Resultater Skarrennet 2009



RESULTATLISTE SKARRENNET

11. April 2009

44 løpere i turklassen

183 løpere i Trimklassen totalt 227

 

Vinnere Øystein Kroken og Sara Svendsen

Trim med tid

1. Katrine Hessem Kvaløysletta                           1.19.59

 

Kvinner 15-16 år

1. Line Birgitte Solvang Storseinnes                    1.15.32

2. Anna Kristine Hessem Kvaløysletta                 1.34.32

 

Kvinner 17-20 år

1. Anna Svendsen TSK                                 1.04.12

2. Katrine Horsberg Lange TSK                           1.17.02

 

Kvinner 26-30 år

1. Sara Svendsen TSK                                           1.00.03

 

Kvinner 31-35 år

1. Rita Pedersen Storsteines                                 1.13.24

 

Kvinner 41-45 år

1. Sylvi Pettersen Ofstad  Bardu IL                      1.17.41

2. Aid Schei Lillegård Tromsø Sykkelklubb        1.36.59

 

Kvinner 56-60

1. Ingunn Ytterhus UiTø                                       1.25.54

 

 

 

 

 

Menn 15-16

39. Espen Skogheim TSK                                     Brutt

 

Menn 17-20 år

1. Henning Ofstad Bardu IL                                  59.41

2. Lars M Pettersen Tennes                                  1.11.32

3. Lars Thorsteinnsen TSK                                   1.20.04

 

Menn 21-25 år

1. Runar Ytrehus Tromsø Storm                           1.08.01

2. Lars Flydal Tromsø Storm                        1.12.44

 

Menn 26-30 år

1. Espen Amundsen Kvaløysletta                 1.02.31

2. Jon Flydal Nydalen                                           1.07.30

 

Menn 31-35 år

1. Øystein Kroken Kvaløysletta                           58.24

2.   Stian Mosli Malangshalvøya Skilag               1.05.18

 

Menn 36-40 år

1. Cato Johansen Storsteinnes                              1.06.41

2. Rune Larsen Storfjord                                       1.12.00

 

Menn 41-45

1. Brigt Rødli Melbu                                             59.59

2. Vidar Skogstad Malangshalvøya                      1.07.34

3. Tore Winje Malangshalvøya                            1.08.38

4. Are Pedersen Storsteinnes                        1.09.58

5. Raymond Bjellmo Storsteinnes                        1.10.40

6. Svein Arild Vis Tromsø Sykkelklubb              1.12.45

 

 

 

Menn 46-50

1. Odd Arild Nordseth Storseinnes                       1.00.34

2. Ole Sivert Moe TSK                                         1.02.43

3. Ingvar Stenvoll Josefvatn                                 1.05.54

4. Kai Hemmingsen Storsteinnes                         1.07.52

5. Harry Bjørklund Storsteinnes                           1.11.54

6. Yngve Lange Ibestad                                1.13.30

7. Morgan Lillegård Tromsø Sykkelklubb           1.23.07

 

Menn 51-55 år

1. Kurt Olsen Tennes                                            1.08.10

2. Trond Amundsen Kvaløysletta                 1.12.43 

3. Leif Sagelv Storsteinnes                                   1.22.31

4. Karl Johan Jakola TUIL                                   1.26.47

 

Menn 56-60 år

1. John Grønnås Storsteinnes                                1.13.31

2.   Oddmar Holmebukt Målselv                          1.14.43

 

Menn 61-65 år

1. Helmer Hemmingsen Storsteinnes                   1.08.35

 

Menn 66-70 år

1. Knut Sørensen TSK                                          1.09.17

2. Ernst Rødli Melbu                                            1.12.19

3.  Jan Holmebukt Målselv                                   1.20.07

 

 

 

TRIMKLASSE

 

Gunnar Bjørkli Josefvatn

Terje Bersvendsen Målselv

Ronny Skogstad Sørreisa

Hege Skogstad Sørreisa

Kristoffer Nordgård Bravo

Aleksander Nordgård Bravo

Sissel Karlsen Kvaløysletta

Bengt Erik Pedersen STIL

Christian Rognseth MBIL

Ragni Hafnor Røyken

Anniken Lian Johansen Røyken

Jahn Torsteinsen Tromsø

Ann Kirsti Thorsteinsen Tromsø

Margareth Rørvik TUIL

Bente Michelsen Sand

Eddie Michelsen Sand

Ove Michelsen sand

Alexander Michelsen Sand

Egil Wikran Vikran

Jonny Karlsen egen

Astrid Gabrielsen egen

Herulf Solheim Røyken

Oddvar Strand Vikran

Per Magne Hansen Sletta

Krister Klaussen Sletta

Robin Klaussen Sletta

Marius Klaussen Sletta

Elisabeth Klaussen Sletta

Hilding Erlandsen Røyken

Halvard Erlandsen Røyken

Svein Pedersen Røyken

Per Nilsen Sletta

Torild M. Nilsen Sletta

Sigurd Melbye Egen

Hildur Wikran Vikran

Ulrik Pettersen Vikran

Per Gunnar Nilsen Røyken

Lars Petter Rotvold NilsenRøyken

Geir Kåre Rotvold Nilsen Røyken

Tora Johanne Solberg STIL

Gunni B. Svendli STIL

Bjørn Olsen Nordreisa

Gunnar Jernberg Josefvatn

Ingull Nilsen Røyken

Elina Nilsen Røyken

Wenche Sørensen Ramfjord

Odd Kåre Sørensen Ramfjord

Heidi Nilsen Ramfjord

Martin Iversen Sletta

Mariell Iversen Sletta

Hans Roar Iversen Sletta

Yngve With Sletta

Nora Bratteng egen

Hilde Pedersen Tromsø

Alfred Bratteng Tromsø

Sonja Løvik Sletta

Sondre Løvik Sletta

Ståle Løvik Sletta

Selina Løvik Iversen

Bernt Nilsen Sletta

Arne Jernberg MBIL

Odd Arne Jernberg MBIL

Vebjørn Jernberg MBIL

Ing Hege Nilsen UNN

Bjørn Vegard Nilsen Blåmann

Martin Brede Nilsen   "

Gunnbjørg Nilsen  "

Bengt Jarle Nilsen  "

Martine Hermansen  egen

Unni Furumo  STIL

Une Simonsen Furumo stil

Johnny Johnsen Ulfstind

Magne Klaussen Josefvatn

Sigve Solheim Fjellro Røyken

Evy Fjellro Røyken

Hans Løfringsmo Røyken

Svein Sørensen TUIL

Karstein Løftingsmo  Røyken

Elin Karlsen  Egen

Hedvik Lakseide Egen

Tomas Ingebrigtsen Kvaløysletta

Lene Nilsen Malangshalvøya

Hans Hugo Henriksen STIL

JanViktor Nilsen TUIL

Silje Johansen Elvenes Tromsø

Tove Strand Bakke Vikran

Eirik Strand Bakke Vikran

Anne Marie Wikran Vikran

Tor Wikran Vikran

Iris Sørensen Nordvang Sletta

Johnny nordvang Sletta

Simon Nordvang Sletta

Margrete Sæter Reinen IL

Johan Sæter TUIL

Dag Sæter Tromsø tennis

Anne Helen Hansen "

Knut Pedersen MEBIL

Liv Torill Kjeldsen TUIL

Maren Anne Ross Pyramiden sport

Roy Helge Larsen Kvaløysletta

Janne Hessen Kvaløysletta

Svend Harald Stensland

Jarle Stensland Røyken

Inger Strand Røyken

Pål Færøvig Røyken

Unn Tove Henriksen Bodø

Dagrun Henriksen Bardufoss

Lise Johannessen Bodø

Lasse Mosli Røyken

Guro Mosli Røyken

Kai Tore Molund Røyken

ingrid Mortensen Røyken

Borgny Mortensen Røyken

Roar Flydal KSL

Ida Øveen Nydalen

Paul Pincus Røyken

Jacob Mosli Røyken

Åge Jonny Jacobsen Vikran

Kåre Jonny Jacobsen Vikran

Svein Erik Løvli Storsteinnes

Simen Stensland Røyken

Astrid Flø Røyken

Matias Mosli Vikran

Bård Mosli Vikran

Oddgeir Mosli Vikran

Simen Johansen STIL

Eivind Strand Vikran

Lill Sverresdatter Larsen STIL

Sølve Oliver Larsen STIL

Anja Lovise Isaksen STIL

Marte Isaksen STIL

Kirsti Skogstad Røyken

Kristin Skogstad Røyken

Eirik Skogstad Røyken

Marit Skgstad Røyken

Vegard Sakariassen

Ida Elise Sakariassen

Markus Sakariassen

Lisbeth K. Hansen

Geir Sakariassen

Edel Antonsen Tromsø

Viktoria Antonsen Tromsø

Ida  Antonsen Tromsø

Siv Bjørkli Eriksen

Frank Egil Olsen Tromsø

Vanja Frost MBIL

Jacob Elias Larsen tromsø

Gunn Inger Sørensen tromsø

Knut H. Larsen Tromsø

Terje Pedersen STIL

Sara Pedersen STIL

Oddvar Karlsen TINE

Eva Stensland  UNN

Pål Vrangen Josefvatn

Svein Erik Rollstad TSKL

Oscar Pettersen TSKL

Grethe Arntsen

Roald Wikran STIL

Christopher Sørensen Egen

Magnhild Reddy Sørensen Kongsbakken

Kjersti Elisabeth Pettersen Tennes

Nina Lorentsen  Tennes

Svein Kristian Pettersen Tennes

Hans Martin Biribakken Tennes

Arne Nilsen Sletta

Trond Edvartsen Sletta

Kristian Wikholt Sletta

Kjell Josefsen Sletta

lill Tove Fredriksen Laksvatn

Line Kvande Laksvatn

John Steve Jensen Josefvatn

Jørn Olav Jensen Josefvatn

Martin Furumo Malangshalvøya

Helge Reinholdtsen Røyken

Ove Jøran Pettersen Vikran

Lillemor Vrangen Josefvatn

Magnar Johannessen

Rune Skogstad Sletta

Martin Skogstad Sletta

John Johannessen

Inger Hastum

Hilde Gerland

Torbjørn Skogstad Sletta

 

 

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +