Resultater Kromgruverennet 2009



Resultatliste - Trim på tid
Navn Klubb Tid
Alexander Riseth Team Riseth 01:28:13
Arne Magne Feragen Arbeidstilsyne 02:04:28
Arnfinn Sundt Hitterdal-Feragen IL 01:40:39
Bjørn Olav Dahl Berg & Wigum BIL 02:17:48
Daniel Malmberg Skåne IL 01:40:47
Edvin Straume Lunner IL 01:36:35
Elisabeth Tidemann Røros IL 01:53:40
Frank Sivertsvoll Hitterdal-Feragen IL 01:37:26
Fredrik Mohall Active Golf 01:46:43
Fredrik Riseth Team Riseth 01:20:24
Gerard Kort Os IL 01:42:07
Hanne Willberg Rofstad Byåsen IL 02:38:29
Hans E. Swendgaard 01:52:34
Helene Ege Tørres Fossum IF 01:48:54
Ingrid Ege Tørres Fossum IF 02:21:52
Ingrid Gotland Oppdal IL 01:56:17
Ingrid Moholdt Ålen IL 01:54:53
Kenneth Eriksen Sandnessjøen 02:14:13
Kristen Gullikstad Røros IL 01:33:06
Kristian Willberg Rofstad Byåsen IL 02:27:24
Kristina Skjevdal Røros IL 01:46:29
Kyrre Shjetne Nessegutten 01:47:10
Lars Gunnar Skjevdal Røros IL 01:24:40
Lars Kvam Autronica 01:38:38
Linda Skutberg Holeværingen 02:03:58
Lise Willberg Rofstad Byåsen IL 02:38:30
Magne Harborg Røros IL 01:27:07
Magnus Sundt Sivertsvoll Hitterdal-Feragen IL 01:37:16
Magnus Telebon Klebu IL 01:25:29
Mari S. Wik Røros IL 01:51:20
Martin Pettersen Malvik IL 01:22:55
Martin Riseth Team Riseth 01:17:13
Paul Ivar Solie Brekken IL 01:47:26
Pauline Sjøvold Røros IL 01:48:21
Per E. Johansen Nidaros roklubb 01:49:50
Per Haarberg Charlottenlund 02:31:56
Petter N. Kjelsberg Leik 01:42:56
Pål-Erik Langøigjelten Hamar Skiklubb 01:29:49
Roar Berg 01:53:03
Rune Johnsen Hitterdal-Feragen IL 01:41:36
Simen O. Dahl Byåsen IL 02:17:47
Sivert Eidsmo Trønder-lyn 01:30:50
Solvår T. Berntsen Brekken IL 02:35:38
Steinar Odden Glåmos IL 01:41:01
Svein Erik Aasen Ranheim IL 01:27:58
Terje Israelsen Telenor BIL 01:37:46
Thomas T. Magnussen Trøsken IL 01:35:57
Tommy Grøtte Trønder-lyn 01:22:09
Toril Tørres Brekken IL 02:06:41
Tron Olav Sjøvold Røros IL 01:48:22
Vemund Sjøvold Sundal Byåsen IL 01:40:02
03 - Menn: 76 år >
Erling Schjølberg Byåsen IL 02:13:50
Ole T. Sandnes Glåmos IL 03:27:00
04 - Menn: 17 - 20 år
Magnus Moholdt Ålen IL 01:07:24
Ronny Fedrik Ansnes Klebu IL 01:09:25
Erik Telebon Klebu IL 01:09:39
Marius Bjørseth Bratsberg IL 01:13:07
Even Moholdt Ålen IL 01:13:36
Joachim Moholdt Ålen IL 01:13:50
Vebjørn Gilde Hernes IL 01:17:44
Martin Aasen Ranheim IL 01:18:26
Tor Håkon Skogstad Lundamo IL 01:19:02
Ove Brynhildsvold Tydal IL 01:19:09
Andreas Krossholm Bærums verk IF 01:20:53
Ola Smedås Hamar Skiklubb 01:23:29
Jonas Ellingsen Hamar Skiklubb 01:25:49
Sondre Oldervoll Byåsen IL 01:26:09
Ole Andreasen Nykirke 01:40:22
05 - Menn: 21 - 35 år
Ole-Marius Bach Byåsen IL 01:07:17
Krister Trondsen Byåsen IL 01:07:55
Lars Jensen Trønder-lyn 01:12:09
Bjørn Horg Lundamo IL 01:13:43
Ove Feragen Tynset IL 01:18:37
Per Egil Bjørgen Trønder-lyn 01:18:46
Hans Røragen BOC 01:23:16
Glenn A. Sollid Bardu IL 01:27:34
Frode Bakkehøy EDB BIL 01:33:43
Harald Engan Vongraven 02:19:18
06 - Menn: 36 - 45 år
Morten Brøs Steinkjer Skiklubb 01:11:05
Torgeir Moen Budal IL 01:14:33
Per Olav Haugen Singsås IL 01:14:47
Bjørn Hofsmo Selbu IL 01:16:14
Hans Storli Budal IL 01:19:21
Ove Drøyvollsmo Ålen IL 01:19:34
Bjørn Vaagen AS Rockwool 01:20:28
Jan-Erik Christiansen Driv IL 01:21:40
Olve Skjetne Gjøvik Skiklubb 01:23:05
Ulf Gunnar Mikalsen Fossum IL 01:27:30
Håvard Dahl Røros IL 01:28:42
Geir Riddervold Røros IL 01:36:01
Frode Johansen Siemenslaget 01:44:25
Øystein Haarberg TBRT 02:35:03
07 - Menn: 46 - 55 år
Ola Berget Skauga IL 01:12:20
Ole Ingebrigt Dyrhaug Tydal IL 01:15:23
Arne Moholdt Ålen IL 01:15:48
Peder Einar Slind Oppdal IL 01:16:13
Rune Gilde Hernes IL 01:20:32
Arve Bones Røros IL 01:21:49
Stein Erik Aagaard BIL Natura 01:22:01
Magnar Tørres Fossum IF 01:27:52
Torbjørn Myklestad Brannkorpset 01:31:48
Jens Nicolai Jenssen Hommelvik IL 01:33:12
Per-Ivar Weydahl Ottadalen Sykkelklubb 01:34:17
Knut Bratthagen Røros IL 01:41:48
Per Olav Bækken Tynset IF 01:43:45
Oddbjørn Digre Alvdal IL 01:53:50
08 - Menn: 56 - 60 år
Jarle Thonstad Heimdal IL 01:19:11
Oddvar Brå Leik IL 01:19:42
Ole Reinhart Sandstad Grue 01:25:12
Arnfinn Digre Alvdal IL 01:56:24
09 - Menn: 61 - 65 år
Lars Gløtvold Os IL 01:21:34
Ingvar Troøyen Singsås IL 01:28:20
Bjøren Brenne TKBIL 01:30:10
Magnar Bendheim Gnagsår 01:32:09
Alf Harald Feragen Hitterdal-Feragen IL 01:39:43
Reidar Åsgård Engerdal Sportsklubb 01:47:03
Arne Øiaas Selsbakk IF 01:51:51
Ole Klemmetvold Glåmos IL 02:30:05
10 - Menn: 66 - 70 år
Torbjørn Flor Røros IL 01:26:13
Redar Mylius Ålen IL 01:28:24
Per Løvaas Heimdal IL 01:38:25
Bent Ryggvik Frosta IL 01:39:15
Ole Aalen Stovnerkameratene 01:39:35
Jon Storrønning Fåseth IL 01:48:57
Hagbart Vebostad Gnagsår 01:53:11
11 - Kvinner: 17 - 20 år
Kari Øyre Slind Oppdal IL 01:22:06
Silje Dahl Benum Byåsen IL 01:24:03
Hanne Bøgseth Steinkjer Skiklubb 01:28:35
Anette Jenssen Hommelvik IL 01:29:40
Tina Bøgseth Steinkjer Skiklubb 01:31:02
Marte Oldervoll Byåsen IL 01:31:22
Line Bredalslien Tynset IL 01:59:33
12 - Kvinner: 21 - 35 år
Astrid Øyre Slind Oppdal IL 01:16:39
Christine Dahl Strindheim IL 01:28:39
Synøve Mortensen Glåmos IL 01:28:49
13 - Kvinner: 36 - 45 år
Tove I. G. Ryttervoll Brekken IL 01:35:22
Frøydis Sjøvold Byåsen IL 01:39:11
14 - Kvinner: 46 - 55 år
Bjørg Galåen Røros IL 01:41:53
Marie Galåen Bøverdalen IL 01:54:21
Bente Gjertsen Friskis & Svettis 01:55:52
11. april 2009 Kromgruvrennet 2009 Side 1 av 1
Beste løper
11. april 2009 Kromgruvrennet 2009 Side 1 av 1
Beste løper
Beste herreløpere uansett klasse:
1. Ole Marius Bach Byåsen IL 01:07:17
2. Magnus Moholdt Ålen IL 01:07:24
3. Krister Trondsen Byåsen IL 01:07:55
Spurtpris: Magnus Moholdt
Beste dameløpere uansett klasse:
1. Astrid Øyre Slind Oppdal IL 01:16:39
2. Kari Øyre Slind Oppdal IL 01:22:06
3. Silje Dahl Benum Byåsen IL 01:24:03
Spurtpris: Astrid Øyre Slind
Tremannslag – Trim på tid
1. Team Riseth Alexander Riseth
Fredrik Riseth
Martin Riseth 4:05:50
2. Røros IL Magne Harborg
Kristen Gullikstad
Lars Gunnar Skjevdal 4:24:53
3. Hitterdal-Feragen IL Frank Sivertsvoll
Magnus Sundt Sivertsvold
Arnfinn Sundt 4:55:11