Resultater Bergsjørennet 2009



 

Bergsjørennet 2009
Turrenn Liatoppen skisenter 14.03.2009
Rennleder: Lars Jordet
Løypesjef: Kåre Hagen
Teknisk delegert: Ivar Bjørkedokken
Resultat
G 15-16 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0031
Kjetil Andre Bjerkrheim
Nesbyen il
1:45.01
 
2
0001
Åsmund Jordet
Ål il
2:03.45
18.44
3
0032
Ruben Strand
Nesbyen il
2:12.52
27.51
 



3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. 



M 17-18 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0002
August Wergeland Francke
Bærum Skiklubb
1:45.52
 
2
0003
Joakim Grevstad
Fossum if
1:49.35
03.43
 



2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. 



M 19-20 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0004
Pål Golberg
Gol il
1:31.35
 
2
0026
Anders Engene Bjåland
Gol il
1:39.01
07.26
3
0029
Sveinung Brenno Flæthe
Gol il
1:42.38
11.03
 



5 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. 



M 21-25 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0024
Kim Kristiansen
Gol il
2:05.54
 
 



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



 
 
M 36-40 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0022
Helge Brandsdal
Osterøy
1:42.51
 
2
0027
Pål Inge Sanden
Andebarkji
1:49.24
06.33
3
0028
Jo Etterlid
Andebarkji
1:52.11
09.20
 
 
3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater. 



M 41-45 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0021
Terje Mestvedthagen
Hemsedal il
2:03.24
 



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



M 46-50 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0030
Tore Bjerkrheim
Sportsmaster
1:47.01
 
2
0007
Hans-Christian Francke
Bærum Skiklubb
1:50.48
03.47
3
0033
Torgny Stave
Ål il
1:52.01
05.00
4
0019
Ingemar Lødøen
Hemsedal il
1:55.30
08.29
5
0023
Ola Brennhovd
Gol il
1:56.13
09.12
6
0018
Sverre Michalsen
Asker sk
2:25.45
38.44
 



6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater. 



M 51-55 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0008
Per Børnic
Geilo il
1:47.33
 
2
0020
Arne Solheim
Statoil/Hydro
2:03.33
16.00
 
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. 



M 56-60 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0012
Nils Erik Hulbak
Hemsedal il
1:59.31
 
2
0009
Tor Sletten
Ål il
2:00.55
01.24
3
0011
Nils Halvor Thorsrud
Vikersund if
2:03.25
03.54
4
0010
Dag Stemsverk
Gol il
2:29.45
30.14



4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater. 



 
 
 
 
 
 
 
 
M 61-65 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0013
Herbjørn Brennhovd
Gol il
1:53.21
 
2
0014
Rolf Nybakk
Nesbyen il
2:12.39
19.18
 
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. 



M 71-75 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0015
Alf Waaler
Geilo il
2:25.23
 
2
0025
Sigurd Flaget
Ål il
2:26.03
00.40
 



2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater. 



K 26-30 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0016
Sissel Katrin Drege
Hemsedal il
2:25.25
 
 



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



K 31-35 år 30km klas.



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0017
Lydia Lystad
--
2:32.43
 
 



1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 



Menn 30km fri



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0104
Per Øyvind Mythe
Hemsedal il
1:30.50
 
2
0103
Ståle Grøthe
Hemsedal il
1:33.59
03.09
3
0106
Lars Einar Intelhus
Hemsedal il
1:35.35
04.45
4
0101
Torleif Ahlsand
Kjelsås il
1:36.44
05.54
5
0102
Simen Fivelstad Smaaberg
Gol il
1:43.48
12.58
6
0107
Kjetil Tveit
Ål il
1:50.11
19.21
7
0108
Kjell Stranden
Andebarkji
1:58.00
27.10
 
 
7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater. 



Kvinner 30km fri



 

Plass
Start
 
 
 
Tid
1
0105
Ida Solberg Svenne
Nydalen sk
1:57.52
 
 
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater. 





* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +