Resultater Furusjøen Rundt-rennet 2009



Resultatliste M21-35   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skjeset,Anders TINE Meieriet Øst 1:05:18 + 00:00
2 Rykhus,Jan-Vidar Dovre IL 1:05:45 + 00:27
3 Storholm,Roy Magne Tormod Skilag 1:06:35 + 01:17
4 Seielstad,Torleif Gausdal Skilag 1:07:14 + 01:56
5 Nordlien,Rune AF-Gruppen BIL 1:09:54 + 04:36
6 Tyrom,Anders Follebu Skiklubb 1:14:29 + 09:11
7 Vang,Asbjørn Heidal IL 1:14:31 + 09:13
8 Holen,Vidar Kvam IL 1:24:06 + 18:48
9 Teigøyen,Henrik Tormod Skilag 1:29:00 + 23:42
10 Lien,Amund Kvam IL 1:47:25 + 42:07
11 Ruststuen,Ola Kvam IL 1:47:40 + 42:22
DNS Moen,Kim Erik Tormod Skilag  
DNS Surnflødt,Erling Vestringen IL  
Resultatliste K21-35   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Trønnes,Hanne Ottadalen SK 1:05:42 + 00:00
2 Bjercke,Hanne Sør-Fron IL 1:08:04 + 02:22
3 Bergdomås,Hildegunn Dombås IL 1:27:27 + 21:45
4 Sæteren,Elin TINE Meieriet Øst 1:30:51 + 25:09
5 Holen,Heidi Evjenth Kvam IL 1:41:11 + 35:29
6 Nordlien,Randi E NOTEAM 1:55:38 + 49:56
DNS Mæland,Anita Ringebu/Fåvang Skiklubb  
Resultatliste M19-20   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sæle,Eirik Dimmen Lillehammer Skiklubb 55:51 + 00:00
2 Grytting,Halvor Harpefoss IL 1:05:32 + 09:41
3 Dolva,Nicolai Løland FC Kroppsholdning 1:11:38 + 15:47
4 Ulberg,Ole Jakob Sør-Fron IL 1:12:23 + 16:32
DNS Garmo,Hallgeir Garmo IL  
DNS Sønsteli,Kristian TINE Meieriet Øst  
DNS Platou,Anders Jarstad Lillehammer Skiklubb  
Resultatliste M17-18   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Carlson,Håkon Hjelle Lillehammer Skiklubb 58:05 + 00:00
2 Ekre,Njål Engen Søre Ål IL 59:06 + 01:01
3 Bårdløkken,Hans Heidal IL 1:08:03 + 09:58
4 Kjørstad,Edvard Tormod Skilag 1:12:20 + 14:15
5 Grytting,Iver Harpefoss IL 1:16:30 + 18:25
Resultatliste M15-16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Røssum,Ola Esten Kvam IL 59:46 + 00:00
2 Bø,Andreas Hovde Lom IL 1:02:36 + 02:50
3 Arnesen,Simen Jevne Hamar Skiklubb 1:03:18 + 03:32
4 Bø,Gaute Hovde Lom IL 1:04:56 + 05:10
5 Jensvoll,Lars Eivind Kvam IL 1:11:24 + 11:38
6 Gjelstad,Torger Austad Øyer/Tretten IF 1:14:31 + 14:45
DNS Mork,Jon Anders Nilsen Sør-Fron IL  
Resultatliste M36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lindby,Sjur Otta IL 1:01:37 + 00:00
2 Speikland,Lewi NOTEAM 1:03:16 + 01:39
3 Sletten,Runar NOTEAM 1:06:39 + 05:02
4 Killi,Rune Otta IL 1:07:58 + 06:21
5 Krogh,Are Koren Kvam IL 1:08:27 + 06:50
6 Kvehaugen,Nils TINE Meieriet Øst 1:10:37 + 09:00
7 Eide,Pål Bertil Otta IL 1:14:51 + 13:14
8 Janson,Fridtjov Valde Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:19:09 + 17:32
9 Holen,Morten Kvam IL 1:29:02 + 27:25
Resultatliste M41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nustad,Per Atle Øyer/Tretten IF 57:11 + 00:00
2 Lillebråten,Jan Ivar Sjårdalen IL 59:26 + 02:15
3 Odenrud,Jon Sør-Fron IL 1:02:03 + 04:52
4 Brun,Kjell Ivar Vågå IL 1:02:43 + 05:32
5 Tellefsen,Christen Heidal IL 1:03:55 + 06:44
6 Randen,Torbjørn Sel IL 1:07:35 + 10:24
7 Myrum,Rolv Otta IL 1:07:56 + 10:45
8 Sætre,Sverre Harpefoss IL 1:09:36 + 12:25
9 Løkken,Bjørn Roar NOTEAM 1:11:36 + 14:25
10 Bergum,Knut Frode Ruste IL 1:11:48 + 14:37
11 Kroken,Kjell Arne Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:13:02 + 15:51
12 Brendløkken,Per Steinar Skåbu-Tverrbygda-Espedalen IL 1:15:24 + 18:13
13 Rudland,Ole Kristian Kvam IL 1:18:15 + 21:04
14 Bergum,Lars Arne Kvam IL 1:20:02 + 22:51
15 Ødegård,Arne Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:20:11 + 23:00
16 Sanden,Bjørn Einar Kvam IL 1:25:24 + 28:13
17 Grøthe,Trond Tormod Skilag 1:28:11 + 31:00
18 Brendstuen,Ole-Petter Kvam IL 1:32:20 + 35:09
DNS Bjørke,Arne Sør-Fron IL  
Resultatliste M46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kjørren,Kjell Rune Skjåk IL 59:27 + 00:00
2 Buhaug,Trond Gjensidige BIL 1:02:31 + 03:04
3 Nordskog,Tor Harpefoss IL 1:04:30 + 05:03
4 Nørstebø,Ola Lesja IL 1:05:46 + 06:19
5 Grothe,Josef Ottadalen SK 1:07:51 + 08:24
6 Jensvoll,Frank Kvam IL 1:08:24 + 08:57
7 Eide,Ingar Kvam IL 1:09:52 + 10:25
8 Hanstad,Bjørn Otta IL 1:11:01 + 11:34
9 Ødegård,Arne Ottadalen SK 1:11:39 + 12:12
10 Røssum,Olav Kvam IL 1:11:57 + 12:30
11 Kvålen,Øystein Skåbu-Tverrbygda-Espedalen IL 1:13:32 + 14:05
12 Myhre,Egil Kvam IL 1:14:48 + 15:21
13 Hagen,Torolf Kvam IL 1:17:36 + 18:09
14 Solbraa,Per Oluf Harpefoss IL 1:20:38 + 21:11
15 Arnesen,Arne Hamar Skiklubb 1:28:28 + 29:01
16 Overland,Morten Hvalstad IL 1:37:49 + 38:22
17 Myhre,Stein Olav TINE Meieriet Øst 1:43:59 + 44:32
DNS Kjørstad,Egil Midthjell Tormod Skilag  
Resultatliste K15-16   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sigstad,Mari Vassdokken Kvam IL 1:17:59 +00:00
2 Hagen,Pernille Kvam IL 1:22:24 +04:25
Resultatliste K17-18   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Andresen,Maren Lund Lillehammer Skiklubb 1:10:39 + 00:00
2 Eide,Silje Kvam IL 1:29:32 + 18:53
Resultatliste K36-40   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Korssletten,Gry Tormod Skilag 1:16:46 + 00:00
2 Sætre,Ingvild Rønn Harpefoss IL 1:17:38 + 00:52
Resultatliste K41-45   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sandnes,Kristin Otta IL 1:19:40 + 00:00
2 Røssum,Anne Snipstad Kvam IL 1:20:32 + 00:52
3 Strand,Unni Sel IL 1:22:01 + 02:21
4 Teigen,Gunhild Eide Kvam IL 1:36:20 + 16:40
Resultatliste K46-50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jevne,Anne Guri Hamar Skiklubb 1:12:49 + 00:00
Resultatliste M51-55   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Trønnes,Olav Ottadalen SK 59:14 + 00:00
2 Trønnes,Erik Ottadalen SK 1:00:09 + 00:55
3 Ødegård,Hans Ottadalen SK 1:07:25 + 08:11
4 Kolseth,Ole Johan Tormod Skilag 1:09:22 + 10:08
5 Andresen,Svein Lillehammer Skiklubb 1:22:53 + 23:39
DNS Holen,Paul Ottadalen SK  
DNS Brandslien,Arne Vestringen IL  
Resultatliste M56-60   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Øyberg,Sigvald Skjåk IL 59:19 + 00:00
2 Åvangen,Oddbjørn Lesja IL 1:09:18 + 09:59
3 Grytbakk,Rolf Arne Otta IL 1:09:19 + 10:00
4 Sæle,Oddleiv Lillehammer Skiklubb 1:09:28 + 10:09
5 Lilleby,Per Ove Gjøvik Skiklubb 1:11:41 + 12:22
DNS Bakke,Bjørn Vågå IL  
DNS Krogsveen,John Ringebu/Fåvang Skiklubb  
Resultatliste M61-65   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rosenborg,Leif Gjøvik Skiklubb 1:08:31 + 00:00
2 Sundgården,John Arne Sør-Fron IL 1:10:23 + 01:52
Resultatliste M66-70   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nustad,Anders Harpefoss IL 1:20:44 + 00:00
Resultatliste M71-75   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Denstad,Tor Finn Lillehammer Skiklubb 1:18:03 + 00:00
2 Giverhaug,Olaf Tormod Skilag 1:18:05 + 00:02
Resultatliste M76-   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Berg,Reidar Dovre IL  
Resultatliste Trim   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Boudestein, NOTEAM 2:02:19
  Arnesen,Ivar Jevne Hamar Skiklubb 1:25:05
  Dalseg,Amund Vind IL 1:29:29
  Dalseg,Anders Vind IL 1:29:30
  Gjelstad,Sigurd Aulstad Øyer/Tretten IF 1:59:01
  Grøthe,Hanne Tormod Skilag 1:23:42
  Hansen,Ole Petter Ottadalen SK 1:16:37
  Hoff,Per Ivar Otta IL 1:28:07
  Hoff,Terje Otta IL 1:27:31
  Randen,Øyvind Alvdal IL 1:33:48
  Rykhus,Magnar Dovre IL 1:31:09
  Røssum,Halvor Kvam IL 1:20:18
  Røssum,Ragnhild Kvam IL 1:49:59
  Slåen,Anders Tormod Skilag 1:17:27
  Slåen,Øystein Tormod Skilag 1:21:58
  Stensrud,Jon TINE Meieriet Øst 1:49:57
  Strype,Hanne K TINE Meieriet Øst 1:50:00
  Sveen,Håkon NOTEAM 1:39:09
  van Riet,Fru NOTEAM 2:54:02
  van Riet,Herr NOTEAM 2:54:07
  Aas,Vidar Dombås IL 1:40:35
Resultatliste K56-60   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hosarøygard,Marit Otta IL 1:42:54 + 00:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +