidarøst 3:19:09 +1:03:17
248 Stene,Rune Sør-beistad Il 3:19:36 +1:03:44
249 Nesser,Thor Aage Grong Il 3:20:16 +1:04:24
250 Brandtzæg,Hallgeir Ogndal Il 3:20:42 +1:04:50
251 Vekseth-Hahn,Espen Inderøy 3:20:50 +1:04:58
252 Saur,Eldar Il Hållingen 3:21:26 +1:05:34
253 Brembu,John Anders Il Hållingen 3:21:34 +1:05:42
254 Freland,John-Are S. Privat 3:21:42 +1:05:50
255 Vist,Bjørn Odin Skogn 3:21:59 +1:06:07
256 Mølnvik,Bernt Fridtjof Snåsa Il 3:22:00 +1:06:08
257 Kveli,Øyvind Lierne Il 3:22:04 +1:06:12
258 Angelo,Robin Nexans B.i.l. 3:22:07 +1:06:15
259 Herstad,Thomas Steinkjer 3:22:22 +1:06:30
260 Kjølstad,Martin Terråk 3:22:24 +1:06:32
261 Solum,Sverre Petter F Overhalla 3:22:58 +1:07:06
262 Nilsson,Jan-Erik Åre Slk 3:23:07 +1:07:15
263 Kveli,Ronny Lierne Il 3:23:11 +1:07:19
264 Haug,Ole Håvard Foldereid Il 3:23:24 +1:07:32
265 Lindblom,Mats Njurunda SK 3:23:42 +1:07:50
266 Hagen,Christian Ogndal Il 3:23:44 +1:07:52
267 KJELBOTN,KNUT ARNE Botnan Il 3:24:03 +1:08:11
268 Herstad,Jens Inderøy Il 3:24:13 +1:08:21
269 Tangen,Kjell Harald Sørlia Il 3:24:34 +1:08:42
270 Kleen,Gustav Gäddede SK 3:24:51 +1:08:59
271 Wassdahl,Ludvig Jormvattnets If 3:25:58 +1:10:06
272 Gaupset,Robin Namsos 3:26:03 +1:10:11
273 Myhr,Sigfast Skogn Il 3:26:09 +1:10:17
274 Sandmo,Kåre Johannes Nordli Il 3:26:15 +1:10:23
275 Sandvik,Per Otterøy Il. 3:26:20 +1:10:28
276 Ødegård,Robert Adresseavisen Bil 3:26:26 +1:10:34
277 Sandberg,Halgeir Skanska Bil 3:26:32 +1:10:40
278 Liljefjell,Ola Namsos 3:26:52 +1:11:00
279 Strand,Bjørn-Øyvind Steinkjer O-Klubb 3:27:07 +1:11:15
280 opdahl,rolf eirik Overhalla I.l. 3:27:34 +1:11:42
281 Moen,Tom Roger Kolvereid Il 3:27:42 +1:11:50
282 Hovik,Olav Otterøy Il 3:27:44 +1:11:52
283 Sandberg,Johan Helge Skogn Il 3:27:53 +1:12:01
284 Klokkervold,Hermann Namsos Il 3:28:03 +1:12:11
285 Furan,Lars Stjørdalsblink 3:28:11 +1:12:19
285 Edvardsen,Geir Asle Kolvereid 3:28:11 +1:12:19
287 Galguften,Pål Morten Overhalla 3:28:13 +1:12:21
288 Johansen,Ola Kristian Snåsa 3:29:13 +1:13:21
289 Strømsli,Per Kristian Åfjord Il 3:29:17 +1:13:25
290 Rønningen,Einar Skogn 3:29:34 +1:13:42
291 Aunan,Håvard Nessegutten 3:29:41 +1:13:49
292 Wennevik,Thorstein Spillum Il 3:29:47 +1:13:55
293 Halle,John Reidar Nybrott-Il 3:29:59 +1:14:07
294 Skjerve,Ivar Egge Il 3:30:07 +1:14:15
295 Lidbom,Svein Nte 3:30:11 +1:14:19
296 Totland,Dan Leo Team Slow 3:30:12 +1:14:20
297 Ljungberg,Lars Gäddede SK 3:30:30 +1:14:38
298 Avdem,Ørjan Tunnsjø Il 3:30:32 +1:14:40
299 Mårtensson,Stefan Bergnäset 3:30:33 +1:14:41
300 Musum,Hans Kristian Skanska Aktiv 3:30:53 +1:15:01
301 Øvereng,Bjarne Overhalla Il 3:31:01 +1:15:09
302 Rosenvinge,Gunnar Gråmarka Il 3:31:09 +1:15:17
303 Skevik,Vidar Inderøy Il Ski 3:31:10 +1:15:18
304 Borg,Jan Erik Privat 3:31:16 +1:15:24
305 Rannem,Per Sverre Egge Il 3:31:18 +1:15:26
306 Weglo,Olav Spillum Il 3:32:29 +1:16:37
307 Stokke,Trygve Homstadnesset Jaktlag 3:32:30 +1:16:38
308 Stene,Stig Arne Tingvoll Il 3:32:35 +1:16:43
309 Tiltnes,Jan Tore N-t Politiidr.lag 3:32:45 +1:16:53
310 Johansson,Karl-Erik Ås If 3:32:48 +1:16:56
311 Knudsen,Jan Tore Nte 3:33:08 +1:17:16
311 Knudsen,Ove Jonny Nte 3:33:08 +1:17:16
313 Aassved,Torgeir Steinkjer 3:33:35 +1:17:43
314 Østerås,Torbjørn Gartland Sportsklubb 3:33:39 +1:17:47
315 Gjertsås,Leif Johannes Føllinge Ik 3:33:55 +1:18:03
316 Eriksson,Trond Stjørdal 3:35:05 +1:19:13
317 Husvik,Terje Otterøy Il. 3:35:26 +1:19:34
318 Geving,Thomas Namsos 3:35:38 +1:19:46
319 Aasved,Svein Kpmg 3:35:41 +1:19:49
320 Andersen,Tore Sykehuset Levanger Bil 3:35:42 +1:19:50
321 Niebelschutz,Gerd Peter Grong Il 3:35:45 +1:19:53
322 Saur,John Namsos Kommune Bil 3:35:55 +1:20:03
323 Johansen,Tormod Otterøy Il. 3:36:06 +1:20:14
324 Johansen,John Otto P-Bil 3:36:39 +1:20:47
325 Bylund,Janne Skogslöparna 3:37:20 +1:21:28
326 Karlsrud,Espen Myklebust 3:37:51 +1:21:59
327 Dale,Vidar Nte 3:38:21 +1:22:29
328 Forbord,Tore Levanger 3:38:37 +1:22:45
329 Sørli,Bjørge Frol Il 3:38:39 +1:22:47
330 Jakobsson,Martin Gäddede SK 3:39:03 +1:23:11
331 Blidefalk,Stig Ok Nipan Sollefteå 3:39:18 +1:23:26
332 Haug,Bjørn Tore Kolvereid Il 3:39:41 +1:23:49
333 Tømmervik,halgeir Malm Il 3:40:16 +1:24:24
334 Elstad,Per Gunnar (harran Il.)gartland Sportsklu 3:40:53 +1:25:01
335 Wallinder,Per Gäddede SK 3:41:01 +1:25:09
336 Nilsen,Roger Team Sørenget 3:41:26 +1:25:34
337 Grande,Gjert Erik Rørvik 3:42:18 +1:26:26
338 Karila,Knut Aibel 3:42:27 +1:26:35
339 Lundgren,Thomas If Öka 3:42:28 +1:26:36
340 Selnes,Kjartan Greiff Gammelgården 3:42:33 +1:26:41
341 Olofsson,Torbjörn Frösö If 3:42:36 +1:26:44
342 Heistad,Trond Nessegutten 3:42:51 +1:26:59
343 Homo,Tronn Bilsenteret Namsos As Bil 3:43:06 +1:27:14
343 Jensen,Aage Frol I.l. 3:43:06 +1:27:14
345 Finnanger,Tor Salsbruket Il 3:43:15 +1:27:23
346 Kvam,Ketil Bjugn Il 3:43:31 +1:27:39
347 Kanestrøm,Jarl Aure 3:43:32 +1:27:40
348 Barstad,Arne Gunnar Inderøy 3:43:35 +1:27:43
349 rundberget,aage Trondheim 3:44:42 +1:28:50
350 Bredberg,Sten A4 If 3:44:59 +1:29:07
351 Åsegg,Tore Namsos 3:45:05 +1:29:13
352 Kyhl Jensen,Martin Egtved Danmark 3:45:24 +1:29:32
353 Smines,Bjørnar Lund Il 3:45:28 +1:29:36
354 Angelo,Roy Salsbruket Il 3:45:49 +1:29:57
355 Kolsvik,Terje Mvbk 3:45:58 +1:30:06
356 Olsen Hahn,Yngve Trondheim 3:46:07 +1:30:15
357 Andreassen,Arnstein Dnbnor Bil 3:46:39 +1:30:47
358 Fredrikson,Rickard Duveds If 3:46:41 +1:30:49
359 Larsen,Erik Team Olfredriksa 3:47:16 +1:31:24
360 Johansson,Per Bräcke SK 3:47:17 +1:31:25
361 Hestad,Inge Nte 3:47:20 +1:31:28
362 Hepsø,Villy Osen Il 3:47:30 +1:31:38
363 Folkesson,Börje Kalls 3:48:11 +1:32:19
364 Skevik,Morten Inderøy 3:48:33 +1:32:41
364 Holien,Sigurd-Wilhelm Spillum I.l. 3:48:33 +1:32:41
366 Blomdahl,Arnstein Nordli Il 3:49:00 +1:33:08
367 Heggdal,Morten Jl Endeli 3:49:34 +1:33:42
368 Tiderman,Lars Gäddede SK 3:49:36 +1:33:44
369 Engdahl,Bengt Spikbodarnas Ik 3:50:16 +1:34:24
370 Eriksson,Nils-Eric Undersåkers If 3:50:29 +1:34:37
371 Heggstad,Lars Emil Røyrvik I.f 3:50:50 +1:34:58
372 Borkmo,Tore Marius Namsos 3:50:51 +1:34:59
373 Westerberg,Dan Dalregementets If 3:50:55 +1:35:03
374 Solvåg,Odd-Robert Leksvik Il 3:51:09 +1:35:17
375 Nyvik,Dan Carlos Røyrvik If 3:51:22 +1:35:30
376 Grawe,Jan Uppsala Uik 3:51:44 +1:35:52
376 Kanon,Lars Uppsala 3:51:44 +1:35:52
376 Eriksson,Bengt Falu Ik 3:51:44 +1:35:52
379 Engström,Stig Ifk Strömsund 3:51:47 +1:35:55
380 Vavik,Arild Flatås Il 3:51:59 +1:36:07
381 Bordal,Sigurd Støren 3:52:01 +1:36:09
382 Aarmo,Trond Helge Il Hållingen 3:52:26 +1:36:34
383 Karlsen,Kenneth Sunnan Ck 3:52:46 +1:36:54
383 Krogstad,Øyvind Steinkjer 3:52:46 +1:36:54
385 Opdal,Arild Bilsenteret Namsos As Bil 3:54:07 +1:38:15
386 Midböe,Dag Gäddede SK 3:54:30 +1:38:38
387 Tangen,Børre Team Alexandra 3:55:18 +1:39:26
388 Sollien,Espen Ruud Gammelgården SK 3:55:23 +1:39:31
389 Monsen,Reidar Alfred Melhus Il 3:56:02 +1:40:10
390 sund,torgrim Egge Il 3:56:25 +1:40:33
391 Gystad,Trond Steinkjer Skl 3:56:34 +1:40:42
392 Conradson,Mats Åsarna Ik 3:56:41 +1:40:49
393 Bratseth,Steinar Privat 3:56:46 +1:40:54
394 Blom,Roy M. Privat (ikke Klubbtilknytning) 3:57:08 +1:41:16
395 Tømmermo,Edgar Privat 3:59:02 +1:43:10
396 Grønseth,Erlend Fokus Bank 3:59:12 +1:43:20
397 Dahlkwist,Matts Universitetspersonal If 4:01:55 +1:46:03
398 Haug,Kenneth Kolvereid 4:02:00 +1:46:08
399 Wale,Erik Trondheim 4:03:12 +1:47:20
400 Edman,Bosse If Öka 4:03:47 +1:47:55
401 Storli,Jon Kristian Trøndelag Brann Og Redningstje 4:04:20 +1:48:28
402 Nybo,Odd Grue I.l. 4:04:25 +1:48:33
403 tangen,sverre Kolvereid Il 4:04:33 +1:48:41
403 Gjellan,Per Andor 4:04:33 +1:48:41
405 Johansen,Eirik Privat 4:05:05 +1:49:13
406 Hjelde,Arve Ingar Snåsa Il 4:05:07 +1:49:15
407 Ornæs,John Røyrvik If 4:06:02 +1:50:10
408 Eidesmo,Alf Roar Stjørdals Blink 4:07:12 +1:51:20
409 Wennberg,Simon Norråkers If 4:08:27 +1:52:35
410 Malmo,Erlend Namdalsavisa 4:08:57 +1:53:05
411 monsen,arnfinn Sparbu I.l 4:09:32 +1:53:40
412 Frederiksen,Bo Spillum 4:10:29 +1:54:37
413 Formo,Kjetil Snåsa Il 4:10:30 +1:54:38
414 Vean,Harald Aure Il 4:10:39 +1:54:47
415 Rosenvinge,Finn Kolvereid Il 4:12:37 +1:56:45
416 Monsen,Roger Melhus Il 4:14:47 +1:58:55
417 Torvaldsson,Arne Jakob Privat 4:17:21 +2:01:29
418 Eriksson,Hans Sävar Ik 4:18:27 +2:02:35
419 Bengtsson,Christer Hammarby If SK 4:18:47 +2:02:55
420 Driveklepp,Johannes Alta If 4:19:51 +2:03:59
421 Åkerman,Lars Vikarby Ik 4:24:56 +2:09:04
422 Totsås,Kurt Sørli 4:27:35 +2:11:43
423 Wennberg,Per Ingvar Norråkers If 4:28:02 +2:12:10
424 Elfving,Kenneth Banafjäls If 4:28:29 +2:12:37
425 Engeslien,Jon Olderskog 4:35:01 +2:19:09
426 Sagvik,Stein Overhalla Il 4:35:39 +2:19:47
427 Banerud,Mikael Ifk Strömsund 4:35:55 +2:20:03
428 Pettersen,Ola Namsskogan Il 4:36:09 +2:20:17
429 Calen,Kent Björklinge Sok 4:37:40 +2:21:48
430 Stensen,Sven Åke Sykehuset Namsos Bil 4:39:49 +2:23:57
431 Dahle,Thor Privat 4:40:33 +2:24:41
432 Grande,Tor Namsos 4:44:23 +2:28:31
433 Aagård,Odd Andre Team Olfredriksa 4:50:07 +2:34:15
434 nymann,halvard Nordli 4:53:14 +2:37:22
435 Jonsson,Fredrik Marieby Gif 5:07:54 +2:52:02
436 Wikman,Christer Gäddede SK 5:11:01 +2:55:09
437 Ingelsson,Thomas Gäddede SK 5:15:10 +2:59:18
438 Kjærstad,John Privat 5:18:33 +3:02:41
439 Løyning,Arild Nte 5:50:00 +3:34:08
439 Haugan,RiERRORd Nte 5:50:00 +3:34:08
441 Holand,Jan Andre Team Ol'fredriksa 13:50:00 +11:34:08
DNF Söderlind,Arne Hägglunds Iofk  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +