Resultater Sesilåmi 2009


Menn elite
1 1493 Sinnes Svein Tore Tonstad IL/Sirdal Ski 5 2:44.13
1 1524 Laugaland Audun Hjelmeland IL/Sirdal Ski 7 2:44.13
3 1055 Ravndal Tor Joar Gjesdal Il 17 2:45.47 01.34
4 1514 Nevland Torgeir Gjesdal Il 16 2:46.00 01.47
5 1547 Ulevåg Kåre Tvedestrand IL 1 2:54.06 09.53
6 1029 Hoås Jon Arne Helleland Il 6 2:54.10 09.57
7 1537 Knutsen Eivind Oddersjaa IL/Sirdal Ski 2 2:54.14 10.01
8 1497 Eritsland Asbjørn Gjesdal Il 6 2:54.19 10.06
9 1049 Nevland Roger Gjesdal Il 13 2:59.03 14.50
10 1499 Fredheim Vidar Oddersjaa 8 2:59.15 15.02
10 1544 Eide Audun Kristiansand Politi 1 2:59.15 15.02
12 1489 Haugstad Erlend Otra Il 5 2:59.57 15.44
13 1015 Greibesland Tommy Hsg/otra Il 1 3:01.53 17.40
14 1470 Kleggetveit Per Morten Eiken IL/Team 2tal 14 3:02.01 17.48
15 1407 Birkenes Anders Vindbjart Il 4 3:03.32 19.19
16 1488 Barland Jørgen HSG/Sannidal IL 1 3:03.40 19.27
17 1017 Grude Jan Erik Helleland Il 13 3:03.51 19.38
18 1057 Sivertsen Jan Henrik Rygene Il 4 3:04.13 20.00
19 1024 Hodnebrog Jørgen R. Hsg/ Rygene Il 3 3:05.50 21.37
20 1420 Salvesen Frank Politiet 8 3:06.00 21.47
21 1406 Berås Johnny Vindbjart Ski 2 3:06.04 21.51
22 1034 Kindem Erling Gjesdal Il 10 3:06.17 22.04
23 1409 Dønnestad Tellef Birkenes Il 13 3:08.07 23.54
24 1540 Lindblom Frode Vindbjart Il 1 3:09.17 25.04
25 1025 Holbæk Andre Vindbjart Ski/t 4 3:09.53 25.40
26 1060 Stokke Erlend Rosseland Åseral Il 4 3:10.37 26.24
27 1026 Holbæk Ole Vindbjart Ski 2 3:11.28 27.15
28 1047 Myhrmoen Ole Il Høvdingen 4 3:11.32 27.19
29 1044 Mjølne Bård Schlumberger Bi 12 3:11.34 27.21
30 1062 Tambini Frank Anders Vindbjart Il 8 3:12.15 28.02
31 1027 Holbæk Svein Harald Oddersjaa 16 3:14.03 29.50
32 1009 Engen Arne Sandnes Kommune 11 3:14.21 30.08
33 1513 Nevland Bjøro Gjesdal Il 8 3:15.20 31.07
34 1011 Espedal Håvard Statoil Hydro B 12 3:15.22 31.09
35 1425 Syvertsen Christoffer Rygene Il 2 3:15.30 31.17
36 1023 Hodne Frode Statoil Hydro B 20 3:17.27 33.14
36 1410 Heggheim Ole Kristian Dnb Nor Markets 6 3:17.27 33.14
38 1414 Lindtveit Knut Olaf Vegårdshei Il 3 3:17.52 33.39
39 1417 Reiersen Bjørge Nøsted Kjetting 4 3:18.00 33.47
40 1007 Bøhn Per Kristian Setesdal Vgs 1 3:18.22 34.09
41 1408 Drangsholt Åge Harald Fædrelandsvenne 6 3:18.29 34.16
42 1416 Nygårdseter Sten Åge Vegårdshei Il 3 3:19.44 35.31
43 1020 Handeland Sondre Sauda Il 3 3:20.11 35.58
44 1067 Tveit Morten Sauda Il 2 3:21.36 37.23
45 1063 Taugbøl Knut Statoil Hydro B 14 3:22.30 38.17
46 1074 Aabø Arild Valle Il 15 3:22.55 38.42
47 1564 Fjotland Jan Erik Statoil 8 3:23.04 38.51
48 1030 Håland Endre Nyberg Sandnes Il 1 3:23.29 39.16
49 1485 Larsen Yngvar Kr.sand Politi IL 4 3:23.40 39.27
50 1053 Paulsen Jan Tore Bjerkreim Il 9 3:23.41 39.28
51 1421 Segberg Torgeir Nov 10 3:24.42 40.29
52 1419 Sagland Sverre 4 3:25.42 41.29
53 1476 Findreng Jon Birkenes Il 4 3:26.04 41.51
54 1562 Berg Håkon Torridal Il 1 3:26.23 42.10
55 1427 Uppstad Thor Andre Froland Il/sird 1 3:26.56 42.43
55 1482 Nymoen Lars Myhre HSG/Skiptvet IL 1 3:26.56 42.43
57 1430 Øksendal Jørn O S i 1 3:27.04 42.51
58 1028 Houge-Thiis Christian Strik 12 3:27.49 43.36
59 1048 Nerheim Stig Morten Suldal Il 13 3:28.18 44.05
60 1504 Svaland Tor Kjetil Scanflex 8 3:28.33 44.20
61 1046 Myhre Andreas Agder Energi Bi 5 3:28.44 44.31
62 1424 Svela Per Helleland Ski 2 3:29.02 44.49
63 1054 Ravndal Asgaut Gjesdal Il 10 3:29.16 45.03
64 1072 Wiig Hallvard Gjesdal Il 1 3:30.26 46.13
65 1019 Handeland Jarle Aker Solutions 7 3:30.36 46.23
66 1013 Fredriksen Terje Elkem Bil 4 3:30.44 46.31
67 1001 Albert Truls Kr.sand Roklubb 2 3:30.45 46.32
68 1018 Halvorsen Tom Erik Sus Bil 3 3:30.55 46.42
69 1508 Sirevåg Simen Sandnes Il 2 3:31.03 46.50
70 1505 Svaland Håkon Birkenes Il 1 3:31.30 47.17
71 1052 Omdal Sturle Statoil Hydro B 17 3:32.18 48.05
72 1429 Ydse Vidar Georg Otra Il 8 3:33.06 48.53
73 1507 Sirevåg Sigurd Sandnes Il 18 3:33.20 49.07
74 1554 Omdal Vegard Vindbjart Il 2 3:33.43 49.30
75 1481 Ellefsen Arnstein Oddersjaa 7 3:34.08 49.55
76 1428 Vaule Dag Loyd Bjerkreim Il 13 3:36.03 51.50
77 1065 Tonstad Morten Tonstad Il 6 3:36.14 52.01
78 1536 Gardøn Frank Albert Kvås Il 4 3:36.20 52.07
79 1426 Tveit Jonas Michalsen Sauda Il 1 3:36.40 52.27
80 1510 Vaaje Lars Peder Bjelland IL/Team2tal 1 3:37.29 53.16
81 1041 Mathiessen Erik Suldal Il 1 3:38.00 53.47
82 1005 Borsheim Jørn-Atle Petoro Aktiv 7 3:38.02 53.49
83 1463 Thorsen Jan Audun Dølemo IL 1 3:39.14 55.01
84 1487 lindtner Geir Turrennklubben 4 3:40.00 55.47
85 1543 Solheim Espen Fløy IL 3 3:40.15 56.02
86 1480 Ellefsen Kyrre Oddersjaa 4 3:40.29 56.16
87 1076 Åsheim Steinar Vindafjord Il 2 3:40.37 56.24
88 1061 Svela Gjøran Bjerkreim Il 3 3:40.38 56.25
89 1042 Meling Trond Stokka Statoil Hydro B 2 3:40.55 56.42
90 1002 Amdal Gunnar Mil 9 3:41.25 57.12
91 1068 Udø Yngvar Vennesla Cyk. 5 3:41.38 57.25
92 1058 Sporaland Terje Sandnes Il 6 3:42.22 58.09
93 1415 Nilsen Trygve Oveland Rygene Il 1 3:43.01 58.48
94 1045 Moy Raymond Voc Xstrata 4 3:43.41 59.28
95 1478 Melberg Andreas 5 3:44.39 1:00.26
96 1484 Uppstad Øyvind Valle Il 11 3:45.43 1:01.30
97 1004 Bjaanes Geir Statoil Hydro B 5 3:46.20 1:02.07
98 1070 Vinningland Ove Bjerkreim Il 1 3:46.25 1:02.12
99 1073 Øksendal Terje Morten Tonstad Il 4 3:47.27 1:03.14
100 1566 Dalene Vetle Rygene Il 2 3:47.57 1:03.44
101 1038 Lidi Preben Optimera Bil 6 3:48.00 1:03.47
102 1512 Kalsås Asgaut Gjesdal Il 26 3:49.04 1:04.51
103 1039 Madland Øyvind Lloyd Kreatel As Bil 13 3:50.00 1:05.47
104 1040 Martinsen Tore Ringskjør Bil 3 3:50.30 1:06.17
105 1016 Grimsby Thomas Tonstad Il 4 3:50.44 1:06.31
106 1479 Dølemo Magne Oddersjaa 15 3:51.08 1:06.55
107 1075 Ågedal Reidar Grindheim /team 4 3:51.34 1:07.21
108 1418 Ribe Tor Helge Dyreparken 7 3:52.46 1:08.33
109 1050 Nordmark Torbjørn Suldal Il 11 3:53.20 1:09.07
110 1412 Homme Ole Georg Kristiansand Br 6 3:54.31 1:10.18
111 1559 Sortland Helge Maritim Bil 2 3:54.35 1:10.22
112 1471 Omdal Ole Martin Vindbjart Il 2 3:54.45 1:10.32
113 1022 Helgeland Lars Ganddal Il 20 3:55.20 1:11.07
114 1538 Iglebæk Jens Christian CSF 1 3:56.41 1:12.28
115 1423 Susort Øystein Krik 2 3:59.30 1:15.17
116 1035 Klungtveit Stig Bat Norway 9 4:00.03 1:15.50
117 1549 Johansen Tom Tvedestrand IL 1 4:02.23 1:18.10
118 1031 Håland Geir Olav Sr Bank Bil 7 4:02.26 1:18.13
119 1014 Gill Tore Marnardal Il 12 4:03.28 1:19.15
120 1051 Olsen Johnny Voc 4 4:03.33 1:19.20
121 1064 Tjørhom Ørjan Sirdal Skilag 3 4:07.05 1:22.52
122 1506 Movold Geir Harald Sandnes Il 15 4:08.28 1:24.15
123 1534 Aas Karsten Voc 1 4:13.34 1:29.21
124 1069 Vadla Njål Frydendal Sandnes Il 2 4:17.21 1:33.08
125 1021 Hegre Roy Sirdal Skilag 20 4:19.11 1:34.58
126 1043 Mikalsen Geir Tullin Ganddal Il 16 4:27.45 1:43.32
127 1056 Ravndal Ørjan Ski Opplevelser 15 4:28.11 1:43.58
128 1010 Eriksen Rune 2 4:33.12 1:48.59
129 1558 Kristensen Bjørn CSF 8 4:34.18 1:50.05
130 1413 Klungtveit Jan Arve Statoil Hydro B 15 4:48.54 2:04.41
131 1422 Skuland Svein Tveit Il 4 4:50.02 2:05.49
132 1071 Vaage Lars Agnar Gjesdal Il 19 4:50.52 2:06.39
133 1037 Larsson Trond Inge Sirdal Skilag 6 4:54.27 2:10.14
134 1006 Byrkjedal Kjell Ingve Sandnes Sykkelk 22 5:01.54 2:17.41
Brutt 1032 Isaksen Arild Il Vindbjart 26
146 påmeldte. 135 startet. 134 resultater.

Kvinner elite
1 1494 Braathen Merethe Høybråten og Stovner 1 3:26.14
2 1535 Fredvik Grethe Oddersjaa IL 3 3:37.29 11.15
3 1404 Kvæven Wenche Lægreid Sirdal Skilag 12 3:38.19 12.05
4 1552 Bjorå Ingunn Hsk 3 3:41.21 15.07
5 1460 Ågedal Eli Grindheim IL/Team 2tal 3 3:42.21 16.07
6 1405 Ravndal Inger Gjesdal Il 8 3:43.00 16.46
7 1523 Breda Tille Marie Sande sportsklubb 2 3:43.23 17.09
8 1526 Liby Jekke Gjerstad Il 1 3:43.42 17.28
9 1403 Holte Synnøve Emblem Gjerstad Il 1 3:50.53 24.39
10 1457 Aarrestad Cathrine B. Turrennklubben 5 3:51.45 25.31
11 1496 Skumlien May Turrennklubben 2 3:54.54 28.40
12 1456 Mjølne Toril Gjesdal Il 7 3:56.49 30.35
13 1561 Lomeland Helene Gjesdal Il 14 4:01.50 35.36
14 1492 Gullsmedmoen Åse Otra Il 16 4:01.53 35.39
15 påmeldte. 14 startet. 14 resultater.

K 17-18 år
1 2009 Skjærpe Karoline Thu Sandnes Il 1 4:46.06
2 2006 Jaasund Elise Sandnes Il 1 4:54.32 08.26
3 2010 Stendal Tora Holmsbu If 1 4:55.29 09.23
4 2005 Greibesland Janne Otra Il 1 5:02.02 15.56
5 2011 Sundvor Linda Bjerkreim Il 2 5:42.31 56.25
6 2008 Løvland Tonje Kvs Lyngdal 1 5:54.11 1:08.05
7 2004 Eggebø Ane Aarbakke Bil 1 6:20.25 1:34.19
Brutt 2003 Bergsagel Audhild Rokl.terje Vike
10 påmeldte. 8 startet. 7 resultater.

K 19-20 år
1 2233 Håverstad Kathrine Iveland Il 1 3:49.01
2 2257 Kleggetveit Solvor Eiken Il 2 4:21.45 32.44
3 2014 Sømme Nina Sandnes Kommune 2 5:21.14 1:32.13
4 2266 Sagevik Iselin Kalsaas Gjesdal Il 2 5:26.29 1:37.28
5 2015 Øksendal Elise 1 6:14.21 2:25.20
6 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.

K 21-25 år
1 2024 Skadsem Maren T. Stangeland 8 4:13.33
2 2019 Ellingsberg Hanne Krik 3 4:42.29 28.56
3 2023 Sjuve Mina Stenberg Feiring Il 1 4:52.19 38.46
4 2295 Lyngstad Anne 1 4:58.06 44.33
5 2021 Jacobsen Veronica Ibm 1 5:10.44 57.11
6 2265 Sagevik Aina Kalsaas Gjesdal Il 5 5:26.29 1:12.56
7 2020 Fenne Elisabeth Brattebø Ingeniørservice 2 5:29.20 1:15.47
8 2027 Voll Nina Sr Bank Bil 2 5:29.54 1:16.21
9 2026 Vikedal Christine 1 5:45.58 1:32.25
10 2234 Aalgaard Turid Gjesdal Il 5 5:47.37 1:34.04
11 2018 Bjelland Kristin 1 6:01.13 1:47.40
12 2016 Andersen Ann-Therese Søgne Skikl 8 6:13.23 1:59.50
13 2025 Svensson Karine 2 6:22.07 2:08.34
14 2017 Andersen Merethe 1 6:50.47 2:37.14
Brutt 2279 Sædberg Elisabeth
16 påmeldte. 15 startet. 14 resultater.

K 26-30 år
1 2028 Gudem Hilde Bærum Roklubb 1 4:17.09
2 2029 Havstad Margrete 4 4:21.15 04.06
3 2036 Sagvaag Vivian Sagvaag Rev. Bi 3 4:38.52 21.43
4 2031 Jonassen Alisa J. Statoil Hydro B 1 5:00.28 43.19
5 2030 Houge-Thiis Tori Haraldse Drøno Il 1 5:05.13 48.04
6 2040 Smith Yvonne Kristiansen Vaagen Invester 6 5:16.27 59.18
7 2035 Sagvaag Vibeke Haver Bil 3 5:21.34 1:04.25
8 2038 Sinnes Hilde Sirdal Skilag 1 5:33.13 1:16.04
9 2032 Kyrvestad Solveig 2 5:36.12 1:19.03
10 2041 Tronslien Anne Aker Solutions 1 5:46.45 1:29.36
11 2235 Danielsen Siv Kristin Il Staal 1 5:46.55 1:29.46
12 2033 Maldal Sylvi Sandnes Sp.bil 2 6:15.52 1:58.43
13 2237 Åkre Sigri 2 7:22.08 3:04.59
14 2236 Lunde Lise Søgne Skiklubb 1 7:32.24 3:15.15
17 påmeldte. 14 startet. 14 resultater.

K 31-35 år
1 2052 Nesset Henriette Sirdal Skilag 2 4:04.07
2 2287 Solheim Camilla Fløy IL 3 4:20.37 16.30
3 2057 Trydal May Britt Bykle Il 7 4:24.04 19.57
4 2044 Fidjeland Åslaug - Karin Sirdal Skilag 12 4:29.12 25.05
5 2055 Skipstad Ragna Sigmo Egersund 2 4:32.10 28.03
6 2058 Vatne Laila Acergy Norway 3 4:33.50 29.43
7 2045 Furuborg Hilde Njærheim Kr.sand Kommune 8 4:36.00 31.53
8 2261 Namsvatn Marianne 3 4:44.20 40.13
9 2276 Vasland Rita Otra Il 1 4:53.17 49.10
10 2043 Andreassen Aina Gjesdal Il 5 5:03.42 59.35
11 2056 Skjoldal Sille Houge-Thii Sjøforsvaret 4 5:06.50 1:02.43
12 2047 Hollund Agnes Elin Statoil Hydro B 4 5:07.39 1:03.32
13 2042 Albretsen Marit Cecilie Sr Bank Bil 3 5:08.55 1:04.48
14 2053 Nicolaysen Britt-Hege 1 5:13.45 1:09.38
15 2051 Løland Kari Halvorsen T. Stangeland 1 5:17.10 1:13.03
16 2239 Hagen Ingeborg Turennklubben 1 5:32.06 1:27.59
17 2054 Olsen Hilde Kathrine Skiforeningen 4 5:39.34 1:35.27
18 2048 Jess Ellinor Aasbø 3 5:41.48 1:37.41
19 2300 Egilstad Susanne 1 5:45.51 1:41.44
20 2059 Vik Anita Sirdal Skilag 1 5:53.07 1:49.00
21 2050 Kårigstad Elisabeth Holts 1 6:06.37 2:02.30
22 2046 Grude Elise Con. Fodstad Sus bil 1 6:13.15 2:09.08
23 2271 Skagestad Ellen Iveland Il 1 6:22.51 2:18.44
24 2049 Kalvik Liva Bodil Rogaland Turren 1 6:26.42 2:22.35
26 påmeldte. 24 startet. 24 resultater.

K 36-40 år
1 2289 Bøykestad Landa Ingrid Froland Il 3 3:58.09
2 2072 Hadland Jorunn Helleland Il 8 4:02.47 04.38
3 2087 Moseid Linda Severinsen Søgne Skikl 11 4:07.06 08.57
4 2082 Langeland Anne Gro Øvrebø Il 3 4:20.33 22.24
5 2061 Austerå Unni Håland Kverneland Ski 4 4:21.01 22.52
6 2273 Lislevand Gunhild 1 4:29.20 31.11
7 2083 Lervik Gjertrud 5 4:35.15 37.06
8 2102 Trydal Annette Bykle Il 7 4:40.12 42.03
9 2076 Hov Anne Grete Gjesdal Il 5 4:43.52 45.43
10 2066 Eiken Olaug Torunn Eiken Il 11 4:44.36 46.27
11 2081 Kyllesø Lene Karin Egelan T. Stangeland 16 4:48.09 50.00
12 2094 Reinertsen Annika Baker Hughes 6 4:51.08 52.59
13 2074 Haver Elisabeth Statoil Hydro B 7 4:53.09 55.00
14 2063 Braut Grethe Skrei Bruyne Sykkelkl 6 4:56.06 57.57
15 2095 Rønningen Torun Auestad Kvernaland Ski 2 4:58.04 59.55
16 2293 Jørgensen Myhre Lena Vegårdshei Il 1 5:02.11 1:04.02
17 2240 Reinhartsen Unni T Iveland Il 3 5:03.15 1:05.06
18 2285 Beckmann Benedicte Lærarane BIL 1 5:05.47 1:07.38
19 2274 Bjørgum Oddny Valle Il 12 5:06.51 1:08.42
20 2088 Myhre Anette Flekkerøy Il 4 5:07.17 1:09.08
21 2070 Gjerde Guri 3 5:07.25 1:09.16
22 2096 Slettebø Åshild Bjerkreim Il 1 5:09.18 1:11.09
23 2062 Bjerke Lena Hjelleset Flekkefjord Kaj 6 5:11.17 1:13.08
24 2090 Nesbø Siri Centrica 12 5:22.59 1:24.50
25 2060 Andersen Hege Klepp Kom Bil 7 5:29.07 1:30.58
26 2089 Myhrmoen Anne Margrete Il Høvdingen 1 5:30.00 1:31.51
26 2267 Sines Ellen M. Langfeldt Vegårdshei Il 1 5:30.00 1:31.51
28 2079 Kanestrøm Mette Kristine Lyse Bil 1 5:32.32 1:34.23
29 2073 Halleraker Anne Hilde Conocophillips 1 5:35.13 1:37.04
30 2262 Torland Karin Nærbø Il 1 5:37.23 1:39.14
31 2080 Knutsen Iris Odland Sr-Bank Bil 1 5:38.08 1:39.59
32 2064 Brekke Kristin Sæverud Bck 1 5:41.08 1:42.59
33 2065 Brøndbo Åse Marit Svihus Turennklubben 1 5:41.28 1:43.19
34 2084 Lundal Elisabet Turennklubben 1 5:41.34 1:43.25
35 2091 Nordbø Hilde Mpm Bil 1 5:48.14 1:50.05
36 2075 Hinna Astri Elisabeth Belltech Comput 5 5:49.50 1:51.41
37 2067 Forus Siri Møllehagen Bil 3 5:49.52 1:51.43
38 2092 Ommundsen Annette Turennklubben 7 5:52.18 1:54.09
39 2077 Haarr Elin 2 5:58.24 2:00.15
40 2093 Raugstad Ragnhild 3 6:00.15 2:02.06
41 2099 Solli Gunn-Hege Egen Bedrift 1 6:04.03 2:05.54
42 2085 Michaelsen Kari Mygland Vennesla Bil 5 6:16.57 2:18.48
43 2103 Vigmostad Lena Ramnes 4 6:19.10 2:21.01
44 2068 Fossfjell Anne Grete Gjesdal Skiskyt 3 6:30.24 2:32.15
45 2241 Aanesland Bente Birkenes Il 1 6:56.23 2:58.14
46 2069 Frantzen Janne Kristin Statoil Hydro B 1 7:02.31 3:04.22
53 påmeldte. 46 startet. 46 resultater.

K 41-45 år
1 2143 Sinnes Kari 3 4:13.32
2 2242 Bråten Arnhild U. Vegårdshei Il 3 4:20.04 06.32
3 2144 Skarsholt Line Torset Statoil Hydro B 4 4:24.32 11.00
4 2108 Brattebø Turid Bjerkreim Il 1 4:30.03 16.31
5 2117 Haugland Bjørg Kari 4 4:30.33 17.01
6 2140 Rørvik Lene Gti 2 4:33.29 19.57
7 2113 Falnes Torhill Gysland Kverneland Ski 1 4:42.49 29.17
8 2148 Vatland Siv Mil 3 4:45.35 32.03
9 2118 Haukland Wenche Aarbakke Bil 6 4:49.02 35.30
10 2119 Helgø Christine Sagen 3 4:49.15 35.43
11 2141 Salte Siv Elisabet Kvernaland Ski 5 4:52.31 38.59
12 2134 Mygland Astrid Ssk Bil 5 4:56.07 42.35
13 2105 Alnæs Hanne 1 4:59.06 45.34
14 2106 Asbjørnsen Toril Sus Bil 2 5:00.44 47.12
15 2129 Laugaland Ingebjørg Vik Hjelmeland Il 6 5:02.52 49.20
16 2123 Kindem Siri Espedal Statoil Hydro B 1 5:04.02 50.30
17 2116 Hamre Solfrid Moi Il 5 5:05.06 51.34
18 2147 Ulland Unni Statoil Hydro B 1 5:05.57 52.25
19 2121 Heskestad Britt Eni Norge 7 5:09.28 55.56
20 2130 Lundal Gry Berit Sr-Bank Bil 10 5:10.31 56.59
21 2114 Forgard Gjertrud Otra Il 2 5:10.51 57.19
22 2135 Mygland Siri Knaben Il 6 5:12.21 58.49
23 2109 Drivenes Berit Sønnøve Moi Il 2 5:16.35 1:03.03
24 2258 Stulien Inger Lise Lund Åseral Il 6 5:22.53 1:09.21
25 2139 Rosnes Elin Loktu Statoil Hydro B 6 5:25.00 1:11.28
26 2111 Eie Gunhild Holtet Statoil Hydro B 1 5:27.06 1:13.34
27 2137 Rasmussen Bente Hellvik Il 3 5:30.32 1:17.00
28 2110 Eidså Gudrun Kravlen Sogndalen Komm. 9 5:32.43 1:19.11
29 2142 Salvesen Rose Janne Galda 1 5:35.24 1:21.52
30 2243 Grønstøl Elin Moi Il 3 5:36.00 1:22.28
31 2280 Holen Ingunn Valle Il 6 5:43.24 1:29.52
32 2124 Kleiveland Anne Marie Sweco 8 5:43.53 1:30.21
33 2296 Hodnebrog Anne R. 4 5:45.01 1:31.29
34 2131 Løvland Astri Elise Moi Il 9 5:49.49 1:36.17
35 2125 Kleiven Anne Il Skjoldar 2 5:55.22 1:41.50
36 2149 Østbø Anne Tjørhom Sirdal Skilag 13 6:00.51 1:47.19
37 2245 Haugen Gro Langfeldt Bygland Il 1 6:01.37 1:48.05
38 2107 Birkenes Anette Solli Stat Bil 1 6:04.02 1:50.30
39 2146 Stubstad Nina T. Søgne Skikl 2 6:04.24 1:50.52
40 2260 Tollevik Siv Anne Søgne Skiklubb 4 6:04.39 1:51.07
41 2127 Ladstein Torborg Sofie 7 6:04.43 1:51.11
42 2115 Hagelin Kristin Sandnes Sp.bil 6 6:05.12 1:51.40
43 2122 Jensen Anne Lise Figgjo Il 2 6:08.54 1:55.22
44 2246 Nodeland Gerd 1 6:16.09 2:02.37
45 2145 Stokland Anette Statoil Hydro B 1 6:29.02 2:15.30
46 2112 Falnes Sigrid Sandnes Sp.bil 4 6:31.48 2:18.16
47 2136 Nergaard Liv Janne Statoil Hydro B 1 6:41.36 2:28.04
48 2132 Martin Inger Johanne Bjelland Il 1 7:01.35 2:48.03
49 2244 Haraldstad Inger Grethe Bjelland Il 1 7:06.17 2:52.45
54 påmeldte. 49 startet. 49 resultater.

K 46-50 år
1 2281 Skaar Inger Lise Løining 5 3:38.25
2 2184 Ågedal Olga Bjelland/team 2 8 3:50.07 11.42
3 2292 Sånum Inger Ge Healthcare 3 3:50.30 12.05
4 2175 Ravndal Gerny Mil 13 3:54.18 15.53
5 2160 Hallingsgård Bjørg Flekkefjord Ski 15 4:24.01 45.36
6 2288 Grundetjern Mette Sørlandets Sjukehus Krist 6 4:37.43 59.18
7 2253 Idland Kristi Hetland 10 4:37.57 59.32
8 2170 Matre Kristin Borgenvik Sus Bil 10 4:41.31 1:03.06
9 2176 Reianes Merete Turennklubben 4 4:49.39 1:11.14
10 2174 Ramse Venche Lise Otra Il 1 4:55.01 1:16.36
11 2275 Telhaug Anne Marie Eiken Il 1 4:56.45 1:18.20
12 2151 Berntsen Mona D. 4 4:57.50 1:19.25
13 2150 Berge Anne Margrethe Talisman Energy 3 4:59.38 1:21.13
14 2249 Eskeland Ellen Vassmyra Bil 1 5:02.09 1:23.44
15 2179 Røsland Eli Gangså Søgne Skikl 3 5:02.48 1:24.23
16 2165 Høivik Else Plener Statoil Hydro B 3 5:04.38 1:26.13
17 2251 Hammer Tone 1 5:06.03 1:27.38
18 2177 Rosseland Siren Åseral Il 3 5:07.10 1:28.45
19 2159 Gundersen Brita Stavanger Turis 1 5:09.09 1:30.44
20 2168 Loug Olaug S. B P 2 5:13.48 1:35.23
21 2181 Sømme Dagrunn Sandnes Kommune 7 5:20.37 1:42.12
22 2178 Rykkelid Gunnveig Syrstad 1 5:24.45 1:46.20
23 2264 Holte Ida Mandal Kommune BIL 4 5:28.40 1:50.15
24 2183 Wirsching Ingrid Aker Mh 14 5:29.29 1:51.04
25 2248 Eiterjord Nidunn Statens Vegv. B 1 5:29.31 1:51.06
26 2180 Støkken Eva Johanne Statoil Hydro B 5 5:31.25 1:53.00
27 2298 Sola Kristin Salto 1 5:33.25 1:55.00
28 2278 Rasmussen Sidsel Cap Gemini 2 5:35.14 1:56.49
29 2182 Vassbø Unni Kruse Smith 7 5:35.33 1:57.08
30 2252 Herstøl Sindy Mandal Cyklekl 4 5:35.36 1:57.11
31 2283 Birkenes Inger Wigemyr Øvrebø Il 2 5:36.04 1:57.39
32 2277 Underbakke Anett Exxon Mobil 3 5:39.01 2:00.36
33 2156 Fuglestad Brit Elin Sandnes Kommune 7 5:40.30 2:02.05
34 2172 Nilsen Hilde Grete Blom Statoil Hydro B 10 5:51.23 2:12.58
35 2250 Gudmestad Jorunn Heli-Sport 10 5:53.43 2:15.18
36 2185 Aarrestad Tone Aker Solutions 1 5:55.47 2:17.22
37 2169 Lycke Anne Katrine Stavanger Turis 2 5:56.47 2:18.22
38 2164 Homme Unni Helgesen Iveland Il 5 6:01.29 2:23.04
39 2157 Grimsmo Linda Lyse Bil 1 6:06.26 2:28.01
40 2254 Kommedal Malene Fabricom Bil 4 6:09.58 2:31.33
41 2155 Fenne Wenche Brattebø Sus Bil 6 6:13.38 2:35.13
42 2166 Idland Gunnbjørg Bakken Gjesdal Kommune 7 6:14.17 2:35.52
43 2259 Viga Elisabet Viga IL 5 6:18.39 2:40.14
44 2167 Ljøstad Unn Sørlandet Sykeh 4 6:21.44 2:43.19
45 2171 Nesbø Marianne Faber Il 1 6:23.42 2:45.17
46 2153 Dyrstad Anne Sissel Sus Bil 6 6:25.13 2:46.48
47 2163 Holsvik Greta Espedal Turrennklubben 7 6:28.07 2:49.42
48 2173 Nøstvold Mona Statoil Hydro B 1 6:44.52 3:06.27
49 2162 Holgersen Anita H. Statoil Hydro B 1 6:58.55 3:20.30
50 2154 Englund Siri Repstad 1 8:39.17 5:00.52
54 påmeldte. 50 startet. 50 resultater.

K 51-55 år
1 2198 Høiland Bodil Skadsem Nærbø Il 29 4:16.16
2 2208 Rasmussen Trine-Beth 6 4:18.39 02.23
3 2211 Stokkeland Mari Ganddal Il 22 4:21.48 05.32
4 2195 Hompland Ingjerd Tonstad Il 23 4:44.32 28.16
5 2297 Aamodt Ingrid Imås IL 6 4:45.11 28.55
6 2191 Gjerden Angerd Bykle Il 20 4:51.33 35.17
7 2194 Holt Grete Lill 11 4:54.10 37.54
8 2255 Fasseland Anne Gunn Il Giv-Akt 6 4:56.43 40.27
9 2188 Finnby Turid Ravndal Conocophillips 13 5:00.38 44.22
10 2207 Olsen Liv Lende Olsenbanden 4 5:15.45 59.29
11 2213 Sæthre Sølvi Herdis Bryne 11 5:17.41 1:01.25
12 2186 Bjerkreim Tove Sus Bil 23 5:18.25 1:02.09
13 2192 Grønningsæter Sigrid 18 5:22.31 1:06.15
14 2210 Robberstad Siri Pettersen Sus Bil 7 5:22.58 1:06.42
15 2206 Obrestad Liv Sissel Hå Kommune Bil 5 5:24.25 1:08.09
16 2256 Keim Karin Kr.sand Kommune 12 5:35.49 1:19.33
17 2284 Sangesland Åshild Øvrebø Il 1 5:38.08 1:21.52
18 2205 Nygård Marit Karin Sandnes Kommune 11 5:38.12 1:21.56
19 2199 Jortveit Randi Søgne Skikl 4 5:38.34 1:22.18
19 2209 Repstad Marit Midtlid Søgne Skikl 5 5:38.34 1:22.18
21 2187 Bøe Reidun Sæland Sus bil 2 5:40.36 1:24.20
22 2217 Wik Turid Hansen 2 5:42.27 1:26.11
23 2203 Nodeland Unni Mandal Svømmekl 5 5:46.10 1:29.54
24 2193 Hauan Astrid Flekkefjord Ski 13 5:47.11 1:30.55
25 2269 Aanensen Berit 3 5:51.19 1:35.03
26 2270 Kimestad Åse Lill VAF 5 5:51.22 1:35.06
27 2202 Mæland Anne Berit Sus Bil 15 5:56.19 1:40.03
28 2301 Steinmoen Eldbjørg 5 6:07.10 1:50.54
29 2197 Hope Randi Hoff Weatherford Spo 10 6:08.31 1:52.15
30 2196 Hompland Oddrun Sus Bil 10 6:13.20 1:57.04
31 2200 Lia Dagmar Klinikken 1 6:19.52 2:03.36
32 2190 Gjeraldstveit Kari Sus Bil 6 6:19.59 2:03.43
33 2201 Mygland Åse 2 6:21.49 2:05.33
34 2291 Johansen May Britt 4 6:26.17 2:10.01
35 2214 Sørensen Torill Turennklubben 1 6:29.52 2:13.36
36 2212 Sæstad Eva Sirevåg 11 6:52.13 2:35.57
37 2216 Undheim Asbjørg 1 6:55.07 2:38.51
38 2299 Hole Hosaas Sigrunn Bokn IL 1 7:12.39 2:56.23
41 påmeldte. 38 startet. 38 resultater.

K 56-60 år
1 2219 Haughom Ingeborg Flekkefjord Ski 30 4:53.11
2 2220 Hestnes Ingrid Westvik Stavanger Komm. 5 4:57.15 04.04
3 2282 Nord-Varhaug Kari Varhaug Il 23 5:32.03 38.52
4 2218 Hanstad Anne Mathilde Turennklubben 9 5:32.14 39.03
5 2223 Langfeldt Tone Sem Total 8 5:35.12 42.01
6 2221 Kittelsen Evelyn Knaben Il 20 5:44.19 51.08
7 2272 Dagsland Mette 6 5:49.42 56.31
8 2224 Myre Gunnbjørg Sirdal Skilag 6 5:54.15 1:01.04
9 2294 Kamstrup Ingebjørg Kvås Il 6 5:55.16 1:02.05
10 2290 Rødland Anne Kristine Egersund skiklubb 8 6:26.46 1:33.35
11 2222 Kjørvik Ingrid Prestjord Kvås Il 7 6:28.48 1:35.37
11 påmeldte. 11 startet. 11 resultater.

K 15-16 år
1 2286 Sangesland Ingvild Øvrebø Il 1 4:30.33
2 2001 Fossfjell Therese Gjesdal Skiskyt 1 4:47.42 17.09
3 2263 Håland Helene Salte Kverneland Ski 1 4:51.26 20.53
4 2002 Løvland Astri Helen Moi Il 2 5:09.30 38.57
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

K 61-65 år
1 2231 Pedersen Anne Marie 13 4:53.15
2 2226 Bråstein Else Jonnie Turennklubben 16 5:05.33 12.18
3 2227 Fodstad Hanne Birgitte Tonstad Il 21 5:24.43 31.28
4 2225 Bringsdal Aggi 16 5:34.52 41.37
5 2232 Aaslid Helga Hå Kommune Bil 7 6:04.15 1:11.00
8 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.

M 15-16 år
1 3023 Thele Joar Andreas Flekkefjord Kaj 2 3:14.54
2 3002 Andreassen Kjartan Gjesdal Il 1 3:29.56 15.02
3 3544 Elieson Markus Oddersjaa IL 1 3:38.42 23.48
4 3009 Jansen Thomas Brattebø Sandnes Il 1 3:42.04 27.10
5 3025 Vagle Anders Haver Sandnes Il 1 3:45.31 30.37
6 3405 Steinsland John Olav Øvrebø Il 1 3:47.50 32.56
7 3404 Steinsland Daniel Øvrebø Il 1 3:47.52 32.58
8 3406 Vestøl Olav Vegårdshei Il 1 3:49.56 35.02
9 3402 Nygårdseter Bjørnar Vegårdshei Il 1 3:51.43 36.49
10 3542 Aas-Lyngby Andreas Vindbjart Il 1 3:52.20 37.26
11 3020 Paulsen Endre Hauge Aarbakke Bil 1 3:52.26 37.32
12 3538 Mushom Håkon Lyngdal IL 2 3:54.42 39.48
13 3500 Hagen Eirik Skuterud Il Vindbjart 1 3:57.35 42.41
14 3004 Fjeldheim Dag Erik Gjesdal Il 1 4:04.28 49.34
15 3026 Widerøe Henning Erlend Hjelmeland Il 1 4:12.03 57.09
16 3016 Nilsen Rolf Erik Sirdal Skilag 2 4:15.19 1:00.25
17 3005 Fossfjell Andreas Gjesdal Skiskyt 2 4:15.31 1:00.37
18 3503 Myrstad Martin Øvrebø Il 1 4:20.01 1:05.07
19 3403 Sangesland Arild Øvrebø Il 1 4:23.28 1:08.34
20 3012 Løvland Magnus Moi Il 1 4:25.47 1:10.53
21 3003 Breilid Vetle Bjelland Il 1 4:27.20 1:12.26
22 3401 Larsen Stian Brastad Oddersjaa 1 4:27.31 1:12.37
23 3021 Stokke Trygve Stokkeland Åseral Il 1 4:28.14 1:13.20
24 3010 Laugaland Kjell Hjelmeland Il 1 4:29.30 1:14.36
25 3015 Neverdahl Jan Petter Dnb Nor 1 4:30.21 1:15.27
26 3491 Hovland Ruben Gyland Il 1 4:41.35 1:26.41
27 3399 Eriksen Simon Harkmark Il 1 4:43.16 1:28.22
28 3471 Askildsen Erlend MHI 1 4:44.25 1:29.31
29 3019 Olsen Morten Flekkefjord Kaj 1 4:46.55 1:32.01
30 3006 Harbo Johannes Gyland Il 1 4:49.04 1:34.10
31 3018 Olsen Daniel Flekkefjord Kaj 1 4:59.59 1:45.05
32 3001 Andersen Viktor Hamre Moi Il 1 5:01.51 1:46.57
33 3007 Håland Erik Gjesdal Skiskyt 2 5:12.04 1:57.10
34 3011 Løvland Arne Martin Moi Il 1 5:12.16 1:57.22
35 3400 Larsen Sindre Kristiansand Ka 1 5:12.51 1:57.57
36 3398 Bendixen Dag Sundsvik Sandnes Ulf 2 5:13.47 1:58.53
37 3490 Vinningland Jøran Helleland Il 1 5:22.13 2:07.19
38 3013 Martin Glen Bjelland Il 1 5:49.25 2:34.31
39 3022 Strøm Jon Velure Eni Norge 1 5:51.10 2:36.16
40 3027 Øyslebø Erlend Marnardal Il 1 6:14.55 3:00.01
41 3014 Mattingsdal Ole Matningsdal Il 1 7:06.52 3:51.58
42 3008 Håland Vigleik Matningsdal Il 1 7:22.05 4:07.11
45 påmeldte. 42 startet. 42 resultater.

M 17-18 år
1 3063 Stokke Eivind Åseral Il/team 1 3:18.04
2 3034 Døble Andreas Oddersjaa 1 3:20.38 02.34
3 3062 Steinsland Gjermund Vindbjart/team 1 3:21.57 03.53
4 3068 Undeland Eirik Otra Il 2 3:27.04 09.00
5 3047 Kallhovd Tom Andreas Otra Il 2 3:29.15 11.11
6 3061 Skjærpe Nicolai Sandnes Il 2 3:31.23 13.19
7 3048 Konradsen Kjartan Torpsta Vindbjart Il 1 3:32.11 14.07
8 3543 Elieson Morten Oddersjaa IL 1 3:32.25 14.21
9 3073 Østerhus Gunnstein Tryggheim Vgs 2 3:32.27 14.23
10 3474 Ingebrigtsen Marius Tromsø skikl 1 3:37.07 19.03
11 3464 Lunde Jonas Hauken IL 1 3:39.36 21.32
12 3069 Vagle Bernhard Haver Sandnes Il 1 3:44.48 26.44
13 3033 Byberg Bjørnar Sola Il 1 3:59.51 41.47
14 3495 Aamodt Simen Sandnes Il 1 4:01.53 43.49
15 3412 Skåland Kristian Moi Il 1 4:02.45 44.41
16 3411 Pedersen Andreas Mathings Farsund Svømmek 1 4:04.40 46.36
17 3499 Vangstad Knut Olav Vegårshei IL 1 4:07.16 49.12
18 3032 Bore Tor Takle FK Vidar 1 4:11.03 52.59
19 3054 Mæhle Henning Mil 2 4:12.07 54.03
20 3067 Svendal Fredrik Sandnes Il 2 4:15.52 57.48
21 3050 Lunde Kjell Petter Løklin 2 4:17.03 58.59
22 3049 Kverneland Jonas Auestad Kvernaland Ski 2 4:19.04 1:01.00
23 3071 Wiborg Vegard Sjurseike Madla Il 1 4:21.17 1:03.13
24 3031 Bjørheim Simon Mil 2 4:26.14 1:08.10
25 3037 Espedal Klaus Klausen Stavanger O-Klu 1 4:27.52 1:09.48
26 3056 Owren Øystein Mjølhus Madla Il 1 4:37.01 1:18.57
27 3057 Pedersen Sondre Malde Intersp. Amfi M 1 4:40.44 1:22.40
28 3029 Albert Haakon Krsand Rokl 2 4:40.52 1:22.48
29 3035 Eidså Vegard 1 4:47.05 1:29.01
30 3055 Nødland Mathias Dirdal Il 2 4:50.33 1:32.29
31 3476 Skretting Ådne Magnus Vig Viga IL 1 4:52.51 1:34.47
32 3028 Albert Espen 1 4:56.40 1:38.36
33 3407 Gard Henrik Hagestrø Talgje Il 1 4:58.07 1:40.03
34 3515 Loug Sindre Staal Jørpeland 1 4:58.15 1:40.11
35 3121 Lohne Olav Nilsen Søgne Skikl 2 5:03.06 1:45.02
36 3042 Gyland Torstein Gyland Il 2 5:03.27 1:45.23
37 3038 Fuglestad Marius Fuglestad Bygg 1 5:03.28 1:45.24
38 3052 Mangseth Christian 1 5:06.27 1:48.23
39 3460 Kleiven Andreas Il Skjoldar 1 5:10.25 1:52.21
40 3060 Skavikmo Harald Kristiansand Ro 2 5:11.21 1:53.17
41 3065 Sundal Thomas Madla Il 1 5:19.48 2:01.44
42 3041 Grønsund Ørjan Mydland Lister Fk 1 5:20.09 2:02.05
43 3075 Åtland Morten Lister Fk 1 5:24.06 2:06.02
44 3410 Jåbekk Lars Il Giv-Akt 1 5:26.07 2:08.03
45 3043 Hebnes Sondre Lerstøl Ail 1 5:29.47 2:11.43
46 3072 Øina Salve Iveland Il 1 5:30.56 2:12.52
47 3064 Stredet Sander Jåttå Vgs 1 5:34.31 2:16.27
48 3044 Helmen Eirik 1 5:35.42 2:17.38
49 3045 Hodnebrog Kjetil Rygene Il 2 5:37.37 2:19.33
50 3413 Søiland Eiliv Tryggheim Vgs 2 5:39.06 2:21.02
51 3408 Hansen Henrik Kristiansand Ro 1 5:41.28 2:23.24
52 3462 Tørressen Paul Kristian 1 5:53.58 2:35.54
53 3556 Kjellby Peter Mandalskameratene 1 6:02.11 2:44.07
54 3030 Andersen Benjamin Møbelmiljø As 1 6:15.47 2:57.43
55 3039 Førsvoll Atle Gabrielsen Jåttå-Vgs/hsk 1 6:20.45 3:02.41
56 3059 Salvesen Pål Møbelmiljø As 1 6:34.00 3:15.56
57 3036 Emmelthun Lars Møbelmiljø As 1 6:34.01 3:15.57
58 3555 Karlsen Aleksander 1 6:34.48 3:16.44
59 3046 Holmen Håvar 1 6:48.11 3:30.07
Brutt 3074 Østrem Christian Hundvåg Fotball 1
Brutt 3409 Homme Kjetil 1
68 påmeldte. 61 startet. 59 resultater.

M 19-20 år
1 3087 Kvarstein Lars Eivind 1 3:38.47
2 3088 Kvåle Stian Eiken il 3 3:44.30 05.43
3 3545 Strømsøye Simen Torridal Il 1 3:49.28 10.41
4 3091 Røgenes Øyvind Erfjord Il 3 3:56.57 18.10
5 3085 Hyggen Lars Helleland Il 3 4:03.26 24.39
6 3093 Tveit Anders Birkenes Il 2 4:16.43 37.56
7 3079 Eggebø Andreas 3 4:29.18 50.31
8 3082 Garpestad Ivar Lye Il 3 4:29.25 50.38
9 3086 Høydal Henrik Øksnevad Lyse Bil 3 4:39.02 1:00.15
10 3551 Viken Jens Kristoffer 1 4:41.56 1:03.09
11 3076 Andersen Endre 1 4:44.49 1:06.02
12 3083 Grøsfjell Bjørnar Helleland Il 1 4:49.26 1:10.39
13 3090 Oseland Sigmund 3 5:07.56 1:29.09
14 3498 Skårland Sveinar Hetland og Hetland 2 5:11.42 1:32.55
15 3092 Skarpenes Tom Erik Hidra Fk 1 5:15.44 1:36.57
16 3078 Dåsvatn Fredrik 2 5:24.51 1:46.04
17 3077 Apeland Jørgen Aarbakke Bil 1 5:34.09 1:55.22
18 3081 Feedt Eirik 1 5:35.58 1:57.11
19 3095 Aadland Aadne 1 5:36.07 1:57.20
20 3089 Nevland Karl Fjelde Gudfaren 4 5:36.41 1:57.54
21 3084 Helland Øyvind Aarbakke Bil 1 5:39.30 2:00.43
22 3094 Viste Karsten 1 6:39.02 3:00.15
23 3479 Jonassen John Arne Kreatel As Bil 1 7:03.18 3:24.31
Brutt 3480 Vik Kjartan Ellingsen Kreatel As Bil
25 påmeldte. 24 startet. 23 resultater.

M 21-25 år
1 3104 Fenne Morten Brattebø Ingeniors. P og 7 3:34.29
2 3416 Engseth Lars Conocophillips 5 3:35.42 01.13
3 3135 Toverud Jens-Ole 1 3:36.57 02.28
4 3133 Svihus Rune Frøyland Ski 3 3:49.52 15.23
5 3098 Bjelland Hans Arne Aarbakke Bil 4 3:53.44 19.15
6 3485 Lindgren Sigbjørn Nokevje Helgen IL 1 3:56.00 21.31
7 3106 Grytten Christoffer Flekkefj.sykkel 2 4:02.53 28.24
8 3110 Hogstad Thorstein Bryne 4 4:03.38 29.09
9 3116 Johnsen Joakim Konnerud Il 1 4:05.30 31.01
10 3132 Sveen Marius Stav Aftenblad 6 4:10.19 35.50
11 3113 Høydal Kenneth Øksnevad Lyse Bil 2 4:12.46 38.17
12 3422 Pedersen Torstein Il Hjelm 2 4:15.01 40.32
13 3101 Bue Nils Rune Marnardal Il 5 4:15.18 40.49
14 3420 Liland Ommund Krigsskolen Il 1 4:16.23 41.54
15 3484 Birkeli Håvard Krik 4 4:18.02 43.33
16 3127 Paulsen Alfred Maudal Sandnes Kommune 7 4:20.48 46.19
17 3107 Haga Aleksander Joa Uib 7 4:23.23 48.54
18 3417 Gjeruldsen Henrik 2 4:24.30 50.01
19 3123 Madland Simon Krik 5 4:25.09 50.40
20 3561 Varhaug Anders 1 4:25.16 50.47
21 3128 Rysstad Lars Rirud 2 4:26.20 51.51
22 3097 Birkeland Tor Christian Moi Il 1 4:26.43 52.14
23 3137 Vinjerud Ivar Bi Bergen 6 4:27.10 52.41
24 3124 Midbrød Anders 4 4:29.24 54.55
25 3418 Grasaas Erik 1 4:32.23 57.54
26 3130 Steinmoen Lasse 2 4:38.26 1:03.57
27 3134 Tjensvoll Lars Ove 1 4:43.26 1:08.57
28 3563 Larsen Roger Helge 1 4:47.43 1:13.14
29 3117 Kloster Bård Tasta 2 4:51.13 1:16.44
30 3419 Laugaland Terje Il Hjelm 1 4:51.18 1:16.49
31 3108 Halsne Espen Andre Halsnøy Il 1 4:56.38 1:22.09
32 3557 Tveit Jon Birkenes Il 1 5:03.39 1:29.10
33 3136 Tveten Ole Kristian Krik 1 5:09.05 1:34.36
34 3562 Søyland Jonas 1 5:11.57 1:37.28
35 3138 Vistnes Erik Rogaland Elektr 2 5:16.57 1:42.28
36 3112 Høivik Tor Kristian 3 5:18.18 1:43.49
37 3111 Horve Svein Joar Yit Building Sy 6 5:25.06 1:50.37
38 3103 Egaas Morten Fjotland Il 1 5:28.39 1:54.10
39 3131 Strømstad Jørgen 1 5:29.56 1:55.27
40 3115 Johannessen Christoffer 1 5:34.45 2:00.16
41 3469 Refseth Eivind Rognes IL 1 5:40.51 2:06.22
42 3423 Salvesen Daniel Fløy 2 5:46.03 2:11.34
43 3109 Hamre Sturle 2 5:48.13 2:13.44
44 3467 Hustveit Trond 1 5:55.46 2:21.17
45 3125 Olsen Tor Erik 1 5:55.54 2:21.25
46 3421 Nicolaysen Vegard 1 5:56.40 2:22.11
47 3120 Lohne Joar N. Søgne Skikl 2 5:57.51 2:23.22
48 3122 Madland Kim Andre 1 6:05.50 2:31.21
49 3100 Breiland Andreas Sagadal Rogaland Elektr 1 6:06.04 2:31.35
50 3141 Østerhus Sven Jøssenfjorden 1 6:06.46 2:32.17
51 3114 Idland Geir Block Berge Byg 3 6:07.37 2:33.08
52 3546 Bjørkenes Are Holum IL 1 6:15.00 2:40.31
53 3550 Sandsmark Bjørnar Andre A KRIK Hye 1 6:34.38 3:00.09
54 3140 Østerberg Vidar 2 6:52.29 3:18.00
Brutt 3105 Fjellheim Ole Matningsdal Il
67 påmeldte. 56 startet. 54 resultater.

M 26-30 år
1 3191 Søraas Ivar Håkon Sr-Bank Bil 1 3:26.38
2 3162 Houge-Thiis Aage Jåttå Vgs 6 3:27.36 00.58
3 3161 Homme Stian Knaben Il 5 3:28.02 01.24
4 3194 Ueland Øyvind S. Helleland Il 12 3:31.39 05.01
5 3193 Tønnessen Helge Kr.sand Roklubb 12 3:34.35 07.57
6 3163 Håland Torfinn Ge Healthcare 3 3:39.33 12.55
7 3147 Daling Arild Aker Solutions 1 3:49.44 23.06
8 3482 Dalen Grunde Statens vegv. BIL 1 3:50.35 23.57
9 3154 Fjermestad Frode Tdc Bil 5 3:52.34 25.56
10 3146 Bøen Christian Wiig Kristiansand Cy 1 3:52.49 26.11
11 3175 Omdal Jon Terje Sokndal Ik 5 3:55.06 28.28
12 3425 Bakken Yngvar Iveland Il 7 3:58.11 31.33
13 3530 Hatfield Gudbrand Shell BIL 2 3:59.25 32.47
14 3168 Klungtveit Jarle Eni Norge 3 4:03.01 36.23
15 3172 Mjåland Kristian Oddersjaa 1 4:05.57 39.19
16 3157 Hannisdal Olav 1 4:15.07 48.29
17 3155 Gaudestad Haakon National Oilwel 3 4:16.21 49.43
18 3145 Bjørheim Lars Kristian Petoro Aktiv 1 4:16.35 49.57
19 3196 Westre Kjetil Turennklubben 1 4:17.20 50.42
20 3152 Finnseth Erlend Andreas Consto 2 4:18.47 52.09
21 3184 Stueli Nils Arne Nilsen Gyland Il 8 4:22.46 56.08
22 3170 Lima Livar Statoil Hydro B 1 4:25.45 59.07
23 3541 Brandsdal Bjarte Otra Il 7 4:28.46 1:02.08
24 3164 Haaland Sindre Øvrum 3 4:29.49 1:03.11
25 3176 Pedersen Håkon Sunde 1 4:31.07 1:04.29
26 3525 Toreide Nag Conoco Phillips 1 4:32.00 1:05.22
27 3186 Surdal Hans Bjarne 1 4:32.36 1:05.58
28 3473 Vormeland Erik 1 4:33.10 1:06.32
29 3526 Tungland Roar 3 4:34.13 1:07.35
30 3465 Døble Oddmund Hennestad Vigemostad IL 3 4:35.21 1:08.43
31 3179 Roland Espen Krik 9 4:35.30 1:08.52
32 3524 Espedal Morten Fiskå IF 6 4:36.51 1:10.13
33 3177 Pritchard-Davies Christie Ingeniors. P og 2 4:39.55 1:13.17
34 3187 Særsten Vidar Total 1 4:44.53 1:18.15
35 3150 Eikaas Daniel 1 4:45.51 1:19.13
36 3475 Bakken Geir Ove Krik 3 4:47.11 1:20.33
37 3470 Mork Torgeir Hetland og Hetland AS 1 4:49.23 1:22.45
38 3199 Åsland Trond Harry Åseral Il 5 4:51.24 1:24.46
39 3195 Undheim Sven Undheim Il 1 4:51.26 1:24.48
40 3153 Finsland Rune Søgne Skikl 3 4:52.00 1:25.22
41 3149 Egaas Sverre Fjotland Il 1 4:53.32 1:26.54
42 3183 Slettebø Njål Gunnar 8 4:53.49 1:27.11
43 3144 Anundsen Thorgeir 1 4:54.24 1:27.46
44 3429 Haarr Gunnar Roxar Bil 13 4:56.52 1:30.14
45 3169 Kverme Håkon Gjensidige Fors 3 4:57.10 1:30.32
46 3494 Aarrestad Rolv Erik 2 4:58.18 1:31.40
47 3431 Lislevand Svein Otra Il 1 4:58.22 1:31.44
48 3182 Singstad Christoffer 3 4:59.06 1:32.28
49 3165 Jacobsen Christian Sr-Bank Bil 12 5:00.31 1:33.53
50 3198 Østerhus John Olav T. Stangeland 1 5:03.13 1:36.35
51 3519 Aksnes Karl Inge Team kommune 1 5:05.55 1:39.17
52 3486 Rasmussen Kristian 2 5:17.06 1:50.28
53 3167 Kjellevold Fredrik 1 5:21.24 1:54.46
54 3549 Paulsen Steinar Team Bygg 9 5:21.59 1:55.21
55 3142 Alstveit Hans Magne Finnøy Il 1 5:26.19 1:59.41
56 3158 Hollund Kjetil Smedvig Bil 4 5:30.05 2:03.27
57 3197 Willemsen Axel Myhre Water Mist Engi 1 5:32.48 2:06.10
58 3174 Nisja Sven Erik 1 5:34.40 2:08.02
59 3156 Haddeland Andreas Aker Solutions 2 5:35.02 2:08.24
60 3432 Reinhardt Bernt Fredrik 1 5:37.48 2:11.10
61 3435 Særheim Sindre Bogafjell Il 1 5:39.27 2:12.49
62 3509 Bratseth Arne Aker Soloutions BIL 3 5:54.46 2:28.08
63 3185 Støylen Sigurd K. Søgne Skikl 1 5:58.16 2:31.38
64 3487 Haugland Henning Rød 2 6:07.57 2:41.19
65 3159 Holmen Asle Jonas Søgne Skikl 3 6:08.35 2:41.57
66 3434 Syvertsen Rune 1 6:13.12 2:46.34
67 3188 Sæstad Tarald Sandnes Kommune 2 6:17.26 2:50.48
68 3166 Jacobsen Fredrik Låmiboys 1 6:25.09 2:58.31
69 3143 Anundsen Kjetil 1 6:50.20 3:23.42
70 3151 Fedeler Arne Mulen 1 6:52.51 3:26.13
71 3190 Sørensen Henrik Søgne Skikl 1 7:07.07 3:40.29
Brutt 3427 Fjellheim Erik Hamstad
85 påmeldte. 73 startet. 71 resultater.

M 31-35 år
1 3275 Østhus Jon Håkon Dirdal Il 11 3:35.24
2 3497 Augustsson Johan Henrik Vegårshei IL 4 3:36.27 01.03
3 3222 Gundersen Jostein Kck 4 3:42.56 07.32
4 3218 Fosså Stian Finingen Il 13 3:43.57 08.33
5 3564 Thygesen Einar AE Bil 3 3:48.03 12.39
6 3441 Håland Sven Sus Bil 1 3:48.17 12.53
7 3217 Follerås Frode 1 3:49.30 14.06
8 3269 Varhaug Gunstein Aarbakke Bil 4 3:49.36 14.12
9 3565 Sigurdsen Svenn Inge PWC 1 3:52.05 16.41
10 3223 Gundersen Kenneth Bryne Fk 7 3:52.35 17.11
11 3239 Kristensen Kenneth Knaben Il 16 3:54.49 19.25
12 3253 Nygaard Dagfinn 2 3:57.24 22.00
13 3531 Nessa Jan Procamp.no 5 4:04.06 28.42
14 3540 Støm Tor Øyvind Vindbjart Il 1 4:06.45 31.21
15 3215 Fasseland Pål Stakkhaugens 1 4:08.09 32.45
16 3263 Svendsen Torbjørn Finingen Il 2 4:08.28 33.04
17 3537 Eie Roar Conoco Phillips 18 4:10.32 35.08
18 3213 Eie Trond Victor Statoil Hydro B 8 4:10.33 35.09
19 3220 Gjesdal Bjarte 2 4:17.30 42.06
20 3259 Slettebø Morten Rogaland Politi 11 4:17.45 42.21
21 3439 Haugen Vidar 10 4:18.28 43.04
22 3558 Haugen Tor Erling Otra Il 3 4:19.21 43.57
23 3248 Løvås Jostein Vaulen Okl 1 4:20.10 44.46
24 3224 Hageland Rolf Stakkhaugens 3 4:20.26 45.02
25 3254 Pedersen Stig Dalane Sk 2 4:20.49 45.25
26 3440 Husveg Reinert 1 4:24.33 49.09
27 3240 Kristiansen Alf Åge T. Stangeland 1 4:25.19 49.55
28 3232 Høivik Jonas Førre 4 4:26.46 51.22
29 3264 Svensen Torgrim Statoil Hydro B 1 4:29.27 54.03
30 3527 Furumo Asle Strand vgs 3 4:29.44 54.20
31 3514 Gundersen Sindre Søgne Skiklubb 4 4:31.32 56.08
32 3251 Nesheim Arne Odfjelldrilling 3 4:31.51 56.27
33 3212 Egedahl Erik Finningen Il 6 4:33.35 58.11
34 3256 Refsnes Dag Otra Il 5 4:33.36 58.12
35 3468 Bjerkreim Oddvar Gjesdal Kommune 2 4:34.02 58.38
36 3235 Lund Ole Martin Stavanger Aftenblad 1 4:34.08 58.44
37 3231 Holtskog Alf-Helge 2 4:34.35 59.11
38 3533 Johnsen Eirik Sande Sparebank 8 4:34.47 59.23
39 3237 Kleppe Lars Kåre Sus bil 1 4:37.36 1:02.12
40 3446 Schei Andreas 4 4:39.35 1:04.11
41 3528 Grude Bjørn Kåre Helleland Il 1 4:44.02 1:08.38
42 3271 Vehusheia Torstein Vehusheia Arkit 1 4:44.32 1:09.08
43 3244 Lindberg Bjørn Statoil Hydro B 2 4:44.33 1:09.09
44 3466 Skrettingland-Haarr Per K 5 4:47.01 1:11.37
45 3255 Rannestad Arne Lyse Bil 1 4:47.18 1:11.54
46 3245 Johnsen Svein Inge Mcp 4 4:47.42 1:12.18
47 3554 Kvamme Øystein Sola Flystasjon 2 4:51.09 1:15.45
48 3518 Eikum Thomas Schanke Gjesdal kommune BIL 10 4:52.19 1:16.55
49 3228 Hellum Frode 1 4:54.11 1:18.47
50 3236 Kjetilstad Bjarne Team Kjetilstad 10 4:55.27 1:20.03
51 3203 Barstad Bjørn Sus bil 1 4:59.27 1:24.03
52 3504 Ørum Stig Søgne Skiklubb 2 5:01.02 1:25.38
53 3261 Solhaug Arve 1 5:01.44 1:26.20
54 3206 Bræk Sigmund Sr Bank Bil 1 5:01.45 1:26.21
55 3214 Espedal Sigurd Forsand Il 4 5:01.47 1:26.23
56 3234 Johnsen Svei Joar Auglænd Sus bil 1 5:02.28 1:27.04
57 3437 Figved Lars Magne 1 5:02.29 1:27.05
58 3436 Anda Jan-Arild Bryne Ck 1 5:02.34 1:27.10
59 3548 Støle Tom Arild Kvås Il 7 5:03.19 1:27.55
60 3262 Stordrange Jan Kristian Flekkefjord Kaj 5 5:03.32 1:28.08
61 3227 Helland Tord Sandnes Sp.bil 2 5:03.51 1:28.27
62 3249 Midbrød Leif Cap Gemini 3 5:06.12 1:30.48
63 3241 Kyllingstad Sondre Nordbohus 1 5:11.33 1:36.09
64 3200 Albertsen Tron M-I/ Swaco Bil 3 5:19.33 1:44.09
65 3529 Lindland Kjartan H.I.L 3 5:19.39 1:44.15
66 3496 Løyning Kjetil 1 5:20.50 1:45.26
67 3266 Taban Nicolas Eni Norge 1 5:21.57 1:46.33
68 3246 Lura Bengt 2 5:23.27 1:48.03
69 3207 Chruickshank Thomas Statoil Hydro B 1 5:24.12 1:48.48
70 3209 Dalheim Even Statoil Hydro B 1 5:25.04 1:49.40
71 3210 Danielsen Helge Il Opp & Fram 2 5:29.07 1:53.43
72 3229 Herabakke Jon Anders Sandnes Sp.bil 2 5:29.23 1:53.59
73 3258 Sande Stian 2 5:30.10 1:54.46
74 3516 Heien Ingvar Gjesdal kommune BIL 11 5:33.25 1:58.01
75 3539 Ruenes Thomas Vindbjart Il 8 5:34.55 1:59.31
76 3216 Figved Tommy Hamstad 2 5:35.46 2:00.22
77 3252 Nilsen Espen Sundet Aker Solutions 1 5:36.48 2:01.24
78 3243 Lindanger Rhoar Statoil Hydro B 1 5:38.58 2:03.34
79 3242 Lampe Håvard Eni Norge 1 5:39.22 2:03.58
80 3257 Risa Sigvald Matningsdal Il 1 5:41.12 2:05.48
81 3274 Wold Trond Eni Norge 1 5:41.49 2:06.25
82 3238 Knudsen Erik Randaberg Kommu 5 5:43.08 2:07.44
83 3221 Gravdal Hans Kristian Turennklubben 4 5:53.02 2:17.38
84 3472 Rosseland Kjetil 1 5:54.05 2:18.41
85 3226 Hauge Edvin Water Mist Engi 1 6:00.07 2:24.43
86 3219 Fuglestad Martin Egil 1 6:02.26 2:27.02
87 3445 Rosengren Christian Rene Sus bil 6 6:03.06 2:27.42
88 3268 Undersrud Erling Sus bil 1 6:07.15 2:31.51
89 3273 Wold Sindre Eni Norge 1 6:18.23 2:42.59
90 3443 Noble Trond William 1 6:19.12 2:43.48
91 3267 Tjåland Johan Matningsdal Il 2 7:55.13 4:19.49
110 påmeldte. 91 startet. 91 resultater.

M 36-40 år
1 3492 Sines Helge Vegårdshei Il 5 3:26.07
2 3382 Tonstad Hans Rune 6 3:26.41 00.34
3 3534 Sunde Oddgeir 7 3:29.21 03.14
4 3277 Andreassen Odd-Gaute Gjesdal Il 9 3:29.57 03.50
5 3507 Fossli Rune 3 3:34.29 08.22
6 3368 Rønningen Bent Ove Kvernaland Ski 4 3:35.33 09.26
7 3342 Lervik Oddgeir 8 3:38.58 12.51
8 3454 Salthaug Rune Agder Energi Bi 2 3:41.34 15.27
9 3457 Tomren Lasse 1 3:42.59 16.52
10 3314 Helgø Johan A. 3 3:47.28 21.21
11 3355 Omlid Karl Thomas Sirdal Skilag 9 3:48.03 21.56
12 3311 Haugen Ted Gunnar Otra Il 4 3:49.23 23.16
13 3321 Hjelmen Bjarte Krokhøl IL 7 3:50.15 24.08
14 3374 Solhøi Rune Søgne Skikl 4 3:51.11 25.04
15 3297 Farstad Jan Roger Knaben Il 8 3:52.29 26.22
16 3458 Vagle Arne Turrennklubben 4 3:52.44 26.37
17 3336 Kvandal Petter Baker Hughes In 3 3:53.29 27.22
18 3338 Kvæven Tore Sirdal Skilag 13 3:53.46 27.39
19 3307 Halsne Kåre Rogaland Elektr 3 3:53.58 27.51
20 3364 Reitan Torgrim Statoil Hydro B 9 3:54.14 28.07
21 3358 Paulsen Knut Erik Valle Il 14 3:54.23 28.16
22 3283 Birkeland Dag Statoil Hydro B 6 3:55.01 28.54
23 3365 Risa Ingvar Nærbø Il 10 3:55.12 29.05
24 3483 Gjedrem Jan Inge Vigemostad IL 3 3:55.29 29.22
25 3295 Falkeid Morten Sus Bil 14 3:55.47 29.40
26 3463 Skog Magne Agder Energi 1 3:56.14 30.07
27 3280 Arnesen Dag Statoil Hydro B 1 3:57.51 31.44
28 3287 Bomo Stein Smil Bil 3 3:59.15 33.08
29 3300 Finnseth Ørjan Talisman Energy 3 4:00.25 34.18
30 3292 Eggebø Alf Kåre Dirdal Il 11 4:01.06 34.59
31 3339 Kvåle Terje Eiken il 7 4:02.50 36.43
32 3302 Fossan Stian Hsk/siemens 4 4:03.56 37.49
33 3343 Lie Dagfinn B. Siem Offshore 2 4:04.11 38.04
34 3293 Ekeland Sigve Statoil Hydro B 7 4:04.23 38.16
35 3349 Michaelsen Terje Gjesdal Kommune 11 4:05.13 39.06
36 3320 Hinna Johnny Belltech Comput 7 4:05.29 39.22
37 3385 Tunge Geir Helge Hsk 4 4:05.31 39.24
38 3294 Enersgård Bengt Rogalands Avis 2 4:06.46 40.39
39 3373 Solheim Lars Petter Solheim Langdis 7 4:06.59 40.52
40 3488 Askland Eivind Mykland IL 2 4:07.00 40.53
41 3350 Nilsen Ingve Gyland Il 19 4:07.43 41.36
42 3535 Vogstad Klaus Agder Energi BIL 3 4:08.36 42.29
43 3394 Ødegaard Håvard 6 4:09.45 43.38
44 3299 Finnseth Nils Stian Sørreisa Il 1 4:12.23 46.16
45 3521 Øfstaas Nils Bjørnar Gjesdal Il 3 4:13.58 47.51
46 3298 Fauske Terje 12 4:14.53 48.46
47 3448 Espedal Terje Kverneland Ski 8 4:15.29 49.22
48 3508 Husveg Jostein Varhaug Il 5 4:15.42 49.35
49 3455 Solland Sindre 3 4:15.43 49.36
50 3384 Trydal Trond Morgan Bykle Il 6 4:15.48 49.41
51 3310 Haugen Bjørn Tore Sirdal Skilag 16 4:15.57 49.50
52 3502 Flaten Svein Trygve Vegårdshei Il 1 4:17.01 50.54
53 3303 Frøyland Ivar 20 4:17.21 51.14
54 3284 Birkeland Trond Conocophillips 3 4:17.29 51.22
55 3478 Hilde Asbjørn Søgne Skiklubb 3 4:19.27 53.20
56 3276 Alhaug Petter Mev 5 4:20.07 54.00
57 3334 Korneliussen Jan Åsensenteret Bi 4 4:20.20 54.13
58 3306 Gulliksen Arne Wintershall Nor 8 4:21.05 54.58
59 3354 Omdal Bjørn Arild Lyse Bil 12 4:21.46 55.39
60 3501 Nilsen Håvard Vegårshei IL 2 4:25.19 59.12
61 3359 Pedersen Knut Rogaland Elektr 4 4:25.50 59.43
62 3282 Berland Helge Statoil Hydro B 1 4:27.13 1:01.06
63 3397 Østervold Ørjan Langeneskilen S 6 4:29.03 1:02.56
64 3453 Ro Stein Inge Grindheim Il 7 4:29.22 1:03.15
65 3318 Heradstveit Ørjan Statoil Bil 13 4:29.35 1:03.28
66 3330 Kersten Christian Kristiansand Ro 1 4:29.50 1:03.43
67 3532 Hetland Sveinung Klepp Sparebank BIL 6 4:30.06 1:03.59
68 3517 Aksnes Arne Eigil Klebe IL 7 4:30.54 1:04.47
69 3536 Berge Nils Olav Oddersjaa IL 1 4:31.44 1:05.37
70 3451 Karlsen Erik 4 4:33.02 1:06.55
71 3452 Mykland Are 4 4:33.12 1:07.05
72 3313 Hegreberg Ole Bengt Total 3 4:33.54 1:07.47
73 3286 Bjerkreim Sigmund Gjesdal Kommune 10 4:33.58 1:07.51
74 3513 Skagestad Tommy Iveland Il 1 4:35.33 1:09.26
75 3505 Holteberg Trond Olaf 4 4:37.04 1:10.57
76 3367 Rød Karl-Berge 6 4:38.07 1:12.00
77 3552 Risholt Rolv Helge Sporten Stoa BIL 1 4:39.01 1:12.54
78 3512 Henningsen Øystein Krik Arendal 3 4:39.13 1:13.06
79 3371 Skregelid Sigve Tonstad Il 18 4:40.04 1:13.57
80 3522 Lindfjell Torleif Statens vegvesen BIL 10 4:40.21 1:14.14
81 3363 Reinertsen Inge Sr-Bank Bil 4 4:40.47 1:14.40
82 3327 Jonassen Jostein Hommersåk Ibk 8 4:41.43 1:15.36
83 3377 Syse Lars Erik 1 4:42.02 1:15.55
84 3360 Pedersen Stian Søgne Skikl 11 4:42.11 1:16.04
85 3308 Haug Bjørnar Andre Statoil Hydro B 2 4:42.19 1:16.12
86 3329 Juul Stein Rhoar Bryne Ck 5 4:43.20 1:17.13
87 3281 Asbjørnsen Olaf Egersund Ok 4 4:44.02 1:17.55
88 3304 Grannes Geir 2 4:44.16 1:18.09
89 3344 Lillebø Tore Abb Bil 3 4:44.44 1:18.37
90 3390 Vardaasen Morten A. Dsv Road As 6 4:46.08 1:20.01
91 3388 Tønnessen Arne Aker Solutions 4 4:46.54 1:20.47
92 3352 Nøttum Bjørn-Sverre 2 4:47.03 1:20.56
93 3333 Kluge Roald 7 4:47.40 1:21.33
94 3357 Palucha Jan Vidar Kristiansand Ko 8 4:47.54 1:21.47
95 3510 Tjøm Petter Torrey NOV BIL 6 4:47.55 1:21.48
96 3278 Ankersen Preben Grimstad Skl 2 4:50.36 1:24.29
97 3379 Tagholdt Arne Flekkefjord Syk 2 4:50.37 1:24.30
98 3369 Rørvik Øystein Tk-Skikl 2 4:52.28 1:26.21
99 3375 Stangborli Gaute Sandnes Kommune 4 4:53.34 1:27.27
100 3331 Kjetså Scott Otra Il 2 4:54.08 1:28.01
101 3547 Lundegaard Kjell Farsund Il 3 4:55.10 1:29.03
102 3319 Hetland Rasmus Hetland Og Hetl 4 4:55.28 1:29.21
103 3285 Bjerke Ole Christian Flekkefjord Kaj 7 4:56.09 1:30.02
104 3316 Helland Oddgeir Nordbohus 2 4:56.31 1:30.24
105 3361 Refvem Pål 2 4:56.55 1:30.48
106 3553 Hurvenes Magne Sporten Stoa BIL 1 4:57.38 1:31.31
107 3291 Dromnes Roar Baker Hughes 1 4:59.36 1:33.29
108 3450 Kalsås Kolbjørn Spinn Bil 1 5:00.03 1:33.56
109 3279 Ankersen Roald Grimstad Skl 2 5:02.16 1:36.09
110 3395 Øie Tor Olav 13 5:02.25 1:36.18
111 3393 Vigdel Lars Ragnar Statoil Hydro B 1 5:04.12 1:38.05
112 3348 Meling Sigve B P 2 5:04.58 1:38.51
113 3322 Hjelmaas Trygve Talisman Bil 5 5:05.59 1:39.52
114 3340 Larsen Hannu Juhani 1 5:07.15 1:41.08
115 3381 Tertnes Jo Tertnes Allspor 1 5:11.01 1:44.54
116 3341 Lauvrak Ole Georg Froland Il 1 5:12.01 1:45.54
117 3317 Helle Leif Sigurd Bygland Il 4 5:17.11 1:51.04
118 3328 Jonassen Svein-Inge Flekkefjord Ski 3 5:19.24 1:53.17
119 3353 Olsen Geir Stavanger Turis 1 5:19.29 1:53.22
120 3326 Jomaas Fredrik Luftforsvaret 4 5:20.27 1:54.20
121 3376 Støle-Hansen Arne Sauda Il 4 5:21.01 1:54.54
122 3523 Helgeland Vidar 9 5:24.47 1:58.40
123 3335 Kvaløy Kåre Il Ny Von 1 5:25.41 1:59.34
124 3370 Scei Otto Sirdal Skilag 2 5:36.38 2:10.31
125 3380 Tengesdal Tom Erik Bjerkreim Il 3 5:37.49 2:11.42
126 3389 Tønnessen Roald Søgne Skikl 5 5:39.50 2:13.43
127 3362 Reiersen Ole Hydro Bil 1 5:40.45 2:14.38
128 3481 Nordbø Jan Inge Kreatel As Bil 1 5:41.18 2:15.11
129 3346 Maudal Lars Magne Sandnes Taxi 2 5:41.23 2:15.16
130 3378 Sødal Terje 1 5:43.27 2:17.20
131 3387 Tønnesen Bjørn Vidar Søgne Skikl 5 5:52.22 2:26.15
132 3391 Vatland Morten T. Stangeland 2 5:55.22 2:29.15
133 3559 Formo Eivind 1 5:56.57 2:30.50
134 3560 Helland Morten 2 5:56.58 2:30.51
135 3456 Stangeland Ole Bernt 1 6:00.53 2:34.46
136 3511 Larsen Tor-Inge 1 6:00.59 2:34.52
137 3392 Vatland Ove T. Stangeland 2 6:04.16 2:38.09
138 3290 Carlsen Jørn Andre Statoil Hydro B 1 6:13.03 2:46.56
139 3520 Mehus Frode Bryne Sykkelklubb 1 6:28.01 3:01.54
140 3315 Helland Kjetil Lyse Bil 1 6:31.43 3:05.36
141 3372 Skaale Inge 1 6:34.04 3:07.57
164 påmeldte. 141 startet. 141 resultater.

M 41-45 år
1 4130 Wiberg Sigurd Otra Il 11 3:11.15
2 4351 Kristiansen Einar VestDrill 12 3:20.44 09.29
3 4138 Aarrestad Karl Conocophillips 11 3:25.47 14.32
4 4071 Larsen Jan-Erik Sandnes Il 7 3:31.47 20.32
5 4080 Moe Eivind Andre Bykle Il 15 3:32.08 20.53
6 4002 Anfinsen Tor Eirik Conocophillips 7 3:32.31 21.16
7 4061 Kildal Bjørnar Sandnes Volleyb 3 3:34.01 22.46
8 4350 Koppang Bård PWC 10 3:35.40 24.25
9 4122 Theriault Pierre Statoil Hydro B 9 3:38.37 27.22
10 4096 Ramsfjell Alf Terje Nordbohus Sandn 4 3:40.15 29.00
11 4008 Berg Trygve Statoil Hydro B 11 3:41.33 30.18
12 4044 Heier Eivind Lærerne Bil 9 3:43.22 32.07
13 4022 Espedal Skjalg Bjerkreim Il 13 3:44.29 33.14
14 4129 Vestøl Nils John Posten Bil 4 3:47.10 35.55
15 4053 Håland Einar Bp/ Kverneland 14 3:47.43 36.28
16 4023 Flå Jostein Høie Ueland 9 3:48.07 36.52
17 4090 Næsheim Arne Statoil Hydro B 4 3:48.13 36.58
18 4356 Sangesland Terje Øvrebø Il 1 3:48.45 37.30
19 4041 Hasseldal Anders Otra Il 10 3:49.04 37.49
20 4127 Vagle Bernt Vidar Sandnes Il 5 3:50.52 39.37
21 4052 Høie Kjell Høie-Ueland 16 3:51.18 40.03
22 4286 Vestøl Ole Petter Vegårdshei Il 2 3:52.56 41.41
23 4016 Bø Hans Lyse Bil 21 3:53.03 41.48
24 4325 Serck-Hanssen Bjørn Acergy 7 3:53.06 41.51
25 4049 Homme John Tomas Iveland Il 11 3:54.18 43.03
26 4346 Holen Åsmund Vianova BIL 4 3:54.26 43.11
27 4001 Anderssen Gisle Moi Il 12 3:56.05 44.50
28 4069 Kydland Terje Varhaug Il 4 3:58.50 47.35
29 4035 Gundersen Alf Tore Agder Energi Bi 9 4:00.20 49.05
30 4270 Carlsen Tyge Oddersjaa Ssk 6 4:01.02 49.47
31 4110 Skjæveland John Børge Figgjo Il 16 4:01.17 50.02
32 4133 Øy Geir Ave Corpus Il 4 4:04.52 53.37
33 4277 Pedersen Petter Andreas Farsund Svømmek 5 4:05.06 53.51
34 4278 Ravndal Geir Kvernaland Ski 1 4:05.40 54.25
35 4051 Høgberg Rune 2 4:06.04 54.49
36 4311 Voreland Anstein Euronics 1 4:07.10 55.55
37 4098 Refsland Espen Kverneland Ski 12 4:07.26 56.11
38 4045 Heradstveit Tom Sas Klubben 6 4:07.38 56.23
39 4048 Holbæk Steinar Vindbjart Ski 3 4:09.27 58.12
40 4030 Garstad Johnny Andre Norsea As 8 4:09.40 58.25
41 4288 Øygarden Roar Gjerstad Il 4 4:11.32 1:00.17
42 4064 Kleppan Tore Bp 16 4:11.56 1:00.41
43 4031 Gilje Henning Talisman Bil 2 4:12.01 1:00.46
44 4121 Søyland Stein Aarbakke Bil 12 4:13.28 1:02.13
45 4092 Ognedal Alf Sigurd Bjerkreim Il 3 4:14.20 1:03.05
46 4089 Nærestad Per Olav Trauma 2 4:14.52 1:03.37
47 4315 Ausland Kjetil Conocophillips 4 4:16.14 1:04.59
48 4102 Ryan Ove Harran Il 1 4:16.56 1:05.41
49 4269 Bråten Geir Vegårdshei Il 2 4:17.08 1:05.53
50 4118 Sæterstad Håkon Bykle Il 1 4:17.16 1:06.01
51 4032 Greibesland Terje Otra Il 14 4:17.22 1:06.07
52 4039 Handeland Ivar Johannes Sauda Il 3 4:17.38 1:06.23
53 4272 Gjertsen Agnar Egersund Skif 7 4:18.02 1:06.47
54 4126 Tveit Alf Felleaskjøpet B 11 4:19.07 1:07.52
55 4056 Jensen Bård Chr. Eni Norge 2 4:19.12 1:07.57
56 4004 Askeland Thor Turennklubben 5 4:20.25 1:09.10
57 4274 Hovden Dag Bykle Il 5 4:20.43 1:09.28
58 4357 Juliebø Leif Helge Lillesand Il 6 4:20.48 1:09.33
59 4117 Stokland Torbjørn Statoil Hydro B 4 4:21.59 1:10.44
60 4285 Tjessheim Klaus Unison Elektro 4 4:22.05 1:10.50
61 4135 Aamodt Lars Vassbotn Søgne Skikl 4 4:22.17 1:11.02
62 4076 Lund Kjell Morisbak Statoil Hydro B 4 4:23.53 1:12.38
63 4114 Soltvedt Bjørn Block Berge Byg 5 4:24.11 1:12.56
64 4014 Bryne Bjørn 1 4:24.46 1:13.31
65 4309 Birkeland Geir Hægebostad Il 6 4:25.52 1:14.37
66 4343 Østerhus Aksel 13 4:26.25 1:15.10
67 4332 Vigane Åge 5 4:28.32 1:17.17
68 4037 Gustafsson Lars-Erik Eni Norge 1 4:28.38 1:17.23
69 4007 Berg Ronny National Oilwel 4 4:29.53 1:18.38
70 4026 Fossfjell Arne Gjesdal Skiskyt 5 4:30.20 1:19.05
71 4271 Gailis Janis Krsand Rokl 2 4:30.47 1:19.32
72 4084 Nilsen Geir T. Statoil Hydro B 9 4:32.40 1:21.25
73 4105 Serck-Hanssen Sverre Statoil Hydro B 1 4:34.06 1:22.51
74 4100 Reinertsen Rune Flekkefjord Ski 11 4:34.34 1:23.19
75 4012 Brovold Lars Skanska Bil 9 4:34.54 1:23.39
76 4047 Hjelmeland Geir Conocophillips 2 4:35.03 1:23.48
77 4352 Osnes Per Imås IL 1 4:35.48 1:24.33
78 4279 Rothschild Larry Ica Arendal 9 4:36.18 1:25.03
79 4358 Kaarmo Oddvar 2 4:36.47 1:25.32
80 4040 Harbo Rune Gyland Il 8 4:36.53 1:25.38
81 4042 Haugvaldstad Eivind Rogaland Elektr 2 4:37.13 1:25.58
82 4050 Huglen Øystein Lyse Bil 2 4:38.18 1:27.03
83 4028 Frisvoll Arvid 10 4:39.24 1:28.09
84 4094 Olsen Åge Stav Aftenblad 11 4:39.37 1:28.22
85 4093 Olsen Svein Spangereid Il 14 4:39.55 1:28.40
86 4011 Bredal Ole Autronica 7 4:40.20 1:29.05
87 4364 Ånderå Sigve 5 4:40.56 1:29.41
88 4019 Eggebø Arnfinn Nærbø Il 15 4:41.07 1:29.52
89 4099 Refsnes Odin Åseral Il 9 4:41.32 1:30.17
90 4006 Bakken Vegar Intersport Stav 2 4:41.47 1:30.32
91 4355 Myhre Vemund National Oilwell 1 4:42.06 1:30.51
92 4013 Bru Martin Odfjell 14 4:43.43 1:32.28
93 4082 Nicolaysen John Gti 5 4:43.46 1:32.31
94 4075 Log Olav Conocophillips 1 4:45.11 1:33.56
95 4079 Midbrød Terje Helleland Il 8 4:45.39 1:34.24
96 4073 Liland Tor Henning Statoil Hydro B 7 4:46.02 1:34.47
97 4091 Odland Arne 1 4:46.54 1:35.39
98 4020 Eriksen Morten Willy Søgne Skikl 2 4:47.37 1:36.22
99 1546 Aas-Lyngby Olav Torridal Il 6 4:48.25 1:37.10
100 4066 Kongsvik Ståle Lindesnes Trekk 8 4:49.49 1:38.34
101 4106 Sirekrok Torbjørn 15 4:51.35 1:40.20
102 4095 Omlid Espen Sirdal Skilag 8 4:51.39 1:40.24
103 4021 Espe Per Ivar 2 4:51.50 1:40.35
104 4345 Bjørheim Gaute Mil 1 4:52.13 1:40.58
105 4136 Ånestad Håvard Sandnes Sp.bil 14 4:52.34 1:41.19
106 4083 Nilsen Dag Harald Rk Tekniske 3 4:52.57 1:41.42
107 4289 Aanesland Steinar Birkenes Il 1 4:53.15 1:42.00
108 4072 Leirflåt Gjermund Norstone Tau 4 4:53.32 1:42.17
109 4327 Stapnes Mikal Hellvik Hus 3 4:53.47 1:42.32
110 4034 Grødem Tron-Arild 13 4:53.53 1:42.38
111 4036 Gundersen Svein Helge Statoil Hydro B 9 4:54.46 1:43.31
112 4344 Adams Colin Staal 1 4:56.35 1:45.20
113 4134 Aagesen Erling Moi Il 3 4:56.59 1:45.44
114 4276 Meland Steinar Bogafjell Il 3 4:58.47 1:47.32
115 4113 Sola Egil Sgs 2 5:00.18 1:49.03
116 4131 Woldstad Espen Varhaug Il 5 5:01.21 1:50.06
117 4062 Kirkeli Jan Birger K. Egeland Tran 16 5:01.50 1:50.35
118 4077 Lura Kurt Inge T. Stangeland 12 5:01.52 1:50.37
119 4273 Halaas Eivind Grimstad Skl 2 5:02.08 1:50.53
120 4005 Bakka Lars Egil Suldal Il 11 5:03.36 1:52.21
121 4081 Muller Christoph Oddersjaa 1 5:04.56 1:53.41
122 4015 Bystøl Reidar T. Stangeland 4 5:06.03 1:54.48
123 4287 Vistnes Håkon 2 5:06.04 1:54.49
124 4115 Stava John Block Berge Byg 5 5:06.23 1:55.08
125 4280 Rødland Trond Inge Dds 1 5:08.41 1:57.26
126 4024 Folkvord Sveinung Dnb Nor Asa 10 5:11.35 2:00.20
127 4107 Skarpeid Einar Søgne Skikl 2 5:12.34 2:01.19
128 4078 Løining Bjørn Flekkefjord Ski 2 5:15.25 2:04.10
129 4057 Johansen Bent-Ståle 1 5:16.53 2:05.38
130 4322 Taraldsen Tormod 1 5:17.04 2:05.49
131 4337 Paulen Tor Magne Total BIL 3 5:17.30 2:06.15
132 4341 Skjeveland Leif Terje Ålgård Sykkel- og spaserl 2 5:18.05 2:06.50
133 4326 Vartdal Erling Multiconsult 3 5:20.19 2:09.04
134 4027 Fossmark Gisle 2 5:21.02 2:09.47
135 4086 Nordbø Gunnar Fl.fjord Elektr 9 5:21.11 2:09.56
136 4058 Jonassen Oddvar Dirdal Lyse Bil 8 5:22.40 2:11.25
137 4060 Jåbekk John Håkon Il Giv-Akt 1 5:24.40 2:13.25
138 4017 Bøhn Wilhelm Christopher Sr Bank Bil 1 5:25.10 2:13.55
139 4104 Seim Jon 4 5:25.38 2:14.23
140 4124 Tjåland Per Terje Hellvik Il 1 5:26.21 2:15.06
141 4334 Vigre Roar 1 5:26.39 2:15.24
142 4067 Kvia Hans Ingvar Aarbakke Bil 9 5:28.21 2:17.06
143 4010 Bredal Frode Conocophillips 5 5:29.07 2:17.52
144 4065 Knutsen Stig Kaas Søgne Skikl 5 5:29.29 2:18.14
145 4055 Ingebretsen Roald Arnfinn Palmer Johnson 4 5:34.28 2:23.13
146 4025 Forgard Frode Åseral Il 14 5:36.39 2:25.24
147 4139 Aas Svein 1 5:37.01 2:25.46
148 4365 Aas Olav Vegårdshei Il 1 5:40.33 2:29.18
149 4003 Asheim Kenneth Lyse Bil 1 5:41.25 2:30.10
150 4097 Ramsland Andreas Søgne Skikl 11 5:44.02 2:32.47
151 4120 Søiland Petter Sandnes Kommune 9 5:49.08 2:37.53
152 4038 Halsne Erling 1 5:50.02 2:38.47
153 4046 Hetland Norman Hetland Og Hetl 1 5:53.52 2:42.37
154 4068 Kvinnsland Tor 4 5:58.36 2:47.21
155 4103 Salthaug Albert Søgne Skikl 2 5:59.41 2:48.26
156 4116 Stene Jak 2 6:00.49 2:49.34
157 4101 Rossevatn Tor Egil Eiken il 1 6:01.10 2:49.55
158 4054 Haaland Trond Sus Bil 7 6:06.39 2:55.24
159 4281 Sandberg Steinar 1 6:06.49 2:55.34
160 4283 Slettan Audun 1 6:08.08 2:56.53
161 4108 Skartveit Svein Egil 1 6:17.39 3:06.24
162 4029 Føreland Jarle 1 6:27.39 3:16.24
163 4074 Lima Michael-Charles Baker Hughes 2 6:38.53 3:27.38
164 4331 Ekeberg Brynjulf Søgne Skiklubb 1 6:47.34 3:36.19
165 4043 Haver Roald Martin Brusand Il 3 7:02.16 3:51.01
166 4125 Tumert Rolf Statoil Hydro B 3 7:19.52 4:08.37
167 4009 Bergsagel Terje Rokl.terje Vike 2 7:35.13 4:23.58
168 4063 Kjelland Audun 1 7:49.34 4:38.19
188 påmeldte. 168 startet. 168 resultater.

M 46-50 år
1 4154 Dahlen Geir Bp 3 3:23.48
2 4266 Aarlott Torgeir Aker Solutions 20 3:25.25 01.37
3 4199 Kvæstad Jan D&F Group Stavanger AS 20 3:25.32 01.44
4 4206 Madland Lars Varhaug Il 15 3:26.30 02.42
5 4156 Dovland Svein Otra Il 15 3:31.12 07.24
6 4330 Løvstad Tommy Mano Consult BIL 3 3:35.10 11.22
7 4142 Angeltveit Erling Lindehaugen Vgs 17 3:36.57 13.09
8 4291 Djupesland Rune Il Vindbjart 13 3:38.16 14.28
9 4295 Frydendal Tor Tvedestrand Tur 11 3:40.10 16.22
10 4216 Næss Jon-Rolf Hovden Sp.kl. 7 3:42.30 18.42
11 4267 Aas Harald Otra Il 11 3:43.03 19.15
12 4195 Josdal Tom Arild Gyland Il 23 3:44.24 20.36
13 4328 Strandberg Ottar Vennesla og omegn ckl 5 3:44.25 20.37
14 4145 Bergan Ole Vegårdshei Il 1 3:45.00 21.12
15 4347 Østerhus Bjarne Erfjord Il 9 3:48.31 24.43
16 4167 Frøytlog Geir Egersund Ok 5 3:49.25 25.37
17 4207 Markhus Bjørn Inge Sørco Bil 11 3:51.35 27.47
18 4224 Pettersen Bjørn Sandnes Il 3 3:51.55 28.07
19 4157 Dretvik Svein-Egil Statoil Hydro B 3 3:54.26 30.38
20 4185 Hodnebrog Leif Rygene Il 5 3:55.21 31.33
21 4249 Tjørhom Gaute Sirdal Skilag 20 3:55.34 31.46
22 4338 Fossestøl Bjørn Hernis BIL 2 3:55.54 32.06
23 4180 Haugland Arild Figgjo Il 5 3:56.08 32.20
24 4184 Hetland Bjørn Narve Gunnarshaug Bil 26 3:56.20 32.32
25 4238 Smedsgård Ivar Brusand Il 12 3:57.10 33.22
26 4258 Vestvik Jostein Statoil Hydro B 3 3:58.06 34.18
27 4214 Nevland Jan Birger Dnb Nor 16 3:58.35 34.47
28 4242 Stifoss Terje Otra Il 13 3:58.45 34.57
29 4223 Osaland Steinar Tryggheim Vgs 17 3:59.04 35.16
30 4226 Ramse Egil Otra Il 3 4:00.42 36.54
31 4166 Folstad Per Gunnar Conocophillips 14 4:01.01 37.13
32 4211 Minde John-Olav Dirdal Il 5 4:01.06 37.18
33 4320 Tveit Magne Kreatel As Bil 9 4:03.03 39.15
34 4228 Ravndal Kjell Martin IVAR BIL 10 4:03.41 39.53
35 4340 Haugen Jens Gunnar Valle Il 1 4:05.59 42.11
36 4235 Skeie Svein Sus Bil 8 4:06.02 42.14
37 4265 Aamodt Morten Statoil Hydro B 5 4:06.10 42.22
38 4260 Vaage Anbjørn Erfjord Il 14 4:06.16 42.28
38 4312 Hetland Arild Marnardal Il 3 4:06.16 42.28
40 4200 Kydland Per Chr. Sandnes Sp.bil 13 4:07.54 44.06
41 4354 Murvold Arild Gjesdal Il 14 4:08.05 44.17
42 4176 Hammer Helge Turennklubben 2 4:10.06 46.18
43 4162 Eie Øyvind Aker Solutions 5 4:11.07 47.19
44 4302 Nordby Eirik Lillesand Il 4 4:11.17 47.29
45 4161 Eidså Arvid Yit Building Sy 21 4:12.04 48.16
46 4163 Eileraas Terje Haugesund Il 4 4:13.15 49.27
47 4208 Martin Ewen Bjelland Il 1 4:13.50 50.02
48 4321 Tengesdal Even Skarphedin IL 11 4:13.58 50.10
49 4360 Bodsberg Johan WellPro AS 5 4:14.08 50.20
50 4248 Tengesdal Tor-Magne PULS Team 3 4:14.09 50.21
51 4253 Torstensen Tom Conocophillips 3 4:15.46 51.58
52 4197 Kloster Ivar 15 4:16.27 52.39
53 4262 Vaaje Torbjørn Devoteam 5 4:16.33 52.45
54 4241 Steinskog Willy Dirdal Il 6 4:16.45 52.57
55 4335 Nygård Geir Krik 1 4:17.34 53.46
56 4243 Stokke Rune Åseral Il 4 4:18.50 55.02
57 4251 Torgersen Kjetil Møbelmiljø As 4 4:19.44 55.56
58 4292 Drange Ove Helleland Il 22 4:19.48 56.00
59 4297 Johnsen Arnfinn Endre Farsund Il 11 4:20.31 56.43
60 4244 Sveen Geir Stav Aftenblad 13 4:20.34 56.46
61 4196 Kimestad Bård Torridal Il 5 4:23.23 59.35
62 4233 Selle Per Morten Gjesdal Skiskyt 21 4:24.24 1:00.36
63 4217 Nødland Ivar Dirdal Il 14 4:24.26 1:00.38
64 4170 Gjeruldsen Lars Fredrik Statoil Hydro B 12 4:24.32 1:00.44
65 4359 Svindland Rune 10 4:24.39 1:00.51
66 4304 Rob Jan Knaben Il 26 4:24.42 1:00.54
67 4298 Karlsen James Agderforskning 2 4:25.10 1:01.22
68 4313 Lenes Hallgeir Acergy 6 4:26.38 1:02.50
69 4158 Døble Olaf Eni Norge 6 4:27.59 1:04.11
70 4171 Grindland Jon 11 4:28.08 1:04.20
71 4194 Joakimsen Sigve 1 4:28.39 1:04.51
72 4172 Gudmestad Tron 10 4:29.41 1:05.53
73 4202 Lima Oddbjørn Block Berge Byg 4 4:29.54 1:06.06
74 4179 Haugen Torfinn Bykle Il 11 4:30.31 1:06.43
75 4252 Torheim Eivind Wintershall Nor 8 4:30.39 1:06.51
76 4259 Voie Tolv Krik Arendal 4 4:30.47 1:06.59
77 4231 Rike Dreng Valle Il 23 4:31.35 1:07.47
78 4177 Haneberg Tor Helge Flekkefjord Ski 3 4:31.48 1:08.00
79 4222 Omdal Hans Il Vindbjart 2 4:31.58 1:08.10
80 4149 Bjelland Torfinn Aarbakke Bil 11 4:32.01 1:08.13
81 4245 Svendsbø Jon-Emil Statoil Hydro B 17 4:32.09 1:08.21
82 4333 Mattingsdal Jan Vidar Mesta Cklubb 20 4:32.41 1:08.53
83 4307 Terkelsen Rolf Sportspartner 3 4:32.48 1:09.00
84 4348 Heradstveit Kjetil SAS 10 4:33.28 1:09.40
85 4203 Loen Arnljot Aker Solutions 9 4:34.11 1:10.23
86 4363 Engebretsen Sverre Grimstad Sykkelklubb 1 4:34.44 1:10.56
87 4189 Høydal Einar Lyse Bil 12 4:36.16 1:12.28
88 4227 Rasmussen Tom A. Conocophillips 2 4:36.27 1:12.39
89 4317 Smeland Vidar Otra Il 2 4:36.49 1:13.01
90 4294 Eriksen Helge Harkmark Il 2 4:38.24 1:14.36
91 4150 Blandkjenn Jan Kr Sand Otk 6 4:40.42 1:16.54
92 4353 Worum Odd Lasse Agder Energi BIL 2 4:40.49 1:17.01
93 4219 Nøland Jan Ivar Turennklubben 10 4:41.42 1:17.54
94 4146 Bilstad Børge Motek 4 4:42.04 1:18.16
95 4213 Netland Egil Tonstad Il 12 4:42.35 1:18.47
96 4247 Sæterdal Arne Tonstad Il 13 4:42.38 1:18.50
97 4362 Andersen Egil Marnardal Il 9 4:43.10 1:19.22
98 4201 Larsson Eirik 4 4:43.34 1:19.46
99 4220 Olsen Frode Flekkefjord Kaj 2 4:45.01 1:21.13
100 4215 Nevland Lars Magne Dalane Sk 2 4:46.01 1:22.13
101 4342 Svela Knut Inge Murmester Alf Svela 1 4:46.10 1:22.22
102 4310 Askildsen Morthen Dnb Nor 10 4:46.58 1:23.10
103 4229 Rege Hans Inge Aalg.sykkel sp 1 4:47.14 1:23.26
104 4143 Ask Jon Gunnar Ask Fysikalske 3 4:48.01 1:24.13
105 4173 Gyland Jostein Gyland Il 6 4:48.34 1:24.46
106 4230 Reiersen Sven Otra Il 1 4:49.24 1:25.36
107 4349 Svendal Rune 20 4:50.26 1:26.38
108 4212 Myhrvold Arne Statoil Hydro B 1 4:51.16 1:27.28
109 4147 Birkeland Leif Jernbanen Bil 10 4:52.26 1:28.38
110 4254 Tveit Tore M Statoil Hydro B 1 4:52.36 1:28.48
111 4323 Nese Jostein AAFK BIL 4 4:52.38 1:28.50
112 4239 Solberg Inge 1 4:52.46 1:28.58
113 4257 Vestvik Egil Rogaland Politi 6 4:53.10 1:29.22
114 4151 Blikra Harald Talisman Bil 1 4:53.34 1:29.46
114 4188 Hovland Tor-Sigve Bjerkreim Il 7 4:53.34 1:29.46
116 4159 Døble Trygve Agder Energi Bi 3 4:54.55 1:31.07
117 4339 Sagenesskar Erling Valle Il 17 4:55.02 1:31.14
118 4205 Løvland Martin Moi Il 10 4:57.19 1:33.31
119 4174 Haga Karsten Atle Conocophillips 8 5:00.12 1:36.24
120 4361 Bakkebø Svein Atle Ergo Group 8 5:00.16 1:36.28
121 4186 Holmboe Jan Morten Petoro Aktiv 1 5:02.02 1:38.14
122 4296 Holbek Nils Olaf Mandal Politi 4 5:02.37 1:38.49
123 4169 Gamman Einar Energy Ventures 5 5:02.41 1:38.53
124 4164 Fauskanger Asbjørn Felleskjøpet Bi 16 5:02.42 1:38.54
125 4165 Fenne John Magne Ingeniors. P og 14 5:03.17 1:39.29
126 4324 Karlsen Henning Hamstad 26 5:04.15 1:40.27
127 4236 Skogesal Gunnar T. Stangeland 2 5:04.55 1:41.07
128 4240 Stangeland Jone Eni Norge 1 5:05.17 1:41.29
129 4263 Wanvik Kristen Talisman Bil 1 5:05.54 1:42.06
130 4336 Døble Odd Giv Akt 10 5:06.10 1:42.22
131 4175 Hagland Jan Ståle Skanska Bil 9 5:06.14 1:42.26
132 4182 Helland Fridtjov Aarbakke Bil 15 5:06.21 1:42.33
133 4144 Aspøy Per Stavanger Kommu 5 5:08.13 1:44.25
134 4183 Helledal Helge Flekkefjord Kaj 2 5:10.00 1:46.12
135 4306 Steinsland Kristen Øvrebø Il 1 5:11.20 1:47.32
136 4255 Vaslag Tormod Sola Kommune Bi 7 5:11.45 1:47.57
137 4299 Kristoffersen Terje Tdc 3 5:12.04 1:48.16
138 4193 Jansen Torleiv Valle Il 6 5:13.10 1:49.22
139 4261 Vaage Arild Suldal Il 1 5:17.10 1:53.22
140 4250 Tonstad Per Kolbein Lyse Bil 15 5:22.04 1:58.16
141 4316 Aaltveit Tom Lyse Bil 1 5:22.44 1:58.56
142 4303 Risa Geir Frode Dalane Sk 10 5:24.01 2:00.13
143 4140 Alstadsæter Tor O Aker Solutions 1 5:31.50 2:08.02
144 4237 Skotnes Ole B P 6 5:33.08 2:09.20
145 4305 Skjæveland Jarle Larsen Tdc 3 5:35.40 2:11.52
146 4181 Hebnes Reidar Statoil Hydro B 2 5:37.27 2:13.39
147 4192 Jansen Harald Sigve Aadnesenglass A 6 5:42.53 2:19.05
148 4209 Mattingsdal Johan Matningsdal Il 11 5:48.43 2:24.55
149 4191 Jakobsen Thor 1 5:50.23 2:26.35
150 4160 Eggebø Asle Aarbakke Bil 12 5:50.55 2:27.07
151 4168 Gabrielsen Bent Faber Il 1 5:54.22 2:30.34
152 4141 Andersen Eirik Søgne Skikl 9 5:59.24 2:35.36
153 4210 Michelsen Erik 1 6:03.29 2:39.41
154 4246 Systad Svenn Rune T. Stangeland 1 6:06.27 2:42.39
155 4301 Lindland Nils 1 6:10.12 2:46.24
156 4190 Jakobsen Dag Helge Turennklubben 1 6:24.22 3:00.34
157 4218 Nødland Maurits Dirdal Il 2 6:27.25 3:03.37
158 4366 Andersen Jan Terje Lyngdal IL 1 6:39.55 3:16.07
159 4204 Loen Brynjulf Aker Solutions 2 6:44.31 3:20.43
160 4314 Golf Nils Helge 1 7:00.15 3:36.27
Brutt 4198 Kristensen Hans Udengaard 1
178 påmeldte. 162 startet. 160 resultater.
 

M 51-55 år
1 1145 Madland Reid Heli-Sport 12 3:13.41
2 1133 Landsverk Anund Otra Il 14 3:24.31 10.50
3 1500 Pedersen Jan Rune Applica BIL 9 3:24.59 11.18
4 1139 Lindland Arne Moi Il 22 3:25.18 11.37
5 1192 Vassbø Halvor Rambøll Bil 13 3:26.52 13.11
6 1490 Isaksen Arne Magne Froland Il 5 3:28.01 14.20
7 1146 Matre Reidar Conocophillips 20 3:29.19 15.38
8 1147 Monan Tor Arve Team 2tal/varod 10 3:32.34 18.53
9 1486 Aanensen Bjørn MHI 10 3:32.50 19.09
10 1081 Austerheim Sverre Johan Conocophillips 10 3:33.13 19.32
11 1106 Gilje Karles Dirdal Il 31 3:35.45 22.04
12 1162 Røiseland Nils Arne Knaben Il 22 3:36.21 22.40
13 1148 Mydland Arvid Egersund Ok 8 3:38.45 25.04
14 1166 Sindland Olav Knaben Il 26 3:39.42 26.01
15 1170 Skjærahaug Svein Suldal Il 29 3:41.00 27.19
16 1165 Schmidt Audun Chr. Conocophillips 17 3:43.24 29.43
17 1548 Baardson Per Atle Tvedestrand IL 2 3:43.44 30.03
18 1120 Håland Mikkel Varhaug Il 13 3:44.41 31.00
19 1104 Gabrielsen Ole Lyse Bil 10 3:46.49 33.08
20 1123 Johannessen Tore Tonstad Il 23 3:47.35 33.54
21 1433 Klungland Tor Bjerkreim Il 4 3:48.11 34.30
22 1127 Kittelsen Walter Knaben Il 14 3:50.39 36.58
23 1477 Glendrange Harald Kjetil Notem 9 3:54.00 40.19
24 1435 Lundevold Karl Jonny Il Vindbjart 14 3:54.16 40.35
25 1143 Lunde Paul Magne Søgne Skikl 2 3:54.28 40.47
26 1177 Stokkeland Svein M-I/ Swaco Bil 29 3:55.01 41.20
27 1105 Gilje Arne Statoil Hydro B 19 3:55.13 41.32
28 1533 Nilsen Harald Flekkefjord Skilag 27 3:55.34 41.53
29 1121 Håmsø Egil Bjerkreim Il 12 3:55.41 42.00
30 1431 Einarsmo Jan Terje Mandal Cyklekl 5 3:56.47 43.06
31 1491 Heivoll Reidar Kr.sand Politi IL 4 3:57.36 43.55
32 1475 Findreng Dag 7 3:58.49 45.08
33 1118 Hunsbedt Leif Knaben Il 26 3:59.12 45.31
34 1436 Løkling Rune Xstrata Nickel 3 4:00.01 46.20
35 1178 Stokkeland Terje Gjesdal Il 10 4:01.30 47.49
36 1098 Espedal Arne Kristian Turennklubben 32 4:02.21 48.40
37 1174 Spødervold Per Bjerkreim Il 15 4:02.22 48.41
38 1172 Skrettingland Jonas 6 4:02.32 48.51
39 1188 Todnem Peder Exxon Mobil 14 4:03.17 49.36
40 1095 Eidså Oddvar Greipstad Il 21 4:04.17 50.36
41 1560 Bjørkenes Arild Marnardal Il 8 4:04.40 50.59
42 1465 Mong Egil Helleland Il 15 4:07.18 53.37
43 1186 Tjørhom Arvid Sirdal Skilag 29 4:07.43 54.02
44 1154 Pedersen Karl Geir Handelsbanken 18 4:09.49 56.08
45 1124 Johnsen Øyvin Stavanger 2 4:11.17 57.36
46 1517 Rasmussen Tore Løybegjengen 8 4:11.39 57.58
47 1530 Rye-Larsen Morten StatoilHydro 6 4:12.52 59.11
48 1129 Knutsen Helge Jostein Knaben Il 11 4:12.54 59.13
49 1093 Danielsen Kåre Edvard Oddersjaa 10 4:13.04 59.23
50 1128 Knutsen Christian Statoil Hydro B 3 4:13.54 1:00.13
51 1094 Egeland Leif Gjesdal Il 23 4:14.05 1:00.24
52 1107 Gilje Kjell Terje Dirdal Il 30 4:14.07 1:00.26
53 1176 Stangeland Lars Aarbakke Bil 21 4:14.14 1:00.33
54 1158 Rudsli Rino Krik Arendal 5 4:16.14 1:02.33
55 1092 Danielsen Geir Egil Staal 7 4:17.32 1:03.51
56 1083 Bakken Bjarne Statoil hydro 2 4:19.05 1:05.24
57 1152 Olsen Sigmund Olsenbanden 6 4:21.21 1:07.40
58 1432 Fasseland Jan Erik Il Giv-Akt 31 4:22.33 1:08.52
58 1511 Telhaug Jan Eiken Il 1 4:22.33 1:08.52
60 1169 Skadsem Arnfinn T. Stangeland 14 4:22.50 1:09.09
61 1181 Sundvor Asgaut Bjerkreim Il 9 4:23.45 1:10.04
62 1150 Nodland Aksel Helleland Ski 9 4:24.04 1:10.23
63 1199 Ågedal Tor Inge Konsmo Il 17 4:24.24 1:10.43
64 1182 Sundvor Magne Bjerkreim Il 14 4:24.48 1:11.07
65 1175 Spødervold Thorvald Bjerkreim Il 5 4:25.21 1:11.40
66 1180 Sunde Knut Vegårdshei Il 1 4:25.32 1:11.51
67 1501 Reinhardt Salve Kristiansand Ko 3 4:25.46 1:12.05
68 1112 Haga Jarle Talisman Energy 23 4:27.41 1:14.00
69 1518 Furenes Geir Inge Kraft Foods BIL 15 4:31.19 1:17.38
70 1111 Grønningsæter Sigurd 20 4:31.39 1:17.58
71 1102 Follesø Jon Magnus Statoil Hydro B 14 4:32.02 1:18.21
72 1438 Vik Erling Grimstad Skl 3 4:32.07 1:18.26
73 1132 Kvæstad Tor Magnus Talisman Norge 22 4:33.33 1:19.52
74 1467 Brunvatne Olav Søgne Skiklubb 2 4:34.19 1:20.38
75 1097 Erland Arnold Ge Healthcare 13 4:34.36 1:20.55
76 1110 Grindland Fredrik 4 4:36.34 1:22.53
77 1119 Høivik Tor-Geir Statoil Hydro B 5 4:37.37 1:23.56
78 1157 Rosengren Per Sigve Sandnes Il 26 4:38.34 1:24.53
79 1161 Røiseland Jan Arve Knaben Il 30 4:38.55 1:25.14
80 1099 Espedal Tor Geir Ganddal Il 12 4:40.46 1:27.05
81 1138 Lindanger Einar 2 4:42.19 1:28.38
82 1200 Aarstad Kjell Dalane Sykleklu 6 4:42.42 1:29.01
83 1077 Abeland Dag Hermann Erogroup Bil 25 4:43.52 1:30.11
84 1142 Loug Sigurd B P 2 4:44.56 1:31.15
85 1173 Spence Petter 9 4:46.12 1:32.31
86 1117 Hovtun Eirik Suldal Il 10 4:46.57 1:33.16
87 1084 Bjelland Ole Bjelland Entrp. 7 4:47.00 1:33.19
87 1184 Sæstad Alf Tore 12 4:47.00 1:33.19
89 1116 Hompland Rolf Marton Tonstad Il 14 4:47.02 1:33.21
90 1140 Lindvoll Einar Turennklubben 9 4:47.26 1:33.45
91 1545 Grundetjern Arne Dyreparken 11 4:47.29 1:33.48
92 1136 Lia Rune Klinikken 1 4:50.02 1:36.21
93 1080 Austdal Svein Sus bil 2 4:50.14 1:36.33
94 1171 Skjæveland Rune Statoil Hydro B 3 4:53.03 1:39.22
95 1179 Sundal Jon Sus Bil 6 4:55.15 1:41.34
95 1462 Tveiten Åge Eiken Il 4 4:55.15 1:41.34
97 1516 Hareland Geir Oluf Gjesdal Il 27 4:56.55 1:43.14
98 1125 Jortveit Torgeir Søgne Skikl 5 4:57.24 1:43.43
99 1521 Nag Kåre Phillips Petroleum 2 4:57.33 1:43.52
100 1185 Tangvald Tor Bustrak Eni Norge 6 4:59.26 1:45.45
101 1159 Rusdal Tom Leif Sr-Bank Bil 16 4:59.36 1:45.55
102 1114 Haukland Ingve Smith Stål Vest 11 4:59.38 1:45.57
103 1088 Borsheim Bengt Miljø Parken Il 3 5:00.08 1:46.27
104 1151 Nygårdsvoll Kjell Baker Oil Tools 7 5:00.32 1:46.51
105 1096 Engseth Bjørn Harald Conocophillips 20 5:01.57 1:48.16
106 1183 Svensson Rune 2 5:02.45 1:49.04
107 1079 Arntsen Dag Erlend Søgne Skikl 4 5:03.26 1:49.45
108 1155 Pedersen Trond Roy Lye Il 1 5:06.15 1:52.34
109 1434 Lauvås Leif Ggl-Lillesand 3 5:08.55 1:55.14
110 1126 Jaasund Terje Sandnes Il 19 5:09.20 1:55.39
111 1468 Skryten John-Anders 8 5:10.43 1:57.02
112 1130 Kvassheim Lars Tore Aker Solutions 5 5:12.27 1:58.46
113 1464 Torall Finn Erik ProJure IL 5 5:13.05 1:59.24
114 1144 Lunde Tor Harald Gjesdal Kommune 21 5:14.13 2:00.32
115 1509 Skulstad Bjarte BMP 9 5:14.16 2:00.35
116 1160 Rødland Steinar Aker Egersund 19 5:14.34 2:00.53
117 1100 Fjelde Bjørn Magne Scana Steel 9 5:16.47 2:03.06
118 1078 Arnesen Hans Kristian Arnesen Bygg Bi 3 5:17.26 2:03.45
119 1108 Glendrange Helge Søgne Skikl 10 5:21.11 2:07.30
120 1190 Tveit Lars Johan Turrennklubben 9 5:21.58 2:08.17
121 1437 Ruenes John Terje Il Vindbjart 29 5:22.24 2:08.43
122 1153 Oseland Skjalg 3 5:22.37 2:08.56
123 1134 Larsen Sten Stavanger Kom. 2 5:26.20 2:12.39
124 1085 Bjørge Eldar Statoil Hydro B 1 5:33.04 2:19.23
125 1141 Lohne Tom Søgne Skikl 13 5:35.02 2:21.21
126 1163 Røyneberg Egil Conocophillips 11 5:37.08 2:23.27
127 1168 Sjøgren Gunnar 1 5:37.43 2:24.02
128 1520 Espedal Johan Fiskå IF 8 5:38.10 2:24.29
129 1187 Tjørhom Helge Eni Norge 8 5:39.57 2:26.16
130 1109 Goa Bjørn Audun Jåttå Vgs 1 5:40.19 2:26.38
131 1196 Østerberg Arve 1 5:44.01 2:30.20
132 1565 Oaland Ove Statoil 9 5:44.07 2:30.26
133 1115 Hersvik Magne 4 5:45.51 2:32.10
134 1089 Bø Arnfinn Sandnes Kommune 24 5:46.11 2:32.30
135 1103 Frestad Kenneth Lista Il 20 5:48.34 2:34.53
136 1086 Bjørgo Egil Exxonmobil 9 5:51.07 2:37.26
137 1553 Gjengedal Vidar ICA 3 5:57.22 2:43.41
138 1137 Lima Geir-Magne Dirdal Il 4 5:58.15 2:44.34
139 1191 Undheim Ola 2 6:16.21 3:02.40
140 1189 Torjesen Tor Einar 4 6:21.09 3:07.28
141 1091 Dale Jan Ove Relacom 14 6:36.58 3:23.17
142 1198 Øyslebø John Marnardal Il 28 6:44.56 3:31.15
143 1087 Bjørnevik Helge 1 7:01.59 3:48.18
144 1113 Haugen Anders Erik Eni Norge 4 7:14.54 4:01.13
158 påmeldte. 145 startet. 144 resultater.

M 56-60 år
1 1276 Ueland Sveinulv Helleland Il 31 3:26.31
2 1252 Næss Odd-Bjørn Rogaland Politi 31 3:30.31 04.00
3 1555 Johansen Terje AE Bil 28 3:40.31 14.00
4 1567 Aamodt Helge Imås IL 8 3:41.50 15.19
5 1217 Eikeland Per Agnar Bjerkreim Il 11 3:42.54 16.23
6 1260 Repstad Tor Bjarne Søgne Skikl 6 3:47.23 20.52
7 1210 Breiland Harry Gjesdal Il 31 3:49.39 23.08
8 1202 Austrud Kjell Olav Agder Energi Bi 30 3:50.30 23.59
9 1443 Sørensen Leif Pluss Bank 7 3:50.33 24.02
10 1224 Gilje Magnar Dirdal Il 31 3:51.10 24.39
11 1238 Kalsås Jan Sandnes Kommune 31 3:52.01 25.30
12 1201 Alsnes Otto Heli-Sport 32 3:54.05 27.34
13 1240 Knudsen Helge Turrennklubben 18 3:54.27 27.56
14 1227 Grutle Leif Haugesund O lag 5 3:55.08 28.37
15 1221 Finnby Bjørn G Conocophillips 12 3:59.40 33.09
16 1261 Roaldkvam Jakob Suldal Il 8 3:59.56 33.25
17 1267 Stokkeland Gustav Ganddal Il 32 4:01.50 35.19
18 1237 Johnsen Askild Bykle Il 12 4:03.05 36.34
19 1556 Mjåland Ivar Oddersjaa IL 1 4:04.03 37.32
20 1266 Skretting Håkon Varhaug Il 23 4:04.11 37.40
21 1230 Gundersen Ove Depro Bil 10 4:04.44 38.13
22 1263 Ryan Jostein Håvard Ganddal Il 11 4:06.26 39.55
23 1277 Vadla Steinar Suldal Il 14 4:07.35 41.04
24 1248 Myrum Tarald Valle Il 28 4:07.49 41.18
25 1241 Kommedal Egil Lyse Bil 12 4:08.29 41.58
26 1265 Skjærpe Tor Rasmus Petoro Aktiv 9 4:08.55 42.24
27 1259 Pedersen Kåre 32 4:09.02 42.31
28 1229 Gudmundsen Kristoffer Stegaberg Il 27 4:09.13 42.42
29 1278 Vatland Ove Block Berge Byg 26 4:10.39 44.08
30 1272 Søyland Olaf Flekkefjord Kaj 17 4:13.40 47.09
31 1442 Holvik Øystein Kr.sand Kommune 17 4:18.25 51.54
32 1527 Fjermeros Hallvard 5 4:18.44 52.13
33 1236 Idland Harald Bjerkreim Il 18 4:22.04 55.33
34 1287 Aarflot Hans-Olav Randaberg Il 22 4:22.13 55.42
35 1529 Fjellså Olav Bp 11 4:26.01 59.30
36 1208 Bostrøm Dan 1 4:26.53 1:00.22
37 1206 Berge Steinar R. Xstrata Bil 5 4:29.33 1:03.02
38 1249 Neverdahl Jan Egil Dnb Nor 20 4:30.32 1:04.01
39 1256 Omdal Oddvar Kruse Smith 14 4:32.34 1:06.03
40 1270 Svihus Helge Henning Olsen B 24 4:34.35 1:08.04
41 1472 Sodeland Sigurd 4 4:36.37 1:10.06
42 1216 Eikeland Paul 14 4:38.40 1:12.09
43 1239 Kjellevold Kjell Henning Sus Bil 11 4:39.35 1:13.04
44 1242 Kristensen Kurt Egil Knaben Il 17 4:40.59 1:14.28
45 1284 Øksendal Jan Ove Tonstad Il 16 4:41.00 1:14.29
46 1223 Frøyland Einar Jadarhus 18 4:41.17 1:14.46
47 1247 Mohaugen Einar Heli-Sport 21 4:41.57 1:15.26
48 1279 Vatland Sverre 32 4:42.17 1:15.46
49 1282 Vaage Sigurd Gjesdal Il 29 4:44.01 1:17.30
50 1213 Bø Ingolv 12 4:44.55 1:18.24
51 1218 Eitland Gudmund Tonstad Il 30 4:44.57 1:18.26
52 1269 Støle Rolf Il Giv-Akt 31 4:48.35 1:22.04
53 1257 Ousdal Asbjørn Sirdal Skilag 27 4:49.02 1:22.31
54 1207 Berget Magne Sus Bil 5 4:50.12 1:23.41
55 1226 Grude Kåre Helleland Il 27 4:55.56 1:29.25
56 1262 Roland Erling Uis Bil 10 4:56.30 1:29.59
57 1275 Tvedt Tore Romon Vaulen Okl 19 4:57.13 1:30.42
58 1246 Moen Jan Robert Statoil Hydro B 25 4:59.29 1:32.58
59 1466 Rasmussen Helge Sunde Egersund Mandsangf. 2 5:00.20 1:33.49
60 1235 Høyen Jan Statoil Hydro B 13 5:01.20 1:34.49
61 1446 Wold Morten Olaf Sørco Bil 9 5:01.22 1:34.51
62 1441 Heitmann John Smedsvig Heitma 1 5:01.42 1:35.11
63 1215 Eidesen Ben Olav Hydro Karmøy Bi 5 5:03.29 1:36.58
64 1214 Carstens Eilif Talisman Energy 6 5:05.46 1:39.15
65 1205 Bell Asgeir Stav. Kommune B 25 5:08.03 1:41.32
66 1243 Langeseth Kåre Statoil Hydro B 16 5:09.15 1:42.44
67 1219 Eldhuset Torgrim Agder Energi Bi 7 5:09.25 1:42.54
68 1264 Sirevåg Randulf Sandnes Il 29 5:10.19 1:43.48
69 1255 Oltedal Hallvard Brusand Il 8 5:18.21 1:51.50
70 1557 Birkeland Kurt 3 5:20.42 1:54.11
71 1234 Hollund Leif Gustav Statoil Hydro B 12 5:21.19 1:54.48
72 1273 Tengesdal Mikal Tengesdal Sport 32 5:24.25 1:57.54
73 1274 Thorsen Geir Søgne Skikl 1 5:24.59 1:58.28
74 1211 Bue Kristen Marnardal Il 21 5:25.25 1:58.54
75 1503 Ødegård Øyvind Krik Arendal 3 5:28.50 2:02.19
76 1251 Nevland Torvald Elektro Maskin 7 5:29.01 2:02.30
77 1440 Fjell Knut Harry Statoil Bil 8 5:31.31 2:05.00
78 1244 Midtbø Jan In-Sporten 1 5:33.32 2:07.01
79 1459 Bjerkelund Jan Kåre RCC 19 5:34.11 2:07.40
80 1502 Hagen Hans Olav Statens vegvesen BIL 1 5:35.03 2:08.32
81 1439 Bendixen Øistein Baker Oil Tools 3 5:37.52 2:11.21
82 1281 Voll Bendik Sr-Bank Bil 26 5:39.23 2:12.52
83 1222 Fosshaugen Johannes Mandal Turnf. 3 5:39.41 2:13.10
84 1483 Aalgaard Tor Gjesdal Il 12 5:40.16 2:13.45
85 1285 Øye Stig 26 5:40.17 2:13.46
86 1203 Bakken Asbjørn Kck 2 5:43.58 2:17.27
87 1232 Hamre Petter Total 24 5:46.26 2:19.55
88 1253 Olsen Reidar Varheim Il Holværingen 20 5:51.42 2:25.11
89 1225 Gravdal Arne Time Sparebank 32 5:54.01 2:27.30
90 1233 Hetland Gunnar Inge Sandnes Sp.bil 12 6:03.48 2:37.17
91 1271 Søyland Kjell Bjerkreim Il 14 6:04.47 2:38.16
92 1204 Bakken Per Jan Sirdal Skilag 30 6:05.28 2:38.57
93 1444 Tysse Sigbjørn Energym 7 6:11.25 2:44.54
94 1445 Undheim Sverre 8 6:21.48 2:55.17
95 1286 Åkset Leiv Bp 8 6:33.54 3:07.23
96 1268 Strøm Eivind Eni Norge 2 6:41.49 3:15.18
97 1283 Wold John Olav Eni Norge 1 6:48.25 3:21.54
98 1250 Nevestveit Ånund D. M-I/ Swaco Bil 10 6:55.43 3:29.12
99 1231 Hamre Espen Buøy Oldboys 1 7:00.02 3:33.31
100 1522 Hole Lars Rune Mil 19 7:25.49 3:59.18
108 påmeldte. 101 startet. 100 resultater.

M 61-65 år
1 1531 Vehusheia Oddvar Dølemo IL 1 3:08.31
2 1550 Bronebakk Ivar Vindbjart Il 1 3:29.51 21.20
3 1292 Austerå Bjørn Kverneland Ski 26 3:34.09 25.38
4 1541 Jordan Bjørn Oddersjaa IL 10 3:42.48 34.17
5 1334 Ravndal Torbjørn T Gjesdal Il 11 3:54.24 45.53
6 1349 Tjemsland Kjell Varhaug Il 28 3:57.27 48.56
7 1354 Aamlid Tarald 19 3:58.16 49.45
8 1348 Terjesen Kåre Froland Il 5 4:00.13 51.42
9 1331 Ommundsen Arne Faber Bygg Bil 31 4:02.06 53.35
10 1449 Vesterhus Øystein Xstrata Bil 19 4:02.18 53.47
11 1325 Momrak Toralf Førsdal Spinn V 4 4:02.30 53.59
12 1310 Hagland Olav Eni Norge 7 4:02.46 54.15
13 1346 Svennevig Tore Posten Bil 28 4:02.54 54.23
14 1515 Aareskjold Arne Shell Sport 4 4:04.11 55.40
15 1345 Strandberg Jan Magne Reber Sch Bil 27 4:06.09 57.38
16 1296 Bø Hans Randaberg Kommu 31 4:06.28 57.57
17 1313 Håland Mindor Jernbanen Bil 27 4:08.11 59.40
18 1355 Aaslid Tormod Hå Kommune Bil 28 4:08.12 59.41
19 1307 Gloslie Svein Erik Boligprodusente 28 4:09.32 1:01.01
20 1321 Lund Lars Ove Aktiv 31 4:10.22 1:01.51
21 1347 Svihus Kjell Alfred Kruse Smith 31 4:10.30 1:01.59
22 1304 Finnseth Finn Andreas Sørreisa Il 3 4:12.50 1:04.19
23 1447 Bjorå Thor Lillesand Il 29 4:16.19 1:07.48
24 1343 Skjeldal Kjell Inge Sandnes Il 31 4:17.13 1:08.42
25 1315 Josefsen Inge Hilberg Bykle Il 25 4:19.35 1:11.04
26 1298 Bøe Nils Ragnar Turennklubben 30 4:21.13 1:12.42
27 1328 Nilsen Øystein Kristoffer Oddersjaa 24 4:23.57 1:15.26
28 1326 Mushom Trygve K.v.s. Lyngdal 29 4:24.22 1:15.51
29 1336 Robstad Odd Harald Otra Il 27 4:26.39 1:18.08
30 1318 Leirvik Kolbjørn Sandnes Il 28 4:27.32 1:19.01
31 1350 Tveita Arne Sola Kommune Bi 22 4:30.23 1:21.52
32 1332 Opofte Martin Knaben Il 31 4:36.55 1:28.24
33 1294 Bredland Floke Søgne Skikl 15 4:37.58 1:29.27
34 1309 Haga Ove 32 4:39.25 1:30.54
35 1327 Nilsen Hans Jakob Oddersjaa 29 4:41.32 1:33.01
36 1301 Eidsvig Erik Turennklubben 20 4:43.42 1:35.11
37 1289 Andersen Odd Klepp Il 30 4:46.00 1:37.29
38 1312 Hestness Trygve Sus Bil 5 4:48.35 1:40.04
39 1299 Egebø Magnar Konsmo Il 22 4:53.29 1:44.58
40 1330 Olaussen Snorre Eni Norge 3 4:54.42 1:46.11
41 1324 Mattingsdal Kjell Magnus Matningsdal Il 30 4:55.11 1:46.40
42 1353 Vatland Osvald Bjarne Veidekke 30 4:56.31 1:48.00
43 1339 Severinsen Jarl Søgne Skikl 17 4:56.51 1:48.20
44 1338 Salvesen Christen Inge Dnb Nor 11 4:59.49 1:51.18
45 1303 Ellingsen Per Brun Conocophillips 31 5:01.39 1:53.08
46 1333 Rannestad Åsleik Stavangerreg. H 16 5:06.33 1:58.02
47 1300 Egeland Leif Emil T. Stangeland 26 5:09.21 2:00.50
48 1323 Mandt Olav Bykle Il 24 5:09.40 2:01.09
49 1319 Liland Reidar Lyse Bil 25 5:16.19 2:07.48
50 1290 Arentz Peter Flekkefjord Ski 20 5:17.38 2:09.07
51 1340 Sivertsen Torjus Smi Humanutvikl 2 5:17.50 2:09.19
52 1316 Krohn-Pettersen Harald Turrennklubben 31 5:20.35 2:12.04
53 1288 Andersen Kai Elkem Bil 2 5:22.42 2:14.11
54 1317 Lauvskar Hallvard Telenor 6 5:26.17 2:17.46
55 1342 Skjefrås Bjørn Titania Bil 28 5:26.19 2:17.48
56 1335 Risdal Sigurd Olav Felleskjøpet Bi 9 5:31.11 2:22.40
57 1308 Greibesland Alf 32 5:33.48 2:25.17
58 1341 Skarpengland Jan Søgne Skikl 3 5:34.47 2:26.16
59 1302 Ekrann Steinar Aker Solutions 1 5:35.28 2:26.57
60 1305 Fredriksen Øivind Søgne Skikl 7 5:37.31 2:29.00
61 1320 Lohne Finn Søgne Skikl 32 5:40.09 2:31.38
62 1352 Undheim Arvid Sandnes Il 32 5:40.12 2:31.41
63 1295 Bringsdal Øyvind 15 5:40.48 2:32.17
64 1329 Nygaard Leif Statoil Bil 8 5:40.58 2:32.27
65 1351 Uglem Gunnar 15 5:44.43 2:36.12
66 1337 Romsdal Simen Georg 4 5:50.57 2:42.26
67 1297 Bødalen Kåre 4 5:55.47 2:47.16
68 1291 Asheim Bjarne Bertel O. Steen 15 5:58.36 2:50.05
69 1314 Jacobsen Jostein Telesport 28 5:58.50 2:50.19
70 1306 Gjesdal Odd Sandved Il 1 6:00.08 2:51.37
71 1322 Lærdal Åge Sus Bil 4 6:21.08 3:12.37
72 1448 Veland Kjell Bjørn Jaffa 1 7:29.48 4:21.17
76 påmeldte. 72 startet. 72 resultater.

