Nordlandscup 3 2010



Resultatliste Nordlandscup 3 klassisk,17.01.2010
 
Jenter 9år 1km
Sofie Mathisen, Bossmo og Ytteren IL    04:28
Hedda Sofie Irgens, Innstrandens IL    04:28
 
Gutter 9år 1km
John Ivar Karlsen, Melbo IL    03:40
Benjamin Loraas, Valnesfjord IL    03:53
Preben Mohaug, IL Siso    03:46
Ola E. Holm, Innstrandens IL    04:36
Henrik E. Holm, Innstrandens IL    04:12
 
Jenter 10år 1km
Jenny Vangberg Jensen, Valnesfjord IL    03:33
Karianne W. Valvik, IL Siso    03:56
Åshild Jensen, Valnesfjord IL    03:49
Camilla Emilie Hansen, IL Siso    04:22
Maiken Andorsen, IL Siso    04:08

Gutter 10år 1km
Loke Aspenes, Ballangen Ski    03:58
Håkon Grønbech Nyland, Mosjøen IL    03:23
Jesper Mohaug, IL Siso    03:25
Eirik Sundquist, Innstrandens IL    03:49
Tobias Larsen, IL Splint    03:22

Jenter 11år 2km
1,Idunn Aspenes, Ballangen Ski    08:45
2,Andrea Karoline Nymo Holmstrøm, Fauske IL    08:55
3,Nora Marie Irgens, Innstrandens IL    09:12
4,Alice Sagnes Karlsen, IL Siso    10:37
5,Julie Meisfjord, IL Siso    11:24

Gutter 11år 2km
1,Amund Kleist Godal, Innstrandens IL    07:57
2,Kristian Sandnes, IL Splint    08:05
3,Jørgen Eidem Jensen, Innstrandens IL    08:12
4,Stian Stormo, IL Splint    09:07
5,Håkon Nystadbakk Pedersen, Fauske IL    09:57
6,Martin Arntsen, Ballangen Ski    09:59

Jenter 12år 2km
1,Julie Karlsen, Melbo IL    07:51
2,Ingvild Gjesbakk, Utskarpen IL    08:55
3,Marianne Johansen, Innstrandens IL    09:11
4,Malin Sundquist, Innstrandens IL    09:36
5,Ingrid Grønbech Nyland, Mosjøen IL    09:53

Gutter 12år 2km
1,Vebjørn Moen, Tverlandet IL    07:44
2,Joakim Støre Kristiansen, IL Siso    07:46
3,Paul Andre Kristoffersen, Storforshei IF    07:47
4,Eivind Willumsen, Fauske IL    07:50
5,Brage Aspenes, Ballangen Ski    07:58
6,Eskil Arntsen, Sortland og Omegn Skiklubb    08:08
7,Adrian Sandnes Lillevoll, Valnesfjord IL    08:24
8,Bent Inge Sørensen, Grane IL    08:25
8,Sander Bekkevold, Grane IL    08:25
10,Stian Ellefsen, Innstrandens IL    08:55
11,Øystein Demmo, Skjerstad IL    09:15
12,Håvard Haugberg, Fauske IL    09:37

Jenter 13år 3km
1,Marthe Karlsen, Melbo IL    10:19
2,Emilie Helskog, Fauske IL    10:27
3,Inga Haukland Eide, Innstrandens IL    10:29
4,Emilie Pareli, Sortland og Omegn Skiklubb    11:24
5,Pernille Schei, Sortland og Omegn Skiklubb    12:12
6,Hennie Barstrand Stornes, Fauske IL    13:04
7,Oda Furuholmen, Innstrandens IL    13:25
7,Elise Bekkevold, Grane IL    13:25
9,Malin Sommerseth Solhaug, Ballangen Ski    15:23

Gutter 13år 3km
1,Magnus Sandnes, IL Splint    10:02
2,Hans Henrik Lange, Sortland og Omegn Skiklubb    10:03
3,Martin Olai Jonassen, Fauske IL    10:21
4,Magnus Heine Hanssen, Lødingen IL    10:36
4,Martin Pedersen, Storforshei IF    10:36
6,Sebastian Loraas, Valnesfjord IL    10:49
7,Sander Murbræch, Tverlandet IL    10:50
8,Andreas Myre Nesvold, Ballangen Ski    10:53
9,Jørgen Henriksen, Sortland og Omegn Skiklubb    11:05
10,Erik Eilertsen Burchardt, Stålbrott IL    11:35
11,Brian N. Holmstrøm, Fauske IL    12:06
12,Jonas Einhaug, Bossmo og Ytteren IL    12:33
13,Martin Jæger Hansen, Bossmo og Ytteren IL    14:08
14,Simen Mathisen, Bossmo og Ytteren IL    14:57

Jenter 14år 3km
1,Tiril Brandt Nilsen, Bossmo og Ytteren IL    10:10
2,Marie Strømstad, Grane IL    10:19
3,Ane Marie Johnsen, Kabelvåg Skiklubb    10:45
4,Frida Sørmo, Utskarpen IL    11:00
5,Frida Værnes Navjord, Fauske IL    11:07
6,Vilde Gjesbakk, Utskarpen IL    11:20
7,Oda Eidem Jensen, Innstrandens IL    12:31
8,Sabrina Pedersen, Grane IL    15:19

