Kvammasprinten 2009



KVAMMASPRINTEN 2009
J 11 år Sprint Fri   Plass finale Plass prolog                Navn klubb tid prolog
1 J 11 år Sprint Fri 4 1 Synne Flatabø Joakimsen Jondal IL 01:06
2 J 11 år Sprint Fri 3 2 Tuva Bull Hjeltnes Ulvik IL 01:10
3 J 11 år Sprint Fri 2 4 Tora Langballe Ulvik IL 01:21
4 J 11 år Sprint Fri 3 3 Sofie Totland Kvam Langrenn- og 01:17
5 J 11 år Sprint Fri 4 5 Solfrid Kolås Andersen Ulvik IL 01:23
J 12 år Sprint Fri            
1 J 12 år Sprint Fri 1 1 Anna Lussand Selheim Viljar, IL 01:02
2 J 12 år Sprint Fri 1 2 Rakel Dolve Stalheim Ørnar IL 01:08
3 J 12 år Sprint Fri 2 2 Elena Kristine Storetvedt Gagos Kvam Langrenn- og 01:08
G 11 år Sprint Fri            
1 G 11 år Sprint Fri 3 1 Bjørnar Sæten Ørnar IL 00:57
2 G 11 år Sprint Fri 3 2 Håvard Hjartnes Hålandsdal IL 01:03
3 G 11 år Sprint Fri 1 3 Tobias Nyborg Ørnar IL 01:05
4 G 11 år Sprint Fri 2 4 Knut Lussand Selheim Viljar, IL 01:08
5 G 11 år Sprint Fri 3 4 Skjalg Espeland Jondal IL 01:08
6 G 11 år Sprint Fri 1 6 Torbjørn Stakseng Kvam Langrenn- og 01:12
G 12 år Sprint Fri            
1 G 12 år Sprint Fri 1 1 Martin Tysseland Samnanger IL 00:53
2 G 12 år Sprint Fri 2 2 Eirik Mørkve Ørnar IL 00:56
3 G 12 år Sprint Fri 4 3 Øystein Ekrheim Korlevoll, IL 00:59
4 G 12 år Sprint Fri 2 4 Magnus Trefall Eksingedalen-Modalen IL 01:02
5 G 12 år Sprint Fri 4 4 Andreas Rokne Voss IL 01:02
6 G 12 år Sprint Fri 4 6 Kristoffer Tveiten Kvam Langrenn- og 01:09
7 G 12 år Sprint Fri 5 7 Sivert Aalvik Kvam Langrenn- og 01:12
8 G 12 år Sprint Fri 5 8 Niklas Mjelde Samnanger IL 01:18
J 13 år Sprint Fri            
1 J 13 år Sprint Fri 1 1 Birgit Lilletveit Kvåle Kvam Langrenn- og 01:40
2 J 13 år Sprint Fri 3 2 Martine Aalvik Kvåle Kvam Langrenn- og 01:46
3 J 13 år Sprint Fri 4 3 Henriette Kolås Andersen Ulvik IL 01:49
4 J 13 år Sprint Fri 2 4 Guro Uglenes Ulvik IL 01:58
5 J 13 år Sprint Fri 3 6 Anette Øydvin Ulvik IL 02:16
6 J 13 år Sprint Fri 4 5 Mathilde Helland Lassen Fana IL 02:01
J 14 år Sprint Fri            
1 J 14 år Sprint Fri 1 1 Ragnhild Femsteinevik Hålandsdal IL 01:28
2 J 14 år Sprint Fri 3 2 Ingvild Berlandstveit Hålandsdal IL 01:35
3 J 14 år Sprint Fri 2 3 Helene Lunde Aalvik Kvam Langrenn- og 01:48
G 13 år Sprint Fri            
1 G 13 år Sprint Fri 2 2 Marius Bull Hjeltnes Ulvik IL 01:27
2 G 13 år Sprint Fri 3 1 Sigurd Braathen Reigstad Osterøy IL 01:26
3 G 13 år Sprint Fri 3 3 Anton Sæten Ørnar IL 01:32
4 G 13 år Sprint Fri 1 5 Sindre Hirth Ørnar IL 01:37
5 G 13 år Sprint Fri 2 4 Per Gunnar Brekke Kolltveit Kvam Langrenn- og 01:34
6 G 13 år Sprint Fri 1 6 Ole Rullestad Korlevoll, IL 01:50
G 14 år Sprint Fri            
1 G 14 år Sprint Fri 4 1 Øystein Hellenes Grov Fana IL 01:28
2 G 14 år Sprint Fri 1 2 Øyvind B. Mjelde Osterøy IL 01:30
3 G 14 år Sprint Fri 2 3 Anders Hjartnes Hålandsdal IL 01:31
4 G 14 år Sprint Fri 4 4 Brynjar Berge Mo Kvam Langrenn- og 01:32
5 G 14 år Sprint Fri 4 5 Ådne Hope Herfindal Bulken IL 01:37
Plass finale Plass semi Plass prolog Tid
J 15 år Sprint Fri Navn Klubb prolog
1 J 15 år Sprint Fri 1 2 1 Hege Djukastein Bulken IL 02:06
2 J 15 år Sprint Fri 3 1 2 Solveig Torsvik Kvam Langrenn- og 02:15
3 J 15 år Sprint Fri 3 2 3 Elise Aalvik Kvåle Kvam Langrenn- og 02:16
4 J 15 år Sprint Fri 1 2 4 Signe Lussand Selheim Viljar, IL 02:23
5 J 15 år Sprint Fri 2 3 5 Tuva Vare Vik Kvam Langrenn- og 02:26
6 J 15 år Sprint Fri 3 4 6 Tina Skjelvik Kvam Langrenn- og 02:34
J 16 år Sprint Fri            
1 J 16 år Sprint Fri 4 3 1 Karoline Linga Kvam Langrenn- og 02:11
G 15 år Sprint Fri            
1 G 15 år Sprint Fri 4 1 1 Eystein Kristvik Bye Fana IL 02:03
2 G 15 år Sprint Fri 2 1 3 Martin Femsteinevik Hålandsdal IL 02:07
3 G 15 år Sprint Fri 2 3 2 Einar Trefall Eksingedalen-Modalen IL 02:04
4 G 15 år Sprint Fri 3 1 4 Magnus Bru Reigstad Osterøy IL 02:09
5 G 15 år Sprint Fri 1 4 5 Odin Selheim Rene Viljar, IL 02:11
6 G 15 år Sprint Fri 2 1 7 Espen Bolstad Bulken IL 02:20
7 G 15 år Sprint Fri 4 3 6 Gard Joakimsen Jondal IL 02:19
G 16 år Sprint Fri            
1 G 16 år Sprint Fri 2 2 1 Sondre Tysseland Samnanger IL 01:50
2 G 16 år Sprint Fri 4 1 2 Håvard Drivenes Kvam Langrenn- og 01:58
3 G 16 år Sprint Fri 3 3 3 Kristian Stadheim Kulild Samnanger IL 01:59
4 G 16 år Sprint Fri 1 4 4 Henrik Mjelde Foss Samnanger IL 02:01
5 G 16 år Sprint Fri 3 2 5 Ola Braathen Reigstad Osterøy IL 02:02
6 G 16 år Sprint Fri 4 3 5 Marius Heggøy Viking, TIF 02:02
7 G 16 år Sprint Fri 1 4 7 Thomas Tveiterås Aldal Samnanger IL 02:06
K 17 år Sprint Fri            
1 K 17 år Sprint Fri 2 2 1 Heidi Berlandstveit Hålandsdal IL 02:08
K 18 år Sprint Fri            
1 K 18 år Sprint Fri 2 3 1 Eirin Skjoldli Bulken IL 01:56
K 19/20 år Sprint Fri            
1 K 19/20 år Sprint Fri 2 2 1 Guro Tveito Voss IL 01:59
M 17 år Sprint Fri            
1 M 17 år Sprint Fri 3 1 1 Erlend Eide Hålandsdal IL 01:47
2 M 17 år Sprint Fri 4 1 2 Erling Aalvik NTG-G/ Kvam 01:50
3 M 17 år Sprint Fri 3 1 4 Bjarte Solvang Hålandsdal IL 01:54
4 M 17 år Sprint Fri 4 3 2 Emil Hosøy Osterøy IL 01:50
5 M 17 år Sprint Fri 1 4 5 Eirik Mjelde Osterøy IL 01:57
M 18 år Sprint Fri            
1 M 18 år Sprint Fri 1 4 1 Lars Braathen Reikstad Osterøy IL 01:51
2 M 18 år Sprint Fri 1 5 1 Einar Moxnes Viking, TIF 01:51
M 19/20 år Sprint Fri            
1 M 19/20 år Sprint Fri 1 2 1 Erlend Drivenes Kvam Langrenn- og 01:44
2 M 19/20 år Sprint Fri 2 3 2 Martin Moxnes Viking, TIF 01:48
3 M 19/20 år Sprint Fri 3 2 3 Eirik Gjøsæter Kvam Langrenn- og 01:52



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +