Resultater Hafslovatnet Rundt 2009



 

RESULTATLISTE HAFSLOVATNET RUNDT 5.april 2009
Hafslo IL    
SONERENN    
       
  Namn Lag  
       
  0 -  6 år  0,5 km    
  Synnøve Oklevik Hafslo  
  Ingar Kvam Hafslo  
  Hanna Lægreid Nes Hafslo  
  Ida Lomheim Tang Hafslo  
  Trym Sollid Hafslo  
  Iver Sollid Hafslo  
  Sofie Sverdrup Nore Neset  
  Oda Sønnesyn Bjørn  
  Eskil Watsend Erichsen Bjørn  
  Trym Øvregard Røhme Bjørn  
  Klaus Mjelstad Syril  
  Inger Anne Kvam Aurland  
  Kristin Husum  Syril  
  Sondre Fondenes Oslo  
  Vemund W.Eriksen Bjørn  
  Sander Johannesen Hafslo  
  Karoline Skalien Hilleren Hafslo  
  Lars Arne Sie Hafslo  
  Erlend Sie Hafslo  
  Sondre Lomheim Hafslo  
  Einar Hunshamar Bjørn  
  Håvard Sie Hafslo  
  Oddvar Sie Hafslo  
  Sedrik Kauppi Norheim Hafslo  
  Eiline Ekrene Bjørn  
       
  Jenter 7-10 år og yngre 1 km    
  Alise Nekstad Grave Vrådal  
  Kristine Erfjord Hafslo  
  Stina Hillestad Hafslo  
  Inger Anne Bruheim Hafslo  
  Silje Carlsen Hafslo  
  Irene Steig Luster  
  Julie Fondenes Oslo  
  Anmalie Vatne Syril  
  Karin Sie Hafslo  
       
  Gutar 7 - 10 år og yngre 1 km    
  Vegar Lunde Fardal Hafslo  
  Håvar Kvam Hafslo  
  Eirik Cirotzki Hafslo  
  Johan Lægreid Nes Hafslo  
  Johan Harald Hillestad Hafslo  
  Runar Sekse Hafslo  
  Jørgen Lomheim Tang Hafslo  
  Mathias Meløy Hafslo  
  Endre Oklevik Hafslo  
  Audun Oklevik Hafslo  
  Mikal Bø Hafslo  
  Knut Nornes  Førde  
  Lars Thorsnes Lefdal  Bjørn  
  Erling Olai H. Aafedt Vik  
  Robin Wathne Nedrehagen Syril  
  Andreas Mjelstad Syril  
  Eirik Stedje Sogndal  
  Ulrik Slinde Bjørn  
  Tor Olav Kvam Aurland  
  Stein Joar Kvam Aurland  
  Arne Farestveit Sogndal  
  Sondre Carlsen Hafslo  
       
  Utviklingsklassse 0,5 km    
  Turid Øygard Bjørn 9,55
       
  Jenter 11 år 3 km    
1 Andrea Cirotzki Hafslo 15,28
       
  Jenter 12 år 3 km    
1 Anne Marte Lingjerde Bjørn 11,56
2 Marita Sekse Hafslo 13,20
3 Marianne Lomheim Tang Hafslo 15,53
       
  Gutar 11 år 3 km    
1 Kristian Haugen Bjørn 12,42
2 Vegard Øyre Sogndal 12,50
3 Ole Gunnar Bruheim Hafslo 13,21
4 Christian Hæreid  Beveren 13,49
5 Joar Kristoffersen Hafslo 14,39
6 Jonas Skjeldestad Hove Sogndal 0,00
       
  Gutar 12 år 3 km    
1 Håvard Ruud Bjørn 11,31
2 Håvard Stedje Sogndal 12,06
3 Endre Bø Hafslo 14,28
4 Tobias Sæthre Sogndal 14,36
       
DISTANSERENN    
       
  Jenter 13 - 14 år 6 km:    
       
1 Ane Øvregard Røhme Bjørn 24,19
2 Bertine Thorsnes Lefdal  Bjørn 25,09
3 Marte Erfjord Hafslo 30,00
       
  Gutar 13 -14 år 6 km:    
1 Geir Steig Luster 22,38
2 Anders Kvåle Farestveit Sogndal 24,02
3 Rune Steig Luster 25,02
       
  Gutar 15 -16 år 10 km:    
1 Hallvard S. Evjestad Bjørn 31,59
2 Mats Bjørnar Leirdal Bjørn 33,42
3 Einar Gulbrandsen Jevnaker 37,57
4 Jakob Meløy Hafslo 40,20
       
TURRENN    
       
  Damer 17-18 år 15 km:    
1 Helga Farestveit Sogndal 61,00
       
  Damer 21-25 år 15 km:    
1 Siri Bente Haugen NTNUI 65,35
       
  Damer 41-45 år 15 km:    
1 Sissel Stave Ål 63,26
2 Bente Øyre Sogndal 69,55
       
  Herrar 17-18 år 15 km:    
1 Thomas S. Evjestad Bjørn 45,25
2 Geir Olav Haugen Bjørn 54,28
3 Trond Røneid Bjørn 58,10
4 Kristoffer Elgåen Aurland 76,10
       
  Herrar 19-20 år 15 km:    
1 Hallvard Haugen Bjørn 50,50
       
  Herrar 21-25 år 15 km:    
1 Svein Arne Haugen NTNUI 54,29
2 Sigbjørn Opheim Bjørn 63,12
3 Geir Urnes Bjørn 63,41
4 Hallgeir Nes Bjørn 65,37
5 Arne Urnes Bjørn 73,03
       
  Herrar 26-30 år 15 km:    
1 Torgeir Kristian Børve Lurkarlaget 69,29
       
  Herrar 31-35 år 15 km:    
1 Jon Inge Kusslid Førde 47,41
2 Jan Rune Grave Vrådal 55,15
3 Kurt Norheim Hafslo 58,46
4 Torger Kjeldstad Hovin 78,28
       
  Herrar 36-40 år 15 km:    
1 Per Fridolf Hillestad Hafslo 46,45
2 Kai Inge Cirotzki Hafslo 60,26
3 Frank Harberg Bjørn 62,50
       
  Herrar 41-45 år 15 km:    
1 Vidar Sanden Sogndal 64,00
       
  Herrar 46-50 år 15 km:    
1 Torgny Stave Ål 56,08
2 Jon Olav V. Aafedt  Vik 60,06
       
  Herrar 51-55 år 15 km:    
1 Edvard Leirdal Bjørn 54,32
2 Odd Arve Rakstad Syril 58,07
3 Odd Erik Haugen Bjørn 62,10
4 Steinar Schmidt Bjørn 73,46
5 Agnar Smedegard Hafslo 76,51
6 Steve Elgåen Aurland 93,14
       
  Herrar 56-60 år 15 km:    
1 Lars Atle Fretland Sogndal 54,46
2 Arne Bystøl Eldar 58,25
3 Jon Ove Lomheim Hafslo 67,11
4 Arne Fossøy Bjørn 69,23
       
  Herrar 61-65 år 15 km:    
1 Einar Lomheim Jotun 65,56
2 Sylfest Lomheim Språkrådet 71,46
       
  Herrar 66-70 år 15 km:    
1 Per Birger Lomheim Hafslo 67,20
2 Olav Tverberg Bjørn 71,10
       
  Spurtpremie:    
  Helga Farestveit    
  Thomas Evjestad