Gutter 14år 3km
1,Jørgen Jakola, Innstrandens IL    08:59
2,Håvard Irgens, Innstrandens IL    09:09
3,Tor-Arne Hågensen, Grane IL    09:13
4,Runar Mellerud, Innstrandens IL    09:25
5,Ask Kleist Godal, Innstrandens IL    09:26
6,Erlend Elveos Kjelstrup, Innstrandens IL    09:29
7,Ole Magnus Bogfjellmo, Grane IL    09:47
8,Johannes Magnussen, Melbo IL    09:48
9,Anders Johan Olsen, Kabelvåg Skiklubb    09:55
10,Fredrik Hanssen Mosti, IL Splint    10:10
11,Arnt Gunnar Winther, Kabelvåg Skiklubb    10:12
12,Andreas Demmo, Skjerstad IL    10:32
12,Emil Andre Arntsen, Ballangen Ski    10:32
14,Henning Ottar Hansen, Sortland og Omegn Skiklubb    10:43
15,Kristian Sagnes Karlsen, IL Siso    12:50
16,Sigurd Åsland Sørensen, Bossmo og Ytteren IL    14:18

Jenter 15år 7.5km
1,Christina Rolandsen, Fauske IL    23:57
2,Julianne Haukland Eide, Innstrandens IL    23:58
3,Trine Sønstelien, Innstrandens IL    25:20
4,Ine Therese Hansen, Innstrandens IL    26:11
5,Julie Kristoffersen, Storforshei IF    27:55
6,Ragnhild Bjerkadal, Bossmo og Ytteren IL    29:02

Gutter 15år 7.5km
1,Joakim Vangen Thomassen, Innstrandens IL    21:05
2,Peter Skarheim, IL Vinger    21:06
3,Ole Martin Myre Nesvold, Ballangen Ski    21:34
4,Håvard J. Johansen, Sortland og Omegn Skiklubb    21:35
5,Christian Staurbakk, Innstrandens IL    21:53
6,Sondre Stormo, IL Splint    22:21
7,Sondre Halvor Lange, Sortland og Omegn Skiklubb    22:25
8,Marcus W. Johnsen, Sortland og Omegn Skiklubb    22:26
9,Anders Johan Knutsen, Ballangen Ski    22:32
10,Viktor Meisler, Innstrandens IL    24:28
11,Bjørnar Undhjem, Valnesfjord IL    24:34
12,Mikkel Arntsen, Sortland og Omegn Skiklubb    26:11

Jenter 16år 7.5km
1,Mathilde Rundhaug, Bossmo og Ytteren IL    25:04
2,Anette Kjellbergvik, Lødingen IL    30:37
 
Gutter 16år 7.5km
1,Markus E. Holm, Innstrandens IL    20:11
2,Gøran Fagerli, Bossmo og Ytteren IL    20:19
3,Isak Sætermo, Storforshei IF    20:48
4,Henning Johnsen, Kabelvåg Skiklubb    21:22
5,Andre Johnsen Navjord, IL Stormfjell    21:29
6,Martin Bekkevold, Grane IL    21:48
7,Vegar Bekkevold, Grane IL    21:49
8,Mikal Nilsen, Kabelvåg Skiklubb    22:39
9,Tobias Thørnquist Jacobsen, Innstrandens IL    22:41
10,Andreas Sandnes Olsen, Innstrandens IL    23:15
11,Eirik Jarl Hansen, Utskarpen IL    24:31
12,Markus Burchardt, Stålbrott IL    24:33
13,Jens Egil Pedersen, Utskarpen IL    25:43
 
Kvinner 17år 10km
1,Emilie Ness Olsen, IL Siso    34:43
2,Tine Bergkvist, Valnesfjord IL    34:58
 
Kvinner 18år 10km
1,Anja Meisler, Innstrandens IL    33:58
2,Marie Hansen Evjenth, IL Siso    37:04

Kvinner 19/20år 10km
1,Jeanette E. Støvset, Skjerstad IL    30:58
2,Vilde Amundsen, Fauske IL    32:20
 
Menn 17år 10km
1,Morten Teksnes, Innstrandens IL    26:35
2,Larus Pall Gudmundsson, Sortland og Omegn Skiklubb    27:22
3,Markus Norum Nilsen, Sortland og Omegn Skiklubb    27:35
4,Emil Myrvang Sorsell, Storforshei IF    27:39
5,Eirik Solvang, Innstrandens IL    28:19
6,Martin Johansen, Innstrandens IL    28:36
7,Ruben Rolandsen, Fauske IL    29:17
8,Vegard Erikstad, Lødingen IL    29:20
9,Aleksander Bremnes, Innstrandens IL    32:32
10,Øystein Grønbech Nyland, Mosjøen IL    34:10

Menn 18år 15km
1,Kenneth Støre Kristiansen, IL Siso    40:02
2,Bjørn Harald Sandvik, Innstrandens IL    41:05
3,Jarle Jensen, Valnesfjord IL    48:19
 
Menn 19/20år 15km
1,Pål Alfred Alver, Sortland og Omegn Skiklubb    40:12
2,Ulrik Ravn Naustvik, Lødingen IL    52:01

Menn senior 15km
1,Vidar Valvik, IL Siso    40:01
2,Andreas Sorsell, Storforshei IF    40:51
3,Ketil Bjørnstad, Fauske IL    41:03
4,Lars Arne Ellefsen, Innstrandens IL    41:25
5,John Eirik Karlsen, Melbo IL    41:26
6,Lars Murbrekk, Tverlandet IL    42:26
7,Vegar Pedersen, IL Siso    43:03
8,Ivar Hansen, Fauske IL    43:04
9,Arild Hegreberg, Innstrandens IL    43:38
10,Gøran Olsen, IL Siso    44:23
11,Robert Hansen, Innstrandens IL    48:03
12,Oddmund Karlsen, IL Siso    50:22