M 66-70 år
1 1362 Flaten Olav Hisøy Ok 10 3:29.00
2 1386 Skregelid Ivar Tonstad Il 32 4:06.55 37.55
3 1551 Tjørnhom Ingvald Knaben Il 32 4:17.51 48.51
4 1391 Ølstørn Gudmund Kristian Stegaberg Il 24 4:22.40 53.40
5 1372 Homme Georg Øvrebø Il 31 4:24.06 55.06
6 1382 Risnes Per Johannes Tonstad Il 32 4:28.14 59.14
7 1375 Lindhom Tor Flekkefjord Ski 15 4:31.47 1:02.47
8 1450 Bjelland Harald Vindbjart Ski 19 4:34.25 1:05.25
9 1374 Krumsvik Jan 32 4:38.26 1:09.26
10 1542 Fidje Bjarne Oddersjaa IL 18 4:41.52 1:12.52
11 1381 Reinås Håkon Varhaug Il 30 4:42.22 1:13.22
12 1451 Vardaasen Gunnar Il Imås 23 4:43.26 1:14.26
13 1368 Haugland Arne Vennesla Cyk. 4 4:47.40 1:18.40
14 1519 Lindland Torvald Turrennklubben 29 4:56.08 1:27.08
15 1388 Varhaug Eirik J. Varhaug Il 27 4:56.56 1:27.56
16 1385 Skjørestad Vegard 27 4:57.25 1:28.25
17 1378 Nedrebø Arvid Bjerkreim Il 27 4:59.02 1:30.02
18 1384 Skjeldal Sigve Bærum Skiklubb 31 4:59.35 1:30.35
19 1371 Holte Arne Hallvard Oddersjaa 28 5:05.26 1:36.26
20 1528 Sivertsen Ragnvald Brusand Il 28 5:07.12 1:38.12
21 1356 Askildsen Erling Søgne Skiklubb 16 5:08.33 1:39.33
22 1383 Salthe Svein Turrennklubben 8 5:14.18 1:45.18
23 1363 Garstad Sigurd Emil Turrennklubben 31 5:14.33 1:45.33
24 1373 Houge-Thiis Thomas Turennklubben 32 5:18.26 1:49.26
25 1357 Askildsen Harald Søgne Skikl 3 5:27.14 1:58.14
26 1360 Brottveit Gunnar Valle Il 31 5:28.14 1:59.14
27 1380 Nilsen Bernhard Hartvik Turennklubben 32 5:30.19 2:01.19
28 1387 Strømberg Leif Aker Solutions 31 5:30.46 2:01.46
29 1469 Lyshol Arne Jostein Klepp Bil 24 5:34.12 2:05.12
30 1389 Vatne Harald Bjarne Lærdal Medical 14 5:37.39 2:08.39
31 1390 Vesterhus Per Sørlandet Sykeh 32 5:47.28 2:18.28
32 1358 Bekkeheien Jan A Sandnes Kommune 21 5:48.16 2:19.16
33 1361 Eriksen Egil Turennklubben 26 5:49.07 2:20.07
34 1365 Gundersen Nils Gunnar Turennklubben 22 5:52.09 2:23.09
35 1376 Maudal Kjell Kverneland Bil 32 5:53.25 2:24.25
36 1366 Halvorsen Halvor Johan Turennklubben 32 5:55.14 2:26.14
37 1369 Hjetland Oddbjørn Kr Sand Otk 32 6:10.04 2:41.04
38 1359 Bjelland Kjell 11 6:16.08 2:47.08
39 1370 Holbæk Harald Oddersjaa 31 6:17.56 2:48.56
40 1364 Gilje Sverre Bp 16 6:33.53 3:04.53
41 1379 Nikolaisen Ingolf Dnb Nor 4 6:41.08 3:12.08
46 påmeldte. 42 startet. 41 resultater.

M 71-75 år
1 1453 Giverhaug Olaf Tormod Skilag 2 4:24.04
2 1454 Hausberg Oliver Martin Hjelmeland Il 24 4:53.08 29.04
3 1525 Heradstveit Trygve SAS 28 5:06.12 42.08
4 1395 Gerrard Johan Nicolai Kristiansand Ro 16 5:20.35 56.31
5 1455 Mydland Jørgen Hægebostad Il 18 5:31.04 1:07.00
6 1397 Jensen Fred Arild Total 16 6:17.44 1:53.40
7 1399 Aagesen Ingnar Åmål Okl. 1 6:45.33 2:21.29
8 1398 Log Torolv 1 7:19.58 2:55.54
12 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.

M 76 år og eldre
1 1539 Amdal Oskar Stegaberg Il 17 5:01.47
2 1563 Medby Jann Moi Il 27 5:46.28 44.41
3 1400 Klungtveit Alfred Sandnes Kommune 30 6:09.03 1:07.16
4 1532 Michelsen Alfred Flekkefjord Skilag 29 6:54.50 1:53.03
5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

Trimklasse
1 0500 Nilsen Per Arne Oddersjaa IL 2 3:29.54
2 0108 Jekteberg Robert Bykle Il 10 3:36.28 06.34
3 0106 Jakobsen Rolf Greipstad Ski O 2 3:36.46 06.52
4 0418 Vatnedalen Vegard 1 3:42.08 12.14
5 0267 Torgersen Kjetil Helleland Il 15 3:43.39 13.45
6 0262 Tjørve Arild Krik 1 3:51.06 21.12
7 0331 Hobbesland Arnfinn Eiken il 2 4:01.37 31.43
8 0072 Gunstveit Oddleif Gunstveit Il 2 4:05.20 35.26
9 0441 Busch Ove Sørlandet sykehus Arendal 2 4:06.09 36.15
10 0226 Skavland Bård Rønning Elektro 1 4:08.54 39.00
11 0092 Hetland Thomas Helleland Il/gt 4 4:09.30 39.36
12 0271 Torgersen Øyvind Optimera Bil 1 4:10.07 40.13
13 0467 Ravndal Svein Ryfylke Sykkelklubb 28 4:11.24 41.30
14 0414 Kristiansen Øystein Krik 25+ 3 4:11.43 41.49
15 0052 Frafjord Asgeir 6 4:12.00 42.06
16 0263 Tobiassen Rune Frikirken 2 4:15.25 45.31
17 0379 Kleggetveit Ingunn Eiken Il 3 4:17.08 47.14
18 0422 Verdal Torgeir Hægebostad Il 18 4:17.48 47.54
19 0145 Lovra Nils Inge Hebnes Il 1 4:17.53 47.59
20 0394 Løyning Ståle APPLY 4 4:19.31 49.37
21 0232 Sodefjed Oddvar Hellemyr Skilag 2 4:19.51 49.57
22 0309 Aasen Tor Anders Hellemyr Skilag 2 4:19.52 49.58
23 0289 Viervang Jon Steinar Spareb. Pluss B 1 4:20.16 50.22
24 0225 Skagestad Aud Stavdal Bykle Il 5 4:22.00 52.06
25 0477 Thorsland Roger Agder Energi BIL 4 4:22.50 52.56
26 0129 Kvame Kristen Skagen Bil 2 4:25.01 55.07
27 0495 Rasmussen Dag CSF 6 4:26.45 56.51
28 0437 Næverdal Torgrim Køllekammeratene Grimstad 1 4:26.47 56.53
29 0261 Thorsland Geir Kåre Neg 4 4:27.19 57.25
30 0277 Tveiten Rune Skarpenes Rør A 3 4:30.19 1:00.25
31 0058 Gausdal Marit Greipstad Ski O 1 4:30.28 1:00.34
32 0285 Vesterhus Egil Optimera Bil 1 4:30.56 1:01.02
33 0224 Sivertsen Jan H Dnb Nor 31 4:31.19 1:01.25
33 0345 Olsnes Rune Drange Dnb Nor 10 4:31.19 1:01.25
35 4018 Egeland Terje Moi Il 6 4:32.47 1:02.53
36 0008 Augland Nils Tore Agder Energi Bi 4 4:33.01 1:03.07
37 0469 Alvar Steinar Sverige 1 4:33.53 1:03.59
38 0057 Gausdal Helge Greipstad Ski O 3 4:35.22 1:05.28
39 0257 Thomassen Raymond Optimera Bil 2 4:35.38 1:05.44
40 0067 Granli Audun Optimera Bil 2 4:35.39 1:05.45
41 0487 Eikeland Ivar Vennesla IL 4 4:37.35 1:07.41
42 0095 Holta Karl Scana Steel 6 4:38.09 1:08.15
43 0245 Svensen Gunnar Rønning Elektro 1 4:38.39 1:08.45
44 0026 Bredesen Beate Skagen Bil 7 4:39.36 1:09.42
45 0481 Egeland Jarle Ulv IL 15 4:41.51 1:11.57
46 0443 Gaarder Anne Hovden Sportsklubb 1 4:41.59 1:12.05
47 0328 Haugland Edvard Tigerberget F. 3 4:42.17 1:12.23
48 0166 Myklebust Kristoffer Stormesk 3 4 4:42.18 1:12.24
49 0317 Bø Leif Sr-Bank Bil 15 4:42.28 1:12.34
50 0085 Heier Dag Erik Optimera Bil 2 4:44.04 1:14.10
51 0105 Jahnsson Lillian L. #NAVN? 1 4:44.37 1:14.43
52 0348 Pedersen Kjell Tore Midtbygden Il 4 4:47.42 1:17.48
53 0353 Rolke Heidi 1 4:48.39 1:18.45
54 0139 Larsen Knut Inge Optimera Bil 1 4:49.09 1:19.15
55 0483 Egeland Leif Ulv IL 4 4:49.49 1:19.55
56 0436 Kristiansen Edvin Gunnar Krik 2 4:50.21 1:20.27
57 0002 Andersen Atle Stav Aftenblad 11 4:50.26 1:20.32
58 0419 Øglænd Per Ove Sandnes Sparebank 4 4:50.43 1:20.49
59 0420 Øglænd Tone Sndnes Sparebank 1 4:50.44 1:20.50
60 0218 Serigstad Jonny 1 4:51.13 1:21.19
61 0401 Røed Andreas 1 4:51.44 1:21.50
62 0060 Gjerde Jostein Dnb Nor 5 4:51.46 1:21.52
63 0448 Vistnes Arnt Helge 14 4:52.10 1:22.16
64 0241 Svebestad Erlend 1 4:52.11 1:22.17
65 0160 Modalen Richard Optimera Bil 1 4:52.16 1:22.22
66 0039 Eikeland Frank Kruse Smith 1 4:54.04 1:24.10
67 0216 Senum Tor Flekkefjord Ski 1 4:54.07 1:24.13
68 0486 Eikeland Kåre Vennesla IL 1 4:54.44 1:24.50
69 0480 Drange kjell Ulv IL 3 4:54.55 1:25.01
70 0366 Vagle Bernt Harald 2 4:55.49 1:25.55
71 0468 Asbjørnsen Rune 1 4:55.53 1:25.59
72 0091 Hetland Stig Livsnyterene 2 4:56.22 1:26.28
73 0455 Todnem Signe Ocean Rig 4 4:57.12 1:27.18
74 0372 Østrem Oddvar 1 4:58.45 1:28.51
75 0292 Vikeså Nicolai Ringøen Ik Start 1 4:59.13 1:29.19
76 0229 Skryten Daniel Ullandhaug Usk 1 4:59.20 1:29.26
77 0003 Andersen Bjørnar Optimera Bil 2 4:59.30 1:29.36
78 0377 Helgesen Fredrik Intersport Stavanger 1 4:59.37 1:29.43
79 0496 Lossius Ole BRG Entrepenør 9 5:01.31 1:31.37
80 2133 Meland Signe Egeland Moi Il 2 5:02.45 1:32.51
81 0393 Skaland Ivar Sus Bil 8 5:03.03 1:33.09
82 0408 Kjellevik Frode 2 5:03.24 1:33.30
83 0323 Ellingsen Carl Christian Rønning Elektro 1 5:04.10 1:34.16
84 0009 Bachmann Reinhard 1 5:04.16 1:34.22
85 0243 Sveen Mathias Stav Aftenblad 2 5:04.21 1:34.27
86 0525 Sørensen Dag KBR 3 5:04.42 1:34.48
87 0523 Premak Terje Aktiv Gruppen 3 5:04.46 1:34.52
88 0059 Gjeitanger Olav 1 5:04.50 1:34.56
89 0506 Dåsvatn Øyvind 11 5:04.56 1:35.02
90 0507 Karlstad Bård 10 5:04.57 1:35.03
91 0445 Bakke Rune Meinich Talisman Bil 4 5:05.12 1:35.18
92 0070 Gudmann Søren Talisman Bil 1 5:05.30 1:35.36
93 0446 Wicholm Ronny BP BIL 1 5:05.43 1:35.49
94 0259 Thorsen Jens Arne Sandnes Sp.bil 2 5:07.01 1:37.07
95 0347 Omsland Sigmund 1 5:07.02 1:37.08
96 0466 Larsen Paul Staal Jørpeland 11 5:07.33 1:37.39
97 0125 Kristiansen Ingve Nor Sea Bil 7 5:07.39 1:37.45
98 0273 Tunge Henning Norsea Bil 5 5:07.43 1:37.49
99 0498 Mykland Ole Harald 1 5:08.28 1:38.34
100 0452 Thorske Tormod Linjebygg Offshore 5 5:08.51 1:38.57
101 0086 Helgeland Ola H. Gjesdal Il 30 5:08.53 1:38.59
102 0336 Madland Geir Byggmakker Eftevaag 1 5:09.13 1:39.19
103 0352 Risa Steinar Undheim Il 6 5:09.49 1:39.55
104 0176 Nordli Roy Norproff Advoka 2 5:10.19 1:40.25
105 0527 Bøen Endre 1 5:10.21 1:40.27
106 0385 Søyland Andreas Gjesdal Il 1 5:10.29 1:40.35
107 0195 Refvem Gurli Marie Moi Il 1 5:10.36 1:40.42
108 0424 Verdal Tove Hamran Hægebostad Il 10 5:10.37 1:40.43
109 0329 Haukalid Snorre Søm Il 4 5:11.20 1:41.26
109 0473 Monsen Bjarte Teekaye Shipping 2 5:11.20 1:41.26
111 0233 Soggemoen Robert Can Ski Team 5 5:11.39 1:41.45
112 0340 Myklebust Svein Olav 7 5:12.06 1:42.12
113 0293 Viste Steinar 1 5:12.07 1:42.13
114 0079 Hansen Henrik Aas 1 5:12.09 1:42.15
115 0231 Snemyr Kurt Jr. Dyreparken 6 5:12.32 1:42.38
116 0213 Shafizadeh Pourya Sandnes Sp.bil 1 5:13.16 1:43.22
117 0071 Gudmestad Odd Einar Marvik Service 2 5:13.53 1:43.59
118 0147 Lunde Johnny Lyse Bil 14 5:13.59 1:44.05
119 0045 Ertvaag Sindre 1 5:14.21 1:44.27
120 0513 Eidjard Anders Sparebanken+ BIL 1 5:14.34 1:44.40
121 0140 Lillebergen Eli Øvrebø Kraftlag 2 5:14.50 1:44.56
122 0472 Dahle Anders 1 5:14.54 1:45.00
123 0339 Mosby Jostein Saint-Gobain 4 5:14.55 1:45.01
124 0137 Langseth Asbjørn Mastra Il 3 5:15.11 1:45.17
125 0413 Tveit Åsulv 2 5:15.15 1:45.21
126 0528 Ellingsberg Tor Kristian Øvrebø Kraftlag 1 5:15.16 1:45.22
127 0260 Thoresen Tronn Knaben Il 2 5:15.28 1:45.34
128 0155 Melberg Tor Inge Ståltrim 2 5:15.54 1:46.00
129 0170 Nepstad Per Jan Agder Biltilpas 3 5:16.03 1:46.09
130 0122 Knutsen Knut Joar Repstad Anlegg 2 5:16.04 1:46.10
131 0493 Håvorsland Arvid Otera 1 5:16.18 1:46.24
132 0196 Reilstad Ingvar Kreatel As Bil 1 5:16.49 1:46.55
133 0296 Warrington Titmohy Skagen Bil 1 5:17.12 1:47.18
134 0381 Birkeland Grethe Hægebostad Il 3 5:17.22 1:47.28
135 0363 Torkelsen Anders Intersp. Amfi M 1 5:17.45 1:47.51
136 0516 Sådland Geir Ove Bukeland Bruk 1 5:18.02 1:48.08
137 0188 Paulsen Arne 1 5:18.08 1:48.14
138 0435 Nygård Trond Solheim Langdistanse 4 5:18.18 1:48.24
139 0349 Rasmussen Eilif 2 5:18.28 1:48.34
140 0174 Nevland Kurt Aalg.sykkel sp 3 5:19.03 1:49.09
141 0471 Rød Anders Teekaye Shipping 2 5:19.12 1:49.18
142 0338 Midtun Øyvind Norsk Fiberopti 3 5:20.11 1:50.17
143 0517 Bukeland Jan Rune Bukeland Bruk 2 5:20.32 1:50.38
144 0359 Svensen Morten 1 5:20.37 1:50.43
145 0433 Grimsmo Ole Talisman Bil 1 5:20.40 1:50.46
146 0369 Våge John-Kåre Palmer Johnson 7 5:22.11 1:52.17
147 0484 Bergstøl Ole Asbjørn 2 5:22.19 1:52.25
148 0392 Hageland John Øvrebø Il 1 5:22.25 1:52.31
149 0239 Strømme Kristen Tigerberget F. 2 5:24.47 1:54.53
150 0265 Tollaksen Tor Gunnar Stav Aftenblad 1 5:25.56 1:56.02
151 0192 Ramsfjell Morten 4 5:27.00 1:57.06
152 0515 Skårdal Kai Bukeland Bruk 1 5:27.04 1:57.10
153 0088 Helland Johannes Hebnes Il 1 5:27.22 1:57.28
154 0464 Rein Jens Kristian Staal Jørpeland 2 5:27.42 1:57.48
155 0315 Berg Åse Sus Bil 7 5:28.00 1:58.06
156 0350 Rasmussen Siri 1 5:28.01 1:58.07
157 0474 Halvorsen Geir Ove Gjeddas skiskole 2 5:28.21 1:58.27
158 0450 Haualand Ragnar 1 5:28.56 1:59.02
159 0150 Løge Andreas Øvrebø Kraftlag 5 5:29.30 1:59.36
160 0438 Pedersen Christian Krik 2 5:31.12 2:01.18
161 0023 Borsheim Jo Håvard Dnb Nor 1 5:31.18 2:01.24
162 0478 Dovland Halvard Kristiansand kajakklubb 2 5:31.31 2:01.37
163 0169 Mørkesdal Åge Spareb. Pluss B 1 5:32.13 2:02.19
164 0499 Bjovand Heidi 1 5:32.16 2:02.22
165 0300 Waage Harald Heli-Sport 4 5:32.33 2:02.39
166 0093 Hjertevikrem Nina Uib 5 5:32.46 2:02.52
167 0185 Ovedal Jon Tonstad Il 3 5:33.07 2:03.13
168 0322 Eillertsen Arvid Rønning Elektro 1 5:33.14 2:03.20
169 0320 Dubland Mari 3 5:33.20 2:03.26
170 0351 Rein Lis Højmark Il Staal 3 5:33.48 2:03.54
171 0386 Søyland Bjørn A. 1 5:34.05 2:04.11
172 0046 Fidjeland Torjus 32 5:34.43 2:04.49
173 0120 Kjetilstad Øyvind Team Kjetilstad 9 5:35.20 2:05.26
174 0301 Zachariassen Petter Spareb. Pluss B 1 5:35.44 2:05.50
175 0307 Aarreberg Jan Inge Sandnes Sp.bil 2 5:35.54 2:06.00
176 0013 Barstad Margrethe Hå Kommune Bil 10 5:35.59 2:06.05
177 0104 Jacobsen Jens Optimera Bil 2 5:36.04 2:06.10
178 0041 Emmerhoff Stefan Gaute 3 5:36.05 2:06.11
179 0360 Sørheim Jan Ove Baker Oil Tools 3 5:36.12 2:06.18
180 0256 Thomassen Harald Fløy 4 5:36.18 2:06.24
181 0152 Løvgren Berit 1 5:36.22 2:06.28
182 0411 Kristoffersen Jens Sus Bil 1 5:37.21 2:07.27
183 0451 Sangesland Astrid Øvrebø Il 1 5:37.22 2:07.28
184 0510 Tønnesen Marthe 1 5:37.33 2:07.39
185 0509 Tønnesen Erik 2 5:37.40 2:07.46
186 0354 Salte Rune Nærbø Il 10 5:37.48 2:07.54
187 0217 Serigstad Gabriel Relacom 2 5:38.12 2:08.18
188 0456 Pedersen Magne Eiken Il 1 5:38.26 2:08.32
189 0031 Bøifot Terje 10 5:38.54 2:09.00
190 0083 Haukelid Ruben 1 5:39.38 2:09.44
191 0511 Tønnesen Henrik 1 5:39.42 2:09.48
192 0006 Apeland Runar 17 5:40.26 2:10.32
192 0501 Berge Henrik Gimletroll 1 5:40.26 2:10.32
194 0076 Halderaker Halvard Statoil Hydro B 4 5:40.41 2:10.47
195 0324 Eltervåg Charlotte Bouvet 1 5:40.42 2:10.48
196 0430 Hetland Thomas Frederick 1 5:40.56 2:11.02
197 0082 Haukelid Gunnar 6 5:41.48 2:11.54
198 0015 Berntsen Bernt Nærbø Il 8 5:41.56 2:12.02
199 0426 Røiseland Håvard Durapart Bil 1 5:42.15 2:12.21
200 0252 Tengelsen Eva Birgitte Sirdal Skilag 2 5:42.19 2:12.25
201 0530 Nordbø Jarl Inge 1 5:42.38 2:12.44
202 0286 Vestvik Herbjørn Dralle 2 2 5:42.57 2:13.03
203 0449 Jøssang Tor Inge Stavanger Aftenblad 1 5:44.21 2:14.27
204 0409 Arnesen Roald Fløy IL 2 5:44.26 2:14.32
205 0533 Fedjestad Lars Tore Gyland Il 1 5:44.28 2:14.34
206 0453 Wareberg Roy Dnb Nor 3 5:44.44 2:14.50
207 0068 Grøthe Engebret Øvrebø Kraftlag 5 5:44.48 2:14.54
208 0308 Aasen Thomas Øvrebø Kraftlag 19 5:44.50 2:14.56
209 0119 Kiledal Randi Øvrebø Kraftlag 17 5:44.52 2:14.58
210 0454 Baltzersen Per Arne Fabrikcom 22 5:45.14 2:15.20
211 0327 Grindalen Morgan Posten Bil 1 5:45.33 2:15.39
212 0005 Apeland Ingbjørn Aarbakke Bil 11 5:46.00 2:16.06
213 0203 Rosaz Thierry Total 1 5:46.01 2:16.07
214 0313 Bendixen Marit Sundsvik Fylkesmannen Ro 2 5:46.08 2:16.14
215 0164 Mouritsen Ole Morten Optimera Bil 1 5:46.10 2:16.16
216 0132 Kvinnsland Steinar Total 2 5:47.19 2:17.25
217 0282 Urdal Tormod 2 5:47.34 2:17.40
218 0223 Sivertsen Bjørn Sr-Bank Bil 4 5:48.02 2:18.08
219 0482 Kvinen Bjørn Ulv IL 24 5:48.08 2:18.14
220 0416 Berg Erlend Werner Valle Il 2 5:49.06 2:19.12
220 0417 Krohg Lina Valle Il 1 5:49.06 2:19.12
222 0415 Berg Øystein Valle Il 4 5:49.08 2:19.14
223 0387 Erevik Gunvor 2 5:49.57 2:20.03
224 0330 Hetland Inger Helen Sandnes Sp.bil 1 5:49.59 2:20.05
225 0505 Mykland Katrine 2 5:50.46 2:20.52
226 0504 Haugland Johanne 2 5:50.58 2:21.04
227 0049 Follesø Jorunn Frafjord Statoil Hydro B 16 5:51.04 2:21.10
228 0526 Bryne Åsta 1 5:51.12 2:21.18
229 0303 Aamdal Karl Øvrebø Kraftlag 12 5:51.13 2:21.19
230 3119 Lindanger Joachim 1 5:51.21 2:21.27
231 0508 Smemo Aud 2 5:51.25 2:21.31
232 0497 Winter Elisabeth 1 5:52.16 2:22.22
233 0375 Lundevold Jarle Øvrebø Il 1 5:52.45 2:22.51
234 0376 Lundevold Tove Øvrebø Il 2 5:52.49 2:22.55
235 0287 Vethe Arne Bygland Il 11 5:53.43 2:23.49
236 0314 Berentsen Johnny Nærbø Il 6 5:53.52 2:23.58
237 0044 Erland Johannes Optimera Bil 1 5:53.53 2:23.59
238 0078 Hansen Jan Soleng Sandnes Ulf 17 5:53.54 2:24.00
239 0390 Kvinen Atlak Turrennklubben 4 5:53.59 2:24.05
240 0215 Senum Ingunn Flekkefjord Ski 3 5:54.34 2:24.40
241 0355 Solli Tom-Arne Nor Dan Bil 4 5:54.41 2:24.47
242 0116 Jørgensen Liv Astri Oddersjaa 1 5:54.45 2:24.51
243 0029 Bø Kjartan Dralle 2 2 5:55.38 2:25.44
244 0157 Mikkelsen Ole Michael Sviland Bmx 17 5:56.00 2:26.06
245 0266 Toreid Vidar Bygland Il 30 5:56.08 2:26.14
246 0212 Sanne Evind Henning 1 5:56.23 2:26.29
247 0434 Haugland Borgar 2 5:56.28 2:26.34
248 0151 Løining Ketil Intersport Madl 1 5:56.43 2:26.49
249 0514 Carstens Karl-Jakob Knaben Il 1 5:56.48 2:26.54
250 0074 Haben Stein T Skagen Bil 1 5:57.03 2:27.09
251 0240 Stueland Elin Stav Aftenblad 4 5:57.11 2:27.17
252 0094 Hodne Sigurd 4 5:57.14 2:27.20
253 0210 Sagvaag Berit Sus Bil 10 5:57.18 2:27.24
254 0367 Vigre Hanne Haugesund Ish. 2 5:57.21 2:27.27
255 0429 Szalay Jeanette Fysio Forum 2 5:57.40 2:27.46
255 0447 Leidland Jan Gunnar Talisman Bil 1 5:57.40 2:27.46
257 0186 Owren Torunn Haugan Sandnes Il 5 5:58.09 2:28.15
258 0258 Thorsen Ingeborg M-I/ Swaco Bil 16 5:58.37 2:28.43
259 0081 Haugland Svein Gunnar Lemminkainen 1 5:58.55 2:29.01
260 0460 Mæhle Ove 10 5:58.57 2:29.03
261 0444 Søiland Pål Talisman Bil 2 5:59.26 2:29.32
262 0442 Johansen Arild Markens Kraft 1 5:59.42 2:29.48
263 0432 Aadland Atle StatoilHydro 1 6:00.28 2:30.34
264 0110 Johnsen Imgrid Elisabeth 1 6:00.36 2:30.42
265 0191 Ramsdal Elisabeth Randesund Il 1 6:00.46 2:30.52
266 0489 Mushom Anne Margit Lyngdal IL 1 6:00.52 2:30.58
267 0488 Mushom Bernt Lyngdal IL 3 6:00.53 2:30.59
268 0017 Birkeland Sigmund Bakke If 2 6:01.01 2:31.07
269 0200 Robertsen Einar Robert Spareb. Pluss B 1 6:01.29 2:31.35
270 0288 Vethe Marta Katrine Il Ørnar 1 6:02.23 2:32.29
271 0211 Sandaas Stig Haugesund Sykeh 1 6:02.37 2:32.43
272 0310 Åtland Nils Asbjørn Gyland Il 12 6:02.39 2:32.45
273 0439 Olsen Jan Tore 2 6:02.40 2:32.46
274 0502 Dolsvåg Ann-Helen SSHK BIL 2 6:03.07 2:33.13
275 0521 Ramsland Gunnar Halliclub 2 6:03.14 2:33.20
276 0421 Knutsen Thor-Andre Tonstad Il 1 6:04.06 2:34.12
277 0024 Brandasu Chris 1 6:04.16 2:34.22
278 0397 lislevand Harald 1 6:04.26 2:34.32
279 0156 Melby Petter Sandnes Sp.bil 1 6:04.47 2:34.53
280 0220 Setane Arne 1 6:06.23 2:36.29
281 0193 Ranestad Kristian 1 6:06.29 2:36.35
282 0425 Nygaard Helena StatoilHydro BIL 5 6:06.37 2:36.43
283 0011 Bakken Per Stav Aftenblad 22 6:06.57 2:37.03
284 0254 Thomassen Bjørg Spareb. Pluss B 5 6:07.45 2:37.51
285 0184 Osen Tor Gunnar 1 6:08.16 2:38.22
286 0100 Håkull Gudmund Sandnes Il 27 6:08.31 2:38.37
287 0016 Berntsen Øyvind Steinar Sokndal Kremflø 3 6:08.38 2:38.44
288 0238 Steen Vibeke 6 6:08.44 2:38.50
289 0249 Sørensen Bente Sparebanken Plu 4 6:09.09 2:39.15
290 0382 Haarr Palle Gunnar 9 6:09.22 2:39.28
291 0115 Josdal Johnny Øvrebø Kraftlag 4 6:10.07 2:40.13
292 0346 Omestad Torhild 1 6:10.31 2:40.37
293 0492 Foss Eli Anita Kvås Il 3 6:10.42 2:40.48
294 0490 Foss Asle Kvås Il 15 6:10.49 2:40.55
295 0099 Høyekvam Tor Olav 1 6:10.57 2:41.03
296 0319 Dorga Gaute Sirdal Skilag 1 6:10.58 2:41.04
297 0154 Mangseth Terje 1 6:11.15 2:41.21
298 0007 Askvik Dagfinn 1 6:11.23 2:41.29
299 0107 Jeiskelid Siv Kristin Bykle Il 4 6:11.26 2:41.32
300 0398 Olsen Terje Term 2 6:11.27 2:41.33
300 0399 Rosendahl Bjørn Tore Liverpool FC 2 6:11.27 2:41.33
302 0032 Churchfield Simon Talisman Norway 2 6:11.55 2:42.01
303 0237 Staveland Per Ove Talisman Energy 5 6:12.44 2:42.50
304 0529 Nordbø Joakim 1 6:13.03 2:43.09
305 0028 Byklum Kenneth Olsen 1 6:13.19 2:43.25
306 0298 Westbø Åge K Skagen Bil 5 6:13.56 2:44.02
307 0402 Kasin Knut Haugå Bygland Il 1 6:14.17 2:44.23
308 0463 Jørgensen Fredrik Vik Sparebank1 SR-Finans 3 6:14.18 2:44.24
309 0304 Østrem Jan Walter Hundvåg Fotball 8 6:14.41 2:44.47
310 0494 Axelsen Helene 1 6:15.16 2:45.22
311 0159 Modalen Bjørn Erik Optimera Bil 7 6:15.34 2:45.40
312 0102 Ims Leidulf Kreatel As Bil 3 6:15.45 2:45.51
313 0283 Vederhus Torkil 1 6:17.17 2:47.23
314 0462 Unsgård Frank Werner 3B BIL 10 6:17.35 2:47.41
315 0344 Næss Vegard 1 6:17.39 2:47.45
316 0334 Hæstad Sveinung Rønning Elektro 1 6:17.43 2:47.49
317 0457 Dalseg Eivind Bygland Il 1 6:17.49 2:47.55
318 0306 Aanestad Roy Gunstveit Il 2 6:17.55 2:48.01
319 0069 Guddal Per Henrik 1 6:18.06 2:48.12
320 0341 Nilsen Espen 1 6:19.42 2:49.48
321 0531 Mert Akin 1 6:19.47 2:49.53
322 0312 Andersen Helge Søgne Skikl 32 6:19.56 2:50.02
323 0361 Thorstensen Arne 3 6:20.44 2:50.50
324 0138 Lanne Vibeke 5 6:20.46 2:50.52
325 0362 Thorstensen Kim Andre 1 6:21.22 2:51.28
326 0190 Pettersen Helge Team Tarjeibu E 2 6:21.25 2:51.31
327 0087 Helgesen Per H. Øvrebø Kraftlag 1 6:22.23 2:52.29
328 0098 Hølland Anders Sandnes Sp.bil 1 6:22.55 2:53.01
329 0264 Tofte Einar Ragnvald National Oilwel 3 6:23.16 2:53.22
330 0202 Rohde Frank Stav Aftenblad 22 6:23.20 2:53.26
331 0053 Froland Per Kristian Optimera Bil 3 6:23.31 2:53.37
332 0318 Diessner Alex Turennklubben 1 6:23.54 2:54.00
333 0476 Vedøy John Gunnar Teekaye Shipping 1 6:24.31 2:54.37
334 0127 Krohn-Pettersen Ann-Helen Turennklubben 17 6:24.40 2:54.46
335 0370 Watts Robert Turennklubben 1 6:26.37 2:56.43
336 0299 Westergaard Helene Turennklubben 25 6:26.49 2:56.55
337 0325 Falnes Magne Turennklubben 3 6:26.51 2:56.57
338 0407 Hustoft Kay Turrennklubben 11 6:27.10 2:57.16
339 0033 Dagestad Tom Atea As 4 6:27.25 2:57.31
340 0124 Kristensen Tor Even 1 6:27.28 2:57.34
341 0117 Kallhovd Anita I. Spareb. Pluss B 1 6:27.40 2:57.46
342 0073 Guthe Anne Grethe 1 6:27.44 2:57.50
343 0465 Østerhus Kari Beate 1 6:28.08 2:58.14
344 0162 Mork Gunhild 1 6:28.27 2:58.33
345 0128 Kulien Frode Spareank 1 bil 1 6:28.51 2:58.57
346 0055 Førland Jane Stav Aftenblad 1 6:29.18 2:59.24
347 0001 Andersen Anders L. Stav Aftenblad 11 6:29.20 2:59.26
348 0333 Hughes Neal Turennklubben 1 6:30.23 3:00.29
349 0294 Vold Tore Soko 7 6:30.38 3:00.44
350 0470 Laugaland Johannes Hjelmeland Il 25 6:30.48 3:00.54
351 0337 Madtsen Lene Bruntveit Sr-Bank Bil 1 6:31.14 3:01.20
352 0373 Øvrebø Leif Roger Eigeli Skk 2 6:31.25 3:01.31
353 0389 Gletne Thorild Grindheim Il 2 6:33.49 3:03.55
354 0512 Håvemoen Odd Magne Furnes Hamjern BIL 1 6:33.53 3:03.59
355 0101 Håverstad Kåre Øvrebø Kraftlag 18 6:33.58 3:04.04
356 0158 Mjøs Jon Endre Seljeset 1 6:34.19 3:04.25
357 0242 Sveen Kristin Stav Aftenblad 8 6:35.53 3:05.59
358 0522 Serigstad Bente Kult kl. Store ord 1 6:36.12 3:06.18
359 0280 Uhlving Sverre Sus Bil 11 6:37.38 3:07.44
360 0144 Lohne Kristine 1 6:38.16 3:08.22
361 0077 Halvorsen Tor Inge Stav Aftenblad 7 6:38.45 3:08.51
362 0272 Torjusen Inger Dnb Nor Bil 8 6:38.53 3:08.59
363 0284 Veholmen Marit 1 6:38.54 3:09.00
364 0090 Hetland Marit Compendia 8 6:40.14 3:10.20
365 0219 Serigstad Per 1 6:40.55 3:11.01
366 0412 Tjetland Lyder 1 6:41.25 3:11.31
367 0475 Heradstveit Venke Aibel 2 6:41.38 3:11.44
368 0177 Nygaard Magnus Just Il 1 6:42.00 3:12.06
369 0161 Moe Atle Martin 1 6:43.22 3:13.28
370 0234 Solbakken Hege Stav Aftenblad 1 6:44.09 3:14.15
371 0276 Tveiten Karl Johan Birkenes Il 10 6:44.10 3:14.16
372 0089 Henriksen Ole-Gustav Apil 11 6:44.12 3:14.18
373 0178 Nygaard Øyvind Agder Energi Bi 7 6:44.39 3:14.45
374 0168 Mørkesdal Jorunn Spareb. Pluss B 1 6:44.43 3:14.49
375 0290 Vignes Kjell Rogal. Politidi 3 6:45.05 3:15.11
376 0173 Netland Lars Rune 6 6:45.45 3:15.51
377 0136 Langemyr Jarle Optimera Bil 1 6:46.52 3:16.58
378 0316 Breivik Grete Bykle Il 1 6:47.30 3:17.36
379 0096 Hulløen Gro Lillian Netla Sparebank1 Bil 1 6:48.26 3:18.32
380 0235 Solheim Eva-Britt 2 6:48.27 3:18.33
381 0084 Haukland Ann Sissel Moi Il 4 6:49.43 3:19.49
382 0133 Kydland Christian Sandnes Sp.bil 1 6:49.53 3:19.59
383 0182 Olsen Sidsel Il Holværingen 4 6:50.24 3:20.30
384 0403 Bjelland Ingunn Høiby Gti 1 6:50.34 3:20.40
385 0404 Bjelland Gisle 2 6:50.36 3:20.42
386 0440 Olsen Bjørn Eirik Landslaget 1 6:51.07 3:21.13
387 0103 Iversen Ole Andreas Mpm Bil 1 6:51.36 3:21.42
388 0121 Kloster Kjersti 3 6:51.38 3:21.44
389 0534 Eitland Gry Tonstad Il 14 6:52.02 3:22.08
390 0279 Ueland Øyvind Mastra Il 6 6:52.18 3:22.24
391 0491 Hindersland Leif Kåre Lyngdal IL 1 6:52.25 3:22.31
392 0246 Svindland Rune Sandnes Sp.bil 1 6:52.28 3:22.34
393 0228 Skryten Dagfrid Marie Gvs 4 6:53.36 3:23.42
394 0010 Bakken Berit Hellevik Vvs 5 6:54.27 3:24.33
395 0383 Malmin Jarle 1 6:55.56 3:26.02
396 0378 Ellingsen Eirik 1 6:56.07 3:26.13
397 0126 Kristoffersen Odd Sven Sandnes Sp.bil 3 6:58.02 3:28.08
398 0532 Svalheim Ellen Gjeving IL 3 6:59.30 3:29.36
399 0428 Berg Eva Stavanger Aftenblad 4 7:00.04 3:30.10
400 0205 Rosseland Silvia 1 7:00.13 3:30.19
401 0342 Nilsen Kjell Arvid National Oilwel 2 7:00.26 3:30.32
402 0427 Nilsen Rune Birkeland Bruk 2 7:00.30 3:30.36
403 0025 Braut Karianne 1 7:02.26 3:32.32
404 0388 Gletne Arne Grindheim Il 2 7:03.43 3:33.49
405 0384 Laland Tor-Sølve 1 7:03.48 3:33.54
406 0459 Johannessen Rita 1 7:04.14 3:34.20
407 0458 Kristensen Kari Synnøve Lillesand Il 1 7:05.12 3:35.18
408 0396 Skeie Tone Madland Sus Bil 2 7:05.32 3:35.38
409 0034 Dahl Olaug Bykle Il 2 7:06.17 3:36.23
410 0269 Torgersen Per Stav Aftenblad 15 7:07.29 3:37.35
411 0153 Madland Alf 20 7:08.37 3:38.43
412 0206 Rossaas Frank 1 7:10.24 3:40.30
413 0503 Holvik van Gastern Erik 2 7:10.50 3:40.56
414 0400 Karlsen Kjell Eivind trim 1 7:11.10 3:41.16
415 0061 Goa Sveinung 1 7:15.34 3:45.40
416 0051 Fosshaugen Anne Kari 1 7:16.00 3:46.06
417 0343 Nilsen Vidar Il Granada 2 7:25.28 3:55.34
418 0524 Ølberg Reidun Kult kl. Store ord 1 7:26.00 3:56.06
419 0066 Grande Sunniva Høykvam Team Grande 2 7:27.41 3:57.47
420 0461 Haugen Ingebjørg Valle Il 3 7:31.21 4:01.27
421 0018 Bjørnsen Lise Gro 2 7:32.21 4:02.27
422 0019 Bjørnsen Trond 2 7:32.23 4:02.29
423 0302 Øie Sveinung Dnb Nor 4 7:32.35 4:02.41
424 0065 Grande Stig-Olav Team Grande 2 7:33.42 4:03.48
425 0410 Løyning Benthe 1 7:38.51 4:08.57
426 0244 Svendsen Elin 1 7:39.08 4:09.14
427 0181 Olsen Jarle 1 7:46.02 4:16.08
428 0040 Einen Ann-Helen M-I/ Swaco Bil 1 7:46.48 4:16.54
429 0020 Bleie Bjørn M-I/ Swaco Bil 2 7:48.00 4:18.06
430 0326 Fast Wenche Sørlandet Sykeh 1 7:50.13 4:20.19
431 0332 Holgersen Åge Xstrata Bil 9 7:50.16 4:20.22
432 0180 Olsen Bent Andreas St. Roskilde Skikl 1 7:58.28 4:28.34
433 0148 Lura Olav Andreas 1 8:02.13 4:32.19
434 0268 Torgersen Kristin Ravndal Lyse Bil 1 8:02.41 4:32.47
435 0270 Torgersen Siri Ravndal Lyse Bil 6 8:02.42 4:32.48
436 0518 Risholt Gro 1 8:05.12 4:35.18
437 0012 Barkved Ellen Stav Aftenblad 2 8:08.32 4:38.38
438 0356 Steinkopf Helge Gladtrimmen 9 8:09.01 4:39.07
439 0056 Førre Martine 1 8:10.20 4:40.26
440 0295 Vårdal Ingeborg M-I/ Swaco Bil 1 8:10.45 4:40.51
441 0014 Berg Burchard Dnb Nor 1 8:12.33 4:42.39
442 0207 Rygg Geir 11 8:15.44 4:45.50
443 0201 Robertsen Kristen Austrått Il 32 8:17.44 4:47.50
444 0520 Espeland Astrid 1 8:20.44 4:50.50
445 0131 Kvingedal Olav Ganddal Il 1 8:30.20 5:00.26
446 0179 Ohma Brit Ganddal Il 1 8:30.22 5:00.28
446 0247 Sæland Ole Ganddal Il 1 8:30.22 5:00.28
448 0479 Larsen Christian Stigen Bouvet 1 8:36.28 5:06.34
449 0027 Brynlund Bjørn Alf Sandnes Kommune 1 8:40.33 5:10.39
450 0141 Livingstone Michael 1 9:09.27 5:39.33
451 0189 Pedersen Margareth 1 9:28.02 5:58.08
452 0208 Rønning Bente 1 9:35.24 6:05.30
453 0123 Kolnes Tone 1 9:45.47 6:15.53
454 0227 Skretting Atle Ganddal Il 1 10:02.08 6:32.14
Brutt 0080 Haugland Marianne
Brutt 0111 Jonson Lennart Lugi Skidkl
Brutt 0114 Josdal Ingeborg Øvrebø Kraftlag
Brutt 0187 Paukert Gary Talisman Energy 1
Brutt 0357 Steinkopf Turid Glatrimmen 5
Brutt 0519 Ingebretsen Ida
537 påmeldte. 461 startet. 454 resultater.
 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +