Resultater Storlirennet 2009



Resultatliste Herrer senior 21   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Helgestad,Daniel Myrmæl Byåsen IL 1:27:51 + 00:00
2 Jørstad,Vegard Snåsa IL 1:30:17 + 02:26
3 Berger,Ola Byåsen IL 1:30:20 + 02:29
4 Sandbakk,Sindre NTNUI-ski 1:30:58 + 03:07
5 Bakken,Simen Hemsedal IL/MVS 1:35:14 + 07:23
5 Renå,Hans Jørgen Hommelvik 1:35:14 + 07:23
7 Melby,Emil Arne Hommelvik IL 1:36:25 + 08:34
8 Hov,Sigurd Svene IL 1:37:13 + 09:22
9 Torvik,Per-Øyvind IL Varden 1:38:17 + 10:26
10 Drøyvold,Terje Tine Bil 1:39:07 + 11:16
11 Brikselli,Tomas NTNUI 1:40:33 + 12:42
12 Martinsen,Runar Fokus Bank 1:40:35 + 12:44
13 Sundsvik,Jonny Frol IL 1:40:55 + 13:04
14 Bolin,Sonny IL Dalebrand 1:41:28 + 13:37
15 Nakstad,Nils Kristian Byaasen Skiklub 1:43:04 + 15:13
16 Mølnvik,Arvid Powel ASA 1:43:31 + 15:40
17 Sandvik,Håvard Autronica bl 1:43:36 + 15:45
18 Maske,Ove Ranheim skiklubb 1:43:47 + 15:56
19 Stokkan,Kjell Aasguten 1:44:23 + 16:32
20 Simonsson,Eric Landöns IF 1:45:14 + 17:23
21 Dalsplass,Jonny Hommelvik IL 1:45:24 + 17:33
22 Bredesen,Frode Enzo Management Group AS/Farli 1:46:11 + 18:20
23 Sønstebø,Eyvind F. SINTEF 1:46:47 + 18:56
24 Olsen,Torgeir ECgroup AS 1:47:13 + 19:22
25 Grytbakk,Henrik Skanska Aktiv 1:47:41 + 19:50
26 Viken,Øyvind Acando Buss 1:47:45 + 19:54
27 Abrahamsen,Bjørn Christian NTNUI 1:48:06 + 20:15
28 Larsson,Bjørn Sveaskogs IF 1:48:28 + 20:37
29 Karlberg,Anders Tullus 1:49:03 + 21:12
30 Lindqvist,Ulf Östersunds OK 1:49:33 + 21:42
31 Munkeby,Otte Frol IL 1:50:05 + 22:14
32 Rekkebo,Frode Leinstrand IL 1:50:40 + 22:49
33 Overå,Christian Flatås IL 1:51:06 + 23:15
34 Osland,Vegard NOTEAM 1:52:03 + 24:12
35 Røset,Olav Byåsen IL 1:52:14 + 24:23
36 Røstad,Tormod Norske Skog BIL 1:52:22 + 24:31
37 Skånøy,Gunnar NOTEAM 1:52:26 + 24:35
38 Willmann,Morten børsa elektro 1:52:56 + 25:05
39 Loe Johansen,Håkon Strindheim Ski 1:52:58 + 25:07
40 Sæterbø,Svein Bæverfjord IL 1:53:07 + 25:16
41 Nåvik Hval,Mats Flatås IL 1:53:10 + 25:19
42 Taksgaard,Tor Nordea 1:53:34 + 25:43
43 Lindeberg,Johan Axa SK 1:53:51 + 26:00
44 Gunnes,Arild Strindheim Ski 1:54:06 + 26:15
45 Farstad,Rune Malvik IL 1:55:01 + 27:10
46 norheim,kjell vidar Hattfjelldal IL 1:55:17 + 27:26
47 Storbakken,Terje Sør trøndelag Fylkeskommune 1:56:05 + 28:14
48 Schive,Arve Byåsen IL 1:56:17 + 28:26
49 Husby,Robert NTE BIL 1:56:40 + 28:49
50 Aksnes,Bård Hommevik IL 1:56:58 + 29:07
51 Steinnes,Kristian NOTEAM 1:57:35 + 29:44
52 Ness,Ragnar Posten IL Trondheim 1:57:41 + 29:50
53 Stokke,Kjetil Kraft Foods 1:57:43 + 29:52
54 Skjønsfjell,Trond Henry Nordreisa IL 1:58:37 + 30:46
55 Andersen,Jan Erlend Thamshavn BIL 1:59:30 + 31:39
56 Ohlsson,Martin OK Storsjön 1:59:31 + 31:40
57 Kvemo,Ola Lierne Ski 1:59:48 + 31:57
57 Hønnås,Roger Frosta IL 1:59:48 + 31:57
59 Lorås,Arne Nessegutten 2:00:28 + 32:37
60 Steen,Sverre Ramme Alvor SK 2:00:29 + 32:38
61 Lilleberg,Aage Byåsen IL 2:00:39 + 32:48
62 Grav,Jon-Olav 3T-treningssenter 2:01:10 + 33:19
63 Löfqvist,Mattias NOTEAM 2:01:30 + 33:39
64 Austmo,Olav Sem Strindheim Ski 2:02:21 + 34:30
65 Tuff,Stein Henrik Trondheim Brannkorps IL 2:02:52 + 35:01
66 Larsson,Mats Undersåkers IF 2:03:07 + 35:16
67 Haugan,Christer Hommelvik IL 2:03:10 + 35:19
68 Aas,Erik Team drygt magisk 2:03:32 + 35:41
69 Maalø,Rune G-SPORT STJØRDAL 2:03:48 + 35:57
70 Pettersen,Ketil Leinstrand IL 2:03:59 + 36:08
71 Veka,Steinar NOTEAM 2:04:32 + 36:41
72 Øverås,Roar Nesset SK 2:04:48 + 36:57
73 Hellberg,Erik Østersund SK 2:05:03 + 37:12
74 Mikaelsen,Rune Byåsen IL 2:05:23 + 37:32
75 Berglund,Fredrik OK Storsün 2:05:35 + 37:44
76 Aune,Arnfinn Veidekke BIL 2:05:36 + 37:45
77 Höglund,Elof Timrå SK 2:05:47 + 37:56
78 Wangberg,Åge skatval skilag 2:06:25 + 38:34
79 Fordal,Knut Inge StatoilHydro Bil Stjørdal 2:06:32 + 38:41
80 Trang,Kurt Arve Tangmoen IL 2:06:35 + 38:44
81 Husom,Morten Powel ASA 2:06:37 + 38:46
82 Lyng Sneisen,Ronnie NOTEAM 2:06:58 + 39:07
83 Fjeldstad,Hans-Petter Ranheim skiklubb 2:07:25 + 39:34
84 Linseth,Svein-Olaf Tangmoen IL 2:08:30 + 40:39
85 Sundal,Roger Byåsen IL 2:08:56 + 41:05
86 Amren,Markus Östersunds SK 2:09:03 + 41:12
87 Skevik,Ola Andreas Ranheim Friidrett 2:09:26 + 41:35
88 Raaum,Dag NOTEAM 2:09:27 + 41:36
89 Eidem,Morten IL Varden 2:09:35 + 41:44
90 Larssen,Svein Otto børsa IL 2:09:46 + 41:55
91 Vekseth-Hahn,Espen Steinkjer Skiklubb 2:10:00 + 42:09
92 Stavrum,Ole Petter Frol IL 2:10:31 + 42:40
93 Mæhle,Stig Ranheim skiklubb 2:10:46 + 42:55
94 Vassli,Leif Nordea BIL 2:11:06 + 43:15
95 Johannessen,Nils Berger Teekay Petrojarl 2:11:14 + 43:23
96 Gustavsen,Torstein Nessegutten 2:11:15 + 43:24
97 Myren,Rune Skogn IL 2:11:31 + 43:40
98 Sandvik,Ole Hermod Stjørdals-Blink IL 2:11:36 + 43:45
99 Myklestad,Torbjørn Brannkorpset IL 2:11:55 + 44:04
100 Brekke,Harald ASKO SPORT 2:12:35 + 44:44
101 Schive,John Byåsen IL 2:13:08 + 45:17
102 Røe,Ketil Norske Skog BIL 2:13:44 + 45:53
103 Jørgenvåg,Sivert StatoilHydro BIL 2:13:45 + 45:54
104 Venseth,Stein O. Flora IL 2:13:46 + 45:55
105 Berg,Bjørn Krogstadøra IL 2:13:55 + 46:04
106 Røe,Thomas NTE BIL 2:14:18 + 46:27
107 Kvarmesbakk,Ståle NOTEAM 2:14:19 + 46:28
108 Juvik,Eivind Sørsia Hoppklubb 2:14:20 + 46:29
109 Stormo,Guttorm IL Varden 2:14:37 + 46:46
110 Lugnér,Peter Skellefteå skidklubb/ IK Skabb 2:15:10 + 47:19
111 Dahl,Torstein Fokus Bank 2:15:13 + 47:22
112 Fodstad,Lars August NTNUI 2:15:18 + 47:27
113 Wolden,Geir Intelecom BIL 2:15:20 + 47:29
114 Johnsen,Sjur IL Varden 2:15:36 + 47:45
115 Johanson,Thomas Östersunds Skidklubb 2:15:38 + 47:47
116 Alseth,Kjell Stjørdals-Blink IL 2:15:54 + 48:03
117 Holø,Gorm Stjørdals Blink 2:15:59 + 48:08
118 Reinius,David Ås IF 2:16:06 + 48:15
119 Stiklestad,Trond Full rulle 2:16:50 + 48:59
120 Hersleth,Erik Myklebust BIL 2:16:52 + 49:01
121 Fritzon,Dan Undersåkers IF 2:18:12 + 50:21
122 Witry,Robert Strindheim Ski 2:18:20 + 50:29
123 Farstad,Lars-Børge Farlige Cowboya 2:19:19 + 51:28
124 Skar,Alf Einar Hommevik IL 2:19:32 + 51:41
125 Berg,Jon Byåsen IL 2:19:37 + 51:46
126 Postila,Jukka NOTEAM 2:19:41 + 51:50
127 Robertson,Steve IL Varden 2:20:09 + 52:18
128 Aspenes,Geir skatval skilag 2:20:21 + 52:30
129 Brataas,Frode Sør-Trøndelag fylkeskommune 2:20:44 + 52:53
130 Larsson,Ulf Jämtkraft IF 2:20:50 + 52:59
131 Størseth,Arve Malvik IL 2:20:52 + 53:01
132 Nonstad,Jon Skogn IL 2:21:03 + 53:12
132 Nonstad,Olav Aasguten 2:21:03 + 53:12
134 Torvik,Mats Norgesgruppen 2:21:29 + 53:38
135 Toftaker,Håkon NTNU 2:21:49 + 53:58
136 Røstum,Bjørn Kattem 2:22:03 + 54:12
137 Olaussen,Jon Olaf Hommelvik IL 2:22:10 + 54:19
138 Bergstad,Knut-Even Ranheim IL 2:22:54 + 55:03
139 Spets,Eirik NOTEAM 2:23:37 + 55:46
140 Wolden,Rune SpareBank 1 Bilplan AS 2:23:41 + 55:50
141 Lien,Geir Inge NOTEAM 2:24:03 + 56:12
142 Storflor Halmø,Torkel PWC BIL 2:24:17 + 56:26
143 Korsvoll,Åsmund NOTEAM 2:24:30 + 56:39
144 Rudi,Magne Hegra IL 2:24:53 + 57:02
145 Teveldal,Trond IL Varden 2:24:59 + 57:08
146 Stamnes,Tor Skurdalsporten IL 2:25:01 + 57:10
147 Næss,Paal Marius Haukås børsa IL 2:25:17 + 57:26
148 Overrein,Geir Ove Spenncon 2:25:32 + 57:41
149 Gresseth,Rolf M Byggmakker Aasen og Five 2:26:38 + 58:47
150 Gimse,Olav Meråker PK 2:26:41 + 58:50
151 Lægran,Arve Steinkjer Skiklubb 2:26:55 + 59:04
152 Bakken,Sven-Kristian Lånke il 2:27:24 + 59:33
153 Benonisen,Kurt NTE BIL 2:27:57 +1:00:06
154 Sandvik,Jan Arve skatval skilag 2:28:01 +1:00:10
155 Mjølstad,Ole Christian St.Olavs Hospital 2:28:03 +1:00:12
156 Hovdal,Arne Tangmoen IL 2:28:35 +1:00:44
157 Sørgård,Arne Bare på tur 2:28:51 +1:01:00
158 Berg,Lars Einar Krogstadøra IL 2:28:59 +1:01:08
159 Totsås,Kjell Einar Hegra IL 2:29:11 +1:01:20
160 Tvervåg,Jan Ove Adecco Norge 2:29:26 +1:01:35
161 Øien,Thomas Fjæraskogen bhg 2:30:10 +1:02:19
162 Horten,Magne NOTEAM 2:31:15 +1:03:24
163 Henriksen,Erik Myklebust BIL 2:31:41 +1:03:50
164 Sjøli,Olav Jernbanens IL 2:32:08 +1:04:17
165 Stamnes,Even Skurdalsporten IL 2:32:11 +1:04:20
166 Malmring,Olle SPK Freidig 2:32:18 +1:04:27
167 Wangberg,Odd Egil NOTEAM 2:32:23 +1:04:32
168 Òhrlin,Sammy Östersunds SK 2:32:36 +1:04:45
169 Bostad,Morten NOTEAM 2:33:04 +1:05:13
170 Berglund,David Rolandsnations IF 2:33:37 +1:05:46
171 Johansen,Bjarne Stjørdals-Blink IL 2:33:41 +1:05:50
172 Myhre,Jostein IL Varden 2:34:01 +1:06:10
173 Moste,Manne Utsikten Motion 2:34:06 +1:06:15
174 Spjøtvoll,Einar NOTEAM 2:34:11 +1:06:20
175 Brandvik,Per NOTEAM 2:34:26 +1:06:35
176 Bolset,Erik NOTEAM 2:35:21 +1:07:30
177 Rokstad,Stig J. Lånke 2:35:23 +1:07:32
178 Sivertsvik,Willy NOTEAM 2:36:13 +1:08:22
179 Lerfald,Stig skatval skilag 2:36:50 +1:08:59
180 Korsvoll,Håvard NOTEAM 2:37:41 +1:09:50
181 Lillefloth,Steinar NOTEAM 2:38:03 +1:10:12
182 Stensø,Audun Erik TVK 2:38:32 +1:10:41
183 Møller,Runar Eivind Tangmoen IL 2:38:37 +1:10:46
184 Dragset,Jon Olav Stjørdals Blink 2:39:03 +1:11:12
185 Fossen,Thomas Fokus Bank Stjørdal 2:39:04 +1:11:13
186 Johansson,Carlos NOTEAM 2:39:06 +1:11:15
187 Carlsen,Nicholai Sødring SpareBank 1 Bilplan AS 2:39:09 +1:11:18
188 Einarsen,Morten NOTEAM 2:39:21 +1:11:30
189 Horten,Svein Ove NATRE 2:39:25 +1:11:34
190 Våge,Endre NOTEAM 2:39:38 +1:11:47
191 Grimsbo,Karl Tore Atea Bil 2:39:54 +1:12:03
192 Bakken,Roar Nordea 2:40:02 +1:12:11
193 Løbakk,Jan Postbanken 2:40:20 +1:12:29
194 Horten,Jan Olav NATRE 2:40:31 +1:12:40
195 Johnsen,JohnEinar Team drygt magisk 2:40:50 +1:12:59
196 Fossum,Ronny Svea Finans BIL 2:40:51 +1:13:00
197 Fuglaas,Anders Helsebygg Midt- Norge 2:41:13 +1:13:22
198 Midttømme,Halvor Byåsen IL 2:41:14 +1:13:23
199 Waagan,Ole Stjørdals-Blink IL 2:41:36 +1:13:45
200 Våge,Roy Endre Aibel 2:41:44 +1:13:53
201 Werkland,Tomas IL Varden 2:41:50 +1:13:59
202 Sundby,Asbjørn NOTEAM 2:42:45 +1:14:54
203 Ballestad,Knut Eirik Malvik IL 2:42:49 +1:14:58
204 Skanske,Frode Myklebust BIL 2:42:55 +1:15:04
205 Karlsrud,Espen Myklebust BIL 2:42:59 +1:15:08
206 Hepsø,Thor Morten Malvik IL 2:43:01 +1:15:10
207 Hegvik,Håkon NOTEAM 2:43:09 +1:15:18
208 Isvén,Daniel NOTEAM 2:44:24 +1:16:33
209 Alstad,Terje Elvran IL 2:44:25 +1:16:34
210 Johansson,Karl-Erik Ås IF 2:44:31 +1:16:40
211 Gresseth,Trond Skjelstadmark IL 2:44:34 +1:16:43
212 Pedersen,Geir Arne Kattem Silverstars 2:44:47 +1:16:56
213 Haugdahl,Bjørn Stjørdals-Blink IL 2:44:49 +1:16:58
214 Kristoffersen,Rolf Arne Skjelstadmark IL 2:44:50 +1:16:59
215 Kvalheim,Håvard Forever Young 2:45:07 +1:17:16
216 Jenssen,Lars Jakob Jenssen Ski Team 2:45:08 +1:17:17
217 Lyng,Eigil Byåsen IL 2:45:20 +1:17:29
218 Jansson,Stig børsa IL 2:46:00 +1:18:09
219 Aune,Stig Showbiz 2:46:28 +1:18:37
220 Opheim,Per Arne Aasguten 2:46:31 +1:18:40
221 Grawe,John Andrè Team drygt magisk 2:46:53 +1:19:02
222 Grøseth,Klas Yraguten Skiklubb 2:46:58 +1:19:07
223 Gajdasevic,Slavko NTE BIL 2:47:00 +1:19:09
224 Slundgård,Pål NOTEAM 2:47:02 +1:19:11
225 Forbord,Stig Strindheim Ski 2:47:26 +1:19:35
226 Kildal,Svein Inge Skjetne IL 2:47:37 +1:19:46
227 Bardal,Roar NOTEAM 2:48:09 +1:20:18
228 Fonn,Anders NOTEAM 2:48:29 +1:20:38
229 Grøvlen,Øystein Utleira IL 2:49:24 +1:21:33
230 Mjøsund,Bård Utleira IL 2:49:34 +1:21:43
231 Årsund,Øyvind Klæbu langrenn 2:49:48 +1:21:57
232 Karijord,Ketil Posten Trondheim 2:49:56 +1:22:05
233 Eggen,Olaf Byåsen IL 2:50:48 +1:22:57
234 Hoem,Per Olav NOTEAM 2:50:55 +1:23:04
235 Øwre,Jostein Hommevik IL 2:52:17 +1:24:26
236 Strand,Roar Kattem 2:52:29 +1:24:38
237 austgulen,frode Byåsen IL 2:53:19 +1:25:28
238 Kammen,Arne NOTEAM 2:53:21 +1:25:30
239 Mostervik,Thomas Forza Ranheim 2:53:27 +1:25:36
240 Halle,John Reidar IL Nybrott 2:53:54 +1:26:03
241 Lund-Tangen,Ole-Jacob NOTEAM 2:54:19 +1:26:28
242 Lehn Johnsen,Andrè Team drygt magisk 2:54:54 +1:27:03
243 Myhre,Vidar Extreme Obesity team 2:55:29 +1:27:38
244 Fredriksen,Svein-Arne Skjelstadmark IL 2:56:01 +1:28:10
245 Skaanes,Øyvind Strindheim Ski 2:56:08 +1:28:17
246 Jensen,Øivind Sweco 2:56:42 +1:28:51
247 Atnedal,Kjetil IL Varden 2:56:54 +1:29:03
248 Tollan,Ottar TBIL Slow movers 2:56:59 +1:29:08
249 Olsen,Rune Aspaas SK Mobil 2:57:16 +1:29:25
250 Heidenstrøm,Per Kristian Myklebust BIL 2:57:32 +1:29:41
251 Einvik,Torbjørn NOTEAM 2:57:44 +1:29:53
252 Hergren,Morten Sandnessjøen IL 2:57:58 +1:30:07
253 Bjerke,Mats Sandnessjøen IL 2:58:20 +1:30:29
254 Celius,Halvor NOTEAM 2:58:42 +1:30:51
255 Tung,Magne Stadsbygd IL 2:59:37 +1:31:46
256 Nervik,Reidar Speed Turtles/Nidaros CK 2:59:41 +1:31:50
257 Norderud,Hans K. DnB NOR BIL 2:59:54 +1:32:03
258 Postmyr,Lasse Team Postmyr 2:59:56 +1:32:05
259 Christiansen,Frank NOTEAM 3:00:11 +1:32:20
260 Solli Pedersen,Rudi Burma IL 3:00:54 +1:33:03
261 Hildrum,Håvard NOTEAM 3:01:40 +1:33:49
262 Rofstad,Gunnar Byåsen IL 3:02:21 +1:34:30
263 Aunehaugen,Pål NOTEAM 3:03:31 +1:35:40
264 Lillemyr,Fredrik Handelsbanken 3:04:48 +1:36:57
265 Heggem,Trond Byåsen IL 3:05:05 +1:37:14
266 Tukkensæter,Brage Rønning NTNUI 3:06:03 +1:38:12
267 Hølaas,Olve NOTEAM 3:06:20 +1:38:29
268 Berg,Heine NOTEAM 3:06:37 +1:38:46
269 Eidissen,Willy Malvik IL 3:06:45 +1:38:54
270 Husbyaune,Roar Skjelstadmark IL 3:06:48 +1:38:57
271 Nilssen,Knut Melhus Ski 3:07:15 +1:39:24
272 Solberg,Bård Øyvind BIL Natura 3:07:28 +1:39:37
273 Bjørkli,Frank NOTEAM 3:07:32 +1:39:41
274 Johnsen,Egil NOTEAM 3:07:40 +1:39:49
275 Sætherø,Nils Gunnar Stjørdals-Blink IL 3:08:52 +1:41:01
276 Foss,Olav IL NOR 3:12:03 +1:44:12
277 Bergem,Eirik Byåsen IL 3:12:26 +1:44:35
278 Vold,Jan Erik IL Aasguten 3:12:50 +1:44:59
279 Eitrem,Frode Avinor BIL 3:13:24 +1:45:33
280 Børstad,Joar Team Børstad 3:13:29 +1:45:38
281 Dahl,Bjørn Olav Byåsen IL 3:13:37 +1:45:46
282 Gerhardsen,Tore Team drygt magisk 3:13:56 +1:46:05
283 Ramstad,Øystein Bach NOTEAM 3:14:22 +1:46:31
284 Eitrem,Vegard Voll arkitekter BIL 3:14:29 +1:46:38
285 Børke,Lars Byåsen IL 3:14:30 +1:46:39
286 Otterlei,Robert SWECO BIL 3:14:33 +1:46:42
287 Hjelm-Hansen,Paul E. Tronhjems Skiklubb 3:16:09 +1:48:18
288 Susegg,Espen Hommelvik IL 3:16:14 +1:48:23
289 Uleberg,Jon-Edvard Otra IL 3:16:42 +1:48:51
290 solberg,ulf asting Malvik IL 3:17:02 +1:49:11
291 Andersson,Frank Ranheim skiklubb 3:17:20 +1:49:29
292 Brækken,Ole Einar EDB eldre herrer 3:17:48 +1:49:57
293 Gravdal,Geir Bjarte NOTEAM 3:17:51 +1:50:00
294 Ness,Åsmund NOTEAM 3:17:57 +1:50:06
295 Haug,Knut Helge Ekne IL 3:19:17 +1:51:26
296 Lien,Bjarne Byåsen IL 3:19:24 +1:51:33
297 Hønnås,Rune Frosta IL 3:19:30 +1:51:39
298 Eiksund,Gudmund Ramme Alvor SK 3:20:03 +1:52:12
299 Fredriksen,Rune Moe IL/BL Unglyn 3:20:28 +1:52:37
300 Saglie,Erik OA 3:22:14 +1:54:23
301 Moen,Hallgeir Skjelstadmark IL 3:22:15 +1:54:24
302 Øksenvåg,Steinar Stjørdals-Blink IL 3:23:22 +1:55:31
303 Våge Nilsen,Aleksander NOTEAM 3:27:25 +1:59:34
304 Carlson,Tore NOTEAM 3:27:51 +2:00:00
305 Nordvik,Dagfinn Charlottenlund SK 3:28:19 +2:00:28
306 Strøm,Frode Utleira IL 3:29:08 +2:01:17
307 Rotvoll,Terje Fossen Rusbehandling 3:29:13 +2:01:22
308 Falch,Torberg Nidelv IL 3:29:30 +2:01:39
309 Lund,Ragnar Gjensidige Sport 3:30:25 +2:02:34
310 Hyldmo,Terje Nordea 3:30:31 +2:02:40
311 Dahl,Karl Morten Byåsen IL 3:31:06 +2:03:15
312 Hellstrand,Mikael Thamshavn Bedriftsidrettslag 3:32:13 +2:04:22
313 Haave,Einar NOTEAM 3:32:33 +2:04:42
314 Myran,Odd Reinsgrenda 3:33:57 +2:06:06
315 Borren,Arild Svarttjärn 3:35:50 +2:07:59
316 Øvereng,Odd Morten NOTEAM 3:35:51 +2:08:00
317 Pettersen,Pål NOTEAM 3:36:09 +2:08:18
318 Beck,Wilhelm Stjørdal il 3:36:41 +2:08:50
319 Strid,Hallgeir TEAM Strid 3:37:14 +2:09:23
320 Sandseter,Rune Deloitte BIL 3:38:45 +2:10:54
321 Skjelstad,Lars Skjelstadmark IL 3:38:56 +2:11:05
322 Haave,Øyvind NOTEAM 3:39:24 +2:11:33
323 Farbu,Bjørn Tore Stjørdals-Blink IL 3:39:48 +2:11:57
324 Jahn,Christian Trondhjems seilforening 3:39:58 +2:12:07
325 Stjern,Håvard Hommelvik IL 3:41:59 +2:14:08
326 Våge,Martin NOTEAM 3:43:45 +2:15:54
327 Dahl,Roberth NOTEAM 3:44:03 +2:16:12
328 Spilker,Hendrik Ramme Alvor SK 3:45:08 +2:17:17
329 Haugen,Jakob Stjørdals-Blink IL 3:45:09 +2:17:18
330 Frisendal,Jan Ove Byåsen IL 3:45:30 +2:17:39
331 Fordal,Terje Norske Skog BIL 3:46:04 +2:18:13
332 Krogh,Rune Tiller IL 3:46:08 +2:18:17
333 Tung,Per Inge Stadsbygd IL 3:47:07 +2:19:16
334 Lundal,Trond NOTEAM 3:48:36 +2:20:45
335 Fredheim,Steve NOTEAM 3:48:58 +2:21:07
336 Aune,Odd Helge RevisorGruppen 3:49:30 +2:21:39
337 Sutterø,Trond Egil NOTEAM 3:50:22 +2:22:31
338 Nilsen,Geir Roger NTE BIL 3:50:27 +2:22:36
339 Almås,Svend IL Varden 3:50:30 +2:22:39
340 østerås,Ole Morten Sparbu IL 3:51:26 +2:23:35
341 Holm,Geir Hommelvik IL 3:53:52 +2:26:01
342 Cappelen,Christian NOTEAM 3:54:02 +2:26:11
343 Vikan,Nils Magne YIT BIL 3:57:38 +2:29:47
343 Midtstraum,Roger Strindheim Ski 3:57:38 +2:29:47
345 Nilsen,Roar NOTEAM 3:57:46 +2:29:55
346 Hoem,Tore Olav Norske Skog BIL 3:58:07 +2:30:16
347 Nilsen,Arve NOTEAM 3:58:30 +2:30:39
348 Lundemo,Kim Fredrik Dalådal IL 4:01:34 +2:33:43
349 Spencer,Paul NOTEAM 4:04:14 +2:36:23
350 Nikolaisen,Eirik Fossen Rusbehandling 4:06:03 +2:38:12
351 Falk-Larssen,Stein Vinori BIL 4:06:19 +2:38:28
352 Sundal,Helge NOTEAM 4:08:15 +2:40:24
353 Helgason,Jon Gardar Hommelvik IL 4:11:05 +2:43:14
354 Bruem,Lornts Myklebust BIL 4:12:46 +2:44:55
355 Botten,Nils Petter Myklebust IL 4:13:28 +2:45:37
356 Skårdalsmo,Knut StatoilHydro BIL 4:17:00 +2:49:09
357 Kristensen,Georg Fossen Rusbehandling 4:17:31 +2:49:40
358 Hegseth,Morten Flora IL 4:18:10 +2:50:19
359 Island,Anders Sjetne 4:18:14 +2:50:23
360 Husbyn,Oddbjørn Skjelstadmark IL 4:20:44 +2:52:53
361 Viseth,Jan Ove Stjørdals Blink 4:21:49 +2:53:58
362 Sætereng,Magnus Tiller 4:21:59 +2:54:08
363 Gjelstad,Per Erik børsa IL 4:23:00 +2:55:09
