Ulvikasprinten 2009



Resultatliste KM sprintstafett

Ulvikasprinten 2009







Gutar 11-12 år: - 500 m – 2 etappar pr løpar




1 Ørnar 1 Erik Mørkve


Bjørnar Sæten
2 Samnanger IL Martin Tysseland


Niklas Mjelde
3 Voss IL Andreas Rokne


Sjur Tveito
4 Viljar IL 1.lag Ørjan Torstad


Hans Inge Klette
5 Ørnar 2 Tobias Nyborg


Severin Skattum
6 Kvam LSK Erlend Lilletveit Kvåle


Kristoffer Tveiten
7 Ulvik IL 1.lag Håkon Heimlid


August Hjeltnes
8 Viljar IL 2.lag Heine Hydle


Knut Lussand Selheim
9 Ulvik IL 2.lag Ivar Øydvin/Johan Hjeltnes (i B-finalen)


Emil Øydvin



Gutar 13-14 år: 500 m - 3 etappar pr løpar




1 Hålandsdal IL Kyrre Gildestad


Anders Hjartnes
2 Osterøy IL Øyvind B Mjelde


Sigurd Braaten Reigstad
3 Kvam LSK Per Gunnar Brekke Kolltveit


Brynjar Berge Mo
4 Ulvik IL Leif Malvin Hjelmevoll


Marius Bull Hjeltnes
5 Voss IL 1.lag Arild Fosse


Sivert Fenne
6 Korlevoll IL Sverre Fjæra


Jostein Thygesen
7 Ørnar IL Anton Sæten


Sindre Hirth
8 Voss IL 2.lag Bjørn Haugo Herfindal


Eirik Tvilde
9 Samnanger IL Kevin Bolstad


Henning B Tveit
     
     
Jenter 11 – 12 år - 500 m 2 etappar pr løpar

     
1 Viljar IL Marte Mykkeltvedt


Anna Lussand Selheim
2 Voss IL Silje Fosse


Hilde Fosse
3 Ulvik IL 1.lag Tuva Bull Hjeltnes


Tora Langballe
4 Ørnar IL Rakel Dolve Solheim


Kristina Rekve
5 Korlevoll IL Mari Børve


Hanna Finne
6 Ulvik IL 2.lag Margit Langballe


Ingeborg Uglenes



Jenter 13- 14 år: -500 m 3 etappar pr løpar




1 Hålandsdal IL Ragnhild Femsteinevik


Ingvild Berlandstveit
2 Kvam LSK Birgit Lilltveit Kvåle


Martine Ålvik Kvåle
3 Ulvik Il 1.lag Nora Øydvin


Henriette Andersen
4 Granvin IL Synnøve R Hatland


Andrea Djønne
5 Ulvik Il 2.lag Guro Uglenes


Marta Lindvik



Gutar 15- 16 år : - 850 m 3 etappar pr løpar




1 T& IF Viking Marius Heggøy


Eirik Finne
2 Hålandsdal IL Vegard Berget


Sjur Gudmund Håland Henanger
3 Samnanger IL 1.lag Kristian Stadheim Kulild


Sondre Tysseland
4 Voss IL Lars Tveito


Lars Andre Møen
5 Osterøy IL Magnus Bru Reigstad


Ola B Reigstad
6 Ulvik IL Gunnar Hjeltnes


Erling Uglenes
7 Bulken IL Espen Bolstad


Eivind M Blindheim
8 Samnanger IL 2.lag Oskar Røen


Thomas Tveiterås Aldal
9 Tertnes IL Erlend Nysæter


Stian Mathiassen



Jenter 15-16 år: - 850 m 3 etappar pr løpar




1 Bulken IL Hege Djukastein


Anvor Teigen Nestås
2 Kvam LSK 1.lag Karoline Linga


Solveig Torsvik
3 Kvam LSK 2.lag Elise Aalvik Kvåle


Tonje Kolltveit
4 Ulvik IL Vilde Bull Hjeltnes


Signe Langballe
5 Viljar IL Rebekka Bråten


Signe Lussand Selheim



Jenter 17-20 år: -850 m 3 etappar pr løpar




1 Voss IL Randi Tveito


Hilde Fenne
2 Hålandsdal IL Heidi Berlandstveit


Kristine Hovland









Kvinner – senior 850 m 3 etappar pr løpar




1 Bulken IL Randi Skjeldal


Eirin Skjoldli






Gutar 17- 20 år : - 1000 m 3 etappar pr løpar




1 T& IF Viking Martin Moxnes


Einar Flaktveit Moxnes
2 Kvam LSK Håvard Drivenes


Erlend Drivenes
3 Voss IL Marius Prestegård


Carsten Christensen
4 Eldar IL Bjarte Mørkve


Sindre Ure Søtvik
5 Osterøy IL 1. lag Eirik B Mjelde


Emil Hosøy
6 Hålandsdal IL Bjarte Solvang


Martin Femsteinsvik
7 Osterøy IL 2. lag Lars B Reigstad


Anders Flæsland
     



Menn–Senior : 1000 m 3 etappar pr løpar




1 Voss IL Team Manpower Bjarte Nestås Johnsen


Sjur Røthe
2 Bjørgum IL Sondre Elvebakk


Lars Fosse
3 Ulvik IL Kyrre Manger


Brynjulf Langballe
4 Ørnar IL Håvard Skattum


Kolbjørn Sæten






Utenfor konk - Mix klubbar Gutar 17.-20 år




1 Bjørgum/Ulvik Åsmund Aarsand


Eivind Flatlandsmo



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +