Gravsetrennet 2009



Resultatliste J 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Embre,Kristine Hemsedal IL 11:16
  Berg,Eivor Hemsedal IL 09:22
  Torsteinsrud,Gro Fjellet IL 07:30
Resultatliste G 8 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Rudningen,Halvor Hemsedal IL 06:52
  Veslegard,Narve Fjellet IL 09:17
  Herland,Bastian Hemsedal IL 11:24
  Torsteinsrud,Tord Fjellet IL 13:15
  Ulsaker,Sindre Hemsedal IL 08:53
  Nordhagen,Halvor Bromma IL 07:28
Resultatliste J 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Torsteinsrud,Mari Fjellet IL 06:47
  Markegård,Idunn Hemsedal IL 07:36
  Veslegard,Vilde Fjellet IL 07:01
  Flaget,Miriam Hemsedal IL 07:16
Resultatliste G 9 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Husmo,Henning Nes ski 06:38
  Herland,Kasper Hemsedal IL 06:22
  Bækken,Magnus M. Hemsedal IL 07:01
  Kirkebøen,Henrik Hemsedal IL 06:19
  Thorset,Knut J Hemsedal IL 08:57
Resultatliste J 10 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Hulbak,Guri Hemsedal IL 06:24
Resultatliste G 10 år 1,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Halbjørhus,Brage Hemsedal IL 06:50
  Storeide,Håvard E. Hemsedal IL 07:17
Resultatliste J 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rønning,Ragnhild Vikersund IF 08:49 + 00:00
2 Friis,Vilde Hagen Ål IL 09:57 + 01:08
3 Ulsaker,Elin Hemsedal IL 10:21 + 01:32
4 Sundrehagen,Guro R. Hemsedal IL 12:28 + 03:39
5 Storeide,Solveig Hemsedal IL 14:02 + 05:13
Resultatliste G 11 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Borgli,Even Skjaker Jaren IL 08:56 + 00:00
2 Tyribakken,Bjørnar S. Nesbyen IL 09:23 + 00:27
3 Kirkebøen,Sander Hemsedal IL 09:27 + 00:31
4 Juven,Sondre Nesbyen IL 09:28 + 00:32
5 Rudningen,Andres Hemsedal IL 09:40 + 00:44
6 Brusletten,Vebjørn Nesbyen IL 09:44 + 00:48
7 Gullingsrud,Eivind R. Nesbyen IL 09:50 + 00:54
8 Mikkelsplass,Kristian Bromma IL 10:14 + 01:18
8 Lie,Ørjan Bråten Nesbyen IL 10:14 + 01:18
10 Mikkelsplass,Kristen Bromma IL 10:16 + 01:20
11 Kirkebøen,Tøllev Hemsedal IL 12:07 + 03:11
Resultatliste J 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Amundsen,Amalie Fjæstad Konnerud IL 09:58 + 00:00
2 Halbjørhus,Ingrid Marie Hemsedal IL 10:04 + 00:06
3 Magnetun,Kari Rese Gol IL 10:22 + 00:24
4 J Thorset,Linnea Hemsedal IL 10:24 + 00:26
DNS Voreland,Oline Norderhov UIL  
Resultatliste G 12 år 2,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Brøto,Emil Intelhus Gol IL 08:18 + 00:00
2 Husom,Amund Kirkebøen Lillehammer Skiklub 08:30 + 00:12
3 Mestvedthagen,Sevat Hemsedal IL 10:06 + 01:48
4 Lie,Knut Andre B. Nesbyen IL 11:07 + 02:49
Resultatliste J 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 J Thorset,Ingrid Hemsedal IL 14:19 + 00:00
Resultatliste G 13 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rønning,Sigurd Vikersund IF 10:49 + 00:00
2 Eide,Bjarte Voss IL 11:31 + 00:42
3 Flaget,Vetle Hemsedal IL 11:32 + 00:43
4 Storeskar,Mikkel Hemsedal IL 11:33 + 00:44
5 Rese,Morten Gol IL 12:35 + 01:46
6 Ulsaker,Håvard Hemsedal IL 13:46 + 02:57
Resultatliste J 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jordheim,Guro Hemsedal IL 12:02 + 00:00
Resultatliste G 14 år 3,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jordheim,Ola Hemsedal IL 11:03 + 00:00
2 Kirkebøen,Sigurd Hemsedal IL 11:12 + 00:09
3 Vedde,Torgrim Nesbyen IL 11:43 + 00:40
4 Mestvedthagen,Jakob Hemsedal IL 12:31 + 01:28
5 Urke,Torjus Erlendsson Ål IL 12:59 + 01:56
6 Hennum,Henrik Sjåstad/Vestre Lier IL 13:59 + 02:56
Resultatliste M 17 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fossli,Sondre Turvoll Hokksund IL 30:42 + 00:00
2 Bjerkrheim,Kjetil Andre Nesbyen IL 33:32 + 02:50
3 Sulland,Martin Holeværingen IL 33:38 + 02:56
DNS Smaaberg,Lars Fivelstad Gol IL  
Resultatliste M 18 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mjelde,Eirik Osterøy IL 31:15 + 00:00
2 Hosøy,Emil Osterøy IL 31:25 + 00:10
3 Vik,Lars Hagelsteen Holeværingen IL 31:27 + 00:12
4 Voreland,Thomas Ringkollen skiklubb 32:39 + 01:24
5 Blindheim,Petter Bulken IL 32:44 + 01:29
6 Husom,Erland Kirkebøen Lillehammer Skiklub 35:34 + 04:19
Resultatliste M 19/20 år 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjåland,Anders Engene Gol IL 30:47 + 00:00
2 Fossli,Endre Turvoll Hokksund IL 30:52 + 00:05
3 Grevsgård,Sjur Moe Geilo IL 31:39 + 00:52
4 Christensen,Carsten Voss IL 32:11 + 01:24
5 Flæthe,Sveinung Brenno Gol IL 32:44 + 01:57
Resultatliste Menn senior 10km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nygård,Per Kristian Vestre Spone IF 28:25 + 00:00
2 Næss,Børre Efteløt IL 28:40 + 00:15
3 Mythe,Per Øyvind Hemsedal IL 28:56 + 00:31
4 Iversen,Trond Mjøndalen IF 30:09 + 01:44
5 Bækken,Simen Strindheim ski 31:46 + 03:21
6 Jelstad,Stian Stærkeby Vikersund IF 31:54 + 03:29
7 Bjerkrheim,Tore Nesbyen IL 31:58 + 03:33
8 Eriksen,Sondre Vikersund IF 32:25 + 04:00
9 Janitz,Magne André Moss Skiklubb 38:12 + 09:47
10 Jacobsen,Jan Erik Nesbyen IL 42:00 + 13:35
DNS Folland,Rolf Hemsedal IL  
Resultatliste J 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rønning,Mathilde Vikersund IF 18:25 + 00:00
2 Fleten,Thea Gol IL 19:52 + 01:27
Resultatliste G 15 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bårtveit,Martin Geilo IL 16:45 + 00:00
2 Mjelde,Øyvind B. Osterøy IL 18:16 + 01:31
3 Friis,Vebjørn Hagen Ål IL 19:44 + 02:59
Resultatliste J 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gomnes,Emilie Slåtto Holeværingen IL 17:53 + 00:00
2 Mestvedthagen,Marte Hemsedal IL 18:54 + 01:01
Resultatliste G 16 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hulbak,Ole Hemsedal IL 16:04 + 00:00
2 Welinder,Mikael Jaren IL 16:23 + 00:19
3 Maurseth Blinheim,Eivind Bulken IL 17:32 + 01:28
Resultatliste K 17 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Nilsen,Josefine Oddersjaa SSK  
Resultatliste K 18 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jegleim,Rannveig Gol IL 17:40 + 00:00
2 Fleten,Emilie Gol IL 17:43 + 00:03
3 Tveito,Randi Voss IL 18:25 + 00:45
Resultatliste K 19/20 år 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skjoldli,Eirin Bulken IL 16:30 + 00:00
2 Ryen,Linn Mjøndalen IF 16:40 + 00:10
3 Amundsen,Andrea Konnerud IL 17:30 + 01:00
4 Thunes,Hannah Mjøndalen IF 17:57 + 01:27
5 Tveito,Guro Voss IL 18:21 + 01:51
Resultatliste Kvinner senior 5,0km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jorde,Liv Birgit Gol IL 17:11 + 00:00