364 Ytterdahl,Rune Nidelv 4:27:45 +2:59:54
365 Valås,Bjarne Byåsen IL 4:27:48 +2:59:57
366 Pedersen,Tor Kjetil Tors Hammer BIL 4:34:01 +3:06:10
367 Leiren,Olav NOTEAM 4:44:24 +3:16:33
368 Hegdal,Eirik Fossen Rusbehandling 5:09:54 +3:42:03
369 Sørkilflå,Jan Ove Fossen Rusbehandling 5:09:56 +3:42:05
DNF Hovland,Audun VIA Travel  
DNF Bjærum,Tom RIL  
DNS Rolseth,Bjørn Erik Forra IL  
DNS Øye,Erik NOTEAM  
DNS Brataas,Frode Sør-Trøndelag fylkeskommune  
DNS Rekkebo,Frode Leinstrand IL  
DNS Krogsrud,Jakob Bayer BIL  
DNS Nessimo,Jan Inge NTE BIL  
DNS Jonsson,Mats Duveds IF  
DNS Hjulstad,Nils NiTo Eiendomsforvaltning  
DNS Husby,Nils Borgar Stjørdals Blink  
DNS Gresseth,Odd-Arve Skjelstadmark IL  
DNS Nitter,Ove Jonny Team Tara  
DNS Bakken,Roar Nordea  
DNS Mikaelsen,Rune Byåsen IL  
DNS Olsen,Rune Politiets Idrettslag Trondheim  
DNS Flobergseter,Stian Forra IL  
DNS Berge,Svein Ove NOTEAM  
DNS Pynten,Terje NTE BIL  
DNS Stöggl,Thomas Austria  
DNS Fauli,Tore Roxar BIL  
DNS Stiklestad,Trond Leksdal IL  
DNS Wiggen,Øystein Lindorff  
DNS Estil,Frode Lierne Ski
Resultatliste Herrer junior (1   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Osland,Sindre Strindheim Ski 1:30:30 + 00:00
2 Berg,Jonas Mosvik IL - Ski 1:30:32 + 00:02
3 Fines,Ola Berg Mosvik IL - Ski 1:34:52 + 04:22
4 Ytrehauge Balto,Bård IL Nordlys 1:35:02 + 04:32
5 Emilsson,Jimmy Offerdals sk 1:35:03 + 04:33
6 Elffors,Arvid Lucksta IF 1:35:12 + 04:42
7 Persson,Simon Spölands IF 1:36:24 + 05:54
8 Hansten,Knut Aksel IL Splint 1:36:41 + 06:11
9 Iversen,Kim Daniel IL Hållingen 1:37:08 + 06:38
10 Munkeby Fenne,Per Andre Frol IL/MVS 1:37:41 + 07:11
11 Quicklund,Oscar Östersunds SK 1:37:57 + 07:27
12 Kardin,Oskar Offerdal SK 1:37:58 + 07:28
13 Berg,Mads Erik Krogstadøra IL 1:38:15 + 07:45
14 Sivertsen,Jon Leirådal IL 1:38:57 + 08:27
15 Skogstad,Tor Håkon Lundamo IL 1:40:17 + 09:47
16 Korsgaard,Thomas Rygene il 1:40:19 + 09:49
17 Bjune Sveen,Kristian Innstrandens IL 1:40:52 + 10:22
18 Sætherø,Anders Stjørdals-Blink IL 1:43:09 + 12:39
19 Vatten,Tormod Surnadal IL/MVS 1:43:35 + 13:05
20 Skare,Even Klæbu IL 1:44:07 + 13:37
21 Flaaøien,Kenneth Klæbu IL 1:44:39 + 14:09
22 Kvemo,Even Lierne Ski 1:47:41 + 17:11
23 Ilhamn,Johan Östersunds SK 1:47:44 + 17:14
24 Pettersen,Øyvind Strømsholm Frosta IL 1:48:08 + 17:38
25 Meistad Hammer,Jens Melhus IL 1:49:34 + 19:04
26 Mork,Kristian Steinkjer Skiklubb 1:50:05 + 19:35
27 Breen,Håvard Byneset IL 1:50:08 + 19:38
28 Andvin,Andreas Rustad IL 1:50:11 + 19:41
29 Syvertsen,Martin Lundemo Åsen IL 1:50:42 + 20:12
30 Pastukhov,Alexander Vålådalens SK 1:51:46 + 21:16
31 Fredriksson,Jonas Järpen 1:52:53 + 22:23
32 Reinfjord,Kristian Sømna IL 1:53:41 + 23:11
33 Enitch,Sverre Hemsedal IL 1:55:00 + 24:30
34 Hegdahl,Henrik Steinkjer Skiklubb 1:55:11 + 24:41
35 Lyngen,Henrik Gylland NTE BIL 1:59:03 + 28:33
36 Aune,Stian Byåsen IL 2:01:17 + 30:47
37 Persson,Johan Järpen 2:04:46 + 34:16
38 Johansen,Kenneth Nørkov Stjørdals-Blink IL 2:09:35 + 39:05
39 Vold,Kenneth IL Aasguten 2:16:21 + 45:51
40 Myklestad,Jakob byåsen v.g. 2:16:27 + 45:57
41 Fritzon,Gustav Undersåkers IF 2:18:13 + 47:43
42 Fordal,Jon Martin Lilletjern IL 2:27:26 + 56:56
43 Bakken,Håvard NOTEAM 2:32:51 +1:02:21
44 Hegsethtrø,Vegard NOTEAM 2:33:07 +1:02:37
45 Tronsmo Johnsen,Sondre IL Varden 2:36:47 +1:06:17
46 Kaspersen,Steinar Lånke il 3:34:55 +2:04:25
47 Erlingsson,Mattias IK Vilhelmina 3:40:33 +2:10:03
48 Totland,Carl Petter Stjørdals-Blink IL 3:45:47 +2:15:17
49 Totland,Peter Stjørdals-Blink IL 3:51:23 +2:20:53
50 Nessimo,Kristian NTE BIL 4:05:00 +2:34:30
DNF Benonisen,Ferdinand NOTEAM  
DNF Lie,Magnus Kyrksæterøra IL  
DNS Kvernstad,Eirik Kyrksæterøra IL  
DNS Hegdal,Henrik Bjugan Steinkjer Skiklubb  
DNS Hov,Sigurd Svene IL
Resultatliste Herrer senior 50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Berget,Ola Skauga IL 1:37:36 + 00:00
2 Lorentsen,Øystein Inderøy IL- SKI 1:43:03 + 05:27
3 Rønning,Terje Skogn 1:49:53 + 12:17
4 Stavø,Arve Strindheim Ski 1:50:09 + 12:33
5 Relling,Geir Inge Byneset IL 1:51:47 + 14:11
6 Steen,Per Brunflo IF 1:54:34 + 16:58
7 Schumann,Freddie Walther Stadsbygd IL 1:57:32 + 19:56
8 Kjøsnes,Roar Mostadmark IL 1:57:38 + 20:02
9 Vekseth,Idar Steinkjer Skiklubb 2:04:37 + 27:01
10 Grubbmo,Leo Lierne Ski 2:05:45 + 28:09
11 Henriksen,Jan Ove IL Snøhetta 2:06:21 + 28:45
12 Pedersen,Willy Veidekke BIL 2:06:38 + 29:02
13 Hojem,Torbjørn NTE BIL 2:06:52 + 29:16
14 Dullum,Roger Stjørdals-Blink IL 2:10:44 + 33:08
15 Grytdal,Arvid Autoronica 2:10:55 + 33:19
16 Nordstoga,Halvor Mosjøen IL 2:11:12 + 33:36
17 Husby,Alf Egil Full rulle 2:11:16 + 33:40
18 Almås,Paul Håkon Hommelvik IL 2:12:02 + 34:26
19 Lansbergen,Leo HLV 2:12:13 + 34:37
19 Bird,Kevan NOTEAM 2:12:13 + 34:37
21 Grande,Jonny NTE BIL 2:14:28 + 36:52
22 Slette,Morten Byåsen IL 2:17:27 + 39:51
23 Nordtømme,Frank Team Cresco 2:18:11 + 40:35
24 Skuldbørstad,Ove N-T 2:18:37 + 41:01
25 Klingen,Lars Fjellørnen IL 2:18:54 + 41:18
26 Sørli,Jørgen NOTEAM 2:21:10 + 43:34
27 Hansen,Ole Nidelv IL 2:29:58 + 52:22
28 Lindstrøm,Arve Malm IL 2:30:13 + 52:37
29 Skavern,Odd Støren Sportsklubb 2:31:16 + 53:40
30 Storflor,Harald IL Dalebrand 2:31:36 + 54:00
31 Humble,Dan Östersunds Skidklubb 2:32:12 + 54:36
32 Storflor,Kjell Olav IL Dalebrand 2:33:08 + 55:32
33 Lund,Worm Kongsberger skiklubb 2:33:18 + 55:42
34 Bjørseth,Arnt Nybrott 2:34:28 + 56:52
35 Ripenberg,Åke Vassunda IF 2:37:00 + 59:24
36 Fjeldsæter,Jan Total Consult 2:37:55 +1:00:19
37 Næss,Torodd NTNU 2:38:53 +1:01:17
38 Stølan,Jarle Kyrksæterøra IL 2:41:23 +1:03:47
39 Herstad,Ole Norske Skog BIL 2:41:42 +1:04:06
40 Røkke,Jarle IL Varden 2:45:55 +1:08:19
41 Renå,Jarle Selbustrand 2:46:43 +1:09:07
42 Eines,Olav Aure kommune 2:47:23 +1:09:47
43 Johannessen,Oddmund NOTEAM 2:48:00 +1:10:24
44 Slundgård,Øyvind IL Varden 2:48:13 +1:10:37
45 Fikse,Olav IL Sverre 2:49:26 +1:11:50
46 Solum,Geir NOTEAM 2:49:27 +1:11:51
47 Tjernvoll,Erik Hommelvik IL 2:49:49 +1:12:13
48 Mostervik,Ulf Ahlsell 2:50:30 +1:12:54
49 Buan,John Hegra IL 2:51:14 +1:13:38
50 Lilleeng,Lars Utleira IL 2:52:06 +1:14:30
51 Andersson,Jan NOTEAM 2:52:42 +1:15:06
52 From,Steve Storumans IK 2:55:31 +1:17:55
53 Fordal,Johan Olav Duuns v.g.s. 2:55:42 +1:18:06
54 Husby,Odd skatval skilag 2:58:40 +1:21:04
55 Lyngen,Ragnar NTE BIL 3:00:02 +1:22:26
56 Sørmo,Vidar Markabygda IL 3:01:00 +1:23:24
57 Vikan,Lars NOTEAM 3:01:22 +1:23:46
58 Buan,Gunbjørn Forra IL 3:02:16 +1:24:40
59 Dunstan,Mac Methow Valley 3:02:24 +1:24:48
60 Moen,Arne G. Nybrott 3:03:08 +1:25:32
61 Nordenstolpe,Tony Rossôn IF 3:04:58 +1:27:22
62 Rokseth,Asbjørn NOTEAM 3:06:55 +1:29:19
63 Jensen,Sverre Hommelvik IL 3:09:10 +1:31:34
64 Sivertzen,Terje NOTEAM 3:09:28 +1:31:52
65 Rønningen,Knut Skogn IL 3:10:15 +1:32:39
66 Persson,Ulf Järpens sk 3:10:24 +1:32:48
67 Bjørseth,Gabriel J. skatval skilag 3:12:45 +1:35:09
68 Skatvold,Jostein skatval skilag 3:15:46 +1:38:10
69 Hegsethtrø,Idar NOTEAM 3:20:38 +1:43:02
70 Rønning,Jan Inge Fjellørnen IL 3:22:59 +1:45:23
71 Jensen,Tore uni assuranse 3:23:00 +1:45:24
72 Sætre,Ottar Lauparen 3:23:44 +1:46:08
73 Turner,Ketil NOTEAM 3:23:46 +1:46:10
74 Nilsen,Kjell Åge Helse Midt-Norge 3:24:00 +1:46:24
75 Uran,Jan Erik NOTEAM 3:27:18 +1:49:42
76 Berg,Per Laurits NTE BIL 3:29:43 +1:52:07
77 Børstad,Arve Team Børstad 3:31:28 +1:53:52
78 Størseth,Noralf Felleskjøpet 3:31:33 +1:53:57
79 Loeng,Kåre Malvik IL 3:32:04 +1:54:28
80 Størseth,Bjørnulf NOTEAM 3:35:39 +1:58:03
81 Flor,Bjørn NRK BIL 3:39:50 +2:02:14
82 Lund,Morten IL Varden 3:40:00 +2:02:24
83 Pedersen,Arild NOTEAM 3:40:49 +2:03:13
84 Frisendal,Georg Spillum 3:48:52 +2:11:16
85 Mjøsund,Kjell Stjørdals Blink 3:52:07 +2:14:31
86 Jacobsen,Torgrim Malvik IL 3:55:09 +2:17:33
87 Krogstad,Jan Arve NTE BIL 3:59:44 +2:22:08
88 Oksvoll,Steinar Norske Skog BIL 3:59:45 +2:22:09
89 Lello,Øystein NOTEAM 4:00:17 +2:22:41
90 Størseth,Inge Marvin Snusgrenda Trimlag 4:00:33 +2:22:57
91 Skjetne,Jan Ivar NGLF 4:03:16 +2:25:40
92 Søraker,Jan Morten NOTEAM 4:22:26 +2:44:50
93 Totland,Jostein Stjørdals-Blink IL 4:22:39 +2:45:03
94 Vasseljen,Ottar Nybrott 4:26:14 +2:48:38
95 Slettemoen,Gudmund Calluna IL 4:34:01 +2:56:25
96 Teveldal,Rune IL Varden 4:37:41 +3:00:05
96 Fossmo,Stein Malvik IL 4:37:41 +3:00:05
98 Andersen,Morten NOTEAM 5:02:44 +3:25:08
99 Grave,John Odd IL Tørn 5:08:32 +3:30:56
DNS Ramdal,Arne Frol IL  
DNS Bjarkø,Frank NRK  
DNS Slette,Morten Byåsen IL  
DNS Aftreth,Per Vikvarvet  
DNS Holmquist,Roger NTE BIL  
DNS Prestmo,Terje Umoe sport  
DNS Solheim,Tore Stjørdals-Blink-Orientering
Resultatliste Damer senior 21-   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fransson,Kicki Järpens sk 1:40:54 + 00:00
2 Mürer Stemland,Kristin Byåsen IL 1:42:03 + 01:09
3 Johanson,Erika Feltjegernas IF 1:44:30 + 03:36
4 Dretvik,Katrine NTNUI 1:48:09 + 07:15
5 Stenvold,Ingerid NRK BIL 1:50:16 + 09:22
6 Størkebye Nørstebø,Vibeke NTNUI 1:53:39 + 12:45
7 Selnes,Line Byåsen IL 1:54:18 + 13:24
8 Bjørgen,Kathrine NOTEAM 1:54:41 + 13:47
9 Höök,Martina Tärna IK Fjällvinden 1:54:42 + 13:48
10 Gjerde,Elisabeth NOTEAM 2:00:00 + 19:06
11 Husby,Kjersti IL Aasguten 2:00:01 + 19:07
12 Hovdal Sundsvik,Bente Frol IL 2:01:03 + 20:09
13 Dugstad,Jenny NTNUI 2:03:17 + 22:23
14 Rokke Pedersen,Kathrine Buvik IL 2:07:34 + 26:40
15 Berg,Randi Fredly Mosvik IL - Ski 2:07:54 + 27:00
16 Elnan,Grete Sør-Beitstad 2:08:37 + 27:43
17 Johnston,Merrick StatoilHydro BIL 2:11:25 + 30:31
18 Sahlin,Therese Ragunda IF 2:12:29 + 31:35
19 Weisethaunet,Torill Anita Hoem Hommelvik IL 2:17:19 + 36:25
20 Hindseth,Ragna IL Snøhetta 2:18:39 + 37:45
21 Northug,May Mosvik IL - Ski 2:21:25 + 40:31
22 Bjørgen,Mette Stjørdals Blink 2:21:34 + 40:40
23 Tuseth,Bente Anita IL Varden 2:22:55 + 42:01
24 Sandnes,Unn Kristin Ranheim skiklubb 2:27:09 + 46:15
25 Waagaard,Silje Helene NTNUI-ski 2:27:17 + 46:23
26 Dahl Raaen,Gry Silje IL Varden 2:28:06 + 47:12
27 Bjørnås,Kine Beate IL Varden 2:28:07 + 47:13
28 Knutzon,Jannicke NOTEAM 2:30:26 + 49:32
29 Waagan,Ann Louise Stjørdals-Blink IL 2:36:13 + 55:19
30 Falk-Larsen,Wenche BIL StatoilHydro 2:37:22 + 56:28
31 Furunes,Kari Anita IL Varden 2:41:00 +1:00:06
32 Storeng,Anne Britt Ranheim skiklubb 2:42:55 +1:02:01
33 Kvaale,Erika Stjørdals Blink 2:43:24 +1:02:30
34 Fuglem,May Britt Utleira IL 2:43:30 +1:02:36
35 Øyan,Hilde Stol Skjelstadmark IL 2:44:35 +1:03:41
36 Lundemo,Inger Johanne IL Varden 2:47:27 +1:06:33
37 Røset,Mette E. Byåsen IL 2:47:32 +1:06:38
38 Sørum,Hilde NOTEAM 2:48:29 +1:07:35
39 Myhre,Heidi S Byåsen IL 2:48:33 +1:07:39
40 Aspenes,Kari Dahlen skatval skilag 2:49:13 +1:08:19
41 Bernhardson,Malin Trångvikens IF 2:49:41 +1:08:47
42 Senderud Storli,Kristin NOTEAM 2:50:23 +1:09:29
43 McNair,Caitlin Western State University 2:53:00 +1:12:06
44 Spilker,kristin Ramme Alvor SK 2:53:03 +1:12:09
45 Heggem,Anne Lysaker Byåsen IL 2:53:18 +1:12:24
46 Skaanes,Arnhild H. Strindheim Ski 2:54:50 +1:13:56
47 Bjørgaas,Hanna OSI 2:56:51 +1:15:57
48 Berg,Christel Annelene NOTEAM 2:57:59 +1:17:05
49 Nakstad,Anne Strøm Byaasen Skiklub 2:58:02 +1:17:08
50 Børset Eidissen,Elin Malvik IL 2:58:17 +1:17:23
51 Wanvik Nilssen,Monica Melhus Ski 2:58:49 +1:17:55
52 Størset,Marit Byåsen IL 2:59:39 +1:18:45
53 J. Mølnvik,Mona SINTEF Energiforskning 3:01:15 +1:20:21
54 Liatun,Grethe Othilienborg IL 3:01:18 +1:20:24
55 Sødal,Anne Betty Ramme Alvor SK 3:01:24 +1:20:30
56 Josefsson,Eva Järpens sk 3:01:29 +1:20:35
57 Schive,Kitty Byåsen IL 3:02:04 +1:21:10
58 Tronsmo Johnsen,Unni IL Varden 3:02:06 +1:21:12
59 Høiseth,Marianne Stjørdal-Meråker trafikkskole 3:02:56 +1:22:02
60 Stræte,Sigrid Stjørdal il 3:03:55 +1:23:01
61 Sandseter,Ellen Beate Hansen Trondhjems seilforening 3:07:38 +1:26:44
62 Foss,Tonje Byåsen IL 3:08:06 +1:27:12
63 Følstad,Mona . 3:08:09 +1:27:15
64 Eide,Margit Stjørdals-Blink IL 3:08:39 +1:27:45
65 Holden,Kristin M Nidelv 3:08:42 +1:27:48
66 Fossland,Gry Mette Stjørdals Blink 3:08:44 +1:27:50
67 Størseth,Margrete Morset TAST 3:09:04 +1:28:10
68 Græe,Åse Steinkjer Skiklubb 3:09:34 +1:28:40
69 Aune,Hanne NOTEAM 3:09:35 +1:28:41
70 Østgård,Ann-Kristin Nansen IL 3:11:45 +1:30:51
71 Auren,Trude Julie Fattighuslerkene 3:11:59 +1:31:05
72 Granås,Kjersti Nidelv 3:14:16 +1:33:22
73 Müller,Sanna NOTEAM 3:15:01 +1:34:07
74 Fines,Trine Berg Mosvik IL - Ski 3:16:49 +1:35:55
75 Hovdal,Kjersti Tangmoen IL 3:17:39 +1:36:45
76 Thomasli,Tine Team tøff i buff 3:19:20 +1:38:26
77 Sjøvold,Frøydis Byåsen IL 3:19:29 +1:38:35
78 Bremer Mejdal,Birgit Skogn IL 3:21:30 +1:40:36
79 Nordjordet,Wenche Skogn IL 3:21:33 +1:40:39
80 Gjersvold,Ingrid Ålen IL 3:23:16 +1:42:22
81 Rasmussen,Mette Ranheim skiklubb 3:23:18 +1:42:24
82 Wollan Benum,Sissel Byåsen IL 3:23:20 +1:42:26
83 Kildal,Nina Hanger Skjetne IL 3:23:42 +1:42:48
84 Berg,Astri BTU 3:24:10 +1:43:16
85 Strøm,Hildegunn Utleira IL 3:29:24 +1:48:30
86 Greiff,Guri St. Olavs Hospitals BIL 3:30:34 +1:49:40
87 Børstad,Synne N. Team Børstad 3:31:31 +1:50:37
88 Fredriksen,Gry Skogan Skjelstadmark IL 3:32:04 +1:51:10
89 Hetland,Ellen IL Varden 3:32:26 +1:51:32
90 Granefjell,Silje Mari Team tøff i buff 3:34:16 +1:53:22
91 Johansen,Astrid skatval skilag 3:35:01 +1:54:07
92 Bergmann Rindal,Kristin Byåsen IL 3:35:08 +1:54:14
93 Ranum,Berit Guldteig NOTEAM 3:35:19 +1:54:25
94 Stav,Hilde IL Varden 3:37:29 +1:56:35
95 Kammen,Vivian NOTEAM 3:41:13 +2:00:19
96 Mo,Kristi Thamshavn BIL 3:41:58 +2:01:04
97 Losen Borren,Janne Svarttjärn 3:42:32 +2:01:38
98 Fornes,Mona Brækken Stjørdals Blink 3:42:52 +2:01:58
99 Kolden,Elin IL FRAM 3:43:00 +2:02:06
100 Løvoll,Merete YIT BIL 3:43:58 +2:03:04
101 Klette,Kjersti Toverud Bookhouse 3:45:51 +2:04:57
102 Anthonsen,Tone Trondhjemseilforening 3:46:14 +2:05:20
103 Kvistad,Gunhild Steinkjer Skiklubb 3:46:41 +2:05:47
104 Sørgård,Trine NOTEAM 3:47:14 +2:06:20
105 Sjölin,Malin Thamshavn BIL 3:49:30 +2:08:36
106 Hagen,Bjørg Seamum 3:49:45 +2:08:51
107 Sandmæl,Mimmi IL Varden 3:52:17 +2:11:23
108 Hammer,Nina skatval skilag 3:53:16 +2:12:22
109 Nyhus,Hege NOTEAM 3:54:11 +2:13:17
110 Knutsen,Line Masterud Yragytten skiklubb 3:54:20 +2:13:26
111 Bjørnbeth,Monica Ytagutten IL 3:54:28 +2:13:34
112 Holan,Tove Ofstad NOTEAM 3:55:34 +2:14:40
113 Bjerkan,Tove Mette Byåsen IL 3:56:00 +2:15:06
114 Holan,Merete NOTEAM 3:58:16 +2:17:22
115 Røddesnes,Tove Nord-Trøndelag politidistrikt 4:00:55 +2:20:01
116 Dybvad,Berit Byåsen IL 4:02:12 +2:21:18
117 Rismark,Marit K. Ranheim skiklubb 4:03:01 +2:22:07
118 Røst,Lillian NOTEAM 4:03:30 +2:22:36
119 Môrseburg,Kathrin Trondheim 4:03:31 +2:22:37
120 Wanvik,Mette Stjørdals-Blink IL 4:04:02 +2:23:08
121 Falk-Larssen,Tine Vinori BIL 4:06:18 +2:25:24
122 Jansson,Beate børsa IL 4:10:23 +2:29:29
123 Mathisen,Elise Margrethe Hommelvik IL 4:11:06 +2:30:12
124 Torvik,Lisbeth Osmarka IL 4:11:34 +2:30:40
125 Juliussen,Edel Spenst 4:12:50 +2:31:56
126 Haarberg,Linn Beate Myklebust BIL 4:13:01 +2:32:07
127 Hustøft,May Kristin Myklebust as 4:13:29 +2:32:35
128 Roaldseth,Marlene NOTEAM 4:14:11 +2:33:17
129 Aalberg,Guri Iversen NOTEAM 4:16:13 +2:35:19
130 Holås Røkke,Ingunn NOTEAM 4:17:37 +2:36:43
131 Fossum,Marie NOTEAM 4:21:46 +2:40:52
132 Høyem,Kjerstin Byåsen IL 4:24:31 +2:43:37
133 Midttømme,Grethe Holm Byåsen IL 4:24:32 +2:43:38
134 Bjøru Fjeldsæter,Ane NOTEAM 4:27:20 +2:46:26
135 Ervik,Lena NOTEAM 4:30:39 +2:49:45
136 Saltbones,Grete NOTEAM 4:44:24 +3:03:30
137 Skyrud,Ragnhild Stjørdals-Blink IL 4:55:29 +3:14:35
138 Dyvik,Siri NOTEAM 4:56:43 +3:15:49
139 Bergmann,Trude Byåsen IL 5:05:38 +3:24:44
140 Hegre,Vivian Fossen Rusbehandling 5:09:51 +3:28:57
141 Flaamo,Aud Fossen Rusbehandling 5:09:52 +3:28:58
142 Hegseth,Kari IL Tørn 5:11:03 +3:30:09
143 Tyholt,Kari SFK 5:11:08 +3:30:14
144 Hegseth,Marte Flora IL 5:11:46 +3:30:52
DNS Bogen,Ann-Britt Strindheim Ski  
DNS Dybwad,Guri Fokus Bank  
DNS Westrum,Inga-Lill Team tøff i buff  
DNS Flathen,Kjersti NOTEAM  
DNS Flåthen,Kjersti Team OA  
DNS Brevik,Lisbeth NOTEAM  
DNS Solberg,Marit Elisabet Trondheim kommune  
DNS Klæth,Marte Cecilie Fokus Bank Stjørdal  
DNS Prestmo,Solveig Umoe sport
Resultatliste Damer junior (17   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Larsen,Lisa Sundbybergs IK 1:37:33 + 00:00
2 Hellberg,Christina Lövald Sundbybergs IK 1:49:09 + 11:36
3 Belsby,Anne Maren Utne Trøsken 1:55:35 + 18:02
4 Bratt Slette,Sunniva Byåsen IL 2:01:53 + 24:20
5 Rost,Bente Edsbyns SK 2:06:49 + 29:16
6 Myren,Line Skogn IL 2:22:05 + 44:32
6 Krogstad,Maria Aune Krogstad Skogn IL 2:22:05 + 44:32
8 Tronstad,Ragnhild Inderøy IL 2:27:11 + 49:38
9 Muus Falck,Marit Cecilie MVS/Strindheim 2:50:02 +1:12:29
10 Pettersen,Susanne Moe NOTEAM 3:06:26 +1:28:53
11 Husbyaune,Kari Skjelstadmark IL 3:06:47 +1:29:14
12 Rønningen,Ingvild Skogn IL 3:12:28 +1:34:55
13 Johansen,Vibeke Dullum MVS/KIL-ski 3:33:59 +1:56:26
14 Dullum Johansen,Birgitte KIL-SKI 3:34:07 +1:56:34
15 Aalberg,Sara NOTEAM 4:16:08 +2:38:35
DNS Harsem,Kathrine Fossum IF
Resultatliste Damer senior 50   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Engesvold,Ingeborg Hommelvik IL 2:08:40 + 00:00
2 Skånøy,Brit Malvik IL 2:23:04 + 14:24
3 Bragner Salén,Yvonne Duveds IF 2:26:33 + 17:53
4 Hofsli,Hilde Frol IL 2:27:49 + 19:09
5 Lindgren,Eivor Fåker K 2:28:30 + 19:50
6 Refsnes,Inger Byåsen IL 2:49:45 + 41:05
7 Stenvik,Aud Sør trøndelag Fylkeskommune 2:49:57 + 41:17
8 Kvalheim,Guri NOTEAM 2:51:12 + 42:32
9 Hedin,Mona Storumans IK 2:53:27 + 44:47
10 Kilnes,Kirsten NOTEAM 2:55:28 + 46:48
11 Bergsmyr,Arna Sør Trøndelags Fylkeskommune 2:57:14 + 48:34
12 Nypan,Elin Byåsen IL 2:58:04 + 49:24
13 Hallan,Jorunn Markabygda IL 3:00:57 + 52:17
14 Bjørgaas,Marit St.Olavs Hospital 3:01:13 + 52:33
15 Kavli,Hilde Anita NOTEAM 3:05:14 + 56:34
16 Grøtte,Liv NOTEAM 3:20:40 +1:12:00
17 Vardehaug,Ragnhild Brå St.Olavs Hospital 3:28:20 +1:19:40
18 Næss,Liv Irene Bang NTE BIL 3:29:41 +1:21:01
19 Størseth,Målfrid Glava B.I.L 3:31:38 +1:22:58
20 Loeng,Toril Malvik IL 3:32:09 +1:23:29
21 Berg,Åse NOTEAM 3:40:49 +1:32:09
22 Hiller,Aud St. Olavs Hospitals BIL 3:42:57 +1:34:17
23 Grob,Linda Methow Valley 3:45:20 +1:36:40
24 Samstad,Grete Ottersen NOTEAM 3:45:27 +1:36:47
25 Moeng,Britt Mari Meråker Kommune 3:52:18 +1:43:38
26 Faaness,Bente Elkem Thamshavn BIL 3:55:17 +1:46:37
27 Knotten,Elisabeth IL Varden 3:56:36 +1:47:56
28 Størseth,Kjellrun Morken NOTEAM 4:00:08 +1:51:28
29 Lello,Birgit Indal Norske Skog BIL 4:00:20 +1:51:40
30 Flønes Skare,Oddrun Vegvesenet BIL 4:01:22 +1:52:42
31 Solli,Jane Strindheim Ski 4:02:23 +1:53:43
32 Vanvik,Anita NOTEAM 4:03:07 +1:54:27
33 Askim,Brit Ranheim skiklubb 4:06:06 +1:57:26
34 Viken,Rønnaug Spenst 4:06:14 +1:57:34
35 Ingdal,Johanne NOTEAM 4:07:08 +1:58:28
36 Ingdal,May NOTEAM 4:07:11 +1:58:31
37 Sørum,Anne NOTEAM 4:07:37 +1:58:57
37 Fonn,Tone NOTEAM 4:07:37 +1:58:57
39 Gran,Reidun NOTEAM 4:08:55 +2:00:15
40 Bjøru,Elin NOTEAM 4:27:57 +2:19:17
41 Lund,Berit Kongsberger skiklubb 4:36:08 +2:27:28
DNS Hjustad,Ann NOTEAM  
DNS Krogstad,Anne Grete Snusgrenda Trimlag  
DNS Bø,Paula Iren NOTEAM

 

Resultatliste Barn 16 og yngre   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Almås,Sander IL Varden Fullført
  Alstad Holte,Espen Nybrott Fullført
  Andersson,Axel Ranheim skiklubb Fullført
  Andersson,Henning Ranheim skiklubb Fullført
  Andersson,Olof Häggenås Sportklubb Fullført
  Ane Appelkvist,Stenseth Grong IL Fullført
  Aspenes,Sverre Dahlen skatval skilag Fullført
  Asp,Simon Hommelvik IL Fullført
  Atnedal,Håkon IL Varden Fullført
  Aune,Amund Veidekke BIL Fullført
  Aune,Erik Lånke il Fullført
  Aune,Martin Skogn IL Fullført
  Austgulen,Erlend Byåsen IL Fullført
  Bakkhaug,Vilde Schei Mosvik IL - Ski Fullført
  Ballestad,Paal Erik Malvik IL Fullført
  Bardal,Rune NOTEAM Fullført
  Benonisen,Sebastian Steinkjer Skiklubb Fullført
DNS Berge Nilssen,Thomas Melhus Ski  
  Bergem,Lars Byåsen IL Fullført
  Berg,Jonas Byåsen IL Fullført
  Bergmann,Markus Byåsen IL Fullført
  Bergmann,Sanna Byåsen IL Fullført
  Bjørkli,Sigurd NOTEAM Fullført
  Bjørkli,Sondre NOTEAM Fullført
  Bjørnstad,Ludvik Malvik IL Fullført
  Bjørseth,Ingebrigt Nybrott Fullført
DNS Bjørseth,Petter skatval skilag  
  Bostad,Guro NOTEAM Fullført
  Bostad,Vegard NOTEAM Fullført
  Brækken,Andrea Byåsen IL Fullført
  Brækken,Ole Andreas Byåsen IL Fullført
  Børke,Ann-Eline Bloch Byåsen IL Fullført
  Dahl,Simen Byåsen IL Fullført
  Dengerud,Kjersti Steinkjer Skiklubb Fullført
  Dengerud,Norunn Steinkjer Skiklubb Fullført
  Drøyvold,Christian Byåsen IL Fullført
  Dullum,Ole Tobias Stjørdals-Blink IL Fullført
  Dybvad,Steffen Lånke il Fullført
  Eiksund,Tobias Ramme Alvor SK Fullført
DNS Emilsson,Håkan Offerdals sk  
  Engan,Sondre Engan Melhus IL Fullført
  Enge Gravdal,Oda NOTEAM Fullført
  Enge Gravdal,Thea NOTEAM Fullført
DNS Eriksen,Edvin Grøtan Melhus Ski  
  Eriksen,Kasper Freidig Jibbers Fullført
DNS Eriksen,Kristian Byåsen IL  
  Eriksen,Sivert Grøtan Melhus Ski Fullført
  Falch,Håvard Nidelv IL Fullført
  Falch,Vemund Nidelv IL Fullført
  Farbu,Jonas Stjørdals-Blink IL Fullført
  Fines,Svein Berg Mosvik IL - Ski Fullført
  Finsrud,Christine Tiller IL Fullført
  Fjeldstad,Vegard Storeng Ranheim skiklubb Fullført
  Fjærtoft-Andersen,Sigurd Byaasen Skiklub Fullført
  fjærtoft-andersn,edvard Byaasen Skiklub Fullført
  Flataker,Erling Hommelvik IL Fullført
  Flataker,Ole Morten Hommelvik IL Fullført
  Flægstad,Espen Greiff Strindheim Ski Fullført
  Forbord,Elin Aune Strindheim Ski Fullført
  Forbord,Jenny Aune Strindheim Ski Fullført
  Forbord,Morten Aune Strindheim Ski Fullført
  Fornes,Renate Brækken Stjørdals Blink Fullført
  Fornes,Trude Ranheim Fullført
  Foss Budal,Fabian Byåsen IL Fullført
  Fredriksen,Hermann Skogan Skjelstadmark IL Fullført
  Fredriksen,Sverre Skogan Skjelstadmark IL Fullført
  Frisendal,Filip Byåsen IL Fullført
  Furunes,Eivind Haugen Stjørdals-Blink IL Fullført
  Føll,Jan Petter IL Fjellørnen Fullført
  Gardarsson,Matthias Helgi Hommelvik IL Fullført
  Gjelstad,Sondre K. børsa IL Fullført
  Granås,Frida Nidelv Fullført
  Gresseth,Guro Skjelstadmark IL Fullført
  Grubbmo,Anne Lise Lierne Ski Fullført
  Grøvlen,Hallvard Seim Utleira IL Fullført
DNS Graabak,Jakob Byaasen Skiklub  
  Gustavsen,Magnus Ressem Nessegutten Fullført
  Gåsvær,Ola Martin Torgrimssønn Malvik IL Fullført
  Hammer Berget,Sander skatval skilag Fullført
  Hanssen,Ida Berg Byåsen IL Fullført
  Haugdal,Tale Dybvad Byåsen IL Fullført
  Haugen,Audun Wanvik Stjørdals-Blink IL Fullført
  Haugen,John Magnus Hommelvik IL Fullført
  Haugen,Ole Wanvik Stjørdals-Blink IL Fullført
  Haugen,Sigrid Wanvik Stjørdals-Blink IL Fullført
  Haug,Henry Eide Stjørdals-Blink IL Fullført
  Haug,Jon Arvid Gjersvold Byaasen Skiklubb Fullført
  Haug,Magnus Gjersvold Byaasen Skiklubb Fullført
  Havdal,Martin Lånke il Fullført
  Heggem,Marte Lysaker Byåsen IL Fullført
  Heggem,Synnøve Byåsen IL Fullført
  Heggem,Torbjørn Byåsen IL Fullført
  Hepsø Aassve,Ola Malvik IL Fullført
  Hetland,Ariel IL Varden Fullført
  Hoel,Marius Byåsen IL Fullført
  Hoem,Lena Skogn IL Fullført
  Hoem,Vegard Skogn IL Fullført
  Hofstad,Rolf Tore Skjelstadmark IL Fullført
  Holan,Anders NOTEAM Fullført
  Holden,Mari M Nidelv Fullført
  Holden,Trine M Nidelv Fullført
  Hoven,Hanne Setsaas Selbu IL Fullført
  Hoås,John Gunnar Lånke ski Fullført
  Humble,Gustav Östersunds Skidklubb Fullført
  Husbyaune,Ingunn Skjelstadmark IL Fullført
  Husby,Petter Lunde Malm IL Fullført
  Hyldmo,Tobias Byaasen Skiklub Fullført
  Hønnås,Tom-Rune Frosta IL Fullført
  Ingstad,Henrik Stjørdals Blink Fullført
  Island,Sander Sjetne Fullført
  Iversen,Gaute IL Varden Fullført
DNS Iversen,Mats IL Varden  
  Jansson,Johanna børsa IL Fullført
  Jeyarajah,Anojan Nardo IL Fullført
  Johansen,Trygve Nørkov Stjørdals-Blink IL Fullført
  Johnsen,Vegard NOTEAM Fullført
  Jonsson,Olle Duveds IF Fullført
DNS Klæbo,Johannes Høsflot Byåsen IL  
  Kristoffersen,Elise Skjelstadmark IL Fullført
  Kristoffersen,Petter Skjelstadmark IL Fullført
  Krogh,Einar Tiller IL Fullført
  Kvemo,Karen Anna Lierne Ski Fullført
  Larsen Mikaelsen,Simon Byåsen IL Fullført
DNS Larsen Mikaelsen,Simon Byåsen IL  
  Lie,Kasper skatval skilag Fullført
  Lien,Emilie Byåsen IL Fullført
  Lien,Marie Byåsen IL Fullført
  Lie,Rasmus skatval skilag Fullført
  Lilleberg,Severin Byåsen IL Fullført
  Lilleeng,Sivert Utleira IL Fullført
  Lillefjell Moen,Oliver Hommelvik IL Fullført
  Lingås Johnsen,Eirik Ranheim skiklubb Fullført
  Lund-Tangen,Jacob NOTEAM Fullført
  Lundal,Martin NOTEAM Fullført
  Lurvik,Kristoffer Ranheim Fullført
  Lyng,Vegard Byåsen IL Fullført
  Lægran,Astrid Steinkjer Skiklubb Fullført
  Lægran,Trygve Steinkjer Skiklubb Fullført
  Løvseth,Jørgen Natvig Byåsen IL Fullført
  Midtstraum,Ane Strindheim Ski Fullført
  Midttømme,Peder Byåsen IL Fullført
  Mjøsund,Magnus Utleira IL Fullført
  Moen,Andres Wormdal Byåsen IL Fullført
  Moen,Geir Einar Skjelstadmark IL Fullført
  Moen,Hege Kristin Skjelstadmark IL Fullført
  Munkeby,Johan Otto Frol IL Fullført
  Myhre,Charlotte NOTEAM Fullført
  Myhre,Julie Byåsen IL Fullført
  Mølnvik,Gina Byaasen Skiklub Fullført
  Mølnvik,Kjetil Byaasen Skiklub Fullført
  Maalø,Jonas skatval skilag Fullført
  Nakstad,Ingeranne Strøm Byaasen Skiklub Fullført
  Nakstad,Kristine Strøm Byaasen Skiklub Fullført
  Neegård,Mads Hågensen Byåsen IL Fullført
  Nersund Fuglaas,Håkon Byåsen IL Fullført
  Nervik,Mikal Byåsen IL Fullført
  Nervik,Tobias Byåsen IL Fullført
  Nilsen,Arnt Inge Hommelvik IL Fullført
  Nitter,Tora Ranheim IL Fullført
DNS Nonstad,Jon Skogn IL  
  Northug,Even Mosvik IL - Ski Fullført
  Nyhus,Sigmund Kristoffer Anders Byaasen Skiklub Fullført
DNS Olsen,Olga Margrethe BSSL  
  Otterlei,Oscar Byåsen IL Fullført
  Persson,Nils Östersunds SK Fullført
  Rasmussen,Halfdan Ranheim skiklubb Fullført
  Reberg,Jørgen IL Varden Fullført
  Renå,Eiril Fuglem Hommelvik Fullført
  Renå,Tomas Hommelvik IL Fullført
  Ringen,Anton Killi Selbu IL Fullført
  Ringstad,Tina NOTEAM Fullført
  Roaldseth,Amelia Ranheim Fullført
  Roaldseth,Anders Byåsen skiklubb Fullført
  Roaldseth,Fredrikke Ranheim skiklubb Fullført
  Rye,Anders Nybrott Fullført
  Rømen,Ola Ranheim skiklubb Fullført
  Røstum,Espen Kattem Fullført
  Røvik,Torstein Buan IL Varden Fullført
  Sandseter,Simen Trond IL Fullført
  Schive,Johanne Byåsen IL Fullført
  Schive,Sindre Byåsen IL Fullført
  Schjetlein,Emma Sæther Byåsen IL Fullført
  Simonsen,Erik IL Fjellørnen Fullført
DNS Sjøvold,Vemund Byåsen IL  
  Skatvold,Johan August Skanska Aktiv Fullført
  Skjelstad,Erik Skjelstadmark IL Fullført
  Skjelstad,Sigrid Skjelstadmark IL Fullført
  Skrindo Kolstad,Kristoffer Strindheim Ski Fullført
  Skulbru,Hanne Nidelv Fullført
  Skaanes,Håkon Strindheim Ski Fullført
  Skaanes,Marte Strindheim Ski Fullført
  Skårdalsmo,Håvard StatoilHydro BIL Fullført
  Solberg,Henrik Nielsen Hegra IL Fullført
  Solheim,Øyvind skatval skilag Fullført
  Solli,Maria Strindheim Ski Fullført
  Sommerseth,Emma Lysø Byåsen IL Fullført
  Sonflå,Ida IL Varden Fullført
DNS Spets,Julie Stendahl NOTEAM  
  Spilker,Bror Andreas Ramme Alvor SK Fullført
  Spilker,Live Augusta Ramme Alvor SK Fullført
  Spjøtvold,Martin Heimdal IL Fullført
  Stav,Astrid IL Varden Fullført
  Stav,Rønnaug IL Varden Fullført
  Stenström,Eivind Järpens sk Fullført
  Stenström,Hannes Järpens sk Fullført
DNS Stiklestad,Sindre Leksdal IL  
  Stjern,Håkon Fosli Hommelvik IL Fullført
  Stjern,Vegard Fosli Hommelvik IL Fullført
  Storli,Jacob Senderud Byaasen Skiklubb Fullført
  Storrønning,Sunniva Byåsen IL Fullført
DNS Storrønning,Sunniva Byåsen IL  
  Størset Grøtte,Håkon Byåsen IL Fullført
  Størseth,Anna Kristine Steinkje IL Varden Fullført
  Størseth,Sivert Malvik IL Fullført
  Sundal,Ane Lucie Sjøvold Byåsen IL Fullført
  Sundal,Vemund Sjøvold Byåsen IL Fullført
  Sundsvik,Espen Frol IL Fullført
  Sundsvik,Line Frol IL Fullført
  Sundsvik,Stian Frol IL Fullført
DNS Syrstad,Thomas Bø Melhus Ski  
  Sætrum Bjerkan,Rasmus Byåsen IL Fullført
  Sætrum Bjerkan,Tuva Byåsen IL Fullført
  Sørli,Mari Byåsen IL Fullført
  Teveldal,Ellen Margrethe IL Varden Fullført
  Tjernvoll,Andreas Hommelvik IL Fullført
  Torvik,Morten IL Varden Fullført
DNS Torvik,Truls IL Varden  
  Troøyen,Robin Løvoll YIT BIL Fullført
  Tung,Erlend Stadsbygd IL Fullført
DNS Tyholt Nygaard,Sverre SFK  
  Tømmerdal,Håvard Lilletjern IL Fullført
  Valås,Simen Byåsen IL Fullført
  Vangen,Martin IL Fjellørnen Fullført
  Vasseljen,Sigurd Dyvik Nybrott Fullført
  Vedvik,Emil Ranheim skiklubb Fullført
  Viberg-Huse,Andreas Byåsen IL Fullført
  Wanvik,Madelene Melhus Ski Fullført
  Wanvik,Rebecka Melhus Ski Fullført
  Werkland,Henrik IL Varden Fullført
DNS Wiggen,Øyvind Lindorff  
  Wiik,Børge Hommelvik IL Fullført
  Wilberg Rofstad,Kristian Byåsen IL Fullført
  Witry,Aslak Fonn Strindheim Ski Fullført
  Wollan,Karoline Byåsen IL Fullført
  Waagan,Adam Andre Stjørdals-Blink IL Fullført
  Ytterdal,Karsten Nidelv Fullført
  Øksenvåg,Sander Stjørdals-Blink IL Fullført
  Øwre Haugan,Sander Hommevik IL Fullført
  Øwre Haugan,Sindre Hommevik IL Fullført
  Øyan,Embla Stol Skjelstadmark IL Fullført
DNS Øye,Jonas B. Strindheim Ski  
DNS Øye,Mads B. Strindheim Ski  

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +