Nyttårsraketten 2009



Resultatliste Nyttårsraketten Klassisk,31.12.2009
 
Gutter 11år 2.5km
1,Amund Kleist Godal, Innstrandens IL    09:24
2,Kristian Sandnes, IL Splint    09:32
3,Jørgen Eidem Jensen, Innstrandens IL    09:57
4,Leif-Richard Jelstad, IL Splint    10:19
5,Stian Stormo, IL Splint    10:22
6,Marius Ekrem Finstad, Innstrandens IL    10:48
7,Henrik Nyvold, Innstrandens IL    11:01
8,Øyvind Johansen, Innstrandens IL    11:43
9,Håkon Nystadbakk Pedersen, Fauske IL    12:22
10,Håvard Solbakken, Innstrandens IL    12:29
 
Jenter 11år 2.5km
1,Andrea Holmstrøm, Fauske IL    10:25
2,Nora Marie Wedege Irgens, Innstrandens IL    10:51
3,Martine Vangen Thomassen, Innstrandens IL    11:39
 
Gutter 12år 2.5km
1,Vebjørn Moen, Tverlandet IL    08:22
2,Joakim Støre Kristiansen, IL Siso    08:57
3,Eivind Willumsen, Fauske IL    08:59
4,Aron Rolandsen, Fauske IL    09:54
5,Øyvind Nystadbakk Pedersen, Fauske IL    10:10
6,Espen Samuelsen Skiri, Innstrandens IL    11:34
7,Tim Kreffta, Innstrandens IL    13:46
 
Jenter 12år 2.5km
1,Lotte Eriksen Reitan, Innstrandens IL    10:48
2,Marianne Johansen, Innstrandens IL    10:55
3,Malin Beate Sundquist, Innstrandens IL    11:35
 
Gutter 13år 2.5km
1,Sander Murbræch, Tverlandet IL    08:19
2,Magnus Sandnes, IL Splint    08:22
3,Martin Olai Jonassen, Fauske IL    08:23
4,Brian Holmstrøm, Fauske IL    09:47
 
Jenter 13år 2.5km
1,Inga Haukland Eide, Innstrandens IL    08:53
2,Emilie Helskog, Fauske IL    09:08
3,Henie Barstrand Stornes, Fauske IL    09:58
4,Kristine Furfjord Pettersen, Innstrandens IL    10:07
 
Gutter 14år 2.5km
1,Jørgen  Jakola, Innstrandens IL    07:19
2,Håvard Wedege Irgens, Innstrandens IL    07:28
3,Ask Kleist Godal, Innstrandens IL    07:55
4,Andreas Moen, Tverlandet IL    08:10
5,Fredrik Hanssen Mosti, IL Splint    08:55
 
Jenter 14år 2.5km
1,Oda Eidem Jensen, Innstrandens IL    08:59
 
Gutter 15år 5km
1,Joakim Vangen Thomassen, Innstrandens IL    15:29
2,Christian Staurbakk, Innstrandens IL    15:57
3,Sondre Stormo, IL Splint    17:03
4,Johan Vangberg Jensen, Valnesfjord IL    17:10
5,Viktor Meisler, Innstrandens IL    17:29
 
Jenter 15år 5km
1,Julianne Haukland Eide, Innstrandens IL    17:03
2,Christina Rolandsen, Fauske IL    17:16
3,Trine Sønstelien, Innstrandens IL    18:19
4,Ine Therese Hansen, Innstrandens IL    18:48
5,Vilde Edvardsen, Rognan IL    19:12
6,Anna Bergkvist, Valnesfjord IL    19:29
7,Mette Bjune Sveen, Innstrandens IL    19:55
8,Sara Winther, Innstrandens IL    21:38
 
Gutter 16år 5km
1,Markus E. Holm, Innstrandens IL    14:56
2,Henrik Hansen Stormli, Innstrandens IL    15:38
3,Andreas Sandnes Olsen, Innstrandens IL    16:12
4,Tobias Thørnquist Jacobsen, Innstrandens IL    16:46
5,Anders Stensland, Innstrandens IL    17:11
6,Fredrik Kristiansen, Innstrandens IL    18:02
 
Jenter 16år 5km
1,Mia Guttorm Moseng, Rognan IL    19:03
 
Kvinner 17år 5km
1,Tine Bergkvist, Valnesfjord IL    18:31
 
Kvinner 18år 5km
1,Hanne Jonassen, Fauske IL    16:36
2,Regine Grimstad, Innstrandens IL    17:12
3,Anja Meisler, Innstrandens IL    17:22
4,Marie Hansen Evjenth, IL Siso    18:45
 
Kvinner 19/20år 5km
1,Jeanette Elisabeth Støvset, Skjerstad IL    16:07
2,Vilde Amundsen, Fauske IL    17:09
 
Kvinner senior 5km
1,Lene Pedersen, Innstrandens IL    17:24
 
Menn 17år 10km
1,Morten Teksnes, Innstrandens IL    28:54
2,Eirik Solvang, Innstrandens IL    30:37
3,Ruben Rolandsen, Fauske IL    31:00
4,Petter Jakola, Innstrandens IL    31:32
5,Martin Johansen, Innstrandens IL    32:15
6,Aleksander Bremnes, Innstrandens IL    32:29
7,Andrè Rolandsen, Fauske IL    34:09
 
Menn 18år 10km
1,Bjørn Harald Sandvik, Innstrandens IL    29:26
2,Kenneth Støre Kristiansen, IL Siso    30:03
 
Menn 19/20år 10km
1,Knut Aksel Hansten, IL Splint    28:57
2,Kristian Bjune Sveen, Innstrandens IL    29:21
 
Menn senior 10km
1,Lars Arne Ellefsen, Innstrandens IL    29:47
2,Vegar Pedersen, IL Siso    31:48
3,Gøran Olsen, IL Siso    33:12